NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
UWAGA !!! Dokument Pfizera potwierdza poronienia nawet w wyniku kontaktu skóry z osobami zaszczepionymi !!!
Ostatni dzwonek na granicy światów. Co się stanie z Polakami, którzy obudzą się później?
Została zaszczepiona preparatem AstraZeneca. Zmarła po kilkunastu godzinach..
POLSKA POLICJA DZIĘKI EKSPERYMENTALNYM TECHNOLOGIĄ ZNIEWOLENIA - NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE SKUTECZNA W WPROWADZANIU ZNIEWOLENIA I INWIGILACJI - EKSPERYMENTY NA POLSKICH OBYWATELACH ?
PO PRZEGRANYM PROCESIE POLICJI - POLICJA POSTANOWIŁA ZGNOIĆ 77 LETNIA KOBIETĘ - 5 NOWYMI AKTAMI OSKARŻENIA
Nie żyje generał broni Edward Pietrzyk
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Polska kupuje od USA Rosyjski gaz !!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

JEŚLI TO NIE PRAWDA CO W TYTULE ? 🙂 TO ZNACZYŁO BY ŻE W USA SĄ BIZNESOWI IDIOCI I NIEUDACZNICY ….. LOGICZNIE BIORĄC !

USA KUPUJE ROSYJSKI GAZ SKROPLONY PO NISKICH CENACH !! TAK NISKICH ŻE JEGO WARTOŚĆ WYNOSI TYLE ILE KOSZTUJE USA PRODUKCJA SKROPLONEGO GAZU Z ZASOBÓW W USA !! WLICZAJĄC W CENĘ TRANSPORT Z ROSJI DO USA !

a wróbelki ćwierkają że cena ruskiego gazu skroplonego jest po dostarczeniu do USA niższa niż wyprodukowany w USA gaz o jakieś 5 do 7 % !!

KUPUJE ZATEM TEN GAZ 🙂 I SPRZEDAJE GO POLAKOM !!

 

 

(Polska podpisała umowę na dostawy gazu z USA na 24 lata – Fakty …

8 lis 2018 – Długoterminową umowe na dostawę gazu skroplonego LNG zawarło PGNiG z firmą Cheniere Marketing International. Umowa została zawarta )

Z DUŻYM ZYSKIEM GO SPRZEDAJE 🙂 !!

A teraz zapraszam do informacji agencyjnej na ten temat:

Rzeczniczka Kremla, Maria Zacharowa, poinformowała w ubiegłym tygodniu na briefingu prasowym, że dostawy rosyjskiego gazu skroplonego trafiają rownież do Stanów Zjednoczonych.

Podczas briefingu dla dziennikarzy, Zacharowa zauważyła, że „Co ciekawe, przy całym tym widocznym, publicznym przepływie negatywnej retoryki [w kierunku Moskwy] z Waszyngtonu, rosyjski skroplony gaz ziemny jest z powodzeniem dostarczany do USA. Ostatnio co najmniej trzy tankowce ze skroplonym gazem ziemnym z pola gazowego Jamał LNG na pokładzie dotarły do wybrzeża Stanów Zjednoczonych.”

Portal Russia Business Today przypomina, że nie są to pierwsze dostawy rosyjskiego LNG do USA. „W styczniu tego roku, zaledwie miesiąc po rozpoczęciu działalności przez Jamał, do Bostonu przybył tankowiec Gaselys przewożący pierwszy LNG wyprodukowany przez Jamał” – informuje portal.

Jamał jest w większości własnością rosyjskiej firmy Novatek, największego niezależnego producent gazu ziemnego w Rosji.

Rosyjski portal podkreśla, ż „Przybycie ładunków z Jamału do USA następuje w momencie, gdy Amerykanie chcą sprzedać więcej swoich rosnących dostaw LNG na rynku europejskim, aby pomóc Europie zmniejszyć zależność od rosyjskiego giganta gazowego Gazpromu, który kontroluje około jedną trzecią wszystkich dostaw europejskiego gazu.”

kresy.pl / russian business today

============================

W SKRÓCIE

AMERYKANIE KUPUJĄ OD ROSJI GAZ I MAJĄ W DUPIE ….. SANKCJE 🙂 BO SAMI JE NAKŁADAJĄ I SAMI MOGĄ STOSOWAĆ WYJĄTKI OD STOSOWANIA SANKCJI 🙂

A POTEM SPRZEDAJĄ TEN GAZ POLSCE !! 🙂 !!! GDZIE POLSKA JEST UWAGA !

GŁÓWNYM KLIENTEM ROSJI !! PONIEWAŻ USA JEST TYLKO POŚREDNIKIEM I ZGARNIA OKOŁO 15 % PROWIZJI !! MARŻY KTÓRĄ SAMA NAŁOŻYŁA NA TEN GAZ 🙂

ZATEM USA TO TYLKO POŚREDNIK …..

A POLSKA 🙂 A POLSKA GŁÓWNY PARTNER HANDLOWY ROSJI W TEJ TRANSAKCJI 

🙂 JAKBY SIE KTOŚ PYTAŁ TO USA TYLKO POŚREDNICZY , A POLSKA ? 🙂 A POLSKA 

KUPUJĄC TEN GAZ JAK TRĄBIĄ MEDIA PRZYCZYNIA SIĘ WALNIE DO ROZBUDOWY SIŁ ZBROJNYCH ROSJI 🙂

JA PIERDOLĘ ………. ALE JAJCARSKI RZĄD W TYM POLIN 🙂 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

11 thoughts on “Polska kupuje od USA Rosyjski gaz !!

 1. dlatego uważam że każdy z was ma takie same szanse co oni w rządzie. Mylą się że nikt ich nie zastąpi. po prostu nie chcą żeby ich ktoś zastąpił.

  1. żeby to zmienić znaczy ich zmienić to potrzeba BARDZO DUŻO DUŻYCH SUM PIENIEŻNYCH
   =======
   DAJ MI 10 000 000 EURO A Z DEBILA NIKOMU NIE ZNANEMU ZROBIĘ KOGO ZECHCESZ PREZESA PREZYDENTA GENERAŁA BISKUPA …… TU W POLSCE

 2. dziwię się tym w rządzie , w jaki sposób mówią o swoim wykształceniu…Gdyby wiedzieli wszystko nie musieli by nikogo pytać ani zastanawiać czy to dobrze czy źle. Mają swoich ekspertów którzy też mają własne wykształcenie i też się namyślają i zastanawiają… wykształcenie jak każdego innego…zastanawiam się czy dobrze (wybrałem) że oni tam są, skoro nie wiedzą co robią, a zastanawiają się, rozmyślają, kontemplują, robią co tylko mogą. jak by było dobrze, społeczeństwo było by szczęśliwe, i dlaczego tak nie jest?, odpowiedź tkwi w ich wykształceniu a nie zarządzaniu, rządzeniu podejmowaniu decyzji.żeby podąć decyzję trzeba mieć wiedzę i mądrość. Co z tego że wszystko z jednej strony to ładny portret, skoro z drugiej jest puste miejsce. Uczą was tego by patrzeć „jak cie widzą tak cie piszą”, moneta ma dwie strony, a pokazują wam tylko jedną ze stron, tą ładniejszą. później tak wybieracie ich. Nie wybierajcie ludzi do rządu patrząc z wierzchu, gdyż nie widzicie strony wewnętrznej, którą skrywać będą przed wami.

 3. Dobry wygląd szaty graficznej i zajebista czcionka drukowanych liter. To że my ruski gaz bierzemy z jewSA to wiedziałem. Pozdrawiam !

 4. ZAJEBISTE 🙂 PAN STANISŁAW MA JUZ TEŻ DOSYĆ !! I ZACZYNA JECHAĆ ALA – MIZIAFORUM /JACKCALEIB !
  I DOBRZE I BARDZO DOBRZE KONIEC KURWA WERSALU DLA TEJ CEBULI W POLIN …

 5. no i tak to jest Ruskie sprzedają amerykańce inkasują prowizje !
  ALE JEST TEŻ TERAZ DZIEJĄCY SIE PROCEDER W POLSCE W KTÓRYM TO RUSCY INKASUJĄ PROWIZJE POLACY KUPUJĄ A DONBAS SPRZEDAJE ……
  NO CHODZI O TEN WEGIEL Z DONBASU GDZIE SIĘ GO WYDOBYWA POTEM JEDZIE POCIĄGIEM PRZEZ ROSJE WPROST DO POLSKI pisałem o tym rok temu potem była nawet afera że Polska wspiera zakupami Donbas 🙂
  TO JEST TEN SYFIATY WEGIEL O KTÓRYM W ZESZŁYM ROKU BYŁO GŁOŚNO NAWET ZROBIŁEM FILM O TYM A TVP 1 REPORTAŻ O TYM TRUJĄCYM PSEUDOWĘGLU

  NO I JAK TEN WEGIEL WYJEDZIE Z DONBASU DO ROSJI A POTEM Z ROSJI DO POLSKI JAKO RUSKI RUSKI 🙂 BIORĄ PROWIZJE

  TIA I TAK TO WYGLADA POLSKA KUPUJE MIMO SANKCJI USA GAZ W ROSJI 🙂

  I OLEWAJĄC ZAKZAY I EMBARGO NA DONIECKI WEGIEL TEŻ GO KUPUJE 🙂

  OJ ŁAMIEMY TE EMBARGA ……

 6. JAK KTOŚ ZARZUCI „NAMIESTNIKOWI JEROZOLIMSKIEMU – MALINIAKOWI” ŻE HANDLUJE ŁAMIĄC EMBARGO NAŁOŻONE NA ROSJE

  🙂 TO JAK ON UDOWODNI ŻE TEN GAZ Z USA TO NIE TEN GAZ CO USA KUPILO W ROSJI …….. NA WĘCH ?? 🙂

  PEWNIE POWIE ŻE TEN Z ROSJI TO ŚMIERDZIAŁ BY ONUCAMI !!
  jak wszystko co Ruskie jak utrzymują co niektórzy debile

  POWIECIE ŻE TO USA I ONI BEKNĄ ………. NIE JAK KTOŚ ZECHCĘ TO BEKNĄ POLACY

  BO USA TO WŁAŚNIE JEST OD NAKŁADANIA SANKCJI I EMBARGA I OD EGZEKWOWANIA KAR ZA ŁAMANIE EMBARGA

  dobra nie bedę się znęcał

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: