PILNE ZA KILKA DNI WCHODZI PRAWO KTÓRE ZLIKWIDUJE POLSKĄ WŁASNOŚĆ W 90 % BENEFICJENCI :K.R.K , ŻYDZI, NIEMCY I UKRAIŃCY !!

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

A !!!!!!!! ZAPOMNIAŁEM W FILMIE !!1 LASY PAŃSTWOWE TERAŹNIEJSZE WRACAJĄ DO

STANU Z ROKU 1944 !!!!!!!!! unikalne przedsiębiorstwo na skalę świata ……. zniknie cały świat przysyłał do tej firmy fachowców na praktyki……..

SORY ZA BARDZO OBSZERNY MATERIAŁ ALE MUSIAŁEM MAKSYMALNIE PROSTO I MUSIAŁEM PODAWAĆ PRZYKŁADY NAMACALNE …….. ŻE TAK JEST

p.s sprzęt jakim dysponuje jest delikatnie mówiąc archaiczny i nie do tego wyprodukowany do czego ja go używam 🙂

 

43 komentarze do “PILNE ZA KILKA DNI WCHODZI PRAWO KTÓRE ZLIKWIDUJE POLSKĄ WŁASNOŚĆ W 90 % BENEFICJENCI :K.R.K , ŻYDZI, NIEMCY I UKRAIŃCY !!”

 1. „jeżeli te ziemie należały do żydów, to w takim razie czyje były obozy? żydowskie?, żydzi mordowali polaków żeby ich przepędzić z ich ziem?. Jeśli ziemia jest czyjaś, a wychodzi na to że była żydowska to znaczy że to były obozy żydowskie a nie polskie. A polacy którzy przebywali na tych ziemiach byli mordowani przez żydów ręką nazistów lub osobiście” „na to wychodzi że to były obozy śmierci żydowskie”

   1. Około 30 minuty mówisz, że tylko durni Polacy zrobili sobie taką ustawę reprywatyzacyjną.
    Przyjmij do wiadomości, że te ustawy przygotowali politycy polskojęzyczni chwilowo pełniący rolę polaków. Politycy pochodzenia ukraińskiego, niemieckiego, czy też z narodu handlowego.
    Durni Polacy nie protestowali i mieli to w d…. . Ale to trochę nie do końca.
    Jeden z aspektów tego problemu to cytuję:
    „.. Wielu ludzi w Polsce ma odczucie, że Polska jest niszczona. Narzekamy na „głupotę” polityków, na różne „przypadki”, które nam szkodzą, na nieprzychylność innych państw.
    Stanisław Michałkiewicz opisuje jakąś rozwiedkę, która nas sprzedała za psi grosz innym państwom, jakoby ze strachu przed rozliczeniem za zbrodniczą przeszłość… I również narzeka, że służby są niemądre – nasz kraj jest bogaty i mógłby być mocarstwem w Europie – zaś oni na jego czele, ale te służby nie chcą…. No, nic tylko głupcy.
    A może tu nie chodzi o pieniądze, tylko o IDEĘ?…”
    Poczytaj Mizia to: http://werwolfcompl.blogspot.com/ o niemieckim państwie podziemnym

    Wieloletnie pranie mózgów przez niemców, krk i plemię handlowe przyniosło efekt.

 2. Po wejściu ustawy w życie stracą moc m.in.: dekret Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego z dnia 6 września 1944 r. o przeprowadzeniu reformy rolnej oraz tzw. dekret Bieruta, nacjonalizujący warszawskie grunty.

  Wiceminister Jaki mówił w grudniu ub.r., że ustawa reprywatyzacyjna musi wejść w życie w 2018 r.

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/patryk-jaki-projekt-ustawy-reprywatyzacyjnej-jest-juz-gotowy-do-przyjecia/3dgbhnt

  1. „Według wiceszefa resortu sprawiedliwości „ustawa reprywatyzacyjna narusza gigantyczne interesy z różnych stron”. – Nie tylko międzynarodowe, ale również krajowe, wewnętrzne różnych potężnych środowisk.”- pewno że narusza, ale po to będą furtki , żeby „potężne środowiska ” wyszły na swoje. Duża część gruntów należała do Agencji Rynku Rolnego i w swoim czasie od tejże agencji była za grosze wykupiona przez znajomych królika, aby mogli tam „uprawiać” chwasty i brać dotacje. Część ziemi sprzedano różnym obywatelom z zagranicy , poprzez Polaków służących jako słupy. Jak to rozwiążą? skarb państwa wypłaci im odszkodowania?? czyli kant podwójny ?? No chyba, że już w momencie tworzenia jest ona dziurawa jak szwajcarski ser. Być może rolnicy indywidualni dostaną prawo pierwokupu , czyli „szansę” na pokoleniowe spłacanie gruntów i odsetek, jeżeli tak, to szlachta jerozolimska już pakuje cziemodany .

   1. DOKŁADNIE DOSTANĄ PROPOZYCJE SPŁACANIA PO CENACH RYNKOWYCH NA RATY ALBO DZIERŻAWA OPŁACANA CO ROKU SUMA SUMARUM POLAKÓW ZADŁUZĄ NA DZIESIĄTKI LAT BO TAK NA SERIO PO CHUJ PANU HANSOWI Z MONACHIUM GOSPODARSTWO ROLNE W POLSCE ….. ALE MIESIĘCZNA KWOTA SPŁATY ZAKUPU ALBO CZYNSZ DZIERŻAWNY N.P 500 EURO JAK NAJBARDZIEJ HANS WEŻMIE I O TO CHODZI

    ALE TAMNA Y.T DURNE CHAMY …. SZOK MORDĘ DRĄ ZE NIE DADZĄ 🙂 OSTATNIO 50 000 WARSZAWIAKÓW TEŻ NIE WIERZYŁO AŻ PRZYSZEDŁ KOMORNIK I ICH WYJEBAŁ NA BRUK … NIEKTÓRZY DO TEJ PORY NIE WIERZĄ SIEDZĄC DUPĄ NA ZIMNYM BRUKU ………… DEBILE ZARAZ IM ZROBIE FILM NIOWY Z W TERENIE SZCZENY IM OPADNĄ DO SIEMI Z

    1. Drzeć mordę i zaperzać się co to my nie zrobimy, to nasz znak rozpoznawczy, ale jak przychodzi do konkretnego zagrożenia to machamy tylko bezradnie rączkami jakbyśmy się opędzali od much!! Warszawiacy niech uważają żeby czasami nie musieli wykupywać miesięcznych „migawek” za możliwość wejścia do domu !! Zresztą już były takie przypadki, że zabierano tereny dookoła budynków , bo znalazł się ich prywatny właściciel.

    2. Dla takiego Hansa może to być deska ratunku. Tylko patrzeć jak Niemcy będą zwiewać przed nachodźcami … do Polin.

  2. Odrazu mi sie przypomnialo jak znaoma mi opowidala, ze w pewnej wiosce (w tamtym roku) 5o km. od Wroclawia, przyjechali Niemcy, niby zwiedzac
   i robili fotki roznych domow, nawet wchodzili na posesje, ktore niebyly ogrodzone…..Pewnie juz robia plany co tu komu zapieprzyc.
   Znam kilku lesniczych, jeden mi mowil, ze chodzi i zamazuje Niemieckie bazgroly na drzewach (…) Lasy tez znacza, czy co (?)
   Maja nas za kretynow, zamiast oni nam $$ to my im 🙁

   1. Wiele lat temu.,będąc na campingu na Mazurach aż roiło się od nich. Pokazywali sobie stare mapy i rechotali bo myśmy dla nich! to wszystko odbudowali i pomnożyli. Teraz sobie wezmą.

   2. Mechanizm odzyskiwania poniemieckich gruntow, domow jest prosty jak konstrukcja cepa. Jesli Polacy mieszkajacy na ziemiach odzyskanych nie zalozyli ksiag wieczystych na swoje poniemieckie domy, gospodarstwa, dzialki, grunty, lasy to sa teraz w ciemnej d…. i obudza sie z reka w nocniku. Nie majac ksiag wieczystych maja wieczyste uzytkowanie, a Hans przyjedzie pojdzie do urzedu miasta do wydzialu gruntow i odnajdzie ksiege wieczysta, w ktorej czarno na bialym jest napisane, ze jego dziadek lub ojciec byl i jest pierwotnym wlascicielem tego, domu lub dzialki. Hans odzyska „swoja wlasnosc” zgodnie z polskim prawem a wszystko przez glupote miejscowych tubylcow, ktorzy przez ponad 60-70 lat nie potrafili wpisac siebie jako wlascicieli do ksiag wieczystych…

    1. ,,Dlaczego założenie księgi wieczystej jest tak ważne?

     Ponieważ księga wieczysta rozwiewa wszelkie wątpliwości co do tego, kto jest prawnym właścicielem nieruchomości. Zawiera wszystkie informacje o nieruchomości, w tym o ewentualnych obciążeniach domu, mieszkania, lokalu czy działki. Zapewnia bezpieczeństwo prawne nieruchomości, zarówno jej właścicielowi, jak i potencjalnemu nabywcy.

     Księga wieczysta to swoisty rejestr stanu prawnego nieruchomości. W Polsce ustrój ksiąg wieczystych określa ustawa z dnia 6 lipca 1982 r. o księgach wieczystych i hipotece (Dz. U 1982 Nr 19 poz. 147).

     Co ciekawe, w naszym kraju istnieją jeszcze nieruchomości, które z różnych względów nie posiadają księgi wieczystej. Przypadki braku księgi wieczystej istnieją najczęściej w obszarach wiejskich. Wynika to z faktu, że w okresie powojennym obrót nieruchomościami miał charakter nieformalny, np. nie sporządzano aktów notarialnych, a wiele nieruchomości nie posiadało uregulowanego stanu posiadania.

     Jeżeli jesteśmy posiadaczami ziemi, którą odziedziczyliśmy po swoich dziadkach czy po rodzinie albo władamy tą ziemią w trybie prawa zasiedzenia, a prawo to nie jest ujawnione w żadnej księdze wieczystej, powinniśmy podjąć działania, aby jak najszybciej założyć księgę wieczystą dla tej nieruchomości.”

     https://ksiegi-wieczyste.org/zalozenie-ksiegi-wieczystej-przez-notariusza-czy-samodzielnie/

 3. A ja się będę upierać, że mogą skorzystać z zasiedzenia !!! Przed chwilą czytałam … w dobrej wierze ( legalnie uprawiali ) zasiedzenie jest po 20 latach i od 1990 r biegnie ten okres – to prawo do zasiedzenia nabyli w 2010 😛

   1. Kiedyś czytałam, jak to księdzu ktoś użyczył jakąś przybudówkę … zrobił tam salkę ??? ( dokładnie nie pamiętam ) I po jakimś czasie właściciele chcieli to z powrotem – i im ksiądz „zasiedział” !!! Jakiś z kolei rolnik obrabiał część pola sąsiada ( za zgodą ) … i co ??? I też uzyskał zasiedzenie , chociaż prawowity właściciel dużo wcześniej cofnął zgodę na dalsze użytkowanie !!! Da się ??? Da się !!! 😉 😛

    1. właśnie po to jest namotane w tych przepisach, żeby dać albo nie dać, prawowitemu właścicielowi zabrano – ale przykład do naśladowania

     1. Jest furtka , to trzeba z tego korzystać … i nie odpuszczać po pierwszej przegranej, tylko boksować się aż do Sądu Najwyższego !!! I kto wie, czy nie powinni o to wystąpić do dnia wejścia w życie tej chorej ustawy , bo może tam jest jakiś kruczek , że uniemożliwia wykorzystania tej możliwości ??? A prawo nie działa wstecz !!! 🙁

 4. A jak ludzie się wkurwią to oni już są przygotowani; po to obce wojska „sprzymierzeńców” w naszym kraju, sami wyposażyliśmy ich w broń płacąc wysokie podatki, to nie było dla kraju ale przeciw nam, żebyśmy nie podskakiwali.
  Jesteśmy skończeni.

  1. Wszak ustawa 1066 nadal obowiazuje. I te sku….. z lewa i prawa z popis-psl-sld glosowaly jak jeden maz. Sprawiedliwych bylo mniej niz w Gomorze, jednym z glosujacyh przeciwko 1066 byl posel Wipler, ktory niestety wycofal sie juz z polityki…

 5. Uwaga na ryby w żywności. Nie ma związku z tematem? Ma! Daję ten link ku przestrodze bo widziałam takie cuś w makreli wędzonej, wyrzuciłam ale producent może zrobi z tego sałatkę.
  Zniszczą rolników to zniszczą polskie rolnictwo i co będziemy jeść? może takie ryby. Już teraz po ziemniaki i warzywa od polskiego rolnika muszę jechać kilka przystanków a po reformie wcale ich nie będzie.
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/uwaga-sledz-badzcie-czujni-2018-02

  1. A ja tak lubie sledzia w smietanie – szkoda….dobrze, ze chociaz mam swoj ogrodek (calkiem spory), ktorego narazie mi niezabrali 🙂

 6. W kosciele ksiadz jakos to wszystko zalagodzi, jakies kazanie o nagrodzie w niebie za zycie doczesne czy cuś. Bedzie dobrze..

 7. No to się wyjaśnia poi co unia i dopłaty otóż chodzi o wybudowanie infrastruktury żeby ją później odebrać razem z ziemią

 8. co za larum !!!! po kiegp grzyba płaczecie . .Wtrzydiestym dziewiątm okupacja traa pięć lat a teraz będzie trała dziesię , pietnaście lat , pamętajcie że polacy są wrednym narodem i to stwierdzili wszyscy nasi wrogowie !!!! . Wic głowa do gury i nie ryczeć jasne ! , hahahahahahaha
  J.M.H

 9. Co kombinuje pis ????
  Projekt ustawy reprywatyzacyjnej, przygotowywany przez wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego, jest już gotowy. PiS nie zamierza go jednak procedować.
  „Trudno mi teraz powiedzieć, w jakim terminie będziemy rozmawiać nad ustawą reprywatyzacyjną i czy w ogóle nad ustawą w takim kształcie będziemy rozmawiać” – powiedział portalowi wPolityce Jacek Sasin, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów. „Jeszcze trzeba pracy nad tą ustawą” – powiedział z kolei marszałek Senatu Stanisław Karczewski. W podobne tony uderzył wiceminister spraw wewnętrznych Jarosław Zieliński, stwierdzając – „Jeżeli coś trzeba dopracować, no to trzeba dopracować”. Deklaracje te padają mimo, iż wiceminister Jaki zadeklarował – „Jeżeli ktoś potrzebuje dodatkowych analiz, to my jesteśmy gotowi je przeprowadzić. Ale mamy zgodę ze wszystkimi resortami, że taka ustawa jest potrzebna”.

  O tym, że wstrzymanie prac nad ustawą reprywatyzacyjną może łączyć się z atakiem Izraela i środowisk żydowskich na Polskę sugerował cytowany wcześniej Sasin. Jak powiedział – „spór może być jednym z elementów, który wpłynie na pracę nad ustawą”. Według TVN za odłożeniem projektu ustawy reprywatyzacyjnej kryją się „wyraźne polecenia i prezesa PiS, i premiera”, którzy nie chcą „zaostrzenia stosunków z Izraelem i środowiskami żydowskimi”.
  https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/pis-wstrzymuje-projekt-ustawy-reprywatyzacyjnej-obawiajac-sie-reakcji-izraela/

  1. Chcecie petycje posać do oszustów? Czy Wy jesteście normalni? Szukać sprawiedliwości u oszustów, to jakby opierając się o „prawo” pisać wniosek do krematorium o niższą temperaturę..
   .

 10. MAM PYTANIE

  Jeżeli przyjdzie do Was sąsiad i przyniesie Wam jakieś pisemko, które sam napisał, a w którym żąda od Was, abyście oddali mu ostatnie gacie, bo jak tego nie zrobicie, to Was przymusi. To co wtedy zrobicie? Pójdziecie płakać do kogoś innego lub odpisywać mu na te bzdury, czy dacie mu zwyczajnie w pysk i powiecie, aby wrócił skąd przylazł??

  Dlaczego zatem piszecie o ustawach, jakbyście się żalili i uznajecie je jako obowiązujące prawo, zamiast tym, co takie gówno bezprawnie napisali w niezgodzie z prawem naturalnym, dać dosłownie, fizycznie w pysk//mordę/ryja?

  http://www.tcichocki.pl/

 11. Widzę, że mój pierwszy komentarz nie został zaakceptowany ze względu na treść – no bo przecież nie ze względu na jego poprawną formę. Brawo Jacek! (sarkazm, bo w rzeczywistości powinno ci chodzić o prawdę, nie o propagandę; przykra niespodzianka.) Kompletnie ominąłeś się z prawdą i z założeniami tej ustawy, ale to innych, którzy nie zgadzają się z twoją interpretacją, wyzywasz od głupców.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!