NA ŻYWO 20.00 "SZOK ! STANISŁAW MICHALKIEWICZ WULGARNIE OSZKALOWAŁ KATOLICKICH KSIĘŻY I ZAKONNIKÓW !! +ROPZMOWA NA ŻYWO Z ADOLFEM KUDLIŃSKIM21 lipca 2019
-116294 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Warszawskie marionetki „jerozolimskie” – rząd :-) MA DYLEMAT czy TVN jest Ruski czy Amerykański

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Powiedzenie, iż „miłość jest ślepa” świetnie pasuje do określenia stosunku obozu Prawa i Sprawiedliwości wobec Stanów Zjednoczonych. Choć amerykańska ambasador Georgette Mosbacher instruuje premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie wypowiedzi na temat stacji TVN, która należy do amerykańskiego koncernu medialnego, jeden z posłów „dobrej zmiany” już postanowił doszukać się w całej sprawie „rosyjskiego kapitału”.

Trójmiejski poseł PiS-u Marcin Horała jest najbardziej znany jako przewodniczący komisji śledczej ds. wyłudzeń VAT, lecz zdaje się obecnie poszukiwać nowego zajęcia po ewentualnym wypadnięciu z politycznego obiegu. Parlamentarzysta postanowił więc spróbować swoich sił w branży w której specjalizują się portale pokroju Pudelka.pl, dlatego w rozmowie z Radiem ZET postanowił podzielić się ze słuchaczami plotką chodzącą „na mieście”.

„Służby dyplomatyczne USA i Stany Zjednoczone zawsze dbają również o kapitał amerykański, a tu zdaje się, ta stacja jest z kapitałem amerykańskim, choć są tacy, którzy mówią, że rosyjskim” – stwierdził więc poseł Horała, który wcześniej próbował zamienić całą informację o liście Mosbacher w niepotwierdzoną plotkę.

Wczoraj związany z obozem władzy tygodnik „Do Rzeczy” opublikował doniesienia na temat listu, jaki do wspomnianego Morawieckiego miała napisać Mosbacher. Amerykańska ambasador przestrzegła w nim przed krytykowaniem stacji TVN, należącej do amerykańskiego koncernu medialnego Discovery Communications, ponieważ krytyka tego programu ma być atakiem na „niezależność dziennikarzy”.

Zwłaszcza w środowisku Prawa i Sprawiedliwości zmiana właściciela stacji TVN wywołała spory entuzjazm, lecz jak dość szybko się okazało, amerykański inwestor wcale nie zamierzał zmieniać jej profilu ideologicznego i politycznego. Program jest więc wciąż krytykowany przez polską centroprawicę, która właśnie została pouczona w tej sprawie przez ambasador Stanów Zjednoczonych Georgette Mosbacher w skandalicznym liście wysłanym do premiera Mateusza Morawieckiego.

Sympatyzujący z obecną władzą tygodnik „Do Rzeczy” informuje, iż amerykańska dyplomatka wysłała list do szefa rządu, aby za jego pośrednictwem skomentować śledztwo dotyczące słynnego materiału TVN-u o „wafelkowym nazizmie”, dotyczące możliwości propagowania ustroju nazistowskiego przez autorów reportażu. Mosbacher miała więc poinformować, że władze Stanów Zjednoczonych nie będą tolerować krytycznych słów pod adresem dziennikarzy stacji TVN, na jakie w ostatnim czasie decydują się politycy PiS.

Gazeta twierdzi na swojej stronie internetowej, że ambasador USA w Polsce uznaje za niedopuszczalny fakt podważania wiarygodności tej stacji telewizyjnej, a krytykę dziennikarzy TVN-u nazywa wręcz atakiem na „niezależnych dziennikarzy”.

„Skomplikowana sprawa. Pani ambasador poczyna sobie, jakby była nie w Polsce, ale Bantustanie. I to nie jest kwestia tego, że ostatnie trzy lata amerykańskich dyplomatów nauczyły, że mogą sobie pozwolić na takie zachowanie, ale że po prostu są od lat przyzwyczajeni, że ulegamy ich naciskom” – taką wypowiedź osoby związanej z gabinetem Morawieckiego cytuje „Do Rzeczy”. Ponadto tygodnik twierdzi, iż jeden z akapitów listu Mosbacher poświęcony jest ministrowi spraw wewnętrznych i administracji Joachimowi Brudzińskiemu, który najostrzej krytykuje TVN.

W ubiegłym tygodniu amerykańska ambasador uczestniczyła z kolei w spotkaniu z grupą posłów z zespołu parlamentarnego Polska-Stany Zjednoczone, podczas którego także przestrzegała przed dalszymi pracami nad prawem mającym dokonać repolonizacji mediów.

A TU PRACOWNIK ETATOWY TVN ……… A MOŻENIE RUSKI NIE AMERYKAŃSKI AHITLEROWSKI ?

One thought on “Warszawskie marionetki „jerozolimskie” – rząd :-) MA DYLEMAT czy TVN jest Ruski czy Amerykański

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: