NA ŻYWO 21.00 - STREAM MACIEJ MACIAK CW24TV I JACK CALEIB " EKSMISJE I WYSIEDLENIA POLAKÓW JUŻ REALIZOWANE"20 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Dziennikarz TVN oddaje hitlerowski salut Foto

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 dziennikarz TVN, który uczestniczył w prowokacji dziennikarskiej na słynnych „urodzinach Hitlera”, pokazuje gest nazistowskiego pozdrowienia.
Na zdjęciach, widnieje Piotr Wacowski – operator telewizyjny, który wspólnie z Anną Sobolewską uczestniczył i nagrał maskaradę neonazistów w lesie pod Wodzisławiem Śląskim. Z naszych informacji wynika, że to sam Wacowski nalegał, by jeden z uczestników uwiecznił go przy portrecie Adolfa Hitlera i swastykach; nikt z uczestników imprezy nie nciskał, by Wacowski pozował do zdjęcia przy wizerunku zbrodniarza. Miała to być inicjatywa samego operatora TVN.

na cała sprawę. Czy to próba uwiarygodnienia reportażu?

Bertold Kittel, Anna Sobolewska i Piotr Wacowski, autorzy reportażu „Polscy neonaziści” zostali laureatami 13. edycji nagrody Radia ZET imienia Andrzeja Woyciechowskiego.https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/dziennikarze-superwizjera-tvn-laureatami-nagrody-im-andrzeja-woyciechowskiego,883529.html …

Bertold Kittel, Anna Sobolewska i Piotr Wacowski, autorzy reportażu Polscy neonaziści zostali laureatami 13. edycji nagrody Radia ZET imienia Andrzeja Woyciechowskiego. Dziennikarze Superwizjera TV…

432 people are talking about this


autorzy reportażu z pompą odebrali w środę nagrodę Radia Zet

I CIEKAWOSTKA WCZORAJ USZI I JARAM JARAM OKAZALI SIE WSPÓLNĄ DRUŻYNĄ 🙂 A DZIŚ ZAJRZAŁEM NA KONTO Y.T I ZNALAZŁEM WPISY PANI IVA I PAN TALAŚKA JAK WIDAĆ TEŻ SPÓŁKA TYM RAZEM CHCĄ MI SPRZEDAĆ portal jackcaleibcom ……….. OKAZYJNIE WIDOCZNIE JUŻ 12 000 EURO SIE SKOŃCZYŁO ……… OFERTA KUPNA DO 20 TEGO MIESIĄCA …..

CAŁOŚĆ KONWERSACJI POD TYM FILMIKIEM W KOMENTARZACH ……. NO WYPISZ WYMALUJ PRZYZNANIE SIE DO KRADZIEŻY ……

14 thoughts on “Dziennikarz TVN oddaje hitlerowski salut Foto

 1. A mnie ciekawi kim byli ci „dwaj panowie”, którzy dali te 20 tys. ??? … Czy mają nosy poniżej, czy powyżej linii uszu ??? 😉 😛

 2. uwaga !! ważne do działanie POD PRZYKRYCIEM I UŻYCIEM TECHNIK OPERACYJNYCH – PROWOKACJA – W NORMALNYCH KRAJACH UPOWAŻNIENI SA TYLKO FUNKCJONARIUSZE SŁUŻB SPECJALNYCH POLICJI WYWIADU I KONTRWYWIADU ………..

  =====================

  ALE W CEBULANDII …………. SYF I ZGROZA TEN CHUJ WYŻEJ ZAPREZENTOWANY W NORMALNYM KRAJU ZOSTAŁ BY ZAMKNIĘTY W PIERDLU ……………

  OD PROWOKACJI SĄ FUNKCJONARIUSZE OPERACYJNI !!!!!!!!!!!!
  ==============
  TO CO STAŁO SIE W TYM LASKU TO TYPOWA PROWOKACJA POLICYJNA ………. A NIE ŚLEDZTWO DZIENNIKARSKIE

   1. „Jaki pan taki kram”, „stan umysłu”, „Polska to nienormalność”. Można tak jeszcze trochę, ale można i tak:” – nie kop i nie bij a wytłumacz”.
    O Polakach mówi się, że to mądry, dumny i pracowity Naród, mówi się też, że jest wyniszczony przez zabory, wojny i swoich „wyzwolicieli”, że jest niszczony do dzisiaj bez opamiętania. Ale dlaczego tak mało wiedzy o tym czym i jak jest dzisiaj niszczony?
    Dlaczego nie mówi się, że naszych dzieci nie uczy się prawdziwej historii, prawdziwej matematyki itd, dlaczego naszych lekarzy nie uczy się o szkodliwości FLUORU, dlaczego szczepi się nas bez opamiętania i bez powodu?
    Można tak jeszcze trochę, tylko po co? Lepiej się pośmiać i powytykać jakie to z nas cebulaki, jakie to u nas kościelne pogaństwo i rzymskie obyczaje.
    Drogi Jacku herbu własnego, sam już zauważyłeś co znaczy zapomnienie, czy nie lepiej skazać na zapomnienie wybryki knechtów i zapomnieć i strącić ich w niebyt?
    A może lepiej zająć się bieżącymi tematami i omówić np KNF lub zniesienie górnego limitu składki zusowskiej?
    Cebulaki też ludzie i chcą wiedzieć co nieco.

    1. to niech idą do szkoły a nie liczą na korepetycje darmowe na y.t … a od herbu to 2 chuje w bok nieuku za takie gadanie jeszcze równo 100 lat temu miał byś albo odrąbany łeb albo odstrzelony ……..
     =========
     AGRESYWNYCH DEBILI NIE DA SIĘ EDUKOWAĆ ANI CYWILIZOWAĆ WYCIĄĆ I ZUTYLIZOWAĆ OD CO ……………

     1. 100 lat temu posiadanie herbu do czegoś zobowiązywało, dziś nawet grzeczna wzmianka powoduje wybuch agresji. Dalsza polemika nie jest wskazana bo zaczynasz przeczyć sam sobie.

    2. nawet BÓG NIENAWIDZI IDIOTÓW MODSYŁAM DO WSZYSTKICH BIBLIJNYCH PRZYPOWIEŚCI , A NAWET DO INNYCH RELIGIJNYCH PISM NIE CHRZEŚCIJAŃSKICH

     MASA HISTORII MASA PRZYPOWIEŚCI W KTÓRYCH GŁUPOTA I IDIOTYZM SĄ SROGO KARANE !!

     1. Ale mamy też „Miłujcie nieprzyjacioły wasze”
      I jest jeszcze 8 błogosławieństw.
      I „idź i nie grzesz więcej”.
      Bo jeśli tego nie ma, to mamy moralność
      plemienia handlowego, czysty satanizm.
      Masz powód aby być wściekły, ale patrz wyżej.
      @156

      1. popisz 10 lat bloga dla ……….. i po 10 latach nic a nawet gorzej !! to odechce ci się być edukatorem mużyków i ćwoków 🙂 podejrzewam ze po 1 roku miał byś dość , ja tu mam wgląd na klik co było np 8 lat temu i widzę skalę cofania się w rozwoju a nie postępów ……. TAKA JEST PRAWDA ZRESZTĄ KAŻDY Z WAS MOŻE TU NA BLOGU PORÓWNAĆ CO W POLSCE BYŁO 9 LAT TEMU I SIĘ ZDZIWI ŻE JEST TO SAMO TYLE ZE PRZYGŁUPÓW PRZYBYŁO ……. KURWA PRZECIERZ JA NAWET NIE MUSZĘ PISAĆ NIC NOWEGO DO DZISIEJSZEJ SYTUACJI W POLSCE …….. WKLEJĘ STARY ART ZMIENIE DATĘ I ZMIENIĘ NAZWISKA POLITYKÓW I NAZWY PARTII I MAM NIUSA Z DZIŚ ……….

      2. Jaka sekta Cię zwerbowała ??? 😉 😛
       Wszystko na opak rozumiesz !!! 😉 😛 To wg tej logiki w ’39 trzeba było wrzucać kwiatki do luf , a na ramiona Niemców nakładać wianki ??? Puknij się w łeb !!! 😉 😛
       A jak powiesz idź i nie grzesz, a ten ktoś mimo wszystko dalej grzeszy to co ??? Tę logikę stosują lewacy m. in. w Szwecji w stosunku do gwałcicieli … żadna kara i porozmawiać , to tam jedź … i niech Ci się tam rodzą same córki 😉 😛

       1. Czy chociaż raz napisałem, że obrona jest niedozwolona?
        Jezus przyjmując apostołów zalecał aby kupili miecze.
        Sam biczem rozpędził bankierów, ale też mówił to co napisałem wcześniej.
        W dużej mierze Mizia ma rację bo cierpi rzucając perły przed wieprze.
        (Ja też prawie nikomu w rozmowach nie mogę powiedzieć prawdy o sytuacji w kraju
        a wielu uznając, że teraz mają papu wręcz obraża się na prawdę.)
        Wszystko zależ od intencji.
        A jeśli chodzi o Szwecję to tam rządzą i mają decydujący głos
        osoby z plemienia handlowego (a tak jest na całym świecie).
        Reszta to gra pozorów dla pospólstwa..
        Dlatego tam jest coraz gorzej i u nas w PL jest tak samo, zgodnie z trzema planami:
        III WŚ , Kalaregi i słynnymi protokołami mędrców.
        Nie kontynuujmy już tego tematu bo różnimy się tylko w drobiazgach.
        Pozdrawiam @156

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: