WOJNA ROZPOCZĘTA RELACJA PRAWIE NA ZYWO TU NA BLOGU

Z OSTATNIEJ CHWILI tłumaczone translator……. sory niema czasu

IRAN

Wiceszef Dowódca IRGC mówi, że sobotnia ofensywa „dała Frontowi Oporu bardziej otwartą rękę do pokazania reakcji na takie ruchy ze strony USA i ich sojuszników”.

Iran przyznał Rosji prawa do przelotów i lądowania dla strategicznych bombowców, przypuszczalnie dla operacji w Syrii

FRANCJA

.Franckie źródła prezydenckie: francuskie strajki w Syrii się skończyły, ale armia jest gotowa do interwencji w razie potrzeby

 

nowe materiały będą tu wklejane na bieżąco 

96 myśli w temacie “WOJNA ROZPOCZĘTA RELACJA PRAWIE NA ZYWO TU NA BLOGU”

 1. Amerykanie zawsze atakowali suwerenne państwa, nigdy nikogo nie bronili, na ziemi to już chyba tylko kosmici mogą pomoc o ile nie będzie wśród nich zydow. Jak tak popatrzeć z perspektywy kosmosu to ten projekt homo sapiens chyba się nie powiódł.

  Polubienie

 2. Khamenei: This morning’s attack on Syria is a crime. I firmly declare that the Presidents of U.S. and France and British PM committed a major crime. They will gain no benefit; just as they did not while in Iraq, Syria and Afghanistan, over the past years, committing the same criminal acts.

  Chamenei: Poranny atak na Syrię jest zbrodnią. Zdecydowanie oświadczam, że prezydenci USA, Francji i Wielkiej Brytanii popełnili poważne przestępstwo. Nie zyskają żadnej korzyści; podobnie jak podczas pobytu w Iraku, Syrii i Afganistanie, w ostatnich latach, popełniając te same przestępcze akty.

  Polubienie

 3. Dane z darknetu, tłumaczenie translatorem. Dostęp za pomocą przeglądarek odcięty:

  Trump bombarduje Syrię dla Izraela i chce III wojny światowej

  Wraz z nadejściem amerykańskich żołnierzy Donalda Trumpa na równie katastrofalne wydarzenie w Syrii, być może nadszedł czas, by uwolnić Busha od najgorszego prezydenta w historii Ameryki i uznać przystąpienie Donalda Trumpa do tronu syjonistycznego / neokonserwatywnego / izraelskiego. … przez Jonas E. Alexis

  Wielu historyków słusznie ukoronowało George’a W. Busha jako najgorszego prezydenta Stanów Zjednoczonych, ponieważ doprowadził on Amerykę do najbardziej katastrofalnego wydarzenia w historii tajnych i diabolicznych operacji: wojny w Iraku. Jean Edward Smith, biograf i John Marshall, profesor nauk politycznych na Marshall University, napisał:

  „To, czy George W. Bush był najgorszym prezydentem w amerykańskiej historii, będzie długo dyskutowane, ale jego decyzja o inwazji na Irak jest bez wątpienia najgorszą decyzją polityki zagranicznej kiedykolwiek podjętą przez amerykańskiego prezydenta” [1].

  Inni historycy wojskowi i uczeni, tacy jak Andrew J. Bacevich, mówili podobne rzeczy. [2]

  Wraz z nadejściem amerykańskich żołnierzy Donalda Trumpa na równie katastrofalne wydarzenie w Syrii, być może nadszedł czas, by uwolnić Busha od najgorszego prezydenta w historii Ameryki i uznać przystąpienie Donalda Trumpa do tronu syjonistycznego / neokonserwatywnego / izraelskiego.

  Czemu? No cóż, Trump wie więcej na temat porażek w Iraku, Afganistanie, Libii i Syrii niż jakikolwiek żyjący urzędnik amerykański. W jaki sposób? Podczas całej kampanii rozpoczął ekstrawagancki atak na Busha i Neokonów, mówiąc, że praktycznie zniszczyli amerykańskie życie i cenne dusze na Bliskim Wschodzie, produkując jedną wojnę po drugiej.

  W rzeczywistości, Alt-Right i duża część Amerykanów głosowały na Trumpa, ponieważ wierzyli, że uratuje Amerykę i znaczną część Bliskiego Wschodu przed izraelskim zapadliskiem, ideologią syjonistyczną w Ameryce i ruchem neokonserwatywnym, który nigdy nie był w ramie Polityka zagraniczna Stanów Zjednoczonych na platformie moralnej.

  Jak się okazuje, Trump stał się marionetką izraelskiego reżimu, a szkody, które wyrządził niewiele ponad rok, są prawie nie do naprawienia. Trump wysłał ostatnio żołnierzy, by zbombardowali Syrię, ponieważ Assad, jak powiedział, używa broni chemicznej do swoich własnych ludzi. Dowód?

  Cóż, jakie dowody? Czy reżim syjonistyczny przedstawił go w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat? Czy nie robili tego od samego początku? I czy Amerykanie nie zostali oszukani, odkąd neokonserwatyści przejęli amerykańską politykę zagraniczną? Wykorzystałem każdą możliwość, aby dać Donaldowi Trumpowi szansę na udowodnienie sobie, pomimo tego, że rozmawiał po obu stronach ust, odkąd wstąpił na tron ​​syjonistyczny. Ale Donald Trump ma moralne i polityczne upokorzenie siebie i ludzi, którzy głosowali na niego, gdy zdecydował, że innym atakiem w Syrii była droga.

  Żaden z przedstawicieli USA nie przedstawił poważnych dowodów na to, że Assad był głównym winowajcą tak zwanego ataku chemicznego. Sekretarz obrony USA James Mattis powiedział, że istnieją dowody przeciwko Assadowi, [3] ale „wściekły pies”, którego Mattis nie dał.

  Wręcz przeciwnie, Rosja po raz kolejny pokazała, że Białe Hełmy , wspierane przez urzędników amerykańskich, były w dużej mierze za atakiem.

  Rosja przedstawiła również dowody sugerujące, że zarówno Wielka Brytania, jak i Ameryka były za tak zwanym atakiem chemicznym. Rzecznik prasowy generał dywizji Igor Konashenkov powiedział:

  „Proszę zauważyć. Ci ludzie nie ukrywają swoich nazwisk. Nie są to anonimowe postacie w mediach społecznościowych przez anonimowych aktywistów. Wzięli udział w zrobieniu tego materiału. Rosyjskie Ministerstwo Obrony ma również dowody na to, że Wielka Brytania miała bezpośredni udział w zorganizowaniu tej prowokacji we wschodniej Ghule.

  „Wiemy na pewno, że między 3 kwietnia a 6 kwietnia tak zwane Białe Hełmy zostały poważnie wywiezione z Londynu, aby przyspieszyć prowokację, którą przygotowywali.” [4]

  Innymi słowy, przeprowadzono tak zwany atak chemiczny. To była fałszywa flaga. Prosty i prosty. Lord Alan West, emerytowany oficer brytyjskiej Royal Navy, miał podobne myśli:

  „Wygląda na to, że wojsko [rząd Assada] jest w trakcie przejmowania obszaru, do którego można pójść i zrobić coś za pomocą broni chemicznej, które przyciągną na siebie gniew większego wroga, Gdybym doradzał przeciwników [Syryjskiego prezydenta Baszara] Assada, byłbym zachwycony, mogąc zabić tam kilka osób. Spójrzmy prawdzie w oczy, [powstańcy] nie obchodzi, czy zabijają kobiety i dzieci. ” [5]

  Odpowiadając na tweety Donalda Trumpa oskarżające Assada, West kontynuował, mówiąc: „Nie chcę akceptować tweetów. Musimy zobaczyć niezaprzeczalną prawdę o tym, co się tam wydarzyło i podjąć decyzję na tej podstawie ” [6].

  Trump mógł rozwiązać łamigłówkę Syrii, zamykając polityczne drzwi na Izraelu i przyglądając się twardym dowodom, które jednoznacznie dowodzą, że Assad rzeczywiście walczy z terroryzmem od samego początku. Trump mógł również zrozumieć, że Assad chroni chrześcijańską populację, jak również inne mniejszości w tym kraju. Mój przyjaciel i kolega Mark Dankof właśnie przysłali mi oświadczenie Patriarchy Jana X z Antiochii i całego Wschodu w Syrii, który powiedział:

  ” Potępiamy ostatnie publiczne oświadczenia USA i groźby wobec Syrii oparte na zwykłych zarzutach użycia zakazanej broni. Ubolewamy nad ewentualną amerykańską agresją na naszych ludzi, która spowoduje dalszą dewastację kraju i regionu. ”

  Krótko mówiąc, poprzez sprzymierzenie się z reżimem izraelskim i neokonserwatywną ideologią, by zniszczyć Syrię, Trump znalazł się w łóżku z satanizmem, który dąży do obalenia ładu moralnego i politycznego. W tym sensie Trump poszukuje III wojny światowej w Syrii dla Izraela. W tym sensie Trump nie pracuje dla narodu amerykańskiego. Pracuje dla reżimu, który zawsze chce widzieć krew na całym Bliskim Wschodzie i gdzie indziej.

  Izrael przegrał wojnę w Syrii. Ale Izrael nie stracił swojej najlepszej marionetki w Ameryce. Więc izraelscy urzędnicy faktycznie poprosili o rewanż, wysyłając żołnierzy amerykańskich, by umierali za państwo Izrael. Innymi słowy, Izrael domaga się przelania większej ilości krwi, więcej pieniędzy do wydania i kolejnych katastrof w regionie.

  Być może żydowski politolog Norman Finkelstein miał rację, mówiąc, że Izrael musi ponieść poważną klęskę militarną. Rosja może rzucić wyzwanie reżimowi, ale Rosja nie może tego zrobić sama, ponieważ rosyjscy urzędnicy wydają się obawiać, że zostaną poddani czarowi „antysemityzmu”.

  Napisane przez:
  Jonas E. Alexis
  Jonas E. Alexis ma stopnie z matematyki i filozofii. Studiował edukację na poziomie magisterskim. Jego główne zainteresowania to polityka zagraniczna USA, historia konfliktu Izrael / Palestyna oraz historia idei. Jest autorem nowej książki Syjonizm kontra Zachód: jak ideologia talmudyczna podkopuje kulturę zachodnią. Uczy matematyki w Korei Południowej.
  Koniec cytatu z VT
  Globalni bandyci niszczą kolejne państwo, co z tego wyniknie? WW3?
  CDN

  Polubienie

 4. Dla kontrastu, oceńcie sami co jest bardziej prawdopodobne. Strona vt, translator:
  Czy czas ataku USA na Syrię był urozmaiceniem problemów prawnych Trumpa?

  Koalicja USA atakuje „obiekt” Damaszku
  Nota redakcyjna : Telewizja prasowa zaskoczyła mnie w krótkim czasie, aby relacjonować na żywo atak USA na Syrię, żałosne nadużycie siły militarnej Ameryki. Ale na szczęście atak wydaje się być na pokaz.

  Amerykańskie i brytyjskie samoloty zaatakowały trzy lokalizacje, które mogę zapewnić, że Damaszek wiedział, że są na liście i zostały ewakuowane przez ponad tydzień. Dunford wyjaśnił, w jaki sposób wybrano cele, aby uniknąć ofiar wśród ludności cywilnej.

  Mattis i Dunford również odpowiedzieli na pytania dotyczące puli prasowej dotyczące obaw związanych z „uwolnieniem broni chemicznej” poprzez strajk, i że na przykład Centrum Badań Naukowych zostało wybrane, aby niszczyć swój sprzęt i pliki. Mamy więc przypuszczać, że gdyby Syria prowadziła badania nad bronią chemiczną, nie zrobiłaby kopii zapasowej?

  Później, gdy presja ze strony gazety była bardziej szczegółowa, o jakich chemikaliach mówi się w mosiądzu, wymknęli się i wspomnieli o chlodzie i „może” sarin. Oni się wygłupili.

  Chlor nie wymaga instalacji naukowo-badawczej, jak to miało miejsce od dłuższego czasu. VT opublikował historię przechwyconego obiektu dżihadystycznego we wschodniej części Ghouta, która była operacją z gołą kością. Wygląda na to, że amerykańska koalicja nie ma nic przeciwko swoim sojusznikom dżihadystów używającym broni chemicznej. Wyobraź sobie, że.
  Generałowie Dunford i Mattis

  Drodzy generałowie, Syryjczycy mogli już przenieść produkcję chloru do jednostki dżihadystycznej, którą SAA złapali we wschodniej części Ghouty, wyposażając ją w sprzęt amerykański, ponieważ, szczerze mówiąc, cena była rozsądna i byłoby to ostatnie miejsce, w którym byście jej szukali, prawda?

  Nie wspomniano o francuskich samolotach latających, ale Brytyjskie Tornado otrzymały zaszczytny magazyn „prekursorów” w Homs. Koloruj mnie podejrzanie, ponieważ Tornado mają podpis radaru metalowego wieloryba, więc trudno byłoby dostać cztery z nich przez rosyjski radar, nawet gdy strzelałyby syryjskie baterie.

  Wielki słoń w pokoju po raz kolejny był motywem Syrii do użycia broni chemicznej w ostatnim rzekomym ataku? Ani generałowie, ani prasa nie zetknęli się z tym pytaniem, nie kontynuując długiego maratonu.

  Mój wniosek jest taki, że na szczęście ten atak miał wiele wspólnego z niczym, fałszywym atakiem na fałszywe gazowanie przez trzy kraje, wymagające niezłej dywersyfikacji z różnych krajowych trudności.

  Francja ma strajki w całym kraju; brytyjska klasa średnia zostaje zredukowana do pańszczyzny; a Trump ma małą armię prawników zajmujących się swoimi licznymi problemami, najpóźniej ze swoim osobistym adwokatem stojącym w obliczu odpowiedzialności karnej.

  Generałowie obiecali rano bardziej szczegółową odprawę. Przed wyjściem nawet pożegnali się, by wystrzegać się dezinformacji, która wydobywałaby się z Syrii i Rosjan. Po prostu nie możesz tego zrobić … JD]
  Link, napiszcie, czy wam się otwiera ta strona.
  https://www.veteranstoday.com/2018/04/14/was-the-us-attack-timing-on-syria-a-diversion-from-trump-legal-problems/

  Polubienie

 5. Jak na tą godzinę wynika, że wszyscy szczęśliwi!!! Tramp „wyszedł z twarzą” bo „ukarał reżim” w czym bardzo wspomogła go Francja i Anglia, a tylko przy okazji przetestował skuteczność nowych rakiet, Putin szczęśliwy bo nie w jego siły celowano, Assad szczęśliwy bo nikt nie zginął, a szkody za dużo też nie wyrządzono. Przedstawienie skończone … i bardzo dobrze, bo póki co Armagedon oddalony.

  Polubienie

  1. amerykanie i ferajna nie mają nowych rakiet… te „nowoczesne” rakiety zdjęły stare systemy wyprodukowane za czasów ZSSR….
   nowe systemy nie zostały uaktywnione, NATO nadal nie wie co potrafią, a skoro starocie zmodernizowane są tak skuteczne na cholernie drogie amerykanskie tomahawki to co takiego potrafią systemy S-300,S-400, czy najnowszy S-500 które się stale „uczą” na polu walki w syrii ??
   5-7 rakiet trafiło w cele, reszte zniszczono bądz skierowano na pustynię, 71 zestrzelono….
   ta akcja to totalne pośmiewisko morderczej koalicji… klapa na całej lini…. zenada!
   trump wcale nie wyszedł z twarzą….. za 2-3 dni bedzie taka polewka z skuteczności iz będzie miec czkawkę..
   do tego przedstawiciele od środków chemicznych przyjechali i biorą się do roboty….. stwierdzą iz żadnego chemicznego ataku nie było…..
   Ale będzie za to nastepna chemiczna prowokacja, aby mogli przeprowadzić nastepny atak , tylko czy sie odważą przy takiej skuteczności plot syryjskiej?
   izrael, ISIS są zawiedzeni takim marnym atakiem….

   Polubienie

   1. Niektórzy sugerują, że ten cały nalot miał zniszczyć linie technologiczne środków chemicznych, ale one znajdowały się w rękach pupilków „niezwyciężonej koalicji” i chodziło o rozpirzenie dowodów.

    Polubienie

 6. @StopNWO, link działa

  Ci co mają problemy z dzwonkami, akładam, że korzystają z przeglądarki chrome lub innej na silniku chromium.
  Ostatnio ogólnie są z nia problemy, które wynikaja z „grzebania” w protokołach bezpieczeństwa (czytaj: szpiegowania).
  Natomiast większość z nas ma poinstalowane dodatkowo adblocki jako rozszerzenia, plus rózne firewalle.
  Ja nie doszedłem jeszcze co z czym sie „gryzie” ale jak zainstalujecie czystego chrome, srajacego reklamami jakby miał durchwall, to okazuje się, że wszystko działa na stronach i na YT.

  Oczywiście nie ma opcji, żeby puszczać chrome żeby sobie „hasał” bez kontroli, dlatego ja zmieniłem tymczasowo na firefoxa i po zainstalowaniu kilku rozszerzeń mam chyba spokój.

  PS.
  Polecam tez przetestowac sobie seamonkey (obecnie jestem w trakcie), jest dużo lżejsza, lepiej operuje na wielu kartach.

  Polubienie

 7. Co do kolejnego ataku na Syrię, to zastanawiam sie już coraz częściej… Po co??? i za duzo mi jest tych „po co?”
  No cóż, siadamy i patrzymy co sie bedzie wyprawiać, ja na razie nie odważę się spekulować co do najblizej przyszłości, tego co sie wyprawia od rana…
  Postrzelają i zostawią? czy będzie więcej, w kolejnych dniach.

  A czy siły Izraela brały w ogóle udział w porannych atakach?

  Czy myslicie, że wpływ diaspoty w USA, ma aż tak ogromny wpływ na USA, żeby wyłącznie z pod ich wpływu wypłyneły obydwa „gazowe” odety? USA jako czysto pragmatyczne państwo bardzo lubi piec kilka pieczeni nad jednym ogniem.
  Kto i ile ma długów w „judeobankach”?
  Dlaczego Niemcy tak jednoznacznie powiedziały „niet”?

  Polubione przez 1 osoba

  1. Może pan z wiewiórką na głowie dogadał się z Putinem, żeby to tak zrobić, by po tych buńczucznych wypowiedziach „honoru” nie stracić ???
   Cyrk się zacznie, jak się Iran wścieknie … ale może Putin już Ich udobruchał ???

   Diaspora , to się Chin obawia, bo jak świat zrezygnuje z $, to z torbami pójdą 😉 😛 I może w związku z tym nie chcą się teraz wykrwawiać , bo potrzebują tej krwi na ostateczne rozwiązanie kwestii chińskiej ???
   A Niemcy mówią nie , bo Niemcy generalnie bardzo Rosję lubią – wyborcy zwłaszcza , a politycy robią interesy i po co Im jakieś głupie utarczki ??? Co by było, gdyby Niemcy Putinowi coś przez pomyłkę strącili ??? 😉 😛

   Pożywiom – uwidim … mnie na razie uspokoiło, że tak to zrobili, że nikt nie zginął 🙂 🙂 🙂

   Polubienie

 8. Bedzie Siwy Dym nad amerykanskimi stateczkami 🙂 🙂 🙂 Z okrecikow pana z wiewiorke na lbie zostana plywajaca, plonace wraki 🙂

  W Syrii parę tygodni temu rosyjska kosa trafiła na kamień (org. „Russians met their match”). Kilkuset Rosjan zostało zabitych – powiedział dyrektor CIA Mike Pompeo zeznając przed komisją ds zagranicznych amerykańskiego Senatu. Pompeo odpowiadał na pytania senatorów w ramach procedury koniecznej dla objęcia przez niego stanowiska sekretarza stanu.

  Tu juz nie chodzi o najemnikow z Grupy Wagnera, ale o zolnierzy z regularnej Armii Federacji Rosyjsiej. To dlatego wyslali ruscy z Krymu 15 okretow wsparcia. Nie wiem co tam sie znajduje. Widac bylo dla zmylki jakies ciezarowki, i BTR-y, a w ladowniach statkow pewnie sa najnowsze systemy rakiet S-400 🙂 W kwestie nowoczesnosci systemow rakietow ruscy wyprzedzaja amerykancow o conajmniej 10 lat!

  – W Syrii parę tygodni temu rosyjska kosa trafiła na kamień (org. „Russians met their match”). Kilkuset Rosjan zostało zabitych – powiedział dyrektor CIA Mike Pompeo zeznając przed komisją ds zagranicznych amerykańskiego Senatu. Pompeo odpowiadał na pytania senatorów w ramach procedury koniecznej dla objęcia przez niego stanowiska sekretarza stanu.

  Jesli teraz amerykance nie wywolaja wojny z rosja i jej nie pokonaja to za 5 lat juz bedzie za pozno. Amerykance chca pokonac ruskich w szybkiej wojnie, upokorzyc, po czym w bardzo szybkiem tempie odbudowac ich armie, lotnictwo, marynarke i wspolnie ruszyc na chinoli. Bez ladowego lotniskowca w postaci Rosji – amerykance nie beda w stanie wygrac wojny z chinolami.

  https://kresy24.pl/szef-cia-niechcacy-sie-wygadal-ze-w-amerykanskim-ataku-w-syrii-zginely-setki-rosjan/

  Polubienie

  1. brałbym wielką poprawkę na te setki rosjan…. tu z pewnoscią chodzi o ludzi z wagnera tylko iz tam nie było żadnych setek, a max 60 rosjan…
   co do regularnego wojska to nigdzie nie wyczytałem aby zginęło kilkudzisięciu, a co dopiero kilkuset zołnierzy….. w ostatnim czasie.
   Tego nie dałoby sie ukryc.
   ten news to propaganda sukcesu USA, a ostanie zdanie iz chcą pokonac rosję, odbudowac ją i ruszyć wspólnie na chiny to już całkowita abstrakcja o djechanie od rzeczywistości… tego juz komentowac nawet nie warto.
   Tylko się usmiechnąć…. co za idiota to sobie tak wykombinował….

   Polubienie

 9. Jack mowil, ze przechwycili 50 % pociskow, a ruscy mowia, ze wiecej bo az 70%! 🙂 Clava Russiyi! 🙂

  Generał Sergiej Rudskoj szef operacji rosyjskiego sztabu generalnego poinformował, że zestrzelono 71 z 103 pocisków manewrujących które wystrzeliły Stany Zjednoczone i ich sojusznicy.

  Rudskoj oświadczył: Zgodnie z posiadanymi informacjami, wystrzelono ogółem 103 pocisków manewrujących. Syryjskie systemy obrony powietrznej, w skład których wchodzi broń radziecka, skutecznie odparły pociski wystrzelone z samolotów i okrętów. Łącznie przechwycono 71 pocisków 🙂 I Kto tu jest zwyciezca – tuman z wiewiorka na lbie zblatowany z eskimosami z WallStreet???? 😉

  Pociski zostały przez Stany Zjednoczone i ich sojuszników zostały odparte przez systemy obrony powietrznej S-125, S-200, Buk, Kwadrat i Osa – powiedział generał.

  Świadczy to o wysokiej skuteczności znajdujących się w Syrii systemów uzbrojenia i doskonałych umiejętnościach syryjskich żołnierzy przeszkolonych przez naszych specjalistów, dodał Rudskoj zaznaczając, że Rosja w pełni przywróciła systemy obrony powietrznej Syrii w ciągu ostatnich osiemnastu miesięcy i nadal je udoskonala.

  https://kresy.pl/wydarzenia/rosyjscy-wojskowi-przechwycono-70-proc-pociskow-manewrujacych-wystrzelonych-w-syrie/

  Polubienie

  1. przez takie ataki systemy plot się stale „uczą” , ostatnimi czasy za aprobatą rosjan przepuszczano samoloty koalicji terorystycznej i ich rakiety aby obrona na przyszłośc była skuteczniejsza….
   po tym ataku, możemy się spodziewać iz skuteczność w przechwytywaniu samolotów i rakiet jeszcze bardziej wzrosła….
   Putin sie smieje….takie dane i zdobywanie doswiadczenia na polu walki są bardzo cenne…..

   Polubienie

   1. Putin sie smieje, bo ruscy zbieraja czestotliwosci, dane na ktorych pracuja radary amerykanskie, brytyjskie, francuskie. Wiedza juz jaki jest maksymalny i minimalny pulap, predkosc przelotowa tych rakiet wiec sa w stanie je zestrzelic nawet Bukiem 🙂 o ktorym my mozemy co najwyzej pomarzyc bo mamy wciaz sprzet z lat 60 tych. 🙂 Syryjczycy mieli tylko Buki, Ose, S-125 i S-200 🙂
    Turcy kupili S-400 a my kupilismy za ponad 50 MILIARDOW zlotych prototyp zlomu, ktory juz teraz nie potrafi zestrzelic zadnych nowoczesnych rosyjskich rakiet. Smiech na sali 🙂 Kolejny raz rzad statystow warszawskich vel tumanow z Wiejskiej dal sie zrobic w konia 🙂 Kupilismy od eskimoskiej mafii szmelc 🙂 Nawet jesli ten szmelc do nas dojedzie w 2022 roku,, bedzie w 70% produkowany w Izraelu tak by oni cos na tym zarobili. A w chwili wybuchu wojny z Rosja, zostanie natychmiast wylaczony. Ruscy eskimosi a jest ich oficjalnie w Izraelu ponad milion 🙂 oddadza kody do patriotow ruskim za darmoszke 🙂 W tri miga wyladuja na biurku Wladimira Wladimirowicza Putina.

    Russia Today podala, ze alianci naruszyli przestrzen powietrzna nad rosyjskimi bazami w Syrii. Jak jedna rakieta spadnie na rosyjska baze co moze sie stac Ruscy juz nie beda zwolywac Rady Bezpieczenstwa. Juz ostrzegali, ze alianci poniosa konsekwencje, wiec odpowiedz bedzie szybka i taka, ze amerykance brytole, francuzi od razu to odczuja na wlasnej skorze 🙂

    Technologia rakiet rosyjskich bije na glowe amerykanskie. To juz nie jest 10 lat, ale 20-30 lat do przodu 🙂 podobnie jest z ruskimi radarami i sprzetem nasluchowym, naprowadzajacym, dronami, smiglowcami, mysliwcami. Ruscy zrobili kolosalny postep, a amerykance staneli w rozwoju jak jaskiniowcy 🙂 i przespali bawiac sie w zwalczanie partyzantki tubylcow z kalachami w afganistanie i iraku.

    Nie zdziwilbym sie jakby ruscy wykorzystali KODY NATO, ktore wiozla niezbyt rozgarnieta Ekipa Wycieczkowa zdrajcy Lecha Kaczynskiego do Smolenska 8 lat temu.

    Polubienie

    1. A ja myślę, że teraz wyprztykują się z zardzewiałych rupieci , bo swojej prawdziwej technologii żadna strona na razie nie pokaże 😉 😛 To harcowanie z XX wieku 😉 😛
     Noooo, oczywiście jeszcze Nam te „dzidy” sprzedali ??? 😉 😛

     Polubienie

     1. zachód nie ma nowych lepszych rakiet! fakt ciągle się cos udoskonala, modyfikuje itd. ale na dzien dzisiejszy koalicja zachodnia jest w czarnej dupie po modernizacji systemów p.lot przez rosjan.
      Do zestrzelenia rakiet nie potrzeba nowych super antyrakiet tylko skutecznego systemu naprowadzania, oczywiście nowymi zabawkami sie rosjanie nie pochwalili, o tym co mogą są znikome wiadomości.
      Amerykanie są ok 20 lat za rosją….. nawet izraelska „żelazna kopuła” nie jest tak skuteczna.
      Ten atak miał tez na celu sprawdzenie nowych systemow p.lot – S-300,S-400 tylko iż te nie zostały uzyte i NATO w dalszym ciągu może tylko gdybać co to potrafi , FR nie dała sie sprowokować i nie odsłoniła swych kart……
      będzie ciekawie…..

      Polubienie

 10. Celem atakow na Syrie bylo uniemozliwienie znalezienia dowodow Misji Obserwacyjnej w Doumie.

  Goal of Syria strikes was to prevent chemical watchdog’s fact-finding mission in Douma – Moscow.

  The airstrikes were conducted hours before inspectors from the The airstrikes were conducted hours before inspectors from the Organisation for the Prohibition of Chemical Weapons (OPCW) were to start their fact-finding mission at the site. “There’s every reason to believe that the purpose of the attack on Syria was to obstruct the work of the OPCW inspectors,” the statement read.
  Moscow pointed out that the Western allies ignored evidence provided by Syria and Russia that the alleged chemical attack was actually staged in a “cynical” manner.

  „It’s becoming absolutely clear that those in the West, who are hiding behind the humanitarian rhetoric and trying to justify their military presence in Syria with the need of defeating the jihadists, are on the same side as them [the terrorists], working towards dismembering the country,” the Foreign Ministry said. It added that such conclusions are also backed by the unwillingness of the US and its allies to participate in the reconstruction or the areas liberated by the Syrian government.

  Naloty przeprowadzono godziny przed tym gdy inspektorzy z Organizacji ds. Zakazu Broni Chemicznej mieli rozpoczac poszukiwanie dowodow urzycia broni chemicznej. Jest oczywisty powod by uwazac, ze celem ataku na Syrie bylo utrudnienie pracy inspektorow OZBC.
  Moskwa zasugurowala zachodnim aliantom ignorowanie dowodow dostarczonych przez Syrie i Rosje, ze rzekomy atak chemiczny byl incenizowany w „cyniczny” sposob.

  „Staje sie absolutnie oczywiste, ze ci na Zachodzie, ktorzy kryja sie za humunatitarna retoryka i proboja usprawiedlic swoja wojskowa obecnosc w Syrii z potrzeba obrony dzihadistow, sa po tej samej stronie co oni [terrorysci], wspolpracujacy w celu rozczlonkowania kraju,” powiedzial Minister Spraw Zagranicznych. Dodal, ze takie wnioski sa poparte przez niechec USA i aliantow do uczestnictwa w odbudowie obszarow wyzwolonych przez syryjski rzad.

  Zrodlo Russia Today

  Polubienie

 11. Aleksander Gorkow: „Mądre” amerykańskie rakiety maja intelekt z lat 60-ch lat 🙂

  O efektywnosci zadziałałania syryjskiego systemu obrony przeciwlotniczje, jaki jest potencjał, jak niebezpieczne sa skrzydlate rakiety, w wywiadzie dla „Rosja 24” odpowiada były dowodca Wojsk Rakietowych WWS Rosji, generał porucznik w stanie spoczynku Aleksandr Gorkow.

  Александр Горьков: „умные” американские ракеты нарвались на интеллект 1960-х годов – Россия 24

  Polubienie

  1. Plusik poszedł. Ale to nie takie proste, każda pliszka swój ogonek chwali.
   Ciekawe jest to, co dzieje się na 2 a nawet 3 planie. Macki Deep State obejmują cały świat, nic nie jest tym, czym karmią nas „mendia” Czytam właśnie o panu z wąsikiem. Fragment: Kto i dlaczego spowodował II wojnę światową oraz planował podział świata na 16 państw po wojnie ?
   …”Niemcy Hitlera odniosły w ciągu dosłownie kilku lat niebywały na skale światową sukces gospodarczy. Za tym sukcesem stanęło publiczne poparcie partii hitlerowskiej.

   Żeby tylko wymienić kilka elementów tej potęgi gospodarczej wystarczy powiedzieć:

   zlikwidowano bezrobocie,
   zlikwidowano element kryminalny – po wielu latach Niemiec mógł czuć się bezpiecznie na spacerze;
   udzielono bezprocentowych kredytów na budowę domków jednorodzinnych,
   określono 8 godzinny dzień pracy,
   ustalono obowiązkowe urlopy pracownicze,
   opracowano powszechnie dostępny samochód dla świata pracy,
   Niemcy Narodowego Socjalizmu zbudowały statki pasażerskie dla świata pracy ( m. innymi Gustloff),
   po raz pierwszy Niemiec – pracownik mógł jechać na wczasy zagraniczne,
   wskutek współpracy z Palestyną na stołach Niemca pojawić się mogły pomarańcze z Haiffy,
   wprowadzono powszechną opiekę lekarską dla świata pracy,
   stworzono szkoły młodzieży Hitler Jugend w której młodzież korzystała z parków i natury na obozach harcerskich podejmując się nauki zawodów praktycznych,
   dziewczynki uczyły się opieki nad dziećmi, gotowania krawiectwa;
   chłopcy uczyli się zawodów praktycznych męskich,
   proszę zrozumieć to stało się w ciągu…3 lat od objęcia władzy przez Hitlera,
   Niemcy wystąpiły z Banku centralnego i stworzyły własna monetę niezależną od giełdy w Londynie i Nowym Yorku. To ostatnie stało się przyczyna wojny,
   Churchill podziwiał Hitlera. Anglicy byli przerażeni tym sukcesem, który zagrażał wyzyskowi ich klasy robotniczej,
   do tego stopnia byli tym przerażeni że…. zakazali wpływania Gustloffa do portów brytyjskich – nie chcieli aby robotnik widział jak można wprowadzić reform pracownicze w kraju bez kliki żydowskiej,
   Hitler zdecydowanie odsunął żydów od banków, sektora finansowego i od prasy,
   odpowiedzią na blokadę gospodarczą Anglików i finansjery żydowskiej wobec Niemiec była tzw. Noc Kryształowa jako reakcja na te wrogie posunięcia,
   Narodowym socjalistom zarzuca się „palenie książek” mój Boże, jakie to były książki niech raczą wspomnieć propagandziści lewaccy – była to literatura propagandy bolszewickiej, która rujnowała Niemcy Republiki Weimarskiej, dziela Marxa; pornografia, która zalewała Niemcy. Bibuła partii bolszewickiej; sztuka tzw. dekadencka, w której celowali Żydzi rujnując tkankę społeczna.
   zakazano aborcji, prostytucji, marksizm był tępiony, jako ideologia nihilistyczna społecznie,
   przede wszystkim Narodowi Socjaliści znieśli „walkę klas” rdzeń ideologii Marksa.
   przeciwnie NSDAP zmusiła pracodawców kapitalistów do przestrzegania praw pracowniczych,
   skończyło się utrapienie ery współczesnej – rozwarstwienia społecznego,
   kapitaliści mieli obowiązek współpracować z robotnikami dla wspólnego dobra jakim było DOBRO KRAJU……
   Niemcy stały się w ciągu kilku lat krajem ludzi autentycznie szczęśliwych – czego nie mogą Niemcom wybaczyć do obecnych czasów wszelkiej maści propagandowe urzędasy..
   powstawały ośrodki wypoczynkowe nie dla elity, ale świata pracy.
   młodzież z ubogich rodzin otrzymała szanse darmowej edukacji na uczelniach ze statusem akademickim.
   w domach robotniczych pojawiły się pralki…lodówki.
   Standardu życia w Niemczech mogli pozazdrościć Anglicy i Amerykanie nękani kryzysem i głodem połączonym z brakiem pracy. Tak było do lat 40.
   Żydów nie aresztowano pozwalano im emigrować, mogli wywozić swoje rzeczy i zachować… swoje konta bankowe nawet na emigracji,
   niestety wojna na kontynencie, która w rzeczywistości sprowokowali Anglicy stała się główna przeszkodą wobec „rozwiązania kwestii żydowskiej”.
   Palestyna stała się zamknięta, USA zablokowały możliwość imigracji Żydów z Niemiec.
   Warunki wojny spowodowały, że większość młodzieży męskiej została powołana do wojska. Nie miał kto pracować w przemyśle.
   Stworzono wiec Obozy Koncentracyjne celem zatrudnienia ich pensjonariuszy w przemyśle. Taka była idea. Ale realia życia nie są idealne. Pojawiły się nadużycia dowództwa w tych obozach, początkowo surowo karane. W każdym razie sadyści jacy stanowią zawsze pewien procent społeczeństwa znaleźli obszar na którym mogli się wyżywać.
   To że były to początkowo Obozy Pracy stanowił napis na bramach obozowych „Arbeit macht Frei”.
   Okrucieństwa wojny, braki w zaopatrzeniu, ruina systemu transportu, doprowadziły do tego, że obozy stały się obozami śmierci – z powodu braku żywności; leków; środków higieny.
   Większość ofiar śmiertelnych zbierała zaraza tyfusu z powodu wszy.
   Trzeba wspomnieć ze istniały różne klasy obozów. Obozy pracy tzw. korekcyjne – wychowania przez prace, ale także obozy zagłady, gdzie prace stosowano jako środek wyniszczenia biologicznego. Do takich należał Mauthausen (kamieniołom w Austrii)
   Liczba ofiar żydów zamordowanych w obozach jest znacznie przesadzona przez propagandę.
   Istniały zbiorowe mordy; rozstrzeliwania ale…. nie było nigdzie na terenie 3 Rzeszy komór gazowych, w których by truto ludzi. Cyklon B był stosowany do odwszawiania ubrań i rzeczy więźniów. Załogi obozów bały się zarazy tyfusu.”
   ZAWSZE NA WOJNIE PIERWSZA GINIE PRAWDA, A NOWĄ PISZĄ ZWYCIĘZCY.
   Jesteśmy karmieni fałszem.

   http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/04/kto-i-dlaczego-spowodowal-ii-wojne-swiatowa-oraz-planowal-podzial-swiata-na-16-panstw-po-wojnie/

   Polubienie

   1. Wnerwia mnie ta propaganda i te peany na temat niejakiego hitlera 😦 😦 😦
    Kiedyś oglądałam film, jak to oni właśnie seksualizowali swoje kobiety , bo marzyli, że będą ssmani dzieci płodzić, a „jugendamty” wychowywać … a jak tam wychowywano ??? … Ano dawali dzieciaczkowi na wychowanie szczeniaczka, a potem własnoręcznie kazano zabić !!! 😦 😦 😦
    Tiaaaa …. urlopyyy ??? Jak sobie nasprowadzali słowiańskich niewolników , to mogli sobie „pany” pozwolić na urlopy 😦 😦 😦
    Skoro hitler tak masksizmu nienawidził , to dlaczego się z bolszewikami dogadał ??? 😉 😛
    I hitler wcale wojny nie przegrał … jego wizje teraz się ziszczają 😦 😦 😦 Żołnierze niemieccy zapowiadali, że i tak tu wrócą bez jednego wystrzału 😦
    Założenia były też takie, że ma tu Nas być parę sztuk – to mamy depopulację ( szczepionki… chemtrails ) , a reszta bydła miała mieć leczenie podstawowe ( żeby zarazy nie roznosili ) i nauczanie podstawowe ( podpisz kredyt i przelicz marną wypłatę ) 😦 😦 😦
    I też gdzieś ktoś w jakims filmiku mówił, że będziemy po nich donaszać ciuchy … i co ??? To były przepowiednie z ’45 😉 😛
    Plan dla środkowej europy przewidywał też paraniepodległościowe państewka o gospodarce peryferyjnej i nie kolidującej z niemiecką 😉 😛
    Piej z zachwytów dalej „podczłowieku” 😉 😛

    Polubienie

    1. Dokladnie! Tak bylo. Polacy byli i mieli byc do konca zycia niemieckimi niewolnikami w liczbie 100,000

     Sensacyjne dokumenty! Tak Niemcy planowali zagładę Warszawy. I sie skurwysynom udalo 😦

     Irmina Samuel z IPN: Was Polaków nie będzie / Planowana eksterminacja Polaków przez ‚naród żydowski

     Polubienie

     1. Po pierwsze nie ¨oddali¨ a ukradli. Po drugie reszta Polakow uczestniczacych w piramidzie bedzie miala ukradzione majatki i zostanie w najlepszym wypadku niewolnikami. wiec po co zyc w niewoli jak mozna zginac wolnym?

      Polubienie

   2. Racja, ale brakuje mi „drobnego” szczegòliku. Hitler był mordercą z milionami niewinnych ofiar „na koncie”, często kobiet i dzieci. Poł-prawdy mogą prowadzić do kłamstwa, ćwierćprawdy to już czysta manipulacja. Pozdrawiam.

    Polubienie

 12. Libia za „zbrodniarza” śp.Kaddafiego:
  Mu’ammar al-Kaddafi [1942-2011] przejął władzę w 1969 roku, Libia wówczas była jednym z najbiedniejszych krajów Afryki. W 2011 roku Libia stała się jednym z najbogatszych krajów Afryki. W oparciu o zyski z eksportu ropy naftowej przywódca był w stanie finansować liczne rządowe inwestycje, nie korzystając z funduszy MFW.W 1969 roku tylko 25% Libijczyków umiało czytać. Mu’ammar al-Kaddafi w pierwszej kolejności stworzył ludności możliwości nauki, a następnie inwestował w rozwój technologiczny kraju. W notce tej ograniczę się do przedstawienia poziomu życia Libijczyków w ostatnich latach władzy „dyktatora”. Na początek zapraszam do wysłuchania wykładu Libia za Kaddafiego – odkłamany obraz.Edukacja była bezpłatna.
  Studenci na uczelniach krajowych i zagranicznych otrzymywali stypendium w wysokości 500 dolarów miesięcznie. W 2011 roku 25% Libijczyków posiadało wykształcenie wyższe, w kraju pozostało tylko 13% analfabetów.
  Jeśli Libijczyk po obronie dyplomu nie znalazł pracy, państwo wypłacało mu przeciętną pensję, jaką otrzymywał przed podjęciem studiów.
  Libijskie banki były własnością państwa i udzielały nieoprocentowanych pożyczek.
  Libijczycy, którzy chcieli zostać rolnikami, otrzymywali ziemię, dom, sprzęt, nasiona oraz żywy inwentarz potrzebny do rozpoczęcia działalności.
  Rząd pokrywał 50% ceny zakupu samochodu. Cena benzyny wynosiła 0,14 dolarów/litr.
  Prąd był darmowy dla wszystkich mieszkańców.
  Nowożeńcy otrzymywali od rządu 60 tys. dinarów (ok. 50 tys. dol.) na zakup swojego pierwszego mieszkania.
  „Becikowe” wynosiło 5 tysięcy dolarów.
  Służba zdrowia była bezpłatna. Gdy nie było możliwości wykonania jakiegoś zabiegu w kraju, rząd finansował jego koszty za granicą, w tym podróż i zakwaterowanie.
  Libia nie miała żadnych zagranicznych długów, dodatkowo posiadała rezerwy finansowe w wysokości 150 mld dol.
  Podstawowym problemem w Afryce jest brak wody pitnej, z tego powodu co roku umiera wiele milionów ludzi. Mu’ammar al-Kaddafi zapewnił Libijczykom czystą wodę pitną, a następnie rurociągi planował przedłuzyć do sąsiednich państw.

  Wielka Sztuczna Rzeka w Libii, 8 cud świata to największa na świecie podziemna sieć rurociągów, jej długość wynosi 4 000 km, zbudowana jest w oparciu o 1300 studni o głębokości od 80 do 400 metrów. Studnie połączone są rurociągami, których podstawowym elementem są rury o średnicy 4 m i długości 7 m. Do sieci tej woda pompowana jest z 270 szybów głębokich na 100 m. Szacowany koszt 1m³ wody miał wynosić wynosi 0,35 centom.https://www.salon24.pl/…/737181,libia-za-czasow-mu…

  Polubienie

  1. Dokladnie tak bylo jak piszesz! 🙂 Libia dla swoich mieszkancow byla rajem na ziemi 🙂 Niestety francuska szczujnia, ktorej zachcialo sie stworzyc kieszonkowe imperium kolonialne to wszystko zniszczyla. Amerykancom i eskimosom z CITY nie spodobalo sie to, ze Kadafi chcial zrezygnowac z dolara w transakcach sprzedazy ropy zastepujac go zlotym Dinarem 🙂

   Stanisław Michalkiewicz: KTO INICJOWAŁ tzw. „ARABSKĄ WIOSNĘ”?

   Przy okazji, czy cos wiecie na temat stanu zdrowia pana redaktora Stanislawa Michalkiewicza?

   Polubienie

  2. Dokladnie tak bylo. Pamietam jak z rodziny starali sie o wyjazd do Libii.
   Mozna bylo bardzo duzo zarobic. Niuestety chyba musi wybuchnac
   3 wojna swiatowa zeby wszystko zaczerlo sie od nowa.
   Do Konfederacji Narodowej nie bardzo sie ludzi pala z moich obserwacji.

   Polubienie

    1. Skoro syryjska obrona przeciwlotnicza zestzelila ponad 70% wystrzelonych rakiet 🙂 oznacza to, ze amerykance, brytole i zabojady musialy sie niezle posrac w gacie 🙂 Teraz pala glupa i sie klamstwa, manipulacje i dezinformacje, ile to zniszczyli a w rzeczywistowistosci zadnych wielkich zniszczen nie ma. Boja sie powiedziec prawdy, ze tak naprawde przegrali na starcie 🙂 A Syryjczycy wcale nie mieli do dyspozycji nowych system przeciwlotniczych S-300 ani tez najnowszych S-400. Pomyslcie co sie stanie jesli ruscy rozstawia w Syrii S-300???? Wiekszosc latajacego szrotu aliantow bedzie zestrzelona w tri miga 🙂 Ruscy odpowiedza brytolom, amerykancom i zabojadom krotko i konkretnie – zatopia im cala srodziemnomorska flote 🙂 Ta flota juz teraz jest plywajacym zlomem. A F 35 ustepuja predkoscia, zdolnoscia do manewrow, uzbrojeniem (nie posiadaja na pokladzie dzialek nawet kalibru 7.62 mm) najnowszym Suhoj Su 35 🙂

     Dla zainteresowanych Wszystkie powody dlaczego Amerykance powinni obawiac sie rosyjskich Su 35? 🙂

     All of the Reasons Why America Should Fear Russia’s Su-35 Fighter

     http://nationalinterest.org/blog/the-buzz/all-the-reasons-why-america-should-fear-russias-su-35-24420

     Polubienie

     1. 14 kwietnia Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Francja rozpoczęły wspólny, zmasowany atak rakietowy w Syrii, uzasadniając swe działania odpowiedzią za domniemane użycie broni chemicznej w Douma 7 kwietnia.

      Według rosyjskiego Ministerstwa Obrony, Syryjskie Siły Obrony Powietrznej zestrzeliły 71 z 103 pocisków wystrzelonych przez blok kierowany przez USA.

      Na obszarze Międzynarodowego Portu Lotniczego w Damaszku wystrzelono cztery pociski. Wszystkie pociski zostały przechwycone.
      12 pocisków wystrzelono na lotnisko wojskowe Al-Dumayr. Wszystkie pociski zostały przechwycone.
      18 pocisków wystrzelono na lotnisku Baly Military Airport. Wszystkie pociski zostały przechwycone.
      12 pocisków wystrzelono na lotnisku wojskowym Shayarat. Wszystkie pociski zostały przechwycone.
      Na Mezzeh Military Airport wystrzelono 9 pocisków. Pięć pocisków zostało przechwyconych.
      Na lotnisku wojskowym Homs wystrzelono 16 pocisków. 13 pocisków zostało przechwyconych.
      30 pocisków wystrzelono na cele w rejonach Barzah i Jaramani. Siedem pocisków zostało przechwyconych.
      Pentagon odrzucił doniesienia, że ​​siły syryjskie przechwyciły coś, – mówi, że Stany Zjednoczone i ich sojusznicy „z powodzeniem uderzyli w każdy cel”.

      Zgodnie z tą wersją wystrzelono 105 pocisków rakietowych na rzekome obiekty „broni chemicznej” rządu Assada.
      Za VT i KIP (veteranstoday i Klub Inteligencji Polskiej)
      Ani Trump,ani Putin nie chce wojny. Wojnę chcą sataniści psychopaci z deep state. To ścierwo opanowało całą planetę.
      3mtasię.

      Polubienie

      1. Nie pamiętam gdzie pisali, że użyto również rakiet identycznych jak my kupiliśmy za 250mln i że one jeszcze są w fazie testów. Jeżeli to jest prawdą, to chyba nieszczególnie skuteczny „straszak” sobie kupiliśmy skoro starszy sprzęt rosyjski sobie z nimi poradził.

       Polubienie

       1. My kupujemy bezpieczeństwo, nie rakiety. To jest opanowane do perfekcji przez mafie sycylijskie. Wykupujesz od mafiozów ” security” Albo znikniesz. Rakiety to ściema. MAFIA rządzi, MAFIA radzi Mafia nigdy was nie zdradzi.

        Polubienie

       2. Sarkazm 🙂 , przecież my już mamy wprowadzoną „demokrację” i mafia czuje się na naszym terenie jak u siebie. Nawet ostatnio „ojciec chrzestny” nas odwiedził .

        Polubienie

     2. dokładnie jak piszesz….. a na F-35 wystarczy stary Mig-29….
      Odpowiednikiem F-35 ma byc niby Su-35 tylko nie zapominaj o Su-57….
      Tak naprawdę grozny jest F-22 raptor, bo F-35 jest nadal nieskonczoną ciągle modernizowaną konstrukcją ktora pochłania miliony dolarów…
      I jest to samolot który z założenia ma z daleka wystrzelić rakiety i …. uciec z pola walki bo jak dojdzie do konfrontacji face to face to nie ma szans w manewrowości ani czym się bronic.
      po drugie przy Su żaden F-35 nie wróci do bazy, mają znacznie mniejszy zasięg……. padną z braku paliwa.

      Polubienie

  1. „każda strona jest winna, wspierająca, atakująca popierająca i ta co czynnie się przygląda nic nie robiąc. nie ta, która nie trworzy się na czyjejś krzywdzie. nie było by nienawiści,.. mają jeszcze czas. Łatwo jest ukraść niź komuś coś dać….łatwo jest odbierać życie niź je dawać, łatwiej jest czynić zło niź dobro by z kimś się porozumieć. dla tego co czyni zło, bo jest lepsze, będzie widział w nim dobro, zło pod pozorem dobra nie jest dobre. Tak się i z wami wszystkimi stanie, w taki sposób jaki wy osądzacie i wy zostaniecie osądzeni”

   Polubienie

 13. PIOTR NATANEK NALEŻY DO ZNIKOMEGO PROMILU LUDZI KTÓRZY ODKRYWAJĄ PRAWDĘ W VATY KAŃSKIEJ JASKINI ZŁA ! Najlepszy ksiadz w Polsce z prawdziwego powolania 🙂 Ma niesamowite kazania, w ktorych zawarta jest prawda 🙂

  Dlaczego Żydzi stali się BOGOBÓJCAMI? – Bo od zawsze zamiast Bogu oddają cześć diabłu 🙂

  Polubienie

  1. NIE POZWOLIMY BY KTOS KIEDYKOLWIEK PODNIOSL REKE NA NAROD ESKIMOSKI! -slowa Dudasza 🙂 I bardzo dobrze sie stalo, ze prezydent Juda vel Judasz sie odslonil. Ciemny pisowski lud wreszcie otworzy oczy i zobaczy, ze Dudasz to rezydent Mossadu w krotkich spodenkach i pelni w Polinie funkcje chlopca na posylki 🙂
   Polin nad Wisłą, gdzie każdy Żyd może bezkarnie smarować gównem Polskę i Polaków a jeśli tego mu mało może zwsze odlać się na pomnik nie zydowskich ofiar Oświęcimia. Brawo PiS brawo Duda, Panie Duda Pan sie nie boi, cały Mossad za Panem murem stoi = Lokaj lokaj.

   Cala wierhuszka kraju eskimosow, szef sztabu, Mossadu, Szinbef, Policji przyjechala na Marsz Zywych lamiac procedury bezpieczenstwa. Dudasz znowu zlozyl HOLD LENNY, znowu byl lokajem i gosciem 🙂

   Pan Nikt pyta Grzegorza Brauna o Żydów i ich politykę wobec Polski 🙂

   Warto obejrzec do konca. Mowia co jest oczywiste i widac juz powoli efekty pracy przy budowie GLOWNEGO CENTRUM DOWODZENIA w Polin w JURZE KRAKOWSKO-CZESTOCHOWSKIEJ 🙂 Centrum ma miec 15 Pieter w dol, to wiemy oficjalnie. Ale nie bedzie nalezec do polaczkow a do ich nadzorcow z kraju eskimosow 🙂 Musza w koncu miec jakies konkretne miejsce na przechowywanie broni jadrowej, madrych, zdolnych ludzi do obslugi tego sprzetu gdy na bliskim wschodzie wzrosnie cisnienie i siwy dym zostanie z Izraela 🙂

   Radom i Modlin maja byc lotniskami zapasowymi 🙂

   Polska FLOTA Powietrzna LOT powiekszyla sie o 4 samoloty Dreamliner plus. Ciekawe po co? Moze do operacji MOST 2??? 🙂

   Budowa Centralnego Portu Lotniczego miedzy Lodzia a Warszawa juz jest zatwierdzona i zalegendowana. Nawet niemcy sie nie sprzeciwiaja 🙂 Projekt nie bedzie sluzyl Polin, ale eskimosom 🙂 Mis na skale mozliwosci gojow 🙂 Nie zaszkodzi interesom Berlina, bo bedzie Warszawiw Station 🙂 do przezutu wojsk amerykanskich. Wybudowane za nasze pieniadze by umozliwic ewakuacje aktywow personalnych, bojowych, informacyjnych szla legalnym i kanalym kanalem. Polin, Nowy Wschod, Obszar Wschod to panstwo blizniacze do Izraela 🙂

   Eskimosy chcą stać się udziałowcami w tym bardzo ważnym geostrategicznie regionie. Robią to mądrze, zgrabnie i bezwysiłkowo, biorąc pod uwagę, kto rządzi Polską” – mówi Gryguć i dodaje – „W obecnej układance geopolitycznej jesteśmy w fazie dekonstrukcji ładu globalnego i rekonstrukcji na nowo. Państwa pozornie własne, słabe i niesuwerenne powinny nie wychylać się i nie wychodzić przed szereg.

   Niestety jestesmy juz na przegranej pozycji, bo te kurwy w Warszawiwie oddaja wszystko co Polskie eskimosom za darmoszke. Kalkstein i szabesgoje Maliniak, mieczak Blaszczak, pantoflarz Glinski, chachlak Gowin, tworca Muzeum Chasydyzmu Selin z Zoliborskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznej Sanacji ze jak przyleci szlachta eskimoska w beda mieli mozliwosc utrzymania sie przy zlobie 🙂

   Już 100 lat temu pisał Roman Dmowski : „Gdyby Polska nie miałaby tylu Żydów, nigdy by nie było rozbiorów.” (Źródło: Przewrót, 1934)
   oraz : „Żyjemy w dobie bankructwa wielu podstaw, na których opierało się życie świata naszej cywilizacji w ostatnim okresie dziejów. W krajach przodujących cywilizacyjnie dotychczasowe podstawy walą się szybko, a niewiele widać twórczości w kierunku budowania nowych. Raczej widzi się upór w kierunku ratowania tego, czego się uratować nie da.
   Takie momenty w dziejach cywilizowanej ludzkości bywały już nieraz. Znamionowały je zawsze pewne rysy wspólne, bez względu na warunki czasu i miejsca: upadek wiary, silnej wiary w cokolwiek; upadek myśli – zanik twórczości; upadek smaku – górowanie brzydoty nad pięknem; rozkład dyscypliny moralnej i upadek obyczajów; wreszcie, rozpowszechnienie się rozmaitych zabobonów, zastępujących wierzenia religijne. Wszystkie te rysy występują w bardzo uwypuklony sposób w dzisiejszym życiu naszej cywilizacji.” (Źródło: Kościół, naród i państwo, 1927)
   oraz : „Znacznie głębsze rozbicie inteligencji polskiej wynikło z tłumnego wtargnięcia w jej szeregi Żydów. Przeprowadzona w przeddzień powstania [styczniowego] reforma Wielopolskiego zniosła prawne przegrody między nimi a społeczeństwem polskim. Rzucili się wtedy do szkół średnich i uniwersytetów. Wytworzyli liczną inteligencję, biorącą udział w życiu polskim, wnoszącą w nie swoje tendencje, narzucającą mu swe upodobania i swe nienawiści, a w wypadkach nawet, w których usiłowali być jak najwięcej Polakami, nie mogącą się pozbyć swej odrębnej psychiki, swych instynktów. Ta inteligencja, w miarę, jak liczba jej rosła, stawała się coraz słabiej polska, a coraz mocniej żydowską.” (Źródło: Myśli nowoczesnego Polaka, 1903)
   oraz : „Związali oni [Żydzi] swą karierę z kapitalizmem nowoczesnym, na którego rozwój i charakter sami wielki wpływ wywarli, i przezeń spodziewali się dojść do całkowitego panowania nad światem.”
   oraz : ” Społeczeństwo zaś popada w bezmyślność w zakresie najżywotniejszych swoich interesów, w dziedzinach zaś oderwanych od życia okazuje skłonność do ekstaz i orgii duchowych. Umie ono przez dłuższy czas zupełnie nie interesować się poważnymi zaburzeniami w głębi państwa, od którego jego losy zależą, ale przychodzi czasem chwila, że z wszystkich kątów kraju zjeżdżają się ludzie w celu wysłuchania jednej opery, lub że wypełniająca salę koncertową wyborowa publiczność urządza sobie zbiorowe łkanie.” (Źródło: Myśli nowoczesnego Polaka, 1903)
   oraz : „Gubi nas ona (bierność – przyp. aut.) nie tylko jako naród, ale jako jednostki. Jej to przede wszystkim zawdzięczamy, że wśród nas tak częstym jest zjawiskiem pesymizm, beznadziejność, brak wiary w siebie i w możność życia na lepszy sposób. Trzeba świat znać i rozumieć, a życie samemu urabiać według własnych wymagań. Świat wtedy nie będzie taki brzydki, a życie na nim nie takie złe, jak to nam się często zdaje.” (Źródło: Myśli nowoczesnego Polaka, 1903.)

   Mechaniczne takie wprowadzanie żywiołów rosyjskich do Polski nie ogranicza się do tego jednego środka. Nie przypominając już znanych od dawna praw nabywania ziemi na Litwie i Rusi, nie mówiąc o wprowadzeniu Rosjan na wszelkie rządowe lub zależne od rządu posady, dość zwrócić uwagę na owo niepomyślne osiedlanie kacapów w miejscowościach pod – fortecznych, na sprowadzanie robotników z całej Rosji do robót rządowych w Polsce, wreszcie na owo wydalanie Żydów z Moskwy z pozostawieniem im możności osiedlania się u nas, wskutek czego do Warszawy napłynęła olbrzymia masa zruszczonego żydostwa.
   Źródło: Myśli nowoczesnego Polaka, 1903

   Polubienie

   1. Jutrzenki bym się dopatrywała w Chinach 🙂 Oni są mądrzy – uczą się błędów innych Narodów 🙂 Na pewno wiedzą, kto tu od zawsze mieszał ??? 😉 😛 Do żadnych wpływów – interesów eskimosów nie dopuszczają – zresztą sami są nazywani żydami Azji 😉 😛
    Może kiedyś nadejdą czasy, że zapędzą ich do „prawdziwej pracy” , bo żerować na $ już im nie pozwolą ??? 😉 😛
    Skoro znają Naszą historię, to nie wiedzą kto spowodował Nasz upadek ??? 😉 😛 Wieeedzą , wieeedzą …. i tym wrogom słuszne „biada” 😉 😛

    Polubienie

    1. Pan Nikt i Grzesiek mowia, ze wal Waszykowski o malo sie nie posikal ze strachu i trzesly mu sie rece, gdy Ambasador Johns zmarszczyl brwi na wiadomosc o tym, ze bedziemy budowali z chinolami kanal na Dolnym Slasku do Odry 🙂 Oznaczaloby, ze wiekszosc transportu srodladowego w Srodkowej Europie przejelaby Polska 🙂 Niestety Juz po inwestycje choc nawet nie byla jescze rozpoczeta a byl to tylko projekt.

     Niepotrzebne i drozsze nosniki energii wegiel i gaz zgadnijcie gdzie kupujemy 8ml m3 w usa, a drugie 8 mln m3 w rosji.

     Na majowkach, spacerach szukajcie wielkiej dziury w ziemi, bedzie tam budowany supertajny bunkier – centrum dowodzenia – eksterytorialna placowka Izraela w Polsce.

     Duda-Juda maszerowal na Marszu Zywych z bandytami stalinowskimi i stalinietami 🙂 Duda wchodzi w dupe bandytom, ktorzy z zimna krwia strzelaja z karabinow snajperskich do dzieci jak do psow 🙂

     Bartosz Cichocki eskimos z krwi i kosci i 2-ga raczka Judy Magierowski – bezprzerwy skurwysyny lataja to do Waszyngtonu, Tel Awiwu oddawac to co zostale w Polsce za darmoszke eskimosom.

     Polskie sieci energetyczne podpisuja Umowe z odpowiednikiem z Izraela w ramach bezpieczenstwa.
     Polski system rakietowy HOMAR bedzie uzywal rakiet z Izraela 🙂 za ktore slony zaplacimy a w razie ataku ruskich nam je wylacza, bo kody oddadza ruskim…

     Degradacja nieboszczykow bandytow Jaruzelskiego i Kiszczaka przekracza mozliwosci Dudasza. Juda zwiodl, ale Kalkstein i Nowogrodzka czuwa. Publikacji o ANEKSIE WSI nie ma i nie potrzebne, nie warto czytac – Bo Musimy naadal korzystac z agentow na ANEKSIE WSI. A po PUBLIKACJI ANEKSU WSI agenci beda niepotrzebni.

     NA 9 MAJA DUDA-JUDA Wybiera sie do Izraela na Defilade do Jerozolimy Sowieckich Wojsk gdzie bedzie caly Pod-oddzial Eskimosow z NKWD 🙂 Zydzi z Armii Sowieckiej w Izraelu sa przedstawiani jako bohaterowie 😦

     Polubienie

   2. „NIE POZWOLIMY BY KTOS KIEDYKOLWIEK PODNIOSL REKE NA NAROD ESKIMOSKI! -slowa Dudasza 🙂 I bardzo dobrze sie stalo, ze prezydent Juda vel Judasz sie odslonil. Ciemny pisowski lud wreszcie otworzy oczy i zobaczy, ze Dudasz to rezydent Mossadu w krotkich spodenkach i pelni w Polinie funkcje chlopca na posylki 🙂” Lud pisowski to ortodoksyjni wyznawcy, nie ma szans że zaczną myśleć. Stworzyli religię pis-dzielczą. Ku chwale państwa położonego w Palestynie, którego gwarancja się kończy.

    Polubienie

    1. Lokaleje z Nowogrodzkiej stworzyly nowa religie – Sekte Smolenska – ale paliwo juz powoli sie wypala. Teraz maja na tapecie nowa Religie – Zolnierze Wykleci i Reparacje Wojenne od Niemcow, ktore tak zobaczymy jak swinia zobaczy Niebo 🙂

     Niestety lud pisowski to ciemnota. Mialem okazje poznac osobiscie i az sie noz w kieszeni otwiera, ze takie ameby o mozgu rozwielitki jeszcze normalnie funkcjonuja. To taka patologia w stylu DanielaMagicala i Gurala 🙂

     Polubienie

  1. Skutecznosc bliska zeru! 🙂 Skoro Syryjczycy zestrzelili 70% rakiet 🙂

   Rosjanie wydali sie, ze w ciagu 18 miesiecy wyszkolili syryjczykow i stworzyli im obrone przeciwlotnicza od zera. Maja proste zestawy bukow, os, S-200, S-125. A przez Bosfor juz plyna pewnie nowiutenkie S-300 🙂 Jakbym byl Wladimirem dorzucilbym jeszcze S-400, latajace rakiety, nowiutkie Mig 29 i SU 35 niech wreszcie ktos utrze nosa bandytom, ktorzy od zakonczenia II Wojny Swiatowej chcieli przejac wladze w 50 krajach, a udalo im sie to w 32. Zginelo przy tym ponad 30 milionow ludzi 😦

   Polubienie

 14. wedlug przepowiedni o. Klimuszki bedzie zawarty chwilowy pokoj. Pozniej jakies panstwo trzecie rozpocznie. na morzu powstanie olbrzymia fala ktora zaleje Wlochy, Francje wplynie na Sachare. Lepiej Mizia przebywaj w Polsce. moze ta przepowiednia odnosic sie do tej sytuacji

  Polubienie

 15. Tak jak pisalem wczoraj. Amerykance dostali po dupie 🙂 Ator chyba wchodzi tu i czyta nasze wypowiedzi 🙂

  Porażka USA w Syrii. Sukces Putina i Rosji. Polska Wmieszana – Komentator

  Ja pierdziele facet z wiewiorka na lbie to porazka, to jakis burak o inteligencji ameby 🙂 To jest naprawde zenujace, ze przywodca najpotezniejszego panstwa na swiecie podejmuje decyzje o ataku na suwerenny kraj w oparciu o niesprawdzona, zmanipulowana informacje w mediach 😦

  Pan Nikt: Polska byłaby w stanie przechwycić Szwecję

  Zapytany o ocenę przemówienia prezydenta Dudy w Oświęcimiu Tomasz Gryguć, znany szerzej internautom jako „Pan Nikt” odpowiada, że to kopanie trupa leżącego przy drodze. Chodzi oczywiście o jakość kolejnych rządów III RP. Także i tym razem nie było niespodzianki. Zdaniem Grygucia wystąpienie Andrzeja Dudy to trawestacja tow. Cyrankiewicza, skandaliczne i żenujące. Natomiast media w Izraelu mówiły jedynie o przemówieniu prezydenta Riwlina, który skorzystał z okazji, aby przypomnieć Polakom rolę jaką odegrali w holocauście, tj. złodziei, bandytów i morderców.

  „Żydzi chcą stać się udziałowcami w tym bardzo ważnym geostrategicznie regionie. Robią to mądrze, zgrabnie i bezwysiłkowo, biorąc pod uwagę, kto rządzi Polską” – mówi Gryguć i dodaje – „W obecnej układance geopolitycznej jesteśmy w fazie dekonstrukcji ładu globalnego i rekonstrukcji na nowo. Państwa pozornie własne, słabe i niesuwerenne powinny nie wychylać się i nie wychodzić przed szereg”.

  Gdybyśmy jednak mieli rząd narodowy „Polska byłaby w stanie przechwycić Szwecję, przechwycić ten rejon ideologicznie i kulturowo. Zagospodarować na nowo tę masę upadłościową. (…) Prawdziwy projekt „międzymorza” tj. Szwecja – Polska – Turcja byłby do zrealizowania, zwłaszcza w sytuacji chaosu, kiedy ład rekonstruowany jest na nowo. Dlatego zbrodnią wszystkich elit po 1989 r. jest niewykorzystywanie wielkich szans geopolitycznych” – puentuje „Pan Nikt”.

  Gdyby Grzegorz Braun dostal w TVP, TVTRWAM chociaz 30 minut czasu na wypowiedz – wygralby wybory prezydenckie na bank! 🙂 Bo dotarlby do milionow nieswiadomych co sie dzieje Polakow i otworzylbym by im szeroko oczy i uszy na jakie anty-polskie swinstwa pozwala POPIS-PSL-SLD.

  Dlatego nalezy pisac, publikowac i mowic o tym co sie dzieje w Polinie, bo ludzie lakna wiedzy i chetnie sluchaja. Wiec jesli przeczyta to ktos z Zielonej Gory, Gdanska, Szczecina, Lublina, Poznania, Bialego Stoku, Krakowa i dowie sie co sie naprawde dzieje w Polsce – to pozniej poinformuje o tym swoich znajomych, rodzine i zaczna sie wreszcie interesowac tym co naprawde sie dzieje 🙂

  Polubienie

 16. A eskimosom wciaz malo i malo 🙂 Wiadomo apetyt rosnie w miare jedzenia 🙂 Netaniahu chce by amerykanie zaatakowali teraz Iran 🙂

  Komentując atak rakietowy mocarstw zachodnich na Syrię, premier Izraela sugerował, że podobne działania powinny zostać podjęte wobec Iranu.

  Premier Izraela Binjamin Netanjahu odbył w niedzielę rozmowę telefoniczną ze swoją brytyjską odpowiedniczką, Theresą May. Netanjahu pochwalił brytyjskie zaangażowanie w niedawny atak USA i Francji na Syrię, przeprowadzony pod pretekstem użycia broni chemicznej w Dumie, pod Damaszkiem.

  Izraelski premier nie ukrywał przy tym, jakie państwo traktuje jako „terrorystyczne”. „Głównym elementem wywrotowym na Bliskim Wschodzie, bardziej niż jakikolwiek inny, jest Iran i prezydent Asad musi zrozumieć, że gdy pozwala Iranowi i jego pośrednikom ustanawiać obecność militarną w Syrii, zagraża stabilności zarówno Syrii jak i całego regionu” – powiedział Netanjahu.

  https://kresy.pl/wydarzenia/premier-izraela-chwali-atak-na-syrie-i-chce-podobnej-akcji-wobec-iranu/

  Polubienie

 17. Tak jak Jack mowil sojusze ulegly szybkiej zmianie. Erdogan dogadal sie z Putinem i wycofal sie z koalicji aliantow.
  Nie zdziwcie sie jesli turki beda blokowac amerykanskie samoloty w ich bazie w turcji.

  Wczoraj w radiu mowili, ze turki maja juz bron jadrowa, a podobno jej nie mieli 🙂 Niewiadomo w jaki sposob, ale turki w jakis sposob dorwaly sie do broni jadrowej, ktora amerykanie mieli przechowywac w bazie lotniczej w Incirlik 🙂 Czyli teraz Erdogan posiadajacy 2-ga najpotezniejsza armie w NATO i bron jadrowa rozmawia z putinem jak rowny z rownym. Bo Putin wie, ze jest zbyt slaby by pozwolic sobie na wiecej i wie, ze to erdogan tak naprawde ma tam najwiecej do powiedzenia. W syrii jest juz ponad 50,000 zolnierzy tureckich.

  W zaistniałej sytuacji konieczne jest zintensyfikowanie współpracy dwustronnej zmierzającej do rzeczywistego ożywienia procesu pokojowego uregulowania w Syrii – głosi komunikat Kremla.

  Siły amerykańskie, brytyjskie i francuskie przeprowadziły w sobotę nad ranem serię uderzeń rakietowych na cele w Syrii. Nalot został przeprowadzony w ramach akcji odwetowej za atak 7 kwietnia w mieście Duma we Wschodniej Gucie, niedaleko od Damaszku, podczas którego syryjska armia miała użyć broni chemicznej. Co jest gowno prawda 🙂 bo na Russia Today podawali, ze budynek byl zbombardowany palil sie parter i ludzie z 2go pietra ulegli zaczadzeniu. Swiadek student medycyny, ktory pracuje na miejscy mowil, ze nie podawali zadnych lekow na astme, ktore normalnie daja po ataku chemicznym.

  https://kresy.pl/wydarzenia/kreml-obyla-sie-narada-telefoniczna-putina-i-erdogana-ws-syrii/

  W tych okretach specjalnego przeznaczenia plyna Systemy S-300, a moze i najnowsze S-400. Ruscy dajac to Hamasowi, hezbollahowi i syryjczykom i persom beda mieli czysciutkie raczki. Za darmoszke im przetestuja sprzet na amerykanskim szrocie, zbiora dane, parametry, czestotliwosci na ktorych pracuja radary amerykanskie 🙂 A moze wiaza tam latajace rakiety 🙂 Powiem szczerze nie chcialbym byc na miejscu amerykanow, francuzow, i brytoli 🙂 Oni porywaja sie z motyka na slonce 🙂 I dostana za to ostro po dupie 🙂

  Polubienie

 18. Szczyt beszczelności,chamstwa i pazerności na kasę, krzywdę ludzką nie zna granic ani hamulców! Rozpocząć agresję na suwerenny kraj przed sprawdzeniem wiarygodności użycia środków chemicznych i przez kogo, to nie mieści się w głowie! Jeszcze się chwalił i cieszył „prezydent największego mocarstwa jakie to ma inteligentne,nowiutkie,piękne rakiety”! Kto go nasłał! Nie liczy się życie,zdrowie ludzi bo „WYMYSLILI NASTĘPNĄ BAJKĘ”!!! ŻĄDNI KRWI i ISTNIEŃ LUDZKICH ” BO TRZEBA PRZEŻEDZIĆ LUDZI” i BIZNES się tylko liczy! Jaką FRAJDĘ z TEJ AGRESJI MIELI SKRETYNIALI POZBAWIENI JAKICHKOLWIEK LUDZKICH UCZUĆ AMERYKAŃSCY DZIENNIKARZE KOMENTATORZY!!! w swych relacjach i sprawozdaniach!!!! / a Asad miał być zwierzęciem! / – Pokazał to Maks Kolonko Tv -SZOK!!! Ale co się dziwić bo kto tam rządzi jak więcej jest tam żydów niż w Izraelu! I opanowane przez tą oszukańczą,złodziejską,narodu wybranego nację wszystkie korporacje,urzędy,firmy etc, BO PO TRUPACH ABY DO CELU I KASIORY!!!!

  Polubienie

  1. Wyslijcie LINK DO Artykulu Winnickiemu, Bosakowi, Ruchowi Narodowemu, ONR, POBUDCE, MLODZIERZY WSZECHPOLSKIEJ. Niech zrobia na Wiejskiej SIWY dym!

   Dotarliśmy do utajnionego dokumentu, który zawiera propozycję kompromisu z Izraelem

   Do rządu trafiła opinia dot. ustawy reprywatyzacyjnej z propozycją kompromisu między Polską a Izraelem – ustaliła Wirtualna Polska. Prokuratoria generalna, w której dokument powstał, zastrzega, że jest on niejawny. Udało się nam dotrzeć do jego założeń.

   W dwóch źródeł zbliżonych do rządu udało się nam dotrzeć do głównych założeń tego dokumentu. Zgodnie z nimi przez rok od wejścia w życie ustawy reprywatyzacyjnej będzie można uzyskać nie 20-25, jak dotąd zakładano, a 100 procent wartości utraconej po wojenni nieruchomości. Opinia zakłada też wprowadzenie do ustawy zapisu umożliwiającego zwrot nieruchomości, co wcześniejszy projekt wykluczał.
   – To daleko idące zapisy. Mogą się spotkać z oporem. Dla Izraela istotny jest zapis dotyczący obywatelstwa. Być może powinien być zmieniony – ocenia nasz rozmówca zbliżony do rządu.

   Zgodnie z projektem napisanym w resorcie sprawiedliwości prawo do rekompensaty miało przysługiwać tylko Polakom i to pod warunkiem, że w chwili nacjonalizacji odebrany grunt też należał do obywatela polskiego. Wiec Dlatego tak Pisdzielce nachalnie i nagminnie rozdzaja eskimosom POLSKIE PASZPORTY – W zeszlym roku rozdaly -17,000! 🙂

   To nam kurwa mac zrobia druga Palestyne – Bedziemy zyc w Getcie jak palestynczycy 😦

   https://wiadomosci.wp.pl/dotarlismy-do-utajnionego-dokumentu-ktory-zawiera-propozycje-kompromisu-z-izraelem-6225659895277697a

   Polubienie

   1. UTAJNIONY DOKUMENT, KTORY ZAWIERA PROPOZYCJE KOMPROMISU Z IZRAELEM!

    WP jako, że jest portalem lewicowym to nie nie mając na to dowodów nie napisałoby, że dzięki ustawie PIS Żydzi i Niemcy będą mogli wywłaszczać Polaków z ich mieszkań i domów. Gdyby okazało się to co napisali nieprawdą to wp by wyszła na portal antysemicki i antyniemiecki, a takiej łatki lewica by nie zdzierżyła.

    Z nimi należy zerwać stosunki dyplomatyczne, wycofać ambasadę, wprowadzić płatną wizę do Polski w wysokości $40000. Aushiwrttz-Birkenau zaorać i zrobić tam fabrykę glazury

    PIS twoja mać. IPN to była przygrywka by pokazać, że niby PIS walczy o dobre imię Polski a po cichu oddaje Polskę Izraelowi.

    TEGO NIE WIECIE – Mało kto wie, że ustawa reprywatyzacyjna będzie obejmować nie tylko Żydów ale i Niemców, którzy utracili ziemie oraz domy i kamienice na ziemiach odzyskanych. Oraz Ukraińców przesiedlonych po akcji Wisła.
    Więc jeśli kupiłeś/wybudowałeś dom na obszarze oznaczonym na różowo na poniższej mapce, to wiedz, że Niemcy będą mogli przejąc Twoją działkę i dom/mieszkanie.

    Jezeli to prawda, a kukiz to wykorzysta i rozegra perfekcyjnie, to moze byc pieknie.
    moze nie wygraja wyborow, ale bedzie ciekawie kiedy zawiaze sie koalicja Kukiz-PO-PSL-SLD
    a pisowi, „wygranemu” w wyborach bedzie mozna powiedziec, miales chamie zloty rog, a ostal ci sie jeno chuj! 🙂

    DLATEGO TEZ WOJNA W SYRII JEST POTRZEBNA BY PRZERZUCIC DO POLSKI 7 MILIONOW ESKIMOSOW W RAMACH OPERACJI MOST 2 🙂 TO ONI PRZEJMU KONTROLE NAD PERYMETREM MIEDZYMORZA 🙂 Oznacza to, ze dni pisdzielcow sa policzone i nie sa mile widziani w Castingach do POLEN-RAUTOW. Zastapia ich niebawem inni rownie glupi folksdojcze 🙂
    Chodzi o instalacje cudzej suwerennosci na terytorium Polski 🙂 UWiklanie w konflikt w Syrii bedzie potrzebne do szantarzu moralnego by wymusic na nas przeyjecie FALI UCHODZCOW z kraju w PALESTYNIE 🙂

    Grzegorz Braun: Zbliża się „ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej”

    Polubienie

    1. Mało kto wie, że ustawa reprywatyzacyjna będzie obejmować nie tylko Żydów ale i Niemców, którzy utracili ziemie oraz domy i kamienice na ziemiach odzyskanych. Oraz Ukraińców przesiedlonych po akcji Wisła.
     Więc jeśli kupiłeś/wybudowałeś dom na obszarze oznaczonym na różowo na poniższej mapce, to wiedz, że Niemcy będą mogli przejąc Twoją działkę i dom/mieszkanie.

     Polubienie

 19. 2018-04-16
  Rewolucja może rozpocząć się we Francji, ponieważ szaleni syjoniści ponownie próbują rozpocząć WW3
  Autor: Benjamin Fulford Raporty tygodniowe 9 komentarzy

  Obłąkani fanatyczni syjoniści, którzy od lat starają się o Armageddon, poniosli porażkę w swojej ostatniej próbie, tym razem w Syrii. Teraz mają poważne konsekwencje, prawdopodobnie rozpoczynając od rewolucji we Francji.

  Zanim przejdziemy do szczegółów, zapamiętajmy, z czym mamy tu do czynienia. Trudno jest ludziom rozsądnym, zorientowanym na rzeczywistość zrozumieć, że zachodni establishment polityczny i finansowy został porwany przez fanatyków religijnych, którzy próbują dokonać interpretacji proroctw biblijnych, zabijając 90% ludzkości i zniewolenie ocalałych. . Niemniej przytłaczające dowody wskazują, że właśnie to się dzieje.

  Nie przedstawimy tu jeszcze wszystkich dowodów; spojrzymy tylko na to, co knuje prezydent USA Donald Trump, Jared Kushner. Rodzina Kushnerów kupiła budynek przy ulicy 666 Fifth Avenue w Nowym Jorku w tempie wyższym od cen rynkowych.

  I tak, pomimo poważnej próby wyszukania tych informacji ze stron spoza „spisku”, możemy potwierdzić, że Lucent Technologies było tam oparte i rozwijał wszczepialny chip RFID. Oto artykuł z czasopisma naukowego o tym, do czego te żetony są przeznaczone:
  https://www.popsci.com/my-boring-cyborg-implant

  Musimy także przypomnieć sobie, że Kushner jest członkiem radykalnej sekty Chabad, której celem jest posiadanie 2.800 niewolników dla każdego z jego wyznawców po tym, jak reszta ludzkości zostanie zabita. Innymi słowy, możliwe jest faktyczne potwierdzenie, że zięć prezydenta Stanów Zjednoczonych należy do grupy, która stara się urzeczywistnić następujące proroctwo biblijne:

  Objawienie 13: 16-18
  „Również powoduje, że wszyscy, zarówno małymi, jak i wielkimi, zarówno bogatymi, jak i biednymi, zarówno wolnymi, jak i niewolnikami, są oznaczani na prawej lub na czole, tak aby nikt nie mógł ich kupić ani sprzedać, dopóki nie ma znaku, to jest imię bestii lub numer jej nazwiska … a jego numer to 666. ”

  W tym miejscu warto przypomnieć czytelnikom, że ten werset pochodzi z Nowego Testamentu, a nie z żydowskiego Starego Testamentu, więc nie jest to spisek żydowski, a ci ludzie nie są prawdziwymi Żydami, ale raczej czczą szatana. Po raz kolejny stare powiedzenie „Prawda jest dziwniejsza niż fikcja” okazuje się prawdą.

  Teraz możemy zacząć przypinać to do ostatnich wydarzeń informacyjnych. Najpierw spójrz na zdjęcie z następującego linku spotkania Trumpa z przywódcami Chabadu 29 marca:
  https://www.timesofisrael.com/trump-meets-with-chabad-rabbis-in-oval-office/

  Po spotkaniu z tymi ludźmi Donald Trump zasygnalizował swoją niechęć, by pójść za ich szalonym spiskiem, ogłaszając, że USA zamierzają wycofać się z Syrii. Więc co się stało? Dlaczego Trump nagle zamówił atak w piątek 13 dnia, z wszystkich dat?

  Odpowiedź, według CIA i innych źródeł, jest taka, że ​​chasydzcy syjonistyczni szaleńcy, zdesperowani, gdy ich sieć kontrolna się załamuje, przeprowadzili masową kampanię, by zmusić USA i Rosję do wojny światowej 3, a tym samym rozpocząć ich długo planowany Armageddon.

  Kluczem był nalot na biura prawnika Donalda Trumpa, Michaela Cohena, 9 kwietnia. Celem ataku było znalezienie materiału, za pomocą którego można by szantażować Trumpa, a tym samym zmusić go do nakazania ataku na rosyjskie wojska w Syrii i rozpoczęcia WW3, według źródeł CIA i Pentagonu. Odkąd kasyna Atlantic City City Trumpa zbankrutowały w 1991, 1992, 2004 i 2009 roku, a ponieważ Trump prawdopodobnie został wykupiony przez rosyjskich gangsterów i inne podejrzane postacie, nie ma wątpliwości, że znaleziono mnóstwo materiałów do szantażu.

  Armia amerykańska odpowiedziała, przedstawiając następujący obraz w noc nalotu.

  „Przesłanie jest takie, że armia amerykańska jest zdecydowanie za prezydentem Trumpem”, a „przesłanie do kabały jest wskazane przez 9 po lewej stronie i 11 po prawej stronie” – mówią źródła Pentagonu.

  Mimo to armia amerykańska przystąpiła 13 kwietnia do ataku na Syrię, ponieważ …

  Pozostała część tego artykułu jest dostępna tylko dla członków BenjaminFulford.net

  Polubienie

 20. Gdy oglądałem orędzie prezydenta z 14 (sobota) momentalnie przypomniało mi sie orędzie młodego Busha, oraz szczekaniny Condolizy Rise i gromadki generałów, gdzie wszyscy zapewniali świat o tym, że saddam ma broń masowego rażenia i że koniecznie trzeba atakować.
  Oczywiście do dzisiaj nie udowodniono, że Saddam cokolwiek miał, natomiast udowodniono, że nic nie miał i atak był bezpodstawny. Co było dalej pamietamy wszyscy.

  Teraz czuje jakbym miał „dejavu”, przyznam też że zawiedziony jestem tym, że Trump bezpośrednio skojażył mi sie z tym przygłupem Bushem Juniorem. Później zaczęłem mysleć, że przecież ostrzelanie rakietami baz w których składowana jest broń chemiczna spowoduje zapewne powstanie ogromnych wycieków, czy chmur z owych składów… Czy ktokolwiek mówił lub pisał o takich sprawach??? Nie pytam nawet o prawdziwe straty cywilne, po wystrzeleniu 3 cyfrowej liczby pocisków (oczywiście tak samo super-turbo precyzyjnych, że jak pierdolnie na środku targu to padaja tylko źli ludzie).

  Znowu cały świat robiony jest w trąbe, a kolejne państwa niosące pokój, chyba tym razem z najbardziej cieszącymi się francuzami (słynącymi z historycznej odwagi) robia sobie poligon doświadczalny z kraju, na który wyrok wydali silniejsi i sprawiedliwsi juz ładnych kilka lat temu.

  Francja cieszy sie jak dziecko, bo przeprowadzili sobie testy broni i wreszcie odwrócili uwagę od szamba jakie leje sie ulicami ich jej miast. Drudzy w kolejce szczęśliwych to chyba Izraelczycy (chociaż mozna sie spierać), którzy po raz kolejny ubili kolejny deal, wkręcając USA, którzy jak zwykle pragmatycznie podliczyli zyski i straty podejmując decyzję.

  Gdyby ode mnie coś zależało to w pierwszej kolejności wytoczyłbym drugą Norymbergie Izraelowi za seryjne ludobójstwo i masowe podrzeganie do niego.

  W każdym razie teraz ludzie maja zasiąś za TV i ogladać spektakle z bliskiego wschodu, a nie interesować się gwałtami i zamachami na ulicach swoich miast. Tylko ciekawe co w tym momencie w europie zostanie zrobione drugą ręką kuglarza?

  Polubienie

 21. Pod nową domeną wyskakuje strona hostGator i coś masz z DNSami bo zwykłą przeglądarką nie można wejść i przez tor, może to u mnie tylko. Pomyśl o płatnościach także innych niż ten (gorszy od pejsbuka) chujowy pejpal np: payeer kom taki portfel to może sobie odpalę:) pomysł zajebisty z tymi linkami i pomysłem. Wstrzymaj się z kryptowalutami-można potem. Pomyśl, że ciecie co zapłacą ściągną film i mogą puścić po P2P – luźne myśli.

  Polubienie

 22. Serbia spłaci roszczenia żydowskie! Na jakich warunkach?

  Bilion zlotych, przed wojna zylo oficjallnie w Polsce 3 miliony eskimosow, a eskimosy twierdza, ze zylo 6 milionow. Wiec bedziemy placic haracz w wysokosci 390 milionow dolarow rocznie przez sto lat. Eskimosi stalinowcy bioracy polskie renty i emerytury zyja sto kilkadziesiat lat w kraju eskimosow.

  Eskimosy sa w rodzinie trampka, wiec podpisanie umowy przez niego to kwestia czasu 🙂

  Serbia podpisala to dobrowolnie i dostala rabat.

  Zmobilizowac sie i powinnismy sie zwracac do GMIN ESKIMOSKICH CZY SA ZA RESTYTUCJA MIENIA, CHOCIAZ to nie nalezalo do ich rodziny. Jest to prawo plemienne i klanowe. Niech pisza listy do USA. Srodowiska Eskimoskie jak sie okresla, ze chca te pieniadze – bedziemy wiedzieli czy sa za ZWROTEM MIENIA – Takich ludzi powinno sie nazywac INFILTRATORAMI. DOSTANA SPORY KWALEK POLSKI ZA KTORY ZAPLACIMY MY PRZEZ 100 LAT!!!!

  UPOWSZECHNIAJCIE TEN FILM USZIEGO i Wysylajcie GO do SWOICH ZNAJOMYCH, RODZIN, SASIADOW I
  ATORA, NTV, POROZMAWIAJMYTV, TAGENTV, TAKT.TV, EMISJA.TV, TVREPUBLIKA, TELEWIZJAWPOLSCE, NAJWYZSZY CZAS, MAGNA POLONIA, GAZETA WARSZAWSKA, GRZEGORZA BRAUNA, POBUDKI, KUKIZA, KORWINA, RUCHU NARODOWEGO, MLODZIERZY WSZECHPOLSKIEJ, ONR I ROWNIEZ DO OPOZYCJI -PO, NOWOCZESNEJ, SLD.

  TRZEBA ZROBIC MEDIALNY SZUM- ZEBY W KRAJU ZROBILO SIE O TYM GLOSNO CO WYCZYNIAJA PISDZIELCE!

  Polubienie

  1. Propo materiału video z posta @Mirka
   Co do kwestii haraczy z serbii i ilości zabitych tam Żydów.
   To tak jak Żydzi szacują sobie nawet 7mln pomordowanych rodaków w Polsce,
   to wg spisu ludności, z przed wojny, wyznawców religii mojżeszowej w Polsce zamieszkiwało ok 2.8mln, wg niektórych max 3.5mln.
   Tak więc, żeby wymordować w Polsce taką ilość Żydów, Niemcy musieli by zwieść do Polski i zagazować, reszte populacji żydowskiej Europy (i pewnie tak sobie skrupulatnie to policzyli).
   W zwiazku z tym miało by to oznaczać, że Żydów mordowano jedynie w Polsce.
   Nawet gdyby w Aushwitz Birkenau (Brzezince) zagazowano max 1 mln Żydów. (zapewne w b. dużym zaokrągleniu), dodac by należało Treblinkę, gdyz tam wymordowano prawie 750 osób (dopisywanie ofiar Żydowskich, było by bez sensu, gdyż szacunki są zbyt rozbieżne, ale być może połowa lub nieco wiecej)
   Najbardziej irytuje mnie to, że nikt nie był w stanie okreslić ogromnej ilości pomordowanych Romów, dzieki czemu Żydzi zapewne skrzętnie sobie przypisali te ofiary.
   Tak więc musiał gdzieś w polsce istnieć tajemniczy instytut który wymordował reszte Żydów (zapewne ok.4mln).
   Nikt o takim nie słyszał, więc ja obstawiam GrosRosen w górach Sowich 😉

   Polubienie

 23. Propo ostatniego materiału @JACKACALEIBA na YT, dotyczącego medialnej ściemy to dorzuciłbym kilka słów w tym temacie:

  Mnie się wydaje, że jest zauważalna różnica w reakcji społeczeństwa na przekazy medialne. Gdyby porównać reakcje z okresu natężonych walk wojny z ISIS, a jeszcze wcześniej, z okresu walk z tzw „Islamskiej Rewolucji”, to obecne przekazy nie są już tak łatwo „łykane” (nie wspomnę juz o medialnej papce z okresu Busha Jr i wojny w Iraku i Afganistanie).

  Społeczeństwo stało się bardziej podejżliwe, porównuje przekazy z różnych mediów, no i ogromna rola jeszcze zwykłych autorów, jak @JACKA CALEIB, który chyba już siedzi i czyta od bladego świtu 🙂 i wiekszych, także niezależnych serwisów internetowych, które już nawiązują współpracę z zagranicznymi obserwatorami i przez co bardziej skutecznie analizują sytuacje.

  Tak jak wcześniej „publika kupowała” bajeczki o „złym Assadzie” torturującym dzieci i jego „armii demonów”, tak teraz już widać, jak duzo trudniej, jest dużym mediom mainstreamowym przerobić publikę na papke. No ale, znowu tutaj wchodzi w paradę rodzaj znieczulicy na zasadzie „co ja moge” itd, a właśnie, że jest odwrotnie bo od nastawienia społeczeństwa uzależnione są najważniejsze decyzje i gdyby społeczeństwo bardziej agresywnie reagowało na wydarzenia, z pewnością miało by to wiekszy wpływ na decyzje, przynajmniej na dłuższą metę.
  Cenzura w necie, armie troli, botów, działające juz nawet dziesiatkami tysiecy też maja ograniczoną jakość działania.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s