loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

EWAKUACJA WĘGIERSKIEGO ZŁOTA Z WIELKIEJ BRYTANII W TRYBIE PILNYM

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

34 thoughts on “EWAKUACJA WĘGIERSKIEGO ZŁOTA Z WIELKIEJ BRYTANII W TRYBIE PILNYM

 1. Tłumaczenie translatorem:
  – Według źródeł, UST ma wprowadzić standard złota przed krachem giełdowym. (USD jest już cyfrowo zabezpieczony złotem, po prostu nie jest oficjalnie ogłoszony)

  – Wprowadzenie złotego standardu w USA przed krachem na giełdzie utrzyma kraj na stabilnym poziomie.

  – Kiedy giełda zacznie spadać, MFW natychmiast wprowadzi „złoty system monetarny” dla wszystkich krajów na świecie.

  – Wszystkie waluty danego kraju zostaną zresetowane do wartości opartych na złocie / aktywach. !!!

  – Gdy RV się zaczyna. Wszystkie waluty fiat / historyczne obligacje są wymieniane / umarzane zgodnie z nowymi przeszacowanymi kursami walut.

  !!! Ważne:
  ŻĄDAMY, zaniechania gabinetowych rozmów handlowych, mających na celu, przekazanie podmiotom prywatnym, krajowym bądź zagranicznym, uprawnień do czerpania pożytków z naturalnych zasobów kopalnych naszej ojczyzny. OSTRZEGAMY, iż wszelkie kroki podjęte wbrew interesowi Narodu, będą traktowane jak zdrada stanu. Ostrzegamy kontrahentów, iż w zakresie udostępniania polskich złóż, każda umowa zawarta bez referendalnej zgody Narodu Polskiego, będzie nieważna.

  http://niss.org.pl/ultimatum-wyborcow/

 2. Dbajmy o producentów papieru toaletowego …. bo jak $ zacznie być tyle właśnie warty, to pieronkiem spłacimy Nasze zobowiązania …. i niech Nas pocałują w zadek 😉 😛

  1. Najlepiej jest inwestować w złoto…..Jak się ma troche kasy, kupić złoto i w depozyt albo do skarpety jak to mówią 🙂 😀

 3. „Ogniska już dogasa blask, Braterski splećmy krąg.
  W wieczornej ciszy w świetle gwiazd Ostatni uścisk rąk.
  Kto raz przyjaźni poznał moc, Nie będzie trwonił słów,
  Przy innym ogniu w inną noc…”

    1. Nigdy

     Chodź życie jest życie i bywa roznie.. Mnie dzis facet wkurzyl swoim marudzeniem i chciał mi zrobić jakąś chorą awanturke myślę że to juz chyba koniec ale mam to gdzieś bo nic tak nie cieszy jak nowa torebka od Diora właśnie sobie sprawilam https://youtu.be/egYOC3jOqrA polecam wszystkim. Wiecej wiary siostry nie damy sie !! :):)

 4. Czy ktoś coś działał z tymi rzutnikami i filmami o wojnie i Żydach? Jak tak to wklejajcie video z akcji na dowód. Nosz kurwa trzeba pokazywać światu co się działo a nie przepraszać, że się żyje.

  1. Dla nie wtajemniczonych i slabo znajacych historie chachlakow – taras szewczenko to nie odpowiednik Mickiewicz czy Slowackiego jak mowia pisdzielce, ale XIX-wieczny bandera. W swoich wierszach uwaza Polakow za ciemiezycieli chachlakow, ktorych nalezy wybic do nogi. Podobnie maja ruscy u swoich pijakow-pisarzy Dostojewskiego i Tolstoja – Polak jest najgorszym czarnym charakterem, krwiopijca wyzutym z uczuc…

 5. O. Augustyn Pelanowski: Jeśli do Krwi Chrystusa się nie odwołamy, to inna krew nas zaleje!
  Opublikowano 27 lutego 2018 by wobroniewiary

  Cóż by powiedział nam dzisiaj Pan? Oto mówi Pan:

  Po co mnie ogłosiliście Królem? Skoro nie u Mnie, nie u Króla szukacie pomocy, lecz u mocarstw tego świata!
  Po co modliliście u granic Polski na różańcu – skoro zastanawiacie się nad wpuszczeniem do kraju inwazji Antychrysta!

  Oto zerwałem wszystkie wasze fałszywe układy międzynarodowe – ja Król! I zerwę wszystkie imitacje małżeństwa, wszystkie cudzołożne związki, wszystkie pary żyjące bez ślubu! Pokażę wam prawdę waszych grzechów, byście naprawdę mogli pożałować waszej niewiary i lekceważenia mnie – mówi Pan!

  Pokażę prawdę o waszych nieprawdziwych nadziejach, abyście zdążyli się nawrócić, zanim przyjdę! Bo przyjdę niebawem! A znakiem dla was Mojego nadejścia będzie ohyda spustoszenia – czyli eucharystia bez Mojej Obecności!
  Msza, która nie będzie już Mszą, tylko jej parodią. Kto ma uszy do słuchania – niechaj słucha!

  Chwila jest bliska! Dałem wam znak – w Legnicy i w Sokółce! Któż z was wie, dlaczego wam je dałem? Kto się tym przejął? Czy dalej wielu z was będzie przyjmować Komunię w stanie grzechu tylko ze względu na wstyd przed ludźmi? Czy ja kapłanom, klerykom pozwoliłem bez spowiedzi przyjmować Komunię? Czy pozwoliłem bez spowiedzi wam, dzieciom Kościoła iść do Komunii? Kto wam na to pozwala?

  Czy nie wiecie, że jeśli do Mojej Krwi się nie uciekniecie – wasza krew się poleje? SZANUJCIE EUCHARYSTIĘ. BROŃCIE JEJ – BO BLISKI JEST ZAMACH NA NIĄ. NIE ŚPIJCIE!!! Kiedy uczniowie spali w Ogrodzie Oliwnym, stracili mnie – i dopiero po zmartwychwstaniu zobaczyli! Czy wy też tak chcecie? Czy chcecie, bym odszedł od was, by Mnie wam zabrano? Okażcie przywiązanie do mnie.

  Czy tylko z nazwy jesteście Słowianami, czyli ludźmi słowa? Jakież przywiązanie wasze do Mojego Słowa? Czy tylko z nazwy jesteście Polakami? A nie dlatego, że na polu was znalazłem – we krwi i wygnaniu, okupacji i niewoli? Czemu szukacie nowych panów poza granicami swego królestwa? JA JESTEM WASZYM PANEM! Więc nie szukajcie panów, bo znowu staniecie się niewolnikami! – mówi Pan.

  Czy wasz prezydent nie nazwał Mnie Królem? To czemuż się lęka i uśmiecha do władców tego świata? Powinien płakać przede Mną, a wysłucham go! A nie uśmiechać się do władców zaprzedanych kłamstwu! Nie musi nikomu się podobać – tylko Mnie! A wzmocnię wasz kraj i wywyższę!

  Ja Krwią Swoją wybielam wszystko. Dałem wam znaki. I inne! Lecz dlaczego nie rozumiecie, po co uczyniłem te cuda eucharystyczne? – mówi Pan!

  (…) Ktoś, kto niszczy kapłaństwo – niszczy dzieło jednania z Bogiem! A niszczyć kapłaństwo – to niszczyć celibat, niszczyć sakrament pojednania, to bezcześcić Eucharystię pseudoekumenicznymi farsami. To do Swoich Uczniów Jezus powiedział, żeby działali w Jego Imię. Powiedział to do tych, których wybrał i których powołał.
  Jezus mówi dziś: „Moje Imię jest w kapłanach. Ale oto zamach na kapłaństwo się zbliża!
  Więc i wy, bracia i siostry, przybliżcie się do Chrystusa, bo gdy zabraknie kapłanów – zginiecie w swoich grzechach!

  Czy modlimy się za tych, którzy Chrystusową Krwią oczyszczają nas – jak folusznicy naszych sumień?
  Jeśli do Krwi Chrystusa się nie odwołamy – inna krew nas zaleje!

  Pozdrawiam w Chrystusie

  1. Opanuj się bo kadzisz. Jezus posłany został tylko do Żydów!
   Nie idźcie do pogan — mówił — i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego! Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela.” (Mt 10, 5-6).
   Kobieta kananejska upadła przed nim i prosiła: „Panie, dopomóż mi !”. On jednak odparł: „Niedobrze jest zabrać chleb dzieciom a rzucić psom” (Mt 15, 22-28).
   Jezus powiedział też: Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie.
   Arcyciekawe są przenośnie Jezusa.

    1. Mnie się o to pytasz??? Ja niczego nie obiecuję choć należy starać się być dobrym człowiekiem i nie zamydlać oczu innym, mniej świadomym.

    1. Wielkie mi co !
     Żyd zawsze będzie lazł do żydów.
     Tak jak kot zawsze bedzie uciekał na drzewo.

     Oczekiwanie innego zachowania w obu przypadkach jest głupotą.

 6. Wszyscy wieszczą ,że coś złego wisi w powietrzu.
  Relokacja złota wskazuje na jekieś działanie wyprzedzające.
  Nawet zamieszczone tu wczoraj materiały Alexa Jonesa wskazują na to,że sytuacja pęcznieje.
  Tylko my na to wszystko wpływu raczej nie mamy.

  Owszem ,powinniśmy się organizować,łączyć,tworzyć NARÓD.
  A my jak dzieci dajemy się dzielić i rozgrywać,nawet w rodzinach.
  Szukajmy pola do wspólnoty.
  Żeby coś osiągnąć powinniśmy mieć do siebie trochę zaufania- a o to niezwykle trudno,gdyż ,jak historia uczy-środowiska narodowe zawsze były pod szczegółnym nadzorem.Zinwigilowane i rozbijane od środka przez krety różnej maści.

  Mamy potężnego i bardzo wrednego wroga.Nie damy rady bez narodowej jedności.

  1. Już inne państwa, np. Niemcy, próbowały odzyskać złoto z City of London… bezskutecznie, bo go tam nie ma. Odpowiedzią była banksterska inwazja „Francji” w Mali ok. czasu wojny libijskiej. W Mali wydobycie złota 3-cie w Afryce, ok. 60 t/rok, wartość ok. 3 mld $.

   W porównaniu do PKB, rezerwy złota są małe, np.
   W. Brytania: PKB 2,6 bln $, rezerwy Au 0,15 mld $ (17 razy mniejsze)
   Węgry: PKB 120 mld $, rezerwy Au 3 t wartości 0,13 mld $ (900 razy mniejsze)

   …Polin: PKB 470 mld $, roszczenia żydowskie 60 do 300 mld $

 7. Jacku masz racje, nie konczysz ale lekko wspominasz o rzadzie pod… Prosze cie odezwij sie do mnie na maila Matkapolka@protonmail.com
  Niedlugo bede miala wieksze srodki, wracam do Polski i otwieram gazete . Chcialabym sie z toba spotkac bo po twoich komentarzach domyslam sie ze masz kontakty ktore beda mi potrzebne. Bardzo i to bardzo podobnie myslimy, jest nas wieciej wiec juz nadszedl czas….. Prosze odezwij sie mamy juz malo czasu.

 8. Szanowny @Jack, wszyscy się przygotowują do „superkryzysu” i upadku systemu finansowego opartego na petrodolarze i prywatnych bankach centralnych kontrolowanych przez psychopatów. To fragment z mojej strony:
  „WW3 już się toczy,oczywiście w systemie proxy (Wojna zastępcza)
  Po rozwaleniu Bliskiego Wschodu przez USA, pardon, po wprowadzeniu demokracji przez USA… mamy do czynienia z rozgrywką USA/ Rosja w Syrii. Problemem jest podważenie hegemonii finansjery do kontroli pieniądza, podobnie jak Kadafii postawił się próbując wprowadzić „złotego dinara” (Powrót do parytetu złota, wiemy jak się to skończyło) Putin z Chinami uruchomił układ finansowy BRICS.
  Ten fakt spowodował, że „reset” stosunków USA/Rosja został ponownie zresetowany. Oczywiście Rosja i Chiny to nie Libia, więc puki co, wszystkie strony groźnie pohukują, ale Putin ostatnio ogłosił, że alternatywny system bankowości międzynarodowej CIPS jest gotowy do uruchomienia,jako alternatywa dla systemu SWIFT. To oznacza, że „Czarna szlachta” lichwiarzy traci kontrolę nad emisją pieniądza w tych krajach. (Wszystkie banki centralne są kontrolowane przez prywatnych lichwiarzy, NBP też)
  Jakby tego było mało, to Chiny zapowiedziały na 26 marca premierę handlu kontraktami „Futures” w juanie. Oznacza to otwatą wojnę z petrodolarem.
  Przypomnę tylko, że porozumienie z Bretton Woods zostało złamane jednostronnie przez USA w czasie wojny wietnamskiej, w rozliczeniach międzynarodowych parytet złota został zastąpiony parytetem ropy naftowej i głowic jądrowych. Ostatnie zakupy złota przez Chiny,jak i Rosję sugerują powrót do zabespieczenia walut w metalach lokacyjnych. Jeśli USA nic nie zrobi, zostaną banktutami. No i co teraz? Mamy 3 rozwiązania:
  1 Wojna NATO Rosja Chiny, mamy powrót do epoki kamienia łupanego, jeśli ktoś przetrwa.
  2 Seria wojen proxy, do wyczerpania zasobów ekonomicznych i ludzkich przeciwnika.
  3 Pokojowy reset zadłużenia i nowy ład finansowy
  Jak dla mnie, to trzecie rozwiązanie ma sens, ale o tym nie decydują Trump, Putin czy Xi Jinping, ale ktoś, kto stoi za nimi…
  Pozdrawiam.”

  Jeszcze jeden tekst:
  „Frakcja chazarskiej mafii, która próbowała rozpocząć III wojnę światową i zabić 90% ludzkości, jest teraz na wykończeniu, zgadza się wiele źródeł. Najwyraźniejszą oznaką tego stanu rzeczy był dekret prezydencki i 636-stronicowy załącznik wydany 1 marca przez prezydenta USA Donalda Trumpa i Departament Obrony, który przygotowuje drogę dla trybunałów w takich jak w Norymberdze.

  https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/2018-amendments-manual-courts-martial-united-states/
  https://www.regulations.gov/document?D=DOD-2017-OS-0032-0003

  Istota tych dekretów polegała na tym, że wszyscy amerykańscy cywile będą podlegać wojskowemu wymiarowi sprawiedliwości i że wojsko będzie mogło zatrudniać pozamilitarnych ekspertów prawnych do pomocy w zbliżających się trybunałach, zgodnie ze źródłami Pentagonu. Następująca klauzula na stronie 2-ej załącznika 2 jest szczególnie interesująca, ponieważ opisuje sprawowanie jurysdykcji wojskowej jako: “Rząd tymczasowo rządzący ludnością cywilną na jej terytorium lub części jej terytorium poprzez swoje siły wojskowe, jako konieczność, może wymagać. (Stan wojenny).”
  Dzieje się.
  My mamy nowy system finansowy opracowany przez Narodowy Instytut Studiów Strategicznych (NISS) i Nawigatorów Jutra ale „Drobna Zamiana” nie jest tym zainteresowana. Chodzi o unarodowienie zasobów, (Zasoby naturalne stają się własnością Narodu, a nie państwa)
  Odbyła się konferencja w Sejmie 16 II 2018, poza Kukiz’15 nikogo to nie obchodziło. Obszerny materiał w sieci, (NTV)
  https://www.youtube.com/watch?v=VtcfijxqNEQ
  Pozdrawiam @Jack Caleib.

  1. Moze sie bedziecie ze mnie smiac, ale Jack ma duzo racji w ostatnim filmie. Nawet jesli stworzymy KONFEDERACJE NARODOWA bez kasy daleko nie pociagniemy. Musimy stworzyc budzet i miec srodki na prowadzenie dzialalnosci politycznej. POLONIA zagranica jest moze bardziej zasobna niz my, ale wiekszosc nie chce wracac, bo zalewa ich krew po wysluchania Jacka, Michalkiewicza i Brauna. A pistv, pispublika to tuba propagandowa pisdzielcow. Wiec musimy liczyc sami na siebie. Proponuje zalozyc konto, na ktore co miesiac kazdy bedzie mogl wplacic tyle ile bedzie w stanie. Pod filmem o ewakaucji zlota przez wegrow bylo ponad 21,000 komentarzy, wiec jesli przynajmniej polowa wplacilaby po 5zl – juz mielibysmy 50,000 zl.

   Wczoraj ogladajac ponizszy film – wyswietlila mi sie reklama march68- informujaca, ze anty-eskimonizm wywolal polski rzad z prikazu z kremla. Ludzie nieznajacy tematu dowiedza sie, ze „wiekszosc polskiego spoleczenstwa sympatyzowala z krajem eskimosow i eskimosami, ktorzy wczesniej mordowali Polakow, jak Rozanski, Swiatlo, Wolinska i nne scierwa zmuszone do wyjazdui.”
   Ciul, ktory powinien nazywac sie dupa przeprasza eskimosow-mordercow z UB i z partii za to, ze byli wygnani przez Gomulke i Jaruzelskiego. Co jak co, ale za to Jaruzelski powinien dostac order 🙂

   Cala prawda o Marcu 68′ przedstawiona przez swiadka i uczestnika tamtych wydarzen – pana Stanislawa Michalkiewicza.

   „Coraz większy wpływ na politykę uzyskują wariaci” – S. Michalkiewicz: Magazyn Polskie Sprawy #28

   https://www.youtube.com/watch?v=as04wRf_NU4

   Musisz to wiedzieć! (294) Chodzi lisek… – czyli o reprywatyzacji by PIS

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: