NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

MOCNY MATERIAŁ !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

379_yd_talm_jako_patologia_studium_przypadku

I ZAPRASZAM JAK ZWYKLE NA NOWĄ STRONĘ JACKCALEIB – MIZIAFORUM 

https://jackcaleib.com

20 thoughts on “MOCNY MATERIAŁ !!

 1. NOWE ROSZCZENIA !! A TERAZ ILE MILIARDÓW $ POLSKA DA UKRAINIE ??

  W projekcie tym stwierdza się, że „w ciągu wielu stuleci autochtoniczni Ukraińcy” na wskazanym obszarze „doznawali ciągłego ucisku i prześladowań ze strony kolonizatorów za swoją wiarę, mowę i ziemię”. Według autorów projektu doznali oni „wielu ofiar ludzkich, strat materialnych i duchowych i niejednokrotnych przymusowych wysiedleń”.

  Procesowi wysiedlenia wskazanych Ukraińców w latach 1944-1951 towarzyszyło łamanie praw człowieka i obywatela, całkowity zakaz powrotu na ziemie ojczyste, zabór mienia, przymusowe osiedlanie na nowym miejscu, którego nie wolno było opuścić, ograniczenia praw politycznych, społecznych, gospodarczych i kulturalnych. Doprowadziło ono do zniszczenia ukraińskiego dziedzictwa kulturowego i historycznego oraz stworzyło zagrożenie zniszczenia wielu etnograficznych grup narodu ukraińskiego. Praktycznie przerwano tysiącletnie istnienie najbardziej na zachód wysuniętej części Ukraiństwa. – napisano w projekcie.

  Autorzy projektu powtarzają, że Ukraińców wysiedlono z „rodzonych ukraińskich ziem”

  https://jackcaleib.com/medium/85045d75

 2. (polityk zajmuje się polityką to prawda. Jest politykiem, bo tylko to potrafi, to prawda. Powinniśmy głosować nie na polityków, a na tych, którzy politykom pomagają w realizacji czegoś. to prawda. Dlaczego? bo jeżeli polityk tego nie potrafi, nie umie wykonać i zleca to komuś innemu, to po co nam taki polityk? lepiej głosować na tych którzy to wykonują i dobrze to robią.)?.

 3. Palenie węgla to głupota!!!!! Polska ma eksportować a nie importować gaz. Syngaz i wodor z polskiego wegla kamiennego produkowany metoda podziemnego zgazowania wegla kamiennego w zlozu to szansa na bogactwo dla Polakow i eksport koleja i gazociagami do krajow Trojmorza!!!!! Albo spalac po wydobyciu w turbinach gazowych i eksportowac jako prad elektryczny!!! Mamy 500 miliardow ton wegla kamiennego. Z kazdej tony mozna zrobic gaz lub wodor o wartosci kilkuset zl!!!!

 4. OBUDZCIE SIE POLACY NIM NIE BEDZIE ZA POZNO!!!!

  Mieszkania dla Imigrantów w Polsce DOTOWANE PRZEZ RZĄD PIS – Komentator
  PIS nas zdradził obiecywał że nie będzie żadnych islamskich uchodźców. Morawiecki co bierze podatki i robi nowe nam to odbiera i nie finansuje za to jakiś dróg lub innych rzeczy dobrych dla polskiego społeczeństwa to będzie lizal dupe uchodźcom aby tu przyszli bo jak jego koleżanka Angela przyjęła to czemu on ma nie przyjąć! Zrobiliście z Polski drugą Ukrainę a teraz chcecie zrobić drugie Filipiny. Kalkuta w Polsce dzięki PiS nas czeka. Bezdomni koczujący na ulicach, bo dla Polaków nie ma w tym kraju mieszkań i nagle znalazło się 3 miliony dla Ukraińców i 300 tyś dla islamistów? A teraz 10 milionów mieszkań dla Azjatów? Czyim kosztem? Kto zostanie w tym kraju bezdomnym? Ja i Wy.

 5. DLA NIEDOWIARKÓW !!!
  IIIRP TO ( SSYJONISTYCZNA) FIRMA ZAREJESTROWANA W USA O NUMERZE 0000079312
  ,,Warto przeczytać dokumenty jakie są zawarte pod tym numerem rejestracyjnym. Okazuje się ze sprzedano nas za rządów SLD-PSL w 2002 roku a właściwie zawiązano spółkę pod adresem Polskiego konsulatu w Nowym Yorku, która ma prawo sprzedawać Polskie zadłużenie.
  I teraz uwaga: najnowszy dokument z 2018 roku mówi o tym że spółka ma prawo sprzedawać zadłużenie Polski do wysokości 4 miliardów dolarów.
  Każdy kto kupi może stać się właścicielem kawałka Polski. Wiadomo po co to zostało stworzone i kto to kupi, nie ma co do tego żadnych wątpliwości.
  Najwyższy czas wezwać Polaków do wycofywania pieniędzy z banków, nie ma na co czekać. W każdej chwili te pieniądze mogą być przejęte przez rząd okupacyjny spod niebieskiej gwiazdy !!! . ,,
  A tu Niedowiarki link do adresu tej spolki III RP

  https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/79312/000095012718000040/a18-21_sb-a.htm

 6. Nic dodac nic ujac. Polactftwo ma na wszystko wyjebane a najbardziej na to , ze kazdego dnia jest robione w chuja przez pisdzielcow…
  POLSKI KALIFAT POD ŻYDOWSKIM ZARZĄDEM !!! https://jackcaleib.com/medium/8355ca19

  Bez wyjscia z domu na Wiejska w liczbie 100,000 plus nic sie nie zmieni. Nigdy nic sie nie zmieni jesli Polacy dalej beda tolerowac te zdradzieckie kurwy na Wiejkiej. Trzeba sie dogadac z kibicami i kibolami z calej Polski+ Kresowiacy organizacje patriotyczne + zwykli Polacy, ktorzy juz maja tego kurestwa dosyc. Trzeba wyjsc pod wiejska w liczbie 100,000 I wyprowadzic skurwesynow-zdrajcow na postronkach na latarenki. Poleje sie krew zginie troche ludzi, ale innego wyjscia nie ma.

  Chyba, ze chcecie cale wasze zycie byc niewolnikami I podludzmi 3j kategorii we wlasnym kraju Polsce po zydach, banderowcach ciapakach. To ostatnia szans I rok by cos do KURWY NEDZY jeszcze zrobic bo po skonczeniu kadencji Pisdzielcow bedzie juz pozamiatane – bedzie po ptokach. Wtedy bedziecie mogli wylewac swe frustracje na CZYSTEJ czemu nie byliscie odwazni I nie wyszliscie na ulice. Wszystkich nas nie zabija! A jak bedzie tak potrzeba to wspomoze nas patriotyczna polonia z Anglii, Stanow, Niemiec i Francji. Bez obalenia tego nierzadu zdrady- targowicy 2018 nic sie NIGDY NIE ZMIENII!

 7. Rocznie ginie bez wieści 20 000 Polaków ( ciekawe , czy byli zarejestrowani w dkms ??? ) !!! I jest tu filmik, jak chcą kobiecie wyrwać dziecko !!! SZOOOOKKK !!! 🙁 🙁 🙁

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: