10 komentarzy do “Googl i Facebook wyjaśniają i tłumaczą CENZURĘ NA ICH PORTALACH KONIEC TAJEMNICY ZNIKANIA KONT !!”

 1. A ja się przyglądam temu wszystkiemu ze spokojem , bo kolejny raz powinnam powiedzieć : ” a nie mówiłam” ??? 😉 😛
  A po co się spotkali Zuckerberg z Merkel ??? To było do przewidzenia !!! A że się w Niemczech popieprzyło , łunija się w szwach rozłazi, to i diabły zaczynają tracić cierpliwość i przyspieszają w braniu Nas za mordy !!! 🙁
  fb … generalnie google … zachował się jak diler – uzależnił od siebie , a teraz mówi „ode mnie już narkotyku nie dostaniesz” !!! To dlaczego My się zachowujemy, jakby nic innego nie istniało ??? DOPÓKI NIE WYMYŚLIMY CZEGOŚ SWOJEGO PRZEJDŹMY NA JUŻ ISTNIEJĄCE, TYLE ŻE NA WSCHODZIE !!! Rosjanie mają swoje „w kontaktie” , to tam idźcie !!! Nie wiem, jaki tam jest odpowiednik yt ??? Korzystajcie , póki tamtego netu jeszcze nie odcięli i kombinujcie z czymś polskim !!!
  Pora unieść się honorem !!! Gdyby tak zrobiły miliony osób, to i Zuckerbergowi też by rura zmiękła !!!

  Atak na narodowe wartości dopiero się zaczyna … teraz będzie już z górki, czyli będzie przyspieszać – PORA SIĘ OGARNĄĆ i pokazać tym marksistom .|..
  😉 😛

  1. Gdzieś kiedyś czytałem, że chyba w Kanadzie zbierali materiały na wiadomych braci szkodzących Polsce to Dorn zadziałał i ichnia policja zarekwirowała komputery i co z własnego serwera (i za grosze używane z Allegro), chyba że w Rosji czy Chinach.

   https://www.wykop.pl/link/955545/chinska-wersja-youtube-tudou-com-i-youku-com/

   Chinska wersja google = baidu.com
   Chinskie sklepy internetowe taobao.com i dangdang.com
   Chinska wikepedia = hudong.com i baike.baidu.com
   Chinskie filmy qiyi.com
   Chinskie wiadomosci qq.com
   Chinskie facebook = renren.com

   1. Byłam tam popatrzeć … nie rozumiem chińskiego 😉 😛
    Ale gdyby mi zależało, to bym sobie tłumaczyła na google 😉 😛

     1. Polskie cebulaki po nocach pewnie nie śpią i próbują coś wymyślić ??? A jak im się uda, to gates im za to pokaże swoje samochody w garażach i da się wykąpać we własnym basenie … a sam miliardy zarobi 😉 😛

  1. Pan Emisja to w 1 filmie przed świętami to pochwalił spalenie kukły i twierdził, że to patriotyczne czy jakoś tak. Może o to go upierdolili. Po co takie robic?

 2. skoro „polscy” cenzorzy współpracują z fundacją Batorego no to już wszystko wiadomo, czyli wiadomo kto za tą cenzurą stoi (masoneria)

 3. Ja czekam az wkoncu bedziemy mieli wlasne sieci 🙂 Na co komu fb, yt…..Niemozna miec cos swojego tu w Polsce.??… wstyd 🙁

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!