loading...
loading...
loading...
NA ŻYWO 24.04.19 -20.30 M.MACIAK CW24TV I ALEKSANDER JABŁONOWSKI - O CZYM NIKT NIE MÓWI ! MAŁY SZOK !24 kwietnia 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

12 thoughts on “PARYŻ ! NA ŻYWO ! TO JUŻ WOJNA !! STRIM ! LIVE !

 1. 🙂 ja pierdolę ………. 🙂 !!!!!!!!!!!!!
  W Warszawie powstał komitet społeczny, który podjął starania o to, aby na Placu Piłsudskiego stanął pomnik Lecha Wałęsy. Traktują tę inicjatywę jak najbardziej poważnie i są przekonani, że były prezydent na to zasłużył.

  „Uważamy, że kto jak kto, ale Lechowi Wałęsie Rodacy powinni postawić pomnik, za jego walkę o wolną i niepodległą Polskę w czasach PRL. I ten pomnik powinien stanąć niedaleko pomnika Marszałka Piłsudskiego.” – czytamy na stronie pomnikwalesy.pl.

  Czytaj także: Rajd Barbórki. Wypadek! Kierowca wjechał w kibiców

  Jak informuje „Super Express”, do komitetu dołączyli m.in. Daniel Sosin z Kukiz’15 oraz Rafał Motyka – Prezes Koła Porozumienie Warszawa-Bemowo.

  „Zmienił bieg historii”
  „Nie, to nie jest prowokacja. Jest coś takiego jak historia i prawda historyczna. Lech Wałęsa zmienił bieg historii.” – powiedział „Super Expressowi” Rafał Motyka.

  Czytaj także: Dziwne imię dziecka? Pracownicy linii wyśmiali 5-latkę

  Twórcy komitetu wysłali już do władz miasta specjalne pismo, w którym dopytują, kto zarządza terenem, na którym ma według ich planów stanąć pomnik Lecha Wałęsy. Jak dotąd nie doczekali się odpowiedzi.

  Źródło: se.pl

  1. Debili w tym kraju dostatek 😉 😛

   Mam dla nich lepszą propozycje … niech zabudują pałac kultury pomnikiem wałęsy tak , by był tak wielki jak Statua Wolności !!! 😉 😛
   A cooo …. niech go będzie widać w promieniu 50 km … a coooo ??? … niech ma !!! 😉 😛

   1. 🙂 jak Bolkowi wystawili by 100 metrowca, to pisiory natychmiast wystawiliby prezydentowi wszech czasów jakiś 200 metrowy !

    1. Uuu … nie umniejszaj wielkości tego pisiorskiego mesjasza 😉 😛 Temu to wybudują taki wielki pomnik , że jego machająca łapka będzie już w kosmosie 😉 😛 Cała północna półkula będzie go mogła oglądać 😉 😛

  2. I żeby nie zapomnieli obok pomnika postawić kolektury totolotka !!! Przecież to nieodłączny atrybut Bolka.

 2. Macie tu „definicję śmierci” …. a potem , mimo że serce bije wycina się organy bez znieczulenia , bo to już „trup” bez jakichkolwiek praw 🙁 🙁 🙁

  1. czyżby CIA z gruzinskimi snajperami przylecieli do paryża? Kraje europejskie- marionetkowe, to nie kraje byłego bloku wschodniego, tu nikt nie pozwoli na „demokratyczną” zmianę rządu jak na ukrainie!
   tam nazwali to rewolucja godności to samo w UE jest rewolucją nazistów, prawicowców itp i jest to niedopuszczalne!
   nalezy pałować, pałować i jeszcze raz pałować jak by to powiedział noblista tow. Bolek …

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: