Wrzucam bo bardzo ciekawy temat

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Witam w swoim czasie napisałem chyba za 2 artykuły na ten temat ale było to chyba ze 4 lata temu wtedy  uwarzano takie materiały za brednie wariata dziś odświeżam temat

p.s moje materiały A.V na ten temat tylko bardziej sprecyzowane – zarządzanie ludzkimi zasobami – policyjno – prewencyjny projekt który w tej chwili uczy się zachowań ludzkich w zakładach karnych i psychiatrykach chodzi o naukę rozpoznawania emocji

system docelowo ma zastąpić dysponentów sił policyjnych i pacyfikacyjnych na ulicach miast i zamkniętych placówkach słowem będzie dowodził i wydawał rozkazy patrolom złożonym z ludzi ……….. szkoda że wykasowali ale nie chce mi się robić nowych

ZAPRASZAM NA CUDZE  🙂

 

 

 

 

 

SORY ŻE NIE DAJE PORNOLI ……….

11 komentarzy do “Wrzucam bo bardzo ciekawy temat”

  1. DODATEK ARCHIWIZUJCIE SOBIE FILMY TEGO TYPU TEŻ PONIEWAŻ TAKIE FILMY BĘDĄ USUNIĘTE Z POWODU UŻYCIA FRAGMENTÓW FILMÓW NA ZASADZIE CYTATU ACTA 2 NIE DOPUSZCZA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI ……….

  2. to jest hedora co sie szykuje i dodaje najnowsza gaz Warszawska – Polska na podsluchu , , Polskie sluzby kupily sobie maszyne do wlamywania sie na telefony i komputery program stworzony przez izraelska firme dziala w 45 krajach i dalej – kontrola przeprowadzona przez NIK w siedzibie CBA wykazala fakture z wrze 2017 r na kwote 33 milionow , specjalisci twierdza ze najprawdopodobniej dotyczy ona zakupu i wdrozenia szpiegowskiego oprogramowania pegasus .

  3. Ten b..shit sprzedaja malutkim, ktorzy juz Sa tak leniwi, ze juz beda chcieli byc tylko wachlowani. Jak sie tego nie przerwie to ludzie Updna do poziomu piwnicy.

  4. wlasnie jak w filmie amerykano- zydzi buduja takie roje , tysiace dronow jednorazowego dzialania ze specjalnego rodzaju tektury , wypelnione zbiorniczki jakims rodzajem gazu i innego zajzajeru co zabije wszystko zywe i skazi ziemie na kilkadziesiat lat w pasie rozpylenia o szerokosci 100 – 200 km – zostanie to jakoby zastosowane w koncowym procesie planu na lini Odry czesciowo NRD i POlski, nakanale Bald w filmie o Ismailu jest jego wizja nadlatujacych czarnych ptakow- on oczywiscie nierozumial co to jest .

  5. Osobiście Patlewicz nie jest dla mnie wiarygodny i traktuję go podobnie jak Jinego Daniels .Jeden i drugi spadli z nieba ,niczym ,,dobro narodowe ” ,które mamy traktować jak guru. Na próżno o jednym i drugim szukać jakichś życiorysów na Wikipedii .Po prostu dostaliśmy ich razem z dobrodziejstwem inwentarzem .Słuchałam Patlewicza ,jak wyśmiewał pewnego człowieka ,któremu swego czasu bacznie się przyglądałam i wsłuchiwałam w to co mówi .Pan Patlewicz licząc ,że mówi do tubylców ,zwyczajnie skłamał dwa razy ,toteż dalej już nie słuchałam i nie chcę słuchać łgarza .Nie jest dla mnie wiarygodnym źródłem żadnych informacji dotyczących Polski .Kim jest tak naprawdę ten Patlewicz ?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!