NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
3 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PARYŻ ! NA ŻYWO ! TO JUŻ WOJNA !! STRIM ! LIVE !

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

12 thoughts on “PARYŻ ! NA ŻYWO ! TO JUŻ WOJNA !! STRIM ! LIVE !

 1. 🙂 ja pierdolę ………. 🙂 !!!!!!!!!!!!!
  W Warszawie powstał komitet społeczny, który podjął starania o to, aby na Placu Piłsudskiego stanął pomnik Lecha Wałęsy. Traktują tę inicjatywę jak najbardziej poważnie i są przekonani, że były prezydent na to zasłużył.

  „Uważamy, że kto jak kto, ale Lechowi Wałęsie Rodacy powinni postawić pomnik, za jego walkę o wolną i niepodległą Polskę w czasach PRL. I ten pomnik powinien stanąć niedaleko pomnika Marszałka Piłsudskiego.” – czytamy na stronie pomnikwalesy.pl.

  Czytaj także: Rajd Barbórki. Wypadek! Kierowca wjechał w kibiców

  Jak informuje „Super Express”, do komitetu dołączyli m.in. Daniel Sosin z Kukiz’15 oraz Rafał Motyka – Prezes Koła Porozumienie Warszawa-Bemowo.

  „Zmienił bieg historii”
  „Nie, to nie jest prowokacja. Jest coś takiego jak historia i prawda historyczna. Lech Wałęsa zmienił bieg historii.” – powiedział „Super Expressowi” Rafał Motyka.

  Czytaj także: Dziwne imię dziecka? Pracownicy linii wyśmiali 5-latkę

  Twórcy komitetu wysłali już do władz miasta specjalne pismo, w którym dopytują, kto zarządza terenem, na którym ma według ich planów stanąć pomnik Lecha Wałęsy. Jak dotąd nie doczekali się odpowiedzi.

  Źródło: se.pl

  1. Debili w tym kraju dostatek 😉 😛

   Mam dla nich lepszą propozycje … niech zabudują pałac kultury pomnikiem wałęsy tak , by był tak wielki jak Statua Wolności !!! 😉 😛
   A cooo …. niech go będzie widać w promieniu 50 km … a coooo ??? … niech ma !!! 😉 😛

   1. 🙂 jak Bolkowi wystawili by 100 metrowca, to pisiory natychmiast wystawiliby prezydentowi wszech czasów jakiś 200 metrowy !

    1. Uuu … nie umniejszaj wielkości tego pisiorskiego mesjasza 😉 😛 Temu to wybudują taki wielki pomnik , że jego machająca łapka będzie już w kosmosie 😉 😛 Cała północna półkula będzie go mogła oglądać 😉 😛

  2. I żeby nie zapomnieli obok pomnika postawić kolektury totolotka !!! Przecież to nieodłączny atrybut Bolka.

 2. Macie tu „definicję śmierci” …. a potem , mimo że serce bije wycina się organy bez znieczulenia , bo to już „trup” bez jakichkolwiek praw 🙁 🙁 🙁

  1. czyżby CIA z gruzinskimi snajperami przylecieli do paryża? Kraje europejskie- marionetkowe, to nie kraje byłego bloku wschodniego, tu nikt nie pozwoli na „demokratyczną” zmianę rządu jak na ukrainie!
   tam nazwali to rewolucja godności to samo w UE jest rewolucją nazistów, prawicowców itp i jest to niedopuszczalne!
   nalezy pałować, pałować i jeszcze raz pałować jak by to powiedział noblista tow. Bolek …

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: