NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

KONIEC ZŁUDZEŃ 1000 ZŁ DLA PRAWIE KAŻDEGO POLAKA NA STARE LATA !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Emerytura obywatelska dla każdego Polaka? Ekspert nie ma wątpliwości

Od lat świadczenia dla seniorów są obniżane. W przyszłości będą jeszcze mniejsze, jeśli nie nastąpią radykalne zmiany. Coraz częściej wskazywane jest rozwiązanie, które obecnie obejmuje m.in. sędziów i prokuratorów. Oni nie odprowadzają składek emerytalnych, ale i tak otrzymują pieniądze po zakończeniu okresu pracy. Model ten może być zastosowany w przypadku wszystkich Polaków, na czym skorzystają głównie najbiedniejsi i kobiety wychowujące dzieci. Koncepcja taka nie przekreśla szans na pozyskiwanie dodatkowych środków na starość. To już będzie zależeć od aktywności i zaradności życiowej seniora. O emeryturze obywatelskiej w równej wysokości mówi Andrzej Sadowski, założyciel i prezydent Centrum im. Adama Smitha, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP.

Jakie są szanse na wprowadzenie emerytury obywatelskiej w Polsce?

Jakie są szanse na wprowadzenie emerytury obywatelskiej w Polsce? /©123RF/PICSEL

Jakie są szanse na wprowadzenie emerytury obywatelskiej w Polsce?

Andrzej Sadowski: – To już nie jest kwestia tego, czy zostanie wprowadzona, tylko kiedy. W mojej ocenie, alternatywą dla tego rozwiązania jest tylko brak jakiejkolwiek emerytury. Raporty i prognozy, m.in. Najwyższej Izby Kontroli, pokazują, że nie ma i nie będzie wystarczających pieniędzy na podtrzymanie dotychczasowego poziomu świadczeń emerytalnych oraz obecnego systemu. Dlatego koncepcja Centrum im. Adama Smitha sprzed wielu lat jest obecnie przedmiotem różnych debat, w tym organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

– W lutym br. brałem udział w konferencji naukowej, na zaproszenie pani prezes ZUS, na ten temat właśnie. Nasze rozwiązanie pojawiało się wcześniej w bardzo wielu wypowiedziach liderów partyjnych, od prawa do lewa. Skoro wiadomo, że nie ma pieniędzy na podtrzymanie obecnego systemu, to emerytura obywatelska może być jedynym jeszcze sposobem na wypłatę świadczeń.

– Rozwiązanie, które proponujemy, od lat obowiązuje dla wybranych grup zawodowych, np. sędziów i prokuratorów. Oni mają wprost z budżetu państwa wypłaconą emeryturę bez jakichkolwiek wcześniej odprowadzanych tzw. składek. Jeżeli to jest dobre dla sędziego, to tak samo pozytywne może być dla typowego Kowalskiego.

Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/news/emerytura-obywatelska-dla-kazdego-polaka-ekspert-nie-ma,2569484,1021?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

16 thoughts on “KONIEC ZŁUDZEŃ 1000 ZŁ DLA PRAWIE KAŻDEGO POLAKA NA STARE LATA !!

 1. Z OSTATNIEJ CHWILI! Polacy wyrzuceni ze spotkania z prezydentem Dudą. Poszło o Jedwabne i Marzec ’68 [WIDEO]

  Zobaczcie jakie bydlo robi policja w Chicago. Amerykance wyrzucili chlopakow z NSZ ze spotkania z Judaszem bo mieli TRANSPARENTY MOWIECE PRAWDE O JEDWABNEM I MARCU 68! Pewnie ci policjanci od 7-miu bolesci to banderowcy, szkopy i eskimosy.

  Do niebywałego skandalu doszło podczas spotkania Polonii w Chicago z prezydentem RP Andrzejem Dudą. Działacze organizacji ZŻNSZ Chicago przybyli na spotkanie z prezydentem Polski. Wzięli ze sobą transparenty, które rozjuszyły organizatorów zgromadzenia i służby porządkowe. Na słowa prawdy zostali wyrzuceni ze spotkania.

  Apel do mieszkancow Warszawy powitajcie rezydenta Belwederu Judasza na Okeciu pluciem, zgnilymi jajami i kamieniami!

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=63&v=87aMzl3qnM0

  http://wprawo.pl/2018/05/19/usa-polacy-wyrzuceni-ze-spotkania-z-prezydentem-duda-poszlo-o-jedwabne-i-marzec-68/

 2. Koniec złudzeń to by wtedy, kiedy Grzegorz Sowa walczył z ZUSem i nikt nie kiwnął palcem żeby mu pomóc. Durnym ludziom w głowie się nie mieści, że można płacić składkę około 80zł (16f) miesięcznie a dostawać świadczenie min. 4000zł (800F), nie płacić czynszu, podatku, za komunikację itd. – tak jest w Anglii.

 3. Satelity potwierdzają: nuklearny poligon Kim Dzong Una mógł się zawalić

  Jacek dobry temat na film jak sprytny Kim zarobil na glupocie amerykancow 🙂 We wrześniu 2017 r. Pjongjang przeprowadził potężną próbną eksplozję głowicy jądrowej. Najprawdopodobniej wybuch przyczynił się do zasypania tuneli wewnątrz góry, gdzie odbywały się próby. Deklaracje o ograniczeniu kolejnych próbnych detonacji mogą więc być dla Korei Północnej sposobem na wyjście z twarzą z trudnej sytuacji.Niewykluczone, że przywódca Korei Północnej postanowił upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Stąd przed spotkaniem z prezydentem Korei Południowej, do którego doszło pod koniec kwietnia br., w ramach pojednawczego gestu zapowiedział zawieszenie programu prób nuklearnych swojego kraju. Deklaracja wydaje się jeszcze bardziej uzasadniona w kontekście zapowiadanego spotkania przywódcy Korei Północnej z prezydentem USA Donaldem Trumpem, które ma dojść do skutku w czerwcu w Singapurze.

  http://www.space24.pl/satelity-potwierdzaja-nuklearny-poligon-kim-dzong-una-mogl-sie-zawalic-komentarz

 4. Nasi sojusznicy z waszyngtonu kolejny raz zrobili w huja Krzywoustego, Karakana i Maliniaka. Niemcy zbuduja NORDSTREAM 2 w zamian za zniesienie cel na amerykanskie towary i sprowadzanie gazu LNG z USA! Polska wypada w tej wielkiej grze co najmniej szaro. Nie dość, że jesteśmy tylko obserwatorami, to jeszcze możemy w najbliższym czasie przegrać całą stawkę. Jeśli plan Merkel wejdzie w życie, to nie tylko powstanie gazociąg Nord Stream 2, ale również część LNG, które mogłoby trafić do terminali na promowanej przez Polskę osi północ-południe (Świnoujście, Krk, Gdańsk), ostatecznie popłynie do niemieckiego czy też francuskiego systemu gazowego. W rezultacie może się okazać, że plany o polskim hubie gazowym spalą na panewce.
  Nie można jednak też wykluczyć innych wariantów rozgrywki niemiecko-amerykańskiej z LNG i Nord Stream 2 w tle. Wypowiedź Altmaiera po spotkaniu Merkel z Putinem świadczyć by mogła, że Berlin wybrał jednak wariant rosyjski. Tak czy inaczej, Warszawa może się tej grze jedynie przyglądać.

  http://www.energetyka24.com/niemcy-glownym-odbiorca-lng-z-usa-deal-trumpa-i-merkel-niekorzystny-dla-polski

  1. Wyjdzie na to, że Niemcy mogą wypiąć się na Amerykę i sobie zrobią swoje interesy z Rosją a my zostaniemy na placu boju sami walcząc z Putinem swoją plastikową szabelką. Czyli wyjdziemy jak zwykle. Ameryka jest w tym momencie krajem destabilizującym nie tylko bliski wschód, półwysep koreański, japonię ale cały świat. Tylko matoł chce mieć takiego sojusznika. Ale wy się dopiero obudzicie jak was będą wypierdalać z kamienic na mocy ustawy 447, a obok będą parchy stały i krzyczały wypierdalać Polskie świnie. Brawo dzięki takiej polityce leśnych dziadków, kurw jebanych i złodziei, staliśmy się bez szemrania narodem, który prawie że palił Żydów w piecach, cały świat widzi Polskę jak współwinną holokaustowi co najmniej. Brawo. Wystawiajcie dalej dupę do ruchania żydom i amerykanusom a będzie jak w niebie.

   1. Niemcy budują NS 2 i ustami Junckera zapowiadają obronę interesów firm europejskich w Iranie (usa chcą nałożyć na te firmy miliardowe kary za łamanie ich zakazu), a co robi Polska ??? zawiesza projekt gazowy PGNiG w Iranie, z powodu możliwych sankcji USA!

    1. Iran swego czasu był przyjazny Polsce, tam dużo polaków uciekło podczas wojny. Niedługo dzięki sojuszom z usraelitami, nie będziemy mieć żadnych przyjaciół, a na koniec zostaniemy wystawieni jak podczas 2 wojny światowej. Aj waj.Samozagłada.

     1. Już jesteśmy wystawieni, póki co jako kundelek do szarpania za nogawkę oponentów usraela. Za to posłuszeństwo zamorscy panowie od czasu do czasu pogłaszczą po pleckach i rzucą jakiś ochłap, a jak mają taką potrzebę to i kopa w dupsko zasadzą.

 5. W końcu trzeba jakoś sfinansować przeprowadzkę eskimosów do rzeczpospolitej obojga narodów. Najlepiej okraść emerytów, po co nam oni i tak za chwilę umrą. Bardzo ładnie to się wpasowuje w unijną politykę pospolitego dostępu do eutanazji. A ile tam postępowych obywateli dokonało tego aktu z powodów ekonomicznych przy użyciu wysokiego budynku? Od czasu dorwania się do władzy parchów z okrągłego stołu chyba dużo tego jest w Polsce. W tym kraju nawet normalnie nie da się leczyć. Ludzki śmietnik pośrodku europy. Tfu.

  1. Tylko nie powiedza zaklamani szubrawcy prawdy, ze chachlaki po kilku miesiacach pracy w Polsce dostaja rente w wysokosci 1000zl brutto lub najnizsza emeryture w Polsce – 1000zl netto. To sie kurwa mac w pale nie miescie – na chachlakow-banderowcow pieniadze na emerytury sa podobnie jak wyprawki typu mieszkanie, + kamienica + i 100,000 zl na zagospodarowanie dla eskimosow. Wiekszosc firm z kraju w Palestynie funkcjunuje tu o wiele lepiej niz firmy niemieckie – maja wiecej ulg podatkowych i dodatkow, przywileji, o ktorych my Polacy mozemy tylko pomarzyc. Dodajmy do tego setki tysiecy spraw roszczen eskimoskich w sadach w calej Polsce – cala gmina zygociny wraz z remiza strazacka, urzedem gminy, szkola, osroedek zdrowia – ma wrocic w rece gminy zydowskiej. Ludzie bedzie tak jak slyszalem bedac dzieciakiem – Nasze kamienice, wasze ulice! Juz jestesmy obywatelelami drugiej, albo juz trzeciej KATEGORII we wlasnym kraju.

   Jack moze zrobisz film o tym jak bardzo dobrze funkcjonuja firmy z kraju w palestynie w Polinie. Jak okradaja polskie start-up w bialy dzien z patentow, wynalazkow zgodnie z polskim prawem, tak bylo np z tymi rakietami przeciwpancernymi. A potem z duzym zyskiem sprzedaja w Polsce.
   Trzeba zrobic LISTE FIRM z kraju w Palestynie i robic bojkot konsumencki ich towarow i uslug!
   Wiem, ze jest w Polsce siec aptek z tego kraju na litere S. Maja wiekszy zysk w Polsce niz w swojim krajiku sprzedajac nam zatrute aluminium, GMO kosmetyki, guwniane leki, itd. Gadowski mowil, ze w Krakowie firma developerska Angels of Poland- nalezy do eskimosow buduje luksusowy hotel na ulicy stradomskiej – planuja zburzyc XIV wieczna kamienice i beda budowac hotel na sredniowiecznym cmentarzu. Pikanterii calej sprawie dodaje fakt, ze ten hotel bedzie zaslanial WAWEL! Eskimosy moga budowac na polskich katolickich cmentarzach, ale my nie mozemy zrobic ekshumacji w Jedwabnem bo bedzie to beszczeszczenie kosci eskimosow. Jakie pokretne i chore, zaklamane myslenie!

   1. W maju wprowadzono ustawę w myśl której cała Polska jest strefą ekonomiczną, co w pewnych warunkach inwestycyjnych daje zwolnienie na 10-15 lat z podatków , oczywiście ten okres jest uzależniony od wielkości inwestycji i paru jeszcze innych czynników. Pod kogo to było uchwalone ? pod polskiego miniprzedsiębiorcę ? czy może bardziej zasobnego … w układy

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: