NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PORACHUNKI NA UKRAINIE SZEWCZENKO DO PIERDLA O CO CHODZI ??

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

Deputowani Rady Najwyższej Ukrainy dali wiarę prokuratorowi generalnemu, który stawia deputowanej Nadieżdzie Sawczenko zarzut przygotowywania zamachu terrorystycznego.

W środowym głosowaniu deputowani ukraińskiego parlamentu zgodzili się na uchylenie immunitetu swojej koleżanki Nadieżdy Sawczenko. Już 15 marca deputowani wykluczyli Sawczenko ze składu parlamentarnej komisji bezpieczeństwa narodowego i brony. Tego dnia prokurator generalny Ukrainy, Jurij Łucenko wniósł do izby wniosek o pozbawienie niezależnej deputowanej immunitetu. Jak twierdzi Łucenko prokuratura posiada „niepodważalne dowody”, że Sawczenko planowała i kierowała przygotowaniami do przeprowadzenia zamachu terrorystycznego w sali plenarnej ukraińskiego parlamentu.

Łucenko twierdzi, że deputowana Sawczenko uczestniczyła w przerzucie broni z terenów znajdujących się pod kontrolą donbaskich separatystów, która miała być wykorzystana do ataku w Radzie Najwyższej. Dostawcami broni mieli być rosyjscy wojskowi w Donbasie. Z Sawczenko współpracował Wołodymyr Ruban z organizacji „Korpus Oficerski”. W rzekomy spisek deputowanej mieli być zaangażowani oficerowie ukraińskiej armii i funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa Ukrainy. Część z nich prowadziła w istocie operację w jej sprawie, gdy broń przerzucona z Donbasu trafiła, na przechowanie, do jednostki wojskowej w mieście Chmielnicki.

„Rzecz szła o przywóz broni terrorystycznej DRL [Donieckiej Republiki Ludowej] w celu zniszczenia ustroju konstytucyjnego Ukrainy, wywołania chaosu i zagarnięcia władzy” – mówił prokurator generalny. Łucenko zaprezentował deputowanym 20-minutowe zestaw nagrań dźwiękowych i wideo, które mają potwierdzać realność spisku zawiązanego w celu zamachu stanu. Jedna z rozmów ma dowodzić, że lider donieckich Aleksander Zacharczenko miał nawet prosić Sawczenko, aby po zamachu stanu wydała mu szefa Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy Ołeksandra Turczynowa.

Sawczenko zdecydowanie odrzuciła zarzuty i ogłosiła, że działała na rzecz pokoju na Ukrainie, ale „władza tego nie chce”. Stwierdziła, że nie da się zastraszyć. Po pięciu minutach zakończyła przemówienie z trybuny, i zamilkła stojąc na niej. Oświadczyła, że dalszy czas przynależny jej na zajęcie stanowiska, będzie milczeć. Przewodniczący Rady Najwyższej Andrij Parubij kontynuował jednak obrady, nie zważając na protest Sawczenko. Wkrótce po przegłosowaniu uchylenia immunitetu Sawczenko została ona zatrzymana przez funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa Ukrainy i przewieziona do aresztu tej służby.

Nadija Sawczenko to pilot ukraińskich sił zbrojnych, w 2014 roku wzięta do niewoli przez donbaskich separatystów i przekazana władzom rosyjskim. Pod zarzutem zabicia dwóch rosyjskich dziennikarzy spędziła w rosyjskich aresztach i więzieniach dwa lata. W październiku 2014 roku zaocznie wybrano ją do ukraińskiego parlamentu z list Batkiwszczyny Julii Tymoszenko. W maju 2015 roku rosyjskie władze wymieniły ją na skazanych na Ukrainie dwóch żołnierzy GRU. Z rąk Petra Poroszenki otrzymała tytuł Bohatera Ukrainy. W 2016 roku została usunięta z partii, z której list dostała się do parlamentu z powodu spotkania z przywódcami separatystów w Mińsku. Sawczenko zaczęła oskarżać władze Ukrainy o niechęć do politycznego rozwiązania konfliktu donbaskiego i celową kontynuację wojny.

I DODATEK CO DZIEJE SIE NA UKRAINIE TEGO MEDIA NIE MÓWIĄ …

 

 

36 thoughts on “PORACHUNKI NA UKRAINIE SZEWCZENKO DO PIERDLA O CO CHODZI ??

 1. UWAGA

  Jak pewnie wiesz, nasze Wytyczne dla społeczności opisują, jakie treści są dozwolone w YouTube, a jakie nie. Twój film „” Szabes goje / Shabbos goys „” został zgłoszony do sprawdzenia. Po jego sprawdzeniu stwierdziliśmy, że narusza on nasze wytyczne. Usunęliśmy go z YouTube i wysłaliśmy ostrzeżenie dotyczące naruszenia Wytycznych dla społeczności lub nałożyliśmy tymczasową karę na Twoje konto.

  1. Film zostal usuniety rowniez na cda: https://www.cda.pl/video/210374468
   Materiał został usunięty!
   Materiał na który wskazywał ten link został usunięty przez właściciela praw autorskich lub Administratora! ( film jest wylacznie moim projektem )

   Macie jakis pomysl gdzie mozna go wrzucic…

 2. Anna38; Mnie juz ma kto calować, takze…
  dzieki za wsparcie, kopiujcie go bo nie wiadomo ile bedzie w sieci.

 3. Po minie pilotki można stwierdzić, że nie jest zyt zaskoczona….czyżby wiedziała co ją czeka(?)
  Może ktoś ją wcześniej poinformował…. 😮 😉

   1. Ruch narodowy to jedno wielkie eskimoskie kretowisko. Plk Wronski mowil, ze infaltracja narodowcow zaczelo sie juz za Stolzmanna. Narodowcy sprzedawali sie za smiesznie pieniadze. Po za tym do tych wywiadow zapraszaja przewanie ludzi sprzyjajacych pisdzielcom. A tych co mowia prawde o pisdzielcach zapraszaja rzadko. A przez kogo sa prowadzeni dziennikarze tzw Mediow Narodowych? Moze ABW albo mossad?

 4. https://www.youtube.com/watch?v=rtJw35Vmpxk

  Czesc, nie wiem gdzie wkleic ten nowy film p.Corbett’a. Bardzo wazny : mowi o 5 prawach czlowieka utraconych bezpowrotnie a ludzie nie zdaja sobie z tego sprawy w wiekszosci oczywiscie.
  Jakas menda na yotub’e zablokowala moje commenty i nie moge nic komentowac, a czy ktos z Was wie czy jest opcja kontaktu z youtube i mozliwosc wydobycia prawdziwej szuji ktora kabluje?
  Pozdrawiam ze zlamana reka i ramieniem z Toronto!
  ‚grace’

 5. Niedlugo juz nic nie pozostanie z naszych bogactw naturalnych. Eskimosy, niemcy i jankesy poloza lape na wszystkim. Polacy obudza sie dopiero wtedy jak statysci warszawscy zabiora im wszystko i beda musieli wpierdalac korzonki, szczaw i popijac woda ze stawu…

  Forum Patriotów Polskich – 17 marca 2018 Kraków – Modlnicznka
  Ochrona polskich zasobów geologicznych i drogi do uwłaszczeniach polskiego narodu.
  Powinniśmy popierać i wspierać takie inicjatywy, bo w przeciwnym razie Polacy w Polsce staną się elementem podrzędnym.

  1. Jack rzucilem wczoraj w komentarzu do banderowskich prowokacji pod CEP dwa filmy z rzezi w Odessie z 2 Maja 2014.
   Dlaczego te filmy znikly?

 6. Rząd PiS to kolejny rząd zdradzający interesy naszych rodaków na Kresach. To jednoznacznie wynika ze stanowiska ministra Czaputowicza, które jest kontynuacją wszystkich najgorszych patologii polityki zagranicznej III RP – mówi w rozmowie z portalem Kresy.pl poseł Robert Winnicki.

  W rozmowie z portalem Kresy.pl, poseł Robert Winnicki, szef Ruchu Narodowego skomentował wczorajsze expose szefa MSZ, Jacka Czaputowicza. W swoim wystąpieniu minister w zasadzie marginalnie odniósł się do kwestii Polaków na Wschodzie. Mówiąc o Polakach na Litwie twierdził, że w kwestii respektowania ich praw są „istotne postępy”, a jako przykład podał planowane rozpoczęcie retransmisji pięciu polskich kanałów telewizyjnych na Wileńszczyźnie. Z kolei mówiąc o Ukrainie ani słowem nie wspomniał o żyjących tam Polakach.

  – Polacy na Kresach zostali w tym wystąpieniu potraktowani po macoszemu – powiedział Robert Winnicki. – Niestety, w każdym zakresie to wystąpienie jest kontynuacją wszystkich fatalnych trendów III RP w kwestii polityki zagranicznej. Tak naprawdę, wobec trwających kryzysów, chociażby w relacjach z Izraelem, a także nacisków amerykańskich, nie zaprezentowano żadnego nowego ruchu na scenie geopolitycznej. Poza powtarzaniem mantry o najważniejszym sojuszu.

  – Podkreślenie, że rządowi zależy na silnej Unii Europejskiej, kiedy jednocześnie ta Unia od lat 90. ewoluuje w kierunku federalnego superpaństwa, przy jednoczesnym mniemaniu o zbyt dużych kompetencjach Brukseli w niektórych sprawach, to zaprzeczanie samemu sobie – zaznaczył poseł. Szef MSZ podkreślał m.in., że „celem Polski jest silna Unia Europejska”.

  – Było to wystąpienie pełne sprzeczności. Można by je podsumować tak, że z jednej strony pan minister Czaputowicz chciał retorycznie zadowolić patriotyczną, niepodległościową czy nawet narodową publikę, używając pewnych sformułowań czy zwrotów, a z drugiej chciał wyrazić niezaprzeczalny fakt, że polityka zagraniczna tego rządu jest polityką absolutnej kontynuacji III RP – uważa lider Ruchu Narodowego.

  Poseł Winnicki także w tym kontekście krytycznie ocenił linię rządu PiS ws. Polaków na Kresach.

  – Jest to kontynuacja III RP również jeśli chodzi o zdradę Polaków na Kresach. Pan Czaputowicz szuka dobrej współpracy z prezydentem i zarazem przemilczając najistotniejsze problemy chociażby Polaków na Litwie niejako podżyrował skandaliczną wypowiedź Andrzeja Dudy o tym, że niektóre oczekiwania mniejszości polskiej na Litwie mogą być wygórowane. Mamy do czynienia z otwartym atakiem obozu rządzącego na mniejszość Polską na Litwie, ze zdradą – mówi Winnicki, przypominając m.in. o niedawnym głosie red. Katarzyny Gójskiej-Hejke, która na łamach „Gazety Polskiej”, w której jest zastępcą redaktora naczelnego, wzywała do wstrzymania wsparcia dla Akcji Wyborczej Polaków na Litwie. Zdaniem posła, to wpisuje się w ten nurt.

  – Taka postawa wróży bardzo fatalnie dla naszych rodaków na Kresach. Zresztą nie tylko w tej sprawie, także w kontekście Białoruskim, gdzie problemy Polaków nie zostało wymienione jako jeden z priorytetów. Te kwestie absolutnie potraktowano po macoszemu. Szczególnie w kontekście ukraińskim, gdzie Węgry cały czas prezentują postawę lojalności względem swojej mniejszości na Zakarpaciu, blokując aspiracje Ukrainy w związku z jej ustawą oświatową uderzającą w mniejszości językowe czy narodowe. Na tym tle polska dyplomacja wypada jak taka, która zdradza żywotne interesy swoich mniejszości na Kresach. Po prostu. To kolejny rząd zdradzający interesy naszych mniejszości na Kresach. To jednoznacznie wynika ze stanowiska min. Czaputowicza, które jest kontynuacją wszystkich najgorszych patologii polityki zagranicznej III RP.

  Szef MSZ podkreślał też znaczenie relacji z USA, a także obecności amerykańskich wojsk w Europie i silnej pozycji Ameryki w ramach NATO jako fundamentu bezpieczeństwa Polski. Zapowiedział też, że rząd PiS z jednej strony będzie dążyć do zwiększenia liczebności sił NATO, w tym USA, w Polsce, a z drugiej, że będzie zdecydowanie stawiać na amerykański gaz LNG

  – Od dłuższego podkreślam, że dywersyfikacja dostaw gazu jest czymś jak najbardziej słusznym. Pod warunkiem, że nie będzie to pseudodywersyfikacja. Czyli, że nie zamienimy jednego dominującego dostawcy na drugiego. I że za 10 czy więcej lat nie obudzimy się w sytuacji, gdy np. Amerykanie będą porównywalnie dominującym dostawcą gazu, jak dziś Rosjanie – komentuje Winnicki. – Tego byśmy oczywiście nie chcieli – dostawy powinny być zbilansowane. Natomiast tutaj powinniśmy mieć, jako opinia publiczna, więcej informacji, jak rząd działa.

  – O ile co do zasady popieram kierunek amerykański w kwestii gazowej, o tyle oczywiście jako narodowcy sceptycznie odnosimy się do pomysłu stacjonowania czy zwiększenia stacjonowania jakichkolwiek obcych wojsk na terytorium RP – zaznacza poseł. – W tym kontekście warto też nie nadużywać frazeologii, wedle której Polska jest państwem niemal frontowym, czy retoryki flanki itd.

  W tym kontekście Robert Winnicki tłumaczył, na czym powinno opierać się bezpieczeństwo naszego kraju:

  – Bezpieczeństwo Polski powinno przede wszystkim opierać się na: polskiej sile militarnej, polskiej polityce zagranicznej, która możliwie zręcznie balansuje między różnymi starciami na arenie międzynarodowej oraz na sojuszach, ale to dopiero na trzecim miejscu. Czyli: po pierwsze armia, po drugie suwerenna polityka zagraniczna balansująca różne wypadkowe i siły na arenie międzynarodowej i wreszcie sojusze. Jeśli na pierwszym miejscu stawia się sojusze, to po pierwsze rezygnuje się z suwerennej polityki w innych zakresach, a po drugie, jak uczy nas historia, można się srodze zawieść na sojusznikach.

  Kresy.pl

  1. Statystow warszawskich i mafie lenna Jaroslawa K. z Nowogrodzkiej ustawic pod sciana i rozstrzelac!
   Kurwicy dostaje od ponad 20 lat jak slysze i widze co te nazistowskie litewskie banderowskie kurwy robia naszym rodakom w Polskim Wilnie, Wilenszczyznie i Lwowie. Odbija sie nam czkawka tratkowanie przez „polskojezycznych polytykerow” upadliny jako uposledzonego dziecko specjalnej troski przez ostatnie 28 lat! Nasze tlumoki pozwalaly im na wszystko, niczego nie zadajac, wymagajac, nie przykrecajac potoku miliardow euro, ktore nigdy nie beda zwrocone. Skubiszewski, Bartoszewski, Geremek, i radzio co to lache robil jankesom – tumany kierowaly sei doktryna Giedrojcia. Czyli zapomniec o Polskich Kresach, Polskim Lwowie, Polskim WIlnie, Grodnie i Polakach tam mieszkajacych. Teraz mamy namacalne efekty kompletnej ignorancji, niedbalstwa, zaniedban w kwestii interesu Polskiej ludnosci na Litwie, Bialorusi i Ukrainie.

   Jack jesli chodzi o pomoc Polakom na Kresach – Litwie, Ukrainie, Bialorusi i w Rosji, wieksze zaangazowanie w niesieniu pomocy naszym rodakom tam mieszkajacym wykazuja Polonijne organizacje z anglii, stanow i kanady niz popierdoleni, jebnieci polsko-jezyczni banderofscy polytykerzy we wladzy warszawskiej. Slyszalem opinie od osoby pomagajacej Polakom w KIjowie, ze Polakow moze byc nawet 5 milionow, ale oficjalnie jest tylko 200,000. Czemu? Bo ludzie znaja swietnie historie i wiedza, ze moga im zrobic nowe ludobojstwo.
   Wszyscy myslimy, ze najbardziej polskim miastem na Ukrainie byl Lwow. To prawda tak bylo przed II wojna. Ale najwiekszym miastem na ukrainie zamieszkalym przez Polakow byl Kijow! Jest olbrzymi polski cmentarz. Po zamknieciu Uniwersytety Warszawskiego przez carat po powstaniu styczniowym wiekszosc kadry naukowej z UW i studentow przeniosla sie na Uniwersytet Kijowski. W rezultacie tego ponad 98% wykladowcow i studentow stanowili Polacy! W Kijowie przed 1-sza wojna swiatowa wiekszosc bankierow, buchalterow, ksiegowych, lekarzy, dentystow, inzynierow to tez byli Polacy!
   Osobiscie nie mam i nigdy nie posiadalem rodziny na kresach, ale znam wielu ludzi, ktorych dziadkowie byli po wojnie stamtad przesiedleni.

   Jack jest duza szansa, ze pisdzielce przebierdola nastepne wybory do sejmu. Ponad 40% Polakow mialo i ma korzenie lub nadal ma krewnych na KRESACH!

   Znajac zainteresowanie Polakow samorzadami te 19 powiatow na podkarpaciu, lubelskiem i przemyskiem juz sa stracone na bank! Pisdzielce robia z nami to samo co Tito robil z Serbami. Wpierdalaja nam chachlackie ryje do wykarmienia tak jak Tito wpierdalal Serbom do Kosowa – albancow. Kosowo to Kolebka Serbskiej Cywilizaj i Kultury tak jak dla nas jest to Gniezno, Poznan i Wielkopolska!
   19 powiatow na bank powtorzy efekt Kosowa jesli do kurwy nedzy ci co tam mieszkaja sie nie zorganizuja beda musieli chachlakom sprzedac dom za psie grosze i spierdalac w glab Polski! A znajac zycie raczej sie nie zorganizuja bo to silne bastiony pisdzielcow, ktorzy maja swoich chachlackich burmistrzow, przezydentow miast wojewodow, sedziow, prokuratorow i sejmiki!

   Ludzie nic sie nigdy nie zmieni, jesli nie wyjdziemy z domu nie zalozymy KONFEDERACJI NARDOWEJ by posprzatac to szambo na Wiejskiej!

   Ludzie jak chcecie przezyc i jeszcze zyc i nie powtorzyc Wolynia ani Kosowa – zacznijcie sie wreszcie organizowac miedzy soba w male osiedlowe grupy samoobrony z wlasnym wywiadem, kontrwywiadem, rozpoznaniem, logistyka i zapasami na czarna godzine.

   Ogladajcie ten film i wbijcie sobie do glowy raz na zawsze, ze Kosowo moze sie powtorzyc na Podkarpaciu. Zachecam do dyskusji i refleksji. Zobaczcie jakie metody mial Tito i jugoslowianska bezpieka osiedlania albancow. Czy to wam czegos nie przypomina? 🙂

   Skradzione Kosovo (Uloupené Kosovo) [PL] część 1/4
   Dokument zabroniony w wielu krajach ze względu na niepoprawne politycznie fakty w nim zawarte.

   https://www.youtube.com/watch?v=Vzw8T1ZU4tU

   Kosovo – ” Pół kilometra wolności ” wg W. Milewicza cz. 1 Ostatni reportaz SP Milewicza, w ktorym mowil prawde co sie stalo i naprawde dzieje w Kosowie. Zrobil go bo widocznie mial wyrzuty sumienie za klamstwa i kalumnie, ktore rzucal na Serbow w czasie wojny w Bosni.

   Waldemar Milewicz donosił z Kosowa o serbskim okrucieństwie, albańskim cierpieniu,stojąc na tle zgliszczy domów, nie wiadomo czy zniszczonych przez UCK czy przez siły Jugosławii celem likwidacji punktów terroryzmu.Czyżby nie znal prawdy? Powtarzał ogólną mantrę… Pięć lat później wrócił do serbskiej enklawy, by zrelacjonować Pół kilometra wolności — tyle mogli się przejść miejscowi Serbowie po swojej odwiecznej ziemi. Dalej już KFOR nie gwarantował przeżycia. Milewicz zrobił ten film dwa tygodnie przed pogromami w marcu 2004 r. Po nich, w Kosowie pozostało jeszcze mniej Serbów i mniej nadziei na pokojowe współżycie.

   https://www.youtube.com/watch?v=LUJRRRnIWho

   A jak jeszcze nie wiecie kto za tym wszystkim stoi i kieruje z tylnego siedzenia to obejrzyjcie sobie to.
   Prof. Jerzy Robert Nowak mowi prawde kto stworzyl to mafijno-jihadistyczne panstewko…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: