Wiedzieliście o tym ? że !! POLSKA OD WIELU LAT CO MIESIĄC !! WYSYŁA OKOŁO 150 000 000 $ NA UKRAINĘ !!

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/nbu-przekazy-z-polski-na-ukraine-w-i-kwartale-wyniosly-prawie-miliard-dolarow/

Z Polski na Ukrainę w pierwszym kwartale tego roku wpłacono kwoty o równowartości prawie 1 mld dolarów amerykańskich. Według obliczeń Narodowego Banku Ukrainy (ukraińskiego banku centralnego) w pierwszym kwartale 2018 roku Polska umocniła się na pozycji lidera, jeśli chodzi o przekazy pieniężne na Ukrainę – w ciągu pierwszych trzech miesięcy tego roku z Polski do tego kraju trafiło 865 mln dolarów. Kwota obliczona przez Narodowy Bank Ukrainy jest wyższa o 45 proc. od sumy przekazów w analogicznym okresie 2017 roku. Drugie miejsce pod względem wielkości przekazów na Ukrainę zajęła Rosja – w styczniu, lutym i marcu br. na Ukrainę wpłynęło z tego kraju 300 mln dolarów, co oznacza spadek o 8,3 proc. w porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego. Na trzecim miejscu znalazły się Stany Zjednoczone, z których wpłacono na Ukrainę 192 mln dolarów, czyli 30 proc. więcej niż rok temu. Łącznie na Ukrainę w pierwszym kwartale tego roku trafiło 2,6 mld dolarów – 34 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2017 roku. W całym 2017 roku na Ukrainę trafiły przekazy o wartości 9,3 mld dolarów amerykańskich – najwięcej z Polski (3,1 mld dolarów). Przypomnijmy, że według danych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, w 2017 roku zostało wydanych ponad 1,8 mln oświadczeń o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi. Oznacza to wzrost o 39 proc. w porównaniu do poprzedniego roku.

A JAK KOMUŚ MAŁO TO ZAPRASZAM TU WSZYSTKIE INFORMACJE POTWIERDZONE LINKAMI !!

https://jackcaleib.com/medium/34348a1d

46 komentarzy do “Wiedzieliście o tym ? że !! POLSKA OD WIELU LAT CO MIESIĄC !! WYSYŁA OKOŁO 150 000 000 $ NA UKRAINĘ !!”

 1. Widać w polskim rządzie mamy nie tylko Żydów ale i Ukraińców ale Polakom to nie przeszkadza kto nimi rządzi i kto ich z kasy doi, głupi naród.

 2. To skurwysynstwo. Pasiemy pasożyty chachlaki z naszejc krwawicy. Teraz widac, ze karakan i jego banda zdrajców to chachlaki. A Polacy jak niewolnicy zapierdalaja na banderowcow, eskimosow i ma ja to w dupie. Eskimosy buduja z naszych pieniędzy swój eden na upaslinie.

 3. I znowu kroi się afera z szydami ! Co tym razem będzie nam nakazane ?? zobaczymy ….
  „Naftali Bennett napisał na Twitterze, że wspólna deklaracja Izraela i Polski to hańba, przywracająca kłamstwa i szkodząca pamięci o Holokauście. Uważa, że Izrael powinien wycofać poparcie dla tego dokumentu.
  Powiedział też, że w izraelskich szkołach nie będą uczyć o tym, co jest w tej deklaracji. Zapewniam cię – to dopiero początek.
  To znaczy?
  Bennett jest jednym z najważniejszych polityków w Izraelu. Od niego w dużej mierze zależy przyszłość obecnej koalicji. Ma bardzo silne poparcie. Minister edukacji Izraela uznał dziś polsko-izraelską deklarację za hańbę. – Naftali Bennet może zażądać zerwania polsko-izraelskiej deklaracji, a jeśli tak się nie stanie, zerwie koalicję ”
  Ale nie tylko, Yad Vashem ma podobne zdanie – „Odpowiedź Yad Vashem po ośmiu dniach to nic innego jak polityka. Instytut to organizacja sponsorowana nie przez rząd Izraela, lecz przez prywatnych darczyńców. Izraelska opozycja chce ugrać swoje, odnosząc się do Holokaustu. To tani chwyt. Jeśli chcesz coś ugrać w Izraelu, to grasz antypolską kartą. To działa.”
  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jonny-daniels-krytykuje-yad-vashem-wywiad/t11jxer

 4. USA chcą sprzedać Ukrainę Rosji, ale ona już do nich nie należy

  6 lipca w Helsinkach odbędzie się spotkanie Władimira Putina i Donalda Trumpa. Jednym z tematów dyskusji będzie Ukraina. Czy strony mogą uzgodnić kwestię ukraińską, czy nie, postawił pytanie prezes Centrum Analiz Systemowych, politolog Rostislav Ishchenko.

  – Jak pan słusznie zauważył, Ukraina zostanie omówiona na szczycie, tylko między innymi dlatego, że Trump i Putin będą omawiali rosyjsko-amerykańskie stosunki w kontekście globalnym. Kryzys ukraiński jest tego częścią.
  Myślę, że głównym problemem ukraińskim jest to, że USA chce sprzedać Rosji Ukrainę i otrzymać w zamian coś pożytecznego dla siebie. Rosja nie zrobi tego, ponieważ może czekać i wziąść Ukrainę za darmo, kiedy USA zmęczą się oczekiwaniem, że dostaną coś w zamian za Ukrainę.
  Wszystko, co mogą dać Rosji, nie jest warte żadnej rekompensaty. Cóż, uznają Krym za rosyjski – i co z tego? Krym będzie miał status spornego terytorium, dopóki Ukraina nie uzna go za Rosję lub sama nie zniknie z mapy świata.
  Wszystko, co Rosja może uzyskać, już otrzymała i może dostać więcej, niezależnie od tego, czy Stany Zjednoczone tego chcą, czy nie.

  Teraz redukcja stanowisk może polegać tylko na tym, że USA sondują rosyjskie stanowisko, gotowość do pewnych kompromisów i ustępstw. A potem pomyślą, czy będą kontynuować negocjacje, czy nie. Sytuacja pogarsza się w przypadku Waszyngtonu, a Rosja może poczekać jeszcze dalej. Te kompromisowe opcje oferowane w latach 2014-15 były bardziej przychylne Stanom Zjednoczonym niż teraz. Jeszcze dwa lata i nie będą oferowane w ogóle.

  Rościsław Iszczenko
  https://cont.ws/@ishchenko/994968

 5. Michalkiewicz, Gadowski i Żebrowski! Mamy szansę na elity z prawdziwego zdarzenia w Polsce?

  Z takimi tepakam, ciulami w Polscei w Polsce jak mocherowe berety, patologia dzieciorobow co glosowaly na pisdzielcow za 500+, kluby jelenii- debilii- seniorow z radia Maryja TVtrawm, kluby gazetki Sakiewicza to my mamy szanse na brudnego, obrzezanego eskimoskiego huja w naszej dupie. Beda was jebac na suchu bez mydelka dzien i noc! Bedziecie zapierdalac za miske zupy i szklanke herbaty – a co zarobicie wszystko pojdzie na PODATEK KATASTRALNY, NOWE OCZYNSZOWANIE gminy eskimoskiej media po podwyzce!

  Obejrzyjcie sobie, przejrzyjcie na oczy, MASKI opadly z twarzy koncesjonowanych antysystemowcow! Wg tych autorytetow od 7miu bolesci mamy sie do huja pana pogodzic z byciem narodem tubylczym gorszego sortu, mamy sie stac gownem i podludzmi, niewolnikami dla szlachty jerozolimskiej!

  https://www.youtube.com/watch?v=e8WXUxD3mS8

  Ludzie Ogarnijcie sie – Zakladajcie u Jacka na platformie swoje kanaly tv swoich miast np: TV24Radom,TV24Suchedniow, TV24Katowice, TV24Gdansk, TVWAWA, itp.
  Jesli chcecie utworzycie jakie kolwiek listy wyborcze do samorzadow – musimy stworzyc swoje wlasne niezalezne MEDIA! Jack dal wam narzedzie i pokazal co z nim robic! Wiec ruszcie dupy i to zrobcie – zeby potem znowu nie bylo zgrzytania zebami i wkurwiania sie co my mozemy zmienic. Ano troszke mozecie zablokowac pisdzielcom dostep do lokalnych korytek i do powszechnego zaspokojenia urojonych roszczen eskimoskich w postaci rozdawania eskimosom wlasnosci panstwa i naszej ojcowizny!

  1. Tak kochaja zdrajcow-bandytow z Zoliborza. Bohater narodowy lemingow” Lech Kaczyński (Kalkstein)13 grudnia 2007 podpisał Traktat z Lizbony zmieniający Traktat o Unii Europejskiej i Traktat ustanawiający Wspólnotę Europejską, umożliwiając tym samym dalszą likwidację niepodległości i suwerenności Polski na drodze integracji z UE. Prawo i Sprawiedliwość uważa podpisanie przez Kaczyńskiego Traktatu Lizbońskiego za swój największy sukces w polityce międzynarodowej.

   Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku. W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących (antypolskich) organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin. Lech Kaczyński podziwiał dawną wielokulturową I Rzeczpospolitą i wspólną koegzystencję Polaków i Żydów. Nie akceptował ekonomicznego antysemityzmu narzuconego przez endecję i zdecydowanie bliżej było mu do idei Piłsudczykowskiej, co sam wielokrotnie podkreślał. Zawsze działali przeciwko Polsce tak jak ich cicha koalicja z PO.Polecam książkę Henryka Pająka-Prosto w ślepia. PIS to wroga Polsce partia pod rządami syjonistów. Pissdzielce kolejny raz zrobia Polakow w konia i wyprowadza was na manowce. Glosujac na zdrajcow-lajdakow z Zoliborza wyjdziecie na tym jak Zablocki na Mydle! Jedyna szansa na zastopowanie tych zdrajcow to glosowanie na Ruch Narodowy, ONR i Kresowiakow!

  2. Tylko uważajcie z taką jawną opozycją wobec nich (pejsów). Bo taki jeden (M. Piskorski) już siedzi bez wyroku i z bzdurnymi zarzutami, bo odważył się budować jawną opozycję wobec duktatury parchów. Za każdym razem jak widzę, że chcecie iść w jawną opozycję będę to powtarzał. Dostaniecie w nocha i tyle z tego będzie. Trzeba się uczyć na błędach innych. Tajne podziemie – to jedyna droga. I sabotaż systemu. Kropla drąży skałę (choć to powolny proces).

   1. I pamiętajcie. Przedstawiciele wyznania handlowego budowali swoją potęgę przez stulecia. Jeśli chcecie pokonać ich w kilka lat, to chyba jasne jest, że jest to niewykonalne. Do tego trzeba pokoleń (i budowania struktur na wzór tych masońskich), lub pomocy ze strony matki Ziemi i kosmosu (kataklizmy) – w tym drugim wypadku robotę za Was może wykonać natura, zmywając parchy niestety i z Wami z powierzchni Ziemi.

    1. Za Ruchem Narodowy, ONR i MW musza pojsc miliony mlodych ludzi. Przed wojna mlodzi byli patriotami bo patriotyzmem nasiakali poprzez Harcerstwo. A co z naszym Harcerstwem???? Obecnie jest w totalnej kapitulacji, praktycznie przestalo istniec. Dzieciaki siedza na portalach spolecznosiowych, robia swet focie, i graja w gry komputerowe, ogladaja pornole, glupkowate filmy i sitcomy, na yt, cda ktore z mozgu robia wode! Jedyne co by moglo ich z tego wyrwac z tego gowna to calkowita blokada i brak pradu w domu. Dzisiejsza mlodziez to porazka – skazana na kapitulacje, przegrana w czasie nowej okupacji, ktora funduja nam pisdzielce. Beda zasuwac jako inzynier za max 2500-3000zl. Zarobki stanely w miejscu i sa takie same jak 20 lat temu. Wiec mlodzi beda uciekac na zachod zapierdalac za grosze w kalifatach!!!!

     Moge was pocieszyc, ze to co sie dzieje teraz w Polsce czyli ciche przejmowanie przez eskimosow kamienic, placow, dzialek dzieje sie rowniez w Rumunii. Tak sie dziwnie sklada, ze w czasie gdy balkany, moldawia, woloszczyzna, transylwania byly pod panowaniem tureckim wtedy eskimosi zbudowali swoja najwieksza potege – glownie na lichwie, handlu przyprawami, bakaliami i niewolnikami! Teraz wracaja tam jak do siebie. Bardzo polubili rumunskie karpaty. Pod karpatami buduja swoje sklady, magazyny i bunkry do przeniesienia calej intrastruktury, ludzi, know-how i atomowych bomb!

     1. Rumunia … to kolejny klocek w układance forsowanej przez „naszych” a rzecz należy tzw. trójmorza, najbardziej teraz chodzi o włączenie upadliny i Mołdawii, to mamy wykonać dla wielkiego isrhela !

   2. Dokładnie tak !!!! Zwróćmy uwagę na fakt, że zarówno rządzący jak i totalna , robią wszystko aby wyprowadzić Polaków na ulice ! Zacny laureat Pokojowego Nobla wprost nawołuje , ale nie tylko on, co chwilę się któremuś wypsnie , że Polacy powinni to zrobić. Ja zgadzam się w pełni z opinią p. Brauna … obowiązkiem Polaków jest przeżyć, aby zachować pierwiastek narodowy !!! Obecnie otwarta konfrontacja, to pogrom.

 6. Gadowski na tym spotkaniu stwierdzil, ze nie wolno wierzyc w to co mowi ten czlowiek – pan Nikt – bo on nie wiadomo skad jest?

  Nie można pozwolić żeby bankierzy mieli władzę nad całym światem. Suma odsetek nie może być większa niż zaciągnięty kredyt. I to sie teraz dzieje w Polsce suma splacania odsetek to kilka miliardow dolarow rocznie!

  Myślicie że Morawiecki i poprzednie rządy sprowadziły do Polski koncerny po to abyśmy mieli z tego korzyść w postaci pracy. Co się okazało że staliśmy się dla tych koncernów tanią siłą roboczą za 2 tyś pensji na miesiąc. No ale te koncerny płacą podatki w Polsce, no i właśnie okazało się że mają ujemny dochód, więc nie płacą ani złotówki podatku. Ujemny dochód często jest wynikiem zrobienia inwestycji w Polsce na kredyt, który firma musi spłacać więc ma koszty. A gdy spłaci kredyt zwija w Polsce interes po 10 latach. Dlatego Polska nigdy nie wyjdzie z biedy. Bo wszystkie inwestycje są robione na kredyt. Szybko powstają nowe firmy i szybko się zwijają. Jedynym sposobem zrobienia dobrobytu w Polsce jest uwolnienie gospodarki dla zwykłych Polaków, którzy nie mają kapitału, ale mają pomysły i chęć do pracy. Musi być wprowadzona wolność od ZUS dla jednoosobowych firm. Bo tylko takie firmy oparte na konkretnej osobie są w stanie pociągnąć gospodarkę, która będzie przymnażała dochodu Polakom i stanie się konkurencyjna dla korporacji prowadzących biznesy na kredyt i zmuszające ludzi do niewolniczej pracy. Człowiek wolny który sam się zatrudnia tworząc jednoosobową firmę sam siebie nie będzie wyzyskiwał i nie będzie się ponad swoje możliwości zadłużał w bankach. Taki jednoosobowy biznesmen będzie rozwijał firmę z jej zysków, a nie z kredytów. Jak robią to koncerny. Przykład budowy autostrad. Wielkie nie wiadomo jakie koncerny powygrywały przetargi i wszystkie prace zleciły małym jednoosobowym firmom, którym potem nie zapłacili i setki polskich jednoosobowych firm upadło i zostało przez komorników zlicytowanych. Jestesmy eksploatowani przez koncerny jak kolonie przez anglie, francje w XIX wieku!

  1. Czyli uwolnienie od podatków i danin ( ZUS) małych firm rodzinnych, tj 1-5 osobowych.
   Na razie to tak się je tłamsi, jak się tylko da !
   Czyli jest to programowy ubój polskiej gospodarki.
   Kwota wolna od podatku powinna być na poziomie 30-32 tys rocznego dochodu.
   I tyle w temacie.
   Reszta niby-regulacji prawnych w celu wspierania przedsiębiorczości w Polsce to oszustwo, maskujace rzeczywiste niszczenie polskiej przedsiębiorczości.

   1. To jest rytualny ubój Polski !!! Wczoraj opublikowany był filmik z opinią dotyczącą skażeń gruntów, wód i powietrza na pogorzeliskach po składowaniu śmieci . metale ciężkie w ziemi i wodzie, opary rtęci w powietrzu ! i mnóstwem innych „mikroelementów” w otoczeniu !!!! Co robi minister środowiska ? ano dziś mówi o konieczności wprowadzenia „pakietu odpadowego” , który ma polegać na obłożeniu Polaków wyższą opłatą za śmieci !!! O zakazie importu jakoś nie wspomniał !!!

    1. Polaku placz i plac!!!! Sprzadali nas zdrajcvy z oliborza, kler, a teraz prawicowi publicysci. Bog to widzi i nic nie robi. Tu naprawde przydalby sie jakis jakis masowy kataklizm na calym swiecie jak Przebiegunowanie deszcz meteorytow, erupcje wulkanw na Islandii, Yellowstone!
     Polakow za sto lat ma nie byc. Mamy rozplynac sie w szambie z 3go swiata, ktore na chama sprowadzaja nam pisdzielce! Przy tym tempie emigracji w zeszlym roku wpuscili 1800,000 szybko staniemy sie mniejszoscia i goscmi we wlasnym kraju! Za 10-20 lat juz bedziecie Polacy mniejszoscia tak jak jest teraz sa nia Europejczycy w niektorych miastach we Francji, Anglii i reichu!
     Jak dojdzie PODATEK KATASTRALNY, bezprawne oczynszowanie gruntow nienaleznych, ale oddanych – tak naprawde ukradzionym nam przez eskimos to wiekszosc Polakow wyladuje na bruku! Ludzie my tego nie przetrwamy. Polacy przetrwaja zagranica? Tak jak gdzie? Polacy zagranica bardzo szybko sie wynaradawiaja – 2gie pokolenie nawet jak chodzi do polskich szkol nie chce mowic po polsku i ma w dupie Polske, Historie Polski i Polskosc, trzecie pokolenie ma tylko z reguly polskie nazwisko, zna pare slow po polsku i lubi polskie potrawy – i ot cala ich polskosc!

     1. To czy przetrwamy jako Polacy w dużej mierze zależy od nas, rodziców czy dziadków. Jeszcze nie jesteśmy tetrażydzianem !! i dbajmy o to abyśmy nim nie zostali.

 7. I takich należy wspierać !!!!!
  „– Minimum 70 tys. najlepszych sadzonek na Ukrainę. Wy zdajecie sobie sprawę, co się dzieje? Tylko jak będziecie na Wołyniu je sadzić, to powiedzcie Ukraińcom, żeby pługa za głęboko nie wpuszczali, bo trafią na kości Polaków. I pewnie tymi samymi widłami będą sadzić, które wbijali w plecy Polakom. A wy dzisiaj ich finansujecie! – niemal krzyczy Kołodziejczak”
  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/nagranie-jak-drugi-lepper-broni-polskich-rolnikow-przed-konkurencja-z-ukrainy-podbija-siec-video/
  Jest tam filmik , który warto obejrzeć, ale nie umię go samego przenieść.

   1. Krab film jest super, ale sie sie nie wyswietla. Zaloz sobie konto u Jacka na jackcaleib.com i tam wrzuc!

    Czytalem wczoraj ten artykul o sponsoring chlopow na upadlinie. Myslalem, ze dostane kurwicy z bezsilnosci i zlosci na tych zdrajcow z Zoliborza. Rolnicy nasi powinni tych zdrajcow-bandziorow z zoliborza wywiezc na taczkach a potem powiesic na ogrodzeniu przed korytem na Wiejskiej!
    Polskie maliny sa najzdrowsze w Europie bo rosna naturalnie bez opryskow i sa przez to smaczne. Na upadlinie wiekszosc warzyw, zborz jest juz genetycznie modyfikowana i opryskiwana glifosfatem! Ostatnio w sklepie nie widzialem nawet juz czekolady Wedla, ale genettycznie modyfikowane gowno Poroszenki z fabryk na upadlinie!

     1. Juz sie wyswietla :-)Ogladalas to co zucilem wczoraj Michalkiewicz, Gadowski i Żebrowski! Mamy szansę na elity z prawdziwego zdarzenia w Polsce?

      1. Aleś mnie sprowokował i popędził… ponad 2 godziny oglądania . Jak ja tego nie cierpię, wolę słowo pisane. Ale warto było posłuchać, żeby się utwierdzić w przekonaniu, że autorytety też już sugerują tylko wolę przetrwania. Przykre….

    1. Nie będę zakładała konta 🙂 , jak chcesz o wejdź na fb przez ikonkę w prawym dolnym rogu i wrzuć gdzie trzeba 🙂

    2. Dopowiem Ci jeszcze, że tajemnica chorowania tylko naszych świń tkwi w tym, że paproszenko jest właścicielem olbrzymiej hodowli tych zwierząt (zapewne nieoficjalnym, tego nie mogłam znaleźć) , więc to tylko blokada konkurencji.

    3. Istnieja ,zreszta nagminnie stosowane opryski obejmujace zasiegiem duze polacie kontynetu(w tym pl).
     Tu nasi rolnicy maja niestety niewiele -na obrone i NAS !! przed skarzeniami chemicznymi…

   2. Konkretnie pojechal temu ministrowi chachlakowi! Prawidlowo go zaoral! Wspierajcie polskich rolnikow i sadownikow przez kupowanie polskich warzyw, owocow na targu, na rynku na straganie!

 8. I jak świat ma nas traktować poważnie ??? Rudy Bouma, reporter programu Nieuwsuur w holenderskiej telewizji publicznej, opublikował w czwartek na Twitterze film, na którym widać dr Jerzego Targalskiego, analityka z Akademii Sztuki Wojennej, udzielającego wywiadu z… kotem na głowie.
  Dziennikarze Nieuwsuur przyjechali do Polski, by zrobić materiał o kontrowersjach związanych z reformą sądownictwa i odesłaniem w stan spoczynku części sędziów Sądu Najwyższego.
  https://twitter.com/rudybouma/status/1014946837659340801?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1014946837659340801&ref_url=https%3A%2F%2Fkresy.pl%2Fwydarzenia%2Fpolska%2Ftargalski-w-holenderskiej-telewizji-video%2F

   1. Karakan to lubił grzmocić facetów (albo być przez nich grzmoconym), jeszcze w latach 90-tych jak był przy Wałęsie, to podobno Wałęsa żartował, że zaprasza go (czyli Jarkacza) z „mężem” na jakąś tam ich imprezkę heheh. Teraz chyba już nie pedałuje aktywnie, wiek robi swoje, poza tym wymagania polityki, woli zatem koty. Musi też zawsze mieć chyba kogoś nad kim czuje, że ma w pełni władzę. Taki to typ.

 9. Rozpacz młodej plantatorki. .Kraj bez własnego rolnictwa traci suwerenność. Wrzucajcie dalej i pokazujcie znajomym, kolegom, rodzinie

  1. Nie wiem jak kształtują się ceny na rynkach w innych częściach Polski, ja wczoraj w swoim mieście płaciłam: agrest- 4zł/kg, porzeczka czarna- 3,5zł/kg, malina – 6zł/ 0,5 kg, wiśnie- 4,5 zł/kg, czereśnie- 8zł/kg (ciemne) i 6 zł jasne . Kartofle – 1,5 /kg, cukinia -2 zł/kg, kalafior – 4zł/ sztukę, pomidory krajowe 5 zł/ kg. Jak mają się ceny handlujących do cen płaconych rolnikom ? Jasne że wolałabym zapłacić rolnikowi, a nie pośrednikom, ale nie mam takiej możliwości 🙂 .

  1. Co się dziwisz, że obrzydzają polskie jedzenie, skoro naprawdę mamy najgorsze ???

   Jak się komuś nie chce Atora oglądać, to w opisie są źródła !!!
   W Niemczech słodziki i oleje palmowe zakazane … a Polska należy do tej samej ue i tu to ładują !!!
   Wniosek – ten codex właśnie u Nas jest wprowadzony !!! 🙁 🙁 🙁

  1. Morawiecki to wychowanek szkoły frankfurckiej. Jego ojciec zaraził się lewicowymi ideami w latach 80′ w Paryżu gdzie przebywał na emigracji. Tam polskim emigrantem i opozycjonistą zainteresowała się masoneria i obiecała, że zasponsoruje jego synowi edukację na zachodnich uczelniach i ustawi karierę zawodową(historyk dostaje posadę presesa WBK z 300tyś pensją) i zrobi z niego polityka. Dlatego w Polsce w najlepsze jest wprowadzany komunistyczny projekt zrównoważonego rozwoju i to bez względu na to kto rządzi. Za PISu wdrażanie tego projektu nawet przyspieszyło.

   Start Up to wspaniały pomysł jak tanio i łatwo pozyskać cudze pomysły. Sam swego czasu chciałem naiwnie zdobyć pieniądze na własny pomysł ale po głębszej analizie tych start upów wywnioskowałem tylko jedno jest to zwykłe złodziejstwo pozyskują bez większego wysiłku niekiedy wyjątkowe pomysły które wylatują z kraju jak te Jaskółki Morawieckiego.

   Wystarczy zobaczyc wywiad dr Zbigniewa Kekus z Krakowa, a bylym prokuratorem Solidarnosci Panem Andrzejem Czyzewskim na temat Morawieckich ojca i syna.
   Polakom nic, żydom wszystko. Tak to wygląda.
   Polacy obudźcie się, wyłączcie mainstreamowe media i pokazujcie te informacje rodzinom i przyjaciołom, zanim będzie za późno!!! Chyba, że chcecie być traktowani w Polsce jak Palestyńczycy są traktowani przez żydów w okupowanej Palestynie!!!!

 10. Jack robia nam przyspieszenie POLIN. WOT cwiczy na osiedlu domkow. WOT strzela pod oknami ludzi! Ciekawe czemu?

  Obrona terytorialna w Mięćmierzu skopiowane z opisu pod filmem ! Taka piękna sobota, mili goście, siedzimy sobie przed chatką w Mięćmierzu a tu nagle za rogiem strzały. Nie jeden czy dwa, ale cała masa. Psy się schowały w łazience, my kompletnie zgłupieliśmy, nie wiedząc co się dzieje. Wojna, terroryści..? Po 15 minutach okazało się, że to obrona terytorialna urządziła sobie poligon pod naszymi oknami. Zgroza, szaleństwo i makabryczna zabawa w wojnę .Ps. dodane przez FILUTEK SKLEP moim zdaniem to nie jest żadna zabawa w wojnę ani ćwiczenia terytorialne tylko próba na wdrażania dyspozycji Izraela do act.447 . Przed kim bronić nas będą wojska terytorialne przed Ukraińcami którzy przecież wchodzą w nas jak w masło?

  FilutekSklep fajnie napisal – Przed kim ty huju chcesz aby aby nas broniło wojsko terytorialne ,chyba gnoju przed takimi jak ty gównami co to mają się za królów krakowskich.Jak przyjdzie do prawdziwej rzeźi ala Wołyń to żadne wojsko nie będzie broniło Polaków ,bo będzie zakaz ingerencji lub go w ogóle nie będzie w kraju ,ponieważ będzie się bić za żydów w Iranie .

  https://jackcaleib.com/medium/36669ef8

 11. Pamietacie jak Jack mowil o tym pod koniec kwietnia jak protestowali rodzice dziecie niepelnosprawnych. Straz marszalkowska dostaje uprawnienia do noszenia I uzycia broni palnej!

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/straż-marszałkowska-z-bronią-gotową-do-strzału/ar-AAzKU0u?li=BBr5MK7

  Straż marszałkowska, formacja strzegąca bezpieczeństwa Sejmu i Senatu, przechodzi głębokie zmiany. Jej liczebność ma wzrosnąć ze 160 do 280 funkcjonariuszy, a w związku z uchwaleniem ustawy o straży marszałkowskiej stała się formacją mundurową z prawdziwego zdarzenia. Przed kim beda bronic koryta na Wiejskiej przed opozycja a moze przed nami wkurwionymi Polakami, ktorych nierzad warszawski codziennie oklamuje, oszukuje i jebie na kazdym kroku?

 12. Społeczne Obchody 75. Rocznicy Ludobójstwa Polaków zostały zorganizowane przez organizacje kresowe, bez żadnych dotacji państwowych. Udział w wydarzeniu wzięli m.in. ocaleni z ludobójstwa na Wołyniu, przedstawiciele władz państwowych, wojska i policji, Instytutu Pamięci Narodowej, Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych. Wydarzenie honorowym patronatem objął premier Mateusz Morawiecki, swojego patronatu odmówił natomiast prezydent Andrzej Duda.
  11 lipca 1943 r. Ukraińska Powstańcza Armia rozpoczęła skoordynowany atak na polskich mieszkańców, kontynuowany w kolejnym dniu. Zaatakowano 150 miejscowości na Wołyniu. Była to kulminacja fali mordowania i wypędzania Polaków z ich domostw, trwającej już od początku 1943 r.. Przy czym do pierwszych mordów dochodziło już jesienią 1939 roku. W wyniku ludobójstwa na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej zginęło ponad 100 tys. Polaków. A Krawczuk mowil, ze Polakow zamordowanych na Wolyniu i Galicji bylo od 500,000 do 650,000. Karakan, Maliniak, Krzywousty, Guwin – krypto-chachlaki z nierzadu ZDRADY NARODOWEJ jak zwykle maja na Polakow wyjebane i
  maja nas jak zawsze w dupie! Malianiak pojechal na upadline zawiesc kolejne 150 milionow dolcow by waltzmannnowi vel poroszence i eskimoskiej mafii z Winnicy zylo sie lepiej!

  https://kresy.pl/wydarzenia/spoleczne-obchody-75-rocznicy-ludobojstwa-polakow-na-wolyniu/

  Ks. Isakowicz-Zalewski potępia PiS, Episkopat i III RP za milczenie o Wołyniu

  https://www.youtube.com/watch?v=qcFuZJQexps

  Ja się pytam: dlaczego tolerujemy Ukraińców w Polsce po takich bestialstwach z ich strony na Polakach. Ale ich obecność w 3 milionach nie jest tak oburzająca jak proukraińskie rządy w Polsce od 30 lat, które bez względu na wszystko, bez względu na rodzący się na Ukrainie banderyzm, popierają w ciemno wszystko co ukraińskie, wysyłają pieniądze, deklarują jednostronną miłość. Dlaczego? Mogę to wytłumaczyć jedynie tym, że chcą tak żydowscy nadzorcy polskiego rządu, który na terenie Polski i Ukrainy jak 70 lat temu chcą zbudować JudeoPolonię czy też obecnie lansowany Polin. Innego związku na tą idiotyczną miłość i popieranie Ukrainy nie widzę.

  Otóż jak przed 70 laty na Wołyniu doszło do rzezi na Polakach z ich ręki, tak i za 2,3 5 lat jak osiądzie na naszych ziemiach 3-5-7 milionów Ukraińców to do podobnego konfliktu może dojść. Polska dla Polaków. Wyłącznie! To jest najlepsza recepta dla zachowania jednorodności narodowej i bezpieczeństwa naszych dzieci i wnuków. Obecność obcokrajowców w Polsce przeszkadza mi nie dlatego, że jednego czy drugiego nie lubię, że mi coś nie pasuje, że nie lubię obcych. Nie pasuje mi dlatego, że następuje podmianka narodowości mieszkańców. I za chwilę będzie problem, wybuchną konflikty, a sytuacja będzie nie do odkręcenia. Co mamy z żydami obecnie? Oni sami nie wiedzą czy są bardziej Polakami czy Izraelitami. Komu służą? Nie ma ŻADNEGO wytłumaczenia, że musimy komuś dać pracę to ściągajmy Ukriańców, tych już jest za mało to Hindusów, Bangladeszańczyków, Afganistańczyków etc. NIE ! Będzie brakowało rąk do pracy to praca tu będzie kosztować więcej niż w Niemczech czy Francji. Gospodarka się będzie musiała przestawić, zwiększyć wydajność, zainwestować w innowacje. I może Polacy co wyjechali wrócą. Nie ma zgody na podmiankę narodowości POLSKI. Ze względu chociażby na pamięć ofiar, o których opowiada w tym kazaniu ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski. On mówi: zróbmy wszystko, żeby to się nigdy nie powtórzyło (chodzi oczywiście o Wołyń). Drogą do tego może być państwo narodowe. Ale niektórym się wydaje, że mix białych, czarnych, żółtych i Arabów w każdym kraju, likwidacja tożsamości narodowościowej jest właśnie remedium. I to jest właśnie chore myślenie komunistów zachodnich, które doprowadzi Europę do katastrofy i zagłady. Ukraińcy teraz Polaków potrzebują, a Polską rządzą debile i zdrajcy, więc z tego korzystają. To naturalne i każdy na ich miejscu by tak robił. Polska nie ma obowiązku robić za łaskociąga Ukrainy, niestety rządzący są innego zdania.

  Lepiej już mieć trochę mniejszą gospodarkę i monoetniczne państwo, niż trochę większe PKB i powtórkę z Jugosławii. PiS rozpieprza teraz Polskę, może na czyjeś zlecenie. Dobra zmiana jak wuj. Najlepsze, że kupili ludzie różnymi benefitami i nie ma ani mocnych, ani alternatywy wyborczej. Polacy po raz drug i zapewne ostatnii w swojej historii dosłownie przeżrą i przepiją swoje państwo. Tylko 10% wie co sie naprawde dzieje w POLSCE, a reszta ma na wszystko wyjebane bo wazniejsze sa pierdolone pieczenie kielbas, kaszanek, golonek na grillu niz myslenie o Polsce i dzialanie by zmienic panujaca beznadziejnosc. Zakladajmy KONFEDERACJE NARODOWE! TO jedyny RATUNEK!

 13. Nacjonalizm ukraiński potrafił wprowadzić podziały między katolikami-Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

 14. Moze dojsc do krwawej prowokacji jak w Kielcach lub zamachu! Jonny Daniels, Karakan, Krzywousty, Guwin, Cichocki moga byc poswieceni i odpaleni przez BND, GRU, SBU. A wszystko po to by odpowiedzialnoscia za to obarczyc nazioli z Ruchu Narodowego, ONR i MW. Kadry z Ruch Narodowego, ONR, MW beda drugim Oswaldem. Wszystko by wyczyscic przedpole z patriotow-nazioli by eskimosm zylo sie lepie. Miziaki szykujcie sie, ze za 2 lata w wyborach do sejmu beda partie eskimoskie i chachlackie. Polska mlodzierz patriotyczna z Marszow Niepodleglosci sluzaca w WOT moze byc wyslane by walczyc o kraju w palestynie lub w powstaniu suwalskim

  „Polska rośnie w siłę, a ludzie żyją dostatniej”. O rzeczywistości i nierzeczywistości polskiej. Być a wydawać się. Polska dobra zmiana, czyli „państwo” sezonowe, teoretyczne w pełnej odsłonie. Grzegorz Braun i ja – Pan Nikt (Tomasz Gryguć). Druga część naszej rozmowy niebawem.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!