NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Cebulaki opóźnione w reakcjach politycznych i łatwi w obsłudze :-) cepelia , folklor i kabaret :-)=III R.P

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

11-go listopada w Warszawie przedstawiciele „Falangi” wspólnie z rosyjskimi narodowymi bolszewikami z ugrupowania „Inna Rosja” Eduarda Limonowa manifestowali przed ambasadą Ukrainy w Polsce, domagając się rozbioru tego państwa. W tym samym czasie pod ambasadą Ukrainy w Moskwie miała się odbyć podobna manifestacja, tam jednak rosyjskie służby nie dopuściły do jej przeprowadzenia.

Na protest Falanga zapraszała już niemal tydzień temu, na powiązanym z tym ugrupowaniem portalu Xportal.pl. W zaproszeniu organizatorzy ani słowem nie wspomnieli jednak o tym, że na pikiecie zostanie poruszona kwestia rozbiorów Ukrainy. Jak napisano w opublikowanym 6-go listopada zaproszeniu: o 12:00 gromadzimy się pod Ambasadą Ukrainy przy alei Szucha 7 w Warszawie, aby zaprotestować przeciwko niszczeniu cmentarza Orląt lwowskich, z którego ukraińskie władze chcą usunąć pomniki lwów, co jest jawną prowokacją przygotowaną na setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Orlęta nie były „okupantami” i „polskimi imperialistami”, jak twierdzą ukraińscy radni, ponieważ broniły swojej ziemi i swojego miasta zamieszkanego wówczas w większości przez Polaków, dlatego mamy prawo do pamięci o nich i wymagamy szacunku ze strony obecnych gospodarzy miasta. Przyjdź i zaprotestuj z nami przeciwko niszczeniu polskości na Kresach! 

Z kolei w popularnym w Rosji serwisie społecznościowym VKontakte, rosyjski współorganizator manifestacji i partner Falangi, narodowo-bolszewicka partia „Inna Rosja”, opublikowała swój manifest, zatytułowany NACBOLE JEDNOCZĄ SIĘ Z POLSKIMI PATRIOTAMI W CELU ROZBIORU UKRAINY. Poniżej publikujemy tłumaczenie odezwy:

Dziś, 11 listopada, przedstawiciele partii „Inna Rosja” wzięli udział w wiecu przed Ambasadą Ukrainy w Warszawie, zorganizowanym przez polski ruch patriotyczny „Falanga”. Na wiecu ogłoszono wspólne rosyjsko-polskie żądania podziału Ukrainy – koniec istnienia obrzydliwego banderowskiego monstrum uciskającego narody. Podczas gdy politykierzy zachowują bierną postawę, utrzymując status quo, aktywne społeczne siły obu krajów zamierzają działać. 

Deklaracja partii „Inna Rosja” w sprawie rozbioru Ukrainy:

Partia „Inna Rosja” stwierdza, że obecna polityka przywództwa Federacji Rosyjskiej wobec Ukrainy stanęła w martwym punkcie. Po podjęciu w 2014 r. historycznej decyzji o ponownym zjednoczeniu Krymu z Rosją i pomocy powstańcom w Doniecku i Ługańsku, Kreml zatrzymał się niezdecydowany. W rezultacie wiele milionów Rosjan w Charkowie, Odessie, innych miastach i regionach żyje pod okupacją i uciskiem narodowym, a ludowe republiki Donbasu znajdują się pod ostrzałem, ich dowódcy i przywódcy giną w wyniku ataków terrorystycznych.

Pozostawienie sytuacji w zawieszeniu jest dalej niemożliwe.

Uważamy, że nowoczesna Ukraina, obrzydliwy produkt białowieskiej zmowy z 1991 r., Znalazła się w nielegalnym posiadaniu wielu terytoriów, które muszą zostać przyłączone do sąsiednich krajów. Ukrainę powinno się zmniejszyć do historycznych 7-8 centralnych regionów, co sprawi, że przestanie być agresywnym monstrum, siłą „ukrainizującym” i uciskającym różne narody. Aby osiągnąć ten cel, konieczne jest zjednoczenie wysiłków z sąsiadami Ukrainy, którzy mają własne wobec niej roszczenia.

Inna Rosja apeluje do władz, przedstawicielstw dyplomatycznych, partii politycznych, organizacji pozarządowych oraz do obywateli Polski, Węgier i Rumunii.

Pomimo wszystkich trudności naszych stosunków w historii, wyciągamy do was ręce i proponujemy wspólną walkę o powrót naszych terytoriów tymczasowo okupowanych przez Ukrainę.

Chcemy podziału Ukrainy!

Charków i Odessa rosyjskie, Lwów polski, Zakarpacie węgierskie, Bukowina rumuńska!

Partia polityczna „Inna Rosja”

Другая Россия@drugoros

НАЦБОЛЫ ОБЪЕДИНЯЮТСЯ С ПОЛЬСКИМИ ПАТРИОТАМИ С ЦЕЛЬЮ РАЗДЕЛА УКРАИНЫ

Сегодня, 11 ноября, представители партии “Другая Россия” приняли участие в митинге перед посольством Украины в Варшаве.

Подробнее – https://vk.cc/8GDUzY 

See Другая Россия’s other Tweets

Co ciekawe, wczorajsza manifestacja przed ukraińską ambasadą w Warszawie miała zostać skoordynowana z równoczesną manifestacją działaczy „Innej Rosji” pod ambasadą Ukrainy w Moskwie. Tam jednak rosyjskie służby nie dopuściły do jej przeprowadzenia. Jak podaje portal Politnavigator.netDziałacze partii „Inna Rosja”, Michaił Aksel i Gleb Buwanienko, zostali zatrzymani podczas próby zorganizowania pikiety przed ambasadą ukraińską w Moskwie w celu poparcia rozbioru Ukrainy – w solidarności z polską prawicową organizacją Falanga. Portal został o tym poinformowany przez rzeczniczkę prasową partii „Inna Rosja”, Marię Swjerdlikową.

Mieli przeprowadzić jednoczesne pikiety solidarności z polskimi organizacjami. Dziś w Warszawie odbywa się marsz na Dzień Niepodległości Polski, a zaczyna się od wiecu przed ukraińską ambasadą, podczas którego polskie organizacje, w szczególności organizacja Falanga, miały wyrazić poparcie dla deklaracji, która została  przyjęta przez „Inną Rosję” 22-go września – o podziale terytorium Ukrainy między Polskę, Rosję, Węgry i Rumunię. Są to kraje, które obecnie mają roszczenia terytorialne wobec Ukrainy i jest to, w istocie, propozycja zjednoczenia się dla wspólnych celów – powiedziała rzeczniczka „Innej Rosji”.

Nasi aktywiści planowali dzisiaj zorganizować taką pokojową akcję solidarności – jednoczesną pikietę, którą można organizować bez koordynacji z prefekturą. Nie pozwolono im jednak tego zrobić. Zostali zatrzymani, ale już zostali zwolnieni, obeszło się bez protokołów, ale nie pozwolono im przeprowadzić dzisiejszego wydarzenia. Groziło im 15 dni aresztu –zauważa Swjerdlikowa.

🙂 ZAŁĄCZAM TEN ART JAKO CIEKAWOSTKĘ I PRZYKŁAD DZIAŁANIA TAK ZWANEGO „MUSZTARDA PO OBIEDZIE”

p.s

tak był taki czas gdy taki scenariusz był bardzo realny ponieważ popierała go Rosja prawie oficjalnie BA ! a nawet były zakulisowo składane propozycje współpracy w zdemontowaniu tego bandyckiego kraju ….

TERAZ TO TAKI NIESZKODLIWY FOLKLOR 🙂 KTÓRY MA ZA ZADANIE OŚMIESZYĆ JAKĄŚ CZĘŚĆ RADYKALNYCH NACJONALISTÓW KTÓRZY PROPAGUJĄ REALIZACJE JAKICHŚ FANTAZJI POLITYCZNYCH

WYSTARCZY SPOJRZEĆ NA ZDJĘCIA KTO TAM BYŁ 🙂

O TU MACIE KIEDY BYŁ TEN WŁAŚCIWY CZAS I BYŁO TO REALNE I NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI 

Putin do Polaków albo będziecie WIELKIM NARODEM albo spłyniecie rynsztokiem !! to propozycja

UKRAINA / Putin do Polaków albo bedziecie WIELKIM NARODEM albo spłyniecie rynsztokiem !! to propozycja

ad kilkdziesięciu zapytań w mailach

1 ) KIEDY WZNAWIAM PUBLIKACJE KOMENTARZY POLITYCZNYCH NA Y.T ? – NIGDY

DLA TEGO ŻE Y.T PL TO PORTAL PROWADZONY PRZEZ ŻYDÓW DLA POLAKÓW

A JA UWAŻAM ŻE POLSKA ( ta normalna reszta około 5 % jest w stanie wojny z Żydami )

 • reszta te 95 % to cebulactwo i przygłupy …….. DOWÓD 🙂 z ostatnich dni …….

W PRZED DZIEŃ ŚW NIEPODLEGŁOŚCI POOKRĄGŁOSTOŁOWA BANDA DZIAŁAJĄC WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU

NAJPIERW POLAKOM ZABRONIŁA W POLSCE !! ŚWIĘTOWANIA TEGO DNIA UDZIAŁEM W MARSZU – REAKCJA Z PUNKTU WIDZENIA ROZMIARU POTWARZY 🙂 ZEROWA – ( chamy – cebulaki honoru nie mają ………..

POTEM CZYLI JUŻ W WIGILIĘ 11.11.18 🙂 NAGLE TA SAMA W/W BANDA DZIAŁAJĄCA WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU ………

POZWOLIŁA !! POLAKOM W POLSCE WE WŁASNYM ICH KRAJU !!

PRZESPACEROWAĆ SIĘ ULICAMI WARSZAWY – pochód niepodległości !!

I CEBULAKI KTÓRYM NAJPIERW NIE POZWOLONO ŁAZIĆ PO ULICACH WAWY

WYJĄ Z ZACHWYTU JAKI TO PAN ŁASKAW POZWOLIŁ POCHODZIĆ ULICAMI …….

SUKCES !! KURWA NIEBYWAŁY

JAKIEŻ TO CEBULACTWO JEST PROSTE I TANIE W OBSŁUDZE – DOJENIU I JEBANIU W DUPSKO 🙂

WYSTARCZY IM ZABRONIĆ CZEGOŚ CO JEST ICH NIEZBYWALNYM I NIEPODWAŻALNYM PRAWEM – SPACERY ULICAMI MIAST !!

A POTEM PO CHWILI 🙂 POZWOLIĆ I CEBULA WYJE Z WDZIĘCZNOŚCI DLA OKUPANTA 🙂

JAKI TO ON DOBRY PANA DLA NICH 🙂

================================

OJ KURWA MAĆ CEBULAKI ……….. PRZYPOMNIAŁ MI SIĘ ŻYDOWSKI KAWAŁ – DOWCIP !!

KTÓRY CELNIE TU PASUJE 🙂 tylko ze dla żydów to jest dowcip !! sytuacja fikcyjna 🙂

A DLA CEBULAKÓW REALNY SCENARIUSZ WYŻEJ OPISANY PRZEZEMNIE

ALE DO MERITUM 🙂

” PEWNEGO DNIA DO RABILNA PRZYSZEDŁ PO PORADĘ BIDNY JOSEK

I MÓWI REBE …… MAM WIELKI PROBLEM KTÓRY DLA MOJEJ RODZINY JEST NIE DO  WYTRZYMANIA …..

I PROSZĘ CIĘ O RADĘ , NO MÓW ŚMIAŁO JOSKU …….

REBE !! MAM TAK MAŁE MIESZKANIE ŻE MOJE 3 CÓRKI 2 SYNÓW ŻONA I JA GNIEŹDZIMY SIĘ W 2 POMIESZCZENIACH I NIKT NIEMA ANI 1 METRA PRZESTRZENI NA PRYWATNOŚĆ ….. PRZEZ TO SĄ KŁÓTNIE I KONFLIKTY W DZIEŃ I W NOCY

CO ROBIĆ REBE MY JUŻ NIE WYTRZYMAMY A JA BIEDNY NIE MOGĘ ZMIENIĆ LOKALU NA WIĘKSZY ……….

REBE POMYŚLAŁ I !! MÓWI JOSEK TY NA TE DWA POMIESZCZENIA WPROWADŹ PO 2 KOZY ! I PRZYJDŹ ZA TYDZIEŃ !!

ZA TYDZIEŃ JOSEK WRACA OCZY PODKRĄŻONE WKURWIONY NA MAXA …….. REBE PYTA I CO TAM JOSEK LEPIEJ JEST

JOSEK NA TO REBE KURWA TO JEST TERAZ KATASTROFA Z TYMI KOZAMI , COŚ TY MI REBE DORADZIŁ …….. NA TO REBE JOSEK !!! UWARZAJ TERAZ !!

IDŹ DO DOMU WYPROWADŹ KOZY Z MIESZKANIA !! I WRÓĆ JUTRO RANO DO MNIE !

NO RANO JOSEK PĘDZI DO RABINA ROZPROMIENIONY

NA CO RABIN DO JOSKA NO I JAK TAM Z TWOIM KŁOPOTEM LOKALOWYM …….. NA CO JOSEK OCH REBE JAKIŚ TY GENIALNY UBIEGŁEJ NOCY WSZYSCY WYPOCZELIŚMY JAK W NIEBIE ……………..JAK WRAJU A ILE MIEJSCA ………. CHO CHO …….

 

 

27 thoughts on “Cebulaki opóźnione w reakcjach politycznych i łatwi w obsłudze :-) cepelia , folklor i kabaret :-)=III R.P

 1. W kilku dużych miastach Ukrainy, w tym takich jak Krzywy Róg, Szepetówka czy Chersoń kaloryfery pozostają zimne pomimo mroźnej pogody. Mieszkania nie są ogrzewane, ponieważ z powodu długów komunalnych władz ciepłowniom odcięto dostawy gazu. – podało we wtorek RMF FM.

  Na odłączanie gazu zadłużonym ciepłowniom zgodził się ostatnio ukraiński rząd. W rezultacie brak ogrzewania grozi milionom Ukraińców.
  Jak podaje Ukraińska Prawda, do 17. listopada z powodu zimna w Chersoniu zamknięto 13 szkół, które są ogrzewane przez ciepłownię „Chersonśka TEC”. Czynne są przedszkola, ale tylko dlatego, że w salach rozmieszczono urządzenia grzewcze.

  Na dzień 12. listopada w Krzywym Rogu z powodu braku ogrzewania nie pracowało 78 szkół i 75 przedszkoli. W poniedziałek brak ogrzewania wywołał bunt mieszkańców tego miasta – przed budynkiem „Kryworiżhazu”, który odciął dostawy gazu jednej z miejscowych ciepłowni, zapalono opony. Jak poinformował Kryworiżhaz na Facebooku, nieznane osoby „wzięły szturmem” jego siedzibę i przetrzymują jako zakładników kadrę kierowniczą. „Wcześniej nielegalnie otwarto zawory i uruchomiono pięć z sześciu kotłowni. System zasilania gazem jest zdestabilizowany” – oświadczono. Obecnie ukraińskie media podają, że w mieście przywrócono ogrzewanie.

  Bez ciepła pozostają także Szepetówka oraz Smiła. Jak napisało RMF FM, marznący mieszkańcy miast grożą protestami, w tym blokowaniem dróg.

  Szef Partii Radykalnej Ołeh Laszko wezwał do dymisji premiera Wołodymyra Hrojsmana. „Ludzie są tam bez ciepła i gazu, bo urzędnicy za nic nie odpowiadają. Przez ich brak odpowiedzialności miliony Ukraińców są bez ciepła” – komentował Laszko.

  Kresy.pl / RMF FM / Ukraińska Prawda / Hromadske

  ====================
  A TYM CZASEM WIATROWYCZ PROPONUJE NA ROZGRZEWKĘ MIŁOSĆ DO UPA 🙂

  Według niedawnych sondaży, w ciągu ostatnich lat liczba Ukraińców pozytywnie odnoszących się do działalności UPA wzrosła 2,5 raza. Badania pokazują jednak, że mieszkańcy różnych regionów kraju są wyraźnie podzieleni w sprawie oceny tej zbrodniczej formacji.

  Zdaniem szefa Ukraińskiego Instytutu Pamięci Narodowej, kłamcy wołyńskiego Wołodymyra Wjatrowycza to kwestia lat, a nie pokoleń, gdy Ukraińcy ze wszystkich regionów będą jednakowo popierać Ukraińską Powstańczą Armię.

  „Jestem przekonany, że praca, w szczególności prowadzona przez ukraińskich historyków i Ukraiński Instytut Pamięci Narodowej, daje swoje wyniki. I już wkrótce będziemy świadkami publicznego konsensusu – uznania UPA za tych którzy walczyli o niepodległość Ukrainy. Oczywiście, te decyzje polityczne, które zostały przyjęte w 2015 roku są dopiero początkiem, dobrą podstawą dla prowadzenia dalszej pracy informacyjnej” – cytuję Wjatrowycza portal Glavred.info.

  W kwietniu 2015 roku, w dniu wizyty prezydenta Polski Bronisław Komorowskiego, ukraiński parlament przyjął ustawę w której UPA uznana została za formację walczącą o niepodległość kraju. Jednocześnie w dokumencie znalazł się zapis przewidujący odpowiedzialność karną dla obywateli Ukrainy oraz cudzoziemców, którzy publicznie okażą lekceważący stosunek do tej formacji lub innych „uczestników walk o niepodległość Ukrainy w XX wieku”.

  Autorem ustawy był Jurij Szuchewycz z Radykalnej Partii, syn dowódcy UPA Romana Szuchewycza bezpośrednio odpowiedzialnego za ludobójstwo Polaków na Kresach. Ukraińska Powstańcza Armia odpowiada za śmierć ponad 100 tysięcy Polaków z Wołynia i Małopolski Wschodniej.

  1. Poroszenko skomentował kolejny wzrost taryf na gaz w kraju. Jak dodał, takie środki są nieuniknione z powodu konieczności otrzymania transzy z Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Od pierwszego listopada ceny błękitnego paliwa na Ukrainie podniesiono o 23,5% — do 8,5 tys. hrywny za metr sześcienny. Był to jeden z warunków, aby MFW przelał Kijowowi kolejną transzę kredytu. Ukraiński rząd zapowiedział, że ceny gazu będą nadal rosnąć. Kolejne podwyżki zaplanowano na 1 maja 2019 roku.

   Rząd miał wybór między złem i większym złem – między podniesieniem taryf i potężnym ciosem w makrofinansową i makroekonomiczną stabilność państwa. A to i kurs, i deficyt budżetowy, i terminowe wypłaty emerytur oraz pensji, finansowanie armii, sektora bezpieczeństwa. To wybór między Scyllą i Charybdą – wyjaśnił Poroszenko.

   AD ARTA WIODĄCEGO I PO CO ROBIĆ SZOPKI Z JAKIMŚ ROZBIOREM NIE REALNYM ?? ……….. UPAINA SAMA SIĘ ZAORA A KONKRETNIE LUDZIE TYCH HITLEROWCÓW Z KIJOWA ZAJEBIĄ JAK BEDĄ MIELI WYBÓR ZAMARZNĄĆ ALBO KOCHAC UPA …………..

   1. Dobrze widzę ?? 8,5 tys hrywny za m sześcienny ? przecież oni na miesiąc średnio niecałe 7 tys. zarabiają !! No to jednak muszą się miłością do upa zagrzać i pokazać paproszence jak potrafią miłować !!

   2. Pisałam wyżej, że upadlina rozebrana do gołej dupy !!! nawet złoto im „zabezpieczyli i zabrali na przechowanie” … pewnej nocy po majdanie !!

  2. kiedyś było LUDOBÓJSTWO na WIELKI GŁÓD teraz jest na WIELKI GAZ

   wszystko by judeopolonia się zakorzeniła tam bardziej.

 2. Kto miał tą upadlinę dzielić ? bo rozebrana to ona jest do gołej dupy ! Aktualnie rządzący musieliby sprzeciwić się zainteresowaniom naszego największego sojusznika, któremu tzw. Trójmorze baardzo się podoba, bo to dobre miejsce dla „pokojowych” baz i produkcji przez ichnie koncerny karmy dla europejskich gojów . Mniejszy, ale potężniejszy „sojusznik” też ma plany rozwojowe dla geszeftów w Trójmorzu. Poprzedni rząd pewno też miał zakaz od cesarzowej Anieli I . Upadlińcy mają świadomość, że są łakomym kąskiem i póki jest to możliwe biorą sobie odwet na Polsce, tyle ich- co się nam postawią , bo „nasi” nawet nie zareagują !!!
  https://kresy.pl/wydarzenia/lider-oun-polacy-nie-wyciagneli-lekcji-z-wolynia/

 3. Rozbiór Ukrainy to REALIZACJA niemieckiego planu Mitteleurope (mapka się kłania). Z powodu tego samego planu był ROZBIÓR Jugosławii a ponieważ nie do końca granice bieżące zgadzają się z narysowanymi już DYMI koło Serbii….. Tak samo Francja jest przez elity PRZEWIDZIANA DO ZAGŁADY, RUMUNIA i kilka innych krajów….

 4. Przyznam szczeze ,ze na poczatku bardzo mnie wkurw…..jak jechales po „patriotach”,po jakims czasie spojrzalem na to na spokojnie i powiem Ci Jack,ze …..miales racje 🙂
  Ja jestem Nacjonalista,Patriota,itd… ,to co zrobili wlodaze z RN,ONR i MW, to czyste kurestwo……
  Ja jestem sam na siebie wkurwiony na maksa,bo promowalem i popieralem wszedzie Winnickiego,choc naleze do Narodowego Frontu Polski prezesa Jablonowskiego.
  Uwazam ze pomyliles sie co do osoby Jacka Miedlara,marsz we Wroclawiu pokazal ze jak sie chce ,to mozna…..
  Tyle przezylem w zyciu,a mimo to nie potrafie nadal oceniac ludzi….
  Dzieki ze jestes Jack,wracaj na video,bo jakos bez Twoich kurew pusto….Pozdrawiam 🙂

 5. Martin Armstrong napisał dzisiaj o … Polsce ! To twórca Ekonomicznego Modelu Zaufania (ECM), odmówił agentom CIA prawa dostępu do tego programu. ECM typuje krachy, wojny, trzęsienia ziemi, epidemie. Udowadnia, iż historia to system cykli. Margaret Thatcher, której doradzał, potwierdziła skuteczność ECM. Armstrong siedział w więzieniu w USA 11 lat. Jest obserwowany przez wszystkie największe służby wywiadowcze. Wszystko, co pisze, jest bacznie śledzone przez instytuty analityczne. W 2015 roku był w Warszawie (utajono to !) – napisałem o tym na swoim blogu.

  https://www.armstrongeconomics.com/international-news/europes-current-economy/poland-to-break-with-eu-by-2020/

  https://maciejsuska427.wordpress.com/2017/05/01/mr-martin-armstrong-autograph/

 6. ja o marszu – w moim nieszczesliwym miescie bylo 50 tys ludzi , glos zabral obywatel Schetino i madam Lubnauler ze musimy chciec byc wspolnota itd . jeszcze lepiej bylo dzien wczesniej na wyklady i dyskusje zawitali do Lodzi – wybitni dzialacze i specjalisci ;; Donald Task , Tomasz Lis , Jolanta Kwasniewska , Leszek Balcerowicz , Agnieszka Holland , Janusz Palikot , Robert Biedron , Henia Krzywynos i inni tego typu . wyglada na to ze Lodz zostanie na dlugo jakas MEKKA dla tego typu pojebanych . prosze o wyrazy wspolczucia – dziekuje ;; po szerokich konsultacjach z mojej kuchni wyruszyl marsz po mieszkaniu 2 pokoje . marsz bez incydentow z haslami – Polska dla Polakow , Smierc wroga ojczyzny , biala Europa . z wielka radoscia powrocilismy do kuchni po smaczny obiad …

  1. A co się dziwisz, szybko zauważyli, że w Twoim mieście nie mają konkurencji żadnej. Hajka Z zgarnęła 70% poparcia. Ale,ale…..przeciwnika też mogliśmy tutaj poznać … niejaki p. Sałatka prezentował się jako „patriotyczna” osoba i rodowity Polak. Z takimi przeciwnikami to Donald już może do Łodzi triumfalny wjazd na jakiejś szkapie szykować.

   1. a na tych ch….. już zastawiona pułapka wezwania – zaproszenia do prokuratury w jeleniej górze już wypisane chcą czy nie pan ryba ,sałatka talaśka i jeszcze kilku…….. musza przyjechać pod groźbą doprowadzenia 🙂 ciekawe jak maja zamiar wyjechać 🙂 🙂 bez szwanku

 7. Ja jako osoba przypuszczam najstersza na tym wordppress postanowilam sie napisac tak mnie uczono (dawno temu nasluchałam sie od moich rodzicow i dziadkow o wojnie i wczesniej) :nigdy nie wierzcie ani ruskim ani niemcom, ani ukraincom .Przepraszam za moje stylistyke ale problemy z oczami

  1. Tylko żaden cebulak nie zada sobie trudu pomyślenia: po co kurwa wprowadzać obcych do roboty skoro Polaki dymają na saksach a w kraju nie ma pracy??
   To jest kurwa trudne do połączenia. BO KURWA NIEMCE KAŻĄ I WOLĄ OBCYCH JAK POLAKÓW W SWOICH FIRMACH, KTÓRE I TAK SĄ JUŻ OD LAT 90TYCH W POLSCE. JEDNAK CEBULAK I DEBIL TEGO NIE WIDZI i chwali UE bo mu „dają” jego pieniądze.
   To tak jak w autobusach miejskich, chcesz przejść to nikt nie reaguje, mówisz przepraszam to nic, musisz kurwa lekko pchnąć to SAM SIĘ PRZESUNIE 🙂 n chyba że jest najebany to może być problem. I tak lekko wypchnęli polaczków cebulaczków i nawet nie zauważyli 🙂

 8. Niedługo odwołają ceculaczką wigilie i też się podporządkują bez pierdnięcia , fakt matoły jak można się tak upodlić że zabraniają im czegoś czego zabronić nie można , potem pozwalają im na coś na co pozwolenia nie potrzeba a tumany w orgazm wpadły nawet nie zauwarzyli że im imprezę ten „dobry pan” ukradł 🙂

  1. Nie tylko Wigilię….. płeć też ! To dostałam na skrzynkę;
   „Szanowna Pani,
   choć trudno w to uwierzyć, rzeczywistość, w której „rodzic A” i „rodzic B” zastępują matkę i ojca, wkracza już do Polski. Jednym z przykładów jest wyrok, który w październiku wydał Naczelny Sąd Administracyjny w sprawie dwóch kobiet żądających, by wpisać je jako „matkę” i „ojca” do aktu urodzenia dziecka.””Naczelny Sąd Administracyjny poparł żądania kobiety.”

  2. Jak co roku zaraz po 1 listopada zaczynał się „atak” Mikołajów i innych reklam związanych ze Świętami Bożego Narodzenia …. a w tym roku zapanował jakiś dziwny spokój ??? Sklepowicz u Roli mówił, że nie będzie strojenia sklepów … bo mamy „gości” i nie należy robić im przykrości 😉 😛

   1. ale za to w telawizji puszczają reklamę, w której kolęda Cicha noc jest śpiewana przeż różne nacje i w różnych językach…wspólnie. Multikulti pełnym ryjęm. I pisiory nadal twierdzą, że nie sprowadzają swołoczy? Zdradzieckie kundle i tyle

 9. oj 🙂 jak cebula nie lubi gdy się pokazuje i obnaża ich głupotę i kretynizm polityczny 🙂

  TATUŚ I MAMUSIA TO JEDNO !! CZASAMI SIĘ SPIERAJĄ ALE !! POLITYKA GOSPODARSTWA DOMOWEGO JEST PONAD PODZIAŁAMI 🙂 CZASAMI TATUŚ ŻEBY UTRZEĆ NOSKA MAMUSI ROBI TAK …….

  MAMA DO DZIECI ZABRANIAM WAM WYJŚCIA DO KINA !! NA CO TATUŚ

  MOŻECIE IŚĆ MOJE DROGIE DZIATKI DO KINA ………… Z TATUSIEM

  NO I MAMUSIA JEST BE !!

  A TATUŚ CACY 🙂
  =================
  a po powrocie z kina tatuś w nocy ułagodzi mamusię 🙂

  I NASTĘPNEGO PORANKA JUŻ RAZEM WSPÓLNIE ZARZĄDZAJĄ 🙂
  ===============

  TAK TO METODA NA DZIECI I ……….
  ========================

  ALE CEBULAKI SĄ DOROSŁE !! WĄSY POD NOSAMI GENITALIA POOBRASTANE 🙂

  i dają sie łowić na takie numery dla dziatwy 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: