loading...
loading...
loading...
NA ŻYWO 24.04.19 -20.30 M.MACIAK CW24TV I ALEKSANDER JABŁONOWSKI - O CZYM NIKT NIE MÓWI ! MAŁY SZOK !24 kwietnia 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Prowokacja banderowców na Marszu Niepodległości?

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Swój udział w Marszu Niepodległości zapowiedziała ukraińska „Sicz Karpacka” kultywująca banderyzm.  Jej przedstawiciele zaproszenie na Marsz Niepodległości dostali od tzw. „Szturmowców”, którzy chcą utworzyć w nim tzw. „Czarny blok”. Czy prowokacja banderowców dojdzie do skutku?

W roku 2017 Szturmowcy wraz z Autonomicznymi Nacjonalistami oraz Radykalnym Południem zorganizowali Czarny Blok na Marszu Niepodległości. Był to rodzaj autonomicznej kolumny w ramach manifestacji. Skupiła ona radykalne grupy nacjonalistów z Polski i całej Europy. W Czarnym Bloku maszerowało ok. 400 osób.

Będzie prowokacja banderowców na Marszu Niepodległości?

„Sicz Karpacka” to formacja znana z organizowania antywęgierskich akcji na Zakarpaciu. Jej członkowie czczą Stepana Banderę i innych ludobójców spod znaku OUN-UPA.

„Ogień białego powstania pali się na wschodzie Europy! Już 11 listopada ponad 100.000 nacjonalistów na ulicach Warszawy ponownie weźmie udział w Marszu upamiętniającym Polski Dzień Niepodległości. Niezależność, za którą, podobnie jak na Ukrainie, tysiące młodych i starych ludzi, oddało swoje życie.

Dziś, szowinistyczne siły pod kontrolą liberałów i globaliści próbują uczynić z naszych dumnych ludzi wrogów, poprzez manipulowanie historycznymi problemami w celu stworzenia prowokacji.

Nasz ruch jednak walczy z tym szowinizm poprzez ponowne nawiązywanie stosunków braterskich ze wszystkimi grupami ludzi, którzy są gotowi bronić swojej tożsamości. W związku z tym, delegacja około 15 naszych przedstawicieli dołączy do przyjaciół z bardzo aktywnego polskiego ruchu, szturmowców, w czarnym bloku Marszu Niepodległości” – czytamy na Facebooku.

https://www.facebook.com/v3.2/plugins/post.php?app_id=&channel=https%3A%2F%2Fstaticxx.facebook.com%2Fconnect%2Fxd_arbiter%2Fr%2F__Bz3h5RzMx.js%3Fversion%3D42%23cb%3Df1acb61e719dffc%26domain%3Dwmeritum.pl%26origin%3Dhttps%253A%252F%252Fwmeritum.pl%252Ff89bcbc96d098%26relation%3Dparent.parent&container_width=500&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fkarpatska.sich%2Fphotos%2Fa.155121332017471%2F261756261353977%2F%3Ftype%3D3%26theater&locale=pl_PL&sdk=joey&width=500
Źródło: Facebook.com, magnapolonia.pl, wMeritum.pl

19 thoughts on “Prowokacja banderowców na Marszu Niepodległości?

 1. Praktycznie,można zlikwidować cały rząd,sejm i senat.Wystarczy gubernator tej kolonii w osobie niejakiego Danielsa.Przecież oficjalnie przyznano,że prawo unijne jest ponad naszym.ale jak ktoś myśli,że zaoszczędzone w ten sposób pieniądze trafią do Narodu,to grubo się myli.

 2. Sednem sprawy jest fakt,że w wolnej i niepodległej podobno Polsce, jej mieszkańcy boją się świętować święto odzyskania niepodległości.ale jakoś nie zauważają tego faktu i dalej nie robią z tym nic.
  Wyobrazcie sobie ,że amerykanie boją się świętować 4 lipca.To się w głowie nie mieści,że można za kilka świecidełek oddać wolność swoją i swoich dzieci.

  1. No i zakazali istnienia Polski.Bo tak to należy odbierać.Mizia znowu miałeś rację.Jak to napisałeś,to od razu zgodziłem się z Twoim poglądem,ale myślałem,że to nastąpi nieco pózniej. Jednak ktoś kazał przyspieszyć i to ostro.

   1. BARDZO MAŁO OSÓB ZWRÓCIŁO UWAGĘ ŻE W DNIU 27.CZERWCA 2018 ROKU POLSKA I JEJ WŁADZE PUBLICZNIE POKAZAŁY W MEDIACH ŻE POLSKA JAKO WOLNY NIEPODLEGŁY KRAJ NIE ISTNIEJE ………. A WŁASCIWIE TO CHYBA TYLKO JA NA TO ZWRÓCIŁEM UWAGĘ I OPISAŁEM

 3. Kto myśli, to jasno widzi, że 11.11 chcą wykorzystać ustawę 1066. Dlatego zakazują Marszów Niepodległości, bo planują zamieszki z użyciem prowokacji i broni palnej.
  Połowa polskiej policji została z premedytacją wysłana na L-4, żeby nie miał kto ochraniać największego Marszu Niepodległości!
  Tak rządzący nami wyprowadzili w pole naiwny i głupi polski motłoch – jak to o nas mówią!
  Tak udowadniają, że Polska nie jest polska i nie jest już dla Polaków, a świętować może tylko ta obca nacja, która od 100 lat, krok po kroku odbierała Polakom ojczyznę.
  Polskojęzyczne eLYTY po to przymuszają Polaków do szczepień i serwują nam w pogodne dni opryski chemiczne, tzw chemtrails, aby naród polski był otępiały i bezwolny.
  A na odpornych mają ustawy, prowokatorów i wojsko amerykańskie, pilnujące parchatych geszeftów.
  I tak „bydło polskie” im już nigdy nie podskoczy!
  Przykre to, aczkolwiek prawdziwe.

 4. I co na to polskie służby bezpieczeństwa ? Rajd rosyjskich motocyklistów umieli na granicy zatrzymać a banderowskich szumowin nie ??? Nie sądzę żeby Narodowcy ich zapraszali, tylko ci co po krzakach „allo, allo” odstawiali z wafelkowymi emblematami .
  Brudziński i spółka niech się naprawdę wezmą do roboty, bo to co może się wydarzyć będzie efektem ich nieporadności albo celowej opieszałości , żeby sprawę Narodowców definitywnie załatwić tzn. zdelegalizować. Jest okazja.
  Gorąco może być również we Wrocławiu gdzie jest zakaz marszu, ale Międlar nie ustępuje i zapowiada marsz bez zgody. Tam też wysycenie upadlińcami duże i niemieckie lewactwo też w pogotowiu.

  1. Przedstawiciele Ruchu Narodowego ogłosili na portalu społecznościowym żądanie, by zakazać wjazdu do Polski członkom radykalnie nacjonalistycznego ukraińskiego ugrupowania „Sicz Karpacka”, którzy zamierzają wziąć udział w Marszu Niepodległości w Warszawie.
   https://twitter.com/LublinRuch/status/1059860509221183488
   https://kresy.pl/wydarzenia/ruch-narodowy-zada-zakazu-wjazdu-do-polski-dla-neobanderowcow-udajacych-sie-na-marsz-niepodleglosci/

   1. Na twitterku to oni mogą jedynie umieszczać kopie pism do brudzińskiego o takiej właśnie treści !!! banderowcy wyciągną pochodnie , to pójdzie w świat , a na dzikim zachodzie nikt nie odróżnia ukra, czy Polaka, czy Czecha … dla nich to jeden pies !!! A może pisiory tak knują , żeby była zadyma i będą mieć pretekst do zdelegalizowania ONR ??? A przy okazji jeszcze tych zbirów poleczą z odry na Nasz koszt ??? … Zobaczymy , co te mendy pisiorskie zrobią !!! 🙁 🙁 🙁

 5. Coś mi się wydaje, że na ten marsz wybiera się zaprzaństwo i wszystkie obce nacje oprócz POLAKÓW.
  W takiej sytuacji o jakąkolwiek prowokację nie będzie trudno i bardzo się zdziwię jak nie będzie żadnej zadymy.
  Aż chce się zawołać – Polacy zostańcie w domach. Bo jak wrócicie z marszu to już może nie być waszych domów a Wam pozostaną tylko ulice. Wyłączcie telewizory i porozmawiajcie z sąsiadami i włączcie myślenie – jak powiada Hubert Czerniak.

 6. gronkowiec mówi, że jak tylko 1 racę zobaczy, to rozwiązuje Marsz !!! Ale jak ha(m)icki i neuman mieli race, to tej kodziarskiej parady nie rozwiązała ??? 🙁 🙁 🙁

 7. Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz wydał we wtorek decyzję o zakazie Narodowego Marszu Niepodległości, który 11. listopada miał przejść ulicami miasta. – podało radio RMF FM.

  W uzasadnienia prezydenta Dutkiewicza wynika, że organizatorem zgromadzenia miał być Piotr Rybak, skazany w 2015 roku na trzy miesiące więzienia za spalenie kukły Żyda. Prezydent Wrocławia wskazał również na ten incydent jako przesłankę do zakazania marszu. Według RMF FM oganizatorem marszu był również były ksiądz Jacek Międlar.

  1. Sitwa czarnogłowych panicznie się boi abyśmy się nie dogadali z Ukraińcami, Białorusinami, Litwinami. Mieszkańcy zachodniej Ukrainy a właściwie w myśl zasad niemców co do miejsca urodzenia w przedwojennych granic, są to Polacy i mają takie same powody jak my, aby czcić 100-lecie odzyskania niepodległości. Mam przeczucie, że po 11.11.2018 r. (suma 33) wszystko się zmieni. Ludziom otworzą się oczu i przebudzą się i żadne nakazy, zakazy nie pomogą,

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: