NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
11 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

ATAK ŻYDÓW NA POLSKA AMBASADĘ WE WŁOSZECH !! 13.02.2018

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

MOŻNA ROZSYŁAĆ ZA POMOCĄ NOWO WSTAWIONYCH PRZYCISKÓW UDOSTĘPNIANIA 

12 thoughts on “ATAK ŻYDÓW NA POLSKA AMBASADĘ WE WŁOSZECH !! 13.02.2018

 1. Pewnie im zaplacili, zeby tam poszli $$$ Jak kiedys dawno, za 100zl. , zaklady pracy w Polsce dawaly kase ludzia, ktorzy szli na 1-go Maja z choragiewka.
  Wiec jak ktos im zaplacil i powiedzial, wezcie idzcie troche pomanifestowac to co???…poszli…

  A Krakowianom powinno byc wstyd!!! Garstka ich byla z transparentem 🙁 moze dlatego, ze zadarmo!!! Jak by ktos zaplacil to by w huj ich tam bylo, zalozymy sie???.
  …. 😮 😮 😮 ….

 2. https://www.o2.pl/artykul/urzad-skarbowy-przesluchuje-nowozencow-interesuje-sie-rozliczeniem-kosztow-organizacji-wesela-6219982308222593a

  Urząd skarbowy z Ostrowca Świętokrzyskiego wzywa po kolei małżeństwa, które w 2016 roku brały w tym mieście ślub. Urzędników interesują koszty wesela i pytają na przykład o to, kto i za ile imprezę fotografował i filmował, czy ile wzięła orkiestra.

  Z relacji osób, które miały dostać wezwani wynika, że brak odpowiedzi na wezwanie wiąże się z karą 2,5 tys. zł.

 3. Minister sprawiedliwości Izraela Ajelet Szaked powiedziała, że państwo żydowskie musi zachować swoja narodową tożsamość.

  Szaked w poniedziałek wygłosiła przemówienie podczas Kongresu ds. Judaizmu i Demokracji. Izraelska minister uważa, że gdyby nie ogrodzenie wzniesione kilka lat temu na granicy egipskiej, „widzielibyśmy tutaj rodzaj podstępnego podboju z Afryki”. Ogrodzenie skutecznie powstrzymało ubiegających się o azyl uchodźców z Sudanu i Erytrei przed wjazdem do Izraela.

  Szaked odniosła sie również do dyskutowanej obecnie Ustawy o państwie narodowym. „Jest miejsce na utrzymanie większości żydowskiej nawet za cenę łamania praw” – powiedziała. Dodała jednak, że utrzymanie żydowskiej większości w Izraelu i działanie w sposób demokratyczny „musi być równoległe i jedno nie może przeważać nad drugim”.

  Szaked uważa, że izraelski sąd najwyższy powinien wzmocnić znaczenie Judaizmu w swoich rozstrzygnięciach konstytucyjnych.
  „W naszych prawach istnieją uniwersalne wartości, prawa, już zapisane w bardzo poważny sposób. Ale wartości narodowe i żydowskie nie są zapisane. W ciągu ostatnich 20 lat bardziej koncentrowano się na orzeczeniach dotyczących uniwersalnych wartości, a mniej na żydowskim charakterze państwa. To narzędzie [ustawa o państwie narodowym] jest narzędziem, które chcemy dać sądowi na przyszłość” – powiedziała Szaked.

  Jak dodała, „Izrael jest żydowskim państwem. Nie jest państwem dla wszystkich narodów. Równe prawa dla wszystkich obywateli, ale nie równe prawa narodowe”.

  Szaked uważa również, że tam, gdzie zachodzi pytanie o żydowski charakter państwa, zasada równość musi ustąpić.

  https://kresy.pl/wydarzenia/izraelska-minister-sprawiedliwosci-musimy-zachowac-zydowska-wiekszosc-nawet-kosztem-praw/

  1. Tak samo można powiedzieć o Polsce –
   „- musi zachować swoja narodową tożsamość…
   – Nie jest państwem dla wszystkich narodów. Równe prawa dla wszystkich obywateli, ale nie równe prawa narodowe.
   – w charakterze państwa, zasada równość musi ustąpić”
   Wraże łapy precz od naszego prawa.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: