DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

SZOK ! BANDEROWCY Z PUŁKU AZOV WPROWADZILI DO TRADYCJI PUŁKU KULT SZATANA !! info agencyjne

COŚ WAM PRZYPOMNĘ NAJPIERW .. PAMIĘTACIE FILMIK NA Y.T GDZIE BANDEROWCY Z AZOWA UKRZYŻOWALI JEŃCA UKRAIŃCA Z DONBASU I ŻYWCEM GO SPALILI .. NA KRZYŻU DOKŁADNEJ KOPII KRZYŻA JEZUSA …. CZYLI DOKONALI SPALENIA KRZYŻA WRAZ Z ŻYWYM CZŁOWIEKIEM

za zamieszczenie na moim kanale tego nagrania dostałem 2 ostrzeżenia i blokadę zamieszczania filmów na 2 tygodnie 

 

DZIŚ JEST ZATEM JASNE ŻE BYŁA TO OFIARA DLA SZATANA TAK TAK … OFIARA Z CZŁOWIEKA I SPROFANOWANIE KRZYŻA PRZY JENNEJ OKAZJI .. JEŚLI KTOŚ TEGO NIE KOJARZY DZIŚ JEST …

A TERAZ  materiał agencyjny

Członkowie ukraińskiego pułku specjalnego „Azow” oficjalnie poinformowali, że z okazji rocznicy zwycięstwa księcia kijowskiego Światosława I nad Chazarami w 965 r. w bazach pułku odbyły się bardzo specyficzne uroczystości.

– To wielkie zwycięstwo nad państwem żydowskim jest jednym z najbardziej znaczących wydarzeń słowiańskiej i światowej historii. (…). Niezwyciężony duch i broń potomków Peruna zniszczyły pasożytniczy system. Możemy przedstawić wiele podobieństw to dzisiejszych wydarzeń – powiedział „Mosze”, oficer pułku Azow.

Z kolei „Kirt”, dowódca 2 batalionu pułku „Azow”, stwierdził, że siła każdej armii to „wspaniałe tradycje wojenne”. – Niestety, nasze tradycje przez wiele stuleci  zdegenerowały się – oznajmił, czyniąc w ten sposób aluzję do chrześcijaństwa. Wyjaśnił, iż członkowie „Azowa” chcą zapoczątkować u siebie nową tradycję. Dlatego ustawili drewniany posąg Peruna, „patrona wszystkich Słowian, a szczególnie żołnierzy”. – Perun będzie bronił naszego garnizonu. – powiedział.

 

W bazie Ursuf na początku lipca odprawiono „rytuał” ustanowienia „sanktuarium” Peruna. Każdy oddział dostarczył sztylety potrzebne do obrzędów. Wznoszono także modły do pogańskiego bóstwa. Przedstawiciele „Azowa” zapowiadają, że w tym „świętym miejscu” będzie odbywać się „święcenie broni” przed misjami bojowymi.

Nie jest to pierwszy posąg Peruna ustawiony przez „azowców”. W czerwcu ubiegłego roku w bazie pułku pod Mariupolem miało miejsce podobne wydarzenie. Wówczas także ustawiono tam posąg tego bóstwa i założono „sanktuarium”.

Źródło: kresy.pl

http://xportal.pl/?p=29767

NO TO SYTUACJA JEST JASNA MACIE NEOPOGAN U NEOBANDEROWCÓW FASZYSTÓW

COŚ WAM TO NIE PRZYPOMINA … PRAKTYKI WIERCHUSZKI SS NIEMIECKICH .. TAM CZCZONO BÓSTWA GERMAŃSKICH POGAN … PRAWDA … WRIL

44 thoughts on “SZOK ! BANDEROWCY Z PUŁKU AZOV WPROWADZILI DO TRADYCJI PUŁKU KULT SZATANA !! info agencyjne

 1. jak nazisci i faszysdci przygarneli SLOWIANSKA SWASTYKE symbol – galaktyki? drogi mlecznej?
  tak teraz jakies rezuny UPA biora SLOWIANSKIEGO PERUNA za bustwo- mam nadzieje ze jak juz wroci to pozamiata to wszystko jednym tchnieniem

 2. I tak jest jak mowisz. Mialem do czynienia z Ukraincem. Deklarowal sie jako antybanderowiec. Po jakims czasie kiedy mu nie szlo zawodowo skumal sie ze Zw.Ukr. w Polsce. I pewnego dnia tlumaczy mi /z przekonaniem/, co mu mowi jego pop… „Ty sie nie martw o naszych na froncie, oni dla siebie dobrzy. Tam tych z Kijowa, to morduja Czeczency, a tych z Luganska to Polacy”. I taka ku…wa ich mac uczciwosc. Kontakt zerwalem natychmiast.

 3. Czytaliscie pewnie o dzisiejszym ‚niedoszlym’ incydencie pod ambasada RP w Kijowie (?). SBU zatrzymala 29 ‚kibicow’ uzbrojonych m.in. w noze, chcacych spalic na szubienicy kukle symbolizujaca Polaka. Oficjalnie -prowokacja GRU. (Oczywiscie smiech na sali…).
  Tak, problem narasta juz piramidalnie. Moja propozycja dla mlodych z przygranicza – idzcie na przeszkolenie do WOT. Wprawdzie na dzis wszystkie ich Azowy nie maja startu do naszej armii, ale jakby co… Trzeba bedzie -jak zawsze- poczekac na te ‚kawalerie’ niczym nasze Orleta we Lwowie.
  Najwazniejsze teraz moim zdaniem, to mowic otwarcie w swoim srodowisku o tym problemie. W tym temacie nie ma miejsca na przyslowiowa ‚polska goscinnosc’. Rozmowa z Ukraincem powinna najdalej od drugiego zdania, byc pytaniem o jego podejscie do banderyzmu. Ja tak robie, kiedy w kraju spotykam Ukrainca. Trzeba byc milosiernym dla blizniego i bezkompromisowym dla wroga. Musimy odwaznie w realu glosno o tym mowic. Mamy rzad ktory jednak probuje sluchac co maluczkich boli.. Poza tym, banderowcy sami swoimi dzialaniami na Ukrainie, dadza asumpt do odpowiednich dzialan naszego rzadu. I dlatego musimy dzialac jak dzialamy przeciw nachodzcom islamskim.

  P.S.
  Kiedy widze ten kurewski azow to krew mnie zalewa, poznaje cale nasze polskie osobiste wyposazenie zolnierza. Nie tylko kamizelki, szelki i w 80% mundury polowe… Rozpierdala mnie, ze nosza nasze helmy.

 4. Co do tego kanału z wylęgarnia niemieckich młodych antypolskich nazistów,to pod Mizii wstawiłem te linki i co się okazało…
  Okazało się ,że jakiś tępy debil poszedł na ten kanał i zapytał się bezpośrednio, nie patrząc chyba nawet na komentarze i na filmy ,czy ten kanał jest kryptonazistowski :)))))))))))))))))))))).

  Nie wiem jak wielu ludzi nam wrogowie wymordowali dokładnie,ale to chyba najgłupsza rzecz jaką od dawna widziałem na youtubie.
  Do tego idiota jeszcze napisał,że ,,pozdrawia z Polski” po tym jak się okazało ,że dla wytłumienia sytuacji admin napisał iż jest to kanał ,,Pan-Germański ,który skupia ludzi przebudzonych z powodu tego co dzieje się w Niemczech”.

  CZEMU MAMY TAKICH DEBILIIIIIIIIIIIIIIIII

 5. Niestety, gdy „rozum śpi, budzą się demony” . A rozum u większości śpi bardzo głębokim snem !!!
  Upadlincy nie znajdą swojej tożsamości, bo jej po prostu nie mają ! a geny zdziczałych przodków robią swoje. Pokazali na co ich stać w Odessie!!!! i nawet orły w zoo Janukowycza ukrzyżowali !!

 6. nie dam rady tego obejrzeć nawet nie wiem czy można oglądać takie rzeczy poważna sprawa

 7. Tu ~Lech mówi, że się Niemcy renazyfikują , tu banderowcy się poganizują … przecież My jesteśmy w kleszczach !!! 🙁 🙁 🙁 Za to wpuszczanie tutaj banderowców to cały PiS powinien siedzieć w pierdlu 🙁 🙁 🙁 … I coś mi się wydaje, że jeszcze Rosję będziemy na kolanach błagać , żeby Nam pomogli ??? 🙁 🙁 🙁

  1. Narazie to u nich się rozwija powoli,ale ludzie poprzez to,ze doświadczają takiego zdziczenia tam , siadają na komputer i szukają prawdy.Podstawia im się coś co może ich wyciągnąć z tzw. poczucia winy i hej! znowu hajlujemy naszemu wodzowi!
   Także robi sięniebezpiczenie.Należy brać pod uwage to ,że z każdym dniem przybywa sympatyków Hitlera,szczególnie ,że pojawia się coraz więcej fałszywych materiałow.

   Dla znających angielski polecam serie propagandowych filmów nakręcoych przez jakiegoś Amerykanina ,który przedstawia wojne z perpektywy niemieckiej(nazistowskiej). Seria filmów nazywa się ,,The Greatest Story Never Told”.Napisałem Jabłonowskiem żeby zajął się tym filmem bo widze ,że coraz więcej ludzi na świecie go ogląda.Film ma wiele wątków dotyczących Polski i UWAGA według tego filmu Polacy mordowali mniejszośc niemiecką w Gdańsku i okoliach a także w ,,Bromberg” czyli w Bydgoszcz. Prawda jest taka ,że jedyne incydent które miały miejsce zdarzyły się w Bydgoszczy i były związane z działaniem V kolumny niemieckiej w mieście. Wszystko to miało miejsce 3 września a w tym gadzinowym materiale mówią ,że przed.
   Nikt jeszcze tego gówna nie tłumaczył na polski ,ale jeżeli Mizia czy kto inny byłby tym zainteresowany to ja chętnie moge wszystko przetłumaczyć i dzięki temu do szerszego grona Polaków mogłoby dotrzeć jak właściwie się bronić przed taką propagandą.

 8. i gdzie ytube dlaczego tego nie blokują czy zablokowali a Panie Mizia czy w pana sprawie nie ma jakiegoś śledztwo dotyczącego tego blogu żeby mi na chałupę nie wjechała antyterrorka

 9. Niemieckie naziolki czczą niejakiego WOTANA,który tak mocno przypomina biblijnego Szatana, że można stosować te nazwy jako zamienniki

  1. Kilka cytatów ze strony joyofsatan…org:
   Satanizm poprzedza wszystkie religie abrachamiczne.
   Szatan (inaczej Wotan, Ptah, Enki) jest prawdziwą istotą humanoidalną,
   który jako pierwszy we wszechświecie osiągnął oświecenie i nieśmiertelność.
   JHVH jest myślotworem, istotą sztuczną.
   Bogowie pogańscy zostali oszkalowani jako demony.
   Szatan nie wymaga od wiernych pieniędzy, jedynie chce, aby się rozwijali duchowo,
   moralnie, i stworzyli uczciwy ład społeczny.
   Szatan nie stworzył zła i jest przeciwny zacofaniu oraz niesprawiedliwości.

     1. cytat :”Współcześni dorośli ludzie, a czytają Testament jak trzysta lat temu – dosłownie. A jeżeli już i litery świadczą o latających talerzach – zaczynają traktować to jako herezję i chowają się do butelki. Nie można na samego siebie powiedzieć tępak. Trzeba zachować twarz. Wierzący jak- nijak. A no tyle lat kretynem przeżyć. Trzeba jeszcze do tego to przyznać!”

    1. Maaaa-rek … co Ty czytasz ??? To jakiś ruski , a może tylko nazwisko zmienił ??? Kolejny wojujący z chrześcijaństwem 🙁 Mi też nie podoba się ST , nawet o tym księdzu powiedziałam i jak próbował mi tłumaczyć, to kategorycznie zapowiedziałam, że już tego do ręki nie wezmę 🙁 Zrozumiał 😉 Nie podoba mi się tamten opis Boga (ten mnie przeraża ) i zupełnie inny duch się wydobywa ze ST , a zupełnie inny z NT 🙂 🙂 PAN JEZUS to chodząca Miłość i chodząca Dobroć 🙂 I mówi o BOGU , który Nas kocha i nawet Nasze wszystkie włosy policzył 🙂 🙂 🙂
     Może i bóg Żydów to był jakiś kosmita , ale nie TEN , o którym PAN JEZUS mówił 🙂 🙂 🙂

     A kto stworzył kosmitów ??? 😉 😛

     1. Llubię , a co tobie nie odpowiada w Starym Testamencie??Przecież Jezus wyraźnie zaznaczył,że koryguje prawo,np:znosi zemste

      1. Ten gniew , ta złość … i rozkazy , aby wszystkich do nogi wybijać … a tych wybijanych to kto niby stworzył ??? 🙁

       1. Llubię ,
        czy ty wogóle rozumiesz cały kontekst tych czystek ,czy wyciągasz tylko pojedyncze rzeczy? Bóg okrelił wyraźnie za co karze ludzi :sodomia, zoofilia, składane ofiar z ludzi, dzieci, bałwany itd.Izrael był jego narzędziem.Bóg uczynił to co uczyni w czasie swojego przyjścia.Unicestwi złych i grzeszników.Kto tego nie rozumie to niech lepiej nie zabiera się za rozumienie tekstów.

       2. Llubię ,
        czy ty wogóle rozumiesz cały kontekst tych czystek ,czy wyciągasz tylko pojedyncze rzeczy? Bóg okrelił wyraźnie za co karze ludzi :sodomia, zoofilia, składane ofiar z ludzi, dzieci, bałwany itd.Izrael był jego narzędziem.Bóg uczynił to co uczyni w czasie swojego przyjścia.Unicestwi złych i grzeszników.Kto tego nie rozumie to niech lepiej nie zabiera się za rozumienie tekstów.

       3. Mauro Biglino…ur. 13 sierpnia 1950 w Turynie, wloski pisarz, historyk, tlumacz j.hebrajskiego i greckiego. W ciagu 30 lat swojej kariery przetlumaczyl na zamowienie wloskiego katolickego wydawnictwa San Paolo 17 ksiag Starego Testamentu, 12 z tych 17 tlumaczen ukazalo sie w postaci ksiazki „I Profeti Minori”, 5 pozostalych ukazalo sie w ksiazce „Cingue Meghillot”. Jego praca polegala na wiernym, doslownym przetlumaczeniu tekstu masoreckiego Kodeksu Leningradzkiego, sprawdzeniu poprawnosci pisowni starohebrajskiej i zgodnosci z nia tekstu greckiego oraz na przeprowadzeniu analizy gramatyczno-etymologicznej poszczegolnych wyrazow. Jego zadaniem bylo jak najwierniejsze oddanie znaczenia slow. Od 2010 roku publikuje wyniki swojej pracy przedstawiajac wersje orginalna tlumaczenia nieskazona cenzura i korekta, ktorym sa poddawane wszystkie, bez wyjatku, tlumaczenia przeznaczone do celow religijnych.

     2. cytat: „Powtarzanie staro-babilońskiego mitu o królu Nimrodzie, królowej Semiramidzie i ich synu Tammusie. Jak również Dionizosie, Bachusie, Mitrze i tak dalej. Ten temat istniał już wiele wieków na Bliskim Wschodzie. Na długo przed chrześcijaństwem. Jedna i ta sama historia opowiedziana jeszcze raz i po nowemu. A nie faktycznie – kultowi słonecznego bóstwa. A przede wszystkim to nie ma nic wspólnego ze Starym Testamentem. Żadnego związku. To są różne historie. Chociaż religia nas „uczy”, że to wszystko to jedno i to samo. Jahwe to Bóg ojciec a Jezus to jego syn. A przecież ludzie w to wierzą nie zadając sobie trudu aby wziąć do ręki Biblię i uważnie przeczytać. Ale motywy wierzących są mi zrozumiałe – już pisałem o tym. Potrzebny jest im Bóg za wszelką cenę! Mają taką formę świadomości. Owcy. Stado potrzebuje pasterza. Owce beczą, a ci krzyczą alleluja i cieszą się przy tym jak dzieci.”

      1. Marek, ale ja to już czytałam, to co mi drugi raz każesz … myślałam, że chociaż coś dodasz od siebie 🙁

       I co ma niby z tego wynikać ??? Że legenda powtórzona ??? A to, że PAN JEZUS uzdrawiał , to też w tamtym micie było ??? A że wskrzeszał też ??? A że wszystkim wybaczał też ??? A że demony wypędzał też ??? A że wystarczyło JEGO szat dotknąć i było się uzdrowionym też ???

       Czytałam uważnie Biblię … i doceniam NT . PAN JEZUS jest tak doskonałą istotą, że tylko BÓG mógł GO stworzyć !!! Oto moje credo … a Ty ani nie musisz się z tym zgadzać, ani rozumieć 😛

       1. wszystko juz bylo Llubie..kult smierci (Jezusa) i „zbawienia” poprzez jedzenie jego ciala (syna czlowieczego) i picie jego krwi tez…teraz nadal odzywiaja sie (kosmici i ludzie) komorkami embrionalnymi, zeby przedluzyc sobie mlodosc i zycie, dlatego tak kwitnie przemysl aborcyjny a owce podtrzymuja energetycznie ten kult przez tzw, wiare…db film obrazujacy powyzsze…

       2. mozna wlaczyc tlumacza google, tylko, ze takie tlumaczenie malo co wnosi…

      2. ~Marek, ~Lech … nie instruujcie mnie tu co do Biblii , bo co przeczytałam, to mi wystarczy 🙁 W ST jest inny Bóg niż w NT i tyle 🙁
       Poczytajcie sobie dokładnie wątek z Sodomą i Gomorą , a konkretnie z Lotem . Przypominam, że Lot , to „ulubieniec” tego Boga. Jak to do niego przyszli aniołowie i przyszli też mężczyźni zaciekawieni owymi gośćmi . I chcieli, żeby Lot im tych gości wydał ( w domyśle chcieli się z nimi „zabawić” ) … i Lot im zaproponował , że im da swoje córki – nie „naruszone” … ale ci córek nie chcieli, tylko się na aniołów uparli . … Ale to i tak nie jest najgorsze … Otóż Lot zwiał z rodziną , a Sodoma i Gomora zostały zniszczone 😉 😛 … I co ??? I córcie Lota nagle doszły do wniosku, że nigdy nie zaznały mężczyzny … „i wchodziły do namiotu ojca” 😉 😛

       … Dziękuję bardzo za ST 😉 😛

       1. Bo go schlały Czy ty wogóle umiesz czytać ? Jezus odnosił się do starego testamentu wiele razy.

       2. Warto też wspomnieć ,że Izraelici mogli miec po kilka żon.W tamtych czasach to po prostu było legalne w oczach Boga.Przestępstwem było cudzołożenie z czyjąś kobietą.

       3. Mizia … ale ja nie kłamię , poczytaj ” I Mojżeszowa rozdział 19 ” 🙁 Mało czytania … może gdzieś tu na necie znajdę, to Ci przekopiuję . … A do ~Lecha … a takie chlanie , że się nie wie, co się robi , to aby też nie grzech ??? Czyli Lot usprawiedliwiony ??? … A potem z tych „dzieci” powstały wieeelkie plemiona … Denerwujecie mnie każdą obroną tych berebojek … nawet ksiądz mnie zrozumiał ( i mi się kłaniał na ulicy z uśmiechem ) … a Wy będziecie tak mięęędlić temat . NIE PRZEKONACIE MNIE I KROPKA !!! 🙁 🙁 🙁

        Aaa , Lech … mogli mieć po kilka żon – ALE NIE CÓREK ZA ŻONY !!! Tffuuu … 🙁

       4. NO WIEM ZE NIE KŁAMIESZ BO CZYTAŁEM BIBLIA TO WIELE OPOWIADAŃ W JEDNEJ OPRAWIE .. SENSACJA PORNO KRTMINAŁ

       5. Mizia, ale te wszystkie ohydne historie są tylko w ST 😛 Tam jest więcej takich „kwiatków” 😉 😛 Jak czytałam, to się za głowę łapałam 😛 … Natomiast NT jest normalny i piękny 🙂 🙂 🙂

       6. Jest wiele wartościowych ksiąg w starym testamencie jak np: ksiega Syrycha i wiele wiele więcej.
        w Biblii jest zaznaczone wyraźnie ,że cóki Lota popełniły przestępstwo.Może faktycznie go czymś odużyły ,ze je nie odróżniał lub nie miał wpływu na o co się dzieje.Nie wiesz jak było bo tłumaczenie nie jest dokładne i szczegółowe.

       7. Taaak wiem, że są też estetyczniejsze wątki , ale nie lubię i już 😉 😛 Psalmy są ładne … i ładnie Bóg Salomonowi nosa utarł … I nie usprawiedliwiaj mi Lota … córki nie znały mężczyzny , baaa , tam w okolicy nie było żadnego chłopa , a córciom brzuchy rosły ??? To się nie domyślił , że „jak kiedyś rano miał parę razy kaca” , to sprawka córek , a brzuszki „jego” ??? Powinien był córki przesłuchać i … nieee wiem … ukamieniować… utopić ??? A tak to to „przestępstwo ” usankcjonował … i ciężar tego grzechu też spada na niego 🙁 A poza tym to uważam, że dooooobrze wiedział, co się „działo” 🙁 … I podpiszmy protokół niezgodności , bo nie zamierzam Ci ani na krok ( w kwestii ST ) ustąpić 😛 😛 😛

       8. Llubię ,
        Nie oceniaj póki się nie dowiesz jak było na tamtym świeci.
        Lepiej się wstrzymać w osądzaniu go bo nie od tego jesteśmy.Historia Lota to nie powód do negowania wartości S.T.

        Poza tym nie słuchasz się ,,ojca”.

       9. Kościół tylko dlatego uznał ST , bo tam są proroctwa mówiące o nadejściu PANA i to miał być dowód na to , że to JEZUS jest Mesjaszem. W NT masz pełno odsyłaczy do ST i w zasadzie tylko to powinien katolik czytać ( np. że będą rzucać kości o JEGO szaty itd. itp. ) 😛

        A poza tym „tatusiu” , jestem zbuntowana … i musisz sobie ze mną jakoś radzić bez paska … bo doniosę na Ciebie do opieki społecznej 😉 😉 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: