DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Węgrzy rozpoczęli rozbiór Ukrainy , odbierają swoje zakarpacie !!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Węgry: Kryzys w stosunkach z Ukrainą

Pawło Klimkin, minister spraw wewnętrznych Ukrainy oskarżył rząd węgierski o wspieranie separatyzmu na Zakarpaciu. Wczoraj bowiem (11. października) władze w Budapeszcie ogłosiły zamiar przeprowadzenia akcji o wiele mówiącej nazwie „Samookreślenie dla Zakarpacia”. Ma się ona odbyć w najbliższy piątek (tj. 13. października).

Jest to kolejne uderzenie w Ukrainę ze strony Węgier, następujące po ogłoszeniu przez Kijów reform edukacyjnych, radykalnie ograniczających nauczanie w językach mniejszości narodowych. Wczoraj ogłoszono gotowość żądania sankcji na forum UE, jeśli ustawy nie zostaną cofnięte. Jeszcze wcześniej Budapeszt zagroził rewizją umowy stowarzyszeniowej Ukrainy z UE.

(Na podst. lenta.ru, inf. własne)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

21 thoughts on “Węgrzy rozpoczęli rozbiór Ukrainy , odbierają swoje zakarpacie !!

  1. Biblijne przekazy zawierają wiedzę ale trzeba umieć je czytać i kojarzyć z obecnymi wydarzeniami. Na naszych oczach dzieją się Wielkie Rzeczy.

 1. Pamiętacie sprawę „Polaka-cebulaka” , co podpalił las z Czarnogórze ??? … A tak to było naprawdę : to dyspozytorka kazała mu rozpalić ognisko, żeby mogli go znaleźć , a zrobiono z niego prawie terrorystę 🙁
  A MSZ nie udziela informacji , bo niby ów „przestępca ” sobie tego nie życzy – a rodzina chce nagłośnić, jak się tylko da !!!
  Zresztą sami obejrzyjcie … od 17 min 🙁 🙁 🙁

  1. Panie Waszczykowski Panie Ziobro do dzieła zacznijcie bronić Polaków za granicą którym dzieje się krzywda.Pan Damian wykonywa polecenie służb ratowniczych rozpal ognisko to one ponoszą winę za pożar to osoba dowodząca akcją powinna odpowiadać za szkody to ona wydała polecenie to wina służb specjalnych Serbii a nie Polaka.

 2. Rumuni też są wk….. na upainców.
  Węgrzy ostro się sprzeciwili, jedynie polskie rządowe kundelki są cicho i udają iz nic się nie stało…

  1. polityka wschodnia Rządu jest zła doprowadzi że banderowcy zrobią Polakom Wołyń dwa na terytorium Polski.Polska powinna wystąpić o okręg lwów i inne ziemie obecnej Ukrainy które należały do Państwa Polskiego utworzyć Okręg Autonomiczny na początek przeprowadzić plebiscyt .Należy mówić o zbrodniach OUN UPA SS Galaizen m i n dokonywanych na Polakach przynosi to efekty denerwują się Ukraińcy Banderowcy ze Z W U W P bo mówimy prawdę o szowinizmie Ukraińskim .Mówiący prawdę o zbrodniach szowinistów Ukraińskich nazywani są „ruskimi agentami”.Należy też piętnować postawę duchownych Cerkwi greko-katolickiej którzy popierali szowinizm ukraiński m i n Szeptyckiego itd ,do dzisiaj tj do 2017.

   1. Gdyby Rządzili PO PSL Nowoczesna to obok Ukraińców byli by Syryjczycy Murzyni itp oraz Neo-marksizm ideologia gender Polski i Polaków wcale by nie było.W kwestiach gospodarczych P I S jest socjalistyczny ..Gdyby rządziła Koalicja PO Razem Nowoczesna PSL to by ABW nachodziło niezależne Telewizje ,dzienniki ,miesięczniki wszyscy którzy mówią prawdę oraz następowały aresztowania niewygodnych dla władzy dziennikarzy,manifestacje anty-systemowe byłby by tłumione przez oddziały Prewencji Policji.Jak na razie nie ma siły która by wystawiła niezależnych Polityków Kukiż 15 to nie żadni anty-system tylko umiarkowana opozycja.P I S jaki jest każdy widzi.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: