RZECZ POSPOLITA „PRZYJACIÓŁ” – OBOJGA NARODÓW – POLIN ! ŚWIĘTUJE

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

ROK 2018 JEST ROKIEM OKRĄGŁYCH OBCHODÓW ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI I IZRAELA ZATEM ……… 🙂

Rezydencja ambasadora Polski w Stanach Zjednoczonych stanie się miejscem organizacji wspólnych obchodów rocznic uzyskania niepodległości, które w tym roku świętuje nasz kraj oraz państwo syjonistyczne. Jednym ze współorganizatorów wspólnych obchodów, podczas których odbędzie się między innymi koncert w języku jidysz, jest fundacja zajmująca się zachowywaniem żydowskiej spuścizny kulturalnej.

„Dołączcie do nas, by świętować przeplatające się kulturalne, kulinarne i społeczne związki pomiędzy Polską a Izraelem”  – tak brzmi wspólne zaproszenie, jakie wystosowali polski ambasador Piotr Wilczek i jego izraelski odpowiednik Ron Dermer. Organizatorzy obchodów uzyskania niepodległości przez oba kraje liczą, iż na uroczystość przybędą polscy, żydowscy oraz amerykańscy goście, którzy wysłuchają między innymi koncertu polskiej wokalistki śpiewającej w języku jidysz.

W organizację obchodów, które będą miały miejsce w rezydencji polskiego ambasadora w Waszyngtonie, zaangażowała się również fundacja Taube Philanthropies, której celem jest rozpowszechnianie żydowskiej spuścizny kulturalnej. Organizacja uważa bowiem, iż Żydzi „są zagrożeni asymilacją” i stoją w obliczu „bezprecedensowego globalnego zagrożenia”, także na terytorium izraelskim.

Na podstawie: tvp.info, taubephilanthropies.org.

8 komentarzy do “RZECZ POSPOLITA „PRZYJACIÓŁ” – OBOJGA NARODÓW – POLIN ! ŚWIĘTUJE”

  1. No nie wiem, dużo wszystkiego krytykuje ale nie daje rozwiązań. Do tego chyba ostatnio we Wrocławiu wzywał do rewolucji katolickiej czy jakoś tak bo Dutkiewicz ma jarmułke itp. Tak działają prowokatorzy, zresztą Gozdyra dała mu reklamę i chyba nie za darmo bo nie może byc. W jej programie pokazują się praktycznie same zjeby.

   Skłóca ludzi i nie daje rozwiazań. Przypomnij sobie jak potraktował P Bednaża. Wpłacajcie bo Jacuś ma nowego laptopa eee dupa tam z nimi. To wojujące katole.

   Z tą ustawą to pewnie Izrael naciska bo chcą się wyprowadzić z pustyni bo pali się pod dupą. Może rolniki ale nie jako rolniki będą protestować przeciw temu?? %^& wie.

 1. DZIĘKI ZA WPŁATY Z POTRZEBNYCH 300 EURO NA ROZWÓJ WPŁACONO JUŻ 97 EURO BROKUJE 203 EURO 

  dzięki M/F 

 2. Super ale jakby była możliwość wpłaty SMS to by było optymalne. Proszę się zastanowić nad taką jeszcze możliwością. Pozdrawiam i dziękuję za wiadomości .

 3. Myślę. że ludzie chcący przekazać jakąś kwotę wezmą tą ewentualność pod uwagę. A u nas w kraju dzieją się ostatnio dziwne rzeczy z bankami, ciągłe jakieś awarie systemów bankowych, brak możliwości dokonania różnych transakcji, przelewów, wypłat, zapłat za dokonane zakupy w sklepach, itp. itd.! bywało tak, że takie sytuacje miały miejsce w kilku bankach jednocześnie. Wiele osób zlikwidowało karty i wiele nosi się z tym zamiarem, pominąwszy już też to, że drożeją obsługi kont bankowych. Sporo ludzi w wyniku w/w sytuacji miało problemy nie mając gotówki przy sobie tylko karty bankowe!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

WIDEO BLOG MIZIAFORUM / JACKCALEIB

.
live
%d bloggers like this: