NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Francja’WOJNA DOMOWA” ? tak mówi wielu demonstrantów !! RAPORT A.V

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W sobotę, na terenie całej Francji protestowało ponad 80 tysięcy ludzi, w tym wspomniane osiem tysięcy w samym Paryżu. W tym czasie policja aresztowała 22 osoby. Wśród nich znalazł się mężczyzna, który był w posiadaniu broni palnej.

Internet zalały zdjęcia oraz filmy wykonane na ulicach stolicy Francji. Widzimy na ich, iż to, co działo się w Paryżu przypominało regularną wojnę domową.

Osadzony film

Prawa strona 🇵🇱@PrawyPopulista

Marsz jest do rozwiązania płonie raca

Ludzie o tym mówią: 531

Osadzony film

PolskaSuwerenna 🇵🇱💯@Suwerenna1

Policja jest bez szans przy takiej masie ludzi a wściekłość narasta. Chyba zaczną się masowe L4.

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika PolskaSuwerenna 🇵🇱💯

Osadzony film

FighterRN 🇵🇱🇮🇹🇭🇺@Fighter_RN

Rendez-vous z nowoczesną i postępową Francja 🤓

Ludzie o tym mówią: 83

Czy zamieszki we Francji przerodzą się w wojnę domową? Tego nie wykluczają demonstranci, którzy są rozwścieczeni decyzją rządu o podniesieniu cen za paliwo. Jeden z protestujących, który udzielił krótkiej wypowiedzi reporterowi brytyjskiego tygodnia „Time” przyznał, że przeciwnicy nowego prawa „są gotowi na wojnę domową”.

„To doprowadzi do wojny domowej i ja, podobnie jak większość obywateli, jesteśmy na to gotowi” – powiedział mężczyzna cytowany przez serwis internetowy gazety.

Głos ws. zamieszek zabrał również prezydent kraju, Emmanuel Macron. Zamieścił on wpis na Twitterze, w którym stwierdził, iż hańbą jest to, że demonstranci atakowali policjantów.

„Hańba tym, którzy atakowali policję. Hańba tym, którzy dopuszczali się przemocy wobec innych obywateli… Nie ma miejsca na taką przemoc w Republice” – napisał prezydent Francji.

2 thoughts on “Francja’WOJNA DOMOWA” ? tak mówi wielu demonstrantów !! RAPORT A.V

  1. tylko żeby jakiś tam głupek się nie wysadził albo nie przejechał wtedy było by jeszcze gorzej.
    Przepraszam ze nie napisałem o tym temacie ale były by kolejne burdy bo jakiś potomek Mahometa nie spełnił swojego przykazanie żeby zabić niewiernych .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: