ZESTRZELONY IZRAELSKI F-16 MÓGŁ MIEĆ NA POKŁADZIE BROŃ JĄDROWĄ CHEMICZNĄ LUB BIOLOGICZNĄ !! patrz zdjęcia

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

najpierw obejrzyj film potem zdjęcia w dużej rozdzielczości

 

 

 

 

 

 

https://i.iplsc.com/izraelski-f-16-zestrzelony-nad-syria/00076K832BF7Q38V-C322-F4.webp

26 komentarzy do “ZESTRZELONY IZRAELSKI F-16 MÓGŁ MIEĆ NA POKŁADZIE BROŃ JĄDROWĄ CHEMICZNĄ LUB BIOLOGICZNĄ !! patrz zdjęcia”

 1. aparaty tlenowe z butlą stosuje sie tylko wtedy gdy maski filtrujące powietrze środowiska są nie skuteczne czyli zagrożenie CHEMIĄ BOJOWĄ LUB BROŃ BIOLOGICZNA TYPU WOJSKOWEGO CZYLI WIRUS KTÓRY SWOBODNIE PRZEBIJA POCHŁANIACZ FILTRUJĄCY

  1. Mi umknęło, że oni są aż tak poubierani 😉 😛 A pod tym gościem z tym chyba pomarańczowym licznikiem geigera nie leży człowiek ( klęczy na brzuchu z butlą na plecach ??? ) ???
   I albo coś na Syrię zrzucili, albo się boją , że czymś oberwali ??? 1:0 dla Syrii – HURRRRRAAAA !!! 🙂 🙂 🙂

 2. Może się wygłupię ale skoro Żydzi przechwycili drona z Syrii to po co żydowski f16 przekroczył granicę Syrii skoro został zestrzelony i zdążył jeszcze rozbić się w północnym Izraelu? Bo po co Syria miałaby ryzykować konflikt na terenie Izraela? Coś mało tych szczątków, nie? Czegoś tu brakuje. Syria, zmasowany ich ostrzał a trafili tylko 1 żydowski samolot. Nie kumam. Przecież to są systemy automatyczne. Zakłócić nie mogli bo by nie było wystrzału lub pociski zgubiłyby trajektoria celu.

  Ktoś rozumie coś z tego???

 3. Netanjahu prowadzi pilną konferencję wojskową w Tel Awiwie
  10 lutego 2018 @ 10:22
  Premier Beniamin Netanjahu nazwał pilną konferencję w sobotę obrony i szefów wojska, w tym ministra obrony Avigdora Liebermana i szefa sztabu generała Gady Eisenkota. Oceniają kolejne kroki, podczas gdy izraelskie siły powietrzne przeprowadzają szeroko zakrojoną ofensywę powietrzną przeciwko syryjskim i irańskim celom wojskowym w Syrii, zwłaszcza w regionie Damaszku. Loty na międzynarodowe lotnisko Ben Gurion zostały na krótko przerwane, a następnie wznowione. Loty prywatne i komercyjne nad północnym Izraelem zostały wstrzymane do odwołania.

  ŹRÓDŁO DEBKA

  1. Iran: Otworzymy bramy piekła dla Izraela i zaatakujemy amerykańskie bazy
   10 lutego 2018 @
   Gubernator oddziału gwardii rewolucyjnej ostrzegł, że Iran „otworzy bramy piekielne nad reżimem syjonistycznym” i będzie miał siłę militarną do zniszczenia wszystkich amerykańskich baz w regionie. Te zagrożenia z Brig. Gen. Hossein Salami był pierwszą odpowiedzią Teheranu na zestrzelenie przez Izrael irańskiego trutnia, który wtargnął w swoją przestrzeń powietrzną w sobotę rano. Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Teheranie orzekło, że Izrael skłamał na temat włamania i jego roszczenia były absurdalne. Zwracając się do Amerykanów, powiedział: „Lepiej dla nich opuścić region przed ich klęską”.

   ŻRÓDŁO DEBKA

   1. Dowództwo syryjsko-irańskie: Odtąd silna reakcja na akty izraelskie
    10 lutego 2018 r.,
    „Odtąd Izrael spotka się z silną odpowiedzią na każdą operację, którą przeprowadzi przeciwko Syrii”, wspólne soborowe dowództwo syryjsko-irańskie w Damaszku. Hezbollah jest również reprezentowany w tym ciele.

    ŻRÓDŁO DEBKA

 4. Jedna z „przepowiedni” głosiła iż DAMASZEK ZOSTANIE SPALONY ATOMEM

  więc niewykluczone iż to afrykańskie wujostwo coś takiego na pokładzie tego Fa tam wysłało…

 5. Słabszy skutecznie atakuję silniejszego. Powtórka z 1999.

  27 marca 1999 roku okazało się, że istnieje technika pozwalająca na wykrycie i zniszczenie tak rewolucyjnego samolotu. Jednego F-117 strącono w okolicy wsi Budanovci podczas operacji „Allied Force” nad Kosowem. Zestrzelenia dokonano za pomocą systemu rakietowego S-125 Newa. Samolot został wykryty z odległości 15 kilometrów (czyli takiej, na jaką została przewidziana „niewidzialność” przez jego konstruktorów) w związku ze zwiększeniem współczynnika odbicia, spowodowanego otwarciem komory bombowej. Do namierzenia samolotu przyczynił się również sposób ustalania trasy lotów F-117, polegający na wykorzystywaniu kilkakrotnie tej samej trasy nalotu, jako jedynej możliwej w górzystym terenie. Pilot przeżył i został uratowany przez siły NATO. Szczątki samolotu można oglądać w Muzeum Lotnictwa w Belgradzie.

  Piosenka:

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

WIDEO BLOG MIZIAFORUM / JACKCALEIB

.
live
%d bloggers like this: