NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

OFICJALNY KOMUNIKAT YouTube !! KONIEC ISTNIENIA W UNII EUROPEJSKIEJ ?!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

WITAM PRZYPOMINAM WAM ŻE 3 GRUDNIA 2018 ROKU CZYLI JUTRO 

BĘDZIE PRZEPCHNIĘTE JUŻ OFICJALNIE TAK ZWANE PRAWO UNIJNE „ACTA 2 ”

ZATEM MACIE Z STRONY Y.T

Od kilku dni na stronach serwisu YouTube pojawiają się komunikaty:
Uchwalenie artykułu 13 w obecnej wersji może spowodować poważne, niezamierzone konsekwencje dla wszystkich. Działajmy razem, by znaleźć lepsze rozwiązanie.
„Artykuł 13 – istnieje lepsze rozwiązanie
Artykuł 13 jest częścią zaproponowanej przez Parlament Europejski dyrektywy dotyczącej praw autorskich, której celem jest znalezienie efektywnego sposobu ochrony twórczości i interesów właścicieli praw autorskich w sieci.
Popieramy cele artykułu 13, ale jego obecna wersja napisana przez Parlament Europejski może spowodować poważne, niezamierzone konsekwencje, które mogą zupełnie zmienić oblicze internetu.
Istnieje lepsze rozwiązanie. Dowiedz się więcej i spraw, by usłyszano Twoją opinię”.
Pod tym linkiem znajdziemy odpowiedzi na najczęstsze pytania:
ja tylko zacytuję punkt 4.
Co by się stało, gdyby zatwierdzono obecną wersję artykułu 13?
Ryzyko wynikające z zaakceptowania treści, w przypadku których informacje o prawach autorskich są niekompletne lub ma miejsce spór o te prawa, byłoby zbyt wielkie dla takich platform jak YouTube.
Dlatego YouTube byłby zmuszony do blokowania milionów filmów (zarówno nowych, jak i tych przesłanych już wcześniej) w Unii Europejskiej. Spowodowałoby to znaczne ograniczenie ilości treści przesyłanych z Europy na platformę.
Najbardziej ucierpieliby na tym twórcy. Zablokowane treści obejmowałyby: filmy edukacyjne (z kanałów takich jak Kurzgesagt z Niemiec czy Historia bez cenzury z Polski, większość oficjalnych teledysków (jak np. Despacito Luisa Fonsiego lub Mafioso od Lartiste), muzyczne covery fanów, mashupy, parodie i wiele innych materiałów.
W wyniku wprowadzenia artykułu 13 pracę mogą stracić setki tysięcy osób, w tym twórcy, firmy i wykonawcy z Europy oraz ich współpracownicy.

13 thoughts on “OFICJALNY KOMUNIKAT YouTube !! KONIEC ISTNIENIA W UNII EUROPEJSKIEJ ?!

 1. najważniejsze bbyło na koncu cyt:”W wyniku wprowadzenia artykułu 13 pracę mogą stracić setki tysięcy osób, w tym twórcy, firmy i wykonawcy z Europy oraz ich współpracownicy.”
  przeczytajcie kilka razy ….
  ci co wpierw ryczeli iz są okradani i chcieli wprowadzenia praw autorskich bardzo rygorystycznych nie wiedzieli iz ich samych, bądz ich środowisko na tym tez możę ucierpieć . I teraz o to właśnie idzie, o kasę! Okazało się iż kij ma dwa końce! Sami na siebie ukręcili bicz , więc niech cierpią..
  YT dostanie się najbardziej, a niech im…… skoro potrafili blokować filmy ukazujace niewygodną prawdę to niech zdycha ta firma!

  A na jej miejscu powstanie kilka innych platform, z pewnoscią nawet lepszych. Internet jak i natura nie lubi pustki……

 2. PiS stoi nad przepaścią a wraz z nią cała wierchuszką parlamentarną upodloną i skompromitowaną. pomniejsze ugrupowania nie mają szans na następną kadencję więc trzeba tworzyć NOWE ugrupowania na bazie haseł patriotycznych tylko naiwni nie doinformowani wychowankowie mediów głównego nurtu uwierzą w cuda którymi karmią ludzie pokroju Jakubiaka.

 3. Macie jeszcze 2 godz. na obejrzenie filmiku o jakubiaku 😉 😛
  Aby dopełnić obraz owego jegomościa dodajmy, że ma żonę z upadliny 😉 😛

  1. To są agenci zobaczcie co robili po okrągłym stole a może wcześniej a wtedy sami zobaczycie to tskie proste ale cebulaki pewnie i tak sie nabiorą debile. Tamci rozwalą KAŻDĄ inicjatywę byle uprzątnąć miejsce dla totalnych a do tago powiedzą polska katolicka i już
   LAĆ NA NICH CIEPŁYM MOCZEM NIE ŻAŁOWAĆ
   PIS wyjebał go z komisji VAT. Pewnie żeby nie robić mu reklamy 🙂

 4. Nie należy się cieszyć z ewentualnego odejścia YouTube z europy.Jest tam bardzo dużo filmów edukacyjnych ,czy starych nagrań,niedostępnych nigdzie indziej.
  Tego raczej chcą zarządzający tym tworem,który oficjalnie che naszego dobra,a tak naprawdę che zrobić z nas niewolników.I zależy im na pozbawieniu nas możliwości porównania choćby tak prostej rzeczy,jak sprawdzenie jak wyglądało niebo kilkadziesiąt lat temu,a jak wygląda teraz.A widać to na starych filmach,które jeszcze dodatkowo niosą treści,które dzisiaj się zawzięcie zwalcza.

  1. Bardziej się obawiam, że Niemcy mają już w zanadrzu jakiegoś swojego , marksistowskiego yt 🙁

   1. SIMENS nad tym pracuje za pieniadze niemieckie i Axel springer jedni zrobili wyszukiwarkę drudzy zorganizują odpowiednikzastępczy y.t i fb w europie

    1. A nie mówiłam ??? 😉 😛 Wszystko w ue jest podporządkowane Niemcom … no to i taki ruch ( zgadywałam ) jest pod nich 😉 😛
     Muszę się ogłosić „jasnowidzką” 😉 😛

     1. a kto nam kaze kozystać z niemieckiego yt,? z pewnością jakis kraj wschodni zaoferuje swoją odmianę yt… 🙂

 5. I dobrze. Niech zamykają youtuba. Teraz kur.y wołają o pomoc, ale przedtem cenzurowali wszystko i wszystkich którzy publikowali lub komentowali nie po ich myśli. A poszli oni w huj.

  1. Mogą jeszcze wybuchnąć zamieszki, jak zabiorą yt , bo ludzie się pouzależniali … a na miejscu yt , gdyby mi szkopy wyjechały z czymś swoim, to w ramach ceta oskarżyłabym tę firmę na gigantyczne odszkodowanie , że by się niemiaszkom raz na zawsze odechciało 😉 😛 Jest taka klauzula, że tracą potencjalne zyski i mogą się tych zysków domagać 😉 😛
   Niech idą z torbami 😉 😛

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: