NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Wyszedłem się przejść i zostałem „DZIENNIKARZEM ŚLEDCZYM” :-)

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

JAK W TYTULE ZAPRASZAM NA FILM I PO FILMIE ZAJRZYJ W LINK ZAŁĄCZONY 🙂

 

 

 

INFO W LINKU

https://zgorzelec.info/#!/news/15658

 

==============================================

Charytatywna fundacja z USA publikuje skrajnie antypolski film na YT. Ślady prowadzą do… Benjamina Netanyahu!

czwartek, 22.02.2018 r.

    

foto: screen z Youtube.com

Organizacja „Ruderman Family Foundation” do tej pory zajmowała się niemal wyłącznie działalnością charytatywną oraz organizowaniem pomocy dla osób niepełnosprawnych. Nagle, jak grom z jasnego nieba, publikuje na swoim kanale na Youtube skrajnie antypolskie nagranie, w którym twierdzi, że Polacy są współwinni Holocaustowi i wzywa władze USA do zerwania kontaktów dyplomatycznych z Polską. Nieprawdopodobne? Nie, jeśli uświadomimy sobie powiązania tej fundacji z Benjaminem Netanyahu oraz izraelskim establishmentem politycznym.

Dlaczego amerykańsko-żydowska fundacja, która do tej pory zajmowała się głównie działalnością charytatywną oraz pomaganiem osobom niepełnosprawnym, nagle na swoim oficjalnym kanale youtubowym, wyskakuje z zupełnie „polakożerczym” filmem, który twierdzi, że jesteśmy współwinni Holocaustowi i wzywa władze USA do zerwania kontaktów dyplomatycznych z Polską? Jak zwykle niezastąpiony w takich przypadkach Stanislas Balcerac dokonał świetnego researchu.


       

Okazuje się, że Ruderman Family Foundation jest dość ściśle powiązana z izraelskim establishmentem politycznym. Członkowie i wolontariusze tej fundacji są często zapraszani do Izraela, w zamian za co władze fundacji organizują spotkania izraelskich polityków rządowych w USA.

Świetnym dokumentem obrazującym zażyłość, jaka panuje między Fundacją Rudermana, a najwyższymi władzami Izraela jest poniższe pismo sygnowane nie przez byle kogo, bo Benjamina Netanyahu (dokument ten opublikował wczoraj na twitterze Stanislas Balcerac):

Mając na uwadze bliskie relacje członków Ruderman Family Foundation z izraelskim establishmentem nie wykluczam, że Netanyahu wpadł na „świetny” pomysł, aby wykorzystać politycznie tę uznaną w USA organizację (nikt nie kwestionuje jej zasług w dziedzinie organizowania pomocy osobom niepełnosprawnym) i zaatakować Polaków słowami, które nie mogłyby paść bezpośrednio z jego ust (np. apel do USA o zerwanie stosunków dyplomatycznych z Polską). 

11 thoughts on “Wyszedłem się przejść i zostałem „DZIENNIKARZEM ŚLEDCZYM” :-)

  1. do nagran w terenie, w roznych warunkach akustycznych dobry jest mikrofon typu shotgun – dluga rura z futerkiem. nawet tani model jest o niebo lepszy niz ten montowany standardowo w kamerze. mozna go bezposrednio polaczyc malym jack’iem do kamery luz ze zlaczem xlr

  2. Bibiemu pali się koło dupska, więc jest bardzo prawdopodobne, że „błogosławi” takie dzieła . Dziadków z jakiegoś domu starców pod polską ambasadę też pewno za aprobatą władz przywleczono, tym bardziej, że to chyba „weterani” akcji „most” !

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: