NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 goście specjalni !!16 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Sondaż głosowanie nowy format bloga „Miziaforum AV „

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Witam mam dla was propozycje którą poddaje pod głosowanie oddać głos można tylko 1 raz .

O co chodzi w skrócie mam zamiar dokonać zmiany technicznej na blogu która umożliwi oprucz zamieszczania tekstów również osadzanie materiałów audio wideo czyli filmów oraz nagrań audio .

Zmiana dotyczyła by również dostępu do bloga tylko ELITA ! czyli osoby które są na blogu od minimum 2 lat otrzymają hasło dostępu do każdego nowego materiału , osoby te są mi znane od wielu lat 🙂 ……… i zweryfikowane , będzie to elitarny „klub ” 

ZAMKNIĘTY !! nowi odbiorcy tylko i wyłącznie jako osoby za które poręczy czytelnik z długim stażem na blogu.

CHAMÓW I CEBULAKÓW TRZYMAMY ZA DRZWIAMI !

DODATKOWO BĘDZIE DOSTĘPNY DLA UŻYTKOWNIKÓW WEWNĘTRZNY CZAT KOMUNIKATOR .

BEDĘ MÓGŁ SWOBODNIE ZAMIESZCZAĆ RÓŻNE MATERIAŁY KTÓRYCH NIGDZIE INDZIEJ NIKT NIE PUBLIKUJE , MAT PISANE , AV I AUDIO 

dla mnie oznacza to również brak możliwości kradzieży tych materiałów ..

GŁOSUJ  TAK NIE CZAS ANKIETY OGRANICZONY OD 04.11.18 DO 11.11.18 

P.S PO ZMIANIE TRZEBA BĘDZIE SIE PRZYZWYCZAIĆ DO NOWEGO WYGLĄDU BLOGA I OPANOWAĆ KILKA DODATKÓW 🙂 

37 thoughts on “Sondaż głosowanie nowy format bloga „Miziaforum AV „

 1. jack – czytam bloga prawie od poczatku raczej nie dawalem kometu i niepamietam czy mialem haslo i jakie, wpisywalem zeby zobaczyc te namiary na zlodzieji ale nic z tego – czy podac tam nowe haslo i zatwierdzic , nie jestem biegly komputerowo..

  1. TO JEST TEMAT ZAMKNIĘTY INFO DLA PROFESJONALNYCH „MYŚLIWYCH ” :’-) Z KTÓRYMI NIE MOZNA KONTAKTOWAĆ SIĘ MEILAMI TELEFONICZNIE I TP ……… ONI MAJA STAŁE CHASŁO KTÓRE DZIAŁA NIE TYLKO NA TYM ARTIA A WŁASCIWIE INFORMACJI KTÓRE ŁOWCY MUSZĄ MIEĆ 🙂

 2. dopiero dzisiaj moge wiecej poczytac i jestem w rozkroku bo jestem za tym nowym formatem i jednoczesnie za dochodzeniem nowych osob dlatego pisalem 10 % + – tak czy siak licze ze sie zalapie , pozdr …

  1. teraz jesz już czas na zbieranie elit , masówka już nie przejdzie chociaż wszyscy w koło pieja o mocy pospolitego ruszenia SĄ ZAPÓŹNIEMI W REAKCJACH O JAKIŚ ROK MINIMUM – POLSKI JUŻ NIE MA !! I TO NIE JAKIEŚ ŻARTY TO FAKT CHYBA LEPIEJ I DOBITNIEJ Z MOCNIEJSZYMI DOWODAMI TEGO NAŚWIETLIĆ SIE NIE DA JAK DZIŚ TO ZROBIŁEM ………… 90 % JEDNAK SIĘ ŁUDZI OJ BĘDZIE ICH BOLAŁO JUŻ NIEDŁUGO JAK ZOSTANĄ OBDARCI Z TEGO CO SIĘ DOROBILI JAKO GOŁODUPCY NA ULICY Z MAJATKIEM NA GRZBIECIE

 3. Ciekawe jak tu kogoś poznać? I jeszcze żeby ktoś poświadczyl za mnie? ?Na tamtej stronie JC były inne nicki a tu znów inne.I dlaczego mam słuchać o chamach cebulakach cholotach itp…czy to moja wina ze kody i hasła dostępu zostały oddane we wladanie niewłaściwej osobie?

 4. JackCaleib, rozumiem twój wkurw, ale na dłuższą metę nie wydaje mi się, żeby był sens aż tak się izolować. Co z tego, że my tutaj między sobą będziemy gadać, będziemy tacy mądrzy i szlachetni? Przecież chodzi chyba o to, żeby nawracać tę drugą stronę i przyciągać w miarę normalnych, ale jednak zaoranych ludzi.

 5. Cześć wszystkim , jest informacja dotycząca delikwentów z Jack Caleib com Jack jeśli uznasz ze nie potrzeba tej informacji to usuń ją .
  Niejaki Michał Talaśka znany jako „techniczny” na pierwszym przesłuchaniu na komisariacie wsypał wszystkich którzy z nim współdziałali Uszi , Sałatka. Ryba ,Haze , i jeszcze 2 inne osoby , to jeszcze by było nic takiego gdyby nie wkręcił ich z premedytacją i bardzo wiele dodał sytuacji nieprawdziwych przez co osoby te już maja kłopoty ale te kłopoty które nadejdą za kilka dni .
  Oto finał współpracy ze złodziejem , nie wiem czy on myśli debil ze zostanie z tego wyłączony , że co ? że zostanie świadkiem koronnym 🙂 .

  Sprawą zajmują się już policjanci z Bydgoszczy , Poznania , Łodzi , Torunia i Rzeszowa sprawa gróźb dokonania gwałtu zbiorowego na pani Ivie z YouTube , wszyscy w/w są do tej sprawy wskazani przez pana Michała .

  To tyle

  1. CIEKAWE NIE SLEDZĘ WĄTKÓW POBOCZNYCH SŁYSZAŁEM O NICH COŚ NIE COŚ
   ALE JAK WIDAĆ WIDZOWIE Z Y.T NIE PRÓŻNUJĄ I WZIELI SIĘ ZA TYCH SKURWESYNÓW ZA WĄTKI WAŻNE Z PUNKTU WIDZENIA SPOŁECZNOŚCI Y.T I DOBRZE ……

   a ja sobie ich powyjaśniam po swojemu i w kwestiach istotnych dla mnie w kilku paragrafach k.k i skarbowego
   kryminalne zarzuty z tymi groźbami Iwie wspomogę kompletem nagrań z tego ich 🙂 tajnego forum gdzie co najmniej 4 osoby wszystko nagrywały 1 komplet nagrań sam przesłałem tam gdzie trzeba

   KONSPIRACJA 🙂 SKURWESYNÓW CHAMÓW ZAKOŃCZYŁA SIĘ ZATEM TYM ZE MICHAŁ ROZPIERDOLIŁ SIĘ NA KOMISARIACIE JAK STARA KURWA 🙂 ……….. NO BRAVO !! TO SĄ WŁAŚNIE DZIAŁANIA CEBULAKÓW

   powtarzam i powtarzał będę tą hołotę trzeba EKSTERMINOWAĆ BO TO CO SIĘ W POLSCE DZIEJE TO WŁASNIE SKUTEK ZANIEDBANIA I BRAKU TĘPIENIA MARGINESU SPOŁECZNEGO KTÓREMU SIĘ W DYNIACH POJEBAŁO I ZACZYNA

   A TĘPIENIE TEGO SYFU PSEUDOPOLSKIEGO TO OBOWIĄZEK KAŻDEGO NORMALNEGO CZŁONKA SPOŁECZEŃSTWA … KAŻDEGO SPOŁECZEŃSTWA ZANIEDBANIA NAM ZAOWOCOWAŁY DYKTATEM KURW ZŁODZIEI ……… ALE RÓWNIEŻ BRAK NASZEJ REAKCJI SPOWODOWAŁ ŻE POWSTAŁO COŚ W RODZAJU PRETORIAŃSKIEJ GWARDII DLA TYCH SKURWIELI KTÓRZY SAMOISTNIE WYLĘGŁO SIĘ Z BRAKU DOZORU NAD TYM SYFEM LUDZKIM

   NISZCZYĆ TE KURWY WSZELKIMI METODAMI KTÓRE SKUTKUJĄ FIZYCZNYM UNICESTWIENIEM ICH ŻADNYCH PÓŁŚRODKÓW !!!! JAK SZCZURY I KARALUCHY BEZ PARDONU

   ZRESZTĄ SAMI WIDZIELIŚCIE CO TO ZA SYFILIS ………… CHLALI . ĆPALI POKAZYWALI WAM SWOJE NIEDOMYTE CHUJE

   TO SĄ LUDZIE ????? N I E !!! ja wam zabraniam nawet o nich myśleć jak o humanoidach ……… TO SYF MARGINES I BRÓD KTÓRY TRZEBA USUWAĆ RADYKALNIE I BEZWZGLEDNIE

   CO SIĘ NIEBAWEM STANIE !! 🙂

   1. SKUTKI NADMIARU WOLNOŚCI DLA W/W INSEKTÓW OMYŁKOWO ZWANYMI LUDŹMI

    Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu proponuje, aby Polska wypłaciła Marcinowi P. – twórcy Amber Gold – finansowe zadośćuczynienie za to, że od ponad 6 lat siedzi w areszcie bez wyroku. Jeśli propozycja Trybunału zostanie zrealizowana i Marcin P. otrzyma od polskich podatników ekstra pieniądze, to powstaje pytanie – kto powinien zwrócić do budżetu te środki? Czy niewydolny wymiar sprawiedliwości – wszak przez 6 lat nie potrafi skazać człowieka za ewidentny szwindel? Czy może polscy ustawodawcy – wszak to oni uchwalili prawo, które spowalnia proces?

    Sprawa Amber Gold śmierdzi na kilometr. Jak bowiem przez bite trzy lata (2009 – 2012) na rynku Polskim mogła sobie bez skrępowania działać piramida finansowa bez licencji KNF, która oszukała zwykłych ludzi na 850 mln zł? Jak to możliwe, że Marcina P. podziwiali przedstawiciele ówczesnej władzy za „innowacyjność” podobną do „innowacyjności Lecha Wałęsy”? Jak to możliwe, że syn Donalda Tuska pracował dla spółki kontrolowanej przez Marcina P.?

    Tego wszystkiego z pewnością by nie było, gdyby Marcin P., czyli formalny mózg i pomysłodawca Amber Gold, został osadzony w więzieniu za któryś z jego wcześniejszych przekrętów. A było ich całkiem sporo. W 2005 r. skazany został za fałszowanie dokumentów. W 2008 r. skazany za przywłaszczenie 174 tys. zł (sprawa Multikasy). W 2007 i 2009 r. skazany za oszustwa bankowe (wyłudzenie kredytów na łączną kwotę ponad 140 tys.). Za każdym razem jednak sądy orzekały wobec niego grzywnę (x2) albo karę więzienia w zawieszeniu (x7). I to pomimo recydywy, czyli powrotu do popełniania przestępstw z tej samej kategorii! Co sprawiło, że wymiar sprawiedliwości był dla Marcina P. tak łagodny?

    Uwzględniając powyższe jeszcze bardziej szokujący może wydać się fakt, iż prawdopodobnie państwo polskie będzie musiało wypłacić Marcinowi P. finansowe zadośćuczynienie za to, że od ponad 6 lat siedzi w areszcie bez wyroku w związku z aferą Amber Gold (!). Takiego rozwiązania chce Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu. Sędziowie Trybunału uznali, że stosowanie tymczasowego aresztowania wobec byłego szefa Amber Gold jest przewlekłe i już nieuzasadnione. Marcin P. ma otrzymać 8 tys. euro (~34 tys. zł).

    Jeśli ta wstępna propozycja zostanie przez państwo polskie odrzucona, to czeka nas proces przed Trybunałem w Strasburgu, w którym prawdopodobnie zostanie orzeczona konieczność wypłaty takiego (lub wyższego) zadośćuczynienia wobec Marcina P. Trudno bowiem będzie znaleźć argumenty uzasadniające ponad 6-letni areszt dla twórcy Amber Gold. Jakbyśmy bowiem na tę sprawę nie spojrzeli, to długotrwałe areszty i przewlekłe postępowania sądowe nie są niczym dobrym. Świadczą raczej o słabości systemu prawnego danego państwa lub nieumiejętności jego sprawnego egzekwowania. Czy sprawie Amber Gold występuje jedno i drugie?

    Źródło: Marcin P był karany 9 razy, chcemy sprawdzić, dlaczego 7 x dostał karę w zawieszeniu i 2 x grzywny (twitter.com)
    Źródło: Polska zapłaci Marcinowi P. (Amber Gold) odszkodowanie? Trybunał Praw Człowieka: Zbyt długi i nieuzasadniony areszt (RadioGdansk.pl)

    ====================================

    UKRAIŃSKIE WŁADZE NAZYWAJĄ ORLĘTA LWOWSKIE „SZUMOWINAMI” [+FOTO]

     

    4 listopada we Lwowie odbędą się obchody rocznicy proklamowania Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej (ZUNR). Władze obwodu lwowskiego zachęcają do uczestnictwa obraźliwymi dla Orląt Lwowskich ulotkami.

    O sprawie napisał w niedzielę prowadzony przez środowisko Polaków ze Lwowa portal Polmedia.pl. W artykule znana polska działaczka Maria Pyż informuje o tym jak promowane są obchody setnej rocznicy proklamowania Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej.

    Portal zamieszcza ulotki,  z których wynika, że do obchodów wzywa rada obwodu lwowskiego a także działające w tym obwodzie struktury administracji centralnej. Z plakatu wynika, że „Marsz Chwały sił zbrojnych Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej – Armii Halickiej i Ukraińskiej Republiki Ludowej” miał wyruszyć w niedzielę o godzinie 13 spod siedziby rady obwodowej, poprzez plac Halicki i Mickiewicza pod Ratusz. Na zakończeniu marszu zorganizowana ma zostać rekonstrukcja „Lwów – stolica Zachodnioukraińskiej Republiki Ludowej”.

    Na ulotkach zamieszczonych przez portal Polmedia.pl opisano przebieg walk oddziałów ukraińskich z polskimi mieszkańcami Lwowa, którzy 1 listopada powstali przeciw proklamowaniu ZUNR ze Lwowem jako jej stolicą. Wśród powstańców bardzo ważną rolę odegrały grupy miejscowej młodzieży szkolnej, która chwyciła za broń by walczyć o przynależność swojego miasta do Polski. W ulotce sygnowanej przez administrację centralną i regionalną obwodu lwowskiego, w ramach opisu walk jakie toczono we Lwowie w dniach 7-8 listopada przeciwko oddziałom ukraińskim, autor ulotki pisze o „polskich legionistach” i „bandach miejskiej szumowiny”, mając najwyraźniej na myśli właśnie lwowskich powstańców.

    Czytaj także: Ukraina: Antypolski marsz „Azowa” w Lwowie [+FOTO]

      

    polmedia.pl/kresy.pl

    1. Na około 6 tys. obrońców 2300 nie miało ukończonych 25 lat, najmłodszy miał lat 9 !!!! Upadlińców boli, że takie dzieci poradziły sobie z ich oddziałami Ukraińskiej Armii Halickiej.

  2. No to tacy jebacze z nich szczególnie ten łysy grubas uszi ten to już swojego fiuta bez pomocy lustra od lat nie widział a ten techniczny pokazał to coś 3, 5 cm 🙂 , już wiem dla czego do azji go ciągnie bo tam ma fiuta w rozmiarze przeciętny a w europie to faktycznie 🙂 widocznie nawet prostytutki go wyśmiały 🙂
   O tym nienormalnym z zasmarkanym nosem nie wspomnę oceniam po zdjęciu wypisz wymaluj japa zboczeńca – pedofil .

 6. A to feler, westchnął seler. Gdzie i co ja będę teraz czytał…Jack jak ty masz zamiar wysyłać powiadomienia z automatu puste publikacje na maila bez możliwości odczytu bo ktoś np. Ja nie przekroczyłem 2 letniego progu to daj znać.Jak nie mieszczę się w standardach. Bo nie mam zamiaru pajacowac i błagać o dostęp. Pamiętaj, że nie jestem chrześcijaninem i nie lubię Olszańskiego.

  1. Na pewno się załapiesz. A propos to każdy ma swoje sympatie i antypatie. To nie powinno przeszkadzać w merytorycznej dyskusji.

 7. Nie to żebym była całkiem przeciwna, ale …. szkoda byłoby żeby ten blog stracił możliwość „łowienia ” nowych dusz . Robisz kawał dobrej roboty wykonując pracę u podstaw i jeżeli kogoś to sprowokuje do myślenia, to jest sukces o który chodzi. Blog elitarny będzie bardzo ciekawy, ale będzie kółkiem „wzajemnej adoracji”, bo w kwestiach zasadniczych wszyscy mamy podobne poglądy. Może można to jakoś połączyć i zabezpieczyć przed warchołami, żeby nie mieli możliwości nabroić ??

  1. jeśli chodzi o brojenie to już nie mają takiej możliwości 🙂 bo od miesiąca filtr aksimet sprząta wszystkie łachudry do śmietnika tak skutecznie ze nawet ja nie mogę tego odczytać w spamie likwiduje
   a o sprawach technicznych dostępu mozna jeszcze coś pokombinować

   1. 🙂 wiem, że jak się postarasz to będzie wilk syty i owca cała, a przecież o to chodzi, tak myślę… , ale decyzja należy do Ciebie, bo to Twoje gospodarstwo 🙂 , więc nieś ten kaganek oświecenia, cebula też musi mieć światło bo zdziczeje całkowicie.

    1. cebule trzeba wykarczować i to nie tylko moje zdanie ostatnimi czasy bardzo wiele osób się nagle obudziło i zaczynaja to co ja zaczynałem 4 .. 5 lst temu dobre i to zresztą niedługo wywiady rozmowy z tymi z którymi miały być i to takie rozmowy jakich nie było jeszcze 🙂

    2. Nie dziwie się Mizi, że taką podjął decyzję. Te ostatnie wystąpienia cebulaków i buraków pokazały tylko to na jakim poziomie funkcjonuje nasze społeczeństwo. Myślę, że zrobi tak, jak czuje i będzie ok.

 8. Zrób tak jak było…dla wszystkich a cebula jest wszędzie czosnek też, więc nie przejmować się. Było dobrze chciałeś lepiej, ja to rozumiem….ale jak zapuściłeś forum to coś czułem, że to się źle skończy. Bez eliciarstwa dobrze radzę, a znów będą miliony. A z cebulą damy sobie radę.

  1. a niech sobie chołota klika 🙂 a co im zostało innego ………. a ja mam listę ekstra dodatkową tak ze o te 2 lata nie bój sie ……… a czy będzie dużo osób chmm teraz co dziennie wchodzi od 5 do 7000 czytelników tyle ze wielu nie komentuje ……. bedą teraz dodatki rozmowy z gośćmi tak że spoko 🙂

   1. Było by miło mieć swojski kanał, klimat i wiadomości z pierwszej ręki. Zaufanie to można jeszcze odbudować, bo do trzech razy sztuka. Lubię czosnek i cebulę, ale może się załapię. Daję na TAK i obym się nie zawiódł.

 9. Sama nie wiem ??? 😉 😛
  A gdzie to tak/nie … o gwiazdki się rozchodzi ??? 😉 😛 Pamiętaj, że „sałatki z cebuli” też tu „głosują” 😉 😛

  Dobrze by było,żeby były też ogólnodostępne , bo tu się jednak trochę ludzi kręci , a tak to się zamkniesz w gronie może 20 osób ( ja tu nie mam 2-letniego stażu , to się chyba też nie załapię ??? 😉 😛

  Jak się da … to zrób i dla ogółu i dla wybranych , ale tak, żeby te zamknięte tematy nie były dla tamtych nawet widoczne , bo to bardzo zniechęca i już więcej tu nie przyjdą 😉 😛
  Lajciki dla wszystkich , a hardziki dla nielicznych ??? Taka maja propozycja , bo chcę , żeby to forum miało duże branie 🙂 🙂 🙂

  1. a niech sobie chołota klika 🙂 a co im zostało innego ………. a ja mam listę ekstra dodatkową tak ze o te 2 lata nie bój sie ……… a czy będzie dużo osób chmm teraz co dziennie wchodzi od 5 do 7000 czytelników tyle ze wielu nie komentuje ……. bedą teraz dodatki rozmowy z gośćmi tak że spoko 🙂

 10. BYŁ BYM ZAPOMNIAŁ BĘDĄ RÓWNIEŻ ROZMOWY Z ZAPROSZONYMI GOŚĆMI KTÓRE NIE ZREALIZOWAŁEM NA TEJ ZAMKNIĘTEJ PLATFORMIE ZŁODZIEJSKIEJ

  LISTA JEST DŁUGA ZOBACZYMY ALBO ROZMOWY NA ŻYWO ALBO NAGRYWANE WCZEŚNIEJ

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: