loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
4 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

film miziaforum av „PISOWSKA SAMOZAGŁADA ALE !! RAZEM Z CAŁYM NARODEM ” + WAŻNE !!

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

 

UZUPEŁNIENIE PRZECZYTAJ KLIKNIJ W NAPIS – LINK

Rzecz Pospolita PISOWSKA – ANALIZA I WNIOSKI

9 thoughts on “film miziaforum av „PISOWSKA SAMOZAGŁADA ALE !! RAZEM Z CAŁYM NARODEM ” + WAŻNE !!

 1. Jak byś mógł podaj numer konta polskiego wcześniej wpłacalam SMS a na paypal jeszcze tego nieogarnełam

 2. Dyrektor Kijowskiego Centrum Studiów Politycznych i Konfliktologii Michaił Pogrebinski w talk show „Ukraiński format: wyniki” na kanale NewsOne zasugerował, jakie działania podejmie Petro Poroszenko po wygaśnięciu stanu wojennego.
  Według niego stan wojenny na Ukrainie to imitacja, a prezydent Ukrainy „nie wie, jak wyjść z tej sytuacji”.
  Nazywam to „stan wojenny superlight”. Oznacza to, że na Ukrainie faktycznie mamy imitację stanu wojennego, po prostu niemożliwe jest potraktowanie tego poważnie, ale z pewnością dla wielu ludzi wynikną z tego powodu kłopoty — powiedział Pogrebinski.

  Według politologa istnieją dwa najbardziej prawdopodobne scenariusze rozwoju wydarzeń.
  „Ponieważ Poroszenko nie mógł pogodzić się z faktem, że przegrał z wprowadzeniem stanu wojennego na 60 dni, a nie mógł się poddać, to w końcu otrzymaliśmy tę imitację stanu wojennego na 30 dni. Jednym ze scenariuszy jest to, że powinien on wymyślić coś takiego, żeby parlament nie mógł nie zgodzić się na przedłużenie stanu wojennego na Ukrainie, ale moim zdaniem szanse na to są niewielkie” — sugeruje Pogrebinski.
  Druga i bardziej prawdopodobna opcja to przemowa Poroszenki, w której powiedziałby, że stan wojenny przestraszył Rosję.

  Prezydent wygłosi piękną mowę, w której opowie wam, w jaki sposób stan wojenny przeraził naszego północno-wschodniego sąsiada i ten uświadomił sobie bezcelowość agresji wobec Ukrainy, dlatego stan wojenny w tym kraju został odwołany, a my jedoczymy wysiłki z całym światem, aby wzmocnić sankcje itp. Ta opcja wydaje mi się bardziej prawdopodobna — dodał ekspert.

 3. Jeśli chcemy mieć prawdziwy niezależny portal prawdziwe niezalezne media trzeba wesprzeć finansowo miziaforum.com nie ma darmowych kanałów nie ma darmowej prasy każdy komu zależy na wiarygodnych informacjach niech rzuci przyslowiowym groszem.

 4. 🙂 BURDEL SIE WALI USA SZANTAŻUJE TURKÓW 🙂
  ================
  „Jeśli Turcja chce pozostać w programie F-35, powinna odmówić przyjęcia rosyjskich systemów S-400”, powiedział Inhof, komentując raport przedstawiony niedawno przez Pentagon Kongresowi Stanów Zjednoczonych.
  Dodał także, że Turcja jest bardzo ważnym partnerem Stanów Zjednoczonych w NATO, ale jednocześnie powinna działać zgodnie z tym statusem.

  Turcja musi dokonać wyboru pomiędzy Rosją a Zachodem, a jeśli będzie kontynuowała proces zakupu S-400, to czekają ją konsekwencje — powiedział senator.

  Bloomberg cytuje także opinię eksperta wojskowego Stephena Zalogi z firmy badawczej Teal Group, który uważa, że Stany Zjednoczone i NATO obawiają się, że rosyjscy specjaliści wojskowi przybędą do Turcji wraz z zakupionymi przez nią S-400.

  Istnieje obawa, że Turcy pozwolą rosyjskim specjalistom przetestować radary S-400 przeciwko tureckim F-35 w celu zniwelowania antyradarowych właściwości amerykańskiego myśliwca — wyjaśnia Zaloga.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: