loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
4 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Ruszyła akcja „REZUNY POD IGŁĘ”

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Szczeciński Sanepid przygotował specjalny list do rodziców ukraińskich dzieci  uczęszczających do szkół i przedszkoli  w województwie zachodniopomorskim. List jest jednym z elementów kampanii uświadamiania cudzoziemców zza wschodniej granicy o konieczności szczepienia się na odrę. – podało w poniedziałek Radio Szczecin.

Oprócz listów do rodziców Sanepid przygotował ulotki o odrze w językach ukraińskim, rosyjskim i angielskim a także akcje informacyjne w szkołach. Ulotki można otrzymać m.in. w urzędach pracy oraz w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie, przez który codziennie przewijają się setki cudzoziemców.

Akcja jest prowadzona prewencyjnie – w tym roku w całym województwie stwierdzono tylko dwa przypadki odry – oba dotyczyły kobiet pochodzenia ukraińskiego. Urzędnicy obawiają się jednak fali zachorowań podobnej do tej, która przeszła ostatnio przez Mazowsze, gdzie na odrę zapadło ponad 50 osób. Jak podało Radio Szczecin, zainteresowanie akcją ulotkową ze strony Ukraińców jest jednak „niewielkie”.

Według Głosu Pomorza wszystkie działania prowadzone są wspólnie z Wydziałem Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie, Powiatowymi Stacjami Sanitarno-Epidemiologicznymi, Kuratorium Oświaty, Zachodniopomorskim Wojewódzkim Inspektorem Farmaceutycznym, Narodowym Funduszem Zdrowia oraz konsultantami wojewódzkimi w zakresie chorób zakaźnych, epidemiologii i zdrowia publicznego.

Przypomnijmy, że Główny Inspektorat Sanitarny potwierdził, że większość zachorowań na odrę w Polsce dotyczy cudzoziemców. Również minister zdrowia mówił ostatnio, że „wszystkie przypadki odry [w Polsce] to odra zawleczona”. Nieoficjalnie wiadomo, że odrę przywożą przybysze z Ukrainy, gdzie od początku roku na tę chorobę zachorowało już około 40 tys. osób. Jest to wynikiem braku obowiązku szczepień w tym kraju i zapaści systemu ochrony zdrowia.

Wcześniej informowaliśmy, że polskie ministerstwo zdrowia rozważa obowiązkowe szczepienie na koszt państwa przybywających do Polski Ukraińców i imigrantów spoza UE. Szacuje się, że kosztowałoby to rocznie kilkadziesiąt milionów złotych.

P.S

I W TYM WYPADKU POPIERAM AKCJE , RZĄD I TAK I TAK MUSI ROZLICZYĆ SIĘ Z WYKONANIA ZAKONTRAKTOWANYCH Z PRODUCENTEM SZCZEPIEŃ …… REZUNÓW JEST OKOŁO 3 000 000 W POLSCE Z CZEGO OKOŁO 1 500 000 LEGALNYCH O KTÓRYCH URZĘDY MAJA PEŁNE DANE ……

ZATEM JEŚLI ZASZCZEPIĄ TE 1 500 000 TO 🙂 O TYLE POLAKÓW MNIEJ BĘDZIE USZCZĘŚLIWIONYCH , BO METODA DZIAŁANIA JEST JUŻ SPRAWDZONA PO PROSTU MUSZĄ ROCZNIE WYWIĄZAĆ SIĘ Z ZAKONTRAKTOWANYCH SZTUK …….

🙂 ZATEM SZTUKA JEST SZTUKA 🙂

dla nas lepiej 🙂

 

10 thoughts on “Ruszyła akcja „REZUNY POD IGŁĘ”

 1. A jak nie zaszczepią to co im grozi ??? 50 000 kary ??? Czy te szykany są tylko przeciwko Polakom ??? NA GRANICY POWINNI ICH SZCZEPIĆ !!! 🙁

  Mizia , nie ogarniam tej nowej szaty … jakoś obco się tu teraz czuję 🙁

  1. nie szata zdobi – tak musi być bo ZACZYNAM TU WIDEOBLOGA PROWADZIĆ JUŻ OD PONIEDZIAŁKU BĘDZIECIE MIELI TEKSTY , FILMY , NAGRANIA AUDIO , CZAT NA ZYWO I STRIM 🙂 trzeba iść do przodu 🙂
   W ZASADZIE JEST WSZYSTKO TO SAMO CO BYŁO TYLKO W INNYM UKŁADZIE ….. NA RAZIE – PATRZ NOWY ART 😉

 2. „Przed chwilą na Cmentarzu Łyczakowskim pracownicy i ochrona cmentarza zatrzymali trzech polskich studentów, którzy starali się odpalić race na jednym z pól cmentarza (obok miejsca polskich pochówków wojskowych)”

  Studentów przejęła SBU – służba bezpieczeństwa ukrainy

 3. Byłem szczepiony przeciwko odrze, a i tak zachorowałem. Wiem, zaraz podniosą się glosy, że dzięki szczepieniu przeszedlem tą chorobę łagodniej.

  1. Żuraw zaszczepili cię odrą no to zachorowałeś na odrę proste. Było się nie szczepić i byłbyhś zdrowy. Niedługo pewnie zaczną się szczepienia na katar.

 4. Pytanie czemu lekarze nie szczepią swoich bachorów? Wiecie co zrobili murzyni w Afryce jak im dziecka poumierały? Zajebali lekarzy maczetami. Na kawałki.

  To trochę tak jakby trupa po epidemii podrzucić na zdrowe tereny. Polacy masowo odmawiają szczepień. Niemcy wyprodukowały dużo trutek i muszą sprzedać. Nie zdziwię się jak polskie dziecka nagle zaczną chorować bo głupi rząd boi się karteli narkotykowych znaczy kurwa farmaceutycznych. Na ukrainie PODOBNO szczepią się ochoczo i mają BAAARDZO dużo ognisk chorób.

  Przy okazji https://wolnemedia.net/a-moze-przetlumaczysz-cos-dla-wolnych-mediow/

 5. Rozumiem

  22 lis 2018 13:20 „Miziaforum’s Blog” napisał(a):

  miziaforum posted: „Szczeciński Sanepid przygotował specjalny list do rodziców ukraińskich dzieci uczęszczających do szkół i przedszkoli w województwie zachodniopomorskim. List jest jednym z elementów kampanii uświadamiania cudzoziemców zza wschodniej granicy o koniecznośc”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: