KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

PiS WYKONUJE ROZKAZ USA I POLECENIE SŁUŻBOWE PANI MOSSBACHER….

PIS WSTRZYMAŁ PRACE NAD REPOLONIZACJĄ MEDIÓW

Z odpowiedzi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na interpelację jednego z posłów PiS wynika, że obóz rządzący zaprzestał prac w sprawie repolonizacji mediów.

Jeszcze w zeszłym roku Prawo i Sprawiedliwość stawiało postulat repolonizacji mediów czyli walki z koncentracją własności wielu mediów w dyspozycji kilku zagranicznych spółek. Politycy PiS wielokrotnie mówili o repolonizacji mediów jako warunku bezpieczeństwa państwa. Sondaż wskazywał w zeszłym roku, że większość Polaków popiera konieczność takiego uregulowania rynku medialnego

Wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin jeszcze we wrześniu zeszłego roku poinformował, że projekt ustawy ustalającej warunki dekoncentracji i repolonizacji mediów jest gotowy. Mimo to, rząd i jego parlamentarne zaplecze nie podjęły działań na rzecz uchwalenia ustawy.

Zapytanie w tej sprawie do ministra Piotra Glińskiego złożył poseł PiS Jerzy Gosiewski w interpelacji zaznaczając, że „jego wyborcy żądają repolonizacji mediów”, jak poinformował w sobotę portal Wirtualne Media. „Kto w Polsce odpowiada za nadzór nad mediami w kraju i za granicą naszego kraju w zakresie dbałości o dobre imię państwa, naszych rodaków, naszej ojczyzny? […] Kto w Polsce podejmuje natychmiastowe i zdecydowane działania prawne, w tym karne, w przypadku szkalowania dobrego imienia Polaków, naszego Państwa, naszej Ojczyzny?” – zapytał ministra kultury i dziedzictwa narodowego poseł Gosiewski pisząc, że „dołącza swój wniosek o rozważenie możliwości repolonizacji mediów w Polsce”.

„Odnosząc się do kwestii dekoncentracji w mediach w Polsce, uprzejmie informuję, iż aktualnie MKiDN nie prowadzi prac legislacyjnych w tej dziedzinie. Niemniej jednak prowadzone są prace analityczne, których celem jest ustalenie, jak wprowadzenie tego rodzaju rozwiązań mogłyby wyglądać w świetle prawa europejskiego, międzynarodowych zobowiązań Polski i Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Przeprowadzane jest szerokie studium prawnoporównawcze ze szczególnym uwzględnieniem obowiązujących już rozwiązań innych państw europejskich” – odpowiedział resort kultury.

Wiceminister Paweł Lewandowski potwierdził w rozmowie z portalem Wirtualne Media, że prace na projektem ustawy o repolonizacji mediów zostały zakończone dodając, iż „nie było na ten projekt jakiegoś szczególnego nacisku i mieliśmy pilniejsze sprawy”.

Deklaracja Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pada w okresie w którym aambasador USA Georgette Mosbacher ostrzegła polskich parlamentarzystów przed pracami nad regulacjami rynku medialnego, które byłyby „zamachem na wolne media”. Mosbacher zagroziła, że taka inicjatywa „zepsułaby” stosunki polsko-amerykańskie.

wirtualnemedia.pl

CHMMMMMMMMM ?????

ZAPYTACIE DLA CZEGO PIS W TEJ SPRAWIE ROBI WŁAŚNIE TAK !!!

🙂 BO KURWA POLSKA NIE ISTNIEJE OD 27 CZERWCA 2018 ROKU !!! ( PRZYNAJMNIEJ OD TEJ DATY WSZYSTKO JEST JASNE ” ŻE NIEMA POLSKI JEST POLIN !!

A TU PRZYCZYNY DLA CZEGO PIS WYKONUJE WSZELKIE POLECENIA !!

3 thoughts on “PiS WYKONUJE ROZKAZ USA I POLECENIE SŁUŻBOWE PANI MOSSBACHER….

  1. cale te prace nad ustawa i tak skonczyly by sie jak z ust o IPN. szkoda czasu pomyslala ambasador i pokierowala na wlasciwy tor..

  2. partia interesów s y j o n i s t y c z n y c h … i tyle w temacie. A zresztą wszyscy PO jednych pieniadzach. A polactfo śpi w najlepsze.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: