NA ŻYWO 21.00 - STREAM MACIEJ MACIAK CW24TV I JACK CALEIB " EKSMISJE I WYSIEDLENIA POLAKÓW JUŻ REALIZOWANE"20 sierpnia 2019
6 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

ULTRA PILNE !! IZRAEL SYMULUJE SKRUCHĘ WOBEC POLSKI / NIE DAJCIE SIĘ UŚPIĆ I PODEJŚĆ, TO JEST WOJNA !

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

WITAM PROŚBA NAJPIERW OBEJRZYJCIE MATERIAŁ

 

 

 

A TERAZ ZAŁĄCZONE ARTYKUŁY SERWISÓW INFO.

Mocny głos z Izraela: Obwinianie Polski jest niesprawiedliwe

„Obwinianie Polski o Holokaust jest niesprawiedliwe. Jest zasadnicza różnica między Polską a innymi europejskimi narodami pod niemiecką okupacją” – pisze na łamach izraelskiego dziennika „Haaretz” Moshe Arens, były minister obrony i były szef izraelskiej dyplomacji.

„To niemiecki rząd, w pełni popierany przez niemiecki naród, zorganizował Holokaust” – czytamy.

Arens przypomina, że Polska walczyła z Niemcami od początku do końca wojny, a Armia Krajowa jako jedyna udzieliła wsparcia powstańcom z warszawskiego getta.

Autor wskazuje też, że z nazistami kolaborowali m.in. Rumuni, Francuzi, Słowacy czy Węgrzy.

W artykule wymieniono również zorganizowane grupy Litwinów, Łotyszy i Ukraińców, którzy „entuzjastycznie uczestniczyli w eksterminacji lokalnych społeczności żydowskich”. Arens wspomina również o haniebnej roli, jaką odegrała podporządkowana Niemcom „żydowska policja”.

Arens konkluduje, że Polska ma prawo być wrażliwa na punkcie oskarżeń o współudział w Holokauście, jednak, jego zdaniem, nowe prawo jest zagrożeniem dla wolności słowa.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-mocny-glos-z-izraela-obwinianie-polski-jest-niesprawiedliwe,nId,2518166#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

========================================================================

RMF: Minister edukacji Izraela przyjeżdża do Polski ze specjalną wizytą

Minister edukacji Izraela przyjeżdża do Polski ze specjalną wizytą. Jak dowiedział się reporter RMF FM, w środę w związku ze zmianami w przepisach dotyczących IPN w kraju pojawi się Naftali Bennett. Minister spotka się z wicepremierem Jarosławem Gowinem i polskimi studentami.

W oświadczeniu przesłanym właśnie izraelskim mediom minister Naftali Bennett mocno i wyraźnie podkreśla, że jest zdeterminowany, by powiedzieć polskiej stronie, że świadectwa historyczne jasno pokazują polskie zaangażowanie w mordowanie Żydów podczas Holokaustu.

Minister uważa, że dyskusja z Polską powinna odbywać się w formie dialogu, dlatego jedzie, by rozmawiać z przedstawicielami rządu i studentami.

I na koniec Naftali Bennett mocno podkreśla – przeszłości nie można napisać jeszcze raz, przyszłość można napisać razem.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-rmf-minister-edukacji-izraela-przyjezdza-do-polski-ze-specja,nId,2518218#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

32 thoughts on “ULTRA PILNE !! IZRAEL SYMULUJE SKRUCHĘ WOBEC POLSKI / NIE DAJCIE SIĘ UŚPIĆ I PODEJŚĆ, TO JEST WOJNA !

 1. Tak ich ” żeśmy mordowali,palili,więzili,torturowali i nie wiadomo co jeszcze z nimi robili” TO PO CH… TU SIĘ TAK PCHAJĄ OKNAMI I DRZWIAMI DO „TAKICH MORDERCÓW POLAKÓW”!!!!!!

 2. Oni mają taką taktykę; kiedy wybucha jakiś konflikt stają po obu stronach barykady. Ktoś wygra więc i oni będą wygrani a co robili ich współplemieńcy po drugiej stronie odchodzi w zapomnienie.

 3. Wy hazarskie przechrzty przeszliscie na judaizm w 640r ne I nie macie nic wspolnego z biblijnym izraelem I jak jest napisane w apokalipsie jana ze podajecie sie za zydow ale nimi nie jestescie ,jestescie za to synagaga szatana

  1. Profesor historii z Tel Awiwie Shlomo Sand poczytać jego książki -sami o sobie mówią,że izrael został wymyślony ,archeolodzy ichni kopią i nic nie znajdują w ziemi na potwierdzenie historii i kupa innych ciekawych rzeczy o starszych w wierze.

   1. Jest, wyryte w kamieniu!, że w Jedwabnem gestapo i żandarmeria hitlerowska (mówiąca np. w j. rosyjskim) spaliła żywcem 1600 osób ludności żydowskiej i jest świadek naoczny.
    Fałszerze piszą nową historię, żeby ludzie uwierzyli w kłamstwo powtarzane wielokrotnie. Tym (…) nie można wierzyć. Polski MSZ promował antypolskie publikacje w j. angielskim przedstawiające Polaków współwinnymi zbrodni niemieckich na terenach Polski, jak to nazwać??? Obrzydliwość.

 4. Warto wspomnieć Chorwację z krajów Europy środkowej wschodniej. Największy konflikt był w latach 1991-2000 za rządów skrajnego nacjonalisty i katolika Tudjmana, Głównie z powodów historycznych. Obecnie konflikt jest wstrzymany, ale wystarczy jedno wydarzenie, aby konflikt rozpoczął się na nowo. Obecnie w Chorwacji rządzi partia nieżyjącego już Tudjmana, ale wielu ludzi ma nadal skrajne poglądy na temat Żydów i Izraela.

 5. Francja Vichy prześladowała algierskich Żydów – Niemcy wypłacą za to odszkodowania.

  Niemiecki rząd uznał roszczenia finansowe tysięcy algierskich Żydów z tytułu prześladowań w latach II wojny światowej – podała w poniedziałek agencja dpa powołując się na oświadczenie Konferencji ds. Żydowskich Roszczeń Materialnych wobec Niemiec, organizacji reprezentującej poszkodowanych.
  Jak podano, Żydzi mieszkający od lipca 1940 roku do listopada 1942 roku w Algierii będącej francuską kolonią i spełniający określone kryteria, otrzymają po 2556 euro odszkodowania. Według dpa na świecie, głównie we Francji, żyje około 25 tys. algierskich Żydów, którzy przeżyli Holokaust.

  To jest mocno spóźnione uznanie [roszczeń] dużej grupy Żydów z Algierii, którzy zostali poddani antyżydowskim działaniom przez sojuszników nazistów takich jak reżim Vichy. – powiedział wiceprzewodniczący Konferencji Greg Schneider.
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-zachodnia/niemiecki-rzad-wyplaci-algierskim-zydom-odszkodowania-dzialania-francji/

   1. Ludze sie ze chociaz jeden stanie przed budynkiem z jakims prawdziwym haslem-banerem chociaz jeden.. ja jestem wylaczony do konca miesiaca bo mam zbity bark i lekarz zabronil mi sie denerwowac bo juz ja bym sie tam wkrecil i zadal tylko jedno jedyne pyt

 6. Minister edukacji izraela doskonale wie czego oni uczą swoją młodzież w tym temacie. Darcie ryja o pisaniu historii od nowa najbardziej ich dotyczy, a przecież wiedza jaką wbijają do głów swoim kolejnym pokoleniom to podstawa „przedsiębiorstwa Holokaust” . Zamiast opracowań historycznych książki Grossa !!! i tym podobna twórczość, która laurami jest nagradzana w Polsce .

 7. Przytoczę dowcip, który chyba odzwierciedla aktualną sytuację :
  Rozmawiają dwaj Żydzi…
  – słyszałem , że zbankrutowałeś
  – tak, ale zdobyłem doświadczenie
  – i co teraz robisz
  – wszedłem w spółkę ze Szmulem
  – o tak, Szmul ma pieniądze
  – ale za rok to ja będę miał pieniądze, a Szmul doświadczenie.

 8. rzeczniczka prasowa rządu Joanna Kopcińska

  Chcemy, by relacje między Polską, a Izraelem były jak najlepsze, chcemy tylko bronić prawdy historycznej, że i Polacy, i Żydzi byli ofiarami II wojny światowej – podkreśliła rzeczniczka prasowa rządu Joanna Kopcińska pytana przez dziennikarzy o spór polsko-izraelski wokół nowelizacji ustawy o IPN.
  Kopcińska przypomniała w poniedziałek, że Polacy ratowali Żydów. „Polacy z narażeniem swojego życia i życia swoich rodzin nieśli pomoc, mimo że za to groziła kara śmierci ze strony Niemiec” – podkreśliła. Jak zaznaczyła jest bardzo wielu Polaków, którzy choćby zostali odznaczeni medalem „Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata”, a taka osobą był np. dziadek jej męża.

  „My chcemy tylko jednego: chcemy bronić tej prawdy historycznej, mówić o tym, że byliśmy ofiarami i my, i nasi partnerzy Żydzi” – podkreśliła Kopcińska. „Chcemy, by relacje między Polską, a Izraelem były jak najlepsze, one takie są i takie były. Mamy nadzieję, że wyjaśnione zostaną wszystkie wątpliwości i opadną emocje, bo zbyt wiele nas łączy” – dodała rzeczniczka rządu.

  Zgodnie z nowelizacją ustawy o IPN, która trafiła już na biurko prezydenta, każdy kto publicznie i wbrew faktom przypisuje polskiemu narodowi lub państwu polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką lub inne zbrodnie przeciwko ludzkości, pokojowi i zbrodnie wojenne – będzie podlegał karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech. Taka sama kara grozi za „rażące pomniejszanie odpowiedzialności rzeczywistych sprawców tych zbrodni”.

  Nowelizacja, jeszcze zanim poparł ją Senat, wywołała kontrowersje m.in. w Izraelu, USA i na Ukrainie. Krytycznie odniosły się do niej władze Izraela. Ambasador Anna Azari podczas obchodów 73. rocznicy wyzwolenia byłego niemieckiego obozu Auschwitz przed ponad tygodniem zaapelowała o zmianę nowelizacji. Podkreśliła, że „Izrael traktuje ją jak możliwość kary za świadectwo ocalałych z Zagłady”. W środę amerykański Departament Stanu zaapelował do Polski o ponowne przeanalizowanie nowelizacji ustawy o IPN z punktu widzenia jej potencjalnego wpływu na zasady wolności słowa i „naszej zdolności do pozostania realnymi partnerami”.

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych podkreśliło w czwartkowym oświadczeniu, że celem uchwalonej nowelizacji jest „walka ze wszystkimi formami negowania oraz fałszowania prawdy o Holokauście”. „Wierzymy, że prace nad nowelą, mimo różnic w ocenie wprowadzanych zmian, nie wpłyną na strategiczne partnerstwo Polski i USA” – dodał resort.(PAP)

  autor: Piotr Śmiłowicz

  pś/ par/
  http://www.pap.pl/aktualnosci/polityka-krajowa/news,1275151,kopcinska-chcemy-by-relacje-miedzy-polska-a-izraelem-byly-jak-najlepsze.html

  1. „zbyt wiele nas łączy”, faktycznie jak gówno co przyczepiło się do okrętu i woła – płyniemy

   1. Wlasciwie cala ta wypowiedz to juz wyzsza jazda pierdoleniA ze az sie niedobrze robi a ten element „dziadka jej meza” to juz beka z najwyzszej polki haha haha

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: