NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

szok !! ŻYDOWSKIE ŻĄDANIA W STOSUNKU DO POLSKI NIE 65 MILIARDÓW $ a 1 BILION !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

ale obejrzyjcie koniecznie najpierw to !!!

Krabsaid

To już wiadomo w czym rzecz z całą „awanturą” !!!!!
Światowa Organizacja ds. Restytucji Mienia Żydowskiego zgłosiła swoje propozycje zmian w projekcie tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej.

Uwagi zgłoszone przez Światową Organizację ds. Restytucji Mienia Żydowskiego dotyczą tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej, która zakłada m.in. przyznawania rekompensat za utracone mienie. W październiku 2017 roku rząd przedstawił jej główne założenia. Do nich uwagi zgłosiła organizacja żydowska. Nie che ona, aby ustawa dotyczyła jedynie obywateli Polski. Dodatkowo jest ona przeciwna wyłączeniu z ustawy nieruchomości rolnych, leśnych, przemysłowych, a także brakuje jej ścieżki dochodzenia roszczeń za przejęcie firm rodzinnych. Super Express informuje, że organizacja zgłosiła kilkanaście uwag – dotyczących od przedłużenia terminów zgłaszania roszczeń, po postulat stworzenia szybszej ścieżki formalnej.

Potwierdzam, że takie stanowisko do nas wpłynęło. Nasz projekt ustawy optymalizuje ramy zadośćuczynienia oraz eliminuje dawne roszczenia. Z listy zgłoszonych postulatów obecnie rozważamy jedynie kwestie obywatelstwa – oświadczył dr hab. Kamil Zaradkiewicz, współautor ustawy.

Przedstawiciele organizacji żydowskiej chcą również reprywatyzować żydowskie mienie, do którego nie ma spadkobierców. Według obowiązującego w Polsce prawa przechodzi ono na własność Skarbu Państwa, jednak Żydzi uważają, że powinno się to zmienić, twierdząc, że takie zwroty są kluczowe, jeśli chodzi np. o pieniądze dla osób ocalałych z Holokaustu.

Według rządowego informatora Super Expressu, kwota o jaką starają organizacje żydowskie jest znacznie wyższa niż do tej pory zakładano. Wcześniej mówiono kwocie 230 mld zł, jednak zdaniem cytowanego źródła, może ona wynieść nawet bilion złotych.

Przypomnijmy, że przegłosowana w amerykańskim Senacie ustawa 447 otwiera drogę do przejęcia przez żydowskie organizacje tzw. mienia bezspadkowego. Chodzi tu głównie o znajdujące się w Polsce nieruchomości państwowe, które są dziś własnością samorządu terytorialnego lub skarbu państwa. Ustawa została przyjęta przez Senat USA 12 grudnia. Po zatwierdzeniu przez amerykański parlament trafi do podpisu na biurko prezydenta Donalda Trumpa. Jest realna możliwość, że stanie się obowiązującym w USA prawem. Zgodnie z nią Departament Stanu będzie mógł wspierać organizacje międzynarodowe ubiegające się o mienie pożydowskie, które nie ma spadkobierców.

Kresy.pl / se.pl
https://kresy.pl/wydarzenia/srodowiska-zydowskie-chca-zmian-ustawie-reprywatyzacyjnej-kwota-roszczen-moze-wyniesc-bilion-zlotych/

94 thoughts on “szok !! ŻYDOWSKIE ŻĄDANIA W STOSUNKU DO POLSKI NIE 65 MILIARDÓW $ a 1 BILION !!

 1. Jest jeden plus tej całej hucpy. Polacy zobaczyli, ze to nie wybrani przez suwerena posłowie tworzą nam ustawy tylko jakieś lobby żydowskie, amerykańskie, a po dzisiejszej akcji z przeterminowanymi szczepionkami pewne jest, że ustawy piszą też koncerny farmaceutyczne.

 2. Macie tu przykład dyskutanta z anglojęzycznego forum

  Kris M you are forgetting about the Polish underground. They were called „Żołnierze wyklęci” who targeted jews and communists for extermination. They were so successful that the Germans had hard time protecting jews in Treblinka, Sobibór Oświęcim, Bełżec, Chełmno and many others including Wilno and Lwów. Hence they were relocating them to safe havens like Dachau, Buchenwald Bergen-Belsen, Sachsenhausen, Stuthof, Mauthausen, Ravensbruck, Gross-Rosen, Mittelbau and many more.

  Nie bardzo mogłam uwierzyć, że dobrze zrozumiałam, więc wpisałam w tłumacz google:

  Kris M zapominasz o polskim podziemiu. Nazywano je „Żołnierze wyklęci”, którzy celowali w eksterminację Żydów i komunistów. Odnieśli tak wielki sukces, że Niemcom trudno było chronić Żydów w Treblince, Sobiborze Oświęcimiu, Bełżcu, Chełmnie i wielu innych, w tym w Wilnie i Lwowie. Dlatego przenieśli ich do bezpiecznych przystani, takich jak Dachau, Buchenwald Bergen-Belsen, Sachsenhausen, Stuthof, Mauthausen, Ravensbruck, Gross-Rosen, Mittelbau i wielu innych

   1. Tu też – Ambasada izraelska w Warszawie oświadczyła „Do tej pory wstrzymywaliśmy się z reakcją, ale nie możemy dłużej milczeć.” – Antysemityzm, antysemityzm… „Antysemickie treści niekontrolowanie pojawiają się zarówno w polskim Internecie jak i mediach,” – Kontrola, kontrola, mają nie mówić, nie pisać. Aju waju, fala ataków. No cóż, trafiła kosa na kamień.
    Lecz odszczekują co powiedziała misss Azari: „zapewniamy, że Izrael stoi na tym samym stanowisku co Polska, nazywa obozy śmierci – niemieckimi nazistowskimi obozami.” Pytam – Od kiedy?

    http://dzienniknarodowy.pl/pilne-oswiadczenie-ambasady-iraela-odnotowalismy-ostatnich-dniach-fale-atakow-o-podlozu-antysemickim/

    1. Retorykę w sprawie obozów śmierci , to oni złagodzili w przeciągu 2 dni. Najbardziej lezy im na wątrobie zachowanie bezkarności ich propagandystów w kwestii współudziału Polaków w mordowaniu żydów, bo to uderza w fundament aktualnej wersji holokaustu.

  1. W jednym obozie zginęło wiecej Polaków niz zydow w całej wojnie https://youtu.be/hbR7-KoBfrw ale o ty nie mówi sie WO-GÒ-LE to juz nawet nie jest pomijanie ale brutalne ohydne KlAMSTWO !!! czesc i chwała śp. sędzi Marii Trzscińskiej

 3. „Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. (…) Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Israel_Singer

  1. I następny „polski patriota” z tej samej formacji

   Grzegorz Schetyna @SchetynadlaPO

   Tracimy dobrych przyjaciół, historia staje się narzędziem walki politycznej, rosną nastroje antysemickie. Nie może być na to zgody. Apeluję do #PAD, by w imię polskiej racji stanu zawetował ust. o #IPN. Jako b. szef MSZ proponuję debatę ekspercką, by wypracować rozsądne przepisy
   08:56 – 4.02.2018

   225 225 odpowiedzi
   104 104 podane dalej
   275 275 polubień

   Twitter Ads – informacje i Polityka prywatności

   1. kolejny do wywózki na tereny pustynne, najlepiej na taczkach pełnych cuchnących odpadów medycznych i pełnych pieluch

 4. Mizia teraz możemy myśleć o trójmorzu, poniewaź prawda wyszła na jaw. „Wielcy tego świata ” pokazali prawdziwe oblicze, a nam pozostaje liczyć na siebie i dogadywać się z innymi o próbnej przeszłości. Jak znajdziemy wspólny cel z litwinami, białorusinami, słowakami, ukraińcami i innymi to nikt nas nie pokona.

 5. wyślę jutro kasę z prośbą, aby w filmie opisano także zbrodnie popełniane przez Żydów na Polakach, Rosjanach, innych narodach, także na Żydach – oczywiście z tłumaczeniem na różne języki świata (puścić taki film w czasie meczu w Rosji-liczę na pomoc Anonymous i innych ludzi)
  Domagam się aby PAD podpisał ustawę o IPN i natychmiast podał do poprawki miejsca, które pozwalały na kłamstwa pod pretekstem prac naukowych lub artystycznych, czy też innych furtek. jeśli PAD tego nie zrobi, to trzeba go na taczkach wywieźć na tereny pustynne

   1. miliony rozjuszonych Polaków jest gorszych od najbardziej wściekłej żony. Wielu znajomych nic nie mówi, ale widać, że są wk…ni na maksa, jak nigdy. Bojkot na pewno będzie. Przy okazji filmu, powinno się po całym świecie rozesłać listy gończe za posłami, kt. uchwalili eksmisje na bruk i wiele innych szkodliwych ustaw. Podać, ilu Polaków popełniło samobójstwo po upadku komunizmu i wejście w objęcia usa. dzisiaj to samo robią Ukrainą – pokochali usa, to usa Ukrainie zafundowało wojnę, winę zwaliło na Rosję, podjudzilo też przeciw Polakom. Życzę Ukraińcom, aby szybko oprzytomnieli

 6. pod ambasadą Izraela i innymi ważnymi dla Żydów miejscami powinny chodzić gołe arcytłuste baby, takie obrzydliwe, cuchnące, oraz staruszki, kt. sucha skóra zwisa na kilometry. Tak dla poprawienia izraelitom nastroju, niech sobie wymiotują z obrzydzenia, a co tam, nie żałować im.

 7. Z tym tekstem przemówienia, to musieli mieć jakiegoś kreta … teraz już normalnie leci 😉 😛

 8. Zaskakujące słowa szefa niemieckiego MSZ! „To zorganizowane masowe morderstwo zostało popełnione przez nasz naród”

  Jak stwierdził szef dyplomacji, Niemcy stanowczo odrzucają sformułowania o „polskich obozach koncentracyjnych”. – Polska może być pewna, że jakakolwiek próba zafałszowania historii, jak w sformułowaniu „polskie obozy koncentracyjne”, zostanie przez nas w sposób jasny i zdecydowany odrzucona – powiedział.

  Jasno zaznaczył także, że Niemcy biorą na siebie pełną odpowiedzialność za Holokaust. – Nie ma najmniejszej wątpliwości, jeśli chodzi o to, kto był odpowiedzialny za obozy koncentracyjne. To zorganizowane masowe morderstwo zostało popełnione przez nasz naród i nikogo innego. Jeśli byli pojedynczy kolaboranci, to oni nic tu nie zmieniają – mówił.

  Dodał również, że obozy koncentracyjne znalazły się na terenie Polski, ponieważ III Rzesza chciała doprowadzić do zagłady Żydów i zniszczenia polskiej kultury. Zaznaczył, że pojednanie między narodami może przynieść tylko „staranna ocena własnej historii”.

  Czytaj także: Dziennikarz RMF FM zawieszony. Na Facebooku ogłosił „wojnę z Żydami”

  Żr.: Onet

  Spór z Izraelem o nowelizację ustawy o IPN od tygodnia wywołuje w Polsce skrajne emocje. Nie brakuje mocnych wypowiedzi publikowanych najczęściej w serwisach społecznościowych. Emocjom dał się ponieść również Bogdan Zalewski, dziennikarz radia RMF FM. Za jego wpis na Facebooku, rozgłośnia zawiesiła go w pełnieniu obowiązków.
  Wszystko przez wpis Zalewskiego z czwartku. Dziennikarz RMF FM sam na wstępie przyznał, że tym co pisze „wiele ryzykuje”. W swoim życiu zawsze kierowałem się zasadą odwagi cywilnej. Nigdy nie bałem się iść pod prąd obowiązujących propagandowych klisz i medialnych dezinformacji, powtarzanych przez większość tzw. nadawców i odbiorców fałszywych komunikatów. Tak jest i tym razem. – pisał Zalewski.

  Polacy, jesteśmy na wojnie! Jesteśmy na wojnie z Żydami! Nie pierwszy raz w naszej historii. Ryzykując przesadną wzniosłością, dodam: jesteśmy na wojnie z Żydami być może już po raz ostatni. Stawką tej śmiertelnie groźnej batalii być może nie będzie totalna fizyczna Zagłada naszego narodu. Wierzę w to, że czasy rozbiorów Rzeczypospolitej i epoka holocaustów (ormiańskiego, żydowskiego, kambodżańskiego) jest już za nami. Jednak zagrożenie nadal pozostaje śmiertelne. Możemy jako państwo znaleźć się w absolutnej izolacji, która wyczerpie całkowicie nasze siły cywilizacyjne, aż do anihilacji. – ostrzega na Facebooku dziennikarz RMF FM.

  „Szukam ludzi ducha i czynu”
  Dziennikarz przekonuje, że należy to Polakom uświadamiać i pracować nad rozwojem narodowego ducha: dumy i walki. Przede wszystkim trzeba sobie uświadomić: wiedza to władza. Ja już wybrałem: w życiu prywatnym, rodzinnym, duchowym. Jestem gotowy podnieść rzuconą mi jako Polakowi rękawicę. Szukam ludzi ducha i czynu. – dodaje.

  1. POWIADAM WAM JEWRY OBUDZIŁY COŚ GORSZEGO NIŻ FASZYZM NA ŚWIECIE ………….. TO ICH KONIEC ……… :-)mjutro mam konsultacje z sojusznikami w walce z jewrami zobacze co oferują 🙂

   1. I niech obudziły !!! Za taką niewdzięczność i kłamstwa powinni obudzić gniew samego BOGA !!! … Gdyby mi ktoś uratował życie, to bym go wychwalała pod niebiosa, gdyby lepiej mi się wiodło , to nigdy bym nie pozwoliła, by rodzina zbawcy cierpiała niedostatek, gdyby ktoś obrażał, to bym napluła w ryj, a gdyby taka osoba zmarła, to bym jej do końca życia paliła znicze na grobie – a nie donosiła i wymyślała, żeby ją zabito, czy żądała jakichś „odszkodowań” !!! Właśnie okryli się hańbą !!! I niech nikt i nic nigdy z nich tej hańby nie zmyje !!! AMEN !!! 🙁 🙁 🙁

    1. A dlaczego „sprawiedliwych wśród narodów świata” jest tak „mało” POLAKÓW ??? Bo zostali zabici przez nkwd po denuncjacji „ocalonych” !!! TAAAAK, PRZYSZLI I ZABIJALI SWOICH WYBAWCÓW !!! I TO NIECH ŚWIAT SIĘ DOWIE !!! 🙁 🙁 🙁

    2. Z cyklu BAJEK o DOBRYCH bo RELIGIJNYCH żydkach.. post od kodłucha z blogu

     „Nie wiem czy wiesz ale Goj nie ma prawa pomagać żyda bo inaczej zabije Mu żydowskie dusza i po śmierci nie trafi do Żydowskich Raju.. Jeśli Żyd za swojego życia dostał nieproszony pomoc od Gojów to wtedy jego dusza żydowska zostanie zabity i wtedy zamiast do żydowskiego Raju trafi do żydowskiego Piekła.

     Więc żeby po śmierci nie trafić do żydowskiego Piekła to żyd musi jeszcze przed swoim śmierci ,Gojowi przeklinać i prześladować temu Gojowi (Gojce) co mu pomógł .Wtedy brama do Raju zostanie znowu otwarta.

     Jeśli żyd co dostał pomoc od Goja i mu nie przeklnie to po śmierci w reinkarnacji nie będzie już więcej żydem (żydówka) i wtedy będzie…niedorozwinięty Gojem(Gojka) albo …zostanie świnia…”

     Za okupacji się ludzie dziwowali czemu żydy jakich ukrywali po domach TAK SKRUPULATNIE zapisują gdzie się czyli U KOGO się ukrywali czy ILE i CZEGO dostali do zjedzenia…..

     a potem po woj nie DONOS…. NA UB lub jeszcze za OKUPACJI do GESTAPO…. bo przecież żydka dusza ważniejsza niż życie kamienicy czy wsi jaką swoim czynem WYDAŁ NA ZAMĘCZENIE….

     Nic tylko mojshe mojshe mojshe….. wycie.

     1. w czasie powstania wasrszawskiego jak Polacy chyba z ” Zośki” odbilli gesiowke i trafilo sie kilku garbatych glownie z obslugi bo bylo to wiezienie wylacznie dla Polakow, to sie zdarzalo ze taki zyd po 1945 juz jako ubek katowal swojego oswobodziciela na tejze samej gesiowce teraz z katami z nkwd. wogole kompletnie przemilczany temat jest tego ze wszystkie niemieckie obozy zostaly przejete przez oblakanych morderców z nkwd i ruscy do 1956 robili takie rzeczy ze tak jak mowil rtm PILECKI..

     2. pewna piękna Żydówka przed II w.św. wyszła za mąż za Polaka. urodził się syn. Co zrobili ŻYDZI ?? Znienawidzili ją, wyklęli. Trafiła do Oświęcimia, obóz przeżyła dzięki pomocy Polaków. Gdy po wojnie urodziła się wnuczka i chorowała, Żydówka poprosiła swoją bogatą rodzinę, mieszkającą w USA, aby przysłali leki dla wnuczki. Zgadnijcie jak zareagowali- powiedzieli, ze nie przyślą, bo są biedni a leki są bardzo drogie. Dodam, że byli właścicielami ogromnego domu handlowego w USA. Nie utrzymywali kontaktu ze swoją siostrą za to, że pokochała Polaka. Skąd o tym wiem ?? Bo to było u moich bliskich znajomych w rodzinie

 9. Elzbieta Zawistowska 7 minut temu
  Serdecznie dziękuję Panu za tę publikację.Może jakieś koszulki na sprzedaż z bilbordem ,takim jak na samochodzie ,który rusza w Europę są gdzieś do kupienia ?

  🙂 na y.t pytaja czy mogą mój herb umiescic na samochodzie który jedzie z bilbordami odkłamującymi żydowskie oszczerstwa 🙂

 10. SKANDAL !!!!!!!!!! odsłuchajcie sobie od 9minuty 48 sekundy !!! CO ODPIERDALA SIE W MUZEUM AUSCHWITZ BIRKENAU W OŚWIĘCIMIU !!!
  teraz !!!!!!!
  ===================================

   1. Przecież on taką blokadę zrobił z błogosławieństwem Glińskiego i nie tylko. Handlowi tak postanowili i już ! Wyrzucenie karmelitanek, usunięcie krzyża na żwirowisku były tylko uwerturą . Żydzi powoli przejmują Holokaust na własność i zazdrośnie strzegą, coby inne nacje się w tym nie plątały, stąd izolowanie od opinii publicznej wszystkich śladów polskich ofiar. Polacy mają być ale wspólnikami Niemców, a nie ofiarami ! Ogólnie w Polsce jest tendencja do minimalizowania polskości a podkreślania i kultywowania wielowiekowej obecności handlowych . Jeszcze trochę i na naszych ziemiach nie będzie naszych historycznych śladów… będą inne.

     1. Głównie dlatego, że tutaj grunt przygotowała ich V kolumna, a myśmy jeszcze ją wspomagali i w dużym stopniu finansowali.

 11. Na babcię , Na Policjanta , Na organizację .
  Może przypomnieć
  Czy Polska powinna domagać się odszkodowań od Izraela?
  http://www.bibula.com/?p=81716
  Powojenne odszkodowania Polski wobec Zachodu – dr Ryszard Ślązak
  bibula.com/?p=53554
  Polska jako rekompensata dla Żydów. Grzegorz Braun analizuje sytuację międzynarodową
  bibula.com/?p=79124

   1. Gratuluję… Wielki Szamanie 🙂
    Ludziska będą przecierać oczy po takiej dawce informacji . Cieszy ofensywa takich jak Ty w internecie.

     1. Przyszła mi do głowy taka myśl. 4 państwa zaatakowały Polskę. USA, NIEMCY, IZRAEL i ROSJA.
      Niedługo koniec miesięcznie smoleńskich i prezes ogłosioł podanie wyników podkomisji, co prawda jeszcze ekshumacji trwają ale jakieś dowody już posiadają. Czy ten atak może mieć coś też wspólnego ze Smoleńskiem?. Jeszcze biorąc pod uwagę fakt że ciała były bezczeszczone ponoć w sposób kabalistyczny. Kurcze nie daje mi to jakoś spokoju.

   2. Skąd wiesz o tej antypolskiej ustawie wspierającej finansowo naruszających ustawę IPN-u? Koniecznie trzeba to puścić w świat, bo TVP tego nie zrobi!!!

  1. Zobaczcie jak ta cz^rnVcha zadaje pytania – i można pomyśleć, że niby nie ale TAK Ściągajcie film do analizy!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: