loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
23 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

PILNE !! WIADOMY GROSS ZAŻĄDAŁ POMNIKA ŻYDÓW !! PIS MU ODPOWIEDZIAŁ ZBUDOWANIEM 2 MUZEUM ŻYDÓW W WARSZAWIE !!

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

JEŚLI TO NIE SKANDAL TO KURWA CO JEŚLI POLACY W DUŻYM PROCENCIE NIE SĄ DEBILAMI TO CO ICH TRZYMA PRZY POPISIE ………..

 

I INNE NIE MNIEJ WKURWIAJĄCE INFORMACJE

 

13 thoughts on “PILNE !! WIADOMY GROSS ZAŻĄDAŁ POMNIKA ŻYDÓW !! PIS MU ODPOWIEDZIAŁ ZBUDOWANIEM 2 MUZEUM ŻYDÓW W WARSZAWIE !!

 1. Wstrzymanie procedowania ustawy reprywatyzacyjnej może wynikać z obawy przed zarządzeniem przez „władców” kolejnej rekonstrukcji rządu lub przedterminowych wyborów, bo nastąpiło to nagle i wbrew wcześniejszym sugestiom.

 2. Maryjan założył partię polityczną – „Ruch 11 listopada”.
  W piątek 9 lutego Ruch został postanowieniem sądu wpisany do ewidencji partii politycznych. Strona partii informuje, że w logo ugrupowania znalazł się „biało-czerwony liść dębu, symbolizujący według słów byłego kandydata na prezydenta, siłę i tradycję”.
  „Konserwatyzm = Antykomunizm, czyli 3xP – silny Paszport, silny Portfel, nabity pistolet” – takimi hasłami opisuje się nowa partia.
  Według zamysłu założycieli partii, stronnictwo ma być oparte na biblijnym fundamencie. Założycielami partii są były kandydat Ruchu Narodowego na prezydenta Marian Kowalski, pastor Paweł Chojecki z Lublina oraz mecenas Andrzej Turczyn.

  1. Prosze bardzo….!!! A pisalam, zeby zalozyc partie… }:-^ ….Ale cicho sza bylo….i laaas rak… 🙁

   Za to mamy miejsca w pierwszym zedzie, zeby obserwowac jak wszystko upada na naszych oczach 🙁

 3. Upadlińców widać u nas w kraju praktycznie wszędzie, nawet w obsadzie marketów. Jest ich tutaj faktycznie dużo, ale chyba nie aż 10 mln, bo to stanowiłoby 20-25% ludności kraju. Pewno trochę statystyki podnoszą ci przygraniczni handlarze.

 4. Już po utworzeniu państwa Izrael, oni nawet próbowali osądzić kolaborujących z Hitlerem mośków, ale wraz z rozkwitem przedsiębiorstwa holokaust, zmienili narrację. Holokaust uznali za jedyne tak wielkie morderstwo narodu w dziejach świata- sakralny mord na „dzieciach wybranych przez Boga” i zaczęli tworzyć własny przebieg wydarzeń. Pierwsze wydanie sławetnych sąsiadów to rok 2000… , napisana zresztą pod zapotrzebowanie przedsiębiorstwa holokaust, w celu ciągnięcia zysków !!! Wcześniej bo już w 1965 r był „Malowany ptak” skretyniałego Kosińskiego .Protestów nie było, więc powstawały dalsze „arcydzieła”. Ludzi pamiętających tamten okres ubywało, zresztą nikt nie dbał o ich świadectwo !! Teraz mamy to co mamy i walka z tym oczadzeniem będzie bardzo trudna.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: