loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
4 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Wyszedłem się przejść i zostałem „DZIENNIKARZEM ŚLEDCZYM” :-)

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

JAK W TYTULE ZAPRASZAM NA FILM I PO FILMIE ZAJRZYJ W LINK ZAŁĄCZONY 🙂

 

 

 

INFO W LINKU

https://zgorzelec.info/#!/news/15658

 

==============================================

Charytatywna fundacja z USA publikuje skrajnie antypolski film na YT. Ślady prowadzą do… Benjamina Netanyahu!

czwartek, 22.02.2018 r.

    

foto: screen z Youtube.com

Organizacja „Ruderman Family Foundation” do tej pory zajmowała się niemal wyłącznie działalnością charytatywną oraz organizowaniem pomocy dla osób niepełnosprawnych. Nagle, jak grom z jasnego nieba, publikuje na swoim kanale na Youtube skrajnie antypolskie nagranie, w którym twierdzi, że Polacy są współwinni Holocaustowi i wzywa władze USA do zerwania kontaktów dyplomatycznych z Polską. Nieprawdopodobne? Nie, jeśli uświadomimy sobie powiązania tej fundacji z Benjaminem Netanyahu oraz izraelskim establishmentem politycznym.

Dlaczego amerykańsko-żydowska fundacja, która do tej pory zajmowała się głównie działalnością charytatywną oraz pomaganiem osobom niepełnosprawnym, nagle na swoim oficjalnym kanale youtubowym, wyskakuje z zupełnie „polakożerczym” filmem, który twierdzi, że jesteśmy współwinni Holocaustowi i wzywa władze USA do zerwania kontaktów dyplomatycznych z Polską? Jak zwykle niezastąpiony w takich przypadkach Stanislas Balcerac dokonał świetnego researchu.


       

Okazuje się, że Ruderman Family Foundation jest dość ściśle powiązana z izraelskim establishmentem politycznym. Członkowie i wolontariusze tej fundacji są często zapraszani do Izraela, w zamian za co władze fundacji organizują spotkania izraelskich polityków rządowych w USA.

Świetnym dokumentem obrazującym zażyłość, jaka panuje między Fundacją Rudermana, a najwyższymi władzami Izraela jest poniższe pismo sygnowane nie przez byle kogo, bo Benjamina Netanyahu (dokument ten opublikował wczoraj na twitterze Stanislas Balcerac):

Mając na uwadze bliskie relacje członków Ruderman Family Foundation z izraelskim establishmentem nie wykluczam, że Netanyahu wpadł na „świetny” pomysł, aby wykorzystać politycznie tę uznaną w USA organizację (nikt nie kwestionuje jej zasług w dziedzinie organizowania pomocy osobom niepełnosprawnym) i zaatakować Polaków słowami, które nie mogłyby paść bezpośrednio z jego ust (np. apel do USA o zerwanie stosunków dyplomatycznych z Polską). 

11 thoughts on “Wyszedłem się przejść i zostałem „DZIENNIKARZEM ŚLEDCZYM” :-)

  1. do nagran w terenie, w roznych warunkach akustycznych dobry jest mikrofon typu shotgun – dluga rura z futerkiem. nawet tani model jest o niebo lepszy niz ten montowany standardowo w kamerze. mozna go bezposrednio polaczyc malym jack’iem do kamery luz ze zlaczem xlr

  2. Bibiemu pali się koło dupska, więc jest bardzo prawdopodobne, że „błogosławi” takie dzieła . Dziadków z jakiegoś domu starców pod polską ambasadę też pewno za aprobatą władz przywleczono, tym bardziej, że to chyba „weterani” akcji „most” !

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: