loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
23 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

W obliczu nadchodzącej wojny , POLSKA , IZRAEL -dokumenty i zobowiazania rządów

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

39 thoughts on “W obliczu nadchodzącej wojny , POLSKA , IZRAEL -dokumenty i zobowiazania rządów

  1. Jack, w naszym przypadku, to tu jest pies pogrzebany. Ludzie slepi i oglupieni niestety nie wiedza. Ci co na yT siedza maja oczy i widza ale niestety wikeszosc wyborcow oglada tvp albo tvn

 1. modlitwa jest wyśmiewana, dlatego, że naprawdę działa. Odmawiajmy koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji Polski, jest także bardzo mocna modlitwa – Nowenna Pompejańska. Zło brzydzi się energią dobra, uczciwości, życzliwości i wszystkim co dobre. Twórzmy konieczne silną energię dobra, aby nie czuło się u nas dobrze i uciekło.

  1. żydowska „MODLITWA O ŚMIERĆ”… katolickie ( i nie tylko) „RZUCANIE KLĄTW”

   współcześnie się nazywa BROŃ PSYCHOTRONICZNA

   broń WSPÓŁCZESNEGO pola walki….

 2. Witaj Miziaku.
  Nie Ty jeden trzeźwo dziś oceniasz i patrzysz na to co się dzieje dziś na Bliskim Wschodzie. Nie wiele szukając można przeczytać na https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/02/08/rothschildowie-zamykaja-projekt-izraelski/ co się święci i o czym było wiadomo (oczywiście dla tych co widzą, myślą i analizują) już od dawna.
  A tak na marginesie, Twój materiał (video) poszedł na wiele fb grup i … zima! Zero odzewu. Gawiedź ma igrzyska. Marazm, tumizwisizm i przerażająca ignorancja. Żaba została ugotowana.

  1. MATERIAŁ DLA PRZYPOMNIENIA !!!!!!!!!

    

   20.luty.2012 IRAN – czy Polacy będą mordować Palestyńczyków i Irańczyków ?? – dziwna deklaracja premiera..

   Posted by miziaforum w dniu Luty 20, 2012

   Tusk do Izraela: Mało kto was rozumie tak dobrze jak my
   – Izrael może liczyć na Polskę – mówił po spotkaniu z premierem tego kraju Benjaminem Netanjahu w Jerozolimie premier Donald Tusk, odnosząc się do sytuacji na Bliskim Wschodzie. Netanjahu, podkreślając, że sytuacja w regionie jest niestabilna, przyznawał, że jego krajprzygotowuje się na najgorsze.

   – Mało kto was rozumie obecnie tak dobrze, jak my – oświadczył premier.
   Manifestacje spowodowały już upadek autorytarnych reżimów w Tunezji i Egipcie. Trwają protesty w Libii. Izrael obawia się przejęcia w tych krajach władzy przez zagrażających mu ekstremistów islamskich.

   „Bedziemy szukać wspólnych rozwiązań”

   – Będziemy nie tylko dziś, ale w najbliższych tygodniach, miesiącach szukać wspólnych rozwiązań, które będą sprzyjały zarówno wolnościowym i demokratycznym aspiracjom ludzi mieszkających w regionie, i równocześnie szukać rozwiązań, które zapewnią stabilność i bezpieczeństwo w tym regionie – zapewnił w Jerozolimie Tusk po spotkaniu z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu.

   Jak zaznaczył, wartości „nie mogą być przeciwko sobie”. – Nie można zapomnieć ani o jednym, ani o drugim – podkreślił.

   „Mało kto Was rozumie, tak dobrze jak my”

   Tusk deklarował także, że tak jak w przeszłości, tak teraz, w skomplikowanej rzeczywistości, Polska i Izrael mogą na siebie nawzajem liczyć. Zapewniał, że nasz kraj będzie na arenie europejskiej i światowej prezentował w odniesieniu do Izraela takie właśnie solidarne stanowisko.

   – Mało kto was rozumie obecnie tak dobrze, jak my – oświadczył premier.

   „Moment próby”

   Polski premier zaznaczył, że w Europie trwa bardzo gorąca dyskusja na temat tego, co dzieje się wokół Izraela, w wielu państwach regionu.

   – Dla nas wszystkich jest to moment próby, ponieważ musimy skutecznie, bardzo prawdziwie, bardzo mocno wspierać tych ludzi, dla których celem jest i wolność i demokracja – coś, czego sami przez całe życie szukaliśmy i my osobiście, i nasze narody, równocześnie nie przeciwstawiając tego temu pierwszemu celowi, szukać odpowiedzialności i stabilności w regionie – powiedział szef polskiego rządu.

   „Zaprojektować wspólną przyszłość”

   Premier Izraela Benjamin Netanjahu po spotkaniu z Donaldem Tuskiem w Jerozolimie, w pierwszym dniu wspólnych międzyrządowych konsultacji, zapewnił natomiast, że jego rząd spotka się z rządem polskim, żeby „zaprojektować wspólną przyszłość”.

   Netanjahu podkreślał, że Polaków i Żydów łączą wielowiekowe związki. Jak powiedział, oba narody wspólnie cierpiały i przeżywały wielkie tragedie, ale też wzajemnie pozytywnie na siebie wpływały, w tym również w dążeniu do wolności w czasie „wielkich romantycznych zrywów”. W tym kontekście wymienił powstanie warszawskie i powstanie w warszawskim getcie. – Spotkaliśmy się tu nie tylko po to, by rozmawiać o przeszłości – powiedział premier Izraela. – Razem z nami są ministrowie obu rządów i będziemy dziś i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość – podsumował.

   Życzenia urodzinowe dla Sikorskiego

   Netanjahu złożył także życzenia szefowi MSZ Radosławowi Sikorskiemu, który obchodził w środę urodziny. Życzył też wszystkiego najlepszego towarzyszącemu delegacji Władysławowi Bartoszewskiemu, który niedawno świętował swoją rocznicę urodzin.

   Wizyta Tuska w Izraelu

   Premier Donald Tus oraz ministrowie: obrony Bogdan Klich, zdrowia Ewa Kopacz, edukacjiKatarzyna Hall, spraw zagranicznych Radosław Sikorski w środę i czwartek przebywają w Jerozolimie.

   Przybyli do Izraela na pierwszą sesję dialogu międzyrządowego między obu krajami. Dwudniowe rozmowy delegacji mają dotyczą m.in. współpracy w dziedzinie wojskowości i ochrony zdrowia.

   ant//kdj

   http://www.tvn24.pl/12691,1693806,0,11,tusk-do-izraela-malo-kto-was-rozumie-tak-dobrze-jak-my,wiadomosc.html

   czy jest to deklaracja wysłania polskich obywateli na wojnę ??????

   czy jest to deklaracja przyjecia na teretorium polski milionów uciekinierów z izraela ???

    OFIARA UŻYCIA PRZEMOCY

   PALESTYNA

   JESLI DEKLARACJE ZOSTANĄ ZREALIZOWANE TO MY POLACY BEDZIEMY WSPÓŁWINNI POPEŁNIENIA ZBRODNI NA TRZECH NARODACH

   PALESTYŃSKIM

   ŻYDOWSKIM

   IRAŃSKIM  

   I NIKT NAM TEGO NIGDY NIE WYBACZY

   NATYCHMIASTOWA DYMISJA TYCH ZDRAJCÓW RZĄDOWYCH JEST JEDYNYM GWARANTEM UCHRONIENIA NAS POLAKÓW OD WIECZNEJ HAŃBY

   Z PIĘTNEM ZBRODNIARZY

   OBAWIAM SIE ZE TAK!!!!!!! 

   1. Może dlatego tak Nam wmawiali,że tak słabo ich ratowaliśmy ??? Będzie teraz okazja, żeby zmyć tę „hańbę” ??? !!! ANI MI SIĘ WAŻCIE IŚĆ NA TĘ WOJNĘ !!! 🙁 🙁 🙁

    1. GLUPI CI CO SIE ZGODZA TAM JECHAC ,, ONI BEDA KIEDYS SCIGANI JAKO MORDERCY ,, NIE DAJMY SIE WPLATAC ZNOW W COS ,,BO TYM RAZEM NIE WYPLACZEMY SIE Z POMOWIEN ,, ALBO WALCZYMY ”’ BYC ALBO NIE BYC ” TO MIEJMY SWOJ ROZUM .. NIE POMAGAC MORDERCOM SWIATA ,, NIE WSPIERAC TYCH BANDYTOW,, NIECH NAS BOG BRONI ODE ZLEGO !!!!! NIE WOLNO POMAGAC W ICH ZBRODNIACH !!! ZYCZE SOBIE I TYM TAM LUDZIOM SZCZESCIA OBY ROZPIERDOLIC TEN IZRAEL ,, ZEBY KAMIEN NA KAMIENIU..

    1. Wobec narastającego antyżydzizmu w Polsce, szczególnie w ostatnim okresie, nie wiem, czy rozsądne jest ze strony Żydów zjeżdżanie do Polski.

     1. 🙂 w sukurs przyjdzie ojciec Rydzyk, którego Jonny Daniels już wyleczył z „antysemityzmu” , ba p. Daniels był uprzejmy stwierdzić, że nawetczuje się członkiem „Rodziny Radia Maryja”

     2. Nikt się nie odważy kiwnąć nawet palcem w bucie. Krzykacze internetowi i to wszystko. Mocni w pyskach. Wystarczy tąpnąć i wszystko pod stołem pochowane siedzi.

  2. Sułtan, to us-manom niezły wiatraczek wywinął. Przeciwko Kurdom wysłał isis, którzy odmeldowali się w Turcji, teraz więc wspierający Kurdów usmani będą walczyć z tymi, których szkolili.

   1. Dokładnie !!! i to nie pierwszy raz 😉 Już mieli doświadczenie w szkoleniu i wspieraniu Mudżahedinów w Afganistanie za czasów ZSRR… później mieli ich odwiedziny 11 września….

 3. OFICJALNE STANOWISKO WŁADZ IRAŃSKICH WYDANE W MEDIACH
  tłumaczenie z automatu googl

  Iran: Otworzymy bramy piekła dla Izraela i zaatakujemy amerykańskie bazy

  10 lutego 2018 @ 15:38

  Gubernator oddziału gwardii rewolucyjnej ostrzegł, że Iran „otworzy bramy piekielne nad reżimem syjonistycznym” i będzie miał siłę militarną do zniszczenia wszystkich amerykańskich baz w regionie. Te zagrożenia z Brig. Gen. Hossein Salami był pierwszą odpowiedzią Teheranu na zestrzelenie przez Izrael irańskiego trutnia, który wtargnął w swoją przestrzeń powietrzną w sobotę rano. Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Teheranie orzekło, że Izrael skłamał na temat włamania i jego roszczenia były absurdalne. Zwracając się do Amerykanów, powiedział: „Lepiej dla nich opuścić region przed ich klęską”.

 4. Rzecznik armii Izraela podkreślił, że jego kraj nie chce eskalacji w regionie.

  Jesteśmy gotowi, przygotowani i zdolni zapłacić wysoką cenę każdemu, kto nas zaatakuje, ale nie chcemy eskalować sytuacji. To było działanie obronne spowodowane aktem agresji ze strony Iranu i bronimy naszej przestrzeni powietrznej, naszej suwerenności i cywilów

  — zakomunikował.

  ak/PAP

  1. Fałszywcy pieprzeni ! A kto jakiś tydzień czy półtora temu zbombardował „obiekty wojskowe” nieopodal Damaszku ? A kto zagroził wysłaniem swoich żołdaków do Jemenu ? Cały czas przebierają nóżkami żeby eskalować konflikty , w czym wspomaga ich us-rael , przecież też (chyba w tym tygodniu) zbombardowali wojska syryjskie . Po rosyjskim rewanżu za zestrzelenie SU-25 już darli japę, że saddam w prowincji Idlib znowu użył chemię !

 5. jest juz info w tvp info

  W nocy najpierw izraelska armia przechwyciła wystrzelonego z terenu Syrii irańskiego drona, który miał wykonywać misję szpiegowską nad Izraelem. Potem izraelskie wojsko wysłało nad Syrię eskadrę myśliwców F-16, która miała zbombardować irańskie cele w Syrii.

  Syryjska obrona przeciwpowietrzna odpowiedziała ogniem i zestrzeliła jeden z izraelskich myśliwców. Piloci katapultowali się już na terenie północnego Izraela, ale jeden z nich jest w ciężkim stanie.

  Izraelska armia poinformowała w oświadczeniu, że w sumie w nalocie zbombardowano 12 celów, w tym trzy syryjskie baterie przeciwlotnicze i cztery cele związane z irańskim wojskiem. Syryjskie media twierdzą, że izraelski nalot był „aktem agresji”. Oba kraje są formalnie w stanie wojny od czasu powstania Izraela w 1948 roku.

  https://www.tvp.info/35960009/iran-naruszyl-przestrzen-powietrzna-izraela-izrael-odpowiedzial-ogniem-ale-stracil-f16

  1. Rosja zaboiera głos
   Do sprawy odniosła się także sreona rosyjska, która wyraziła zaniepokojenie konfliktem. Szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow wezwał wszystkie strony do powściągliwości i uniknięcia eskalacji przemocy.

   Siergiej Ławrow podkreślił, że wszystkie państwa Bliskiego Wschodu powinny szanować suwerenność i integralność terytorialną Syrii. Dodał, że jakiekolwiek zagrożenie bezpieczeństwa rosyjskich żołnierzy w tym kraju będzie „nie do przyjęcia”.

   IAR/PAP

   Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-wymiana-ognia-miedzy-izraelem-a-syria,nId,2520695#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  1. A co by wtedy ich uratowało przed nienawiścią całego świata ??? Dostalibyśmy „ultimatum”, że mamy ich wydać , albo bomby i na Nas spadną … i grzecznie wydamy !!! … I nie ma takiej umowy, której nie można by zerwać !!! Ponadto – idą tu Chińczycy , a to nie są jakieś debile, żeby byli i ślepi i głusi – dobrze wiedzą, kto tu zza kotary chachmęci – to jak będą chcieli mieć spokój, tooo … to wiadomo co ??? 😉 😛

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: