DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Żydówka Applebaum ogłasza marsz 11 listopada marszem faszystów, a Żydówka Waltz uwiarygadnia to oszczerstwo decyzją administracyjną .

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Witam i oto do czego dziś w Polsce doprowadziło CEBULACKIE MYŚLENIE I DYKTAT CHAMÓW W 3 I 4 POKOLENIU 

OTÓŻ 38 000 000 NARÓD Z 20 000 000 DIASPORĄ POZA GRANICAMI KRAJU 

W PRZEDDZIEŃ SWEGO NARODOWEGO ŚWIĘTA , BOI SIĘ WE WŁASNYM KRAJU ŚWIĘTOWAĆ !!!!!!!!

KURWA I NIC …………… NORMALKA CEBULA I BURACTWO TAK DRYGA JAK SUKINSYNY I SKURWYSYNY NA OBCYCH ŻOŁDACH IM KAŻE ……….. CZYLI ROZTRZĄSA PODSUWANE NARODOWI IDIOTYCZNE DYLEMATY , ZAKAZY I NAKAZY NARZUCANE PRZEZ OBCYCH 

DOBRA ………. ZATEM DAM WAM TO POD DYSKUSJE :

” WYOBRAŹCIE SOBIE ŻE 1 LIPCA Z PRZEDDZIEŃ ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI USA CZYLI 4 LIPCA 

KTOŚ ……… OBCY  ZAKAZUJE AMERYKANOM ŚWIĘTOWANIA TEGO DNIA I NAZYWA W MEDIACH ORGANIZATORÓW I CHCĄCYCH ŚWIĘTOWAĆ , NAZISTAMI CZYLI P RZ E S T Ę P C A M I ………….. 

no to to rozumiecie że niemożliwe ……….. i brednia 

ALE W POLSCE TAKA POTWARZ DLA WAS ………… TO KURWA NIC TAKIEGO …..

ZATEM WNIOSEK !!!  JEŚLI SAMI SIEBIE POZWALACIE TAK TRAKTOWAĆ 

(i nie pierdolcie mi tutaj że coś ktoś robi poza wpisywaniem jakichś komentarzy 🙂 i to kurwa jeszcze samoocenzurowanymi  🙂 kurwa żałosne tak samo jak ci patryioci z YOUTUBA KTÓRZY PIERDOLĄ INNYM DEBILĄ JAK TO ONI NIEZALEŻNE I BEZ CENZURY

INFORMUJĄ ……… 🙂 !!!!!!!! SAMI NA ŻYDOWSKIM Y.T ZAMIESZCZAJĄ SAMOOCENZUROWANE PRZEZ SAMYCH SIEBIE….. INFORMACJE ZGODNIE Z ŻYCZENIAMI ŻYDOWSKIEGO ZARZĄDU Y.T  ……….. REGULAMINU YOUTUBE 🙂 …………  PRAWDY TAM NIEMA ANI KRZTYNY !!!!!  )

TO KIM WY KURWA JESTEŚCIE ???

A TU TEKST DO …………

Zachodnie media i HGW już robią grunt pod „marsz 100 tys. faszystów”. Polacy znowu mają być obrzuceni błotem

czwartek, 8.11.2018 r.

Anne Applebaum już kilka dni temu napisała: „11 listopada, w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, neofaszyści z Polski i całej Europy ponownie przemaszerują przez Warszawę”. Wczoraj Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała administracyjną decyzję, która zakazuje organizacji Marszu Niepodległości. W uzasadnieniu stwierdziła, iż na Marszu mają pojawić się osoby związane z organizacjami nazistowskim i faszystowskimi. W ten oto sposób zwykłym Polakom, którzy stanowią zdecydowaną większość uczestników Marszu, dorabia się gębę faszystów i obrzuca błotem.

Przypomnijmy – 11 listopada 2017 roku Lesse Lehrich, który w czasie kampanii prezydenckiej w USA był doradcą Hillary Clinton ds. zagranicznych, opublikował na Twitterze zdjęcie z polskiego Marszu Niepodległości (wielotysięczny tłum ludzi z biało-czerwonymi flagami oraz racami). Problem w tym, że zdjęcie to opisał jako „60.000 Nazis marched on Warsaw today”. Tweet ten wywołał prawdziwą burzę. Tego dnia był on najbardziej rozpowszechnianym tweetem na świecie. Mimo promowania zupełnie nieprawdziwych informacji, administracja Twettera nie zdecydowała się jednak na zablokowanie tego przekazu. Akcje prostujące ze strony Polski na niewiele się zdały. W świat poszedł obraz, jakoby 11 listopada na ulicach Warszawy zebrało się 60 tys. nazistów.

Grunt pod powtórkę tego negatywnego obrazu Polski jest właśnie ubijany na naszych oczach. Kilka dni temu na łamach „The Guardian” (brytyjski dziennik o poglądach centrolewicowych) pojawił się tekst, w którym stwierdzono, iż w Polsce odradza się faszyzm oraz autorytaryzm oparty na katolicyzmie. Tekst na twitterze promowała Anne Applebaum, znana publicystka „The Washington Post” (prywatnie żona Radosława Sikorskiego), która na łamach tego serwisu społecznościowego napisała: – „11 listopada, w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, neofaszyści z Polski i całej Europy ponownie przemaszerują przez Warszawę”.

Oliwy do ognia dolała Hanna Gronkiewicz-Waltz. Ta ustępująca prezydent Warszawy wydała wczoraj administracyjną decyzję, która zakazuje organizacji Marszu Niepodległości. W uzasadnieniu stwierdziła, iż na Marszu mają pojawić się osoby związane z organizacjami nazistowskim i faszystowskimi. Co prawda na ratunek przyszedł prezydent (który stwierdził, że zorganizuje Marsz jako wydarzenie o randze państwowej, a tego Gronkiewicz-Waltz nie będzie mogła zablokować), jednak przekaz o zagrożeniu nazistowsko-faszystwoskim poszedł w świat.

Z jakiegoś powodu Polska ma się na świecie kojarzyć jednoznacznie źle. To tutaj ma się odradzać faszyzm, to tutaj mają być organizowane wielotysięczne marsze nazistów, to tutaj ma być łamana demokracja oraz prawa podstawowe. Jednego możemy być pewni – jeśli nasz kraj jest równolegle, nieomal ramię w ramię, oczerniany przez wpływowe ośrodki medialne zdominowane przez Niemców, Amerykanów, Żydów i Rosjan, to są duże szanse na to, że cały świat uwierzy w wiele bzdurnych kłamstw na temat Polski. A wówczas, w razie poważnego konfliktu lub pacyfikacji, nikt nas nie będzie żałował…

Źródło: Anne Appelbaum (Twitter.com)
Źródło: Don’t judge Poland by what has happened here since 2015(TheGuardian.com)
Źródło: Gronkiewicz-Waltz zakazała Marszu Niepodległości (DoRzeczy.pl)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

8 thoughts on “Żydówka Applebaum ogłasza marsz 11 listopada marszem faszystów, a Żydówka Waltz uwiarygadnia to oszczerstwo decyzją administracyjną .

 1. Prezydent Duda w tv Trwam(przed pol godz.) oglosil, ze marsz sie odbedzie !! tzw.- GWIAZDZISTY -rozne odnogi ktore spotkaja sie gdzies na rondzie i pojda RAZEM

  1. a co ja jestem od zakładania dla was zabawek jedną już mieliście to popis był wyśmienity dla obcych …….. macie masę swoich lepszych Jakubiaka, kukiza ONR MW i wiele innych cooczekujecie odemnie 1 osobowej inicjatywy ???

   1. Sąd uchylił wyrok Hajki. A ja niewiem co ty masz tylko chodzi o fakt, ze stanęło na niczym. Wkurwilo mnie twoje zdanie do którego się odniosłem. Jack po chuj srasz sie do ogolu znając jedynie osobiście garstkę. Tak jak nie ma odpowiedzialności zbiorowej tak samo nie uda się z ruchem spontanicznym zdziałać. Ja to wiem już od lat ’90… Bandy chuja pierdolaca frazesy, a jak co do czego to nagle nie ma z kim. NIE JESTES STARY OCEANIE JEDYNY, KTORY NIE MOZE ZNIESC BIERNOSCI.

 2. p.s w tytule zapomniałem dodać A ŻYD MORAWIECKI ZORGANIZUJE MARSZ POLAKOM ZGODNIE Z TYM NA CO ZGODZĄ SIĘ 2 W/W ŻYDÓWKI I KAPITAN ! JONY DANIELS – NAMIESTNIK IZRAELA W POLSCE

  1. DO ŻYDÓW NIC NIE MAM WALCZA PRÓBUJĄ ………. NORMALKA OD POCZĄTKÓW ŚWIATA TAK JEST MIĘDZY NARODAMI WOJNA O WPŁYWY …… PÓŹNIEJ TĄ WOJNĘ NAZWANO POLITYKĄ ALE TO NADAL WOJNA !!

   ZADALIŚCIE SOBIE KIEDYŚ PYTANIE KTO W POLSCE JEST TAK NA SERIO WINIEN ???????

   ZDRAJCY !! TUBYLCY CEBULAKI I BURAKI !! KTÓRYCH PRZECIWNIK PODKUPIŁ !!!!!!!! I NIE WAŻNE CZYM !! BO TO WOJNA !! A NA WOJNIE WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE LICZY SIĘ SKUTEK !!

   I ZYSK

   NO DOBRZE TO JUŻ WIECIE ŻE ZDRAJCY SPRZEDAWCZYKI !! POLACZKI

   I CO MYŚLICIE ŻE W TEJ WOJNIE UKRYTEJ NAZYWANEJ POLITYKĄ NP ŻYDZI SĄ W STANIE ZAPEWNIĆ BEZPIECZEŃSTWO WSZYSTKIM SWOIM KUPIONYM ZDRAJCĄ ???!!!

   NIE ! TO NIE MOŻLIWE ……… BEZPIECZEŃSTWO BYCIE PONAD PRAWEM I BEZKARNOŚĆ DLA ZDRADZIECKICH DZIAŁAŃ ZAPEWNIA !!

   TUBYLCZA ARMIA , POLICJA I SŁUŻBY !!!

   KIM KURWA SĄ CI LUDZIE KTÓRZY NOSZĄ MUNDURY NA CODZIEŃ POLSKIE I CO DNIA IDĄ NA 8 LUB 12 GODZIN SŁUŻBY – ABY GNOIĆ POLAKÓW NISZCZYĆ UPADLAĆ ZAMYKAĆ NA POLECENIE ZDRAJCÓW – NP PANI POLESZCZUK

   KIM TRZEBA BYĆ ŻEBY 12 LUB 8 GODZIN DZIENNIE DZIAŁAĆ NA SZKODĘ WŁASNEGO KRAJU A PO SŁUŻBIE IŚĆ DO DOMU GDZIE MIESZKAJĄ MIĘDZY TYMI KTÓRYCH NISZCZĄ GNOJĄ WIĘKSZĄ CZĘŚĆ DOBY CO DNIA ……….

   KIM ? KIM KURWA TRZEBA BYĆ

   I WY KURWA CEBULAKI ICH SĄSIEDZI Z UŚMIECHEM CO DNIA MÓWICIE IM DZIEŃDOBRY ……………………

   1. JAKI KURWA Z TEGO WNIOSEK ………… ANO PROSTY GDY ZDRAJCY POCZUJĄ SIE SŁABO CHRONIENI TO ZE STRACHU ZMIENIA FRONT

    A INNI SIĘ ZASTANOWIĄ GRUBO CZY WARTO BYĆ ZDRAJCĄ ………..

    NA ZLECENIODAWCÓW – PRZECIWNIKÓW GŁÓWNYCH W TEJ WOJNIE WPŁYWU BEZPOŚREDNIEGO NIE MAMY

    ALE !! NA PACHOŁKÓW KTÓRZY MAJA ICH OCHRANIAĆ I OWSZEM MAMY ………….. MIESZKAJĄ MIĘDZY NAMI POLAKAMI

    ciekawe nie i tak sobie spokojnie egzystują ………………

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: