NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Zabójcze skutki PISOWSKICH KŁAMSTW SZOKUJĄCA ANALIZA!!+ RAPORT

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Witam wszyscy wiemy już doskonale jak PiSowcy oszukali Polaków w kwestii nie sprowadzania ‚imigrantów” szczególnie islamskich .

Ich plan mający rzekomo ratować polska gospodarkę przed kryzysem braku rąk do pracy , okazał się zwykłą bezczelną zakamuflowaną ISLAMIZACJĄ POLSKI

Bo jak można tłumaczyć politykę sprowadzania „pracowników” z krajów muzułmańskich , lub takich gdzie islam jest poważnym procentem udziałowym w populacji danego kraju , i jest w tych krajach agresywnie ekspansywny , Uzbekistan , Pakistan , Indonezja i inne kraje Azjatyckie .

Alternatywą i remedium na złą sytuacje na rynku pracy jest REPATRIACJA !! POLAKÓW ZE WSCHODU , ale jak wszyscy wiemy program powiązany z tak zwaną „KARTĄ POLAKA” to zwykła fikcja i ordynarny wałek pisiorów , którzy dzięki temu programowi ukrainizują Polskę

A WIĘC MOI DRODZY JAK W TYTULE „SKUTKI KŁAMSTWA PISIORÓW ” :

ANALIZA

Ilu będzie muzułmanów w Polsce za 40 lat?

Polska znalazła się w kwestii imigracji w podobnym momencie, jak 50 lat temu te państwa zachodnie, które nie posiadały kolonii, twierdzi Jan Wójcik, autor raportu na temat migracji z krajów muzułmańskich do naszego kraju.

Coraz częściej w debacie publicznej pojawia się pytanie, czy PiS „oszukał wyborców w sprawie uchodźców i imigrantów”. Niektórzy wskazują na coraz większość obecność osób obcego pochodzenia w Polsce. Obrońcy działań rządu twierdzą, że obiecywano tylko nie stosować się do unijnego mechanizmu relokacji uchodźców. Ze strony ugrupowań nacjonalistycznych jest też obecna narracja, że nie chcą żadnej zwiększonej imigracji – także Ukraińców czy Filipińczyków. Wtórują temu media związane z opozycją, które twierdzą, że to właśnie dowód na oszustwo PiS-u.

Jak wygląda naprawdę migracja z krajów muzułmańskich do Polski? Na to pytanie stara się odpowiedzieć raport Fundacji Instytutu Spraw Europejskich sporządzony na podstawie oficjalnych danych Urzędu do Spraw Cudzoziemców.

Raport skupia się na migracji z krajów muzułmańskich ze względu na to, że to ta grupa jest obiektem zaniepokojenia Polaków; wobec innych kierunków migracyjnych obywatele Polski są bardziej otwarci.

Liczba legalnych imigrantów z krajów grupy Organizacji Współpracy Islamskiej (OIC) urosła czterokrotnie, głównie ze względu na wzrost liczby osób przebywających z tymczasowym prawem pobytu – z ponad 5 do ponad 20 tysięcy. To jednak tylko 8-9% całości migracji do Polski. Wśród muzułmanów najliczniejsi są obywatele Turcji, Pakistanu, Uzbekistanu, Bangladeszu.

Najczęściej imigranci z krajów muzułmańskich przyjeżdżają do Polski w poszukiwaniu pracy (ponad połowa z nich), około jedna piąta przyjeżdża w celu studiowania. Występują jednak różnice pomiędzy krajami pochodzenia. Do pracy przyjeżdżają obywatele Turcji, Pakistanu, Uzbekistanu, Bangladeszu, a z kolei Arabia Saudyjska i Kazachstan w większym stopniu wysyłają swych obywateli stopniu na studia. Nieproporcjonalnie wielu mieszkańców Afryki Północnej i Nigerii przyjeżdża do Polski w celu definiowanym jako „pobyt z obywatelem RP”, co prawdopodobnie będzie prowadziło do legalizacji pobytu poprzez zawarcie związku małżeńskiego.

Analiza nie dotyczy jedynie zdarzeń przeszłych. Najbardziej intrygującym jej elementem jest próba oszacowania potencjalnej przyszłej imigracji, w oparciu o stały ilościowy wzrost liczby imigrantów lub jako górną granicę przyjmując utrzymanie tempa przyrostu populacji muzułmańskiej w Polsce. Założona w raporcie górna granica prawie miliona imigrantów z krajów muzułmańskich w naszym kraju za 40 lat (niecałe 2,5% populacji) wydawać się może przesadzona. Porównana jednak do wykresów, pokazujących rozwój takich społeczności w tych krajach zachodnich, które jak Polska nie posiadały kolonii w świecie islamu, począwszy od roku 1960 do dziś, nie wygląda już tak zaskakująco. A nasza gospodarka i demografia generują potrzeby znalezienia pracowników.

Wzrost społeczności muzułmańskiej w poszczególnych krajach europejskich w latach 1950-2010, a potencjał wzrostu tej społeczności w Polsce w latach 2000-2060

Problemem w dokładnym określeniu liczby imigrantów jest szara strefa osób, które mimo decyzji odmowy pobytu lub przeterminowania zezwolenia nie opuściły terytorium RP, jak i tych, które dostają się do Polski nielegalnie. Z rozmów z byłymi pracownikami operacyjnymi Straży Granicznej wynika, że rzeczywista liczba imigrantów może być dwukrotnie wyższa.

PEŁNY KOMPLETNY RAPORT DOTYCZĄCY POLSKI ZA LAT 40 W KONTEKŚCIE W/W OPISU :

http://europeanissues.org/wp-content/uploads/2018/11/Imigracja-do-Polski-z-OIC-lata-2013-18.pdf

17 thoughts on “Zabójcze skutki PISOWSKICH KŁAMSTW SZOKUJĄCA ANALIZA!!+ RAPORT

 1. Czołem !! pamiętacie ten film na którym (Techniczny z jackcaleib com”) mówił że dostał po mordzie w Zgorzelcu ale nie od Jacka ?
  I prezentował obity nochal kilka dni temu znajoma na imprezce w Bogatyni pokazała mi filmik na którym ( techniczny) ze ściągniętymi majtami do kostek w parku miejskim w Zgorzelcu świecił jajami i fiutem przed kobietami i dziećmi (sic !) dalsza cześć tego filmu to łomot jaki mu spuścili 2 faceci zaalarmowani krzykami kobiet zboczeniec!
  No i sprawa obicia ryja jasna .
  Film mogę ci Mizia przesłać do opublikowania pod warunkiem że zatrzesz twarze tech 2 panów którzy klepią mu miskę .

  1. DAWAJ W KOMENTARZU PODAJ 3 LINK BYLE JAKIE ŻEBY WPADŁ DO SPAMU TEN KOMENT Z FILMEM DAJ GO NA JAKIEJŚ POKAZYWARCE JA SOBIE SCIĄGNĘ GO A POTEM DAM CI ZNAĆ ŻEBYŚ USUNĄ GO bo jednak lanie po ryju kogokolwiek i prezentowanie nagrania w sieci to podpada pod publiczne publikowanie ………..

   1. 🙂 ale jako ostrzeżenie przed zbokiem chyba można opublikować, a przyznawać się do znajomości z nim to … tak czy owak wstyd 🙂

    1. 🙂 zobaczymy co przyśla ale spodziewam sie że będzie obrzydliwie przecierz w końcowych podrygach sam zamieszczał swoje filmy z prezentacja obrzezanej fajeczki

      1. teraz to ja zaczynam podejrzewać że to oprucz chlania i ćpania ma ciągoty do ekshibicjonizmu i to w kilku aspektach , a to pokazywał publicznie bez powodu zdjęcia i nagrania swojej żony w sytuacjach prawie ……… a to jechał po swoich rodzicielach grubo bez zachęty do tego , a na koniec fiutek micropenis ……. coś w tym jest moze używki go ośmielały i jak to mawiają ………

       1. Myślę, że to tylko głęboko zakompleksiony bęcwał, który próbował nadać sobie twarz ” mądrego twardziela” , ale bardzo nieudolnie, a gorzała i prochy to klucz do wyobraźni. W te krzaczory może polazł w celach fizjologicznych, pijany nie ma hamulców.

       2. No nareszcie udało mi się wyłączyć blokowanie reklam dla całej witryny ! Ale osioł ze mnie, za każdym razem naciskałam odblokowanie z ctrl 🙂

  2. DURNIU!!!
   Nie masz prawa WYSYLAC tego filmu NIKOMU bez poprzedniego ZAMAZANIA oblicz tych dwoch OBYWATELI stawiajacych tego
   ZBOCZENCA do PIONU. Czyzbys o tym NIE wiedzial ze ZBOCZENCY sa teraz GLORYFIKOWANI a „panstwo prawa” sciga PORZADNYCH, PRAWYCH obywateli dajacym ODPOR takim ZBOCZENCOM deformujac ich oblesne, zboczone RYJE?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: