NA ŻYWO 20.00 "SZOK ! STANISŁAW MICHALKIEWICZ WULGARNIE OSZKALOWAŁ KATOLICKICH KSIĘŻY I ZAKONNIKÓW !! +ROPZMOWA NA ŻYWO Z ADOLFEM KUDLIŃSKIM21 lipca 2019
-116208 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Jack Caleib/Miziaforum zdemaskowany !! teczka TW upubliczniona !!

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

37 thoughts on “Jack Caleib/Miziaforum zdemaskowany !! teczka TW upubliczniona !!

 1. ałystokracja traktuje nas po talmucku… SzPan Chrabja raczył wypierdolić mnie z Polin buhaha

  https://grypa666.wordpress.com/2017/11/05/prezydent-hrabia-potocki-porzadkuje-polin-wywala-z-kraju-zdradziecka-grype666/

  On Wednesday, November 1, 2017 4:33 PM, Jan Potocki wrote:

  Szanowny PANIE.

  Tacy jak Pan tak pisząc nie zasługują na odpowiedz.
  Ale z treści tego paszkwila wynika że Pan nie jest Polakiem i nie
  rozróżnia spraw tak piszą Ci którym Naród Polski zwłaszcza
  teraz przeszkadza w likwidowaniu Polski.
  Pan winien opuścić Polskę i opuścić Polskę i udać się do swojego
  kraju bo w Polsce dla takich podłych ludzi miejsca nie będzie.

  Pozdrawiam i żegnam Jan Zbigniew HR. Potocki

  Odparłem równie upszejmie:
  On Saturday, November 4, 2017 7:45 AM, Piotr Bein:
  Panie JZHR Potocki
  Czego dotyczy Pana mejl? Jedyny materiał poniżej kwalifikujący się pod miano paszkwilu to artykuł Trzcińskiej, z którym nic nie mam do czynienia.
  Żądam uzasadnienia potwarzy, jakobym był zdrajcą Polski.
  Nie mieszkam w Polsce, podobnie jak miliony Polaków-patriotów.
  Kim Pan jesteś, że „dysponujesz” czyimś miejscem zamieszkania?
  Dr inż. Piotr Bein
  niezależny badacz ludobójstwa
  Grypa666.wordpress.com i PiotrBein.wordpress.com

  kabotyn chrabjowski czytać wątku niepotrafi LOL zabrakło sługi od czytania ze zrozumieniem buhaha
  ale najlepsze jest to (poza nielegalnością konstytucjio sanacyjnej, rzekomej prawnej podstawy tej prezydętóry), że Prezydęta Potockiego mianował szemrany masoński kościół „katolicki”:

  …Wszystkie bez wyjątku organizacje masońskie, nawet gdyby miały one jakieś zacne cele, podlegają ekskluzywnie żydłackiej globalnej loży masońskiej Bnai Brith, której członkiem może być tylko żydłak. Rotszyld wybrał masonerię na konia trojańskiego w budowie NWO, powierzając żydłakowi, udawanemu chrześcijaninowi Weisshauptowi utworzenie iluminatów. Wkrótce potem przyszły rewolucja „francuska” (której zasady demonkracji cierpimy do dziś) i utworzenie USA, późniejszej żydłackiej bandyckiej pięści globalnej (i obecnego okupanta Polaków), z przydupasami których Potocki ma jakieś konszachty.

  Jako prawosławnego, oburzają mnie nadużycia symboli mej wiary przez organizację, która „mianowała” Potockiego prezydentem. Spróbujcie zrobić to żydom albo muślimom — głowa leci :))) Wolnomularze, masoni, iluminaci dali się zaprząc żydłactfu w wielowiekowe niszczenie chrześcijaństwa, czego finałem są zalew muślimski, farsa watykańska dla katodebili i haniebne sponiewieranie kultury Białych przez żondzoncych żydomasonów.

  [grafika, wciśnij ww. linka] Emblem-nagłówek firmowy witryny Apostolskiego Kościoła Episkopalnego (AKE), który jawnie popiera i przyznaje się do bliskich relacji z masonerią. Kolaż symboli religijnych prawosławia bizantyjskiego a nie chaldejskiego, który miał swój wyrazisty odmienny styl. Napisy w językach obcych Chaldejczykom: greka i angielski.

  A jednak, witryna AKE bezczelnie pisze: „Oświadczamy, że jesteśmy Gałęzią Kościoła Wschodniego, toteż legalną gałęzią Kościoła Powszechnego, którego Symbolem Wiary jest apostolska, wschodnia wiara, a którego Porządek wywodzi się poprzez Episkopalną Sukcesję ze starożytnejgo wschodniego episkopatu, powiązanego z pierwotnym Kościołem Wschodu, Apostołami i Panem naszym, Jezusem Chrystusem. — Przewielebny Arthur Wolfort Brooks (1889-1948); założyciel Apostolskiego Kościoła Episkopalnego”

  Witryna rości dalej: „Apostolski Kościół Episkopalny (Święty Wschodni Apostolski i Katolicki Kościół Prawosławny), założony w 1925 r. i uznany przez Statuty Stanu Nowy Jork w 1932 r. jest autonomicznym i zupełnie niezależnym kościołem chrześcijańskim wiążącym dziedzictwo Chaldejskiego Kościoła Katolickiego, którego jest przedłużeniem, z tradycyjnym anglikanizmem. Jest więc jednym ze starszych oddzielonych czy “trwających” ciał anglikańskich obecnie istniejących, jedną z niewielu społeczności utworzonych bez podziału czy rozłamu w innym ciele kościelnym.”

  Toć to kompletna szajba, schizofrenia do n-tej potęgi! Z definicji, nic katolickiego nie może być prawosławnym, bo katolicyzm dogłębnie zmienił dogmę prawosławną, m.in. wprowadził Nowe Bóstwo — papieża. Masoński klan zowie się święty, a uzurpuje tradycje najświętsze, bo z Ziemi, po której stąpał Jezus Chrystus, z kultury która Go wyznała jako jedna z pierwszych w świecie! Sekta miesza katolicyzm z prawosławiem i anglikanizmem — wszystkie jak wzajemna pięść do nosa, dzięki żydłackiemu dzieleniu i niszczeniu chrześcijan przez wieki, poczynając od prawosławia.

  Nie ma żadnej wzmianki ani tym bardziej uznania tego dziwoląga ze strony Kościoła Chaldejskiego. Samozwańcy podają świecką władzę w żydłackim Nju Jorku jako podstawę swego bzdetnego autorytetu religijnego. Tacy załgani masoni ubliżają Apostołom wciągając Ich w swą błazeńską nazwę.

  …Więcej pod linkiem, np. fakty o chaldejskich katolikach, jak ich skatoliczono z prawosławia asyryjskiego (pierwsi wyznawcy Chrystusa, dziś Sryjczycy chrześcijańscy — stąd furia żydłacka w Syrii) ..działo się to dopiero 5 wieków po schizmie łacinników (XI w.) od pierwotnego chrześcijaństwa, tj. prawosławia bliskowschodniego.

  A katodebile mimo to twierdzą namolnie, że to oni byli pierwsi i reszta się od nich zeschizmowała :))) szowinista Koneczny jest cool, a łacinniczość wysysamy z mlekiem słowiańskiej matki buhaha

  1. Nie lubię kłótni o religię , bo nie ma żadnej „prawdziwej” 🙁 Należę do KK , ale chętnie zmienię na taką , która ma Ducha Świętego – żadna nie ma 😉 😛 Dlatego proponuję kompromis , po co się np. pytać , z jakiej religii jesteś , jaką wiarę wyznajesz ??? Lepiej i trafniej jest pytać o „obrządek” , bo tak naprawdę tylko tym się różnimy 😉 😛

   1. prowadzący Potockiego manipulują „religią” podając jego nominatora jako hierarchę czy cuś w bzdetnym kościele i to z jakimś tłem katolickim! oczywista zmyła obliczona na katodebili… żaden nie pofatyguje się sprawdzić kto to Chaldejczycy, jakie ściervo ałystokratyczne ich zdziesiątkowało w „wojnach z terrorem” itd.

    a czy taka jesteś czy nie to nieistotne, ważne dla prowadzących tylko to, że jest ich co najmniej 50% w owczarni katolickiej, i że gwiazdkuja w dół krytyczne komenty o Potockim, a do góry „rewelacje” o TW Guciu

 2. zadanie mają łatwiutkie, polactfo (ok. połowa ludności Polin?) za durne aby otrzeźwieć z zaczadzenia… popatrzcie w jaką suszpową ruchawkę się wpychają katodebile na11.XI… jeden z tytułów na https://wp.me/pzHyp-6OI
  „Marsz Niepodległości i masowy Różaniec pod KneSSejmem”

  PB: Prosorku Dakowski, katodebile i organizatory różańcowe — co wy na to, hę? Wasza inicjatywa wygląda na spęd owiec z elementem cierpiętnictfa reklamowego, które miałoby zjednoczyć stado w wyznaczonym przez suszpy zadaniu politycznym. Padażdjom, uwidim… Mizia ostrzega przed włączeniem się banderszczochów. Takiej mieszanki wybuchowej tylko brakowało na Majdan made in Polin: dwie zfanatyzowane, zjudaizowane, kompletnie sterowane grupy. Dotychczas nie narodowcy tylko suszpy panują nad ulicznymi hucpami — od zadragowanych policmajsterek gotowych strzelać do kobiet z wózkami, poprzez mosiadziaków pałujących polskich „faszystów” i busy pełne tajnego wojska NATO zwanego Antifa… po rejtana Brauna i niedawny załgany różaniec przeciw „agresji Rosji”.

  zajawka początkowa od Dakowskiego:
  http://dakowski.pl/index.php? option=com_content&task=view& id=21394&Itemid=100

  …wyjaśnienie tramwajowe:
  PB: Bidni katolicy… ich media odmówiły reklamy? Muszą polegać na walcowanym ratuszu w rozplakatowaniu tramwajowym? To mi cuchnie ustawką suszpową.

  …o jaką „niepodległość” chodzi:
  PB: […] w okresie I wś. ruchy narodowo-wyzwoleńcze i powstawanie państw narodowych wysterowało żydłactfo pod banksterski plan zawładnięcia światem i utworzenia NWO. Drugi etap rozgrywa się przed nami: likwidacja państw narodowych. Spełniły zadaną rolę obalenia imperiów, koron, caratów… Pora na nie… tak jak przyjdzie czas na szabas-gojów, muślimów, iluminatów po spełnieniu gojowskiego obowiązku wzgl. żydłactfa. „Judeocentrycy i masowe zbrodnie”: https://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/

 3. Guciu, żadna rewelacja dla Grypy666 🙂 od 2009 jesteś „tajny” nie znam twej facjaty do dziś buhaha
  Fspułpracownik tysz: jesteś jednym z niewielu, z którym współpracuje się kulturalnie, bez ożydzania itp. podłości.
  Histeria przydupasów kierujących Potockim potwierdza, że SzPan Chrabja jest super-agentem dla „odnowienia” żydłackiego zniewolenia; po to założyli system „teczek” poukładany przez szechterów.

 4. no to pokazuje checi likwidacji przeciwnikow potockiego, sami sie spalili, ale nie daj boze i tak go wybiora, system partyjny na dluzsza mete zostalby i dalej finansowanie pasozytnictwa przez 30 lat, za porzadna prace sie nie wezma
  wyplynal, zeby rozbic glosy jak kukiz

   1. Gucio rozpizdrzył „ukrycie”, intuicyjnie wyczuwane przez prawych ludzi bez znajomości detali (moja żona na przykład, od pierwszego filmiku z Potockim miesiące temu).

  1. Ten pobity koleś ma zapłacić 2000 zł niejakiemu Bieńko Damian i Wojciechowi Olszańskiemu znanemu bardziej jako Jabłonowski Aleksander ….. żądanie wypłaty po 2000 zł dla Bieńko i Olszańskiego pod groźbą ponownego pobicia .

  2. A ostrzegali przed sandeckim ich ze wszystkich stron że on takich jak ten wyżej lubi filmować dla ośmieszenia narodowców. Ale nic nie docierało to teraz leci na nich grad. Szkoda bo się dobrze zapowiadali.

  3. 6:00 Jack Caleib Olszanski vel Jabłonowski z tego co mówi Siedlecki to jest jak komornik czy jakis bandyta, żąda od osoby niepełnosprawnej 2 tys zł… to jest szczyt szczytów! jakis film na ten temat?

   1. Przez kilkanaście minut wypowiadał się p. Siedlecki o tym , że został pobity przez Bieńkę i o dobrym sercu p. Sendeckiego jako swojego dobroczyńcy i protektora. Ponoć Bieńko żądał od p. Siedleckiego zrekompensowania poniesionych strat swoich i zatrudnianych osób, czyli wypłacenia im po 2 tysie na głowę. Na koniec było podziękowanie dla Mizi, że stanął po Jego stronie i apel o nawiązanie kontaktu telefonicznego z p. Siedleckim i p. Sendeckim, na podane w filmiku nr-y telefonów. Oczywiście Mizia powinien jeszcze wystosować publiczne oświadczenie co do błędnej oceny osoby p. Radosława.

    1. jakoś ostatnio wszysch chcą żebym do nich dzwoniło ? ciekawe dla czego najpierw olcha teraz sendecki i radzio a moze i bienko NIEWIEM CZY MUSZĘ ROBIC FILM O PRYMITYWNYCH I GŁUPICH ZADANIOWCACH ? 🙂 CHYBA BEDĘ MUSIAŁ BO METODY SĄ JAK Z …

    2. Dla mnie i jedna strona i druga strona to są oszołomy, szur wars. Z jednej strony Bieńko który wygląda jak 13 latek z kolesiem z alter ego lubiącym ciuszki do jeżdżenia na koniu. Z drugiej strony ekipa z zakładu dla obłąkanych doktorek i jego pacjęci….

   1. pewnie juz działają sukinsyny ale nic im to nie da obiecałem hrabiemu wczoraj 6 dni ale ze jest chujem anie hrabia słowa nie muszę dotrzymywać :-0 jutro dojadę gnoja do końca !

  1. Dezygnacja TW ani nazwisko o niczym nie świadczą, np. teczkę ma każdy, którego próbowano zwerbować, niektórzy „dali się” dla kreciej roboty patriotycznej. A teczek kanalii, uczestników obecnego układu na pewno tam goj nie znajdzie.
   Zapewne wyeliminowali w ten to sposób tych patriotów z WSI itp. którzy odmówili zmiany lojalności na mosiadową. Chujeckie i Kowalskie mogą zatem ględzić o takich jako ‚ruskich agentach” czyli odwrócenie kota ogonem: jakżeś przeciw srusltfu toś ruski agent.. Dokładnie jak w ściervomediach globalnie…
   Lata temu w wojażach po Brytyjskiej Kolumbii spotkaliśmy P. Potockich na paru hektarach na zadupiu, własnoręczna uprawa żywności itd.
   Dali nam protokoły mędrców syjonu, nasze 1-sze spotkanie z prawdą o żydłactfie. Oboje zmarli jakiś czas potem, wspominamy ich bardzo ciepło.

   1. a ta teczka juz odszukuję faceta .. pierwszy kontakt juz chyba się mocno wkurwi że jakieś łachmyty cioraja jego osobe po netach 🙂 bedzie ubaw po same jaja

 5. No cóż … wrzuciłeś granat do kolejnego szamba , więc się fekalia zemściły smrodem 🙂 . Oj, pewno dowiesz się o sobie rewelacji o jakich nie miałeś pojęcia !!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: