loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
3 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Francja’WOJNA DOMOWA” ? tak mówi wielu demonstrantów !! RAPORT A.V

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

W sobotę, na terenie całej Francji protestowało ponad 80 tysięcy ludzi, w tym wspomniane osiem tysięcy w samym Paryżu. W tym czasie policja aresztowała 22 osoby. Wśród nich znalazł się mężczyzna, który był w posiadaniu broni palnej.

Internet zalały zdjęcia oraz filmy wykonane na ulicach stolicy Francji. Widzimy na ich, iż to, co działo się w Paryżu przypominało regularną wojnę domową.

Osadzony film

Prawa strona 🇵🇱@PrawyPopulista

Marsz jest do rozwiązania płonie raca

Ludzie o tym mówią: 531

Osadzony film

PolskaSuwerenna 🇵🇱💯@Suwerenna1

Policja jest bez szans przy takiej masie ludzi a wściekłość narasta. Chyba zaczną się masowe L4.

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika PolskaSuwerenna 🇵🇱💯

Osadzony film

FighterRN 🇵🇱🇮🇹🇭🇺@Fighter_RN

Rendez-vous z nowoczesną i postępową Francja 🤓

Ludzie o tym mówią: 83

Czy zamieszki we Francji przerodzą się w wojnę domową? Tego nie wykluczają demonstranci, którzy są rozwścieczeni decyzją rządu o podniesieniu cen za paliwo. Jeden z protestujących, który udzielił krótkiej wypowiedzi reporterowi brytyjskiego tygodnia „Time” przyznał, że przeciwnicy nowego prawa „są gotowi na wojnę domową”.

„To doprowadzi do wojny domowej i ja, podobnie jak większość obywateli, jesteśmy na to gotowi” – powiedział mężczyzna cytowany przez serwis internetowy gazety.

Głos ws. zamieszek zabrał również prezydent kraju, Emmanuel Macron. Zamieścił on wpis na Twitterze, w którym stwierdził, iż hańbą jest to, że demonstranci atakowali policjantów.

„Hańba tym, którzy atakowali policję. Hańba tym, którzy dopuszczali się przemocy wobec innych obywateli… Nie ma miejsca na taką przemoc w Republice” – napisał prezydent Francji.

2 thoughts on “Francja’WOJNA DOMOWA” ? tak mówi wielu demonstrantów !! RAPORT A.V

  1. tylko żeby jakiś tam głupek się nie wysadził albo nie przejechał wtedy było by jeszcze gorzej.
    Przepraszam ze nie napisałem o tym temacie ale były by kolejne burdy bo jakiś potomek Mahometa nie spełnił swojego przykazanie żeby zabić niewiernych .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: