NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

POWAŻNE PROBLEMY Z NACHODŹCAMI W EUROPIE I POLSCE

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

 

 

 

„Bilans przestępstw Ukrai🇺🇦ńców w Polsce: 10 morderstw w tym zabicie dwóch Polskich dziewczynek przez Ukraińca 1234 napadów na Polaków przez Ukraińców w 2016 r Ponad 5 tysięcy włamać przez Ukraińców do Polskich domów. Nagminne łamanie przepisów drogowych Kradzieże w sklepach Ponad 30 gwałtów na kobietach i mężczyznach przez Ukraińców Awantury na ulicach przez Ukraińców. Dlaczego zniesiono WIZY dla Banderowców, kto za tym stoi???, przecież Ukraina nie należy do UNII ??? Ukraińcy się nie zmienili, żebyśmy nie obudzili się ręka w nocniku. Sprowadzają broń do Polski, przemycają uchodźców do Europy, narkotyki, W Polsce napadają, gwałcą , mordują, .Ukrainiec Zasztyletował z Zimną Krwią Polskiego Piłkarza! Gwałt na 15-latce w Gdańsku, zatrzymano sześciu Ukraińców. Dwaj Ukraińcy zatrzymani na Woli atakowali kobiety, przyduszali je, gwałcili i grozili nożem. Czy Możemy Czuć Się Bezpiecznie? ROSJA POLSCE NIE zagraża tylko BANDERYZM. Już ponad 250 Ukraińskich bandytów siedzi w Polskich więzieniach na koszt POLSKICH PODATNIKÓW.. Dlaczego ich nie deportują na Ukrainę do więzień z zakazem wjazdu do POLSKI. Odnaleziono dokumenty wzywające Ukraińców do bestialskiego mordowania Polaków!! W marcu w czasie prac ziemnych na jednej z posesji w Chochołowie, pracujący robotnicy wykopali z ziemi tajemniczą tubę. Po otwarciu  tuby, w której znajdowały się dokumenty szybko stało się jasne, że odnaleziono archiwum banderowskie. Właściciel posesji wezwał na miejsce policję i przekazał  mundurowym swe znalezisko. Policja przekazała następnie znalezisko do IPN. Nim jednak śledczy z IPN mogli przystąpić do oględzin dokumentów, te musiały przejść konserwację w zakresie odgrzybiania i osuszania. Teraz Dariusz Antoniak,  prokurator z  z Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu w lubelskim IPN, potwierdza, że dokumenty rzeczywiście należały do UPA. W tubie było też kilka rozkazów. Jednym z nich był znany już rozkaz nr 1, wzywający Ukraińców do tego by zabijali swe polskie żony lub mężów. Prokurator przeanalizował także ciekawy meldunek UPA o nastrojach wśród ludności na Chełmszczyznie. W meldunku opisane są między innymi ruchy wojsk niemieckich i ukraińskiego legionu samoobrony.W jednym z dokumentów pada nazwa „Krapka” co zapewne świadczy o tym, że dokument został stworzony w samodzielnej sotni Krapka, która działała na terenie powiatów łodawskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i bialskiego. Dokumenty zostaną przekazane historykom dla, których będą arcy ciekawy”

 

I DODATEK SPECJALNY PONAD 200 POLSKICH CELEBRYTÓW OTRZYMA ZARZUTY PROKURATORSKIE 

64 thoughts on “POWAŻNE PROBLEMY Z NACHODŹCAMI W EUROPIE I POLSCE

  1. Zabicie Putina jest o wiele trudniejsze niż eksterminacja palestyńskich kobiet i dzieci.
   Robią się coraz bardziej żałośni.

 1. Szczepionki a wyniki sportowe. Klasyfikacja w szczepieniach noworodków jest wprost odwrotna do osiągnięć sportowych…

 2. Pisiory Nas skaładają na jakimś „ołtarzu” .. idźcie precz!!! Narodowców powyzabijają 🙁 🙁 🙁

  1. Bingo, to jest jakiś diabelski ołtarz! Chciałam cos przejrzeć na yt i cały czas mi sie wrzucal film z takim typkiem w moro, gość każe mówić na siebie adolf i robi taką sieke ludziom z czachy że aż sie wystraszylam i jak nic pomyślałam – diabeł!! Ohydna paskuda. W ten piękny niedzielny poranek Pozdrawiam wszystkich myślącyh i tych mniej na tym smutnym jak p swiecie 🙂 Ludzie nie kłóćta sie tylko na spacer z dziećmi ! Pzdr

 3. Mizia, w ostatnim filmiku nie zwróciłes chyba uwagi na to ,że Jack Daniels pochwalił się na twitterze taką sama informacją odnośnie wylotu polskiej delegacji do Izraela. To zmienia wszystko.

   1. Jonny Daniels, bo to od Jonathan a nie od John. Red. Michalkiewicz ma rację co do tego osobnika, zresztą już po Marszu Niepodległości pokazał kim jest, gdy żądał delegalizacji narodowców, i to jest zgodne z interesem PiS, zrobić z młodych, polskich patriotów faszystów.

 4. Tutaj troche jaśniej to wszystko wygląda tylko czy ktoś jest w stanie powiedzieć z tych Pisiaków jaki ma sens ta ustawa jeżeli nie będzie stosowana do ocalałych z Holocaustu, dziennikarzy i naukowców ? Poważnie ? W takim razie Gross i reszta mogą zacierać ręce.

 5. Nie można mieszkać jednocześnie w 2 krajach Unii
  2013-05-16 12:17
  A A+ A+

  Jedna osoba nie może mieszkać jednocześnie w dwóch państwach Unii – orzekł w czwartek Trybunał w Luksemburgu ws. unijnych przepisów o ubezpieczeniach społecznych. Mimo tego, Polka mieszkająca zarazem w Niemczech nie zwróci do ZUS polskiej emerytury.

  Z wyroku wynika, że jej polska emerytura może być co najwyżej zmniejszona o rentę rodzinną pobieraną z Niemiec.

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Nie-mozna-mieszkac-jednoczesnie-w-2-krajach-Unii-2832918.html

 6. wiesz co mizia doszedlem do wniosku ze nie trzeba winic nachodzcow tytlko tych ktorzy ich tu wpuszczaja 20 lat temu nikt tu ich nie wpuszczal i problemu nie bylo wine ponosi ten kto ich tu wpuszcza czyli soros komisja europejska itp oszolomy ktore zadza teraz w brukseli

  1. UWAGA.JOHNNY DANIELS NAPISAŁ NA TWITTERZE:

   ,,I received numerous incredibly positive phone calls this eve from Israel with news broken today in Israel of the IPN law being frozen until the Israeli & Polish delegates meet.This is a strong sign of good will & intentions to make this situation better & have a true dialogue👍🏻”

   tłumacząc w skrócie:

   ,,Otrzymałem liczne niesamowicie pozytywne telefony tego wieczora z Izraela z informacją ,że ustawa IPN została zamrożona aż do spotkania izraelsko-polskiej delegacji. To silny znak dobrej woli i intencji żeby poprawić całą sytuacje oraz żeby mieć prawdziwy dialog”.

   1. Wiedzialam!!! Zreszta pisalam juz, dla mnie to jak by prezydecik wcale nie podpisal 🙁 To byla tylko kwestia czasu 🙁

    1. Jak to kiedyś powiedział Michalkiewicz:

     ,,Duda co nas wyduda”.

     Śmieć, tchórz a przede wszystkim pionek żydowski”.

     1. Normalka…pfff, przeciez niestana za nami, za narodem, maja nas w dupie 🙁
      Kiedys tez pisalam, ze trzeba sie postarac o pozwolenie na bron, bo potem bedzie zapuzno 🙁

  2. Nie wiem czy to jest prawnie możliwe.
   W/g oficjalnych informacji PAD ustawę o IPN podpisał i skierował do TK.
   Czyli ustawa będzie obowiązywać i będzie czekać na opinię TK. W razie jej zakwestionowania zostanie uchylona w całości lub w części.
   Tak to działało do tej pory.
   Nawet na wyjściu niekonstytucyjne ustawy obowiązywały do czasu ich zablokowania przez TK.

   1. No tak bedzie obowiazywac, ale tylko na papierze taki martwy przepis. Podobnie jak wiekszosc polskiego prawa obowiazuje ono na papierze a w realu nie jest egzekwowane. A banderyzm panoszacy sie w Polsce na potege nie bedzie scigany z urzedu. Ludzie niezastanawia was ta dziwna niby cisza przed burza. Jak mowil Jack, michalkiewicz i ja tez sie do tego dolacze mamy ponad 5 milionow ukropow w Polsce. Jesli choc 5% jest agentami sbu, ruskiego fsb, niemieckiego bnd i nalezy ndo podziemnych struktur upa/oun to mamy powazny problem i niebezpieczenstwo. Moze to doprowadzic do nowego ludobojstwa na znacznie wieksza skale, niz te mordy na Wolyniu i malopolsce w latach 1939-1947. Wiekszosc sympatykow oun/upa w Polsce jest uzbrojona po zeby, tworza zaplecze, magazyny, bo struktury juz maja. Przemyt broni idzie na masowa skale z upadliny. Straz graniczna nie moze sprawdzac i kontrolowac kazdego auta, autobusy, ciezarowki z upadliny, a tylko te wybrane przez system komputerowy lub na chybil trafil. Wszyscy sa mocni w gebie przed kompem, a jak przyjdzie co do czego to beda spieprzac gdzie pieprz rosnie. Powtarzam tylko slowa Jacka.

    Zapisujcie sie do gminnych, dzielnicowych klubow strzeleckich. Ta droga najlatwiej uzyskac pozwolenie na bron. Jak komendant odrzucI, jest wyjscie kupic bron kolekcjonerska- bron czrnoprochowa wyprodukowana przed 1885 roku.

    https://www.youtube.com/watch?v=vXQOKqNeI5E

    Jaka bron kupic, jak wybrac sklep, jak czyscic, jak konserwowac, obslugiwac.

   1. Zamrożenie ustawy to fake
    „każda uchwalona w Polsce przez Parlament i podpisana przez Prezydenta ustawa staje się obowiązującym prawem i wchodzi w życie zgodnie z określonym w niej terminem.”

   2. Prezydent może przed!!! podpisaniem ustawy wystąpić do Trybunału Konstytucyjnego z wnioskiem w sprawie oceny jej zgodności z Konstytucją (jeżeli jest zgodna musi ją podpisać). Jeżeli ustawa jest niezgodna, odmawia jej podpisania. Gdy niezgodne są tylko jej części, Prezydent RP podpisuje ją z pominięciem przepisów uznanych za niezgodne z Konstytucją albo zwraca Sejmowi w celu ich poprawy.
    Prezydent RP może też odmówić podpisania ustawy (weto) i z umotywowanym wnioskiem w ciągu miesiąca przekazać ją do Sejmu w celu ponownego rozpatrzenia.
    W ciągu 21 dni Prezydent zarządza jej ogłoszenie w Dzienniku Ustaw RP (to jego obowiązek). Publikacja w Dzienniku Ustaw RP jest warunkiem wejścia ustawy w życie.

    Podpisał! Nie ma w prawodawstwie opcji – „zamrożenie” ustawy.

    1. Może on nie nadaje się na powierzone stanowisko jeśli nie zna swoich obowiązków stanowionych PRAWEM.
     Trzeba by go zwolnić!

 7. Jakby ktoś chciał stworzyć film na YouTube, a ma problemy z angielskim żeby przetłumaczyć tekst to służe pomocą.

   1. Dobrą robote odwaliłeś. Potrzeba setki takich filmów żeby po wyszukaniu zainteresowany mógł znaleźć kontrargumenty drugiej strony.

    1. Polscy internauci wzięli sprawy w swoje ręce. To nagranie pokaże światu prawdę o II wojnie światowej. Czy również on zostanie nazwany kłamcą?

     https://niezlomni.com/german-death-camps-film-dokumentalny-to-nagranie-pokaze-swiatu-prawde-o-ii-wojnie-swiatowej/

     Kopiujcie te filmy na dyski i szukajcie nowych bo znajac dalekowzrocznosc yt niedlugo ich nie bedzie
     Majdanek. Relacje świadków: Tadeusz Czajka

     https://www.youtube.com/watch?time_continue=20&v=bHBc8J7uvF8

     HISTORIA PRZEMILCZANA. SPALONE WSIE ZA ŻYDÓW (2012)

  1. Co jest wypieprzyli??? czy u mnie sie cos zjebalo???….. qr..a …masz to jeszcze??….to dawaj jeszcze raz.

   1. wszystko gra, wrzuciłem na nowo z korektą „ę” napisach końcowych.
    na dole jest dzialajacy link. Pozdrawiam

 8. Ukraina to dawniej „Dzikie Pola”. Starostowie zamków królewskich przyjmowali włóczęgów różnego pochodzenia zarówno chłopów, jak i szlachtę, osadzali ich w tamtejszych stepach. Byli to chłopi uciekający przed pańszczyzną, niewolni a także pospolici przestępcy. Przybywali bo praktycznie brak było jakiejkolwiek władzy i kontroli na terenie Dzikich Pól.
  Jak widać teraz, ten eksperyment jest zgubny w skutkach. Namnożyli się tam przez stulecia i teraz jedni drugim zawadzają w ich wolnościach, nie są z jednego pnia.
  Także wolność ma swoje granice a kończy się tam gdzie gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.

 9. Kto ich tu puścił to wiemy. Ten rząd jest przeciwko nam. Widać gołym okiem. I jeszcze ich faworyzują. Bezczelność ich nie zna granic.

  1. Jack fajna stronka po angielsku przedstawiajaca eskismoskich szmalcownikow w gettach w Polsce. Sa zdjecia i krotkie opisy osiagniec eskimoskiej elyty w czasie wojny..

   Promujcie ta stronke wsrod swoich znajomych obcokrajowcow.

   http://jewishcrimes.info/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: