loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Narodowcy „OKONIEM” DO POLITYKI PiS

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Trzy czołowe organizacje narodowe wydały oświadczenie w którym zdecydowanie krytykują pro-ukraińską politykę kolejnych polskich rządów i domagają się jej zmiany.

W oświadczeniu podpisanym przez liderów Młodzieży Wszechpolskiej, Obozu Narodowo-Radykalnego i Ruchu Narodowego, sygnatariusze stwierdzają „jałowość oraz nieskuteczność dotychczasowej, naiwnie pro-ukraińskiej postawy władz Polski i określonych kręgów opiniotwórczych”, co według nich zostało potwierdzone przez „wydarzenia ostatnich miesięcy”.  „Cała seria kroków politycznych i prawnych podjętych przez władze Ukrainy ugodziła w polskie interesy narodowe” i została według narodowców uzupełniona „agresywną wobec naszego państwa oraz narodu retoryką”.

Narodowcy zaznaczają, że działania Ukraińców nastąpiły mimo znacznego wsparcia jakiego kolejne polskiego rządy udzielały ich państwu poprzez „aktywność polityczną i dyplomatyczną, poprzez policzalne w ogromnych sumach wsparcie finansowe”. Wymieniają w tym kontekście poparcie dla sankcji nałożonych na Rosję za jej politykę wobec Ukrainy, mimo tego, że to właśnie Polska „była tym państwem, które poniosło proporcjonalnie największe koszty rosyjskich sankcji odwetowych”. Koszty jakie ponosi Polska w związku ze swoim pro-ukraińskim zaangażowaniem, narodowcy widzą też w „eskalacji napięć między USA i UE a Rosją. Mimo, że sama może ponieść daleko idące skutki tej eskalacji”.

Narodowcy zauważają, że nowe władze Ukrainy po 2014 roku znacząco ograniczyły prawa mniejszości narodowych, a więc także Polaków, do urzędowego używania języka ojczystego oraz utrzymywania szkół nauczających w języku mniejszości. Te ostatnie zagrożone są przez uchwaloną w zeszłym roku ustawę oświatową. Mimo popartego przez Polskę otwarcia unijnego rynku dla produkowanych na Ukrainie dóbr, w ramach umowy stowarzyszeniowej tego państwa z UE, władze Ukrainy utrzymują cła „blokując dostęp polskich producentów do swojego kraju”. W dodatku wysokie bezcłowe kontyngenty na import ukraińskich produktów rolno-spożywczych stanowią istotną konkurencję dla polskich producentów

Narodowcy charakteryzują też politykę historyczną ukraińskich władz – „Ukraińskie władze oddały politykę historyczną pod pełną kontrolę środowisk neobanderowskich, które używają całej prawno-instytucjonalnej mocy dla gloryfikacji postaci i ruchów o ludobójczym, antypolskim charakterze. Wokół nich budowana jest tożsamość współczesnego narodu ukraińskiego”. Doprowadziło to, według nacjonalistów „do wzrostu przejawów wrogości wobec Polaków i polskości w społeczeństwie ukraińskim”. Wymieniają w tym kontekście marsz pod hasłem „Miasto Lwów nie dla Polaków”, jakie w niedzielę zorganizował Korpus Narodowy, będący politycznym skrzydłem pułku Azow, „hołubionego przez zwierzchnika tego resortu Arsena Awakowa”. Widzą w tym przejaw tendencji władz w Kijowie do tolerowania „działalności organizacjom szowinistycznym tworzącym na Ukrainie atmosferę wrogości wobec Polaków”. W kontekście tym wspominają o ukraińskim zakazie prac poszukiwawczych i ekshumacji szczątków polskich ofiar zabitych na Ukrainie oraz żądaniach odbudowy na terytorium Polski zdemontowanych pomników UPA.

„Wzywamy władze Polski do natychmiastowej rewizji polityki wobec Ukrainy. Rząd Mateusza Morawieckiego powinien podjąć wszelkie niezbędne kroki dla wyegzekwowania od strony ukraińskiej niezbędnych w kontekście polskich interesów narodowych posunięć” – narodowcy przedstawiają swoje postulaty. Żądają przyłączenia się polskich władz do Węgier w blokowaniu kontaktów Ukrainy z NATO do czasu wycofania się tej pierwszej z ustawy oświatowej, likwidujące szkolnictwo mniejszościowe na poziomie ponadpoczątkowym. „Do czasu zmiany polityki Ukrainy należy zawiesić wszelką materialną i szkoleniową pomoc dla tamtejszej armii” – piszą narodowcy i wzywają także do zawieszenia wsparcia finansowego dla ukraińskich instytucji publicznych i niepublicznych. Sugerują nawet rozpoczęcie dyskusji „na forum UE nad celowością utrzymywania wymierzonych w Rosję sankcji, z powodu jej polityki wobec Ukrainy”.

 

 

 

27 thoughts on “Narodowcy „OKONIEM” DO POLITYKI PiS

 1. http://www.someonesbones.com/blog/fema-smart-guillotines-placed-in-fema-internment-camps/

  komentarz

  Te gilotyny są przepisane przez Prawo Tory, Prawa Noego, które domagają się odcięcia wszystkich pogan, którzy idą za tzw. „Religiami bałwochwalczymi”, które są werbalnie określane przez rabinów jako wszyscy chrześcijanie i muzułmanie, i oczywiście w innych częściach świat, pod zamierzoną ogólnoświatową regułą przepowiedni żydowskiego króla, kiedy zostaną wprowadzone w życie prawa Noego, wszyscy hindusi, buddyści, sikhowie, hinduiści i dżinowie itd. również zostaną ścięci, a ostatecznie wszystkie religie, bałwochwalcze lub nie, będą wykorzeniony pod prawem Torah Noahide. Zwolennicy tak zwanych „bałwochwalczych” wyznań powyżej wynoszą tylko 6 MILIONÓW.

  1. Kim jest ten ich Jahwe?
   Jest szatanem, diablem i ma jeszcze inne imiona. Służą mu 72 demony. Sa to demony, które potrafia zmieniac swoja postac i wykonuja polecenia osoby, ktora potrafi je przywolac. Salomon ,przy ich pomocy,wybudowal swiatynie.Swiatynia Salomona,jest swiatynia Jahwe,szatana ,diable,pana…Dwa filary znajdujace sie przed wejsciem,nazywane sa barama do sw.szatana.Wieze ktore zostaly zbuzone w N,J,byly wybudowane przez zydow i mialy takie samo znaczenie.Czy Jahwe jest zly?Wiem ze zydzi sa zli.Bo wykorzystuja go w zlych celach.A wlasciwie to nie wszystcy zydzi,a ich kaplani.Potomkowie lewitow.Przecietny zyd jest manipulawany, tak jak przecietny chrzescijanin.Przez swoich kaplanow…

 2. Czy nie zauważyliście, że Gadowski idzie coraz bardziej na dno? Ja nie mam kanału na yt, dlatego nie mogę skomentować jego bzdur. Chciałam to zrobić na jego stronie, ale tam też trzeba podać swoje dane dane osobowe. Dlatego nie komentuję.Coraz głupsze bzdury plecie, ciekawa jestem do kiedy będzie miał zwolenników popiierających go. Byle nie za póżno.Okaże się za parę lat, że to kolejny ściemniacz za pieniądze?

  1. Zadne za kilka lat, powiedzialas sedno więc juz każdy teraz powinien wiedzieć 🙂 To także zydoska szmata 🙂

  2. Cos w tym jest. Zauwazylem, ze te jego komentarze to takie pieprzenie o szopenie. Puszczanie wazeliny Kaczynskiemu i jego tlumokom. Rok temu mowil jeszcze z sensem. Przestalem go ogladac kilka tygodni temu, niby mowi o aferach gospodarczach, ponoc jest najlepszym dziennikarzem sledczym w Polsce. To niech zawiadomi tez odpowiednie sluzby a nie wiecznie narzeka, ze to wina platfusow, ze KGHM w zlozach w Czile i Kanadzie utopil miliardy. Pisdzielce sa tacy bo nie kradna. A ta k…wa szydlo dalo sobie szmata nagrode w wysokosci 65000 zl za co? Za zlozenie dymisji, ktore bylo 2 lata wczesniej zaplanowane przez ojca Jaroslawa i jego oficerow prowadzacych. Krew mnie zalewa. Podobnie jak ten placzek Sumlinski – w kolko to samo jak zdarta plyta. Powiem szczerze, ze o wiele wieksze wiedza na temat elyt III RP dysponuje pulkownik dr Lech Kowalski, ktory specjalnie nie jest zapraszany do pistv i bardzo rzadko jest zapraszany do pispublikatv.

   Gadowski pierdoli o glupotach celowo by oderwac uwage od tego co naprawde sie dzieje. Od Jacka, pana Michalkiewicza wiecej sie dowiaduje niz z jebanej pistv. Dzis w wiadomosciach jestesmy liderem w eksporcie w europie, ale nadal drenowani przez stonki i niemieckie supermarkety i banki, ale tlumoki zapomnialy powiedziec, ze to Wegry sa najwiekszym rajem gospodarczym w eurokolhozie dzieki obnizeniu podatkow…

 3. Powinni zaapelować także o zmianę stanowiska PiS wobec Żydów. A to święte krowy? Że Kaczor pochodzi gdzieś tam gdzieś z Odessy, gdzie ich mieszkało najwięcej, to na czyich pieniądzach latami żeruje?

  1. Era niewolnictwa trwa bez ustanku… tylko metody i narzędzia się zmieniają (progresywnie) na przestrzeni dziejów 🙁

   1. Neron nakazał strzyżenie włosów. Kiedy zapytano go o przyczynę tego rozkazu powiedział:
    “Nie chcę żeby oni myśleli. Wystarczy, że będą wypełniać moje rozkazy”.
    Przypieczętował też ten nakaz Piotra I o goleniu bród. Tym sposobem stajemy się jak bezmyślni niewolnicy.
    Biblia potwierdza energię we włosach opowieścią o Samsonie, który nigdy się nie strzygł i był silny i niepokonany aż do momentu, kiedy mu obcięto włosy.

 4. Czy wiecie,że stworzyły was demony??????????????
  Tak bowiem twierdzi przywoływana tu już nie raz sekta chabad………..

  Ciekawe co ich stworzyło?

  1. wiesz co zrobimy ściepę narodową i sami sobie kupimy kopalnię jak PIS ma nas w dupie to trudno 😉 sprowadzimy murzynów

  2. No tak, wszyscy idą spać, polityka od 8.00 do 16.00. A departament Stanu to 3 000 000 (słownie żeby nie było : trzy miliony z okładem) zatrudnionych 24/7/365 lub 366 aktywnych funkcjonariuszy. I z czym do ludzi… (każdy znak coś znaczy, i „.” i „…” itd.) jak ktoś opanował język polski – czyli ojczysty – to wie o czym mowa. Inne sprawy można przekazać gwarą lub slangiem.

   Ojczyzna wymaga działania stałego. Mizia – bo tak zwyczajowo się zwracam – dużo pracy wkładasz w to wszystko … .Tak działają żołnierze, nie funkcjonariusze. Wg najlepszych wzorców. Niejeden by się zraził … w codziennym życiu to duża praca… A te wszystkie wulgaryzmy … dobrze jak są… bo jak nie ma … to znaczy że już jest bardzo źle… Jak przechodzisz na język literacki … to oznacza że jesteśmy w czarnej dupie …

   Tak że wiesz… jestem tu 10 lat i sobie obserwuję, wyciągam wnioski… oceniam motywacje, i widzę że to nie jest kaprys, ale zrozumienie sprawy… pragmatyzm polityczny i co by kto nie mówił- patriotyzm. W dobie mediów elektronicznych wiadomo co kto ryzykuje…
   Rozgadałem się … Renesansowe porto pękło … i stąd większa chęć rozmowy …( in vino veritas .. ) Pozdrawiam trzeźwo myślących na przeku/ó/ r (chyba przekory więc jednak ó ) myślących.

   An T. Virus

   1. Niestety cos w tym jest powinnismy napierdalac w klawiatury 24 godziny na dobe, a nie od 8 rano do 4. Chachlaki poskarzyly sie swoim nadzorcom w losingtonie. Ludzie otworzcie oczy te cioty w Warszawie nawet nie potrafia sie postawic ukraincom.
    Gomulka i Gierek byli Polakami. A ten element co jest na wiejskiej i nowogrodzkiej to jakies uposledzone bekarty przybledow-eskimosow z kremla, folskdojczow i chachlakow…

    Polska stala sie dziwka ukrainy, ktora nas dyma na lewo i prawo. Zmienil sie tylko klecznik, bo dalej lezymy plackiem przed eskimosami, chachlakami i jankesami.

    1. Zgadzam się z Wami.Tyle,że „napierdalanie w klawiaturę” nic nie da.Musimy STWORZYĆ opór który będzie widziany i słyszany,i najważniejsze,który będzie miał FIZYCZNY WPŁYW,Z KTÓRYM SIĘ LICZY na sytuację w Polsce,jednak widząc zachowanie społeczeństwa polskiego,które jest zapatrzone w to ile wyciągnie pensji u jakiegoś biznesowego janusza,czy korporacji,byleby przetrwać,albo ma kompletnie „wyjebane”(wiedząc,i widząc z własnego doświadczenia) w sytuację Polski,w której mieszka i egzystuje,i nie obchodzi go to,że NASZ Kraj jest walony przez Ukraińców,Żydów,Niemców,Jankesów i resztę naszych wrogów,byleby przewegetować(tego życiem nazwać nie można) od pierwszego do pierwszego.Jeżeli SAMI,jako społeczeństwo,nie zawalczymy o naszą wolność i niezależność,dalej będziemy dymani przez tych bandytów i banksterów w garniturkach i krawacikach.Innej drogi,jak dla mnie nie ma.PS.Pozdrawiam Pana Mizię,oraz dziękuję za Pańską pracę.

     1. Dokladnie! Zgadzam sie w 100%. Jestesmy jebani na lewo i prawo. Kiedys przez platfusow teraz pisdzielcow i ich kolesi z korporacji i mafijnych bankow. Wiecie o tym, ze w zeszlym roku pani premier Beata Szydlo sprzedala za bezcen polskie wodociagi firmie z kraju eskimosow, a teraz biora sie za energetyke i nasze kopalnie – niby pisdzielce mialy nie zamykac, a z tego co mowi Jack opchna Kopalnie Jastrzebski za roczna dotacje skarbu panstwa jakies – 600 milionow.

      Trza organizowac KONFEDERACJE NARODOWA. To ostatnia szansa i jedyne sensowne rozwiazanie by czynnie walczyc z rezimem tumanow warszawskich. Mozna ja stworzyc bez wychodzenia z domu, wystarczy dostep do netu i checi. Zorganizowac sie mozemy nawet w 30 dni bez wychodzenia domu i wplacania skladek partyjnych i zrobic akcje w stylu AKTA. Niech skurwysyny wreszcie poczuja nasza sila. Protesty w calym kraju. Ale najlepiej przed burdelem na wiejskiem i harem kaczora na nowogrodzkiej.

      Narzedzia mamy. Dal nam je Jack i powiedzial jak to trzeba zorganizowac i zgrac. Jesli jestescie zainteresowani piszcie do Jacka.

      Udostepniajcie znajomym, rodzinie, sasiadom, ludziom w pracy. Niech wreszcie otworza oczy i sie do nas dolacza.

      https://miziaforum.wordpress.com/2015/08/26/nie-partie-polityczne-a-konfederacja-narodowa-droga-prosta-do-wolnej-niepodleglej-polski/

      JAK ODZYSKAC POLSKE Z RAK BANDY!

   2. Uważnie oglądam vlog pana Jacka na YT na którym jest wiele jest informacji podanych wprost z dużą ekspresja wypowiedzi.
    Istotnie czasami a zasadzie za każdym razem krew się burzy i powstaje „Święty gniew”. (ostatni Komentarz tygodnia red. Gadowskiego)
    Po działaniach rządu jakoś nie widać reakcji w tych sprawach a jedynie grzanie 500+ i zapowiedzi innych + a to mieszkanie a to frankowicze +. To takie usypianie. Jeden zapewniał ciepłą wodę w karnie a teraz obiecuje się kolejne plusy.
    Można nawet czasami wysnuć wniosek, ze wybrano najgorszy scenariusz. Nie wiemy wszystkiego w wybranej sprawie ale 100 1000 spraw ? To dlaczego mam głosować to tego czy innego jak jestem i będę utrzymywany w niewiedzy.
    Na podstawie czego mam dać swój głos wyborczy ?
    Dzisiaj wiem, że tylko na podstawie tego co jest a nie co mi się obieca.
    Jestem zaniepokojony o Polskę. Powiem szczerze, że jest mi zwyczajnie wstyd przed dziećmi, gdyż przekazuje im kraj w takim złym stanie, bo nie można powiedzieć, że dobrym politycznym, gospodarczym itd.
    Cóż mogę zrobić ?
    Pójdę ze szturmówką pod dom sołtysa czy Urzędu Gminy i będę krzyczał, że nie zgadzam się na zapowiedzianą sprzedaż kopalni Krupiński.
    Jak namówię jeszcze ze dwóch to będzie sukces. Nie powiem jak będziemy odbierani przez resztę mieszkańców.
    Odlecieli.
    Wmówiono nam, że patriotyzm to wstyd. Jeszcze „kilku” zostało którym zależy.
    A jakie ma to znaczenie że to będzie w „Pcimiu” ?. Nawet w Poznaniu, Gdańsku, Łodzi 10000 nie będzie tak zauważalna jak 1000 w Warszawie. Tam są media i to one kreują przekaz na świat. Zwykle jak ostatnio i tak przekręcą przekaz i odwrócą kota ogonem.
    Demonstracje są zasadne ale wymagają dużo wysiłku organizacyjnego a i też nie mało pieniędzy. Od tej formuły nie można odstąpić.
    Teraz już nawet kodziarze się zmęczyli.
    Tak naprawdę codzienni musiałby być porządna demonstracja przeciw działaniom rządu czy braku działań.
    Warszawiacy zostali by zamęczeni a potem oskarżeni o przyzwolenie.
    Na ulicach jest spokój, brak innych działań więc można to odczytać jako przyzwolenie a może nawet akceptację i pochwałę.
    Skoro informacja w sprawie kopalni Krupiński została opublikowana na „38” poziomie pod powierzchnią to przyjmuje się, że cała Polska o tym rozmawiała przy śniadaniu.
    Skoro nie doczytałeś to twoja wina, ze nie interesujesz się co się dzieje w Polsce.
    Cóż mogę zrobić będąc w „Pcimiu” ale merytorycznie bez ”hej tu”?
    Mogę wysłać zapytanie e-mailem do Premiera, jego rzecznika czy innego ministra lub posła.
    W formule jedno lub dwa zdania wyrażające zaniepokojenie czy zapytanie. Na tyle chyba udałoby się przykuć uwagę. Czy otrzymam odpowiedź ?
    Co było jak by wpłynęło 1000 a może więcej takich zapytań z zaniepokojeniem ? Dzisiaj o „to” , jutro o „tamto”
    Z ostatnich „
    „Panie Premierze jestem zaniepokojony tym ,że zostały nałożone sankcje na Polskę przez USA.”
    „Panie ministrze czy zapowiedziana sprzedaż kopalni Krupiński na doprowadzić do tego, że zostanie ona uruchomiona ? Dlaczego to Polsce to się nie opłaca ?
    „Panie ministrze czy nie uważa pan, że zagrożeni są obywatel polscy przebywający na Ukrainie związku z zapowiedzianą niedzielną demonstracją we Lwowie. Czy będą działania w celu ich ochrony ?”

    Zwykłe zapytanie, 1000 i więcej zaniepokojonych obywateli.

    Zadanie takich pytań na profilu FB czy innym nie mają znaczenia, bo nie obowiązku odpowiadania. Chyba inną rangę na złożone zapytanie na oficjalny adres podany na www.
    Nie wiem czy nad tysiącem takich zapytań można przejść obojętnie ?
    Przynajmniej dowiedzą się, że wiem, jestem zaniepokojony, chciałbym zastać „uspokojony” wiadomością o podjętych działaniach.
    Pozdrawiam.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: