NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

film miziaforum av „PISOWSKA SAMOZAGŁADA ALE !! RAZEM Z CAŁYM NARODEM ” + WAŻNE !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

UZUPEŁNIENIE PRZECZYTAJ KLIKNIJ W NAPIS – LINK

Rzecz Pospolita PISOWSKA – ANALIZA I WNIOSKI

9 thoughts on “film miziaforum av „PISOWSKA SAMOZAGŁADA ALE !! RAZEM Z CAŁYM NARODEM ” + WAŻNE !!

 1. Jak byś mógł podaj numer konta polskiego wcześniej wpłacalam SMS a na paypal jeszcze tego nieogarnełam

 2. Dyrektor Kijowskiego Centrum Studiów Politycznych i Konfliktologii Michaił Pogrebinski w talk show „Ukraiński format: wyniki” na kanale NewsOne zasugerował, jakie działania podejmie Petro Poroszenko po wygaśnięciu stanu wojennego.
  Według niego stan wojenny na Ukrainie to imitacja, a prezydent Ukrainy „nie wie, jak wyjść z tej sytuacji”.
  Nazywam to „stan wojenny superlight”. Oznacza to, że na Ukrainie faktycznie mamy imitację stanu wojennego, po prostu niemożliwe jest potraktowanie tego poważnie, ale z pewnością dla wielu ludzi wynikną z tego powodu kłopoty — powiedział Pogrebinski.

  Według politologa istnieją dwa najbardziej prawdopodobne scenariusze rozwoju wydarzeń.
  „Ponieważ Poroszenko nie mógł pogodzić się z faktem, że przegrał z wprowadzeniem stanu wojennego na 60 dni, a nie mógł się poddać, to w końcu otrzymaliśmy tę imitację stanu wojennego na 30 dni. Jednym ze scenariuszy jest to, że powinien on wymyślić coś takiego, żeby parlament nie mógł nie zgodzić się na przedłużenie stanu wojennego na Ukrainie, ale moim zdaniem szanse na to są niewielkie” — sugeruje Pogrebinski.
  Druga i bardziej prawdopodobna opcja to przemowa Poroszenki, w której powiedziałby, że stan wojenny przestraszył Rosję.

  Prezydent wygłosi piękną mowę, w której opowie wam, w jaki sposób stan wojenny przeraził naszego północno-wschodniego sąsiada i ten uświadomił sobie bezcelowość agresji wobec Ukrainy, dlatego stan wojenny w tym kraju został odwołany, a my jedoczymy wysiłki z całym światem, aby wzmocnić sankcje itp. Ta opcja wydaje mi się bardziej prawdopodobna — dodał ekspert.

 3. Jeśli chcemy mieć prawdziwy niezależny portal prawdziwe niezalezne media trzeba wesprzeć finansowo miziaforum.com nie ma darmowych kanałów nie ma darmowej prasy każdy komu zależy na wiarygodnych informacjach niech rzuci przyslowiowym groszem.

 4. 🙂 BURDEL SIE WALI USA SZANTAŻUJE TURKÓW 🙂
  ================
  „Jeśli Turcja chce pozostać w programie F-35, powinna odmówić przyjęcia rosyjskich systemów S-400”, powiedział Inhof, komentując raport przedstawiony niedawno przez Pentagon Kongresowi Stanów Zjednoczonych.
  Dodał także, że Turcja jest bardzo ważnym partnerem Stanów Zjednoczonych w NATO, ale jednocześnie powinna działać zgodnie z tym statusem.

  Turcja musi dokonać wyboru pomiędzy Rosją a Zachodem, a jeśli będzie kontynuowała proces zakupu S-400, to czekają ją konsekwencje — powiedział senator.

  Bloomberg cytuje także opinię eksperta wojskowego Stephena Zalogi z firmy badawczej Teal Group, który uważa, że Stany Zjednoczone i NATO obawiają się, że rosyjscy specjaliści wojskowi przybędą do Turcji wraz z zakupionymi przez nią S-400.

  Istnieje obawa, że Turcy pozwolą rosyjskim specjalistom przetestować radary S-400 przeciwko tureckim F-35 w celu zniwelowania antyradarowych właściwości amerykańskiego myśliwca — wyjaśnia Zaloga.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: