NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Niedziela 6.00 – 11.11.18 NALOTY BEZPIEKI I POLICJI NA MIESZKANIA CZŁONKÓW MŁODZIEŻY WSZECHPOLSKIEJ

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 POLICJA I ABW DOKONUJĄ PRZESZUKAŃ W DOMACH NASZYCH DZIAŁACZY

Młodzież Wszechpolska i jej działacze informują o zastraszaniu i przeszukaniach dokonywanych w domach członków organizacji przez policję i ABW.

W niedzielę, 12 minut po północy, na oficjalnym profilu Młodzieży Wszechpolskiej, jednego ze współorganizatorów Marszu Niepodległości, opublikowano post informujący o przeszukaniach w domach działaczy MW oraz ich zastraszaniu przez policję i ABW: Policja i ABW dokonują przeszukań w mieszkaniach działaczy MW. Nic nie znajdują, ale zastraszają sugerując, aby nasi działacze nie szli na Marsz Niepodległości!

Młodzież Wszechpolska@MWszechpolska

Policja i ABW dokonują przeszukań w mieszkaniach działaczy MW.

Nic nie znajdują, ale zastraszają sugerując, aby nasi działacze nie szli na Marsz Niepodległości!

Ciekawe co na to @MariuszCiarka ?

115 people are talking about this

DO WĄSKIEJ GRUPY NORMALNYCH I ZDROWYCH NA UMYŚLE

NIE IDŹCIE Z DUDĄ !! O 14.00 SKORO ON KAŻE ZAMYKAĆ LUDZI NA 48 H A INNYCH ZASTRASZA POLICJĄ I BEZPIEKĄ OD 6.00 DNIA W KTÓRYM WAS ZAPRASZA

JAKA MACIE GWARANCJE ŻE I WAS NIE ZAMKNĄ ALBO NAWET ZABIJĄ ??

TO NIE SĄ ŻARTY WY !! JESTEŚCIE DLA NICH WROGAMI ŚMIERTELNYMI !!

TO DLA NICH BYC ALBO NIE BYĆ – POLIN ……….. ZA TO SA SKŁONNI MORDOWAĆ !!

28 thoughts on “Niedziela 6.00 – 11.11.18 NALOTY BEZPIEKI I POLICJI NA MIESZKANIA CZŁONKÓW MŁODZIEŻY WSZECHPOLSKIEJ

 1. Pisaliśmy wielokrotnie o tym, że trasa od Ronda Dmowskiego na Pragę jest niegodna, niebezpieczna i niewygodna. Zwracaliśmy się do organizatorów Marszu także poprzez Twittera, odpowiedzi nie było zbyt wiele i wkrótce nastąpiła blokada dostępu – ban.

  Organizatorzy marszu niepodległości są aroganckimi kołtunami, wypełniającymi żydowskie polecenia kahału warszawskiego w sprawie przebiegu marszu, a to już właśnie od 2011 roku. Zresztą wszyscy oni, bez chyba większego wyjątku, są proweniencji żydowskiej i komunistycznej, i raczej nie ma wśród nich ani jednego polskiego inteligenta.

  Marsz ma złą trasę i z w/w powodów jest:

  – Niegodny.

  – Niebezpieczny.

  – Niewygodny.

  Niegodny:

  – Bo wszystkie marsze triumfalne zdążają do centrum miasta czy ośrodka. Hitler po zdobyciu Paryża przemaszerował przy Łuku Triumfalnym

  Defilada zwycięstwa w Moskwie jest na Placu Czerwonym.

  Nasze komunistyczne – PRL – defilady szły przez absolutne Centrum – zawsze!

  Niebezpieczny:

  – Bo marsz idzie przez miejsca, które są „wąskimi gardłami” i nie dają szansy ucieczki na boki w przypadki zagrożenia. Pierwsze takie miejsce to most, drugie to gwałtowny zakręt zaraz za mostem. Most był nawet podpalany – jako słabo skrywany terroryzm przeciwko marszowi.

  Niewygodny:

  – Bo ludzie po takim marszu chcieliby spocząć, usiąść na ławce, wypić kawę lub skorzystać z toalety. Pogadać, podreptać, potem wrócić do domu lub swoich miejsc zbiorek. I centrum jest ku temu idealne, mnóstwo kawiarni, liczne węzły komunikacyjne, bliskość dworców centralnych i lotniska Okęcie.

  Żydzi już wtedy zaplanowali zburzenie tego wielkiego majątku narodowego Polaków, celem jego łatwiejszego rabunku. Pałac Kultury rok po roku jest usuwany z życia Warszawiaków – jest dokonywana jego stopniowa eutanazja.

  +

  Nie ma wystarczających słów, potępienia czy szewskich „termiów” pod adresem tych „organizatorów” od organizacji marszu wypędzenia Polaków z Warszawy na Pragę!

  Podkreślamy:

  To jest niegodne, to naraża Polaków na niebezpieczeństwo, to naraża na niewygody, zmęczenie i kłopoty. Ci organizatorzy to bezczelni aroganci i ta obecna sytuacja z tym kopniakiem, jaki dostali od Dudy, Morawieckiego i Waltzowej jest absolutnie słuszną zapłatą. Gowin już zadeklarował, że sądowe odrzucenie zakazu Marszu Niepodległości jest bez znaczenia. Czyli dojdzie do użycia wojska celem blokady lub ponownego zakazu – rozwiązania marszu Niepodległości na chwilę przed godziną 14.

  A faktycznie jest to również ustawka, ale oczywiście nie z organizatorami, ale ich mocodawcami.

  Łatwo zauważyć, że Duda nigdy nie mógłby ukraść tego marszu tak jak to zrobił, gdyby ten marsz miał inną – godną i logiczną trasę.

  A godna trasa marszu takiego wydarzenia to przemarsz i hołd pocztów sztandarowych przed Grobem Nieznanego Żołnierza.

  Bo jest to najbardziej święte miejsce naszej walki, które nie może być ani pominięte, ani zapomniane podczas żadnych wydarzeń patriotycznych.

  A tak jest niestety w tym pochodzie Marszu Niepodległości, marsz pomija milczeniem i zapomnieniem Grób Nieznanego żołnierza. Żadna organizacja narodowa i patriotyczna nie może sobie na to pozwolić w oczach Polaków patriotów. Jest to faktycznie nie tylko błąd, ale zmowa dyshonoru i skandal.

  A poza tym marsz nie powinien nigdy zaczynać się za dnia a kończyć w nocy, bo nie są to zwyczaje ludzi cywilizowanych, chrześcijan, ale satanistów. To sataniści zbierają się w ciemnościach, a nie za dnia.

  Dzień liturgiczny w Kościele Świętym zaczyna się o świcie, a to dlatego, aby dać święty Boży początek całemu dniu.

  I tak z marszem: marsz powinien zacząć się rankiem, aby mieć swoja kulminację ok. godz. 12. Część uroczysta może trwać godzinę, a potem zebrani gromadzą się w mniejszych grupach, piją kawę czy piwo, śpiewają, odwiedzają okoliczne wystawy, a pod wieczór wracają do domu. Jest to dobry czas dla małych dzieci i starszych.

  +

  Taki marsz powinien być w symbolicznej geometrii marszem czterech stron świata jako Narodu.

  Naród przychodzi do swojej ukochanej Stolicy od wschodu, zachodu, południa i północy.

  Spotyka się i potem cały jednoczy się, i pochód idzie razem – symbol!

  Rondo Dmowskiego jest prawie idealne do takiego spotkania.

  Od Ronda Dmowskiego marsz idzie do ronda Aleje Jerozolimskie. Nowy Świat.

  ‘A ta wstrętna nazwa rondo de Gaulle’a nie powinna być nigdzie wypowiedziane. De Gaulle był zdrajcą nie tylko Francji, ale całej Europy. To nikczemny kabotyn podobny do Piłsudskiego. De Gaulle zamordował więcej Francuzów niż Gestapo w Paryżu.

  Potem marsz idzie Nowym Światem, Krakowskim Przedmieściem, Królewską – przed pomnik Nieznanego Żołnierza, potem docelowo, ale w luźnym szyku, marsz idzie na Plac zamkowy.

  Weterani powstania styczniowego przed Grobem Nieznanego Żołnierza, 1926 r.

  2 listopada 1925 roku, w Grobie Nieznanego Żołnierza na Pl. Saskim w Warszawie złożono szczątki bezimiennego obrońcy Lwowa z 1918 r.

  Grób jest symbolem walk o wolność Ojczyzny i miejscem najważniejszych uroczystości państwowych.

  Przed Grób Nieznanego Żołnierza podchodzą wyznaczone poczty sztandarowe różnych grup i gości, z zatwierdzonymi symbolami i hasłami, i tam pod ochroną straży pochodu oddają hołd Nieznanemu Żołnierzowi.

  W Warszawie nie może być żadnego uczczenia wielkiego wydarzenia narodowego o charakterze zbrojnym bez oddania czci przed tym Grobem.

  A wyjście Marszu z Centrum na Pragę to absolutna pogarda dla Ducha Narodu!

  Zresztą trudno tutaj oprzeć się głębszej refleksji. Marsz Niepodległości jest w swojej symbolice antropologicznej podobny nowej mszy NOM. Tam kapłan odwrócony jest od Najświętszego Sakramentu, pomija go i lekceważy. Tu podobnie marsz idzie i jest odwrócony plecami do Grobu Nieznanego Żołnierza, uczestnicy marszu również lekceważą to co jest w tam marszu najważniejsze Żołnierską ofiarę życia z Ojczyznę.

 2. Oglądałam propagandę i ani razu nie pokazali hasła „BÓG – HONOR – OJCZYZNA ” !!! Narodowcy idą na samym końcu … pewnie im potem odetną drogę ???
  A teraz jak propaganda tłumaczy te tłumy na marszu ??? Ano „wysłuchali apelu pr***enta , by iść razem mimo podziałów ”
  Nie żal mi narodowców … tak się kończy paktowanie z diabłami 😉 😛

  poliniarz ukradł marsz i będzie go cyklicznie organizował … a co jak preziem zostanie herr tuSSk ??? 😉 😛

   1. To wiem, ale pisiorska propaganda akurat tego hasła nie chce pokazać , a extra godzinę zmarnowałam na oglądanie tego w tv 😉 😛
    Przewrotnie powiem, że może chociaż jutro to hasło zobaczymy w doniesieniach zdziczałych zachodnich mediów ??? 😉 😛

 3. Pogubiłam się w tym wszystkim, albo coś nie tak z moją logiką … to że organizatorzy MN dali ciała i pozwolili zapędzić się w róg i przyjąć warunki patronatu Judy- jest faktem podawanym przez obie strony. Obie strony podały warunki umowy. Wczoraj Bosak na ich stronach zalecał zabranie na marsz wszystkich banerów i pirotechniki, czyli co ? my wodzowie daliśmy dupy a wy szaraczki się postawcie żeby było komu omłoty spuścić, czy też pod dnem tzw. „umowy” jest jeszcze kilka metrów mułu ?

 4. Obywatele RP zapowiadają konfrontację 11.11!

  ===================================

  „jeżeli sytuacja będzie tego wymagała zrobimy wszystko, aby ten marsz zablokować”.

  Prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki oraz reszta przedstawicieli rządu idąc w jednym szeregu z nacjonalistami legitymizują ich działania. Od teraz ponoszą oni współodpowiedzialność za pobicie każdego kolejnego Ukraińca lub za każdy kolejny atak na budkę z kebabem

  — oświadczyli Obywatele RP.

  Jak dodali „państwo polskie, na jego setną rocznicę, stacza się w stronę nacjonalizmu”.

  Nie będziemy się temu przyglądać biernie

  — zaznaczyli.

  Zwracając się parlamentarzystów i parlamentarzystek wezwali:

  Stańcie z nami. Zachowanie bierności jest równoznaczne z przyzwoleniem.

  Obywatele RP poinformowali, że kontrmanifestacja rozpocznie się o godz. 14 przy rondzie de Gaulle’a na Skwerze Wisłockiego.

 5. WSPOMNICIE MOJE SŁOWA JAK ZWYKLE PO …………. POLAK MĄDRY PO SZKODZIE

  KURWA WCZORAJ WAM PISAŁEM PODAJĄC LINKI

  CZYM JEST RZĄD KTÓRY WYKONUJE POSŁUSZNIE POLECENIA OBCYCH SŁUŻB SPECJALNYCH ??

  W 18 WIEKU TEŻ TEGO NIE DOSTRZEGALI OPAMIĘTALI SIĘ JAK JUZ POLSKI NIE BYŁO ……. I CO KURWA ZNOWU TEN SAM NUMER WAM WYTNĄ ……
  ==============
  KURWA W 18 WIEKU TO OBCE PAŃSTWA PRZYNAJMNIEJ ODDELEGOWYWAŁY DO POLSKI POLITYKÓW I WOJSKOWYCH WYSOKIEJ RANGI

  W XXI WIEKU WYSTARCZY JUŻ SIERŻANT PODOFICER ŻEBY ZABRAĆ CAŁY KRAJ ………… ZENUA CEBULACY ŻENUA

  A TO WY !! CEBULACY BĘDZIECIE NAJGŁOŚNIEJ PŁAKAĆ PO WSZYSTKIM WY !! DURNE CHAMY !!

  1. Wcześniej komunikat podobnej treści umieścił na swoim profilu Paweł Lizoń, członek Rady Naczelnej Młodzieży Wszechpolskiej i reporter Mediów Narodowych: Sobota godzina 23, do mojego mieszkania puka 4 policjantów z nakazem przeszukania. Oczywiście nic nie znajdują. Wracają „złote” czasy PO, kiedy to przed MN były masowe prześladowania narodowców. Wstyd i hańba @pisorgpl.

   Paweł Lizoń
   @pawe_lizon
   Sobota godzina 23, do mojego mieszkania puka 4 policjantów z nakazem przeszukania. Oczywiście nic nie znajdują. Wracają „złote” czasy PO, kiedy to przed MN były masowe prześladowania narodowców. Wstyd i hańba @pisorgpl. #MarszNiepodległości #PL100

   128
   11:14 PM – Nov 10, 2018
   Twitter Ads info and privacy
   129 people are talking about this

  2. Akcje ABW i policji przeciwko nacjonalistom w całym kraju
   dodano dnia: 2018-11-11
   Chwilę po ogłoszeniu nowej formuły Marszu Niepodległości, który w tym roku ma współorganizować obecna władza z prezydentem na czele, w całej Polsce rozpoczęły się nękania i zatrzymania nacjonalistów, gdyż zdaniem służb mogą oni chcieć „przeprowadzić zamach terrorystyczny” w dniu 11 listopada (sic!).

   Sprawę prowadzi Wydział do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw wraz z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Funkcjonariusze tych służb zatrzymali ponad setkę osób w całym kraju – u większości przeprowadzono przeszukania mieszkań pod kątem posiadania materiałów wybuchowych, a także goszczenia w domach ludzi poszukiwanych za terroryzm w innych krajach. Zatrzymania i doprowadzanie do jednostek policji było rzecz jasna prewencyjne, gdyż u żadnej z ponad setki nękanych osób nie znaleziono poszukiwanych materiałów czy ludzi.

   W związku z działaniami służb początkowo odwołano dwie zaplanowane na dzień 10 listopada nacjonalistyczne konferencje w Warszawie – „Naród Pracy” organizowaną przez Pracę Polską oraz „Europe of Future” zainicjowaną przez Kongres Narodowo-Społeczny. Ostatecznie jednak obydwie konferencje odbyły się w innych miejscach, gromadząc powyżej stu osób na każdej z nich, a dookoła miejsc, w których się odbywały można było spotkać policjantów oraz funkcjonariuszy ABW. Dzięki skutecznej logistyce organizatorów obydwu konferencji, nikt nie został zatrzymany przy ich okazji. Działania służb doprowadziły za to do odwołania 10. edycji koncertu „Ku Niepodległej”. Aresztowano osoby podejrzewane przez ABW o organizację tej imprezy.

   Ponadto służby postawiły sobie za cel nie wpuszczenie do Polski nacjonalistów z zagranicy, cofając większość z nich na przejściach granicznych. Już w czwartek na lotnisku w Warszawie nie wpuszczony do kraju został Jonas Nilsson, szwedzki nacjonalista, który na konferencji „Europe of Future” miał opowiadać o sytuacji prześladowanej białej ludności w Republice Południowej Afryki. Spora część europejskich nacjonalistów dotarła jednak do Polski korzystając z innych, mniej strzeżonych przejść granicznych.

   Czarny Blok, którego obecność na Marszu Niepodległości jest nie w smak władzy oraz części organizatorów marszu, odbędzie się pomimo rozpoczętych represji. Osoby chętne dołączyć do kolumny radykałów na marszu niech wypatrują w dniu 11 listopada osób z nacjonalistyczną symboliką na Rondzie Dmowskiego w Warszawie.

   1. Czarny Blok i tak podzielił siły, bo część pojechała „uświetnić” uroczystości w Makaronlandii, ale jakoś o tym cisza !

  3. już w mediach europejskich europy zachodniej pojawiają się artykuły prasowe na temat ZATRZYMYWANIA W POLSCE SETEK OSÓB – FASZYSTÓW I RASISTÓW KTÓRZY PLANOWALI W POLSCE SERIE ZAMACHÓW TERRORYSTYCZNYCH

     1. Witaj Elsa! Otóż to ! widać ,jak na dłoni o co biega….geby pełne frazesow…a strach o koryto i władze trudny do ukrycia….mam stara klawiature i mi fiksuje…serdecznie pozdrawiam sympatykow miziaforum i Ciebie Elsa….Dag.

   1. No i jest woda na młyn !!!! żmijowego plemienia !!
    Popularny izraelski portal internetowy, „The Times of Israel”, nazywa Marsz Niepodległości „antysemickim”, co daje mu okazję do ataku na mających w nim uczestniczyć polskich polityków. Artykuł o tegorocznych obchodach święta niepodległości opatrzono nagłówkiem: „Polscy przywódcy dołączą do antysemickich nacjonalistów podczas dnia niepodległości w niedzielę”.
    Przy tej okazji portal cytuje Władysława Frasyniuka: Władysław Frasyniuk, bohater antykomunistycznego ruchu Solidarności z lat 80., mocno skrytykował władze za uleganie „bandytom” i „faszystom”.

    1. Za bardzo sie tym przejmujemy,co ktos o nas pisze,czy sadzi….olac to totalnie…..wiemy ,jak nas traktuja od zawsze i cokolwiek by nie zrobic zawsze będzie żle i nie bedzie pasowało…..więc niech sie bujają na drzewo…..Dag.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: