Polsko Syryjska współpraca – CO NA TO USA :-)

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Już za niecałe dwa tygodnie w Sejmie rozpocząć ma działalność zespół polsko-syryjski, mający zastępować zlikwidowaną dwie kadencje temu grupę również zajmującą się kontaktami naszego kraju z Syryjską Republiką Arabską. Liberalne media są już przerażone, ponieważ w inauguracji jego działalności ma wziąć udział Bassem Jouman Agha, czyli szef syryjskiej misji dyplomatycznej w Warszawie.

Zespół polsko-syryjski, stojący w parlamentarnej hierarchii o szczebel niżej od oficjalnej grupy, rozpocznie swoją aktywność już 14 grudnia. Wśród jego założycieli znaleźli się między innymi prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki czy poseł Paweł Skutecki z ruchu Kukiz’15, który był już napiętnowany przez liberalny mainstream za spotkania z syryjskim prezydentem Baszarem al-Assadem, czy też przedstawicielami libańskiego Hezbollahu.

Ogłoszony już regulamin na razie trzyosobowego zespołu przewiduje, iż celem jego działania jest odbudowa wzajemnych relacji polsko-syryjskich, inicjowanie współpracy między Polską a Syrią na różnych płaszczyznach, a także udzielanie pomocy syryjskim uchodźcom.

Liberalne media na czele z dziennikiem „Rzeczpospolita” już alarmują, że zespół może opowiadać się za obecnymi syryjskimi władzami, co jest oczywiście „skandaliczne” z powodu niepotwierdzonych doniesień o użyciu broni chemicznej przez Syryjską Armię Arabską. Przepytywany przez gazetę wiceszef sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych, Robert Tyszkiewicz z Platformy Obywatelskiej, bredzi więc o „skandalu” i „inspiracji Rosji”.

Na podstawie: rp.pl, sejm.gov.pl.

🙂 I BARDZO DOBRZE ZGODNE Z POLSKIM INTERESEM NARODOWYM – SZKODA ŻE … NIE WYJDZIE BO JEST NIEZGODNE Z INTERESEM NARODOWYM PISU I PAŃSTWA POLIN

czy bycie pisowcem lub pisiorem to przynależność narodowa … W PEWNYM SENSIE TAK !!

Jeden komentarz do “Polsko Syryjska współpraca – CO NA TO USA :-)”

  1. W Polsce za “narodowca” uważa się każdy poczciwy idiota, wrzeszczący: “Polska! Polska!“.
    Endekiem natomiast może być tylko ten, kto myśli i dzięki temu rozumie co jest grane, co się naprawdę dzieje, widzi kto i czym miesza w garze z naszym ojczyźnianym „bigosem”.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

WIDEO BLOG MIZIAFORUM / JACKCALEIB

.
live
%d bloggers like this: