NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Polska zmierza ku upadkowi A PISIORY SZALEJĄ SIĘ ŚMIEJĄ ….teraz przebili już nawet Tuskowe P.O !! W GŁUPOCIE

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

to nie są żarty ……….

ZAPRASZAM ……….

 

Powraca pomysł wprowadzenia opłat za wjazd do centrów miast. Kilka dni temu przemycono go w rządowym projekcie nowelizacji ustawy o biokomponentach i biopaliwach ciekłych. Wynika z niego jednoznacznie, że rady gmin będą uprawnione do ustanawiania tzw. strefy czystego transportu, gdzie kierowcy samochodów spalinowych będą mogli wjeżdżać po uiszczeniu stosownej opłaty (do 2,5 zł za godzinę i do 25 zł za dobę). Nie wiem kto PiS-owi doradza te pomysły, ale ich realizacja będzie klasycznym rżnięciem gałęzi, na której się siedzi. Upadek z wysokości z pewnością zaboli.

Coraz częściej pojawiają się pytania – dlaczego PiS traci sondażowe poparcie, a Platforma je zyskuje (ostatni sondaż wskazuje na kolejny spadek poparcia dla PiS o 3 pp. i wzrost poparcia dla PO o ponad 2 pp.)? Odpowiedź na tą kwestię jest bardzo prosta – PiS od pewnego czasu zaczął bowiem podcinać gałąź, na której siedzi.

Przypomnijmy – ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego doszło do władzy na hasłach o „umiarze i pokorze”. Tym mieli się różnić od ekipy Platformy Obywatelskiej. Teraz ludzie słyszą, że „nagrody się należały” i to z ust nie byle kogo, bo premier Beaty Szydło, która w swoim expose mówiła o… „umiarze i pokorze”. Z takiej pojęciowej konfuzji nie może wyniknąć nic dobrego.

Były „nagrody, które się należały”, teraz mamy opłatę emisyjną i możliwość żądania opłat za wjazd do centrów miast. Wszystkie te pomysł łączy jeden wspólny mianownik – otóż najbardziej rażą one / dotykają osoby uboższe, które na co dzień ciężko pracują, a ich pensje nie przekraczają 2,5 tys. zł miesięcznie. Kwota 70 tys. zł nagrody dla ministra po 100-kroć bardziej przemówi do kogoś, kto potrzebuje 1/3 życia, aby taką kwotę uzbierać z oszczędności, niż do kogoś, kto jest w stanie ją sobie wygospodarować w ciągu roku. Tak samo z nowymi opłatami (emisyjnymi / za wjazd do miasta) – jeśli zostaną przyjęte w toku procesu legislacyjnego, to również najmocniej odczują je osoby zarabiające mniej.

PiS, na kilka miesięcy przed wyborami samorządowymi i 1,5 roku przed wyborami parlamentarnymi, postanowił sprawdzić jak duży jest jego „żelazny” elektorat. Jeśli partii Jarosława Kaczyńskiego nie uda się szybko zdefiniować na nowo swojego politycznego celu, który byłby spójny i zrozumiały dla wyborców centrowych, to widmo przegranej w konfrontacji ze zjednoczoną opozycją (wszyscy przeciwko PiS) jest bardzo realne. Krzykliwe narracje o „nagrodach, które się należały” czy nowe pomysły, jak uderzyć po kieszeni kierowców z pewnością PiS-owi nie pomagają.

Źródło: 25 zł za wjazd do centrów miast. „Rząd rozpaczliwie szuka pieniędzy” (Money.pl)

52 thoughts on “Polska zmierza ku upadkowi A PISIORY SZALEJĄ SIĘ ŚMIEJĄ ….teraz przebili już nawet Tuskowe P.O !! W GŁUPOCIE

 1. Mizia, czy Ty coś z tego rozumiesz? Wrzuciłem na chomika filmik oj czysta krew i dostałem taką informację:
  ___________________________________________________________________________________________________________________
  Witamy, 
  otrzymaliśmy wiarygodną informację, iż na Pani/Pana koncie znajdują się pliki: 

  JACK CALEIB OJ CZYSTA KREW.mp4 (2018) 

  do których prawa autorskie zostały naruszone, według oświadczenia: MarkMonitor Anti-Piracy Team / HBO 

  który to podmiot skierował do Portalu Chomikuj.pl prośbę o uniemożliwienie ich rozpowszechniania. 
  W związku z powyższym, pliki zostały usunięte. 

  W razie pytań lub wątpliwości na przyszłość prosimy o lekturę przewodnika o prawach autorskich (w stopce portalu). 

  W przypadku niepoprawnego zgłoszenia niektórych plików, bardzo prosimy o kontakt z nami przez odpowiedź na tę wiadomość z podaniem lokalizacji każdego błędnie usuniętego pliku. 

  Dziękujemy za zrozumienie. 
  — 
  Wiadomość wygenerowana automatycznie. 

  Informujemy, iż zastosowana procedura stanowi jedynie realizację prawnych obowiązków podmiotu świadczącego usługi hostingowe jakim jest Chomikuj.pl – nie jest to wypowiedź ani w sprawie legalności lub braku legalności rozpowszechniania konkretnych plików, ani też sytuacji prawnej użytkowników Chomikuj.pl 

 2. Polacy! pilnujcie rachunków za gaz bo już się zaczęło, pegienige rozrabia. Po klatce przebiegł się magik i powyłączał gaz w mieszkaniach. Jeden z sąsiadów był czujny to mu powiedział, że umowa została zerwana za niezapłacone w terminie rachunki. Z tym, że terminy płatności zostały cofnięte o dwa tygodnie.
  Jeśli odbiorca płacił dziesiątki lat to i następne rachunki zapłaci, przed wyłączeniem należałoby wysłać przypomnienie a nie z buta odcinać. To jest premedytacja i skutek dostaw gazu na ukrainę.

  1. Ciekawe….Musze sprawdzić….Ja zawsze płcę całość t.z. wszystkie bloczki na raz i mam z głowy, nie patrze na daty 😉

 3. Polska fundacja gubienia publicznych funduszy w czeluściach lichwy i innych kont, ma kolejny pomysł, pan marcin ćwirski zaproponował rządowi ussa odkupienie pozostałości po wraku sterowca Hindenburg, po rekonstrukcji za niecałe 50 mln $, 75 osobowa załoga wytypowana po ciężkich jednodniowych kursach pilotażu uda się w rejs sławiący imię.
  Na pokładzie obok ekologicznego wodoru służącego do napędu, znajdzie się sauna, duże swingerowe łoże i 5 ton cukierków z podobizną mieszka i rysunkiem wawelu plus niezliczona ilość ciastek petit beurre naszej rodzimej produkcji.
  W związku z tym, że funkcję kapitana nie może pełnić osoba partyjna, 95 % członków pisu zrezygnowało z przynależności do partii kota i poddało się weryfikacji przez profesorów od helu i pękających parówek, wbrew wszystkim wybrano byłego ministerka od wojny i śmigłowców, jak się dowiadujemy lot będzie sławił kota przez całe jego życie, przewidywany czsookres to max 14 lat, jednoroczny koszt piaseczku, karmy i utraconych zarobków to ok. 37 mln zł, zebrana załoga z aplauzem przyjęła wytyczne i z utęsknieniem czeka na korzystne wiatry, czego to się nie robi dla dobrego imienia ?

 4. Ukraińcy pozywają Polaka za antybanderowskie naklejki. Grozi mu 2 lata więzienia.

  To sie dzieje w Polsce! Polak jest scigany za przyklejanie anty-banderowskich nalepek!
  Skandal w Olsztynie. Mężczyzna rozlepił naklejki sprzeciwiające się zbrodniczej formacji UPA i Stepanowi Banderze. Został oskarżony przez Ukraińców. Dostał zarzuty.

  Pan Robert został oskarżony o szerzenie nienawiści na tle narodowościowym. Ciężko się odnieść do zarzutów, bo nie ma szczegółowego uzasadnienia aktu oskarżenia. Ja nie wiem w jaki sposób przekreślona twarz Stefana Bandery nawołuje do nienawiści. Na logikę, przekreślenie wizerunku zbrodniarza to przesłanie: nie chcemy, aby się to powtórzyło. To tak jakby został przekreślony wizerunek Hitlera, ale według prokuratora to nawołuje do nienawiści – skomentowała obrońca oskarżonego adw. Monika Brzozowska – Pasieka

  https://medianarodowe.com/polska-ukraincy-pozywaja-polaka-za-antybanderowskie-naklejki-dostal-zarzuty/

 5. „macie może ten sam problem co ja?, kilka monotonnych czynności powtarzających się nazwanych „To jest życie”?, a jak bym chciał zupełnie coś innego robić to będzie to niemożliwe bo obecny system nie pozwala na robienie czegoś innego a TYM SAMYM NARZUCA SWOJE WARUNKI BYTU”? „to innymi słowy gdzie tu jest wolna wola”?

  1. „życie – jedzenie, woda, dom, ubranie. wszystko sprowadza się do pieniądza. pieniądze to życie. gdybym chciał żyć bez pieniędzy, to bym nie żył. jak żyć bez pieniędzy?”

   1. „nie musiał bym, pracować, kupować, i potrzebować innych rzeczy związanych z pieniędzmi. tylko jak mieć i nie potrzebować żadnych pieniędzy do tego?”

 6. Frank Spula wycofał KPA z walki przeciwko S 447 / HR 1226 – St. Michalkiewicz: #31 KONDOMINIUM News

  1. Polonia w Kanadzie tez jest rozbita i podzielona za sprawa agentury od lat Emigracji Solidarnosci; cale minie starej Polonii sprzed 1981 rozgrabione i rozsprzedane i dalej trwa zagorzala walka o sprzedanie wszystkiego co bylo dochodowe i spajalo NAS przez lata.
   Tak to ‚stare kiejkuty’ Polske rozwlaja i forse dla siebie zgarniaja…

 7. Prof. Szeremietiew u Gadowskiego: Jest zagadką, dlaczego cena „Patriotów” jest tak wygórowana???
  Stare kiejkuty i wsioki znowu zarabia na boku przy przetargach na sprzet dla Armii! 🙂

 8. Po ponad 2 latach rządzenia argument „a bo za PO” przestaje działać, tak jak za PO przestało działać straszeniem PiS-em

  Od kilku tygodni PiS jest w głębokiej defensywie. Dobre wyniki gospodarcze oraz 500+ już nie wystarczają. Kończy się również paliwo, którym można by rozgrzewać elektorat. Argument „nie jesteśmy święci, robimy to i owo, ale tamci robili to bardziej” przestał działać, dokładnie tak samo jak za rządów Platformy w pewnym momencie przestało działać straszenie PiS-em (dzięki czemu partia Kaczyńskiego mogła wygrać wybory). Na nowogrodzkiej powinni to sobie mocno wziąć do serca i szybko wymyślić nową strategię działania. Inaczej w ciągu 1,5 roku powtórzą losy PO.

  http://niewygodne.info.pl/artykul9/04329-Argument–a-bo-za-PO–przestaje-dzialac.htm

  Stasi dostała od sowieciarzy wolną rękę na werbunek agentury w Polsce! – Stanisław Michalkiewicz

  https://www.youtube.com/watch?v=ckMfCBCjyCU

  Michalkiewicz u Gadowskiego: Czy 59 senatorów USA traktuje Polskę jako skarbonkę dla Żydów?

 9. Jeżeli jest to prawdą, to bębny wojenne coraz walą coraz donośniej …..
  „26 marca 2018 roku był dniem historycznym, w którym świat przestał być zmuszany do nabycia dolara, by kupić ropę naftową. Zatrząśnie to nie tylko rynkiem ropy na świecie i cenami surowca, ale sprawi, że rząd chiński będzie miał większe wpływy na kształtowanie cen na rynkach azjatyckich, oraz na samego dolara.”
  https://wolnemedia.net/koniec-potegi-dolara-swiat-drzy-w-posadach/

   1. mam co do tego watpliwosci bo przeciez znowoz wygra sztafeta PO jak zwykle bo POPiS’iaki przekazuja sobie wladze wzajemnie co pare kadencji….a widac to na przykladzie niewyjasniania kolejnych afer/przekretow puszczajacych z torbami Polske i Polakow.
    Narodowej powaznej partii na razie BRAK?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. Bardziej chyba przeraża mnie fakt, iż większość polaków nie potrafi już funkcjonować normalnie BEZ samochodu! Może należałoby nieco wpłynąć na mentalność polskiego społeczeństwa w tej kwestii? Co innego dojazd do pracy poza granicą swojego miasta, a co innego przemieszczanie się nim gdzie popadnie! Po dwa, trzy samochody na rodzinę, to chyba również przesada? A później płacz, że brak miejsc parkingowych, że powietrze śmierdzi itp.

  1. Proszę zauważyć,że cały system publicznego transportu został zmieniony.Niby jest,ale praktycznie go nie ma.Ja osobiście do pracy komunikacją jadę grubo ponad godzinę,a samochodem 20 minut.Zgodnie z przepisami.Kupiłem sobie właśnie używany malutki pojazd i nie poruszam się nim byle gdzie.I pracuje i mieszkam w Warszawie.Co mają począć ci,którzy muszą podróżować z daleka?

 11. Polacy obudźcie się !!!
  Polacy ratowaliście żydów w wojnę przed niemieckimi nazistami, gineliście za nich, ostatni chleb im oddawaliście żeby przeżyli a oni tak się teraz odwdzięczają…
  Do wszystkich Polaków żądać od żydów gigantycznych roszczeń finansowych za koszta utrzymania i ochrony przed niemieckimi nazistami w czasie 2 wojny światowej !!!
  Cały czas mowa o niesłusznych roszczeniach żydowskich wynoszących ponad 1 bilion zł., czas najwyższy zapytać kiedy żydzi zapłacą Polakom przeogromne koszta utrzymania i ochrony przed niemieckimi nazistami w czasie 2 wojny światowej, koszty utrzymania i ochrony przed niemieckimi nazistami w czasie 2 wojny światowej są gigantyczne kilka tysięcy razy większe niż niesłuszne roszczenia żydowskie wynoszące ponad 1 bilion zł, więc jak żydzi naliczają Polaków niesłusznie to my Polacy też ich odpowiednio naliczymy.

  1. Postuluję już od dawna, aby na blankiecie firmowym „Orbisu” wystawić żydom rachunek za ich przyjęcie, uratowanie od europejskiej żezi i goszczenie na Polskich Ziemiach, cena za dzień pobytu to okrągły milion $, kwestią do ustalenia jest od kiedy liczyć tą zorganizowaną gościnę, załóżmy, że to będzie 500 lat, suma summarum będzie to 182500 dni x 1 mln $ = 182 500 000 000 $ czyli na nasze 185 miliardów $ x 3 zł = 555 mld zł i zamykamy żmiją mordy !!!

  2. A odszkodowania za pomordowanych przez nich Polaków ??? Oni swoich wybawców nawet potrafili zabić !!! 🙁 🙁 🙁

  3. dodatkowo koszty miedzynarodowej kampani oczerniajacej Polakow. uproscmy to – koszty zadoscuczynienia rownaja sie dwukrotnosci falszywych oskarzen. problemem jest ze nie reprezentuja nas na wiejskiej a antyreprezentuja

 12. Tego na spokojnie nie da się komentować. Ale jak wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują to Polacy są bardzo nierychliwi i nie chciałbym być prorokiem we własnym kraju. Natomiast nie rozumiem jak ma się trzymanie narodu w ubóstwie do poszukiwania za wszelką cenę dodatkowych pieniędzy do budżetu. Oczywiście, że rozumiem o co chodzi ale nie mogę tego pojąć.

  1. AMERYKAŃSCY SENATORZY NAPISALI DO MORAWIECKIEGO LIST ABY UWZGLĘDNIŁ ŻYDÓW W REPRYWATYZACJI
   27 marca 2018|1 Komentarz|w Ameryka, polityka, Polska, Wydarzenia |Przez Karol Kaźmierczak
   List do polskiego premiera z żądaniami zmiany projektu ustawy reprywatyzacyjnej, podpisało 59 na 100 członków Senatu USA, reprezentujących obie partie.

   Inicjatorami listu są republikanin Marco Rubio i demokrata Tammy Baldwin. Podpisało się pod nim 57 innych senatorów. W tym lider Demokratów w Senacie Chuck Schumer i czołowy neokonserwatysta John MCaina. List jest powtórzeniem stanowiska wyrażonego przez Światową Żydowską Organizację Restytucji (World Jewish Restitution Organization – WJRO). Amerykańscy politycy krytykują w nim rak reprywatyzacji w Polsce. „Polska jest jedynym poważnym państwem Europy, które do tej pory nie przyjęło narodowej, kompleksowej ustawy przewidującej restytucję mienia bądź odszkodowania za własność prywatną” – piszą senatorzy, ale żywią „nadzieję, że wkrótce to nastąpi”.

   Amerykańskim senatorom nie podoba się, że projekt ustawy reprywatyzacyjnej zakłada tylko odszkodowanie o częściowej wartości utraconego mienia oraz nie zakłada odszkodowania za udziały w przedwojennych firmach, zniszczonych w czasie wojny. W dodatku możliwość ubiegania się o nie mieliby wyłącznie obywatele państw, które nie podpisały powojennych układów regulujących odszkodowania za utraconą własność. WJRO uznał, że zapis taki będzie szkodliwy dla potomków wielu Żydów, którzy wyjechali z Polski.

   Także fakt, iż do ubiegania się o odszkodowanie reprywatyzacyjne będą mieli prawo tylko najbliżsi krewni dawnych właścicieli w prostej linii. Senatorzy domagają się od Sejmu by uchwalił ustawę zgodną z sugestiami tak zwanej deklaracji terezińskiej z 2009 roku. Deklaracja, podpisana także przez Polskę, nie ma jednak charakteru prawnie wiążącego.

   List został nadany w nocy z poniedziałku na wtorek.

   rp.pl/rmf24.pl/kresy.pl

  2. Rejs jachtem regatowym pod polską banderą – to pomysł Polskiej Fundacji Narodowej na uczczenie stulecia niepodległości Polski. Jacht w biało-czerwonych barwach z załogą pod wodzą Mateusza Kusznierewicza ma przepłynąć 40 tysięcy mil morskich, odwiedzić pięć kontynentów i 100 portów. Wystartuje także w regatach żeglarskiego Wielkiego Szlema – Sydney-Hobat, Fastnet, Newport-Bermuda czy Middle Sea Race.

   Portal wPolityce.pl zwrócił się z pytaniem właśnie o koszty do źródła – do Polskiej Fundacji Narodowej. Członek Zarządu PFN Antoni Kolek wyjaśnił, że fundacja jest obecnie w fazie domykania wszelkich formalności dotyczących jachtu.

   Budżet projektu to 3 mln złotych rocznie. Projekt jest zaplanowany na lata 2018, 2019, 2020 i w tych latach ma zostać zrealizowany

   — podkreślił Antoni Kolek.

   Pytany o zarzut nieskorzystania z oferty Romana Paszke, kapitana zbudowanego i wymyślonego w Polsce katamaranu „Gemini” z czerwca 2017 roku, Antoni Kolek przyznał, że prawdą jest, że zakupiony przez PFN jacht nie jest polskim sprzętem. Zwrócił jednak uwagę na to, że nawet przy pominięciu procedur formalnych, pomimo wszelkich starań, polskie stocznie nie mają tak dużego doświadczenia, żeby w krótkim czasie zbudować jacht.

   Czas jest kluczowy dla tego projektu, a zbudowanie takiego jachtu to dość długa praca. Dlatego zdecydowaliśmy się na poszukiwanie jachtu, który jest już dostępny na rynku

   — wyjaśnił.

   Mieliśmy wątpliwości, czy ta formuła jest do zrealizowania, czy nie okaże się, że na którymś etapie projektu, jego realizacja nie będzie dla tego katamaranu problematyczna

   — dodał Kolek.

   Jednocześnie podkreślił, że w ekipie Kusznierewicza jest wielu sportowców, którzy zajmowali się żeglarstwem jachtowym. Dodatkowo prowadzone są rozmowy z innymi żeglarzami, aby dołączyli do ekipy, by projekt miał wymiar środowiskowy oraz, żeby Polska miała możliwość zaistnienia na regatach z dobrym wynikiem.

   Mamy dużą szansę, żeby to się zrealizowało – start w największych regatach, w których korporacje biją się o to, żeby móc wczepić tam swoje logo, żeby móc tam zaistnieć. Odbiór medialny takich regat to kilka milionów ludzi, którzy oglądają je w telewizji, czytają relacje prasowe

   — przypomniał Antoni Kolek.

   Wyjaśnił również, że poza aspektem sportowym, projekt ma na celu promocję Polski. Dlatego też ważne jest, ze jacht będzie nazywał się Polska100, że jasno będzie na nim zaznaczone, z jakiej okazji przemieszcza się dookoła świata.

   Raczej nie będzie to wycieczka, jak ktoś próbuje sugerować. To będzie dużo ciężkiej pracy. To nie ma być tak, że ktoś sobie popłynie, żeby się wylegiwać na jachcie. Będziemy oczekiwali, że to naprawdę będzie wydarzenie, które będzie promować Polskę i setną rocznicę niepodległości oraz pokazujące, że Polska jest przywiązana do morza, że zawsze była z nim związana. Chcemy również pokazać, że Polska jest krajem nowoczesnym i potrafi korzystać z nowoczesnych technologi

   — mówił Kolek.

   Pytany o zarzut stawiany przez „Fakt”, dotyczący rejsu Daru Młodzieży, organizowanego przez resort gospodarki morskiej, Antoni Kolek wyjaśnił, że inicjatywy mają dwa różne cele, bowiem Dar Młodzieży ma przede wszystkim płynąc na ŚDM w Panamie.

   My stawiamy na regaty sportowe, ale także na promowanie Polski w różnych miastach, do których jacht będzie zawijał. Doszukiwałbym się tutaj raczej synergii. Dwa polskie jachty wpływające do portu – to dopiero będzie wydarzenie, kiedy uda się w jakimś porcie coś takiego zrobić

   — podkreślił.

   Dopytywany o kwestię finansowaniu jachtu po zakończeniu rejsu, członek zarządu PFN wyjaśnił, że co prawda nie ma jeszcze pewności, jak to będzie wyglądać, ale zapewnił, że utrzymanie jachtu, który otrzyma Akademia Morska w Szczecinie, nie będzie ciężarem.

   To ma być zaczątek tego, żeby polskie żeglarstwo, polskie przywiązanie do morza miało szansę się rozwijać i dalej działać

   — wyjaśnił Antoni Kolek, członek Zarządu Polskiej Fundacji Narodowej.

   wkt

   Zdjęcie Zespół wPolityce.pl
   autor: Zespół wPolityce.pl

   1. Czyli co ? tłuste koty przebrane za morskich wilków + kilku znawców , dla których będzie ten rejs wspaniałą przygodą będą uczyć śpiewać szanty ( a może i „Beatę” zaśpiewają) , wszelkich stworzeń podwodnych na drodze 40 tys. mil morskich ? no tak … trzeba jeszcze opowiedzieć syrenom w tych 100 portach o jubileuszu , bo któraś mogłaby być niedoinformowana, zwłaszcza te w okolicach np. Papui. Ciekawi mnie pełen skład tej „drużyny” …

   2. Sprawiedliwosc nie rychliwa, ale sprawiedliwa! Pisdzielce jednak przepierdola nastepne wybory na bank! 🙂

    Wybory samorządowe za pół roku, a w partiach kłótnie i łapanki. Dla PiS zwycięstwo w tych wyborach to upragnione dopełnienie władzy, dla Platformy walka o przetrwanie. Jedno jest pewne – o wspólnym froncie opozycji nie ma co dziś marzyć.
    Na partyjnym „jajeczku” prezes PiS zapowiedział przyśpieszenie w kompletowaniu list, żeby „nie potknąć się o własne nogi”, bo wybory samorządowe są dziś dla partii kluczowe. Mając większość w parlamencie i prezydenta, Prawo i Sprawiedliwość nie nie ma władzy w terenie – zarówno na poziomie prezydentów i burmistrzów miast, jak i sejmików oraz urzędów marszałkowskich. A to tysiące stanowisk w całym kraju, nie tylko w urzędach, lecz także spółkach miejskich podległych gminom, jak również olbrzymie fundusze infrastrukturalne, które trafiają do samorządów. Dla PiS zwycięstwo w tych wyborach to realizacja marzenia o pełni władzy.

    https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/„to-jest-totalna-rozsypka”-pis-ma-kłopot-z-wyborami-samorządowymi/ar-BBKKCZC?ocid=spartandhp#page=2

   3. Kapitanem Yachtu Pisuarow bedzie fan pacynek Pelo – Mateusz KusznIerewicz 🙂 Kusznierewicz to gnida i szmaciarz zawsze wyborcow Pis-u uwazal za ciemnogrod!
    Ludzie pisdzielcom przewraca sie w glowie. Przez 2 lata swoich rzadow zniszyczli Polske skurwysyny tak samo jak pelo. Tyle tylko, ze nawet kamerdyner makreli Tusk, stary komuch Miller nie byli tak glupi by zalecac Polske potopem chachlackich ryjow do wykarmienia!
    Wybory samorzdowe pisdzielce przegraja, podobnie bedzie za 2 lat w wyborach do sejmu.
    Koniec koncow bedzie taki jak w 2007 Roku czyli powtorka z rozrywki. Mocny w sondarzach pompowanych przez PISTV i media rydzykowe Pis przepierdoli z kretesem!

    Ludzie ten kraj zmienrza ku katastrofie po rowni pochylej. Nie bedzie to utrata niezaleznosci terytorialnej ale raczej ekonomicznej na wiele, wiele lat. Te pomysly tumanow z pis jak 500+, 800+ doplaty z naszych pieniedzy do pensji chachlakow, darmowe studia i stypendia dla chachlakow, chachlackie emerytury i wszelkie inne fanty, o ktorych przecietny Kowalski moze pomarzyc. Ludzie te skurwysyny z PO-PIS-PSL-SLD zadluzyly nas na taka skale, ze odsetki od pozyczek beda splacac nasze wnuki i prawnuki. Polska stanie sie kolonia eskimosow, niemiaszkow, jankesow i korporacji na caly XXI wiek, gdzie Polak bedzie niewolnikiem, jego nadzorca bedzie chachlak-banderowiec, a panem eskimos.

    Dodajmy do tego list senatorkow do wyjetego z dupy krzyzowca Maowieckiego, z ktorego flegma sie wylewa jestesmy w czarnej dupie – jestesmy w niezlym szambie. Znajac „szczerosc intencji i patriotyzm” u Maliniaka, Dupy, Kalkseina te sk……ny juz dawno temu nas sprzedaly i dogadaly z eskimosami sie co i w jakiej ilosci naszego mienia narodowego oddadza im na bank!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: