loading...
loading...
loading...
NA ŻYWO 24.04.19 -20.30 M.MACIAK CW24TV I ALEKSANDER JABŁONOWSKI - O CZYM NIKT NIE MÓWI ! MAŁY SZOK !24 kwietnia 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

20 thoughts on “MOCNY MATERIAŁ !!

 1. NOWE ROSZCZENIA !! A TERAZ ILE MILIARDÓW $ POLSKA DA UKRAINIE ??

  W projekcie tym stwierdza się, że „w ciągu wielu stuleci autochtoniczni Ukraińcy” na wskazanym obszarze „doznawali ciągłego ucisku i prześladowań ze strony kolonizatorów za swoją wiarę, mowę i ziemię”. Według autorów projektu doznali oni „wielu ofiar ludzkich, strat materialnych i duchowych i niejednokrotnych przymusowych wysiedleń”.

  Procesowi wysiedlenia wskazanych Ukraińców w latach 1944-1951 towarzyszyło łamanie praw człowieka i obywatela, całkowity zakaz powrotu na ziemie ojczyste, zabór mienia, przymusowe osiedlanie na nowym miejscu, którego nie wolno było opuścić, ograniczenia praw politycznych, społecznych, gospodarczych i kulturalnych. Doprowadziło ono do zniszczenia ukraińskiego dziedzictwa kulturowego i historycznego oraz stworzyło zagrożenie zniszczenia wielu etnograficznych grup narodu ukraińskiego. Praktycznie przerwano tysiącletnie istnienie najbardziej na zachód wysuniętej części Ukraiństwa. – napisano w projekcie.

  Autorzy projektu powtarzają, że Ukraińców wysiedlono z „rodzonych ukraińskich ziem”

  https://jackcaleib.com/medium/85045d75

 2. (polityk zajmuje się polityką to prawda. Jest politykiem, bo tylko to potrafi, to prawda. Powinniśmy głosować nie na polityków, a na tych, którzy politykom pomagają w realizacji czegoś. to prawda. Dlaczego? bo jeżeli polityk tego nie potrafi, nie umie wykonać i zleca to komuś innemu, to po co nam taki polityk? lepiej głosować na tych którzy to wykonują i dobrze to robią.)?.

 3. Palenie węgla to głupota!!!!! Polska ma eksportować a nie importować gaz. Syngaz i wodor z polskiego wegla kamiennego produkowany metoda podziemnego zgazowania wegla kamiennego w zlozu to szansa na bogactwo dla Polakow i eksport koleja i gazociagami do krajow Trojmorza!!!!! Albo spalac po wydobyciu w turbinach gazowych i eksportowac jako prad elektryczny!!! Mamy 500 miliardow ton wegla kamiennego. Z kazdej tony mozna zrobic gaz lub wodor o wartosci kilkuset zl!!!!

 4. OBUDZCIE SIE POLACY NIM NIE BEDZIE ZA POZNO!!!!

  Mieszkania dla Imigrantów w Polsce DOTOWANE PRZEZ RZĄD PIS – Komentator
  PIS nas zdradził obiecywał że nie będzie żadnych islamskich uchodźców. Morawiecki co bierze podatki i robi nowe nam to odbiera i nie finansuje za to jakiś dróg lub innych rzeczy dobrych dla polskiego społeczeństwa to będzie lizal dupe uchodźcom aby tu przyszli bo jak jego koleżanka Angela przyjęła to czemu on ma nie przyjąć! Zrobiliście z Polski drugą Ukrainę a teraz chcecie zrobić drugie Filipiny. Kalkuta w Polsce dzięki PiS nas czeka. Bezdomni koczujący na ulicach, bo dla Polaków nie ma w tym kraju mieszkań i nagle znalazło się 3 miliony dla Ukraińców i 300 tyś dla islamistów? A teraz 10 milionów mieszkań dla Azjatów? Czyim kosztem? Kto zostanie w tym kraju bezdomnym? Ja i Wy.

 5. DLA NIEDOWIARKÓW !!!
  IIIRP TO ( SSYJONISTYCZNA) FIRMA ZAREJESTROWANA W USA O NUMERZE 0000079312
  ,,Warto przeczytać dokumenty jakie są zawarte pod tym numerem rejestracyjnym. Okazuje się ze sprzedano nas za rządów SLD-PSL w 2002 roku a właściwie zawiązano spółkę pod adresem Polskiego konsulatu w Nowym Yorku, która ma prawo sprzedawać Polskie zadłużenie.
  I teraz uwaga: najnowszy dokument z 2018 roku mówi o tym że spółka ma prawo sprzedawać zadłużenie Polski do wysokości 4 miliardów dolarów.
  Każdy kto kupi może stać się właścicielem kawałka Polski. Wiadomo po co to zostało stworzone i kto to kupi, nie ma co do tego żadnych wątpliwości.
  Najwyższy czas wezwać Polaków do wycofywania pieniędzy z banków, nie ma na co czekać. W każdej chwili te pieniądze mogą być przejęte przez rząd okupacyjny spod niebieskiej gwiazdy !!! . ,,
  A tu Niedowiarki link do adresu tej spolki III RP

  https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/79312/000095012718000040/a18-21_sb-a.htm

 6. Nic dodac nic ujac. Polactftwo ma na wszystko wyjebane a najbardziej na to , ze kazdego dnia jest robione w chuja przez pisdzielcow…
  POLSKI KALIFAT POD ŻYDOWSKIM ZARZĄDEM !!! https://jackcaleib.com/medium/8355ca19

  Bez wyjscia z domu na Wiejska w liczbie 100,000 plus nic sie nie zmieni. Nigdy nic sie nie zmieni jesli Polacy dalej beda tolerowac te zdradzieckie kurwy na Wiejkiej. Trzeba sie dogadac z kibicami i kibolami z calej Polski+ Kresowiacy organizacje patriotyczne + zwykli Polacy, ktorzy juz maja tego kurestwa dosyc. Trzeba wyjsc pod wiejska w liczbie 100,000 I wyprowadzic skurwesynow-zdrajcow na postronkach na latarenki. Poleje sie krew zginie troche ludzi, ale innego wyjscia nie ma.

  Chyba, ze chcecie cale wasze zycie byc niewolnikami I podludzmi 3j kategorii we wlasnym kraju Polsce po zydach, banderowcach ciapakach. To ostatnia szans I rok by cos do KURWY NEDZY jeszcze zrobic bo po skonczeniu kadencji Pisdzielcow bedzie juz pozamiatane – bedzie po ptokach. Wtedy bedziecie mogli wylewac swe frustracje na CZYSTEJ czemu nie byliscie odwazni I nie wyszliscie na ulice. Wszystkich nas nie zabija! A jak bedzie tak potrzeba to wspomoze nas patriotyczna polonia z Anglii, Stanow, Niemiec i Francji. Bez obalenia tego nierzadu zdrady- targowicy 2018 nic sie NIGDY NIE ZMIENII!

 7. Rocznie ginie bez wieści 20 000 Polaków ( ciekawe , czy byli zarejestrowani w dkms ??? ) !!! I jest tu filmik, jak chcą kobiecie wyrwać dziecko !!! SZOOOOKKK !!! 🙁 🙁 🙁

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: