NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

ŚMIERTELNE ZAGROŻENIE CZY PREZYDENT USA WBIJE POLSCE NUŻ W PLECY

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Senate unanimously passes bill to help Holocaust survivors obtain restitution, seized assets. Thank you @SenatorBaldwin and @marcorubio for introducing the legislation. https://www.jta.org/2017/12/12/news-opinion/united-states/senate-unanimously-passes-bill-to-help-holocaust-survivors-obtain-restitution-seized-assets 

Senate unanimously passes bill to help Holocaust survivors obtain restitution, seized assets

(JTA) — The Senate unanimously passed a bill to help Holocaust survivors and the families of victims obtain restitution or the return of Holocaust-era assets. The Justice for Uncompensated Survivors…

jta.org

17 thoughts on “ŚMIERTELNE ZAGROŻENIE CZY PREZYDENT USA WBIJE POLSCE NUŻ W PLECY

 1. https://codziennik24.pl/2018/01/09/zagadka-ile-kosztuja-polske-urzednicy/

  Jak się obliczy, ile tracimy na tym, że pół miliona urzędników (albo jeszcze więcej) zamiast pracować i przynosić zyski państwu siedzi pije kawę i generuje koszty, i zapotrzebowuje nowe autka dla siebie i co rok nowe dywany?

  Te 84, 5 mld złotych na urzędników to chyba jedynie pensje, jak się doda przecież zakup służbowych aut, paliwo, koszty biurowe i wynajmu biur, koszty lokai i służby, koszty telefonów kwota przekroczy grubo całkowite wydatki na Służbę Zdrowia w Polsce.

  Zatrudnieni przez naród lokaje uznali się za właścicieli państwa, i żrą na koszt biedoty, piją na koszt biedoty, latają na koszt biedoty..
  ….
  Za komunizmu można było pacjenta przywieźć do szpitala, a teraz facet ciężko chory idzie 8 km na autobus pieszo, żeby dojechać do szpitala.
  Za komunizmu kierownik zwykłej przychodni mógł zaordynować transport lotniczy, a teraz ten transport służy tylko wożeniu tyłków władzy do domu co tydzień.

  Wojewódzki w jednym z programów poruszył temat: Polska to kupa.

  Tak, jeśli idzie o zdrowie, to polska katolicka to dokładnie wielka kupa.

  1. są takie urzędy, gdzie jest coraz więcej pracy i coraz mniej pracowników. Jeśli to się utrzyma, to na załatwienie sprawy trzeba będzie czekać nie 30 dni ( zgodnie z kpa) tylko pół roku. Tak więc nie przesadzajmy z tym siedzeniem i piciem kawy, to może się odbywa tylko na najwyższych stołkach w najwyższych urzędach, a nie tam, gdzie bezposrednio załatwia się sprawy obywateli

   1. Masz racje.
    Ci urzędnicy, co załatwiają sprawy bezpośrednio dla obywateli, to jest ich mało i są kiepsko opłacani.
    Dużo jest tych, co są kierownikami, dyrektorami d/s ( Bóg wie czego) audytorami. specjalistami ( od niczego) itp. A ogólnie to są krewnymi i znajomymi króliczka.

    1. dokładnie tak. Znajomi/krewni króliczka nawet nie maja pojęcia ile zadań trzeba wykonać na najniższym szczeblu, ile to zajmuje czasu, myślą, że to się pstryknie palcami i w sekundę wszystko się samo zrobi. Więc dokładają stale pracy tym od czarnej roboty, oczekując, że wszystko będzie zrobione w sekundę. Skutek jest taki, że co jakiś czas pogotowie wywozi delikwenta z zawałem serca albo jakimiś ostrymi stanami żołądka itp. itd.

  1. Pękają mury
   Na których wyryto przepowiednie proroków
   Jaskrawa poświata światła
   Odbija się w narzędziach śmierci
   Kiedy każdego człowieka
   Szarpią na strzępy
   Koszmary nocne i sny
   Nikt nie złoży laurowego wieńca
   Gdy cisza zatopi krzyk

   Pomiędzy żelaznymi bramami losu
   Zasiano nasiona czasu
   Zroszone poprzez uczynki tych
   Którzy wiedzą i tych którzy nie wiedzą
   Wiedza jest śmiertelnym przyjacielem
   Kiedy nikt nie ustala reguł
   Los całej ludzkości jak widzę
   Jest w rękach głupców

   Zamęt będzie mym epitafium
   Kiedy tak pełznę popękaną i przerywaną ścieżką
   Jeśli nam się uda możemy usiąść i się śmiać
   Lecz obawiam się że jutro zapłaczę
   Tak boję się że jutro będę płakał

  2. To to jakiś badziew ( sorry ) … tu macie wykonanie najbardziej zbliżone do tego, co mam na kasecie ( a mam popsuty magnetofon ) … każdą nutkę znam 😉 😛
   I pomyśleć, że kocham kawałki starsze ode mnie 😉 😛

   1. Ponawiam cytat z utworu !!! :

    „Los całej ludzkości jak widzę
    Jest w rękach głupców ”

    🙁 🙁 🙁

 2. Nuz w plecy???….Raczej siekiere… 🙁 Wieksze kraje chetnie by sie pozbyly mniejszych i zawlaszczyly ich ziemie. Wiec gdzie moga tam pija krew, az w koncu doprowadza do takiej ruiny….ze kraj poprostu przestanie istniec. Resztki ocalalych, przylacza sie do innych panstw…. 🙁 Po to stwozono „ue” i jej prawa zeby slabsze panstwa poszly na dno. Lecz ktos mial inne plany, wyslal na europe nachodzcow po to by ja oslabic jak rowniez wydebic co sie da od mniej zamorznych panstw. D.Tr. powiedzial jeszcze podczas kamp. wyborczej „Beda nam placic za obrone” tak czy siak …. slowa dotrzyma 🙁

 3. Społeczność amerykańskiej Polonii zwróciła się do członków Kongresu USA, aby zagłosowali przeciwko antypolskiej ustawie, ustanawiającej kolejne roszczenia żydowskie względem Polski i zobowiązującej władze Stanów Zjednoczonych do ich wyegzekwowania. Polonia wystosowała list do 48 członków Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów Kongresu USA, oraz będącą jego częścią wstępną analizę prawną dwóch, paralelnych, anty-polskich w swym wyrazie ustaw procedowanych w Kongresie USA: Aktu S. 447, przyjętego 12 grudnia 2017 przez aklamację w Senacie USA i aktu HR 1226, który ma być niebawem zaopiniowany przez Komisję Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów.
  Co więcej, w swoich rekomendacjach polska społeczność w USA wnosi o powołanie przedstawiciela do spraw ludobójstwa dokonanego na Polakach w okresie II wojny światowej na równym poziomie administracyjnym, na którym jest analogiczny przedstawiciel ds. Holokaustu, oraz, aby z owym konsultantem do spraw ludobójstwa dokonanego na Polakach były konsultowane wszelkie wnioski o roszczenia względem Polski.
  Przedstawiciele Polonii wskazywali przy tym na ogromne znaczenie swoich postulatów, zauważając, że „z definicji ofiar wykluczono drugą [?!] co do wielkości grupę wymordowaną przez Niemców w okresie II wojny światowej, to jest etnicznych Polaków. Ofiary te zostały nie tylko że razem pominięte, ale i przykryte „innymi”.
  http://prawy.pl/63981-polonia-apeluje-do-kongresmenow-aby-glosowali-przeciwko-antypolskiej-ustawie-i-domaga-sie-powolania-przedstawiciela-ds-ludobojstwa-dokonanego-na-polakach/
  http://prawy.pl/63754-polonia-walczy-z-antypolskimi-ustawami-w-usa-jest-analiza-prawna/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: