NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

transmisja na żywo !! STARCIA NA POLSKO UKRAIŃSKIEJ GRANICY !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

LINK WEJŚCIOWY

 

 

 

 

 

 

SKANDAL USARMY NIE POMOZE POLAKOM OFIARĄ HURAGANU IRMA BO SĄ POLAKAMI !!! OTO SOJUSZNIK

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

51 thoughts on “transmisja na żywo !! STARCIA NA POLSKO UKRAIŃSKIEJ GRANICY !

 1. sakaszwili znalazl zydoskiego sponsora i prowokuje lub fsb tylko dlaczego pis dalej jak PO nie wznawia poboru do wojska?

  1. sakaszwili znalazl zydoskiego sponsora i prowokuje lub fsb tylko dlaczego pis dalej jak PO nie wznawia poboru do wojska?,,

 2. A w jakiej to jest miejscowości ? Wszyscy mówią o zgromadzonych a nikt nie mówi o miejscowości .
  Mozna bylo się tego spodziewać , za dlugo nie bylo wojny wiec musi cos wybuchnąć . A to ze polacy ufaja ukraincom to inna sprawa . Za głupotę zapłacą zwykli ludzie i biedni .

  1. tak w ogóle, to jak ma się pierdolenie tych wszystkich pajaców TV do tego fajnego disco polo (26 276 781 wyświetleń) moment
   https://youtu.be/Tb1NY0IByTw
   Chujecki musie się przebranżowić z tych ballad warszwskich i przemówić do ludzi :Phi . tylko czekać jak łysy z siwym zacznie napierdalać 😀 55

   hahahahahah. pierdoli godzinami o wykładach i bogach, a tu, pioseneczka taka i zabija jego staty 😛

   … ja się pytam ludzi kto zna Kowalskiego, Brauna, Miedlara itepe – NIKT !

  1. Wygląda , jak wjazd tryumfalny ??? O co tu chodzi ??? … I ja dobrze słyszę ok. – 5 min , że Polacy zawsze będą za Ukrainą ??? … Nie podoba mi się to wszystko 🙁 🙁 🙁

   1. 🙂 dobrze słyszysz, tak mówi. Pewno takie gwarancje dostał w Warszawie, czyli coś CIA może będzie próbowało przemeblowywać na upadlinie , a on ma być uwiarygodnieniem troski panów i władców o rozwój demokracji. Oni z piękną Julą do tej pory za bardzo się nie kochali, aż do teraz.

    1. Jak blokują filmiki o Szakszwilim Pięknej Julii na pewno usrael szykuje zmiany polityczne na Ukrainie.Ukraina Niemcy Rosja to nasi wrogowie,Ukraina to wrzód który należy wyciąć podzielić.Dla Polski najlepszym rozwiązaniem słaba Ukraina.USA Wlk Brytania Francja to nie są nasi przyjaciele.”prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie' „wśród przyjaciół wilki zająca zjadły”.Do chłaków należy strzelać po zrobią nam rzeź w Polsce.25% Ukraińców to banderowcy .którzy przybyli na zaproszenie Rządu do Polski.

    2. Jest wrzesień,po żniwach…sytuacja podobna do tej w 1939 roku…znowu Polska ma żałosnych sojuszników,znowu naiwnie co niektórzy wierzą,że można liczyć na poparcie i można sobie powywijać szabelką….zero politycznej mądrości,zero znajomości historii….tylko głupota i nic wiecej…..

     1. To USA WLK Brytania i Francja nie są naszymi sojusznikami .W polityce nie ma sentymentów są interesy wielkich mocarstw ,Józef Piłsudzki o partiach politycznych „im szczać kury prowadzać a nie politykę robić”Partie Polityczne to ku*wy .

      1. Ależ ja wiem o tym….ale wierzyć,że Usa ,czy Ukraina ,sa naszymi przyjaciółmi,to kretynizm….nie było mnie na swiecie w 1939 roku ,ale mam takie uczucie,że sytuacja jest podobna….czuje się w tym jesiennym powietrzu ,nadchodzącą grozę,jakieś dziwne przeczucie,że może to ostatnia taka spokojna jesień…przynajmniej ja tak czuję,chociaż jestem niepoprawną optymistką….

   1. jest blokada bo filmiki usuwają bądź blokują dostęp ale ludzie na nowo umieszczają .Pan Jabłonowski i Telewizja Narodowa zamieścili na swojej stronie informację o kanale Jack Cealib

 3. Co do zachowania usmańskich sojuszników, to wcale się nie zdziwiłam, oni nigdy nie byli skłonni do pomocy. W Wietnamie zostawili nawet własne dzieci , choć wiedzieli co im grozi ! Dla porównania… rok 2015- Jemen, Rosjanie ewakuują swoich a przy okazji zabierają polskie rodziny . Jak się chce to można ! Wtedy chyba nawet Chińczycy też jakąś grupkę naszych też ewakuowali.

  1. Właśnie się dowiedziałem ,że Azow przekroczył polską granice na pewien moment w trakcie szczytowego momentu.
   A naszym miesiącznice w głowie.
   Dali by już ku*wa spokój tym duszom smoleńskim.

  1. No i grozi , że poprowadzi marsz na Kijów ! Może być „cieplutko” , chyba że wcześniej „popełni samobójstwo”, lub przydarzy mu się wypadek.

   1. Niech sobie Kijów sam Zdobywa pachołek Usraela Polscy Patrioci nie będą umierać ku*wy banderowskie. które Polkom w Krakowie rozcieli brzuchy

 4. prawy pl podaje że czterech cudzoziemców dnia 4 września przekroczyło nielegalnie granicę Polski znajdowali się w naczepie TIRA kierowca zawiadomił Policję.

 5. Do chałaków pie*dolonych należy strzelać Gdzie oddział Prewencji Policji ? Szakaszwilego odstawić do Gruzji

 6. Właśnie przed chwilą przeczytałem informacje, że nad Floryde nadciąga huragan ,który może uszkodzić 3 elektrownie atomowe.
  Nawet nie chce myśleć o skutkach.

 7. To jakiś ku*wa cyrk co się na tej granicy dzieje.Gdzie jest polskie wojsko i policja.Ja prdl, gdzie ja mieszkam.

   1. To jest skandal. Gdzie polskie wojsko, gdzie nasza policja?Moim zdaniem to Błaszczak do dymisji! A nasz rzont co na to? Co chcą pokazać, że są za banderlandem?

 8. Mizia , i znowu wychodzi na Twoje … kiedy tu przyjechał Saakaszwili ??? Pisałeś o tym 🙁 Wygląda na to, że jak już go wpuściliśmy , to już stąd nigdzie nie wyjedzie ??? A teraz co za prowokację urządza ??? Nie chcą go tam , tak naprawdę to nie ma żadnych dokumentów ( chyba, że Polska mu dała obywatelstwo ??? ) , to gdzie i po co się pcha ??? Bardzo brzydko to o nim świadczy 🙁 🙁 🙁

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: