NA ŻYWO 20.00 "SZOK ! STANISŁAW MICHALKIEWICZ WULGARNIE OSZKALOWAŁ KATOLICKICH KSIĘŻY I ZAKONNIKÓW !! +ROPZMOWA NA ŻYWO Z ADOLFEM KUDLIŃSKIM21 lipca 2019
-116234 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Węgrzy rozpoczęli rozbiór Ukrainy , odbierają swoje zakarpacie !!

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Węgry: Kryzys w stosunkach z Ukrainą

http://xportal.pl/?p=31201

Pawło Klimkin, minister spraw wewnętrznych Ukrainy oskarżył rząd węgierski o wspieranie separatyzmu na Zakarpaciu. Wczoraj bowiem (11. października) władze w Budapeszcie ogłosiły zamiar przeprowadzenia akcji o wiele mówiącej nazwie „Samookreślenie dla Zakarpacia”. Ma się ona odbyć w najbliższy piątek (tj. 13. października).

Jest to kolejne uderzenie w Ukrainę ze strony Węgier, następujące po ogłoszeniu przez Kijów reform edukacyjnych, radykalnie ograniczających nauczanie w językach mniejszości narodowych. Wczoraj ogłoszono gotowość żądania sankcji na forum UE, jeśli ustawy nie zostaną cofnięte. Jeszcze wcześniej Budapeszt zagroził rewizją umowy stowarzyszeniowej Ukrainy z UE.

(Na podst. lenta.ru, inf. własne)

21 thoughts on “Węgrzy rozpoczęli rozbiór Ukrainy , odbierają swoje zakarpacie !!

  1. Biblijne przekazy zawierają wiedzę ale trzeba umieć je czytać i kojarzyć z obecnymi wydarzeniami. Na naszych oczach dzieją się Wielkie Rzeczy.

 1. Pamiętacie sprawę „Polaka-cebulaka” , co podpalił las z Czarnogórze ??? … A tak to było naprawdę : to dyspozytorka kazała mu rozpalić ognisko, żeby mogli go znaleźć , a zrobiono z niego prawie terrorystę 🙁
  A MSZ nie udziela informacji , bo niby ów „przestępca ” sobie tego nie życzy – a rodzina chce nagłośnić, jak się tylko da !!!
  Zresztą sami obejrzyjcie … od 17 min 🙁 🙁 🙁

  1. Panie Waszczykowski Panie Ziobro do dzieła zacznijcie bronić Polaków za granicą którym dzieje się krzywda.Pan Damian wykonywa polecenie służb ratowniczych rozpal ognisko to one ponoszą winę za pożar to osoba dowodząca akcją powinna odpowiadać za szkody to ona wydała polecenie to wina służb specjalnych Serbii a nie Polaka.

 2. Rumuni też są wk….. na upainców.
  Węgrzy ostro się sprzeciwili, jedynie polskie rządowe kundelki są cicho i udają iz nic się nie stało…

  1. polityka wschodnia Rządu jest zła doprowadzi że banderowcy zrobią Polakom Wołyń dwa na terytorium Polski.Polska powinna wystąpić o okręg lwów i inne ziemie obecnej Ukrainy które należały do Państwa Polskiego utworzyć Okręg Autonomiczny na początek przeprowadzić plebiscyt .Należy mówić o zbrodniach OUN UPA SS Galaizen m i n dokonywanych na Polakach przynosi to efekty denerwują się Ukraińcy Banderowcy ze Z W U W P bo mówimy prawdę o szowinizmie Ukraińskim .Mówiący prawdę o zbrodniach szowinistów Ukraińskich nazywani są „ruskimi agentami”.Należy też piętnować postawę duchownych Cerkwi greko-katolickiej którzy popierali szowinizm ukraiński m i n Szeptyckiego itd ,do dzisiaj tj do 2017.

   1. Gdyby Rządzili PO PSL Nowoczesna to obok Ukraińców byli by Syryjczycy Murzyni itp oraz Neo-marksizm ideologia gender Polski i Polaków wcale by nie było.W kwestiach gospodarczych P I S jest socjalistyczny ..Gdyby rządziła Koalicja PO Razem Nowoczesna PSL to by ABW nachodziło niezależne Telewizje ,dzienniki ,miesięczniki wszyscy którzy mówią prawdę oraz następowały aresztowania niewygodnych dla władzy dziennikarzy,manifestacje anty-systemowe byłby by tłumione przez oddziały Prewencji Policji.Jak na razie nie ma siły która by wystawiła niezależnych Polityków Kukiż 15 to nie żadni anty-system tylko umiarkowana opozycja.P I S jaki jest każdy widzi.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: