NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Wielkanoc 2018 życzenia :-)

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

🙂

 

54 thoughts on “Wielkanoc 2018 życzenia :-)

 1. Mizia zapewne dochodzi do siebie po zakrapianej wielkanocy 🙂

  Zapewne każdy słyszał o piątkowym wecie pana prezydenta. Czy ktoś wyłapał w mediach jakies uzasadnienie decyzji?
  Z rządu poza Suskim, który powiedział cos w rodzaju, że partia odcina sie od wszelkich decyzji prezydenta. Chyba, poza tym, nikt nawet nie raczył sie wypowiedzieć, a piątkowe informacje w TVP zakończyły się króciutkim info o decyzji prezydenta. Równie dobrze mogli by to puścić to na pasku informacyjnym, który leci na dole ekranu.
  Tak jak, jeszcze po wecie dotyczącym trybunału, usunięcia premier i ministra obrony, beton PISowski wtedy jeszcze był podzielony w opiniach, połowa próbowała tłumaczyć, część jeszcze broniła PISu. Teraz „póścił już nawet beton PISowski”. Słowem mówiąc już nawet najwierniejsi czują się zdradzeni przez rząd. Dobrze to widać komentarze na stronie PISu na FB.

  Nie byłem nigdy fanem PISu, bo czułem przez krew, po szybko wykonanych obietnicach 500+ i całego tego rozpędu, w zmienianiu rządu, dobrej zmiany itd. Pies musiał byc gdzieś pogrzebany, no i zaczęło się, dokładnie od zmiany premiera.
  Ja rozumiem wszystkich tych, którzy popierają (popierali) PIS i przyznam, że jest mi ich szkoda, tych wszystkich milionów, które uwierzyły w zmianę.

  Co waszym zdaniem dzieje się z Kaczyńskim??? został zastraszony (nie chce podzielic losu Leppera i innych), upadł na zdrowiu i myszy PISowskie zaczęły charcować, został przekupiony politycznie, czy zaszantażowany z zewnatrz?
  Jakie jest wasze zdanie?

  1. PS. mam pytanie, juz dość przeterminowane czasowo, właściwie do mizi, lub kogoś zorientowanego. Bo nie śledziłem później tematu, starego, bo z później jesieni chyba i chciałbym sie zorientować, jak w końcu zakończyła się sprawa z panem vel Jabłonowskim, z którym na miała być rozmowa, materiał, odnośnie tych wszystkich wyzwisk i całej sprawy zwiazanej z ex TW, tym niby pobitym chłopaczkiem „chorym” itd.
   Tam szerzej napisałem w komentarzu pod materiałem na „patrz”.

   Będę wdzięczny za odp
   Pozdrawiam

  2. Według mnie Pan Kaczyński ma się dobrze, wśród swojego dworu, oderwany od prostego życia prostego ludu, czyli nas wszystkich. To co rząd wyprawia w związku z tą całą „dekomunizacją” woła o pomstę do nieba. Mam na myśli, między innymi, usuwanie pomników Armii Ludowej, co prawda komunistycznej, ale tam tracili życie Polskie Chłopskie Syny, sòl tej ziemi ! Takiego barbarzyństwa dokonywali faraonowie, skuwając pamięć ludzi, których chciano się pozbyć „na zawsze”, tylko, że faraonowie byli w końcu „synami bogòw”. Pan Kaczyński natomiast, nie będąc złośliwym, na boga mi nie wygląda. Myślę, że ich czas się skończy, kiedy tylko taksówkarze okażą swoją frustrację w związku ze zmianą nazwy ulic. Byłem ostatnio w bardzo nerwowej sytuacji, kiedy to pan taksówkarz nie mógł zawieźć mnie na ulicę Spychalskiego, gdyż teraz nazywa się ulicą Koziołka Matołka z Pacanowa. Usłyszałem w jego ustach, złowieszcze – „to wszystko przez PiS!…”. Pozdrawiam Państwa.

   1. Pytanie o kaczyńskim kierowałem, gdyż, jesli jest/był jakis polityk twardy, to był własnie ten człowiek, to samo bym zapewne powiedział nawet jakby był w PO. I nagle „trach” człowiek zapadł sie pod ziemie, a wylazło całe liberalne gówno plus imbecyle, jak czaputowicz i reszta wspaniałych okazów.
    Facet który trząsł polską, nie mówiac o swojej partii, znienawidzony był, juz nie za to co mówią w mediach „pruskich”, tylko własciwie za to że (pomijając to czy częśc go popierała czy nie), nie dało mu się zarzucić nawet bardziej niz bratu, że szedł na układy, nie dał se wsadzic koperty do kieszeni itd. Własnie za to była ta typowa polacka zawiśc na niego, bo jak mozna nie dac sie przekupić, skoro przecie „każdy ma swoja cene”.
    A tu nagle zniknął. No przecież z tą dekomunizacja to tak jakby mu ktoś nasrał na dywan albo wytarzał kota w gównie.

    Werzycie w to, że stary wyga ze zdjęciem Piłsudskiego na biurku, obrócił sie o 180 stopni? Zapewne wolałby se w łeb strzelić.
    Mnie coraz bardziej pasuje teoria, że dostał prikaz odgórny od sojuszników zza atlantyku, bo to jedyna rzecz, przed którą się nie postawi chodx by sie zesrał. Pan Trump zawarł kompromis z diasporą w sprawie polski, że Żydy spuszczaja nieco z tonu a kaczor robi ekipe pro „jude”, to by dla mnie miało jakiś sens.

    Bo takie cos że się odsunął, albo zezwolił na taki syf (przeciez nawet Ziobro sie ledwo utrzymał) to mnie nie pasuje kompletnie. Poza tym do tej pory nie dał żadnego uzasadnieia, kompletnie nic.
    Myslę, że miał krótko powiedziane, że robi tak a nie inaczej bo jak sie postawi to tak szybko go zdejma jak wsadzili pis do władzy. A USA to pragmatycy, nie ma u nich sojuszy z sympatii. Na takie cos to z Orbanem mozemy liczyc ale traktujemy ich jak powietrze.

    1. Na temat Kaczyńskiego trafnie wypowiedział się P.Michalkiewicz przyrównując go do Lecha Wałęsy z jego wzmacnianiem obóch „nóg”. Jak pamiętamy, najpierw wspierał on prawą nogę, potem lewą, a na końcu sam pozostał między nogami. Kaczyński zajmował podobną pozycję: jednym filarem był pan prezydent Duda, a drugim – pani premier Beata Szydło. Kiedy jednak pan prezydent Duda dopuścił się felonii (złamanie zobowiązań przez wasala), jeden filar systemu władzy został w jednej chwili zdruzgotany, a pan prezes przekonał się, że na pani Szydło też opierać się nie może, bo ona swoją siłę czerpie z niego, a nie odwrotnie.
     W tej sytuacji nie pozostało mu nic innego, jak cofnąć się na całej linii pod żydowski parasol ochronny, co zaowocowało nie tylko „głęboką rekonstrukcją rządu”, w ramach której swoje stanowisko utracił złowrogi Antoni Macierewicz, a pani Szydło została podmieniona przez pana Mateusza Morawieckiego, ale – co byłoby najgorsze – jakimiś tajemniczymi obietnicami pod adresem Żydów. Czyż nie dlatego rozpętana została pod błahym pretekstem partackiej nowelizacji ustawy o IPN wojna żydowska, której celem jest dostarczenie panu Jarosławowi Kaczyńskiemu alibi, że dobrze chciał, ale chwalebnie poległ?
     Dla chwalebnie poległych, dla tak zwanych „zwycięzców moralnych” nasz naiwny naród ma nieprzebrane zasoby wyrozumiałości, a nawet tkliwości, której nie szczędzi w „nocnych rodaków rozmowach”. To jest właśnie ten pomnik trwalszy od spiżu, który mozolnie wznosi sobie pan Jarosław Kaczyński. Ile Polska będzie musiała za to zapłacić – tego właśnie jeszcze nie wiemy, ale obawiam się, że na 300 miliardach dolarów się nie skończy.

  1. Wszak jesteśmy w przededniu rolowania FRAJERÓW na MEGA WAŁEK KREDYTOWEGO bankructwa… Krach, ciach… i SZULERNIA ZWIJA swoje bez pokrycia WEKSLE, zamieniając je w DOBRA MATERIALNE 🙁
   A my lądujemy goli i nie wesoli… w kolejnej niedoli, bo znów się daliśmy tym krawcom i szewcom skroić!
   A może tym razem Polak coś wymyśli i przed szkodą zmądrzeje, że nie on zaciągał kredyty, tylko z imienia i nazwiska prywatno-rządowi złodzieje!?
   Elity posiadają wiele sposób na okłamywanie zwykłych ludzi. Według ich propagandy wojny nie toczą się o pieniądze, a o cele wyższe. Przywódcy religijni, współpracujący z generałami i biznesmenami, przywołują autorytet Boga, by poprzeć zbrojenia…
   Prasa i artyści wspierają dzieło mobilizacji społeczeństwa. Przywoływane są symbole patriotyczne (bóg, honor, ojczyzna, godło) i wzniosłe opowieści o bohaterach z przeszłości. Dzięki tym wszystkim „trikom” ludzie porzucają racjonalne myślenie i wpadają w wojenną pułapkę, ratując krach na giełdach i w państwach…
   Tuwim ciągle aktualny!

 2. Obudźmy się! Musimy połączyć siły, zacząć tworzyć wspólny, projekt. Nieważne gdzie, nieważne kto będzie kierował, niech każdy z nas będzie twórcą. Przez to uczymy się empatii i wzajemnej współpracy.

  Nie za coś, bezinteresownie, bo patrzą na nas pomordowani, zakopani w dołach i cih którzy oddali życie i zdrowie, za to, żebyśmy MY MIELI POWTÓRNĄ SZANSĘ! Każdy PATRIOTA, bloger, każdy kto pisze komentarze, chce coś wnieść do wspólnej pracy. Dla każdego znajdzie się miejsce i nikt nie zostanie olany.

  WIEMY CO NAS CZEKA GDY DO WŁADZY WRÓCĄ POPRZEDNICY, oni drugi raz nie zmarnują szansy, a jak nie oni to inni ze wschodu i zachodu (ci którzy na razie teraz płacą), oni tylko czekają aż znowu się potkniemy, bo jesteśmy solą w oku lewactwa – marksistów XXI wieku!

  NIE BĘDZIEMY MIELI JUŻ DRUGIEGO „CUDU NAD WISŁĄ”, Nie mogę patrzeć na wasze kłótnie i awantury, który z was jest bardziej prawicowy i patriotyczny. Jeśli TERAZ nie połączymy sił, nie stworzymy tuby, która głośno BIJE jak trąby Jerychońskie: PRAWICO POŁĄCZ SIĘ, POD WSPÓLNYM ORŁEM W KORONIE!

  Jeśli obecni prawicowi liderzy nie nauczą się słowa „KOMPROMIS” to zmarnuja nasze pokolenie młodych, a wtedy podzielonych, WYŁOWIĄ NAS JAK RYBY ZE STAWU, po kolei, po cichu, nie zostanie po nas nic, tylko historia o „faszystach”, z którymi wygrały siły dobra. Tak jak po II Wojnie, gdy w prasie artykuły na pierwszych stronach, długo mówiły o ostatecznym rozprawieniu się z bandami w lasach, gdy dobili resztę naszych elit.

  JEŚLI POŁĄCZMY SIŁY na zasadzie znanej od wieków…

  „jeden patyk złamiesz łatwo, natomiast ich garści już nie złamiesz łatwo”

  Musi być wspólna, platforma, portal i TV. Nie dziesiątki małych, tak jak teraz, które, dobrze, że są, ale co chwila mają jakieś wspólne antagonizmy. Musi być jeden duży projekt, mówiący jednym głosem, podzielony co najwyżej na regiony, w których wypowiadać będą się ci którzy dysponuja wiedzą i poświęcają ją dla dobra Polski. Tworzyć materiały zarówno regionalnie jak i ogólnokrajowo.

  Zaproponować wspólną debatę, przedstawic swoje racje, wyciągnąć wnioski i podjąć KOMPROMIS, który zawsze polega na tym, że każdy musi w czyms ustąpić, aby zyskała całość, bo ma porozumienia takiego, że wszyscy będą zadowoleni.

  Mam nadziej, że kazdy z was spędził miło święta i odpoczął trochę od lewopolityki 🙂 chociaz teraz konkuruje z nia nowy twór Dudo i rządopolityka.

  Pozdrawiam gorąco wszystkich.

 3. Kijów: Spalono flagę Polski przed ambasadą. MSZ reaguje!

  Pewnie reakcja bedzie slaba jak zawsze bo warszawscy statysci to slabe bolki 🙂

  2 kwietnia pod ambasadą Polski w Kijowie doszło do manifestacji, podczas której spalono polską flagę. MSZ wezwało zastępcę ambasadora Ukrainy w Polsce, któremu wręczono notę protestacyjną.

  MSZ RP wyraziło oburzenie z powodu ostentacyjnego zachowania demonstrujących oraz braku odpowiedniej reakcji ze strony ukraińskich funkcjonariuszy ochrony. Przedstawiciel ambasady Ukrainy zapewnił, że władze ukraińskie potępiły ten haniebny czyn i poinformował o podjętych przez właściwe służby czynnościach, które powinny doprowadzić do szybkiego ustalenia i właściwego ukarania jego sprawców.

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kijów-spalono-flagę-polski-przed-ambasadą-msz-reaguje/ar-AAvpvu7?li=BBr5KbO&ocid=spartandhp

 4. https://wiesci24.pl/2017/11/16/lista-100-afer-pis-solidarnej-polski-oraz-polski-razem-oto-obraz-dwoch-rzadow/

  Lista 100+ afer PiS, Solidarnej Polski oraz Polski Razem. Oto obraz dwóch lat rządów.

  Mijają właśnie dwa lata od momentu, gdy władzę objęła koalicja trzech partii. Przedstawiamy listę stu afer, które towarzyszyły nam od momentu powołania rządu Beaty Szydło. Będziemy ją na bieżąco uzupełniać i rozszerzać o kolejne bulwersujące przypadki.

  Afera SKOK;
  Afera rolna – utrudnienie zakupu ziemi rolnikom;
  Afera wiatrakowa – zniszczenie sektora energii odnawialnej w Polsce;
  Afera samoloty VIP – kupowanie bardzo drogich, przepłaconych samolotów bez przetargu;
  Afera billboardowa – kampania reklamowa rządu za pieniądze ze spółek Skarbu Państwa;
  Afera z milionami na premie i pensje urzędników Kancelarii Sejmu;
  Afera pilnowania internetu – Marcin Kędryna, urzędnik prezydenta Andrzeja Dudy cenzuruje Tygodnik Podhalański;
  Afera „córki leśniczego” – minister Jan Szyszko załatwia pracę u ministra Mariusza Błaszczaka… na posiedzeniu rządu;
  Afera z wycinką Puszczy Białowieskiej;
  Afera Edmunda Jannigera, młodego doradcy Antoniego Macierewicza;
  Zamach na Konstytucję;
  Afera z pijanym, uzbrojonym funkcjonariuszem Straży Marszałkowskiej w Sejmie, atakującym protestujących;
  Afera z wypadkami BOR;
  Afera Bartłomieja Misiewicza;
  Afera nawałnicowa – rząd przez 3 dni nie pomógł ludziom na zniszczonych terenach Borów Tucholskich;
  Afera z brakiem odzyskania wraku Tupolewa;
  Afera toruńska z przekazywaniem pieniędzy do Ojca Tadeusza Rydzyka;
  Afera z reparacjami wojennymi;
  Afera 27:1, czyli złośliwe głosowanie na innego kandydata w europarlamencie niż Donald Tusk (w wyniku głosowania 27 krajów poparło kandydaturę Donalda Tuska, a jedyna Polska była przeciwko);
  Afera z budowaniem muru wokół Sejmu;
  Afera Igora Stachowiaka, który zmarł na komisariacie;
  Afera z sędziami dublerami w Trybunale Konstytucyjnym;
  Afera hien z PIS – szkalowanie Piotra Szczęsnego, który spalił się żywcem przed PKiN;
  Afera San Escobar – minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski nie zna podstaw geografii;
  Afera z uchwaleniem budżetu w Sali Kolumnowej i niewpuszczeniem na głosowanie posłów innych partii;
  Afera z zadłużaniem Polski i realizacją obietnic wyborczych na kredyt;
  Afera premier Beata Szydło kontra Seicento maturzysty;
  Afera Eurokorpusu;
  Afera festiwalowa w Opolu;
  Afera finansowa ministra Zbigniewa Ziobro – finansowanie kongresu partii z pieniędzy unijnych;
  Afera TW – prawa ręka Jacka Kurskiego ma być Tajnym Współpracownikiem;
  Afera zakazowa – propozycja wprowadzenia zakazu handlu w niedzielę;
  Afera ułaskawieniowa – ułaskawianie Mariusza Kamińskiego przed prawomocnym wyrokiem skazującym;
  Afera wycinkowa – rzeź drzew w całej Polsce;
  Afera wynagrodzeniowa – podwyżki dla polityków;
  Afera wolnościowa – ograniczenie dostępu do informacji publicznej;
  Afera samolotowa – miliony na loty polityków;
  Afera damskich bokserów z PiS – bydgoski radny Rafał Piasecki maltretuje żonę, senator Waldemar Bonkowski grozi bronią rodzinie żony;
  Afera referendalna Zalewskiej – milion głosów rodziców do kosza;
  Afera TW Wolfgang;
  Afera Polskiej Fundacji Narodowej – miliony na propagandę;
  Afera męża Szydło – 25 milionów grantów z UE;
  Afera emerytalna – podwyższenia wieku emerytalnego rolnikom;
  Afera gazowa – kupowanie gazu dwukrotnie droższego od Amerykanów;
  Afera ARiMR – opóźnienia w wypłatach dla rolników;
  Afera Targowica – Jarosław Kaczyński potomkiem Targowiczan;
  Afera paskowa TVP;
  Afera ASF – afrykański pomór świń nieopanowany przez Krzysztofa Jurgiela;
  Afera Macierewicza – minister obrony ściga autora książki karnie i nie komentuje zarzutów;
  Afera nocnej legislacji – uchwalanie ustaw po nocy;
  Afera z zatrudnieniem synów Krzysztofa Tchórzewskiego – kolesiostwo i nepotyzm?;
  Afera wypchaniowa – posiadanie wypchanych zwierząt pod ochroną przez ministra Jana Szyszko;
  Afera „zdradzieckich mord” i „kanalii” „bez żadnego trybu” – wyzwiska rzucane przez Jarosława Kaczyńskiego z trybuny sejmowej;
  Afera inwigilacyjna – odbieranie wolności gospodarczych oraz inwigilacja firm doprowadzona do absurdu;
  Afera kreatywnej księgowości Matusza Morawieckiego – nadwyżka budżetowa okazuje się deficytem;
  Afera inwestycyjna – najmniejsze inwestycje od lat;
  Afera z represjonowaniem protestujących w sprawie sądów;
  Afera kanałowa – miliardowe inwestycje w drogi wodne, z których nikt nie będzie korzystał;
  Afera Kongresu 590 – finansowanie rządowego PR z pieniędzy państwowych spółek;
  Afera sosnowiecka – nepotyzm i kolesiostwo? Żona Bogdana Święczkowskiego prezesem sądu;
  Afera kartowa – urzędnicy wydali 2 miliony złotych służbowymi kartami kredytowymi;
  Afera z WOŚP – zakończenie wspierania dzieci przez PEKAO SA. WOŚP przenosi się do mBanku;
  Afera asfaltowa – asfalt do domu premier Beaty Szydło w miejscu, gdzie nigdy go nie było, czyli na ślepej drodze gruntowej wiodącej do jej domu;
  Afera Radomska – puste lotnisko w Radomiu, projekt prezydenta z PiS Andrzeja Kosztowniaka;
  Afera przekopowa – budowanie kanału przez Mierzeję Wiślaną za miliardy, które nigdy się nie zwrócą;
  Afera wodna – podwyżka cen wody na wsiach;
  Afera z gigantycznymi wpłatami od nastolatek, emerytów i kolegów Zbigniewa Ziobro na Solidarną Polskę (Matka Jacka Kurskiego wpłaciła 65 tysięcy złotych);
  Afera z finansowaniem ukraińskich emerytur;
  Afera z czystkami w wojsku;
  Afera z projektowaniem polskiego samochodu elektrycznego;
  Afera z fatalnym stanem zaopatrzenia armii na ćwiczeniach Dragon 17;
  Afera z rezydencją ministra Jana Szyszko niewpisaną do oświadczenia majątkowego;
  Afera finansowania kampanii minister Anny Zalewskiej oraz innych polityków PiS z pieniędzy PCK;
  Afera z ogromnym zadłużeniem TVP przez Jacka Kurskiego;
  Afera manipulacji stenogramów na komisji Amber Gold przez Marka Suskiego i Małgorzatę Wasserman;
  Afera z karanym prezesem ARiMR;
  Afera byłej pracownicy PiS, która podpisała bardzo niekorzystną umowę na obsługę Światowych Dni Młodzieży;
  Afera z domem Jarosława Kaczyńskiego – jego ojciec dostał go za zasługi dla władzy komunistycznej?;
  Afera Stanisława Piotrowicza – były prokurator stanu wojennego przewodniczącym komisji sprawiedliwości w Sejmie;
  Afera Autosanu – przegrany przez niedopatrzenie (?) przetarg na grube miliony?;
  Afera z milionem aut elektrycznych Mateusza Morawieckiego – do tej pory nie powstało ani jedno;
  Afera z zamachem na niezawisłe sądy;
  Afera reklamowa w MON – umowa na produkcję spotu podpisana dzień po ogłoszeniu konkursu;
  Afera z kuzynem ministra zdrowia, którego fundacja dostała od Konstantego Radziwiłła pół miliona złotych;
  Afera ze śmigłowcami ratunkowymi – nie ma ich już nad morzem, decyzją Antoniego Macierewicza;
  Afera z Muzeum Bitwy Warszawskiej – Zaprzyjaźniony z PiS architekt wygrał konkurs na projekt Muzeum Bitwy Warszawskiej;
  Afera zaporowa – Beata Szydło otworzyła zaporę w Świnnej Porębie, niedokończoną i zbudowaną przez poprzedników;
  Afera podsłuchowa – podsłuchiwani liderzy i posłowie opozycji oraz pracownicy biur poselskich;
  Afera inwigilacyjna – Ryszard Petru śledzony przez służby specjalne i Policję;
  Afera reklamowa – 2000 procent wzrostu wydatków na reklamę w propisowskich mediach;
  Afera dyletantów – kierowcy, aptekarze i pracownicy salonów samochodów obejmują kluczowe stanowiska w Polskiej Grupie Zbrojeniowej;
  Afera prezydencka – promotor prezydenta Andrzeja Dudy mówi, że prezydent złamał prawo wielokrotnie;
  Afera Witolda Waszczykowskiego – Fundacje Eryka Mistewicza i Marka Jurka dostaną pieniądze z MSZ;
  Afera Jelcza – miał dostarczyć 500 ciężarówek dla wojska, dostarczy 83!;
  Afera wolności prasy – Polska leci w dół w rankingu wolności mediów;
  Afera Wacława Berczyńskiego – amerykański agent i lobbysta Boeinga zniszczył zakup nowoczesnych śmigłowców z Francji;
  Afera z kosztami miesięcznic smoleńskich – miliony na prywatne wiece partyjne Jarosława Kaczyńskiego;
  Afera 6 milionów na portal Tomasza Sakiewicza o puszczy białowieskiej od Jana Szyszko;
  Afera GROM – fala odejść z wojska;
  Afera fikcyjnych konsultacji społecznych w sprawie ustroju Warszawy;
  Afera kolejowa – brak wagonów do transportu węgla;
  Afera kielecka – siostra pisowskiej wojewody dostaje pracę w Wojewódzkich Funduszu Ochrony Środowiska;
  Afera PZU – Patrycja Kotecka żona ministra Zbigniewa Ziobry oraz jego brat Witold Ziobro dostali wysokie stanowiska w PZU;
  Afera niedrukowania prawomocnych wyroków TK przez rząd Beaty Szydło.

 5. Wprowadza się nowe technologie po to, aby ludzi coraz bardziej kontrolować robiąc z nas bioroboty. Już prawie wszyscy siedzimy w tej ich elektronicznej w klatce. Polecam ku refleksji poniższy film.

 6. Musisz to wiedzieć(299)Polska w pigułce – karabiny Grot najpierw otrzymają statyści…
  Karabinki GROT z Lucznika maja najpierw trafic do kompanii reprezentacyjnej POLICJI, a nie do jednostek frontowych Wojsk Ladowych.

  Karabinki GROT sa cholernie drogie koszt ponad 8,000zl za sztuke! Czyli 2 razy tyle co HK 416! 🙂

 7. Musisz to wiedzieć(299)Rząd(polski)będzie ścigał bazarowiczów – zagraniczne sieci biją mu brawo! 😞

 8. Musisz to wiedzieć!(299) Ukraiński ochroniarz w galerii ARKADIA ustanawia prawa?

  To właśnie kierownictwo sklepów daję ochronie piloty żeby bramki uruchamiali a jak się powie że nie będzie się tego robić to zmieniają pracownika ochrony na takiego który będzie to robił

 9. Żydzi idą na całość. Amerykańska ustawa „JUST Act” pozwoli środowisku żydowskiemu – nie tylko spadkobiercom – domagać się zwrotu nieruchomości od Polski!

  USTAWA JUST ACT Przeglosowana!

  Przypomnijmy, że w pierwszą noc trwającej 8 dni Chanuki – żydowskie Święto Świateł – senator Schumer ogłosił z satysfakcją przyjęcie przez Senat USA ustawy JUST Act, która pozwoli środowisku żydowskiemu – nie tylko spadkobiercom – domagać się zwrotu nieruchomości i wszelkich wartościowych rzeczy lub odszkodowań od państw Europy Środkowej, w tym Polski – z tytułu utraty przez Żydów majątku w czasie II wojny światowej. Ustawa, o której potencjalnie niezwykle groźnych skutkach alarmował publicysta Stanisław Michalkiewicz tuż po jej akceptacji w Senacie, ma być ostatecznie uchwalona do końca tego roku. Przynajmniej taki zamiar mają jej promotorzy.

  Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/zydzi-ida-na-calosc-amerykanska-ustawa-just-act-pozwoli-srodowisku-zydowskiemu-nie-tylko-spadkobiercom-domagac-sie-zwrotu-nieruchomosci-od-polski/

 10. W nocy we Lwowie oznaczono czarno-czerwonymi barwami polski autobus, po czym go podpalono!

  Niebawem banderowcy na Upadlinie zaczna polowac na Polakow.

  Ostatniej nocy ok. 2.00 nad ranem w okolicach autobusowego Dworca Stryjskiego (tam na ogół kończą bieg autokary na trasach z Polski – przyp. red.) nieznani sprawcy obkleili polski autobus czarno-czerwonymi (czyli kolorami ruchu banderowskiego – przyp.red.), po czym autobus został podpalony.

  Poinformował o tym na Facebooku radny miejski Lwowa, Igor Zinkiewycz. Radny jest reprezentantem Ukraińskiego Zjednoczenia Patriotów (UKROP). Ten sam radny jako pierwszy niedawno doniósł o eksplozji granatu przy murze Cmentarza Orląt Lwowskich.

  http://dzienniknarodowy.pl/nocy-we-lwowie-oznaczono-czarno-czerwonymi-barwami-polski-autobus-czym-go-podpalono/

 11. Pod osłoną Wielkanocy podpisano układ z Izraelem o deportacji 16 tys. nielegalnych imigrantów

  Dzisiaj rano kancelaria premiera Benjamina Netanjahu ogłosiła, że osiągnęła „bezprecedensowe porozumienie” z agencją ONZ ds. Uchodźców (UNHCR), w ramach której Izrael odeśle ponad 16 tys. (z ogólnej liczby ocenianej na 40 tys.) nielegalnych migrantów do „krajów, które chciałyby je przyjąć”.

  Izrael przystał na żądania ONZ deportowania afrykańskich przybyszy ubiegających się o azyl do krajów pochodzenia, a zamiast tego przy pomocy UNHCR zostaną oni osiedleni w krajach zachodnich. Afrykanie (prawie wszyscy z Erytrei i rozdartego wojną Sudanu) zaczęli zmierzać w kierunku Izraela w 2005 r., po pobycie w sąsiednim Egipcie. Władze egipskie sprytnie pozbyły się problemu rozpowszechniając informacje o bezpiecznym życiu i możliwościach zatrudnienia w Izraelu. Dziesiątki tysięcy osób przekroczyły pustynię, zanim Izrael uszczelnił granice w 2012 roku, powstrzymując napływ nielegalnych imigrantów.

  Czy pisdzielce wpierdola nam nachodzcow, ktorych wypierdolili wlasnie eskimosi?

  http://dzienniknarodowy.pl/oslona-wielkanocy-podpisano-uklad-izraelem-o-deportacji-16-tys-nielegalnych-imigrantow/

 12. Oława: Polak ugodzony przez Ukraińca nożem za patriotyczną koszulkę?

  Portal olawa24.pl informuje o napaści dokonanej wczorajszej nocy na trzech młodych mężczyzn (21, 21 i 19 lat), którzy na ulicy Chrobrego zostali zaatakowani nożem przez imigranta ze Wschodu.

  – Do kolegi przyjechali znajomi z Wrocławia. Szli wspólnie do stacji PKP, mój syn ich odprowadzał na ostatni pociąg. Syn gdzieś na chwilę odszedł od nich i w tym momencie podszedł do niego wysoki, dobrze zbudowany około 40 a 50-letni mężczyzna i coś zaczął mówić do niego w języku rosyjskim lub ukraińskim. Syn nie zna języka ani jednego, ani drugiego – opowiedziała redakcji matka jednego z poszkodowanych. – Z racji, że syn za 4 miesiące zostanie ojcem nie chciał brać udziału w bójce. To był moment jak on zobaczył nóż z ręku tego człowieka, zaczął nim wymachiwać, a syn wołał kolegów. W momencie, gdy się odsłonił dostał nożem w lewy bok na wysokości pachy i serca.

  Czy to dopiero poczatek nowej rzezi Polakow w Polsce przez chojnie sponsorowanych i holubiomnych banderowcow? Czy pisdzielce zafunduja Polakom WOLYN 2?

  http://dzienniknarodowy.pl/olawa-polak-ugodzony-ukraincanozem-patriotyczna-koszulke/

  1. To przegięcie!! 🙁 We własnym kraju??!! Ja też nosze patriotyczne koszulki i co??, według ukrów mam się bać, mam nienosić??!! Chamy zbolałe!!
   Już zaczynają, panoszą się….mędy!!! Noszę też glany…i co?? niemogę??….Nie… po prostu brak słów 🙁
   Polacy powinni , kurde zaprotestować w końcu!!! i to w koszulkach patriotycznych!! przeciwko przyjmowaniu tych złoczyńców!!
   Jak mieszkałam w Hiszpanii też nosiłam różne Polskie koszulki to mówili, że są fajne i pokazywali swoje patriotyczne, a tu u nas takie gnoje nam chcą rozkazywać, straszyć i dźgać nożami??!!!

 13. Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan nazwał premiera Izraela Benjamina Netanjahu terrorystą odnosząc się do interwencji izraelskiej armii na granicy ze Strefą Gazy, w wyniku której zginęło co najmniej 15 Palestyńczyków. „Jesteś na tych ziemiach najeźdźcą (…), a jednocześnie jesteś terrorystą” – powiedział Erdogan
  http://niezalezna.pl/221413-wojna-nerwow-turcji-z-izraelem-erdogan-nazwal-netanjahu-terrorysta-i-najezdzca

  1. Jeden drugiemu warty…”Sułtan” morduje Kurdów na ziemiach Syrii i Turcji,a „starszy w wierze” Palestyńczyków na terenie Izraela…zbrodniarz poucza zbrodniarza,dramat!

 14. Zdrowo i radośnie spędzonych Swiąt Wielkanocnych,smacznych świątecznych pyszności,odpoczynku i sił walki ze złem.

 15. Oto nadszedl kolejny kwiecien, ale niektore wspomnienia nigdy nie ulegna zatarciu… Bardzo mocny film o wydarzeniach ludobojstwa w Ruandzie i jak latwo jest podpuscic ludzie przeciwko ludziom, a politycy jak zwykle umywaja rece…
  https://www.cda.pl/video/188901db

 16. Zycze tradycyjnych polskich zdrowych i pogodnych Swiat Wilkiej Nocy.Kolorowych pisanek i obfitego smigusa dyngusa !
  Smigusa Dyngusa wrogom naszym!
  Toronto Polonia, 2018 !

 17. Wesolych, Spokojnych Swiat I Smacznego Jajka I dobrej polskiej kielbasy, ktorej nie mam, zycze wszystkim czytajacym I podzielajacym moj punkt widzenia.

 18. Dla Ciebie Również 🙂 Spokojnych i Smacznych Świąt 🙂
  Mizia….Dzęki, że jesteś z nami 🙂

   1. Wypierdolić z Polski pejsatych pisduarów popaprańców kodouboli nowoosraną i inne nowotwory anty Polskie, przyspieszyć wybory, dać szansę Narodowcom.

   2. Glinskiemu powinno sie odebrac obywatelstwo, obciazyc go tymi milionami, ktore tak rozrzutnie rozdaje z naszej kieszeni. Niech kutas splaca i placze, ze mu na zycie nie starcza skoro skurwiel ma taki rozmach i gest dla eskimosow…

 19. Rok Słowian zaczynał się wraz z początkiem marca, a kończył z końcem lutego.

  1 marca – Jaskółka
  Początek wezwań wiosny.

  9 marca – Wiosenny Nowy Rok (Szczodry Wieczór, Święto Matki Ziemi)
  Wzywanie wiosny i modły o urodzaj. Przewidywano także pogodę na lato: ładna pogoda oznaczać miała ciepłe lato, śnieg – urodzaj, ciepły wiatr – lato mokre, a wiatr północny – lato chłodne.

  13-20 marca: Wiosenny Tydzień Jarowita
  Śpiewanie pieśni pochwalnych.

  16 marca: Wierzbica (Pasieka Wiosenna)
  Oświęcenie wierzby, Pradrzewa Wszechświata. Chłostanie gałązką wierzby uważane było za magiczny sposób życzenia zdrowia. Oświęcano również pasieki, zanosząc modły o zdrowie i miododajność pszczół.17/18 marca: Wiosenne Zrównanie Dnia Z Nocą (Święto Dadźboga)
  Modły do Dadźboga wiążące się z korowodami dziewcząt.

  20 marca: Nawski Wielki Dzień
  Na ziemie przybywają dusze zmarłych, czyli nawie. Przed wschodem słońca ludzie kąpią się w rzekach lub symbolicznie oblewają wodą, co dawać ma moc i zdrowie.

  Pierwsza niedziela po wiosennym zrównaniu dnia z nocą: Wielki Dzień (Pierwszy Dzień Wiosny)
  Święto przebudzenia się przyrody i narodzin nowego cyklu życia. Topienie Marzanny, malowanie jajek (symboli odradzania się życia) oraz modły do Dadźboga.

  Poniedziałek po Wielkim Dniu (Wołoczilne)
  Chłopcy chodzą po chatach, oblewając wodą dziewczęta. Te z kolei obdarowują ich pisankami.

  25 marca: Święto Wiosny
  Rozpalanie ognisk i skakanie przez nie celem oczyszczenia, wrzucanie do rzek ofiar z chleba.

  26 marca: Wielkie Święto Peruna
  Oświęcenie ziarna i rozpoczęcie zasiewów. Oczekiwanie na pierwszą wiosenną burzę… itd. itd.

  Wielki Dzień zamieniono nam na Wielką Noc, czyli wielką ciemność, wielki mrok okupacji Ziemi… przez Archontów.
  Archontami nazywano w starożytności władców obcych państw, a obszar nad którym panowali, nazywano Archontią.
  Wolę Wielki-Dzień od Wielkiej-Nocy. Wszak udane noce świętuje tylko pijak, kurwa i złodziej…

  1. Miziakowi i komentujacym – tez radosnych swiat i sil do walki ze zlem tego swiata .

   Dolaczam linka -https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vREeTPd7q4-AcyayNtADi8k-VDcorGWBBGD-WWkZty5li3RhQUIuhsLlJ0JuwbWrmZmr22L_wHF6wum/pub

   1. W rzeczy samej, dodam tylko: „olać” zło, robić swoje. Jakiś czas temu, mój znajomy, wyraził się na jeden z materiałòw z tego bloga słowami: „miód na moje uszy, czysta poezja…”, dlatego dedykuję ten tekst Panu Jackowi Caleibowi http://www.eioba.pl/a/48br/poeci-pasterze-bytu . Wesołych Świąt kochani Rodacy, niech światło mądrości dotknie wszystkich, którzy są tego godni, ale „niedorozwojkom”, także go nie odmawiajmy. Chrystus zmarchwystał alleluja, alleluja.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: