DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PIS ODDAJE WŁADZĘ , USA WYCOFUJE ZBROJENIE ISIS W SYRII , WDRAŻA ZBROJENIE BANDEROWSKIEJ UKRAINY.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Witam jak widać PiS wykonał kolejny manewr mający na celu oddanie władzy poprzez przyśpieszone wybory , taki sam jak w roku 2007 sytuacja bliżniaczo podobna PREZYDENT Z PIS PREMIER Z PIS dziś też PREZYDENT Z PIS PREMIER Z PIS + WIĘKSZOŚĆ PARLAMENTARNA … MAX DO JESIENI WYBORY !!

nie będę tego tłumaczył analizy dla czego PIS oddał władzę w roku 2007 dostępne w internecie , zmieńcie sobie datę z 2007 na 2017 rok i kilka nazwisk i będziecie mieli opis tego co stanie sie za kilka miesięcy a być może tygodni bo P.O KOD PETRU WCALE NIE SKŁAŁDAJĄ BRONI w ręcz przeciwnie teraz po vecie prezia dopiero zobaczycie …..

ALE JA NIE O TYM DZISIAJ PATRZCIE CO WAM UMKNĘŁO PRZEZ TE KILKA DNI ZAMIESZANIA W POLSCE

PO KOLEI INFORMACJE PRASOWE

1

CIA przestanie dozbrajać „rebeliantów” w Syrii

Amerykański prezydent Donald Trump wydał decyzję o zakończeniu programu dozbrajania oraz szkolenia „rebeliantów” występujących w Syrii przeciwko wojskom rządowym, czym zajmowała się od 2013 roku agencja wywiadowcza CIA. Przedstawiciele administracji Stanów Zjednoczonych nie ukrywają, że jest to element ocieplania ich stosunków z Rosją, a samo wsparcie od czasu rosyjskiego zaangażowania w syryjski konflikt nie było skuteczne.

Trump miał według medialnych doniesień podjąć swoją decyzję po konsultacjach z szefem Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) Mikem Pompeo oraz prezydenckim doradcą ds. bezpieczeństwa, Herbertem McMasterem. Rozmowy odbyły się jeszcze przed spotkaniem amerykańskiego prezydenta z jego rosyjskim odpowiednikiem, Władimirem Putinem, które odbyło się 7 lipca przy okazji szczytu państw G20 w niemieckim Hamburgu.

Głównym motywem decyzji o zwieszeniu pomocy dla „umiarkowanej opozycji” w Syrii ma być chęć poprawy stosunków pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Federacją Rosyjską, a także nieskuteczność całego programu, mającego nie przynosić żadnych skutków od ponad dwóch lat. To właśnie wtedy w syryjski konflikt zaangażowała się Rosja, która wysłała do Syrii swoje wojska oraz udzielała pomocy militarnej rządowi Syryjskiej Republiki Arabskiej.

Już wcześniej Trump twierdził, że doskonałym przykładem rosyjsko-amerykańskiej współpracy jest rozejm w południowych rejonach Syrii, gdzie szczególnie przy granicy z Królestwem Jordanii wciąż operują siły „rebeliantów” przeciwnych rządom syryjskiego prezydenta Baszara al-Assada. Amerykanie będą jednak dalej wspierać chociażby Kurdów walczących z Państwem Islamskim, bo priorytetem dla Ameryki ma być od teraz walka z ekstremistami.

 bbc.co.uk, rt.com.

2

USA rozważają wysłanie broni na Ukrainę

Nowy specjalny przedstawiciel USA ds. Ukrainy Kurt Volker powiedział w wywiadzie dla BBC, że jego kraj „intensywnie rozważa” pomysł dostarczenia na Ukrainę broni, w tym przeciwczołgowej, w celu wsparcia sił rządowych w walce z prorosyjskimi separatystami.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-usa-rozwazaja-wyslanie-broni-na-ukraine,nId,2420999#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

3

Rosyjskie dywizje gotowe do ofensywy? Kijów ostrzega

Ukraińskie władze alarmują o zwiększonej aktywności wojsk Rosji w pobliżu z ich granicą. Kijów informuje o rozmieszczeniu trzech dywizji piechoty zmotoryzowanej przeznaczonych do szybkiej ofensywy.

O ruchach rosyjskich wojsk poinformował w rozmowie z ukraińską tekewizją szef sztabu generalnego sił zbrojnych Ukrainy Wiktor Mużenko. Z ustaleń ukraińskiego wywiadu wynika, że Rosjanie zdecydowali się przerzucić na tereny przygraniczne 144 dywizję ze Smoleńska, 150 dywizję z Nowoczerkaska (w obwodzie rostowskim) oraz jednostkę, która na co dzień stacjonuje w Wałujkach (w obwodzie biełogrodzkim).

Zdaniem Mużenki to znaczące wzmocnienie sił Rosji w pobliżu granicy z Ukrainą, tym bardziej, że sprzęt, którymi dysponują trzy dywizje sugeruje, że są one przeznaczone do przeprowadzenia szybkiej ofensywy.

https://wiadomosci.wp.pl/rosyjskie-dywizje-gotowe-do-ofensywy-kijow-ostrzega-6147703563720833a

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

84 thoughts on “PIS ODDAJE WŁADZĘ , USA WYCOFUJE ZBROJENIE ISIS W SYRII , WDRAŻA ZBROJENIE BANDEROWSKIEJ UKRAINY.

 1. Co by było gdyby nie było rządu? Żadnego.
  Zamiast rządu i parlamentu np. Rada Mędrców, nie potrzeba wielu, 12 myślących dla dobra Polski i Polaków.

 2. /kontra-i-to-od-zaraz/

  Czy dzisiaj powinniśmy, jak co roku, czekać do 10 listopada, by zademonstrować naszą prawdziwą jedność i siłę we wspólnym marszu?

  Moment jest specjalny. Opozycja zawłaszcza nasze symbole. Powołują się na Solidarność. Śpiewają “Mury” Jacka Kaczmarskiego. Kłamliwie określają siebie reprezentantami narodu. I taki przekaz idzie w świat! Dla Niemca, Szweda, Francuza, Amerykanina to demonstrują polscy obywatele.
  A my siedzimy cicho i czekamy, Bóg wie na co.

  Panie przewodniczący Solidarności Piotrze Duda! To wasze demonstracje zawsze wskazywały prawdziwie czego chce naród.
  Powiedział pan pewnego razu: – “Gdy my wyjdziemy na ulice, to przykryjemy ich czapkami!”. Mając na myśli ubecję, fircyków z KOD-u i pseudo obywateli.
  Czy właśnie dzisiaj nie jest właściwy moment, by to przykrywanie czapkami zrealizować? I proszę zauważyć, co powiedzą w CNN, BBC, czy ARD, jak pokażą tłumy Solidarności popierające rząd.
  I nie tylko związkowcy pójdą z wami. Tysiące Polaków czeka z niecierpliwością, by znowu ktoś ich poprowadził. I to już nie Wałęsa, nie Frasyniuk, czy Kijowski. I na pewno nie Schetyna, czy Petru.

  Można by się zastanowić, czy 15 sierpnia, w święto państwowe i kościelne, dzień Wniebowzięcia Maryi Panny i Święto Wojska Polskiego, Polacy nie powinni pójść razem we wielkiej demonstracji popierającej działania władzy, by ponownie zaznaczyć prawidłowość swojej wyborczej decyzji.

  By po dwóch latach od wyborów, potwierdzić, że nadal uważają, że ich decyzja była słuszna, że władza realizuje to, do czego się zobowiązała, a my nadal popieramy nasz wybór.

  http://www.wyszperane.info/2017/07/25/kontra-i-to-od-zaraz/

  1. To w tamtych mendiach powiedzą : ” oto jeszcze większe protesty !! … miliony na ulicach nienawidzą PiS !!! ” … albo zamilczą te wiece 🙁 🙁 🙁

  2. Mam poważne wątpliwości czy Polacy popierają wybór obecnej władzy. To nie jest władza o jaką nam szło, wybrani zostali aby odsunąć złodziejskie PO. Mieliśmy nadzieję, że złodziejstwo zostanie ukarane jednak tak się nie stało. PIS to miernota.
   Niestety na scenie politycznej nie ma żadnego ugrupowania za którym poszlibyśmy w dym.

 3. lepperowi zrobili sex aferę i korupcje , jakieś działki A TU JUZ MACIE TO
  informuje redakcja popularnego na prawicy tygodnika „Do Rzeczy”, Centralne Biuro Antykorupcyjne weszło dziś do… resortu Antoniego Macierewicza. W Ministerstwie Obrony Narodowej a

    1. co się oburzasz? teraz wiadomo – weszli, sprawdzili dokumentację i wyszli, nic się nie stało, pewnie był donos i musieli sprawdzić

  1. Nie siej paniki. Polacy to nie Ukraińcy, w nas nie ma sadyzmu i ten plan spalił na panewce.
   Panie Soros szkoda kasy, NAS nawet zamach smoleński nie ruszył (do ataku), aż tacy głupi nie jesteśmy, komuniści dali nam wykształcenie, nie jesteśmy analfabetami i mamy instynkt samozachowawczy.

  2. Dawno to krakałam, że banderowcy, to V kolumna 🙁 🙁 🙁 PiS musi ich powywalać 🙁 🙁 🙁

      1. Anno. To ukrainscy majdaniarze teraz podkopuja pod pisem. Pis zostal zaslepiony przez nienawisc do Rosji ich poparl, tylko po to zeby Putinowi zrobic na zlosc. Ale te psy, nawet bedac ru*hane od tylu przez Putina, z nienawisci do Polakow beda Polske (tutaj oni Polske widza jako pis) podgryzac. Ukry to zwierzeta. Z nimi trzeba jak ze zwierzetami. Bynajmniej, nie wpuszczac do miast. A jak sie nie da ucywilizowac to uspic albo na karme dla innych zwierzątek. 😉

 4. Rosyjskie dywizje gotowe do ofensywy? Kijów ostrzega

  no niestety kiedys w koncu dojdzie do wojny taki mamy chory swiat masoni chca depopulacji

 5. mam pytanie do KODofili i najjaśniejszej kasty (tu przyklękam i spuszczam pokornie głowę)- gdzie w polskiej konstytucji i w którym miejscu jest mowa o najjaśniejszej i najwyższej kaście ?? bo ja myślałam, że w konstytucji kt. rzekomo bronią, jest mowa o równości wszystkich w Polsce ??
  Drugie pytanie – skoro są tak świetnie zorganizowani i skuteczni, to dlaczego nie pojadą do berlina protestować przeciwko używaniu w niemieckich mendiach terminu „”polskie obozy koncentracyjne”” ??
  trzecie pytanie- dlaczego nie pojadą do berlina rozrabiać (tak jak teraz w Polsce) aby niemcy zapłaciły nam odszkodowania za zniszczenia wojenne, zbrodnie, sadyzm itp. itd. – czyżby kodowcy się bali ??

 6. CIA tak łatwo z Syrii nie zrezygnuje, o tylko makijaż przed wyjściem z „ofertą” nie do odrzucenia .
  Stany Zjednoczone rozważają długoterminową obecność w Syrii. Dowodem mają być ujawnione przez niemiecki „Bild” satelitarne zdjęcia amerykańskiej bazy w kraju Baszszara al-Asada. Nie widać jej na żadnych oficjalnych mapach w internecie. Amerykanie milczą, Syria i Turcja wyrażają oburzenie, a zdjęcia pokazują, że USA dysponują potężną wojskową fortecą, którą stale rozbudowują.
  Dostarczenie na upadlinę (jak oni określają) bardziej śmiercionośnej broni, ma na celu zaognienie konfliktu i zmuszenie do pewnych ustępstw Rosji, być może nawet w Syrii, gdzie już zrobili nawet plan eksploatacji pól roponośnych przez międzynarodowe (czytać usraelskie) koncerny .
  Może to mieć również związek z wystąpieniem Asada o reparacje wojenne wobec usa i nato jako niemających akceptacji rządu Syrii uczestników wojny.

  1. Ameryka musi mieć ropę, duuużo ropy, jeszcze więcej. Biedne te kraje co mają ropę, Ameryka im nie odpuści. Ja nie mam ropy ani nic i mam święty, błogi spokój 🙂

 7. „– Nie wierzcie w te bzdury, że reforma potrzebna, ale „inna”. Dokładnie tak samo było w Polsce z dekomunizacją, lustracją, ustawą reprywatyzacyjną etc. Zawsze mówili, że reforma potrzebna „ale nie taka”, „ale za szybko” etc. W warunkach medialnych jakich funkcjonujemy nigdy nie będzie fundamentalnej reformy naruszającej interesy „oligarchii III RP” – przeciwko której nie będzie protestów. Będą zawsze”. – napisał Jaki na Facebooku i ma w 100% rację !!! Każda zmiana jaka ograniczałaby zdobycze oligarchów III RP, będzie skazana na pożarcie!! Ale z drugiej strony…. tak popie…lony naród jak nasz, nadaje się tylko na rabów !! Indianie dostali chociaż świecidełka i wodę ognistą, a nasze pospólstwo dostanie jeszcze cięższy kajdan niż ma !!!

  1. Więc, ponieważ, jeśli protesty organizuje kod, pis, po…itp. to oznacza, że oni bronią swoich oligarchicznych interesów pod pozorem obrony naszych, obywateli. Natomiast nasze, oddolne protesty, także w internecie nie są bagatelizowane ale analizowane; co nas boli to nam zafundują w eleganckim wydaniu.
   Naród jest masą, która czeka na właściwego przywódcę. Nie ma przywódcy – naród zajmuje się swoimi sprawami. Naród zawsze ma rację bo „głos ludu głosem Boga”.

   1. Kto nie rozumie co napisałam, proszę spytać.
    Wroga nie należy lekceważyć ale przejrzeć jego złe zamiary.
    Prosty przykład z życia a propos „głosu ludu”; wprowadzono na paczkach papierosów obrzydliwe zdjęcia, ciężko chorych ludzi, nawet zmarłych więc głos ludu zainspirował produkcję etui na paczki. HA! Ja wierzę w nasz (polski) Naród.

  1. czy obozy fema to myśl zwyrodniałych iluminiati tych skurwysónów mormonów czy jak tam oni maja ???? i te obozy sa dla nas i będa nas palić w piecach onie sa pojebani

   1. nie mormoni tylko te drugie zniweczałe kurwy co 23 stopień to islam jak oni mają zawsze zapominam najwidoczniej nnic nie znacza i sieja spoustoszenie kurwy zdewociałe

  1. Niby co zrealizował? PAD użył veta ale ustawę o sądownictwie to ma urodzić za dwa miesiące, nie wiemy co w niej będzie. Jeśli ma to wpływ na ustanie protestów w Sejmie i pod to dzięki ale my nie trzęśliśmy się ze strachu tylko śmialiśmy się z durni. Może właśnie wyczuli, że nas nie wciągną w majdan bis i sprytnie wycofali się za pośrednictwem PAD.

   1. Mój punkt widzenia to mój punkt siedzenia; za PO było mi i mi podobnym coraz gorzej i za PiS jest nam coraz gorzej.
    Komuś się polepszyło?

      1. Też mnie PiS wnerwia …. ale „szanuj szefa swego – możesz mieć gorszego” 😉 😛 … Nie wyobrażam sobie , że pO wraca do władzy 🙁 🙁 🙁

       1. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, zwłaszcza na szczeblu władzy. Każda decyzja musi być wyważona i obejrzana z wielu punktów widzenia, To trudne zadanie, bo jeśli nie godzi w jednego obywatela bezpośrednio to może w kogoś z bliskich a to rzutuje na opinię o władzy.
        Jeśli szef Cię wnerwia to – trzeba zmienić szefa 🙂

       2. Dlatego nie chciałabym wcześniejszych wyborów , bo NFP musi mieć trochę czasu , żeby się przygotować do wyborów … na razie to świeżynka 🙁 🙁 🙁

  1. W TO ŻE POGRÓŻKI ZDRAJCÓW O TYM ZE ROZLICZA PIS …… WIERZĘ ŚWIECIE
   NATOMIAST W TO ZE PIS ROZLICZY AFERZYSTÓW Z PO, PSL NIE WIERZYŁEM NIGDY

   1. heheh Pan Prezydent Andrzej Duda zawetował???? to nie jest takie proste pamiętajcie trzeba wybrać dobro a nie zło co się stało bo nie w temacie jestem oni wiedzą co robią spokojnie nie będzie islamu w Polsce oni chcą wszystkich pogodzić nie szukają winnych nie osądzają są religijni mówię o pis tak trzeba załatwić pewne sprawy zobaczymy lub nie zobaczymy co będzie bo tylko ludzie i aż

   2. czy usa wycofuje zbrojenbie w syrii a co oni ja zbrojili???? co to za brednie albo przecinku brak Mizia co ty pierdolisz
    ????? komu pis władze oddaje???? TO JEST MANIPULACJA mIZIA WEŹ ZROZUM SAM BYŁES URZĘDNIKIEM PAŃSTWOWYM TO JEST MANIPULACJA LUDZIE ZEJDŻŹCIE NA ZIEMI Ę

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: