NA ŻYWO 21.00 - STREAM MACIEJ MACIAK CW24TV I JACK CALEIB " EKSMISJE I WYSIEDLENIA POLAKÓW JUŻ REALIZOWANE"20 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Wrzucam bo bardzo ciekawy temat

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Witam w swoim czasie napisałem chyba za 2 artykuły na ten temat ale było to chyba ze 4 lata temu wtedy  uwarzano takie materiały za brednie wariata dziś odświeżam temat

p.s moje materiały A.V na ten temat tylko bardziej sprecyzowane – zarządzanie ludzkimi zasobami – policyjno – prewencyjny projekt który w tej chwili uczy się zachowań ludzkich w zakładach karnych i psychiatrykach chodzi o naukę rozpoznawania emocji

system docelowo ma zastąpić dysponentów sił policyjnych i pacyfikacyjnych na ulicach miast i zamkniętych placówkach słowem będzie dowodził i wydawał rozkazy patrolom złożonym z ludzi ……….. szkoda że wykasowali ale nie chce mi się robić nowych

ZAPRASZAM NA CUDZE  🙂

 

 

 

 

 

SORY ŻE NIE DAJE PORNOLI ……….

11 thoughts on “Wrzucam bo bardzo ciekawy temat

  1. Osobiście Patlewicz nie jest dla mnie wiarygodny i traktuję go podobnie jak Jinego Daniels .Jeden i drugi spadli z nieba ,niczym ,,dobro narodowe ” ,które mamy traktować jak guru. Na próżno o jednym i drugim szukać jakichś życiorysów na Wikipedii .Po prostu dostaliśmy ich razem z dobrodziejstwem inwentarzem .Słuchałam Patlewicza ,jak wyśmiewał pewnego człowieka ,któremu swego czasu bacznie się przyglądałam i wsłuchiwałam w to co mówi .Pan Patlewicz licząc ,że mówi do tubylców ,zwyczajnie skłamał dwa razy ,toteż dalej już nie słuchałam i nie chcę słuchać łgarza .Nie jest dla mnie wiarygodnym źródłem żadnych informacji dotyczących Polski .Kim jest tak naprawdę ten Patlewicz ?

  2. wlasnie jak w filmie amerykano- zydzi buduja takie roje , tysiace dronow jednorazowego dzialania ze specjalnego rodzaju tektury , wypelnione zbiorniczki jakims rodzajem gazu i innego zajzajeru co zabije wszystko zywe i skazi ziemie na kilkadziesiat lat w pasie rozpylenia o szerokosci 100 – 200 km – zostanie to jakoby zastosowane w koncowym procesie planu na lini Odry czesciowo NRD i POlski, nakanale Bald w filmie o Ismailu jest jego wizja nadlatujacych czarnych ptakow- on oczywiscie nierozumial co to jest .

  3. Ten b..shit sprzedaja malutkim, ktorzy juz Sa tak leniwi, ze juz beda chcieli byc tylko wachlowani. Jak sie tego nie przerwie to ludzie Updna do poziomu piwnicy.

  4. to jest hedora co sie szykuje i dodaje najnowsza gaz Warszawska – Polska na podsluchu , , Polskie sluzby kupily sobie maszyne do wlamywania sie na telefony i komputery program stworzony przez izraelska firme dziala w 45 krajach i dalej – kontrola przeprowadzona przez NIK w siedzibie CBA wykazala fakture z wrze 2017 r na kwote 33 milionow , specjalisci twierdza ze najprawdopodobniej dotyczy ona zakupu i wdrozenia szpiegowskiego oprogramowania pegasus .

  5. DODATEK ARCHIWIZUJCIE SOBIE FILMY TEGO TYPU TEŻ PONIEWAŻ TAKIE FILMY BĘDĄ USUNIĘTE Z POWODU UŻYCIA FRAGMENTÓW FILMÓW NA ZASADZIE CYTATU ACTA 2 NIE DOPUSZCZA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI ……….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: