NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PREMIER NETANIACHU WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ IRANOWI MAT. A.V ORĘDZIE + OŚWIADCZENIE DLA PRASY, USA PEŁNE WSPARCIE !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WITAM MATERIAŁ A.V

 

 

 

„The Jerusalem Post”: rozpoczęła się otwarta wojna z Iranem

 • Wczoraj poinformowano, że izraelski myśliwiec został zestrzelony przez syryjski system przeciwlotniczy po tym, jak izraelskie wojsko wysłało nad Syrię eskadrę F16
 • Izraelska armia podała w oświadczeniu, że zbombardowała12 celów – trzy syryjskie baterie przeciwlotnicze i cztery cele związane z irańskim wojskiem
 • Syryjskie media twierdzą, że izraelski nalot był „aktem agresji”
 • Oba kraje są formalnie w stanie wojny od czasu powstania Izraela w 1948 roku
Więcej na stronie „The Jerusalem Post”.

W opublikowanym po godz. 23 nagraniu izraelski premier Benjamin Netanjahu stwierdził, że „Iran bezczelnie naruszył suwerenność Izraela” oraz że „Izrael uznaje odpowiedzialność Iranu i jego syryjskich gospodarzy za dzisiejszą agresję”.

Biały Dom, Pentagon, Departament Stanu popierają izraelskie ataki lotnicze

W niedzielę prezydenta Donalda Trumpa wezwano Iran do „zaprzestania prowokacyjnych działań” w regionie. Biały Dom wyraził poparcie dla „naszego zagorzałego sprzymierzeńca, Izraela” i jego prawa „do obrony przed popieranymi przez Iran siłami syryjskimi i milicyjnymi w południowej Syrii”. W sobotę Departament Stanu powiedział: „Obliczona przez Iran eskalacja zagrożenia, i jego ambicja, by projektować swoją potęgę i dominację, stwarza zagrożenie dla wszystkich mieszkańców regionu – od Jemenu po Liban. USA nadal odsuwają całą uwagę od irańskich działań przestępczych w regionie i wzywa do zakończenia irańskiego zachowania zagrażającego pokojowi i stabilności „.
„Departament Obrony USA nie brał udziału w tej operacji wojskowej”, powiedział rzecznik Pentagonu, Adrian Rankine-Galloway, po tym, jak Izrael wybił 12 syryjskich i irańskich celów w Syrii, w tym syryjskie systemy obrony powietrznej. „Izrael jest naszym najbliższym partnerem bezpieczeństwa w regionie i w pełni popieramy nieodłączne prawo Izraela do obrony przed zagrożeniami dla jego terytorium i jego mieszkańców.”

Iran: Otworzymy bramy piekła dla Izraela i zaatakujemy amerykańskie bazy

Gubernator oddziału gwardii rewolucyjnej ostrzegł, że Iran „otworzy bramy piekielne nad reżimem syjonistycznym” i będzie miał siłę militarną do zniszczenia wszystkich amerykańskich baz w regionie. Te zagrożenia z Brig. Gen. Hossein Salami był pierwszą odpowiedzią Teheranu na zestrzelenie przez Izrael irańskiego trutnia, który wtargnął w swoją przestrzeń powietrzną w sobotę rano. Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Teheranie orzekło, że Izrael skłamał na temat włamania i jego roszczenia były absurdalne. Zwracając się do Amerykanów, powiedział: „Lepiej dla nich opuścić region przed ich klęską”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

36 thoughts on “PREMIER NETANIACHU WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ IRANOWI MAT. A.V ORĘDZIE + OŚWIADCZENIE DLA PRASY, USA PEŁNE WSPARCIE !

 1. Nasz sojusznik izrael? Ten samna sojusznik ktory rząda odszkodowań za drugą wojnę światową. Kto takie glupoty pisze

 2. Takie nurtuje mnie pytanie: Czy w przypadku realizacji scenariusza wojennego i ewakuacji najważniejszych osobistości z Izraela do Polski szlachta jerozolimska w Polsce podzieli się swoimi wpływami z elitą z Izraela? Nie czują tego zagrożenia??

 3. w Rosji katastrofa samolotu, nikt nie przeżył. Wyrazy współczucia, Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie.
  Polacy składajmy kondolencje, bo nie ma żadnej gwarancji, że „nasze (he, he, nasze”) władze to zrobią.

  Po raz kolejny potępiają antysemityzm, ufff, na szczęście antypolonizmu nie potępiają (dla kretynów tłumaczę – to była kpina z mojej strony)

 4. skoro sprowadzają do na amerykańskie wojska, bo chcą na terenie Polski prowadzić swoje porachunki z Rosją, sprowadzają obcych, to może niech cały świat rozwiązuje swoje konflikty na terenie Polski. Sprowadźmy szybko miliony Palestyńczyków, obcy jako najważniejsi niech znajdą się w samym centrum, sprowadźmy Cypryjczyków, Kurdów, Turków, Indian i kowbojów, Argentyńczyków i Irlandczyków, żeby u nas mogli tłuc się z angolami, Chińczyków i Wietnamczyków, zwaśnione dzikie plemiona z dżungli, a nawet konflikty sąsiadek tu rozwiązujmy. Sąsiadki z odległej galaktyki Andromeda niech w Polsce sobie wydrapują oczy o to, że jedna ma ładniejszą fryzurę a druga paznokcie. Niech się wszyscy leją ze wszystkimi, ci co w centrum – uupppss, dostaną od wszystkich.

 5. Rosyjski prezydent Władimir Putin miał wczoraj rozmawiać telefonicznie z izraelskim premierem Benjaminem Netanjahu, a głównym tematem tego dialogu miała być sprawa izraelskiego nalotu na Syryjską Republikę Arabską. Putin przestrzegł więc Netanjahu przed podejmowaniem jakichkolwiek kroków mogących doprowadzić do kolejnej konfrontacji i dalszej destabilizacji regionu Bliskiego Wschodu, choć syjoniści mówią o „obronie przeciwko agresji” i poparciu Stanów Zjednoczonych dla ich działań.

  Obaj przywódcy jeszcze niedawno, bo 30 stycznia spotkali się w Moskwie, dlatego ich wczorajsza rozmowa była spowodowana właśnie izraelską agresją na syryjskie pozycje. W jej trakcie Putin miał stwierdzić, że Izrael powinien „unikać jakichkolwiek kroków, które mogą doprowadzić do kolejnej konfrontacji groźnej dla wszystkich w regionie”, natomiast Netanjahu twierdził, że jego państwo „ma prawo i obowiązek obrony przed agresją z syryjskich terytoriów”, a kolejne operacje wojskowe izraelskiej armii mają być koordynowane ze stroną rosyjską.

  Ponadto syjonistyczny premier miał rozmawiać z amerykańskim sekretarzem stanu Rexem Tillersonem, zaś Departament Stanów Zjednoczonych potwierdził tę informację, „zdecydowanie popierając” prawo Izraela do obrony. Waszyngton uznaje bowiem oczywiście, że Syria jest jednym z elementów strategii Iranu, chcącego zapanować nad regionem „od Jemenu do Libanu”.

  Należy wspomnieć, że Netanjahu przebywał 30 stycznia z wizytą w Moskwie, zaś podczas rozmów z Putinem miał on przekonywać rosyjskiego prezydenta do negatywnej opinii Izraela na temat wpływów Iranu w Libanie i Syrii. Izraelskie media były jednak zawiedzione efektami kolejnego spotkania obu przywódców, ponieważ poprzednie negocjacje z Rosją nie dały efektów w postaci uwzględnienia syjonistycznych interesów.

  Na podstawie: sana.sy, rt.com, timesofisrael.com.

  1. W piątek us-mani ostrzelali wojsko assada. Do ostrzału pro-asadowskich bojówek w prowincji Dajr az-Zaur doszło w piątek. Amerykanie poinformowali, że była to ich odpowiedź na zaatakowanie siedziby Syryjskich Sił Demokratycznych (SDF). BBC powołując się na jednego z urzędników podało, że wśród zabitych są rosyjscy najemnicy. Zaprzeczyli temu Rosjanie, ale ich deklaracje podważa były przywódcy prorosyjskich separatystów w Donbasie Igor Striełkow.
   https://wiadomosci.wp.pl/syria-usa-poinformowaly-o-smierci-100-bojownikow-to-mogli-byc-rosyjscy-najemnicy-6219183921019009a

  1. Anna said

   Luty 11, 2018 @ 11:48 AM

   Nie ma zdjęć irańskiego drona? To wygląda na zmyśloną prowokację.

   3 Votes

 6. Nie na temat, ale przy niedzieli Mizia wybaczy… 🙂 Oto „mądrość” naszego społeczeństwa !!! Tego qźwa jeszcze nie było !!! śmiać się czy płakać ???
  https://s.tvp.pl/images2/6/c/5/uid_6c50c04cb2dcead908c0577bba6c2e951518001458268_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_356.jpg
  https://s.tvp.pl/images2/9/7/c/uid_97cb92ea696b888e7dacf2a0558e81491518001423878_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_356.jpg
  Wielu internautów wyrażało swoje poparcie dla „generała”. „Widząc takie zdjęcia jak to, wiem, że jeszcze jest szansa dla Polski. Dziękujemy Panie Generale!”, „Jestem poruszony troską Pana Generała o Polskę, powinien dostać polskie obywatelstwo!” – można było przeczytać pod postami na Facebooku. Postać amerykańskiego generała Kufa Drahrepusa od kilku miesięcy pojawiała się w mediach społecznościowych, by krytykować PiS, Antoniego Macierewicza i Jarosława Kaczyńskiego. Miała być to osoba z otoczenia prezydenta USA Donalda Trumpa, która trzyma kciuki za Donalda Tuska i KOD. Cała akcja okazała się być zmyślną prowokacją, bowiem „amerykański generał” to… aktor porno, znany także jako „Łysy z Brazzers”.

  1. 🙂 PORNO GIENIERAŁ 🙂 NO W POLSCE NIE DZIWIĘ SIE WCZORAJ OGLADAŁEM JAK ROLA ODPYTYWAŁ NA ULICY ĆWOKÓW W RÓŻNYM WIEKU NA TEGO CO SADZĄ O AGRESJI IZRAELA NA POLSKE ………… NORMALNIE ZEMDLAŁEM ZE ŚMIECHU .. I WSTYDU ZA TYCH MŁOTÓW

 7. z szacunkiem do autora, cenię Pańską działalność,
  ale na pewno używanie mniej wulgaryzmów podniosłoby znacznie wiarygodność Pana przekazu.

 8. Jak tu przylezą, to znowu zmienimy słowa Naszego Hymnu : „… Dała przykład Palestyna jak zwyciężać mamy !!! ” 🙁 🙁 🙁 WOOOON STĄD !!! 🙁 🙁 🙁

 9. PREMIER O „WIELKIEJ KRZYWDZIE”, KTÓRA SPOTKAŁA POLSKĘ
  POLSKA 1 godz. 13 minut temu Aktualizacja: 44 minuty temu
  „Polska była najlepszym miejscem na świecie do życia dla społeczności żydowskich” – powiedział premier Mateusz Morawiecki, zwracając się do „drogich współbraci żydowskich”.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-premier-o-wielkiej-krzywdzie-ktora-spotkala-polske,nId,2520984#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  1. ja pierdole JA PIERDOLE ALE WSTYD SKOMLI O LITOŚĆ ONI NA NAS SRAJA CHCĄ WIESZAĆ MORDOWAĆ OKRAŚĆ A ON DO NICH BRACIE CHYBA JEGO BRACIE TO SĄ ………………

   1. Wziął przykład z Szechtera, który wystrugał otwarty list „Do Przyjaciół Żydów”, qurwa już raz było ” Do przyjaciół moskali ” . Zresztą gdzie zajrzeć to ktoś przyznaje się do mośkowych koligacji i wyje , i przeprasza za krzywdy jakich tutaj doznali !

     1. Zastanawiałam się co ich tak ośmieliło , może być tylko jedno .. oni już wiedzą, że mają wygraną w kieszeni! Zresztą i syndyk masy upadłościowej jest od jakiegoś czasu na miejscu- Daniels.

      1. Kilka lat temu słyszałam wypowiedź netanjahu do swoich: „kupiliśmy Manhattan, Węgry i Polskę” – kupili!!! więc ktoś nas sprzedał! Jakim prawem? łapówkarskim. Zdrajcy nas sprzedali.

     2. Była podpisywana petycja o wykopanie dyrektora z Oświęcimia i jest odpowiedź Rady Oświęcimskiej, oczywiście wielkie oburzenie, podpisali sami żydzi!! więc gdzie tam miejsce na Polaków.

   2. PEWNIE ZE NAJLEPSZY , ALE TEZ NAJBARDZIEJ SPRZYJAJACYM , ZEBY NAS DUDLIC Z KASY ,,PORYWAC MALE DZIECI I ROBIC Z ICH KRWI DODATEK DO MACY” O MOJ BOZE ZYGAC MI SIE CHCE JAK SLYSZE ”ZYD ” JEZELI TERAZ W STANACH GINIE OK. 800 TYS ROCZNIE MALYCH DZIECI BEZ SLADU !! MOWILA MI MOJA BABCIA DAWNO TEMU ZE DZIECI POLSKIE TEZ GINELY ,, ALE NIKT ICH NIE MOGL ZLAPAC ,, TAK TEZ JEST W AMERYCE ,, LUDZIE NIECH TE KORWY IZRAELSKIE ROZWALA !!! TE NASIENIE ZMIJOWSKIE ZAGRAZA CALEMU SWIATU !!!! ZNISZCZYC TEN IZRAEL , BO SIE NIE UWOLNIMY OD TYCH POMIOTOW FASZYSTOWSKICH !!! I LUCYFERSKICH !!!!

  2. premier nie pisnął, że nie przystoi antypolonizm. Polacy na własnej ziemi nie mogą decydować, kogo chcą mieć za sąsiadów. Do miłości nikogo nie można zmusić, bo przymus przynosi odwrotny skutek. Nikt nie lubi być zmuszany. Przypominamy, że to Polska ziemia, Polacy są tu od tysięcy, a nie od setek lat. Blokują swobodę wypowiedzi oskarżeniami o antysemityzm.
   Nijak sobie nie przypominam, aby w kampanii wyborczej którakolwiek partia podała wyraźnie, że wepcha nam do Polski obcych. Pora na przedterminowe wybory. Niech zapłacą stołkami za to, że na lekceważą na naszej własnej ziemi.

   Polacy – pobudka – konie żłopania piwska, gier komputerowych, brać różaniec do ręki, nawet niewierzący niech się modlą – Bóg ich prędzej wysłucha – dostaną promocję jako nowi klienci. Zaopatrzyć się w wodę i sól egzorcyzmowaną. Wystarczy pójść na Mszę o uzdrowienie (wyszukać w gogle ojciec Witko, lub inne) .
   Jezus Chrystus powiedział, że zło wypędza się jałmużną, postem imodlitwą

  3. Panie premierze była! ale już nie jest, znamy ich od podszewki i to nam wystarczy by zmienić poglądy.

  4. A jakąż to historię z nimi morawicek zamierza odbudować ??? A dlaczego wspomina o „przywilejach” ??? Cooo … zwiezie ich tu i da przywileje ( bo przecież kiedyś też mieli ) ??? I skąd się wszystkim bierze 1000 lat tej wspólnej historii ??? Bo tyle w zaokrągleniu wynosi historia Polski ??? oni tu byli 800 lat, a nie 1000 !!! O WIEEEELE ZA DŁUGO I DOŚĆ !!! 🙁 🙁 🙁

  5. Co za…q…y Bracia!!!???….jacy bracia???…!!! Oni naprawde mysla, ze zostali sami debile w Polsce 🙁 !!

 10. Izrael otworzył bramę do ataku usa na kraje arabskie, „od Jemenu po Liban”. Jeśli nie opanują się to będzie wielka wojna bo Ostatnia wojna rozpocznie się na Bliskim Wschodzie i właśnie na to się zapowiada.
  Hitler przed atakiem na Polskę też preparował akty agresji ze strony polskiej.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: