LIKWIDACJĘ USTAWY IPN NEGOCJOWANO W KWATERZE MOSSADU !! info agencyjne !!

Ravid twierdzi, że kluczowe spotkanie z udziałem dwóch polskich parlamentarzystów odbyło się dwa tygodnie temu, w tajemnicy, w siedzibie Mosadu w Glilot. Według izraelskiego oficjela, na którego się powołuje, miał wówczas nastąpić jakiś

https://kresy.pl/wydarzenia/izraelski-dziennikarz-ujawnia-kolejne-szczegoly-tajnych-polsko-izraelskich-rozmow-ws-ustawy-o-ipn/

chcesz wiedzieć więcej ???

OBEJRZYJ TEN FILM !!

 

MAŁO CI JESZCZE ? CHCESZ WIEDZIEĆ CAŁA PRAWDĘ ??

KLIKNIJ W TEN LINK !!

http://jackcaleib.com/medium/30917f44

 

 

 

Jan Piotr Norblin, „Wieszanie zdrajców” 1791, źródło: pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Piotr_Norblin

 

Jurgieltnicy

Po obcych rozbiegli się dworach
Wzorem haniebnej Targowicy
Szlifują schody u ambasadorów
W skrytości nawiedzają banki, giełdy
I kantory
– Zyski liczą
Obrońcy prawa, konstytucji i honoru
– Jurgieltnicy

Niepomni pychy, łajdactw własnych
Krzyczą w obronie ładu, demokracji!
– Jakeś milczała zgrajo posłuszna
Kiedy strzelano do górników?
Wyłamywano drzwi w redakcji…
– Czy coś przewyższy twe załganie
Gdyś osłaniała korupcji festiwal?
Gdy po cmentarzach knułaś tajne pakty?
Bankietowałaś w knajpach stolicy
– Lały się obficie brudy twoje
– z taśmy, od stolików
– O gdzieście byli „Sprawiedliwi”?
„Szczaw, mirabelki”!
To propozycje wasze
– Dla tych na ulicy?
– Obłudnicy!

I ty, pismaku płatny
Raporty, co kłamliwe ślesz swym mocodawcom
– Ze wschodniej, czy z zachodniej strony
Co alarmujesz nowojorskich braci
Stań pośród łotrów tej gromady!
– Oszczerczą swą gramotę składaj, poeto
„w głębi poruszony”
Dręczony za dnia, kneblowany nocą
– Czy za tę krzywdę choć cidobrze płacą?
– Marnie?
– Aj, co za czasy!
– Służba, nie drużba, wiecznie to samo
Lecz, może za to – bliżej szczebelka
Do nobelka?
O razem wzięci wy, szlachetne
Wysokich norm etycznych, bojowniki
– Cyniczne czynowniki!

Za nic wam wola ludzi prawych
Wyczekujących sprawiedliwości
– Co dla was Dom, Tradycja
Co poświęcenia blizna, znaczy?
(Śmieszna starzyzna – Bóg, Ojczyzna)
Wyście gotowi biec z donosem
Burzyć, podpalać
Z chciwości i ze strachu
– Że się wywabi farba z życiorysów
– Odsłoni prawda zasług waszych?
Pyszni i chciwi sprzedawczycy
Przejrzane są już czyny
Opadły maski …
– W rejestry hańby, imiona wasze ten dzień pisze
– Pomiocie nieodrodny Targowicy
Jurgieltnicy!

15 myśli w temacie “LIKWIDACJĘ USTAWY IPN NEGOCJOWANO W KWATERZE MOSSADU !! info agencyjne !!”

 1. /// BRYTYJCZYCY OBAWIAJĄ SIĘ WOJNY HYBRYDOWEJ W POLSCE
  29 CZERWCA 2018
  Major Ben Parkyn z 1. Szwadronu pułku dragonów The Queen’s Dragoon Guards, który stacjonuje w Bemowie Piskim w ramach wzmocnienia wschodniej flanki NATO, otwarcie wyraził obawy odnośnie do możliwości rozpoczęcia wojny hybrydowej na terytorium Polski. Główne niebezpieczeństwo wojny hybrydowej wiąże się z tym, że wykorzystuje ona szarą przestrzeń między pokojem a wojną. W społeczeństwie demokratycznym ta przestrzeń jest szeroka. – W którym momencie problem lokalnej policji staje się również moim problemem? To nie jest i nigdy nie będzie sprecyzowane. To jest ten kluczowy element. Rozpoczęcie wojny jest łatwe, to opcja zerojedynkowa. Dlatego to właśnie moment na chwilę przed rozpoczęciem działań wojskowych interesuje nas i naszego przeciwnika najbardziej – tłumaczy Brytyjczyk. Brytyjscy żołnierze są świadomi całej sytuacji i znają powody, dla których znaleźli się w Polsce. Jest to kontyngent nietypowy, ponieważ nie jest to zwykła tura operacyjna w czasie prawdziwych działań wojennych ani nie jest to stałe przebazowanie jak w czasie zimnej wojny, gdy żołnierze mogli zabierać swoje rodziny. Ale jak dodaje major, zagrożenie jest prawdziwe i zarówno on, jak i jego oddział osobiście go doświadczyli. ///
  pytanie kto niby zacznie te wojnę …??? czyżby przeciwstawienie się zdrajcom Polski u władzy przez Naród Polski zostanie uznane za Wojnę Hybrydowa, a wszyscy Polacy – patrioci a nie żydowska agentura …zostanie uznani za ruskich agentów lub zielonych ludzików

  Polubienie

  1. Jack angole nienawidza nas Polakow-katolikow od ponad 500 lat! Po powstaniu Prus Ksiazacych pompowali w to protestanckie lenno bajonskie sumy by wzmocnic Prusy i wykonczyc Polske. Juz w czasie powstania Chmielnickiego byl plan rozbioru Rzeczypospolitej przez Prusy, Sicz Zaporoska i Rakoczego. Pozniej nastepny atak z 3ch stron potop szwedzki, Rakoczy i moskale. Tylko Czarniecki cud i ogolnonarodowy zryw w calej Rzeczypospolitej nas wtedy ocalil od tej zaglady. Doradcami Chmielnickiego byli szkoci-protestanci z klanu Cameroon, mial nim byc tzw Krzywonos w Potopie Sienkiewicza.
   Angielska agentura zlozona z metodystow wywolala powstanie Listopadowe by Polacy wspolnie z rosjanami nie poszli zlikwidowac rebelii w Belgii. A w 1835 Roku armia Ksiestwa Warszawskiego miala wspolnie isc z Armia Rosyjska na Prusy. Niestety angole jak zawsze pokrzyzowali te plany, jak i otruli Krola Stasia po kolacji z ambasadorem angielski. Car Pawel I zostal zabity prawdopodonie na zlecenie angoli, wowczas ambassador angielski rowniez sie ulotnil. Angole zabili go, bo obawiali sie, ze Rosjanie-slowianie pojda z nami Polakami-Slowianami na ich Indie.

   Polubienie

  1. Jack to CZYSTE SKURWYSYNSTWO!!!!!
   Nie martw sie masz zapasowy kanal u siebie 🙂 Pierdolic pejstube! Widzowie i youtuberzy przyjda w wiekszej liczby – bo wszystko bedzie cenzurowane!

   Polubienie

 2. Przecież gołym okiem było widać, że ta ustawa była pisana pod dyktando israhella . Pisdy to zdrajcy narodu. A ciemny lud wierzy w ich obiecanki i inne bzdety. Jestem przerażona głupota polactfa.

  Polubienie

  1. Ciemniaki pisowskie uwierza w te kocopaly i pieprzenie o Szopenie w TVPis, Tvrepublika, rydzykowe media, ze ustawa miala bledy I nie bylo mozliwosci scig w ania praktyce za ANTYPOLONIZM. Lykna debile, ze pisdzielce beda wytaczac procesy cywilne…

   Do 11 Listopada bedzie po ptokach, a od stycznia wejda nowe oplaty, podatki od mieszkan, domow, dzialek, woda wzrost o 300% – pewnie od 1 wrzessnia. Wtedy ciemny pisowski sie obudzi jak zawsze z REKA W NOCNIKU – jak nie bedzie co do gara wlozyc. Bo skad raptem wezma od 5000 do 10,000zl na podatek od mieszkania, domu! A czynsz za mieszkanie bedzie ponad 1000zl!
   Wiec kogo bedzie na to stac?

   Polubienie

   1. Hehe cytuje przecietnego pisowca z mojej żałosnej rodzinki

    „To niemożliwe, PiS do tego nie dopuści, przecież dotrzymali obietnic, dali 500+ i mieszkania+ zaraz przecież będą”

    i oczywiście ten orgazm na twarzach jak przemawia Moraw-Icek

    Zgrzygalibyście się

    Polubienie

    1. To im powiedz, że za chwilę będziesz musiał mieć z ósemkę dzieciarów , żeby po tych komunistycznych domiarach ci 500+ coś dopomogło !!! 😦 😦 😦
     Chyba zaordynuję sobie znowu jakiś tydzień bez żadnych wiadomości … bo mi się z tego wszystkiego już tylko płakać chce 😦 😦 😦

     Polubienie

     1. Różne już figury próbowałem stosować, żeby ich wyleczyć, ale sorry to jest mega pisokomunistyczny beton. Popierali Wałęsę dopóki Jarek ich nie przekonał, że Wałęsa to ubek i teraz Jarek jest ich bogiem. Żadne argumenty nie docierają. Nawet jak im powiedziałem, że głosują na złodziei co mnie opierdolili w tym roku naliczając podatek z dupy wzięty. Oni uważają, że skoro Moraw-Icek i jego minister wydali taką interpretację, to jest to święte i trzeba płacić, patriotycznie, dla ojczyzny, dla dzieciorobów, żeby elektorat PiS rósł w siłę i na ich emeryturki,
      ręce opadają. Zombiaki jebane. Obudzą się dopiero jak im opierdolą emerytury, albo wypłacą bonami na żywność (GMO) i dopierdolą katastrem za mieszkania, które mają na własność po PRLu.

      Polubienie

 3. Podatek Katastralny

  Jabłonowski – Podatek Katastralny czyli zguba Polski! Podatek Katastralny musi byc wprowadzony zgodnie z TRAKTATEM LIZBONSKIM. Bedzie potem odprowadzany do UNII! Miziaki nie chce byc pesymista, ale to juz nie na kieszen przecietnego Kowalskiego!

  W Polsce od 2018 roku wchodzi podatek katastralny i jeżeli rzeczywiście ma on być wielkości od 1% do 3% wartości nieruchomości to jest się czego obawiać, bo za typowe mieszkanie warte 300.000 zł będziemy zmuszeni zapłacić między 3500 zł, a 10500 zł rocznie. Są to potworne opłaty na jakie nie stać większej części Polaków. Ten proceder ma spowodować powrót nieruchomości dla elit wspieranych przez elity Syjonu.
  Balcerowicz powiedzial, ze wprowadzamy Podatek Katastralny po to by ludzie co cos maja a ich na to nie stac – Musieli sie tego pozbyc!!!!! Dozynanie i eskterminacja EKONOMICZNA i Biologiczna Polakow!

  Polubienie

 4. Stanisław Michalkiewicz – Ustawa PIS pod dyktando Tel-Awiwu, Kneset zamiast Sejmu.

  Nic dodać , nic ująć. Polską zawładnęła beznapletkowa zaraza. Najgorsze jest to, że znów daliśmy się oszukać wewnętrznemu wrogowi – chamom i bezdusznym sprzedawczykom żmijowego pochodzenia.
  Dlaczego nikt nawet nie śmie zaprotestować przeciwko ustawie 447 opartej na plemiennym prawie, przecież nie żyjemy w epoce kamienia łupanego. W Polsce sprawują władzę wyjątkowe śmierdziele.
  Czy warto było litować się nad takimi bandytami? W katowniach UB pokazali prawdziwe oblicze.
  Historia lubi się powtarzać, jeszcze za to zapłacą, ale obrońców już nie znajdą. AMEN.

  Polubienie

 5. Prof. Dakowski zamieścił tekst p.Serafińskiej http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=23326&Itemid=100 a w nim czytamy: Rząd Morawieckiego, już 2 maja 2018 roku, na przemilczanej w propagandowych mediach dla Polaków konferencji w Marrakeszu podpisał dokument, a konkretnie deklarację zgodnie z którą kompradorski rząd w Polsce popiera nachodźctwo cudzoziemskie. Węgrzy nie podpisali, a Morawiecki TAK!
  Bez komentarza.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s