SZOK I ZNOWU MIAŁEM RACJE !! POLSKIE KOŚCI NISZCZONE NA UKRAINIE !!

KTO Z WAS PAMIETA JAK W ZESZŁYM ROKU JESIENIA ZROBIŁEM FILM O TYM ZE NA UKRAINIE WYDOBYWA SIE KOSCI POLAKÓW I NISZCZY ZEBY DOŁY ŚMIERCI NIE STANOWIŁY DOWODÓW NA LUDOBÓJSTWO ??

PEWNIE MAŁO KTO

WIEC MOZE PRZEKONA WAS DOP TEGO GDY POWIEDZĄ TO PROKURATORZY Z IPN ? PROSZĘ BARDZO OTO IPEN INFORMUJE WAS PO 9 MIESIĄCACH OD MOJEJ INFORMACJI … PYTANIE TYLKO ILE TON POLSKICH KOŚCI SPALONO W TYM CZASIE I ZATOPIONO W BETONIE

Dr Leon Popek z Wydziału Kresowego IPN poinformował, że otrzymuje informacje o penetrowaniu grobów polskich na Ukrainie przez tzw. czarnych archeologów, którzy wyciągają z nich przedmioty umożliwiające identyfikację np. polskich żołnierzy. Strona polska nie jest również informowana o odnajdywaniu szczątków Polaków ani dopuszczana do badań.

Podczas konferencji II wojna światowa w stosunkach polsko-ukraińskich – stan badań, perspektywy badawcze”, zorganizowanej w Warszawie przez IPN podsumowywano dotychczasowe prace badawcze Instytutu. Na konferencji wystąpił m.in. dr Leon Popek, naczelnik Wydziału Kresowego Biuro Poszukiwań i Identyfikacji IPN.

Dr Popek zwrócił uwagę, że Polska jest jedynym krajem europejskim, któremu zabroniono pochówku swoich obywateli, spoczywających na terenie dzisiejszej Ukrainy. Powiedział, że w 2017 roku było co najmniej parę przypadków, gdy strona polska nie została poinformowana o odnalezieniu szczątków Polaków.

Jako przykład podał sytuację, która miała miejsce w miejscowości Werbka koło Kowla. Podczas prac ziemnych koparka naruszyła szczątki polskich żołnierzy, którzy zginęli w walce z bolszewikami w 1919 roku. Zostały one wywiezione ciężarówkami i nie wiadomo, co się z nimi stało.

WIĘCEJ TU W LINKU DO ARTA

https://kresy.pl/wydarzenia/ipn-groby-polskich-zolnierzy-na-ukrainie-sa-penetrowane-przez-tzw-czarnych-archeologow/

A BARDZIEJ DOCIEKLIWYCH ZAPRASZAM NA MÓJ MATERIAŁ A.V NA MOJA STRONE 

https://jackcaleib.com

132 myśli w temacie “SZOK I ZNOWU MIAŁEM RACJE !! POLSKIE KOŚCI NISZCZONE NA UKRAINIE !!”

 1. Takie są skutki,jak mając do wyboru wolność,albo obiecaną pełną miskę,wybiera się miskę.W efekcie traci się wolność,a miska i tak może być pusta.

  Polubienie

  1. Patlewicz dobił tu chrabjem. Można nie rozumieć geszeftów z oszkodowaniami i bankami żydłackimi w skrytce pocztowej, ale każdy zrozumie alimenciarstwo, machloje podatkowe na setki tys. zł i zajęcie przez komornika posiadłości z nielegalnie zbudowanym domkiem.

   Potocki zapowiadał Marsz II RP we W-szawie w czerwcu, słuch zaginął 🙂
   Mimo to jest kupa turbo-zwolenników chrabjego. Mogą odebrać spore procenty z masy wyborczej narodowców.

   Poparli chrabjem:
   – Jerzy Zięba (wycofał się rakiem po krytyce z osobistą dostawą od Beina i Szuberta)
   – Zagórski z NTV (potem zamilkł, może otwarły mu oczy szuberty i beiniaki)
   – Alex Berdowicz (turbo-lechita PorozmawiajmyTV, nadal popiera)
   – Rola wRealu24 i jego przydupas b. policjant na C (nie znam stanu obecnego)
   – plankton medialny typu Król co JaraJara
   – TagenTV (ostatnia znaleziona agitka z chrabjom 16.4.2018)
   – Szczepienia – Niewygodne Fakty (użyteczni idioci? nadali spotkanie partii II RP Potockiego nt. szczepień)
   – Pol Lechicki (nagania na 5-godzinne spotkanie z chrabjom w Londynie 30 bm. wstęp 30 – 40 funtów):

   Nie udało się kupić chrabjemu następujących patriotów:
   – Jacek Międlar (chrabja przyleciał rzekomo z Londynu na sprawę Jacka we Wrocławiu, nie widziałem żadnej reklamy chrabjego na wPrawo.pl, a monituję)
   – Maciej Maciak, MusiszTo Wiedzieć CW24 TV (zadawał pytania krytyczne chrabjemu)
   – Piotr Korczarowski, eMisjaTV (olał chrabjego, gdy ten zaproponował honorarium; chrabja z zemsty ożydził Piotra prostacko)
   – Albin Siwak (chrabja wyszedł jak jego kierowca).

   Uzupełniajcie listę, papierek lakmusowy na sprzedajność i naiwność medialników naszych.

   Polubienie

   1. Popierający chrabjego:
    – Królewska TV (16.11.2017, wymienia śp. Beatę Andreas, która też poparła Potockiego, następnie się z nim popstrykała).

    Korekta: Pol Lechicki naganiał w ubr.
    Nowsze, też gorące poparcie chrabji z maja br.:

    Polubienie

 2. Miziaku

  Dawno Cię nie opierdoliłem, więc tym większa sadyście przyjemność 🙂

  Jeśli chcesz odpowiedzieć, to mejlem, nie mam czasu tu zaglądać.

  Zapowiedziałeś, że filmiki na twym kanale ws. narodowych są darmowe. I tak jest np. nt. usraelskiej kontroli drogowej w Polin.

  Wiesz, że zapoczątkowałem platformę tekstową dla sprawy Pana Kornatowicza. Przysłałeś linka do nagrania z nim. Zarejestrowałem się, wchodzę — odmowa, bo nie zapłaciłem.

  Nawet grosza nie dam dla zasady. Pracuję społecznie, naganiam wam obu klientów. Mnie nikt nie wpłaca na PayPala i żebrać więcej na cele patriotyczne nie będę.

  Polubienie

  1. Miziaku, zawrotny „sukces” Twego nowego systemu vlogowania! Przez dobę aż 400 wizyt więcej :((( pod wywiadem z Kornatowiczem.
   Tyle to ma mój jeden blog, bez abonamentów. Nadal czekam na odblokowanie fonii w linku do opieprzu od Ciebie, nie mogę się ustosunkować 🙂 a mam ochotę bardzo namiętnie.
   Widzę z komentów polackiej publiczki, żeś załgał sprawę. Stworzyłeś warunki dla agentury, już wleźli z neo-ubeckim porno Staszewskiego na mnie i skutecznych polskich patriotów.
   Kiedy otrzeźwiejesz? Czy Ty jeszcze potrafisz wysłać — ręcznie, osobistego mejla do swego Sojusznika?
   Kornatowicz jest w kropce, dintiojra go zaskoczyła terminem, nie ma alternatywnych środków wyrazu. Czuje się zawiedzony przez Ciebie.
   Sugeruję kolejny, bardzo głośny (ale nie dłużej niż 15 min.) wywiad z nim. Nie ma lepszych od Ciebie, jak się sprężysz.

   Polubienie

  1. Dawac im nasze najlepsze sadzonki malin to jest idiotyczne. Czas pogonic tych orlow intelektu i darmozjadow. Przeciez widac golym okiem, ze nas wykanczaja na kazdym kroku pis- dy parchate.

   Polubienie

 3. Czystka już się rozpoczęła,ale jeszcze na małą skalę i nie jest to publicznie ujawniane. Całość akcji zacznie się po 12.07.18 .kiedy spotkają sie przywódcy państw żeby wykonać polecenia Konfederacji Galaktycznej (w tym plejadianie, arkturianie. alteanie i kilka innych cywilizacji) ,które muszą ratować ziemię przed samozagładą i wojną nuklearną której skutki oni też odczują w czasoprzestrzeni.Tramp,Putin.i kilku innych wtajemniczonych przywódców od września zaczną oczyszczać ziemię z wszelkich bandytów korporacyjnych,bankowych,skorumpowanych urzędników ,satanistów i mafiozów w tym Watykan.Niektórzy trafią do Qantanamo ,ale większość ok. 60.000 znajdą swoje miejsce w obozach FAMA ,które sami zbudowali do depopulacji ludzkości. To dopiero początek czystki na ziemi.bo całość obejmie ok 1000000 pachołków („żmijowego plemienia”). Ujawniane też będą kontakty z UFO ,darmowa energia,leczenie na łóżkach holograficznych ,podróże międzyplanetarne itp.Na początek ujawnionych zostanie ok 10% całej wiedzy i rozciągnięta zostanie w czasie na 2-3 lata, bo większość ludzi nie jest jeszcze gotowa na takie informacje i potrzebuje więcej czasu żeby tą wiedzę wchłonąć. (Jan Taratajcio)

  Polubienie

   1. Szajba nie szajba! Jak zwał, tak zwał…
    Każdego dnia budzac sie marzę, aby to wszystko stalo się już dziś….. Potem rozgladam sie dokola i ogarnia mnie straszny smutek na widok ogromu tych ciemnych mas z uśmiechem na ustach i nosami w smartfonach… prowadzonych ku przepaści przez ludzi, których sami sobie wybrali na rządzących w ich kraju… Z drugiej strony: Każdy ma takich polityków, na jakich sobie zasłużył… Ale koniec usypiania i otumaniania!!!
    Bracia….Siostry… Lechici… Slavianie… mieszkańcy planety Ziemia… dbajmy o siebie nawzajem a przede wszystkim o nasza Matkę Ziemię, którą niszczą i trują każdego dnia na naszych oczach…
    Oni istnieją i rządzą tylko dlatego, bo im na to pozwalamy….
    Śpiący Rycerze, obudźcie się.. Już czas… Wezwijcie Wojowników Światła… zanim będzie za późno…

    Polubienie

    1. Tiaa, podpalą znów jakiś pokój w Trump Tower (jak przed decyzją o bombardowaniu Syrii) i pionek znów wykona to co mu bracia parchaci każą, a gdyby nawet nie wykonywał, to zawsze pozostaje opcja twardsza z ich strony (czyli zabójstwo a’la Kennedy). Z czym do gości. Putinka też zresztą załatwią za parę lat, to już ostatnie jego podrygi (zresztą była żona Putina twierdzi, że to sobowtór, Chabad-Lubawich usunął prawdziwego, bo się rzucał za bardzo, za samodzielny był i teraz mają w pełni swoją kukiełkę w teatrze lalek, widać zresztą po czynach, mordują Rosjan w Donbasie od 2014 roku i końca nie widać. Prawdziwy Putin już by ich zajebał). Także zobaczycie wyzwolenie jak świnia niebo. Prędzej katastrofa kosmiczna Was wyzwoli, niż Trump z Putinem, alub Araby podcinające gardło, albo krzyżujące Was.

     Polubienie

     1. NIE WAŻNE, jak bardzo II RP, konstytucja 1935r. i Potocki są źle oceniani – to jedyna możliwość doszczętnego zlikwidowania żydokomuny PRL-u i żydowskiej dyzmokratury Okrągłostołowej Zmowy!
      Możliwość, która się już nigdy nie powtórzy! Obalić polski nie-rząd. Jak Islandczycy swój obalili i napisali konstytucję od początku. Wybrać do naszego rządu Polaków, a nie żydów.
      Jeżeli wszyscy poprą Potockiego, nie będzie miał innego wyjścia, niż przeprowadzić w uczciwy sposób przywrócenie II RP.
      Bez tego angażowanie się w partie wolnościowe będzie tylko dalszym marnowaniem energii i czasu na pływanie w tym szambie.
      Tylko wtedy będziemy mieli możliwość zorganizowania Polski wg naszych zamierzeń – zachowując spokój i widząc otwierające się możliwości przed naszą Ojczyzną – dokonamy tego!
      Odbierając reparacje za wszystkie straty II Wojny od wszystkich agresorów (a więc również i przede wszystkim, od żydów=Globalnej MAFII) oraz „długi żydów”* i ustanawiając własny system finansowy, stworzymy podstawy materialne do przemiany Polski w kwitnący kraj – do którego wrócą nie tylko emigranci powojenni, ale również nasi wywiezieni rodacy ze wschodu.
      Wtedy będziemy też mogli skorzystać z naszych ogromnych bogactw naturalnych, ponieważ zostaną unieważnione umowy ich sprzedaży przez nielegalną III RP.
      Podobno z Polski ma wyjść iskra, która cały Świat przemieni – może będzie nią przyczyna bezgranicznego na całym świecie zdumienia, że Polacy jednak potrafili wspólnie tak radykalnej zmiany dokonać!
      Ważne jest to również z powodu wzmożonych działań żydów do zamienienia naszego Międzymorza w Polin!
      Trzeba nawiązać współpracę z rozsądnymi Ukraińcami i nie pozwolić talmudystom na podjudzenie nas do nowej wzajemnej rzezi i międzynarodowego CIAmajdanu!
      Kiedy urządzą sobie żydowskie getto w Polsce, tak jak w Palestynie, będziemy pełnili taką samą rolę, jak palestyńscy tubylcy – ruchomych celów!
      WŁAŚCIWA ZMIANA zaczyna się od jednego człowieka – od Ciebie! W ten sposób zaczyna każdy! Wtedy jest nas wielu – Wolnych Ludzi! To bardzo proste i łatwe! 🙂
      Zacząć możesz od podsuwania tego tekstu innym, oni tylko potrzebują właściwego impulsu.

      *”długi żydów” – to niespłacane przez ostatnie kilkaset lat długi zaciągnięte przez żydów (między innymi na nieruchomości, które próbują wyłudzeniami i matactwami odzyskać) w wysokości aktualnej 17,9 biliona złotych! Płaczcie żydy i płaćcie, bo wam to getto w Palestynie zajmiemy i sprzedamy Arabom za pół ceny! Rozliczymy was po żydowsku, żebyście nam przypadkiem antysemityzmu znowu nie zarzucili! 🙂

      Polubienie

      1. Potocki to megalom – zyje w wirtualnej rzeczywistosci. 2 lata temu tez tak myslalem. Ale skad naprawde jest ten pan hrabia? Kto go finansuje? Kto za nim stoji? Podobno w zeszlym roku byl zlicytowany na aukji komorniczej. Nie pokazal nawet swojego drzewa geneologicznego tylko wieczne bajanie. Az odechciewa mi sie ogladac porozmawiajmytv i tagentv – bo wiekszosc tych programow to takie gawedzenie, pieprzenie o szopenie – zamiast mowic ludziom jak sie organizowac i stopniowo zmieniac panujaca sytuacje.

       Polubienie

       1. Wolność to dziś „towar” deficytowy. Niby wmawia się nam, że jesteśmy wolnymi ludźmi, a jednak w rzeczywistości obezwładniają nas kajdany systemowego zniewolenia. Blokuje się kobiecość, blokuje się męskość, blokuje się ludzkie życie w każdej jego płaszczyźnie. Dlatego też tak ważne są deklaracje uwolnienia od wszelkich duchowych kontraktów, które świadomie lub nieświadomie stworzone, trzymają nas w swych szponach.
        WYBIERZ DUCHOWE UWOLNIENIE OD WŁADZY I ODRZUĆ RZĄDOWE KONTRAKTY!
        https://www.odkrywamyzakryte.com/duchowe-uwolnienie-od-wladzy/

        Polubienie

  1. Oj ludzie, ludzie.
   Ocknijcie się !
   To usypiacze.
   Wszystko wam obiecaja, ale sami zaraz znikną.
   Coś się szykuje, jakaś katastrofa.
   Zadbajcie o własne bezpieczeństwo.
   Zobaczcie, co dzieje się z pogoda, z wulkanami.
   To może być jeszcze w tym roku.

   Polubienie

   1. Różne źródła mówią, że zbliża się ogromny obiekt zbliżający się do Ziemi, którego rozmiar jest dwa razy większy od Jowisza i jest już widoczny w amatorskich teleskopach, świecących w kosmosie zielonym światłem.

    Amatorscy astronomowie potwierdzają obserwację niezidentyfikowanego obiektu, a ich zdaniem jest to jakaś nieznana kometa. Astronom Michael Jager zaobserwował ten obiekt w swoim teleskopie i wierzy, że atmosfera komety ma 260000 km średnicy, która jest prawie dwa razy większa od planety Jowisz.

    „Te niezwykłe rozmiary czynią ten obiekt stosunkowo łatwym celem dla teleskopów domowych”, mówi.

    Ale ufologowie na zachodzie uważają, że wszystko jest o wiele gorsze. Tyler Glockner zasugerował, że nie może to być kometa, ponieważ nie ma ogona. Dodał także, że dwa obiekty są widoczne w środku obiektu, a nie w jednym.

    Ufolodzy twierdzą, że obiekt ten może być najbardziej tajemniczą i mityczną planetą Nibiru. Jednakże uważano to za mityczne wcześniej, kiedy wszyscy naukowcy kategorycznie zaprzeczyli jego istnieniu i twierdzili, że ta planeta istnieje tylko w mitach i legendach starożytnych Sumerów, ale nie w rzeczywistości.

    Ale ostatnio wszystko nagle się zmieniło i na początku kilku naukowców ogłosiło to. że w Układzie Słonecznym jest jeszcze inna nieznana wcześniej planeta, która podróżuje na bardzo wydłużonej orbicie i zbliża się do Ziemi tylko raz na 4500 lat, a potem cała oficjalna nauka uznała prawdopodobieństwo istnienia tej planety i otrzymała nazwę planeta-9.

    Ufolodzy nazwali także planetę Nibiru 10, gdzie robi to różnica w nazwach? Faktem jest, że astronomowie pozbawili tytułu planety Pluton, a w wyniku tej procedury z planety 10 nieznana planeta stała się planetą 9. Wydaje się to drobiazg, ale pomyślcie, jak prosty świat naukowy mógłby uniknąć ujawnienia tego, co UFOnauci i nieuznani historycy powtarzają się od dziesięcioleci. W umysłach ludzi zakorzeniło się połączenie Nibiru – Dziesiątego Planu. Konieczne było tylko uczynienie go Dziewiątym, a to połączenie w masowej świadomości zwykłych ludzi zostało utracone.

    Ufolodzy twierdzą, że Nibiru ma już wpływ na planety Układu Słonecznego, które napotykają na swojej drodze, a nawet będąc daleko od Ziemi ma już na nią wpływ. Stąd, gwałtowna zmiana klimatu, wzrost liczby klęsk żywiołowych i jeśli włożymy w to łańcuch nagłych zmian na naszej planecie brakujący fragment – wpływ ogromnego kosmicznego ciała i jego atrakcyjności, wtedy wszystkie te zmiany na Ziemi stają się całkiem zrozumiałe.

    Ufolodzy poszli jeszcze dalej i już przyjmują założenia. że Nibiru zbliży się do Ziemi w sierpniu tego roku lub nieco później, ale to spotkanie będzie dla naszej planety i dla nas – katastrofalne.

    Naukowcy z kolei nie potwierdzają jeszcze takiego prawdopodobieństwa rozwoju wydarzeń. Nie zaprzeczają, że w Układzie Słonecznym istnieje „dodatkowa” planeta, która w pewnym momencie będzie bardzo blisko Słońca i naszej niebieskiej planety, ale kiedy tak się stanie, nikt nie wie.

    Mogę powiedzieć ci tylko jedno, gdy zobaczysz na własne oczy na nocnym niebie czerwoną lub zieloną planetę, której wymiary będą takie, że możesz ją zobaczyć gołym okiem, co oznacza, że ​​ufologowie mieli rację …

    Polubienie

 4. Ciapaci coraz odważniejsi …. Holendrzy wynocha z Holandii !!!
  „Tunahan Kuzu lider założonej przez imigrantów partii DENK przedstawił alternatywę dla Holendrów, którym nie podoba się budowa multikulturalizmu w ich kraju.
  W wywiadzie dla holenderskich mediów państwowych (NOS) Kuzu mówił o przeciwnikach imigracji – „Jeśli nie podoba im się zmiana Holandii w której żyją ludzie różnych kultur… jak w mieście Zaandam lub na przedmieściu Poelenburg powinni się wynosić”.
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-zachodnia/lider-imigranckiej-partii-poradzil-holendrom-by-wynosili-sie-z-holandii/

  Polubienie

  1. Czarno na białym, kto spuścił nachoćtfo na jewżopę: „…budowa multikulturalizmu…”.
   Czy ci pszywutcy muślimścy to nie srule arabskojęzyczni, przeszkoleni w „Arabii” Saudyjskiej? Muzułmanie sprawiedliwi (np. szejk Imran Hosejn) demaskują taki żydłacki szajs z odległości 10 mil…

   W Polin wzięli się pod pic Polakom:

   https://piotrbein.wordpress.com/2018/06/30/dyskusja-wyciskajaca-zachwyt-i-lzy-uzytecznych-durni-zydo-masonska-agitka-multi-kulti-rozpizdrzona/

   Polubienie

  1. Junkier jest napierdolony i chwieje sie na swoich nogach podobnie jak ten chory, marksistowski twor – unia europejska. Za kilka lat unia padnie – rasizm ekonomiczny w stosunku do Polskich firm, nizsze doplaty dla rolnikow z unii B. Za ruskiej okupacji Polska sie rozwijala ekonomicznie – mielismy zaklady, fabryki, huty, stalownie, odlewnie, przemysl maszynowy, precyzyjny i ciezki, stocznie, kopalnie, polskie fabryki lekow. A teraz co mamy? Jestesmy bardziej biedni i opoznieni gospodarczo niz w 1989. Mamy za to niemieckie, francuskie, wloskie banki, supermarket, dyskonty, hurtownie materialow budowlanych, centra handlowe i montownie. Z kazdego 1 euro Dotacji unijnych za Odre wraca 80 centow. Wiec widac czarno na bialym komu byla potrzebna lunia, ale nierzad warszawski jest nadal slepy, gluchy i tepy i nadal chca byc na tym tonacym statku plynacym do nikad!

   Polubione przez 1 osoba

    1. Falkonidasie, czemu wykresy bez emigracji mają różny przebieg: górna krzywa spada, a dolna waha się w poziomie?

     Nadzieja w saksownikach, co zimują za granicą, zakładają rodziny, uświadamiają się szybciej niż w Polin i bogacą się. Gdy przyjdą warunki na powrót, krzywa skoczy do góry. Widać z wykresu, że wliczając emigrację obecną, przyrost jest elegancki jak na przełomie lat 1960-ych i 1970-ych. To były niezłe lata PRL i rozwoju narodu Polskiego. Wyjechałem po Wypadkach Grudniowych, gdy zobaczyłem jak strzelają sukinsyny do protestujących w Szczecinie.

     Za wszelką cenę trza walczyć z narzucaną imigracją i dla nich preferencjami oraz z mitem, że nie ma rąk do pracy!

     Byłem gotów wracać na dobre z Kanady w l. 1990-ych gdy zaczęło wyglądać OK: koniec zimnej wojny, dobre stosunki z Niemcami, perspektywy świetlane… Kupiłem nawet działkę na osiedlenie się. Stoi odłogiem, zarasta drzewami. Czas wybił mi pomysł ze łba.

     Rozmnażajcie się w kraju i za granicą. To nasza najsilniejsza obecnie broń, skoro uświadamianie kuleje. W starszym wieku, z żoną żałujemy aborcje, które popełniliśmy. Niech Bóg i Naród nam wybaczą…

     Polubienie

     1. Witam, nie wiem skąd dane wziął ten który zrobił pierwszy wykres. Ja dane do swojego wziąłem z Wikipedii, więc zapewne wynika z tego to przekłamanie. To wygląda tak jak gdyby dane z wikipedii uwzględniały emigrantów pomimo tego, iż oni są poza granicami kraju !!!

      Polubienie

      1. dzięki
       pamiętajmy, że będą w masę narodową wliczać imigrantów ukraińskich, ciapatych itp.
       krzywa czy cyferki w żydo-wiki to jeszcze nie Prawda
       zatem panowie i panie — do dzieła, rozmnażać się, Polacy między sobą

       Polubienie

       1. Niby jak mają się rozmnażać jak połowa już bezpłodna, a pozostała część to może co najwyżej płodzić pokurcze? (komórki/wifi/maszty – szkodliwe fale, żarcie toksyczne, woda zatruta/martwa – z dodatkiem fluoru i jakiegoś nowego ustrojstwa, żeby spolegliwi wobec systemu byli, no i szczepionki jako wisienka na torcie – parę procent odmówi, ale reszta je przyjmuje bez zastrzeżeń). Pytanie jest oczywiście retoryczne. Idą czasy walki o przetrwanie najsilniejszych osobników, słabe zostaną wyparte – takie jest odwieczne prawo natury. Każdy myśli, że jest silny i płodzi, ale to wynika z megalomanii, większość tych propagowanych genów jest skazana na porażkę. Matka Ziemia się tym zresztą zajmie już wkrótce – rak musi być niestety usunięty siłą. Będzie bolało jak diabli.

        Polubienie

       2. To prawda aluminium w kranie i opryski chemiczne, szczepionki zatrute jedzenie GMO powodują powstawanie dodatkowego chromosomu u Polaków. Już 90 % populacji go ma. Na szczęście przyleci Nibiru i wszystko pozamiata. Tutaj pisali że już widoczne gołym okiem jest, zielona/niebieska poświata. Wczoraj widziałem od strony okna kuchennego ale mama umyła umyła okna i zniknęło. Podejrzewam, iż jest reptilianką i dosypuje mi coś do kompotu. Muszę sprawdzić na forum o orgonitach czy mój mały osobisty mnie ochroni przed tym. Nie damy się Słowianie !!!

        Polubienie

 5. Coś ta matka jest jak macocha. Leje w dupę Polaków i Polskę a tych złych oszczędza i daje im bogactwa. A dlaczego nie wspomina się o papiestwie potępiającym polskie zrywy niepodległościowe? O klątwie rzuconej na Polskę i Jagiełłę po bitwie pod Grunwaldem? Jakoś cicho o tym. Lansuje się za to jakieś „cuda” i inne banialuki. A może to jest celowe odwrócenie uwagi od rzeczy ważnych dla tego kraju. Żaden normalny kraj nie ma rządzących, którzy ciągle przesiadują w kościołach na mszach. W żadnym normalnym kraju nikt nie dopuszcza jakiegoś księdza z pokropkiem do oddawanego obiektu. I to za ciężkie pieniądze podatników. Bo prawda jest taka, że Kościoła nie interesuje interes jakiegokolwiek kraju prócz własnego. Dla własnego interesu nagłaśnia różne bajki aby otumanić i zastraszyć ludzi. O „cudzie” w Fatimie było cicho. Do czasu. Teraz odświeża się kolejny „cud”. Przypadek? Nie sądzie. A tak na marginesie to nie ma takiego kraju na świecie gdzie jest dobrobyt pod rządami oszołomów religijnych. Oczywiście nie licząc Watykanu. Swego czasu byłem blisko Kościoła i księży. Na szczęście ci faceci w kieckach otworzyli mi oczy i pokazali jak się manipuluje naiwnymi ludźmi. „Wiara” to tylko narzędzie do osiągnięcia pieniędzy i władzy. A takie pierdoły jak celibat, czystość i ubóstwo i inne kościelne slogany to tylko nic nieznaczące i puste zwroty. A „cud” w Gietrzwałdzie jest tylko kolejnym sposobem na zarobienie niezłej kasy. Bo przecież taki „cud” generuje koszty. Różańce, medaliki, obrazki, książki i wiele innych. A przecież nie samym chlebem Kościół żyje! Koncesjonowany gawedziadz przez Partie Interesow Syjonu jak zwykle zalepia slepia Polakom historiom, zamiast skupic sie na bierzacym rozbiorze polski przez Karakana, Krzywoustego, Maliniaka i zdrajcow-zaprzancow z Zoliborza. Pamietajcie najciemniej jest zawsze pod latarnia nie zdziwie sie jak sie okaze za 50 lat, ze Braun to antypolski agent wplywu na liscie plac obcych sluzb, mafii i lozy 🙂

  Czy do wybuchu I wojny światowej mogło dojść jeszcze w XIX wieku? Zdaniem Grzegorza Brauna tak, ale bieg wydarzeń zmieniła masowa pielgrzymka ludzi do Gietrzwałdu, gdzie objawiła się Matka Boża. W krytycznym momencie kluczowe szlaki kolejowe zostały zablokowane.

  Kończąc edukację historyczną na etapie szkoły średniej wychodzimy z założenia, że w okresie między powstaniem styczniowym a wymarszem Pierwszej Kompanii Kadrowej zupełnie nic się nie dzieje. Żadne polskie miasto nie jest oblegane, nikt nie ginie na szańcach i nie biega z bronią po lasach. A jednak dochodzi w tym czasie do wydarzeń bardzo istotnych z punktu widzenia historii Polski.

  Niemcy się jednoczą. Trwa kulturkampf wymierzony w kościół katolicki, a tym samym także naród polski, który chce religii w szkołach i mszy w rodzimym języku. W tej atmosferze, w protestanckim morzu Warmii i Mazur, w małej wiosce Gietrzwałd objawia się Polakom Najświętsza Maryja Panna. Wieść objawieniu szybko rozchodzi się po świecie. Setki tysięcy ludzi przemierzają Warmię, aby doświadczyć cudu. Szlaki komunikacyjne zostają kompletnie zablokowane.

  Matka Boża objawia się dwóm dziewczynkom: Basi Szamulowskiej i Justynie Szafryńskiej. W tym czasie na wschodzie trwa wojna rosyjsko-turecka. W dniu kiedy Najświętsza Panna ukazuje się po raz pierwszy, główne siły Rosjan przeprawiają się przez Dunaj. Mają dokonać skoncentrowanego natarcia na Bałkany. Sytuację na froncie obserwują Niemcy, które szykują się do prewencyjnego uderzenia na wschód. Po stronie Imperium Osmańskiego opowiada się Wielka Brytania, która w ramach Wielkiej Gry chce zablokować drogę Rosji do oceanu.

  W tym czasie rozebrana Polska funkcjonuje jako teatr zastępczy, teren dywersji, gdzie można związać siły przeciwnika. Pojawiają się agitatorzy zachęcający do powstania. Zaborcy analizują plany rewizji granic. Ich zapędy studzi pół miliona ludzi pielgrzymujących przez Polskę do Gietrzwałdu…

  Taką wizję historii kreśli Grzegorz Braun w swej najnowszej książce „Gietrzwałd 1877: Nieznane konteksty geopolityczne”. Czy rzeczywiście globalny konflikt mógł nadejść już w XIX wieku? Na ile wydarzenia w Gietrzwałdzie powstrzymały plany mocarstw? Nie ma na to jednolitej odpowiedzi, ale warto wziąć pod uwagę fakt, że w całej historii Polski Watykan uznał jedynie objawienie w Gietrzwałdzie. Zostało ono dobrze udokumentowane i opisane, a wieść o nim szybko obiegła cały świat. Nawet osoba niewierząca nie może zanegować faktu masowej migracji ludzi w tamtym czasie. Trudno prowadzić działania wojenne w warunkach kompletnego paraliżu komunikacyjnego, a wywołanie powstania w katolickim kraju, kiedy wszyscy mówią jedynie o objawieniu, jest wręcz niemożliwe.

  Polubienie

  1. Mirek, właśnie awansowałeś na generała Razwiedki666 🙂
   Trafiasz w 10. Dobrze wiedzieć, że w naszym nieszczęsnym narodzie są myślący.

   „wywołanie powstania w katolickim kraju, kiedy wszyscy mówią jedynie o objawieniu, jest wręcz niemożliwe”
   To wyjaśnia, czemu katodebile biją rekordy z kolportacją „objawień”, orędziuf itp. żydłackiej szmiry pseudo-religinej dla użytecznych idiotów,. O ile wiem, w moim prawosławiu tego nie ma (odpukać).
   A kiedy nieszczęśnicy dają się wciągnąć w powstanie, zryw czy Solidurność, to na swą zgubę.
   Kradnę Twój koment Mirku jako celujący, na artykulik na moich blogach. (OK, Miziaku?)

   Polubienie

 6. Kto rządzi Wrocławiem? Pytanie na pozór oczywiste po dłuższej analizie może okazać się nie lada zagadką. Wszak wielu już słyszało o słynnym „układzie wrocławskim”, który zdaje się decydować nie tylko o losach stolicy Dolnego Śląska, ale wręcz wpływać na cały nasz kraj.

  Co dziesiąty mieszkaniec Wrocławia to Ukrainiec. Resentymenty banderowskie są wiec powszechnie obecne. Do tego działa niemiecka V kolumna, czyli RAŚ. Przez miasto często maszerują środowiska LGBT, a na uniwersytetach wykłady wygłaszają komuniści. To jednak nic w porównaniu do żydowskiego lobby, którego wpływy w mieście są niemal nieograniczone.

  Dotychczasowe władze z prezydentem Dutkiewiczem na czele chętnie podkreślały wielokulturowość i europejski charakter. Oba pojęcia czyniły z Wrocławia miasto bez tożsamości narodowej, gdzie uczucia patriotyczne były wręcz niepożądane. Określenia w stylu „nienawidzę pieprzonych nacjonalistów” to swoisty standard w wykonaniu lokalnych elit.

  To właśnie te elity stworzyły układ, którego struktury sięgają czasów PRL. Miejscowa koteria szybko uwłaszczyła się na majątku narodowym, dzięki czemu z łatwością przejęła władzę. To z kolei otworzyło drogę do prawdziwych nadużyć odbijających się czasem lokalnym skandalem. Tak było np. z fontanną na placu Gołębim, której ostateczny koszt sięgnął niemal 3 mln zł. Największym przekrętem była jednak budowa wrocławskiego stadionu zakończona bankructwem wielu polskich firm. Pieniądze się rozpłynęły, przedsiębiorcy tonęli w długach, niektórzy nawet targnęli się na własne życie, a wrocławskie elity zacierały ręce. Proceder wyłudzania pieniędzy z miasta trwa w najlepsze. Ostatnio głośno zrobiło się o niejakiej Marcie Lempart, lewicowej działaczce, której firma zarobiła kilka milionów złotych na kupnie kamienicy wystawionej przez miasto na sprzedaż za bezcen. http://wprawo.pl/2017/12/30/bezcen-ku

  Przykłady wrocławskiej patologii można mnożyć bez końca, dlatego trudno się dziwić, że właśnie tam dochodzi do najgorętszych protestów i manifestacji patriotycznych. Tam właśnie skazano młodych narodowców za utrudnianie wykładu majorowi KBW – Z. Baumanowi. We Wrocławiu spłonęła też słynna już kukła Żyda, za którą Piotr Rybak w pierwszej instancji usłyszał wyrok 10 miesięcy więzienia. Szerokim echem w mediach odbiły się również przemówienia księdza Jacka Międlara.

  O tym co dzieje się we Wrocławiu już dziś w studiu eMisja! Gośćmi Piotra Korczarowskiego będą: reżyser i publicysta Grzegorz Braun oraz przedsiębiorca i działacz społeczny Robert Jarosław Bogusławski. Moze dojsc do prowokacji banderowskiej wszystko po to by polala sie krew i wybuchy zamieszki. Wtedy pojdzie w swiat wiadomosc, ze Polacy i ukropy to prymitywni ludzie nie potrafiacy ze soba normalnie rozmawiac. Rozdzielac Polakow i ukropow beda niemcy, francuzi, amerykance, angole w niebieskich helmach ONZ. Ludzie otworzcie oczy – czy wy nie widzicie, ze dzieje sie to samo co dzialo w Jugoslawii. Tam tez po wojnie nikt nie rozliczyl chorwatow i bosniakow za mordy i rzez, ludobujstwo Serbow. Czy nie jest to podobne do tego cos sie dzieje z banderowcami. Wielu banderowcow przenioslo sie z rodzinami na dokumentach swoich polskich sasiadow do Wroclawia, na Dolny Slask, Pomorze, Warmie Mazury. Banderowcy byli zawsze ochraniani najpierw przez komuchow dla ktorych robili jako wtyki ub, sb, kaci a teraz sa forowani I faworyzowani przez pisdzielcow. Ludobujstwo na Polakach na Wolyniu i Galicji nadal jest nierozliczone. I jest jak niewyleczona rana. A najgorsze to, ze caly czas mamy zalew pasozytow kolejnych chachlackich ryjow do wykarmienia. Pisdzielce foruja banderowcow daja im dodatki – 800zl do pensji, mieszkania, prace choc nei maja wyksztalcenia i odpowiednich kwalifikacji oraz stypendia, przyjmowanie na studia w Polsce bez egzaminow w tym na medycyne wieczorowa – za ktora przecietny Polak musi zaplacic ponad 500,000 zl – oni maja za darmo. Druga sprawa o tym sie nie mowi – w zeszlym roku wysadzono w Lublinie bankomat, a ostatnio byly czeste brutalne napady na posesje w Chelmie i w Lubelskiem. Dodajmy do tego niewiadomo jak wielka ilosc broni przemyconej z upadliny i minimum 20,000 banderowcow przeszkolonych w mordowaniu ludzi w Donbasie czekajacych w ukryciu na melinach by zrobic DORZYNKI 2018 – WOLYNKE 2. Ludzie tu nie trzeba byc geniuszem by to wszystko logicznie powiazac, ze dojdzie do rebelii, rozruchow bardzo szybko, ktore moga sie szybko przerodzic w wojne domowa, ktora my przegramy. Jestescie jak barany idace na rzez- bezbronni, skloceni, niezorganizowani, a wasz sasiad chachlak tylko czeka chwili by was rezac widlami, siekiera, mlotkiem, nozem. Ta ukrainska diaspora w Polsce to taka sama bomba z opoznionym zaplonem jak albance w Kosowie, Macedonii, Czarnogorze… Ci ludzie nienawisc do Polakow przejeli z mlekiem matki, wiec nie dziwcie sie jak beda was rezac. Nie ma czegos takiego jak dobrzy, uczciwi ukraincy. A jacy byli dla Polakow w krwawa niedziele 11 Lipca 1943 do ostatnich godzin soboty mowili zmije-skurwysyny swoim polskim sasiadam by nie uciekali, bo nic zlego ich nie spotka. A nstepnego dnia atak na ponad 1180 miast na Wolynu i Galicji. To sie moze powstorzyc znowu im nie mozna ufac!

  Polubienie

   1. To w sumie trwa 2 godziny, az usnalem 🙂 i musialem przewinac. Ale najciekawsze jest ostatnie 30 minut – kiedy Grzesiek zacheca nas do aktywizacji, ruszenia sie z domow, organizowania i glosowania na ludzi jak Robert Jaroslaw Boguslawski. To jeszcze nie jest koniec jak mowi durny, stary dziadek Michalkiewicz – juz nic nie da sie zrobic pisdzielce wybraly najlepsza folksliste, jestesmy pokonani jak Napoleon pod Waterloo wiec spokojnie seidzmy na dupie, oddajmy eskimosom nasza ojcowizne i czekajmy na nowe oczynszowanie.To od nas samych zalezy czy rzeczywiscie szybko i latwo zainstaluje sie w Polsce szlachta jerozolimska, czy nie. Dlatego musicie w swoich miastach tworzyc spoleczne komitety wyborcze i listy. Nie macie na kogo glosowac? Ludzie glosujcie na samych siebie i swoich znajomych, a nie na knurow, ktore siedza przy korycie w gminie od ponad 20 lat!

    Polubienie

    1. Bajdury gietrzwałdzkie Grzesia znam.
     Natomiast tę gawędę zachowałem na czas, gdy będę wyspany i dysponował paru godzinami. Trzeba wszystkie jego gawędy rozkładać na czynniki pierwsze. Zasłużył się już gawędziarsko wiele razy, mam analizy minuta po minucie u mnie na blogu.
     Trzeba zacząć uczulać media narodowe jak eMisja TV, z kim rozmawiają.

     Kilka tyg. temu była w Gietrzwałdzie Pokuta Gietrzwałdzka. Znajomy był tam, sprawozdał m.in. coś jak „pokuta za nieświadomość narodową” buhaha To nie żydłactfo ma pokutować, jeśli nie zawisnąć za odurnianie gojów, tylko my się mamy bić w piersi jak za ichnie Jedwabne i Holokaust syjusiów na współplemieńcach!

     Polubienie

  1. Mirku, twój koment składa się z narracji w stopce nagrania plus tyleż — skąd?
   Też warto zaiwanić od Mizi, ale nie chciałbym popełnić plagiatu 🙂

   „nic w porównaniu do żydowskiego lobby, którego wpływy w mieście są niemal nieograniczone”
   :))) dlatego jest co z czym porównywać
   Do ofiar układu brezlauskiego należą Małgorzaty Żuk — kazus obrobiony u Mizi przodująco w Gazie Północy…

   Polubienie

 7. Porozumienie #WygraWarszawa ujawnia przejmowanie nieruchomości przez polityków!
  Kamienicę przy ul. Marymonckiej 49 przekazano spadkobiercom w 2004 roku w okolicznościach, które budzą wiele wątpliwości – bez decyzji reprywatyzacyjnej i bez aktu notarialnego!
  Zarząd Budynków Komunalnych – Bielany przekazał budynek rzekomym spadkobiercom wyłącznie na podstawie protokołu przekazania nieruchomości.
  – Władze dzielnicy porzuciły miejską własność, zostawiając lokatorów samych – mówił Jan Śpiewak. Zwrócił też uwagę, że szefem ZBK był wówczas Edmund Świderski, lider bielańskiego PiS i radny miasta.
  Hanna Gospodarczyk z Razem wskazywała, że historia Marymonckiej 49 jest lustrzanym odbiciem przypadku zwrotu kamienicy przy ul. Schroegera 72, dokonanego przez Zbigniewa Dubiela z Platformy Obywatelskiej.
  – Zbigniew Dubiel, burmistrz Bielan w latach 2006-2010, oddał kamienicę przy ul. Schroegera 72 wraz z lokatorami rzekomym spadkobiercom. Kamienica ta była jednocześnie administrowana przez należącą do niego spółkę POSESOR – mówiła Gospodarczyk.
  Są też inne podobieństwa sprawy Marymonckiej 49 i Schroegera 72. W czasach, gdy Świderski był wiceprzewodniczącym Rady Bielan jego żona założyła firmę ZEST, zarządzającą nieruchomościami na terenie dzielnicy. – Od kilku lat ZEST administruje nieruchomością w imieniu rzekomych spadkobierców. Pracują w niej także synowie Świderskich – Łukasz i Michał – którzy równocześnie zasiadają w radzie dzielnicy Bielany z ramienia PiS. Świderski najpierw bezprawnie przekazał budynek rzekomym spadkobiercom, a firma stworzona przez członków jego najbliższej rodziny przejęła nad nim zarząd. Czy klan radnych PiSu z Bielan czerpie korzyści majątkowe z dzikiej reprywatyzacji? – pytał Jan Śpiewak.
  Radna m. st. Warszawy Paulina Piechna – Więckiewicz poinformowała, że Wygra Warszawa zwróci się do przewodniczącego Komisji Weryfikacyjnej z wnioskiem o pilne zajęcie się sprawą.
  – Komisja Weryfikacyjna jak dotąd zbywała wnioski mieszkańców Marymonckiej 49. Uważamy, że Patryk Jaki powinien zawezwać przed komisję Kamińskiego i Wąsika w związku z „rewelacjami” Jakuba R. Mamy nadzieję, że lokatorzy nie będą już musieli dłużej czekać. Będzie to test na wiarygodność Komisji Weryfikacyjnej – powiedziała Piechna-Więckiewicz.

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/jan-śpiewak-ujawnia-udział-radnych-pis-w-dzikiej-reprywatyzacji/ar-AAAa8YX?ocid=spartandhp

  Polubienie

  1. Ujebali w tych ostatnich trochę głosów SLD, żeby spadli poniżej progu i w ten sposób pieski CIA są u władzy, bo inaczej to by mogli sobie co najwyżej rząd mniejszościowy zrobić na krótko. Amby dostają, że niby Rosja w USA i inne panstwa zaingerowała, ale jak USA poprzez swoją agenturę ingeruje to jest cacy. Podłe czasy.

   Polubienie

  1. Gra o dominację. Żydowski soft power: start upy i wysokie technologie, jako narzędzia budowania wpływu. Kilka słów o nowej odsłonie wojny hybrydowej w wykonaniu naszych strategicznych przyjaciół.
   O inwestycjach nierzadu zdrajcow z Zoliborza w eskimoskie start upy waszych pieniedzy! Eskimosy kuchennymi drzwiami wchodza w grupe wyszchradzka. Umowa 18 czerwca o wysokich technologiach – ktorych dostawca bedzie Izrael! Wchodza miekko w structure ekonomiczna, biznesowa kraju ktory bedzie poddany obrobce! Wchodze na rynek sluzby zdrowia, instrumentow medycznych – czesc szerszej operacji – przechwycenie region! Ta wladza nie jest wstanie zabezpieczyc interesow biznesow polskiego bo jest on uprzedmiotowiony. Coraz wiecej film eskimoskich wchodzi na rynek Polski. Patrzcie skad przychodzi capital, patrzcie na rynek nieruchomosci – kto inwestuje. Teatr zbudowany na gruntach agencji mienia wojskowego – wystawil sztuke antypolska MALOWNAY PTAK. A kto to zalatwil Macierewicz. Polski nierzad upadla sie – kieleckie mowy hanby – szydlo maliniak i karakan. Ludzie bedziecie niewolnikami, podludzmi we wlasnym heimacie! Nie dostajecie kurwicy???
   RESZTOWKI wolnych Polakow jak w 1768 roku ruszaja do walki – jestesmy w tak samej trudnej sytuacji. Trzeba uwazac, gdzie stapamy, bo to jest geopolityczne pole minowe! Nie mamy wplywu na nasze zycie! Moze poddanie sie panu Bogu na krotki czas nam pomoze? Male sprawy i duze sprawy dnia codziennego jakos sie ukladaja 🙂 A pan Bog nie rzuca klod tym, ktorzy za nim podarzaja 🙂

   Polubienie

 8. Nie ma to jak stare dobre praktyki. Spotkanie w Helsinkach 16 lipca zapewne będzie miało poważne reperkusje dla naszego regionu i nie tylko. Posłuchajmy, jak mówią ze sobą poważni gracze. Zatem zapraszam do podróży przez teraźniejszość, czyli do czytanego przeze mnie listu von Ribbentropa do Stalina z 13 października 1940 r.

  Trump-Putin. Stara miłość nie rdzewieje. Spotkanie w Helsinkach. Pan Nikt – Tomasz Gryguć
  Tak jakoś wyszło, że starszy Morawiecki zaczął mówić o poprawie stosunków z Rosją. 🙂 Wygląda na to, że naczelnik zostanie niedługo wyautowany przez wiernego sługę MM. Oj linia londyn moskwa czyli city london corp i trójmorze na patelni . Koszerny raj podatkowy zagrożony pod przykrywką konfliktu gazowego , bo gaz jak ma to popłynie a o tym zdecydują G7 i Rosja a nie sami kowboje. Nie wiem co mówi jakiś Ben , ale pewne jest tylko to iż putin i trump to jedynie laleczki większych korporacji naftowo farmaceutyczno militarno bankowych . Dlatego sztuczny konflikt gazowy może mieć wielu inwestorów w rozpadającej się po cichu UE co leży w interesie USA i Rosji

  Sytuacja moim zdaniem wygląda na to że Rosja będzie negocjować układ z Usa przeciwko Chinom, które będą musiały zaatakować najslabszego w całym układzie czyli Rosję. My musimy trzymać się blisko Chin żeby wynegocjować z nimi układ przeciwko jankesom i odebrać nasze ziemie na wschodzie oraz pozostać pasem transmisji towarów wschód zachód.

  Co do przyszłości Polski ja to widzę tak: zachodnia Polska zostanie zajęta przez Niemcy, wschodnia Polska i część Ukrainy powstanie nowy Izrael, resztę Ukrainy weźmie Rosja. 2 mln Ukraińców wykorzysta się do zrobienia zadymy a potem w ramach ustawy o bratniej pomocy wprowadzi się obce wojska na bezbronną Polskę. Wcale sie nie wprowadzi bo w Polsce juz mamy amerykancow, niemcow, angoli i rumunow. Pewnie do rozruchow dojdzie w piatek po poludniu jak wiekszosc polskich zolnierz ma wolne i odpoczywa!

  St.Michalkiewicz, to wydmuszka atlantystów i taki krotochwilny ruszt do odgrzewania nieświeżych kotletów, czyli opcji dwóch rzekomo największych wrogów Polski – Rosji i Niemiec, z dużo większą tolerancją do rzeczywistych rozgrywających polskich kompleksów i rzeczywistych interesów, czyli Anglosasów i syjonistów; 2) G.Braun, to typek podobny jeśli chodzi o mocodawców i kierunek działania, ale opakowany w katolicko – pseudopatriotyczne szatki na potrzeby bardziej tradycyjnych Polaków. Jego „prześladowanie” przez system i rzekome osobiste zagrożenie to już całkowita nierzetelność, gdyż nie dawniej jak 13 .12.2017 TVP nadawała, zapewne nie bezpłatnie, jego pro okrągłostołowego gniota „historycznego”, pt. ” Obywatel generał”, czyli całkowite zakłamanie procesu przejęcia Polski przez anglosasko-syjonistyczny kompleks finansowo militarny.
  
  Gdy prezydent Obama ogłosił reset z Rosją to zaraz zginął Lech Kaczyński/Kalksteim. Gdyby Trump zrobił teraz deal z Putinem (co nie jest pewne, a nawet wątpliwe) to życie Jarosława zawiśnie na cienkim włosku – i zabraknie nam braci Kalksteinów (Kaczyńskich) co ukradli Księżyc. A moze trampek odpali nam Guwina, a Maliniaka sprzeda eskimosom za worek zlota z Dolnego Slaska. Krzywousty ma zostac – bedzie kasjerem Lichwy, ktora zainstalowal by wyplacac te 300 miliardow dolcow!

  Polubienie

  1. Moje przemyślenia Helsinek: https://piotrbein.wordpress.com/2018/07/18/dyskusja-putin-trump-brukowy-art-w-brukowcu/

   Czy Rosja robi na rotszykdziaków, czy może gra realpolitykę i jest dla nas światło w tunelu?
   Bo Chiny to coraz pewniejsze, że koń do przesiadki z USraela. Toteż nie ma się co cieszyć z lawiny tandety Jedwabnym Szlakiem przez Polin, nazad najlepsze nasze produkty, zasoby. Może i zalew chinolami z wykupywaniem najlepszych nieruchomości, kopalń, lasów, latyfundiów… Co mamy już w Kanadzie, z efektem poważnych problemów gospodarczych, społecznych i mafijnych, wszystkie godzą w tkankę kanadyjską. Służby są bezradne, mimo że od kilkanastu lat ostrzegały żont w Ottawie o zagrożeniu, a dziś mówią „potrzeba wielu lat, żeby odwrócić szkody”. Chyba więcej bo już i to info srule wyrugowały z mediów, nie wolno być rasistą :)) Co dowodzi, kto steruje Ottawą, stolicami prowincji Kanady oraz samorządami miejskimi (podobna sytuacja do Polin).
   Widzę że nie bez przyczyny nazwano chinoli „żydami Azji”. Mafia emanuje z woedzą i poaprciem Najjaśniejszego Dożywotniego z jednej prowincji Chin (początek Jeb-wabnego Szlagu), liczącej dobrze ponad 100 mln luda, w tym miliony gestearbajderów. Wcale nie zdziwiłbym się, że mafia chińska współgra z Koszer Nostra, jeśli to nie to samo.

   Pan Nikt podejrzewam rozmyślnie agituje na ich korzyść, bo durakiem nie jest. Porównaj z pozornie bezmyślną agitacją technokratyczną za SmartCity i 5G (ten ludobójczy „rynek” opanują Chiny, jak wynika z zapowiedzi Najjaśniejszego i analiz zewn.):

   https://piotrbein.wordpress.com/2018/07/03/dyskusja-smartcitypolin-a-5g-do-kretackiego-slupa-nie-mam-zwyczaju-gadac

   Toteż nie życzę Polakom miejsca na Jeb-wabnym Szlag by go trafił.

   Mirku, czyżbyś czytał blog Grypa666? :)) Zgodność Twych ocen Michalkiewicza i Brauna. Cechą obu ich była durna rusofobia, jątrzenie jej u użytecznych z otwartymi gębami wsłuchanych w Gawędziarzy Narodowych. Na jakie katodebilne i scyropolskie witryny nie wejść, oni są w polecanych i mielonych 24/7, bez wzgl. na bzdety jakie plotą. Po sukcesach Rosji nad „atlantycyzmem” i banksteryzmem od czasu Majdanu, obaj gawędzierza spuścili z „ruskiego” tonu, ale jeszcze parę lat temu Braun zrobił z siebie idiotę przed Sejmem agitując jak politruk: „Rosja stała za Rzezią Wołyńską!”. Rzadko kto zauważył, że to brednie. Potem wszędzie polacka publika widziała ruskich: w wybiurach USraelskich, w nowiczoku, atakach gazowych w Syrii, w ustawce o mundurowych 1066, nawet w 447! Jak hasbara przykazała. Chyba jedyny naród w jewżopie do tego stopnia odurniony z pomocą Michalkiewiczów i Braunów.

   Polubienie

   1. A czy Rosja nie stała za rzezią wołyńską?Nie stali Rosjanie,ale państwo Radzieckie i owszem.Przecież kilka lat wcześniej ,przeprowadzili akcję antypolską,w której zginęło co najmniej 200 tysięcy Polaków.To ci sami ludzie ,za tym stali.Zarówno po stronie radzieckiej,jak i niemieckiej.

    Polubienie

    1. Państwo radzieckie czyli żydosowieckie.
     To tak jakbyś dziś powiedział „wina Polaków” za politykę PiSraelitów. Sowietami rządziło żydłactfo. Rosjanie mieli gówno do powiedzenia. Identycznie jest dziś w USraelu, ale żydomedia mówią „Amerykanie”.
     Podobnie odurnili Niemców do wojowania w obu wś. i do Holokaustu, ale mówią „Żydzi wyłącznie ofiary”.
     Ok. miliona etnicznych Polaków w Republice Ukraina ZSRR zginęło w żydłackim Hołodomorze.

     Polubienie

   2. Grypa666 nie czytalem twojego Bloga, ale Michalkiewicz i ten przydupas Gadowski obnazrzyli sie na promocji ksiazki Stasia. Gadowski pisowski antysestemowiec twierdzi, ze powinnismy siedziec cicho i glosowac na zdrajcow-bandytow z pis, bo jak nie to przyjda ci gorsi z pelo. A marzenie o RUCHU NARODOWYM to jak marzenie o niebieskich migdalach. Michalkiewicz to antysystemowiec koncesjonowany przez system. Powiedzial nam, ze mamy byc wdzieczni, ze pisdzielce podpisaly najlepsza folksliste eskimosko-amerykanska- mimo, ze nowa okupacja bedzie gorsza niz sowiecka. Braun to taki krypto katolik, a wyglada jak rasowy rabin. Wiecznie jezdzi promoje ksiazki, filmy? Skad on na to ma podobnie Stasiek. Oni musza miec co miech wplywy jakies ochlapy od pisdzielcow. Michalkiewiczowi juz nie ufam bo to zdrajca a gadowski to szuja… Zreszta pracowal dla WSI24, wiec po nim mozna sie wsystkiego spodziewac i ma kolezkow w jewish defense leagu, wiec gadowski to szabesgoj. Juz kilka miesiecy temu pisalem u Jacka, zeby gadowskiego nie ogladac bo slepia zalepia nam aferami sprzed alt, a nic nigdy nie rozwiazal tylka plecie i plecie o tym co bylo…

    Sowieciarze tez stali za rzezia na Wolyniu i w Galicji w czasie wojny. Przed wojna sowieciarze tez trenowali upowcow I wpajali im nienawisc do lachow. A rzez hajdamacka to sie wziela z ksiezyca jak ukraincy wymordowali 200,000 polskiej szlachty i duchowienstwa. Przeciez to ruscy kozakow podjudzali…Ale najbardziej po zaborach to Niemcy i austriacy ich sponsorowali i wyhodowali szowinizm I antypolonizm ukrainski, ale bolszewicy robili to samo jak powstala II RP. To z sowieckiej ukrainy wypuszczali bandy terrorystow, mordercow i codziennie byly mordy, napady na banki, wysadzanie pociagow w wojewodztwach przy granicy z ZSSR. Dopiero stworzenie Wojsk Ochrony Pogranicza polozylo temu kres.

    Polubienie

    1. Jasne, „plecie i plecie o tym co bylo” — poznać agentów wpływu…
     Trójcę demaskuję z na moich blogach od lat. Plus innych jak Brzeski doktorek od gełostłategii, prosor hejtu A. Nowak i wielu innych. O klaunach jak Ch & K nie wspomnę.
     Gadowski gra w popisdzielnym teatrze ż-masonerii. E-poznałem go lata temu jako naczelnego experta na Polin, czytaj naganiacza do żydłackiego islamo-hejtu. Mam nań na blogu poważne zarzuty. Zawsze debilnie rusofobiczny (znamię użytecznego polactfa i super-agentów wpływu hasbary), piał z zachwytu wizytą Trampka we W-szawie. Potem otwarcie ujawnił miłość do syjonizmu w jednej ze swych tygodniówek. Myślę, że wspierany przez mosiad via Betar Polin toważysza Zolko
     Maciej Maciak w CW24 TV obnażył Gada z nawoływaniem nienawistnym i durackim do wojny z Rosją jak żydłactfo przykazało.

     Sowieciarze a Ukraina — patrz riposta Historykowi.
     Hajdamackiej rzezi nie znam — link?
     W międzywojniu sanacja podłożyla się pod syjo-hitlerowską politykę skłócania Polaków z Ukraińcami, którzy przedtem żyli w harmonii w mieszanych etnicznie miejscowościach. Nieco o tym na en.Wiki, podczas gdy pl.Wiki strasznie zamulone (celem jątrzenia tarć Polacy – Ukraincy?). Znacznie więcej w kniżce „Prawosławie w Polsce” redakcja Anna Radzikiewicz, Orthodruk, Białystok 2001.

     Polubienie

     1. Gadowski, sakiewicz przydupasy masturbowali sie z radosci jak huj do szczania przemawial w Wa-wie. To typowy pisowski agent wplywu przyspawany do zolko, betar jak Kalkstein do macierewicza. Tak pamietam Maciej Maciak zdemaskowal tego debila – namawial i nawolywal do wojny z Rosja!

      Te debile gasowskie, nowak, targalski agents sb i czlonek KCPZPRi- oczy nadal zarosly pis-dami to experci of siedmiu bolesci. Kaczor ma jakies haki na Targalskiego z czasow jego agentury i dlatego tego debila promuje caly czas tvrepublika by Polakom robil wode z mozgu! Oni wszyscy razem wzieci gowno o Rosji i historii i sytuacjiw ROsji wiedza. Te ciule nieznaja nawet rosyjskiego poza poliglota Nowakiem. Duzo ciekawych rzaczy mozna sie dowiedziec z rosyjskiej telewizji maja dobra publicystke i program popularno-naukowe, historyczne, to tam w taini mira dowiedzialem sie, ze cala wierhuszka ZSSR jak stalin lenin to byli masononeria rytu francuskiego! I na dodatek zydzi. Slyszales, ze z ameryi przyslali ponad 20,000 bandytow bo nie bylo kim zrobic rewolucji w Piotrogrodzie – a jednym z komisarzy ludowych byl murzyn. A 19 na 26 komisarzy ludowych to eskimosy!
      Nowaka juz sie nie da ogladac, bo caly czas DEPRESJA – zawiodlem sie na Dudzie, Na Kaczysnkiej. Tylko, ze Kaaczynski nic nie moze, to cienki Bolek bo Maliniak ma wsparcie Makreli, BND i WSI. Wiec Kaczor bedzie musial go dac na prezia. Tvrepublika ma fajny tylko kalendarz historyczny i gry tajnych sluzb- ale nic nowego tam nie ma….
      to link
      https://wirtualnapolonia2.wordpress.com/2016/07/13/zanim-zaplonal-wolyn-rzez-humania-1768/

      Polubienie

     2. @Mirek Lipiec 19, 2018 @ 6:53 PM
      Ty ode mnie zrzynasz, Mirek? jakby transkrypt z mego łba :)))
      Tu więcej o masowych zbrodniach eskimosów:
      https://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/

      A tu rozebralem ich do gaci na Bałkanach:
      https://piotrbein.wordpress.com/2010/06/07/masowe-oszustwo-o-masowej-przemocy/
      https://piotrbein.wordpress.com/2009/12/31/judeocentrics-behind-balkan-interventionism/

      Tu tropy w hucpie z karykaturami Mahometa przed laty
      https://piotrbein.wordpress.com/2009/11/26/operation-danish-cartoons/
      i w Bombaju:
      https://piotrbein.wordpress.com/2010/11/29/terror-w-mumbaju-2008/

      Polubienie

 9. Fragment tego filmu puscil Jacek u siebie na tronie. Film po ang, wiec wlaczcie napisy na angielski, a potem tlumaczenie na polski 🙂

  White Farm Murders In South Africa (With Lauren Southern) Morderstwa Bialych Rolnikow w Poludniowej Afryce (Z Lauren Southern)

  Polubienie

 10. Nowy System Podatkowy Wyrzuca Polaków z Polski – Komentator

  W Polin nie będzie miejsca dla zbyt wielu Polaków 🙂 Ale żeby wystarczyło wyrobników i kochanek dla szlachty jerozolimskiej to ściągną jeszcze dodatkowo miliony Ukraińców:) Bo ci w razie czego jeszcze dodatkowo spacyfikują buntujących się polskich niewolników 🙂 Po co narażać się nie tylko na odwet ale także na ocenę świata jak w okupowanej Palestynie:)

  Pracujesz zagranica od 1.01.2019 placisz podatek w polsce jesli twoja rodzina tam mieszka

  Polubienie

 11. Polin. Ciszej nad tą trumną. Pan Nikt – Tomasz Gryguć

  Ot, jak to jedno spotkanie liderów-nadzorców w Helsinkach, którzy nadal sprawują władzę nad swoimi strefami wpływu na Półwyspie Europejskim pokazało brutalnie, że ta cala propaganda Loży Dobrej Zmiany o „strategicznym partnerstwie”, „stałej rotacyjnej obecności”, Redzikowie, wzmacnianiu „wschodniej flanki”, że to całe lewarowanie się PiSu na wewnętrznej scenie politycznej tym, że stoi za nim Waszyngton i Tel Awiw jest jednym wielkim farmazonem. Bo czymże w istocie jest ta Loża Dobrej Zmiany, jeśli nie jednym wielkim farmazonem? Przy okazji, jak to się ładnie składa, źródłosłów słowa farmazon w języku polskim pochodzi od słów free mason, czyli od wolnomularza…

  Masońskie farmazony, obłudna proskyneza wobec Żydów i Pentagonu, nie zapewni tym chłopcom warszawskim długiego trwania, choćby pan Targalski doktor analityk Jerzy, ksywa „Kermit”, nie wiem jak starał się uspokajać wyznawców Loży Dobrej Zmiany wraz ze sztabem „niepokornych i niezależnych” „dziennikarzy”, to i tak takie ludki, okłamując w istocie Polaków, podobnie jak robili to komuniści za PRL-u, a potem ich uczniowie, czyli UD-UW, PC, ZChN, Samoobrona, PO, PiS, nie są w stanie ukryć, że rąbią nie to drzewo, co trzeba. A robią, to celowo. Oni na Polskę już dawno machnęli reką, więc starają się, przynajmniej zabezpieczyć swoją materialną przyszłość, owijając się w kostium liderów opinii, autorytetów, polityków, dziennikarzy…Cóż. Taki urok państwa pozornie własnego, limitrofu. Państwa buforowego.

  Kiedy mówię, o Helsinkach, to mówię przede wszystkim o Pekinie. Bo to na Królestwo Środka skierowane ma być ostrze tego spotkania. Wykuwanie miecza, którego proces prawdopodobnie się rozpoczął. Rosja ma dobrą tradycję zostawiania Chin na lodzie dla swojej jedynej prawdziwej strategicznej miłości, dla której warto być, czyli Ameryki. Przypomnę, że w lipcu 2001 r. Moskwa zawarła strategiczny układ z Pekinem, by kilka miesięcy później, po 11 września, wyrzucić ten kwit do kosza, na rzecz strategicznego zbliżenia z USA. Zapraszam do lektury książek „Aion. Szkice u końca czasów” oraz „Popiołów”. Niedługo następna moja książka p.t. „Czarne”, po niej – „Smoleńsk”.

  „A Polska, sire?” – jak pytała pani Walewska pana Napoleona, kiedy tenże z niej schodził. Z pani Walewskiej, nie z Polski, choć i tę i tę miał w głębokim poważaniu, nasz mały antychryst…

  Więc co z Polską? Największym geopolitycznym domem pogrzebowym w Europie po Ukrainie, który wraz z Dzikimi Polami otrzyma niedługo nowe logo i nowego pana, wkraczając w nowy etap Rzeczpospolitej Przyjaciół ponad podziałami, łączenia, a nie dzielenia. Będą łączyć nas z Siczą. W ramach braterstwa, wspólnej pamięci, historii. Zaprawą murarską będą Żydzi (uważnie obserwujcie, jak wszędzie i na miękko wchodzą, cicho i skutecznie, nieodwracalnie) z ich inkluzyjnością, że się tak obrzydliwie wyrażę. Sztamę nad tym projektem sprawować będzie Waszyngton z Moskwą przy kooperacji berlińskiej z inspektorami i nowymi mieszkańcami nadzorującymi ten projekt – Żydami. Banderowcy w tym układzie będą mieli mocniejszą pozycję i będą sobie robić, co chcą, bardziej niż polskie bydło, któremu zabrano już po prostu wszystko. Ktoś ma jakieś wątpliwości? Niech obejrzy się za siebie i otworzy okno, i wyjrzy, i spojrzy na ulicę… nawet głuchy krzyk nie wybrzmi w pustce. Gapicie się w monitory, w telefony, a tymczasem Lusia z tatuniem włażą wam na chałupę… To czarnowidztwo i przesada? Hm… szybciej niż myślimy banderowcy wejdą z Żydami do polskiego Sejmu, mieliśmy już pana Grodzką, Biedronia (przyszły prezio Polin?) i Palikota w Sejmie, więc polskie bydło nie zareaguje nawet na tę introdukcję. Spokojnie…

  Ach! Tak. W listopadzie czeka nas stypa. Związana ze 100-leciem niepodległości Polin… I cały pogrzeb na nic… Czas Szoszonów, Czejenów Europy dobiega końca. Projekt Polska został już wypatroszony przez naszą Lożę, wlewane są nowe tynktury, nowa masa bitumiczna w martwą już skorupę. Wystarczy pochodzić ulicami Warszavivu, aby ujrzeć co 50 metrów nowe twarze dobrej zmiany, Pakistańczyków, Hindusów, Afgańczyków, Sudańczyków, Arabów, którzy mijają w spokoju całą masę, masę, masę, banderowców. Nowe elity całkiem jawnie spadną na Obszar Wisły.

  Pożegnanie jesieni. Nikt was nie wybudził ze snu o nazwie Polska, nikt was nie wyrwał ze stanu interletalnego. Zostaniecie tak pochowani. Żywcem. W śpiączce. I nikt nie zapłacze nad waszym grobem…

  „A jednak wbrew sobie powracam myślą do losów mojej biednej ojczyzny. Pragnę dla niej religii, sławy i wolności, zapominając o mojej niemocy obdarzenia jej tą potrójną koroną.” – Chateaubriand „Mémoires d’outre-tombe”.

  http://www.pan-nikt.pl/2018/07/15/helsinki-nowe-swiata-tworzenie/

  Polubienie

  1. Jak widać w Polsce par-lamenty służą tylko osobistym karierom p-osłów, a nie państwu! Kto i po co tak Polaków rozgrywa?
   Albo Polak szybko sięgnie po SWÓJ rozum, albo przepadnie z kretesem w mrokach historii.
   Za 100 lat nikt będzie pamiętał, że był taki naród. A jeżeli będzie jakaś wzmianka o Polsce, to w jak najgorszym wydaniu…
   Skąd my to znamy, ano z historii, która piszą tylko ZWYCIĘZCY!!! Przegrani dostają resztę, jak ubogi w torbę 😉
   Ucz się dziecię, ucz… bo nauka to potęgi klucz!

   Polubienie

 12. Prezydent Trump zdecydowanie Ukrainę odpuścił. Polacy…. Rodacy, tak to bywa kiedy politycy, ekspertosi, strategosi żyją cudzym rozumem, a ich polityka zagraniczna jest określona wizjami mędrców obcych…

  Polacy utrzymuja zydosko-amerykanska bande wojskowych bandytow bo nikt im tego nie wyjasnia a zdradziecki rzad pis-u to kolejna banda zydoskich agentow a nie Polakow . W knesecie na Wiejskiej jest tylko jeden Polak Pan Robert Winnicki . Najwyzszy cze by Polacy to zrozumieli i mial im kt to wszystko wyjasniac by sie oddolni organizowali a nie liczyli na partyjniakow z tej czy innej zdradzieckiej parti czy parytyjki ! 20,000 mordercow z bezpieczniackich watach trzyma 30-milionowy narod za morde! Nie liczy tych 8 milionow bo wyjechaly juz dawno z tego kurwidolka!

  Polubienie

 13. POLACY …. POLSKA i Polskość zanika na waszych oczach …

  MSZ Polski być może drży przed poprawą stosunków USA i Rosji.
  Minister Czaputowicz powiedział, że … Polska jest zaniepokojona możliwym resetem amerykańsko-rosyjskim… Powstaje pytanie, czy cała Polska boi się poprawy stosunków, czy tylko Minister….

  Polubienie

  1. Można walczyć o niepodległość…a w tym czasie „inteligencja” wpisze do słownika, że Polska to rodzaj obornika, a niepodległość to zawartość nocnika.
   I następnego dnia rano usłyszycie w wiadomościach, zwycięskie fanfary oznajmiające że Polska będzie leżeć na wszystkich ziemiach świata, a kontyngent zagranicznego piwa i wody pitnej, da nam tyle niepodległości ile świat nie widział. Komentarz Aarona Baarona… jest PO-walający!!! Nic dodać, nic ująć w temacie PO-lskiej PO-lityki.
   Rada Języka POlskiego przyjęła dziś kontrowersyjną decyzję, zgodnie z którą pisanie dużymi literami liter P oraz O na początku wyrazu jest od dziś uznane za stylistycznie POprawne.
   https://informatorcodzienny.wordpress.com/2012/12/01/rada-jezyka-polskiego-zatwierdzila-przedrostek-po/

   Polubienie

 14. Ja pierdole bedzie kolejny reset rusko-amerykanski a pisdzielce zostana sami na placu boju, nawet Poroszko vel Waltzmann odwracal sie plecami do Maliniak na szczycie NATO i nie chcial gadac z Maliniakiem….Zły czekista Putin – szczęśliwy, prezydent Trump – w euforii, to Polacy… – Stanisław Michalkiewicz nie tylko o minionym „spotkaniu na szczycie” w Helsinkach, także o kolejnych szturmach „bojówek praworządności” kierowanych przez Stronnictwo Pruskie w Polsce, o swojej nadziei na objęcie przywództwa nowej formacji „ulicznic, uliczników i folksdojczów” przez jego ulubioną faworytę, o poziomie etyczno-kompetencyjnym kandydatów na sędziów do Sądu Najwyższego i o nieustających rozterkach oficera prowadzącego byłej (?) prezeski Sądu Najwyższego…

  Zły czekista Putin – szczęśliwy, prezydent Trump – w euforii, to Polacy… – Stanisław Michalkiewicz

  Polubienie

  1. Nie wiem czemu, zawsze odbieram gawędy SM jako gwałt intelektu. Czy ktoś po czasie i „fakcie” michalkiewiczowskim, retrospektywnie analizuje sugestywny jego słowotok?

   Np. tutaj mówi SM, jakoby amerykańsko-żydowski gang konkurował z „niemieckim” Mierkielowej o władzę nad Polin. Berlin jest składową globalnej mafii tak jak faszyngton i nju jork. Chyba że Putin jest w tym czy innym żydłackim gangu, to nie może on mieć wpływu na Merkel pod włos woli i planom banksterii. Co najwyżej może próbować uprawiać realpolitykę lawirując w przestrzeni wolnej do manewru.

   Gdyby Merkel prowadziła politykę jewropejskiego gangu a nie daj boże Suwerena Niemieckiego, to nie mieliby bazy Ramstein do neo-końskich wojen, ani sorosowych nachoćcuf — oba przypadki od „amerykańsko-żydowskiego” rzekomego konkurenta waadzy berlińskiej.

   Równie dobrze można interpretować przygotowania do ulicznych rozrób wrześniowych jako część popisdzielnej sinusoidy — na „zmianę” ekipy rządzącej Polin, barakiem jewrounii i USraela, pod domniemane przesuwanie środka ciężkości władzy globalnej z „Zachodu” na „Wschód”. Sinusoidę kreśli Bnai Brith Polin, narzędzie wykonawcze globalnej kliki ż-banksterii.

   Nigdy nie słyszałem SM wychodzącego z takiego schematu, wg mnie jedynego jaki ma sens w konfrontacji z realką.

   Polubienie

   1. Dokladnie! Tak jest jak mowisz! Stasiek zapomnial powiedziec, albo sie strasznie boi, ze teraz Polska to kondominium amerykansko-prusko-ruskie w zydowskim zarzadzie powierniczym – gdzie wiekszosc wladzy politycznej bedzie w rekach progenitury gru I nkwd czyli litwakow z ZSSR. Tych litwakow w liczbie 2 miliony przewozilismy LOTEM pod ochrona Petylickiego I Gromo z ZSSR do Izraela. Niebawem rozpocznie sie operacja MOST 2. A chachlaki, ktorych jest ponad 3 miliony beda jak znalazl to przeprowadzenia prowokacji, krwawej rebelii, zamachu stanu i do pacyfikacji mniej wartosciowego narodu tubylczego – Polakow. Michalkiewicz tez nie powiedzial to co wie Gryguc, Trampek w Helsinkach kul miecz na chiny. Bo chiny niszcza amerykanska gospodarke, i codziennie chinole kradna technologie i wynalazki. Wiec potrzebny do wojny z chinolami jest most ladowy w postaci rosji. Rosja nie musi brac w wojnie, wazne by byla neutralna, zreszta ruscy tez sa wkurwieni kolonizacja poludniowej syberii przez chinoli – lekko jest ich juz ponad million – dostaja od chin kase na zakup ziemi i zakladanie biznesow. Chiny trzeba zniszczyc militarnie i ekonomicznie bo to taki wrzud na dupie usa. Oni kradna wszystko z amerykanskich firm jak wygladaja amerykanskie inwestycje w chinach? Ano 50% udzialow musi miec chinol – prawie zawsze jes to wysoki dzialacz chinskiej partii komunistycznej. Wiec chinole lupia amerykancow jak sie da i maja kolosalne zyski, a amerykance wychodza na tym jak zablocki na mydle! W stanach chinole wykupuja na gwalt lotniska, linie kolejowe, autostrady a ostatnio nawet wygrali kontrakt na budowe szybkiej koleji w Chicago. Pewnie skonczy sie to tak jak budowa 65 km autostrady w POlsce. Chinole nie wywiaza sie z umowy i odejda z kasa… Chinole to eskimosy XXI wieku – oni mysla dlugoterminowo na wiele lat do przodu. A amerykance tylko na 5-10 lat do przodu. Chinole zniszczyly rynek nieruchomosci w Vancouver, a teraz robia to samo w californi. Z Caiforni co roku ucieka ponad 100,000 bialych amerykancow, bo tam sie nie da zyc wszedzie hiszpanski bo jest w huj meksykow, a w LA sa cale dzielnice gdzie jest tylko mandarynski lub chinski – podobnie San Francisco – cholernie drogie i juz prawie chinskie! 😦

    Polubienie

    1. Aż tyle w Operacji Most? Masz linka?
     Mieszkam w Vancouver, wiem :((( Zniszczyli swą mafią gospodarkę, kulturę. Kanadyjcy zwiewają na tańsze przedmieścia, wszędzie żołto i język chiński. Przeprowadziłem się w 2008, w kilka lat „imigracja” (obywatelstwo automatem na lotnisku) chinolskich milionerów dopadła i tu. Teraz mam 3 żołtych sąsiadów, na początku byli sami Biali. Pokazują minimalny dochód, nie płacą podatku tylko od nieruchomości, a te wykupują najbardziej wypasione. Mafia daje im pożyczki jeśli podpiszą wyższą sumę zakupu niż rzeczywiście, potem robi ich w konia i upłynnis dom. ceny jak cholera! Naszych dzieci nie stać na dach nad głową, problem coraz większy, żont nic nie może. Służby Kanady są bezradne, mafia opanowała także dragi, handel fałszywymi towarami, kasyna… Kilkaset młodych co rok traci życie od ich dragów. W okolicy gdzi emieszkam nie ma miesiąca bez poważnej strzelaniny między mafiami i porachunkami. Ci milonerzy nie mają zamiaru się asymilować, dzieci wyuczą po angielski=u i dawaj do mafii. Obracają domami jak kaopustą, aby zarobić. Niszczą tkankę kanadyjską. Chujowo tu życ zaczyna się. Podobne mają Bnai Brithciaki zaplanowane dla Polin. Jeb-wabny Szlag będzi e przekleństwem

     Polubienie

     1. Dobrze, ze u nas w Polsce nie ma tego guwnianego jedwabnego szlaku, bo bysmy skonczyli jak amerykanie I kanadyjczycy. Zawsze mozesz wrocic do Polski. Slyszalem, ze sporo polonusow z usa i kanady wraca na stale na emeryture do Polski. Ameryka jest zalana tanim chinolskim badziewiem. A najgorsze to, ze nie moga nawet chipow kupic by zmodernizowac wyrzutnie rakiet – bo cala elektronika jest robiona u chinoli – wiec zawsze moga cos dorzucic gratis. Ameryka przetrwa moze 5, gora 10 lat. Za 20 lat ten kraj sie rozleci. Niszczy go nielegalna I legalna emigracja lancuchowa z krajow trzeciego swiata. Ludzi wyksztalconych z kasa z niemiec, francji sie nie wpuszczana wizy niznesowe bo sa bialy, ale wpuszcza sie na nie hindusow-golodupcow bo warunkiem, ze maja sponsora w stanach. teraz wyszly SZWINDLE w wyborach prezydenckich na murzyna glosowalo ponad 6 milionow nielegalnych…
      A Bialorus otworzyla sie na chinoli budoja tam cale centrum dystrubucji i przaladunki chinskiej podruby na caly eurokolhoz. Chinole zniszczyli gospodarke w stanach, kanadzie a teraz to samo robia w eurokolhozie… Grecy sprzedali swe porty za grosze jakies 500 milionow euro, a chinole traktuja grekow jak smieci – obowiazuje chinski system, zero ubezpieczen, premii, nagrod, I 0 poszanowania praw pracowniczych. Jednym slowem grecy sa tak samo wykorzystywani jak robotnicy przez kapitalistow w stanach…

      Polubienie

 15. III rp „przyjaciół” zarządzana przez koszerne elity choruje na jedną wielką schizofrenię.Wypędza za granicę lub utrudnia maksymalnie życie etnicznym Polakom,ugłaskując przy tym swoich wrogów i morderców z Ukrainy,Izraela,i reszty wrogich Polsce państw.Syndrom sztokholmski?Ale kogo to obchodzi,ważne,że jest serial,chemiczne gówna w lodówce,i praca po 14 godzin za 3000 zł miesięcznie.No i wspieranie polskiego rolnictwa,w postaci wysyłania sadzonek na Ukrainę i sprowadzania milionów ludzi z banderlandii.Zamordowani Polacy przewracają się w grobie…

  Polubienie

  1. To nie jest schizofrenia, to jest plan. Dlatego mając największe złoża węgla w Europie, kupują węgiel, nie korzystają z bogatych złóż na Suwalszczyżnie, po cichu pozwalają na szaber polskiego majątku – miedż, kopalnia Krupiński, pozamykane, zalane wodą kopalnie,. Jednocześnie biorą wirtualne kredyty, chętnie udzielane zdrajcom, kundlom i głupkom, aby kredytodawcy w naturze odebrali sobie własność narodu polskiego. Za grosze sprzedali Ukrom Socznię Gdańską, a teraz się chwalą, że odkupują. Za ile? To tajemnica handlowa właścicieli folwarku, zrobionego z Polski.
   A co myślicie o D.Mateckim? Obejrzałam odcinek wrealu24, który prowadził. Jego gościem był P.Dybowski. Kiedy wchodził na tematy niebezpieczne dla propagandzistów i zamulaczy, Matecki zmieniał wątek na trelee morele o mediach, prasie, wychowaniu. Pewnie to ktoś, kto ma kształtować myślenie odbiorców „stąd-dotąd”. Przejrzałam komentarze pod filmem. Niestety lemingoza niuansów nie łapie.

   Polubienie

 16. Jak może być gorzej to będzie gorzej, wspaniali posłowie „obu narodów” w lipcu, a więc w wakacje, planują konsultacje ws. zmian ustawowych Kodeksu Pracy i pakietu dot.sprowadzania cudzoziemców do pracy.
  I kolejna akcja targowiczan, trwa w tej chwili procedowanie ustawy o lasach, chcą sprywatyzować lasy państwowe. Najpierw powołają spółkę, co może doprowadzić do nierentowności Państwowego Gospodarstwa Leśnego „Lasy Państwowe”, a ostatecznie do sprzedaży polskich lasów. J.Szałata, przewodniczący Związku Leśników Polskich mówi, że nikt nie próbował tego z nimi konsultować. Nawet nie podjęto prób rozmowy. Zostało to zrobione szybką ścieżką, ponad głowami leśników, o narodzie nie wspominając. Komor obiecał sprzedać lasy dla zaspokojenia urojonych żydowskich roszczeń, a PiS to wykonuje. .

  Polubienie

   1. Nie chcę płacić abonamentu, a co ważniejsze, Mizia dokopał mi za krytykę polityki dochodowej 🙂
    Dał mi linka, ale nie ma fonii, to i odkopać mu nie mogę :)))
    Zresztą Krzych Kornatowicz, który spodziewal się lepszego potraktowania przez JC, znalazł już inne media.

    Polubienie

    1. Dzis byl stream z Kornatowiczem. Zaklada u Jacka kanaltv- bedzie w przyszlym tygodniu! 🙂 A Jacka udosteonia mu miejsce na stronce by dzialal I sie promowal. Modlmy sie by Kolodziejczaka nie dojechali jak Leppera…

     Polubienie

 17. POLSKI juz nie ma! Nie ma struktur polskiego panstwa, sluzb, policji, wywiadu, wojska. Rolnictwo ma byc zniszczone by eskimosy kupowaly od rolnika za grosze a sprzedaly w opakowaniach made in Izrael w rosji! Posluchajcie wywiadu z Rafalem Orlowskim – mowi to , o czym boi sie mowic Witek Gadowski – bo nie chce by zona skonczyla w burdelu a dziecko u pedofilii. Ze sluzb sie nie wychodzi. Aron pazik co przyspawal sie do potockiego, to agent gru na emeryturze! A w piatek o 20:00 sadny dzien dla POLSKICH LASOW – PISDZIELCE PRZEGLOSUJA USTAWE O LASACH I ICH SPRZEDAZY W RAMACH SPOLKI SA! Musimy zejsc do podziemia I tworzyc struktury panstwa podizemnego I dzialac jak mniejszosc we wlasnym kraju! Zadalem sporo pytan min o Ruchu Narodowym, Jablonowskim, Braunie I Maliniaku 🙂

  Gość ma wkurwa totalnego mowi jak jest i wie dużo otworzył nam oczy zdjął zasłonę głupoty niewiedzy ignorancji W jakiej żyjemy wiemy na czym stoimy wiemy co mamy robić kurwa czas na nas teraz jest nasza era nawet w czarnej dupie mozna znaleźć światełko.

  Ludzie, chlopy, baby zakladajcie w waszych miastach gminach STOWARZYZENIE KONSUMENTOW! Promujcie polski biznes i kupujcie nawet chleb tylko w polskich piekarniahc a warzywa, owoce, mieso, miod ze straganow lub prosto od rolnikow!

  Rafał Orłowski na żywo. Potocki Paz Żydowski desant?

  https://jackcaleib.com/medium/4351a4f1

  JAK PiS GNOI SZEFA BUNTU ROLNICZEGO !!

  https://jackcaleib.com/medium/43271e59

  Szef solidarnosci rolnikow I jednoczesnie posel PIS przejela protest rolmikow. kolodziejczak zostal wyrzucony a na czele protest stoi poslanka pis z chelma! Ale jaja jak berety!

  Polubienie

 18. Uczelnie wypuściły całe masy ludzi nie zdolnych do normalnego życia. Mamy do czynienia z pokoleniem chorych ludzi. Oni są roszczeniowi, egoiści i leniwi – stwierdziła Krystyna Grzybowska, publicystka „Sieci”. Czy Europa dąży do smętnej unifikacji człowieka? O zasadach, wolności, wartościach jakie nią teraz rządzą i nie tylko …

  Polubienie

 19. Po helsinkach nietenjahuj – nietenjahuj, widać wyniki… sruli nikt nie przeskoczy.

  Tytuły po polsku, arty po ang., linki w dziale „Wojna w Syrii” na:
  https://grypa666.wordpress.com/2018/07/24/dla-ojczyzny-ratowania-za-nieudany-swoj-stosunek-z-chr-potockim-jan-sposob-tlucze-murzyna-garbatego-beina

  DEBKA: Emisariusze Putina odprawieni z kwitkiem: Izrael żąda usunięcia wszelkich sił Irańu w Syrii i zamknięcia kanałów ich transportu do kraju 

  PB: Powinniśmy zwerbować sruli na negocjatorów wyp_enia bandytów USraela i Izraela z Polski 🙂

  Ambasada Rosji w Izraelu: Rozmowy naszych wysłanników były “wielce konstruktywne”
  Pierwszy nowy hiper-dźwiękowiec Izraela przechwycony, srule mataczą o celu i miejscu ataku

  Pierwszy nowy hiper-dźwiękowiec Izraela przechwycony, srule mataczą o celu i miejscu ataku

  Izrael zestrzelił bombowiec Syrii w obronie ISIS przy Wzgórzach Golan

  DEBKA: Pogwałcenie przestrzeni powietrznei Izraela powodem zestrzelenia syryjczyka
  Kreml: ewakuacja Białych Kasków przez Izrael dowodzi, że są formacją bojową

  Druzgocący cios w narrację „rewolucja syryjska” — „Izrael” ratuje Białe Kaski powiązane z Al Kaidą

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s