PILNE IZRAEL ZAATAKOWAŁ IRAN I SYRIĘ TRWA WYMIANA OGNIA !! info agencyjne!

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

WYMIANA OGNIA MIĘDZY IZRAELEM A SYRIĄ

 

Izraelska armia poinformowała, że zestrzeliła irańskiego drona wystrzelonego z Syrii, a także w odpowiedzi na atak uderzyła w sobotę w irańskie cele w tym kraju. Następnie podano, że izraelski myśliwiec został zestrzelony przez syryjski system przeciwlotniczy.

„Bojowy śmigłowiec z powodzeniem przechwycił irański UAV (bezzałogowy statek powietrzny), który został wystrzelony z Syrii i przeniknął w przestrzeń powietrzną Izraela. Statek powietrzny został zidentyfikowany na wczesnym etapie przez systemy obrony przeciwlotniczej i został pod obserwacją do chwili przechwycenia” – poinformowała izraelska armia w oświadczeniu.

 

Jak dodała, w odpowiedzi na atak UAV „Izraelskie Siły Obronne uderzyły w irańskie cele w Syrii”.

Następnie poinformowano, że syryjski system przeciwlotniczy zestrzelił izraelski myśliwiec. „Izraelskie Siły Obronne uderzyły w irańskie systemy kontroli w Syrii, które (wcześniej) wysłały UAV w izraelską przestrzeń powietrzną, po czym nastąpił zmasowany syryjski ostrzał przeciwlotniczy. Jeden myśliwiec F-16 rozbił się w Izraelu, ale pilot jest bezpieczny” – napisał na Twitterze rzecznik izraelskiej armii podpułkownik Jonathan Conricus.

Izraelskie media poinformowały, że maszyna rozbiła się w północnym Izraelu.

Syria komentuje

„Syryjska obrona przeciwlotnicza otworzyła ogień w odpowiedzi na akt agresji ze strony Izraela skierowany w sobotę przeciwko bazie wojskowej i trafiła w „więcej niż jeden samolot”” – powiadomiło źródło w armii Syrii, na które powołuje się syryjska telewizja.

„Wroga jednostka izraelska dzisiaj (w sobotę) o świcie dokonała nowego aktu agresji przeciwko jednej z baz wojskowych w regionie centralnym kraju. Nasza obrona powietrzna przeciwstawiła się temu i uderzyła w więcej niż jeden samolot” – podało anonimowe źródło w syryjskiej armii, nie ujawniając więcej szczegółów.

Izraelska armia oświadczyła z kolei, że tylko jeden jej myśliwiec został zniszczony przez syryjską obronę przeciwlotniczą podczas ataku na irańskie stanowisko w Syrii, z którego wcześniej wystartował samolot bezzałogowy w stronę Izraela.

„Wszystkie myśliwce wróciły bezpiecznie (do bazy), poza jednym, który rozbił się w Izraelu” – poinformował rzecznik izraelskiej armii Jonathan Conricus.

Zaprzeczył tym samym doniesieniom strony syryjskiej jakoby tamtejsza obrona przeciwlotnicza trafiła w „więcej niż jeden cel”.

W następstwie syryjskiego ostrzału na północy Izraela było słychać syreny – przekazała AP.

Syryjskie media państwowe, powołując się na źródła w rządzie, podały w środę, że tego dnia wojsko izraelskie ostrzelało ośrodek badawczy w miejscowości Dżamraja na północ od stolicy Syrii, Damaszku. Jak dodano, syryjska armia zdołała zestrzelić w locie część pocisków. Zaatakowany ośrodek bywał celem izraelskiego ostrzału już wcześniej. Armia Izraela odmówiła komentarza w tej sprawie.

W czasie trwającej od 2011 roku syryjskiej wojny domowej Izrael wielokrotnie atakował cele w Syrii, przede wszystkim transporty broni dla wspierającego syryjski reżim libańskiego Hezbollahu. Państwo żydowskie oficjalnie nie jest stroną konfliktu w Syrii, ale uznaje za wrogi reżim w Damaszku, a także wspierający go związany z Iranem libański Hezbollah, dozbrajany przez Iran.

PAP

za chwilę materiał filmowy BARDZO WAŻNY !!!!!!!!!!!!!

25 komentarzy do “PILNE IZRAEL ZAATAKOWAŁ IRAN I SYRIĘ TRWA WYMIANA OGNIA !! info agencyjne!”

  1. Już raz ponad 1200 lat temu przyjęliśmy 100 tyś tych Chazarów na Dniestrem,z pokolenia na pokolenie w rodzie jest przekazywane jak 3 ich rabinów wniosło nam daninę od gminy roczne będą płacić Przemysław , 120 kg zł,teraz nie chcemy ani złota ani ich to tureckie plemię niech wraca skąd wyszło znad Gobi,barbarzyńcy co wymordowali za papierek 100 mln Słowian w 2 wojnach,wymordowali swoja polityka Romanowych i zrobili nam Katyń,teraz chcą naszej ziemi i lasów za 20% wartości moja wola dla panów braci,nie chcemy ich tutaj,nie się wynoszą gdzie chcą,za krzywdy nasze!hr Drużbacki.Apel do panów braci,nie po to nasze matki traciły synów swoich w obronie Rzeczypospolitej by bisurmani Chazar robili się panami na naszej ziemi!!!

   1. Daremne modły, rejwach, trud,
    rabbich bezbożne pienia!!
    ten podły syjonazi-Bund
    jest do wykorzenienia!
    (Trafił się ongiś facet z wąsikiem
    co zwiódł swój Naród frenet-głosikiem…
    „mówicie, żeście Naród Wybrany!?”
    na rzeź! – jak owce!…i barany!”
    Pochwycił papier, pióro z inkastu
    i… szrajbnął rozkaz: do Holokaustu!
    Ten ich wybierał… jak raki z saka!
    Od Abrahama do Izaaka!
    A że był kawał szui i chama
    brał od Zeviego do Abrahama!!)
    Gdy gojów krew nie cieknie wciąż
    szczególnie oni wściekli
    i gdy nie mogą więcej z nich
    wyciskać swoich „szekli”!!
    Banksterski procent gnojem jest,
    co karmi Eretz Bandit
    to modus jest vivendi ich
    i modus operandi!
    Kpią sobie z boga, z Sądów,
    ból, jaki zadają Światu
    sprawi, że syjonazi-Srul
    zginie z rąk „Kalifatu”!
    Jahwe’go nie lękają się
    Ni „Wszechświata Królowej”
    więc niech przynajmniej boją się
    choć… bomby atomowej!?
    Pers jądra zbiera już od lat
    aż dnia pewnego wreszcie
    Zabłyśnie „słońce” w Tel Awiw
    do cna zawszonym mieście.
    Zniknie na zawsze gniazdo os
    zginą świata pijawy,
    Na Łono Abrahama Pers
    pośle ten klan ryszawy…
    Kiedy już dupnie Yellowstone,
    USrahell runie w gruzy –
    Eretz Srulsrahell pójdzie na stronę
    zmienić zasrane rajtuzy…
    Ile jest wart „bojowy zając”
    co niby wszystko potrafi
    kiedy Niedźwiedzia-protektora
    z dnia na dzień nagły szlag trafi!?
    Na nic się zdadzą liczne A-bomby
    co je zgromadził i grozi –
    – przecież gdy zrzuci je na sąsiadów
    siebie też nimi ugodzi…

 1. NIE OFICJALNE INFO !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  IRAN OGŁOSIŁ NAJWYŻSZY STAN GOTOWOŚCI BOJOWEJ WE WSZYSTKICH RODZAJACH SIŁ ZBROJNYCH

  ROSJA … WPROWADZIŁA STAN GOTOWOŚCI WOJENNEJ W SIŁACH WOJSK LOTNICTWA STRATEGICZNEGO – BOMBOWCE DALEKIEGO ZASIĘGU Z BRONIĄ JADROWĄ NA POKŁADZIE

  1. To izrael zrobił teraz fałszywą flagę bo nie ma nic do stracenia, zaraz zaczną gadać, że to ich zaatakowano bo są „narodem” poszkdowanym przez historię i takie pierdolenie co wszyscy uwierzą od razu

 2. Polacy – musimy poznawać swoją historię, bo nasi wrogowie piszą nam historię, że my jesteśmy tu dopiero od niedawna, wcześniej były tylko dzikie knieje, a oni (czyli nasi wrogowie) nauczają, że to obcy byli tu wcześniej

 3. F-16 spadł na terytorium Izraela, piloci katapultowali się. Syryjczycy otworzyli zmasowany ogień przeciwlotniczy. W całym północnym Izraelu zabrzmiały syreny alarmowe. Świadkowie relacjonują, że słyszeli wiele wybuchów. Twierdzą, że ostrzelali więcej niż jeden samolot. Izrael jednak informuje tylko o jednej strąconej maszynie.

    1. Ale wcześniej dostał jakieś gwarancje od Putina, po to tam pojechał. A rosyjskie bombowce są gotowe gdyby komuś „pomyliły” się cele ? Już się gubię w tym wszystkim .

     1. putin wyrucha żydów bez mydła i skrupółów

      PAMIĘTASZ TO !!!!!!!
      https://miziaforum.wordpress.com/2013/09/03/w-obliczu-nadchodzacej-wojny-polska-izrael-dokumenty-i-zobowiazania-rzadow/

      ZARAZ ROBIE TEŻ Z TEGO FILMMDLA OGLĄDACZY Y.T WŁOS IM Z ŁÓBÓW SPADNIE WSZYSTKO POPARTE UMOWAMI I LINKI DO STRON RZĄDOWYCH
      https://miziaforum.wordpress.com/2013/09/03/w-obliczu-nadchodzacej-wojny-polska-izrael-dokumenty-i-zobowiazania-rzadow/

    2. Panie Jacku, czy możliwe jest wycofanie sie obecnego rządu i zerwanie umowy o przesiedlenia Żydów z Izraela do Polski? Może jakaś petycja, chociaż wiekszość ludzi żyje w nieświadomości, a tu machina idzie pełną parą.
     Pozdrawiam

     1. ZARAZ MFILM I MÓJ ARTYKÓŁ Z DOKUMENTAMI NA TEMAT PODPISANEJ UMOWY POLSKA IZRAEL NA WYPADEK WOJNY IZRAELA Z IRANEM Z ROKU 2013 !!

      starzy czytelnicy pamietaja zapewne art.

 4. Lotnisko w Modlinie zostalo specjalnie wybudowane do odbioru zydow z Izraela. Ruch od conajmniej 3 tyg wzmozony 2-krotnie. Widac to z obserwacji z mojego podworka z widokiem na pas startowy. Korytarz ” humanitarny” dziala pelna para !

 5. Prawda !!!
  Niestety w języku angielskim ….
  Warto aby ktos w Polsce zrobil polskie napisy i to pokazal na YT- Beee….

   1. „…wy Żydzi mówicie o 6 milionach zabitych w obozach koncentracyjnych, i nadal jest 6 milionów, które wciąż otrzymują pieniądze z Niemiec i z innych miejsc, czyli to 12 milionów. W jaki sposób z 3 milionów zrobiło się 12 milionów?” – dobre

   2. Rabin mówi: „Więc bierzemy te dzieci naszych wrogów, które są białe, i przynosimy je w podziemia synagog, spuszczamy z nich krew i patrzymy jak tam umierają. To bardzo podobne do sposobu składania przez nas ofiar w koszernych rzeźniach, i tak to robimy. Następnie mieszamy ją w chleb paschalny, a więc spożywamy krew naszych wrogów.

    A ciała, eh, nie jesteśmy kanibalami. Więc zabieramy je żeby zrobić parę szekli, i oddajemy je do rzeźni, a tam jest wiele kilogramów mięsa, które mielimy na kiełbasy i w hamburgery, i to dlatego wytwarzamy te najbardziej popularne rzeczy – kiełbasę na śniadanie, a hamburgera na lunch, i tak wszyscy Goje jedzą swoje dzieci. A jeszcze kiedy mówimy wam o tym otwarcie, nie wierzycie. Ale to już wasza sprawa.”

    Dalej nie czytam.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

WIDEO BLOG MIZIAFORUM / JACKCALEIB

.
live
%d bloggers like this: