NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

KŁAMSTWO ! WYSZŁO NA JAW ŻYDOWSKI DZIENNIKARZ KTÓRY DZIŚ NASKOCZYŁ NA MORAWIECKIEGO ŁŻE JAK ………….. ……….UKA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

https://wpolityce.pl/polityka/382126-ronen-bergman-przylapany-na-klamstwie-matka-ktora-odebrala-przed-wojna-nagrode-od-ministra-miala-w-czasie-holokaustu-5-lat

Ronen Bergman przyłapany na kłamstwie? Matka, która „odebrała przed wojną nagrodę od ministra”, miała w czasie Holokaustu 5 lat?!

Ronen Bergman / autor: YouTube

 

Czy Ronen Bergman, który wywołał burzę swoim prowokacyjnym pytaniem do premiera Morawieckiego… kłamał nt. historii swojej matki z czasów Holokaustu?! Zestawiając słowa dziennikarza z Monachium, z pewnym jego tekstem, można mieć wątpliwości co do jego szczerości

 1. Dawid Rubinowicz miał 12 lat, gdy zaczął pisać dziennik. W 1942r. Niemcy pognali go wraz z innymi Żydami do Suchedniowa. Zostały po nim zapiski, wydane po wojnie ze wstępem Iwaszkiewicza. „Żydowska policja dziś też łapie, cały dzień siedziałem u polskiego chłopaka.”

  Podczas konferencji w Monachium, dziennikarz Ronen Bergman zwrócił się z prowokacyjnym pytaniem do premiera Mateusza Morawieckiego. W wypowiedzi przedstawił historię swojej urodzonej w Polsce matki.

  Jestem Żydem, który pisze dla „New York Timesa”, więc to dla mnie osobista kwestia. Moi rodzice urodzili się w Polsce. Moja matka otrzymała przed wojną nagrodę od ministra edukacji narodowej. Później zaczęła się wojna i część rodziny zginęła. Ich polscy sąsiedzi wydali ich gestapowcom, a moja matka uratowała niektórych, bo podsłuchała nocną rozmowę, podczas której Polacy donosili na Żydów do gestapo. Po wojnie moja matka przyrzekła, że nigdy nie wypowie ani słowa po polsku

  – mówił Bergman.

  Odpowiedź, jakiej udzielił premier Morawiecki, stała się powodem zmasowanej nagonki ze strony środowisk żydowskich i Izraela!

  Mocna odpowiedź premiera na pytanie dziennikarza NYT dot. ustawy o IPN: Nie możemy się zgodzić na to, że będzie pomieszanie ofiar ze zbrodniarzami

  Bergman skomentował odpowiedź premiera Morawieckiego na jego pytanie: „Mógł odpowiedzieć inaczej. Zamiast tego, on wszystkiemu zaprzeczył”

  Lecz wydaje się, że przedstawiona wyżej historia matki Bergmana jest daleka od tego, co dziennikarz napisał na łamach ynetnews.com!

  Jutro Izrael obchodzi Dzień Pamięci o Holokauście, aby upamiętnić ludobójstwo narodu żydowskiego, w którym zamordowano większość członków mojej rodziny. Moja matka, niech pamięć o niej będzie błogosławiona, musiała pogrzebać ojca na śniegu, cicho, żeby hitlerowcy ich nie znaleźli. Miała wtedy pięć lat

  — opowiedział.

  Czy Ronen Bergman więc kłamie?!

  Warto przy tej okazji przypomnieć o konfabulacjach inicjatora nagonki na Polskę – izraelskiego polityka Yaira Lapida.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

28 thoughts on “KŁAMSTWO ! WYSZŁO NA JAW ŻYDOWSKI DZIENNIKARZ KTÓRY DZIŚ NASKOCZYŁ NA MORAWIECKIEGO ŁŻE JAK ………….. ……….UKA

 1. matka miała 5 lat i zdążyła już mieć męża ? No i syna też już musiała mieć bo ojciec po śmierci to przecież był niezdolny…! No i matka podsłuchała w nocy gumowym uchem ,chyba jak była ukrywana?

 2. MM stwierdził fakt. Problem w tym, że żydostwo stosuje podwójne standardy; ich ból największy, sytuacja inna. Wielu Polaków nawet do obozu nie trafiło, bo prosto z łapanki trafiali do zbiorowego dołu w lesie; wg Hitlera naród Polski też miał zniknąć z powierzchni ziemi. Po wojnie Kneset zatarł żydowskie winy; napisali swoja „historię”, w której nie ma miejsca na ofiary innych narodowości i od dziesięcioleci karmią nią swoją młodzież, wpajając nienawiść do Polaków-antypolonizm w czystej postaci. (film „Zniesławienie” – o podróży młodzieży żydowskiej do Polski) Cały świat wyciera sobie gębę Polakami, bo Żydzi skutecznie rozpropagowali tę „historię” wszędzie. Jest to niegodziwe, bo to właśnie Polacy nadstawiali karku za innych, ponieśli największe straty i na koniec trafili pod „opiekę” Stalina, ale o tym się nie chce pamiętać i „pielęgnuje” się szmalcowników. Państwo podziemne rozprawiało się z nimi podczas wojny i nikt nie ukrywa, że tacy się zdarzali, natomiast Żydzi idą w zaparte.

 3. Czesc Jack, pewnie zauwazyles ze znowu na odlocie/haju zydowski krol i hrabia zaczynaja podboj. prawda dla polaka 2, pozdrawiam!

 4. W powietrzu jakby zapachniało rekonstrukcją rządu .. gdzie otworzyć to jazda po Morawieckim. Jadą po nim i lokalne szczekaczki i wielce oburzone elity „światowe”.

 5. „co można w takiej sytuacji zrobić, a wymieniać się prawdziwymi dowodami do tej pory aż komuś r***j się zamknie”

  1. „bo wychodzi na to że historia polski której uczą jest gówno warta bo rząd nie potrafi jej obronić przed oszczerstwami?, a może po prostu jest coś czego nikt nie wie?”

   1. „dlaczego rząd polski nie broni się DOSADNIE WPROST, tylko jakiś ataki wymijające?. Mówić otwarcie, wprost dosadnie…. a zamiast tego pie******lą a bo tak, było tak…. O co tu k chodzi? więc jaka była Ta Historia Polski… Taka jaką uczą w szkole?”.

    1. „jeżeli rząd Polski nie potrafi obronić historii Polskiej, co to może znaczyć? jest zakłamana? czy rząd polski jest niekompetentny?, jeżeli potrafią, to dlaczego tego nie robią?.

 6. Moja matka, niech pamięć o niej będzie błogosławiona, musiała pogrzebać ojca na śniegu, cicho, żeby hitlerowcy ich nie znaleźli. Miała wtedy pięć lat

  Jak Bóg chce kogoś pokarać to mu najpierw odbira rozum.Skoro matka miała 5 lat-to w jakim wieku był ojciec pogrzebany w śniegu???

  1. Czyli ta 5 letnia matka była w nocy na gestapo jak to słyszała , bo chyba niemcy nocami nie chodzili po domach Polaków i nie pytali o Żydów, a tak swoją drogą co ona robiła na gestapo i potem mogła swobodnie wyjść i uratować innych Żydów.

  2. Po co ukrywała zmarłego (w śniegu)? Jemu było obojętne czy go znajdą, Niemcy nie pastwili się nad zmarłymi, zostałby zakopany w ziemi i – wykreślony z ewidencji.
   My też możemy opowiadać historyjki… pewnie chciała przechwycić jego racje żywności dla siebie więc ukryła fakt śmierci a może wody mu nie dała kiedy był chory i umarł z pragnienia.

 7. czy my narod polski zrobilismy cos zlego zydom ze za kare musimy trzymac im prosto palec w dupie? a z tego co ja wiem to nic takiego nie mialo miejca a wiem bo ja juz przezylam 70 lat i pamietam co moja matka opowiadala a miala 20 lat gdy sie rozpoczela wojna a zmarla gdy miala 95 lat wiec byla najlepszym swiadkiem i ja juz prababcia nie rozumiem tego jak nasi rzadzacy kajaja sie przed tymi hahlakami? gdzie wasza godnosc polaka chyba ze nie jestescie polakami? to co robicie w Polsce ?na czym wam zalezy?

 8. historia pokazuje że cały swój pobyt na naszej planecie zajmowali się rozbojem,kłamstwem i gwałtem
  handel niewolnikami to w 85 procentach ich biznes od zawsze jedynie kilka procent ich populacji można nazwać ludzimi

 9. Tylko kłamać potrafią !!! 🙁 🙁 🙁
  A niedługo zmuszą do tego Nasz rząd , że do programu nauczania w polskich szkołach będzie wprowadzone to, że to Myśmy mordowali … bo jak nie , to też będzie „kłamstwo holokaustowe ” !!! Nie można się ugiąć, bo już się całkowicie rozbestwili !!! 🙁 🙁 🙁

 10. Prawda jest taka, że jak ktoś zacząłby sprawdzać te ich historyjki , które opowiadają, to okazałoby się, że 99% z nich jest kłamstwem. Biorą jakiś wątek i tworzą wokół niego narrację taką jaka jest im potrzebna do osiągnięcia celu . Z pisania i mówienia takich bajdur żyją, a jak ktoś zarzuci im kłamstwo od razu wyją pod niebiosa .. antysemityzm !!! negacja holokaustu !!!! Wstrętne, oślizłe żmije !!

  1. Są tacy co poddają cały holokaust w wątpliwość pewnie zabili jakiegoś Żyda przez przypadek a oni wymyślili holokaust żeby na tym zarobić, żydy to kłamcy i psie syny.

 11. Syria masuje wojska, aby usunąć rebeliantów z Damaszku
  18 lutego 2018 @ 18:40
  Duże siły zbrojne i artylerii w Syrii są skoncentrowane w regionie Damaszku, gotowe do nowej ofensywy, aby odzyskać miasto i jego przedmieścia z kontroli rebeliantów. DEBKAplik: jego powodzenie zależy w dużej mierze od wsparcia rosyjskich sił powietrznych i jednostek rakietowych. Jednostki syryjskie obejmują oddział sił tygrysów, który jest kontyngentem pancernym 4. dywizji, 14 dywizji specjalnych sił zbrojnych, 1 dywizją pancerną, 4 dywizją zmechanizowaną i 9 dywizją pancerną, a także brygadami 104 105 i 106.

  1. Wydaje mi się, że Putin nie na darmo „zachorował” . Za rozbicie tej ich jednostki pewno „sowa i przyjaciele” bezkarnie już sobie nie polatają, ani nie pograsują inaczej.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: