loading...
loading...
loading...
NA ŻYWO 24.04.19 -20.30 M.MACIAK CW24TV I ALEKSANDER JABŁONOWSKI - O CZYM NIKT NIE MÓWI ! MAŁY SZOK !24 kwietnia 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

ZADYMY W BELGII ruch „żółtych kamizelek” AV FILMY

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Belgowie postanowili skopiować pomysł Francuzów, stąd w piątek w Brukseli odbył się protest miejscowych „Żółtych kamizelek”. Na ulice belgijskiej stolicy w spontanicznym proteście wzięło udział kilkaset osób, które chciały wyrazić swój sprzeciw wobec rosnących cen benzyny i kolejnych obciążeń podatkowych. Miejscowa policja aresztowała przy tym kilkadziesiąt osób, używając środków przymusu bezpośredniego rzadko spotykanych chociażby podczas imigranckich zamieszek.

Media zauważają, że podobnie jak we Francji demonstranci nie tylko przywdziali żółte kamizelki odblaskowe, lecz dodatkowo zastosowali taktykę „oporu bez przywódcy”. Tym samym manifestacja w centrum belgijskiej stolicy nie miała sformalizowanego charakteru, dlatego była spontaniczna i zwoływana głównie przez media społecznościowe. Zakończyła się ona pod biurem liberalnego premiera Charlesa Michela, który jest krytykowany za podwyżkę cen paliw i rosnące obciążenia podatkowe.

Na ten dzień zmobilizowała się również miejscowa policja, która zakłócała protest przy pomocy pałek, gazu, armatek wodnych i udziału funkcjonariuszy przemieszczających się konno. Ogółem aresztowanych miało zostać ponad sześćdziesiąt osób, w tym demonstranci oskarżani o zniszczenie dwóch radiowozów oraz rzucanie kamieniami w siedzibę szefa belgijskiego rządu. Michel skrytykował zresztą „Żółte kamizelki” za demolowanie centrum Brukseli.

Zwłaszcza serwisy flamandzkich nacjonalistów zwracają uwagę na fakt, iż belgijska policja nie jest równie brutalna wobec zamieszek wywoływanych przez imigrantów, towarzyszących zwłaszcza imprezom sportowym i rozruchom związanym z aresztowaniem przestępców mających obce pochodzenie.

Na podstawie: reuters.com, lesoir.be, re-act.be.

 

 

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: