NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Polscy żołnierze idący zdobywać Berlin BYLI BANDYTAMI !! tak pisze historyk S.Cenckiewicz

72. rocznica Forsowania Odry – Historyczna Cedynia – Oficjalny serwis …

3 dni temu – 72. rocznica Forsowania Odry – program uroczystości. 72. rocznica Forsowania Odry. Uroczyste obchody 72. rocznicy forsowania Odry ..

Prezydent RP wziął udział w uroczystościach dotyczących rocznicy forsowania linii Odry.

Fragment przemówienia  Andrzeja Dudy :

„Krwi przelanej za ojczyznę nie wolno w żaden sposób dzielić i nie wolno w żaden sposób dzielić tych, którzy za nią polegli” – mówił prezydent Andrzej Duda.

Słowa te rozwścieczyły  Sławomira Cenckiewicza. Jego zdaniem Prezydent RP nie powinien w żaden sposób honorować Ludowego Wojska Polskiego.

 

https://twitter.com/Cenckiewicz
https://twitter.com/Cenckiewicz

Ze słowami Cenckiewicza zgodziła się spora część prawej strony politycznej w Polsce.

p.s a co wy o tym sadzicie ? CZY ZGADZACIE SIĘ Z KATEGORYCZNYM STWIERDZENIEM NIŻEJ WYMIENIONEGO „HISTORYKA”

Sławomir Ryszard Cenckiewicz (ur. 20 lipca 1971 w Gdyni) – naukowiec, historyk czasów najnowszych, doktor habilitowany nauk humanistycznych, publicysta.

+==================================================================+

WEDŁUG CENCKIEWICZA TU LEŻY 1987 BANDYTÓW KTÓRZY SZLI NA BERLIN 

 

Cmentarz wojenny 1 Armii Wojska Polskiego  Stare Łysogórki

Na cmentarzu spoczywa 1987 żołnierzy (w tym 1661 znanych z nazwiska).

A TU WEDŁUG CENCKIEWICZA  LEŻY 3420 BANDYTÓW KTÓRZY SZLI W POGONI ZA ZWYRODNIAŁĄ ARMIĄ NIEMIECKĄ W KIERUNKU NA DREZNO 

Cmentarz wojenny Bohaterów II Armii Wojska Polskiego znajduje się we wschodniej części miasta. Jest to największy cmentarz wojenny w Polsce. Spoczywa tutaj 3420 żołnierzy poległych podczas forsowania Nysy Łużyckiej i walk o Łużyce w kwietniu i maju 1945 roku


P.S NIE PODOBA MI SIĘ CORAZ BARDZIEJ TA PSEUDO PRAWICA W POLSCE

CIEKAWE DLA CZEGO AKURAT TYCH ŻOŁNIERZY IDĄCYCH W POGONI ZA ZBRODNICZĄ ARMIĄ NIEMIECKĄ

CENCKIEWICZ HISTORYK NAZYWA BANDYTAMI ………

powiadam wam !!!!!!!!!  POLSKI ŻADNEJ MIEĆ NIE BĘDZIECIE MOŻE WAM ZOSTAWIĄ JAKIŚ OGRYZEK ALA KS. WARSZAWSKIE W KTÓRYM SIĘ WSZYSTKIE PSEUDOPATYIOTYCZNE SKURWYSYNY ZAGRYZĄ NA ŚMIERĆ …………

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

159 thoughts on “Polscy żołnierze idący zdobywać Berlin BYLI BANDYTAMI !! tak pisze historyk S.Cenckiewicz

 1. PiS i jego zwolennicy, żyją w oderwaniu od rzeczywistości. Niestety robią to cynicznie, świadomie i z pełnym populizmem. Jemu też powinni odebrać tytuły naukowe…

 2. Z Cenckiewicza historyk jak z koziej d-py trąbka. Ci żołnierze leżący na cmentarzach to bohaterowie polegli o wyzwolenie ojczyzny i koniec kropka.

 3. Centkiewicz musi bo inaczej straci lukrtatywną posadkę JK go wywali na zbity pysk i co ten palant zrobi podniesie tylko ilość bezrobotnych w tym kraju

 4. Baranie czy wiesz co napisales, oszolomie PISowski.Walczyli o Polske bedaca po ponad 5 latach wolna od niemieckirgo agresora.

 5. Pewnie według niego, SS to byli mili i kochani wyzwoliciele i bardzo niedobrze, że żołnierze LWP, wśród których było wielu, którzy nie załapali się do armii Andersa, pogonili ich. Panie Cenckiewicz, a może po prostu panu nie podoba się LWP , bo pana rodzina uciekała razem z Niemcami i innymi volksdeutsch-ami na zachód przed Polskimi Żołnierzami? To pan jest bandytą jeżeli nazywa tych żołnierzy, którzy przelewali krew i oddali życie za Polskę, w ten sposób. Każdy uczciwy Polak powinien za takie słowa napluć na pana. Jakaś cenzura na FB bo nie można dodać komentarza tam.

 6. To już trudno nazwać skandalem. A pan to gdzie się wychował i wykształcił czy przypadkiem nie w tym kraju za który oddali życie Ci żołnierze? Nie jest Pan godzien im butów wyczyścić.

 7. Piszą tu różne komentarze, ale ja ze swej strony chcę dodać taki. Jestem bardziej zwolennikiem opcji proamerykańskiej niż rosyjskiej w polskiej polityce zagranicznej. Nie zmienia to jednak faktu, że nie można w tak chamski sposób depresjonować trud wojenny I i II Armii Wojska Polskiego ! Czym bowiem oni różnili się od oddziałów walczących na Zachodzie i w Afryce ? Mundury mieli rosyjskie a tamci brytyjskie. Dystyngcje były podobne, nie mówiąc już o stopniach, które były de facto te same ! Różnili się tylko i wyłącznie poglądem politycznym i to głównie siedzi Panu profesorowi w gardle ! Tak, tak tylko i wyłącznie sprzeczne interesy polityczne są dla tego „pożal się Boże naukowca !” tak naprawdę istotne. Widać wyraźnie, czym zajmuje się iPN i jaką pracę wykonuje. To jest po prostu nic innego jak próby socjotechnicznego manipulowania ludźmi. Tak myślę o IPN i tych snów nie zamierzam cofać ! W odróżnieniu do Was, nie zamierzam też dodawać filmików będących dokumentacją odwagi i męstwa tych żołnierzy ! Niech świadectwem ich zmagań będzie rozlana krew czerwona taka sama jak ta przelana przez chłopaków na Atlantyku, pod Narvikiem, w Anglii, pod Monte Cassino, Falaise czy podczas Operacji Market Garden !

 8. W II armii to służyli i żołnierze z oddzałóż partyzanckich nie żako i Akowcy więc nie wiem skąd ta nienawiść do szeregowych żołnierzy którzy spoczywają na cmentarzach porozrzucanych po naszym kraju

 9. Trafiłem w sieci na coś takiego.Cenckiewicz oficjalnie nazwał żołnierzy LWP bandytami, i słusznie. Rozpętała się na ten temat burza w sieci.

  Polscy żołnierze idący zdobywać Berlin BYLI BANDYTAMI !! tak pisze historyk S.Cenckiewicz

  https://miziaforum.wordpress.com/2017/05/01/polscy-zolnierze-idacy-zdobywac-berlin-byli-bandytami-tak-pisze-historyk-s-cenckiewicz/

  Jednym z atakujących Cenckiewicza jest ten cały jack caleib, który ma sporo racji w pewnych momentach, ale jak zobaczycie poniżej obstaje w swych atakach na Cenckiewicza za Ludowym Wojskiem Polskim AL, i za armią Radziecką, która wespół z AL szła na Berlin i twierdzi, że to dzięki niej mieliśmy wolność.

  Żołnierze Polscy idący na Berlin byli BANDYTAMI – HISTORYK POLSKI
  https://www.youtube.com/watch?v=YIWTa9U8xxs

  W komentarzach pod materiałem tego caleiba/kurwa co za pojebana nazwa/ znalazłem taką oto informację o Cenckiewiczu:

  ///
  Oto życiorys tego doktorka zaczerpnięty z Wikipedii : ” Rodzina-Syn Ryszarda i Janiny z domu Kubiak[1]. Jego dziadek Mieczysław Cenckiewicz przed II wojną światową był działaczem organizacji młodzieżowej Komunistycznej Partii Polski, po 1945 r. był funkcjonariuszem MBP i SB MSW[2][3]. Sławomir Cenckiewicz wychowywał się w dzielnicy Gdańska – Zaspa.”Wykształcenie-Absolwent Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego z 1997 r.; pod kierunkiem prof. Romana Wapińskiego obronił pracę magisterską pt. „Geneza opozycji lewicowo-liberalnej w PRL (1956-1968)”, która otrzymała wyróżnienie Rektora Uniwersytetu Gdańskiego[1]. Od 1987 był członkiem Federacji Młodzieży Walczącej[3]. W 2003 doktoryzował się Instytucie Historii Uniwersytetu Gdańskiego na podstawie pracy doktorskiej pt. „Tadeusz Katelbach (1897-1977). Biografia polityczna” (promotorem był ponownie prof. Roman Wapiński)[1]. W latach 2003–2005 adiunkt w Instytucie Historii Uniwersytetu Gdańskiego[1].?
  ///

  Pojawiły się liczne głosy na temat dziadka Cenckiewicza zarzucając mu, że to ubek i żyd. Na to Cenckiewicz gdzieś w sieci odpiera ataki i pisze:

  ///O swoim dziadku Sławomir Cenckiewicz mówi tak:”Był zbrodniarzem. Nie mam nic wspólnego z tym człowiekiem. Widziałem go, gdy miałem roczek. Potem mój ojciec odszedł i nie utrzymywaliśmy
  kontaktów z tą rodziną”?
  ///

  Nasuwa się pewna konkluzja.
  Jest taki bałagan w poglądach Polaków, że sam kurwa diabeł za tym nie trafi kto ma rację, kto ma większą, a kto ma mniejszą, bo każda ze stron ma ją po części.
  I ci co twierdzą, że Rosjanie przyczynili się do zwycięstwa nad Niemcami nazistowskimi wraz z AL, i ci co twierdzą, że ci sami Rosjanie i AL zgotowali nam kolejną sowiecką komunistyczną okupację.
  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że po obu stronach barykady politycznych sporów są… żydzi.
  I tak jak spojrzeć na to obiektywnie to nie ma polityka kurwa, opozycjonisty, publicysty czy historyka, bez względu jaką obecnie odgrywa rolę nie mającego żydowskich kurwa korzeni.
  Oni są wszędzie, w każdej strukturze, formacji, i po każdej ze stron w takiej czy innej formie.
  JAKA JEST NA TO RADA?
  WYJEBAĆ CAŁĄ KASTĘ POLITYKÓW Z ŻYCIA PUBLICZNEGO, KTÓRZY DO DZIŚ, DO JUTRA I DO JESZCZE ZAPEWNE POJUTRZA działają robiąc nam Polakom zamęt i zamieszanie we łbach.
  Inaczej to się nie skończy, inaczej kolejne dekady jedni na drugich będą wytaczać działa, brudy, korzenie itd, a my POLACY podzieleni na dziesiątki frakcji, zdań i przekonań będziemy słabymi i kopanymi w te i wewte otumanionymi głupcami.
  Ja w tym cyrku nie biorę już udziału od 20 lat z wyjątkiem głosowania na Leppera, którego zabito w interesie całej tej istniejącej bandy złodziei po obu stronach barykady.
  Wczoraj przesłuchiwałem przemówienie Leppera z lat gdy był w sejmie jak wypunktowywał wszystkie ówczesne siły polityczne. Miał świętą rację.
  Dziś jesteśmy kurwa już tak podzieleni i mamy taki historyczny kurwa pierdolnik we łbach, że sam diabeł nie dojdzie kto i ile racji ma w tym co głosi i komu ufać, z kim iść, na kogo głosować by było dobrze.
  Powtórzę nie głosować na nikogo. A jeśli chodzi o historię i jej głosicieli po różnych stronach barykady mieć bardzo ograniczone zaufanie do nich i wiedzieć, że w Polsce powinni rządzić wyłącznie Polacy o wyłącznie Polskich korzeniach, a cała kurwa reszta mieszańców skoligaconych z żydami, ubekami, esbekami i komunistycznym ścierwem powinna zostać odsunięta od życia publicznego definitywnie.
  Wtedy Polska będzie Polską i dla Polaków.

 10. Nie wiem czy ten historyk czsów najnowszych jest e stanie swoją percepcją ogarnąć okres od poestania listopadowego do maja 1945 r. Czy on wogóle rozumie skąd Polacy wzięli się na wschodzie i dlaczego przyszli z armią czerwoną? Myślę ze on gdyby tam wtedy był to z tchórzostwa wolałby nadal wyrąbywać drzewa w tajdze niż iść wyzwalać ojczyznę i mścić. Żal mi tego osobnika. „patrioty” z bożej łaski

 11. Jak by brał udział i by cudem przeżył to mógłby mówić.Patrzàc na rocznik to jest czysty ….teoretyk.

 12. Nie obrażając baranow panie Cenckiewicz, jest pan baran i idiota jakich mało. Gdyby nie ci żołnierze nie byłoby Polski i Polaków. I nie mów pan że zachód by nas wyzwolił, bo to wlasnie ten zachód nas sprzedał. Niepozdrawiam

 13. Ze wschodu był tylko korpus Andersa
  A pozostali to było wojsko zależne od Stalina i jego poplecznikow
  Żołnierze byli do niej na siłę wcielani – wybór Sybir lub sluzenie komunistom
  Byli tam tylko Polacy żołnierze których czerwoni chcieli wybić
  TO NIE BYŁO POLSKIE WOJSKO
  MAM DZIADKA KTÓRY ZOSTAŁ NA SIŁĘ DO NIEGO WCIELONY I ZAWSZE TO POWTARZAŁ

  1. ciekawostka wiecie dla czego żołnierzy LWP nazywa sie teraz zbrodniarzami ?? bo Ukraińcy w swoim IPN uznają żołnierzy LWP jako zbrodniarzy wojennych którzy realizowali akcję WISŁA CZYLI WALKĘ Z UPA W BIESZCZADACH A POTEM AKCJĘ PRZESIEDLEŃCZĄ oto cała tajemiica

 14. Cenckiewicz jest chory z urojenia na wszystko co było przed pisiorami.Trzeba pogrzebać w jego życiorysie to i w jego rodzinie znajdzie się wiele bandytów.

 15. Takie jest oblicze naszej nowej RP . Żal patrzeć i słuchać tych ludzi To poprostu żenada i brak podstawowego wychowania i to wypowiada się „doktorant” Wstyd

 16. Cenckiewicz jest po prostu idiotą,( a żyjący kombatanci powinni go za to ciągać po sądach za obrazę ich godności) który próbuje uzyskać poklask niektórych kręgów społecznych jemu podobnych! A jeśli spróbuje mnie pozwać do sądu za obrazę to pokażę mu szlak bojowy mojego ojca od września 1939 r.( 0d Bzury i twierdzy Modlin). do maja 1945 ( do Berlina z II Armią WP)

 17. JAKIE SKURWYSYNSKIE POGLADY GLOSI TEN CHORY PSYCHICZNIE PSEUDONAUKOWIEC. OD KOGO DOSTAL TYTUL NAUKOWY? WYDAJE MI SIE ZE ZAKUPIONY ZOSTAL GDZIES NA BAZARZE. GDYBY NIE CI ZOLNIERZE Z LWP TEN POJEB GADALBY DZISIAJ PO NIEMIECKU.

 18. pan „historyk „NIE ZNA HISTORII. Polecam TEHERAN, JAŁTA, POCZDAM.Rządzili Światem i losem wojny :Roosevelt Churchill i Stalin.Największym frontem w EUROPIE dowodził Stalin.Jedyną uznaną armią Polską była utworzona Ludowa ARMIA Polska utworzona na terenie Rosji i Ona niosła wolność wraz z Rosjanami WOLNOŚĆ , których ja jako 12 latek witalem w Namyslowie. ZA NAZYWANIE ICH …jest świadectwem nieuctwa.

 19. Prosze o pomoc przeslanie na adres waldekbalazy@wp.pl dokumetow dotyczacych wypowiedzi tego cenkewicza,mieszkam w Niemczech wiec nie bede miala problemow,zloze przeciwko niemu pozew do sadu w Polsce,004915751150981 dziekuje. Czesc i Chwala Zolnierzom Armi Polskiej Walczacych o Wyzwolenie Polski spod Niemieckiej okupaci

 20. Pani Dag pozwala sobie na prywatę i ja również. Trzymajcie kciuki w Niedziele, Misiu ma zamiar pokazać jak się lata 🙂 W końcu pilotów mamy dobrych !!!!

  1. Dziękuje bardzo za życzenia – Wy tego nie rozumiecie – i tym sposobem sie izoluje od was – takich beznadziejnych pajaców – LINKOWNICOW Hahahhaahah;

   Jutro bede odpowiadał na pytania – skad jestes ? … i Powiem z BKK, a nie kurwa z tej dziury PL – zeby wam reklamy za darmo nie robic – KURWYH!

   1. Eeeee … ale wyluzuj 😉 😛 Ja tam Ci życzę powodzenia … i pozdrów Jeba Corlissa … bo to on mnie daawno temu tym zainteresował 🙂 Nieeee … ja bym tak się w życiu nie odważyła … ja mogę tylko popatrzeć – chociaż od samego patrzenia zapiera mi dech w piersiach 😉 … Wróć cały i zdaj Nam relacje …do zoo.. 🙂 🙂 😛

   2. Noż kurde balans! a skąd ja mogę wiedzieć,że Knur -tp Misiu!
    Ja wiem ,że Misiu -to Navajo!
    Gdybyś sie jaśniej wyrażał ,każdy by Ci życzył powodzenia i wszystkiego najlepszego na jutro,a nie teraz kretyńskie pretensje.A więc Misiu-Knur zaprezentuj sie jutro jak nalepiej ,chociaż nie jesteś
    z tej dziury Polski….

     1. Ja się nie czuję obrażona 😉 😛 ~KnUR1 by ode mnie dopiero oberwał, gdyby był moim : ojcem , bratem, synem , kuzynem … nie znam go osobiście , ale tu tworzymy rodzinę , więc powinnam mu taki sport z głowy wybijać . Obraził się za brak wsparcia … a ja mam dylemat, czy mu tłumaczyć ,że głupio ryzykuje , czy ,że trzymamy kciuki ??? Ja tam bym nie chciała, żeby się tym zajmował … taaaka kobieca troska … znienawidziłby mnie za nią … dlatego mu nie odpisałam … a filmik widziałam i wiedziałam, gdzie się wybiera 🙁 A on się obraził 🙁 Ale nie chcę go swoją troską stresować … ale niech się na mnie nie gniewa 😉 … Wracaj i zmień zainteresowania … bo inaczej wp***ol !!! 😉 😛

      1. Ja pomimo bycia linkowcem i beznadziejnym pajacem ,,pie*dolącym głupoty” ,życze Knurkowi,aby spełnił swoje marzenie 😉

       ,,ale tu tworzymy rodzinę”-podoba mi się to, a do tego ty możesz grać naszą matke Polke na tym forum.
       Zgadzam się na wymierzanie kary pod twoim patronatem 🙂

       1. Jak robisz coś niebezpiecznego .. to się przyznaj już teraz … baty pewne 😉 😛 … Chyba zmienię link na ~Mamuśkaaa … 😉 😛

       2. Nie „link” , a „nick” … allle byk 😉 😛

     2. To normalka u tej osoby….obrażanie wszystkich i to zawsze w piątek,sobotę…..jest tylko jedno wytłumaczenie:nawali sie jak meserszmit,a potem pierniczy głupoty….ale to w sumie sensowny facet,uczynny,szczery aż do bólu….a tesknota za krajem miesza mu troche światopogląd- ale do tego nigdy sie nie przyzna….

   3. Łeeee … to mi się pokiełbasiło .. tak się możesz bawić 🙂 🙂 🙂 To na dronach latacie 😉 … Teraz jest relacja na żywo … jak chcecie , to podeślę linka 🙂

    1. Knur już od dawna szykował swojego drona, wspominał tu o tym. To spec. Niech sam się pochwali nagraniem.

   4. Przepraszam i Dziękuje. Sobota + Alkohol i jak zwykle odjebało mi. Ale nerwowy sie robie i takie są moje spostrzeżenia jeśli chodzi o moje otoczenie (te polskie), że pewne słowa nie przechodzą przez gardła, tj. GRATULUJE, DZIĘKUJE, PRZEPRASZAM – te ostatnie najważniejsze i najtrudniejsze. Żyje na tym świecie 40 lat i wydaje mi się, że moi rodzice chociaż raz kurwa mać w swoim życiu mogli by mnie za to i tamto przeprosić – ale nie – no i są sami ze „znajomymi” na Fejsie. Pfffff. Ehhh . Znów prywata – przepraszam 🙂 Ale to się nie tylko moich starych dotyczy. Wkurwa mnie to, że ja musze oczekiwać to co otrzymuje od obcych ludzi bez wgłebiania się w szczegóły. Także PRZEPRASZAM za moje zachowania – postaram się poprawić. PS. i nie tęsknota mi miesza w głowie – zupełnie co innego.

    1. Przeprosiny przyjęte……jak będziesz mial tyle lat ,co ja zrozumiesz nawet swoich „starych”.Ja tez w Twoim wieku nadawałam na swoich,ale im człowiek robi sie starszy ,zaczyna ich rozgrzeszać. Moi starzy od dawna nie żyją i juz za póżno ,żeby ich przepraszać i próbowac zrozumieć…..Nie oczekój , że rodzice Cie przeproszą,nie każdy to potrafi…..ale napewno są dumni,ze maja takiego zdolnego syna, dla nich to normalka i nie widzą powodu ,żeby o tym mówić…..pilnuj ,żeby kiedyś , nie popełnić ich błędów i ten śliczny chłopczyk nie mówil,jak Ty dzisiaj….pozdrawiam i gratuluje udziału w takiej fajnej imprezie….Dag.

     1. moi starzy, przez 20 lat mi tłukli, że jestem tepakiem :))) …. i jak myślisz Jak ja się odwdzięcze ??? !! :>

       1. Ja tez całe życie slyszałam o jednej kuzynce,jaka to grzeczna dziewczynka,ułożona i słucha rodziców…a po latach ,na pogrzebie matki dowiedziałam sie,że wszystko co mnie spotkalo w zyciu opowiadała właśnie tej kuzynce ,przez telefon…i to jest lojalność wobec dziecka…..długo cierpiałam z tego powodu i wlaściwie dopiero po śmierci matki uwolniłam sie od tej traumy,ale wybaczyłam i od tej pory jestem wolna….a potem okazało sie ,że owa kuzynka całe życie mi zazdrosciła udanego życia,małzeństwa,bo sama została samotną osobą ,bo chronicznie bała sie mężczyzn….

       2. Rodzice potrafią tak zrujnowac życie swoim dzieciom ,że nawet trudno to sobie wyobrazić…..mam koleżanke z dzieciństwa,ma obecnie 71 lat i dalej cierpi,chociaż nie powinna.Jej rodzice dawno nie żyją ,a ona nie potrafi zapomnieć wszystkich krzywd.Zdolna,pracowita osoba,nie potrafiła sobie poradzić w małżeństwie,wszystkie zwiazki kończyły się porażką.Z własnymi dziećmi tez jej się nie powiodło.Tak bywa,dlatego lepiej wybaczyć i zapomnieć.Dla własnego zdrowia psychicznego i dla własnych dzieci….

      1. Michaś … nieważne , co inni ( nawet rodzice ) myślą o Tobie … ważne, co sam myślisz o sobie 🙂 Samego siebie kochaj , uśmiechaj się do siebie , mów sobie, że się lubisz … a zdanie innych przestanie być ważne 😉 😛

    2. I widzisz … i już się przyjemniej zrobiło 🙂 🙂 🙂 Ale nie gniewaj się na starych , bo tacy są prawie wszyscy na całym świecie 😉 😛 Rodzice już tak mają , że uważają się za pępek świata i za nic nie muszą przepraszać … a do dumy z dziecka to już się w ogóle nie chcą przyznać ( chociaż chlipią gdzieś po kątach, gdy dziecku coś wyjdzie) 😉 😛 I ciesz się, że Azjatą nie jesteś , bo tam za krzywe spojrzenie na rodzica (zwłaszcza ojca) dostałbyś baty … o pyskowaniu nie wspomnę 😉 😛 A jak rodzina nieżyczliwa , to od czego właśnie są „obcy” ??? Rodziny się nie wybiera , a przyjaciół już tak … więc szukaj życzliwych, szczerych ludzi , by Ci rekompensowali te braki 🙂 Wrzuć filmik z Twoich występów …będziemy podziwiać 🙂 🙂 🙂

  1. Le pen mówi, że zasiłki taaakkk … ale dla Francuzów … a te plugawe pisiory już przebąkują, żeby ukropom dawać już na pierwsze dziecko… żeby się lepiej asymilowali .. K***A !!! I jeszcze im dopłacają 800+ do każdego miejsca pracy !!! Zaraz wpadnę w szał !!! 🙁

  1. I nowotwory.Znam przypadek w rodzinie gdzie jedna osoba brała i musiała sie leczyć.Na szczęście wygrała z chorobą.

 21. I takiemu *ujowi polski podatnik płaci pensję !!!!!!!!
  —-Adam Bodnar o rzezi wołyńskiej:
  „Obchodzimy dziś bolesną rocznicę jednego z najbardziej krwawych wydarzeń Rzezi Wołyńskiej – Krwawej Niedzieli z 11 lipca 1943 r.
  Zawsze będziemy pamiętać o Ofiarach. A także o tym, do czego może doprowadzić rozkręcona spirala nienawiści.
  To pamięć o zamordowanych na Wołyniu Polakach musi sprawić, by każda próba wzbudzenia nienawiści lub pogardy wobec osób o innej tożsamości narodowej czy etnicznej wywoływała jednoznaczny i stanowczy sprzeciw wszędzie w Europie.”
  Czyli KRWAWE WYDARZENIE ……
  —-Adam Bodnar o akcji Wisła:
  „– Zmuszanie ludzi do opuszczenia swojego miejsca zamieszkania, przenoszenie ich na inne terytorium (w granicach danego państwa), likwidowanie w ten sposób więzi społecznych, kulturowych i etnicznych – to przykłady łamania praw człowieka, które wypełniają kryteria zbrodni przeciwko ludzkości.”
  A to była ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOSCI !!!!!!
  http://kresy.pl/wydarzenia/rzecznik-praw-obywatelskich-operacja-wisla-byla-zbrodnia-przeciwko-ludzkosci/

   1. Dlatego Ci ich tak bolą !!!!!!
    Nazajutrz po sobotnim marszu ONR, utworzono petycję skierowaną do posłów w sprawie delegalizacji Obozu Narodowo-Radykalnego. „ONR jest organizacją faszystowską, popiera przemoc i rasizm” – czytamy na stronie organizacji obywatelskiej Avaaz. Do godziny 18. pod petycją podpisało się ponad 23 tys. osób.
    W sobotę ulicami Warszawy przeszedł zgłoszony wcześniej i legalny marsz ONR zorganizowany z okazji 83-lecia. Kontrmanifestanci – „Obywatele RP” próbowali zablokować przemarsz nacjonalistycznej organizacji. O wydarzeniu informowały także zagraniczne media. Amerykańska agencja Associated Press podała, że policja użyła siły wobec niektórych protestujących, którzy mieli być popychani i kopani. Zatrzymano dwie osoby, którym zarzuca się znieważenie policjantów na służbie. W sieci pojawił się filmik. Widać na nim, jak policja popycha starszego mężczyznę, który chciał zablokować marsz ONR (kodziarz czy ubowiec? bo przecież ich nikt nie delegalizuje)
    „Bezsronna” informacja – link
    http://natemat.pl/207233,ponad-21-tys-osob-chce-delegalizacji-onr-coraz-wiecej-osob-podpisuje-sie-pod-petycja
    Natychmiast odezwała się bufetowo-kamieniczna grandziara !!!
    http://p1.wawalove.pl/p1.wawalove.pl/98d86eae882799d5e79bcc9f5b17bae7.jpg

    1. nie ma się co emocjonowac jeśli bufetowa nie siedzi w PIERDLU CHOĆBY ZA PODEJŻENIE O WSPÓŁUDZIAŁ W ZAMORDOWANIU BRZESKIEJ ……… to znaczy że jest teatrzyk popis … a ważne to co dałem nowe + żadanie macierewicza aby zorganizować 50 dniowe kursy oficerskie dla kandydatów na oficerów WOT ……….. tak kiedyś trzeba było skończyć uczelnie wyzaszą wojskową .. a teraz w 50 dni z cywila zrobią poruczników !! to awans moze być na kapitana juz po 4 miesiącach a na majora po roku sł … PO CO IM OFICEROWIE PROMOWANI W CZASACH POKOJU W TRYBIE WOJENNEGO UZUPEŁNIENIA FRĄTOWEGO ??/

     1. Ani hanki, ani nikogo innego z wierchuszki nie wsadzili i nie wsadzą ! Jeżeli już to kogoś kto mógłby hance w jakikolwiek sposób zaszkodzić posiadaną wiedzą. A ONR przeszkadzał zawsze każdej władzy. Jedynie ONR i KK mają jakiś posłuch społeczny, co prawda z różnych przyczyn, ale tak jest. KK rządowi nie nabałagani, ale ONR …. tak, więc dla dobra wspólnego, popisiego, trzeba go zdelegalizować.
      Nie matura, lecz chęć szczera……. to w czasie wojny funkcjonuje, a nie w czasie pokoju ! Minister wojny zaciera kopyta !!! Nareszcie ogłosi się marszałkiem ! Przecież to nie jego krew popłynie !!!

   2. Trochę o organizacji Avaaz, która pilotuje tą petycję:
    Założyciele AVAAZ-u to: MoveOn.org oraz Res Publica – obydwie te organizacje są w ścisłym związku z Georgiem Sorosem i otrzymały od niego dużo pieniędzy. Soros jest najbardziej znanym spekulantem i menadżerem tzw Hedge Fonds na świecie. Jest uosobieniem tzw kapitalizmu-szarańczy.
    Siecią AVAAZ opiekuje się mała grupa aktywistów z wielu państw:
    Ricken Patel – współzałożyciel i dyrektor wykonawczy – Executive Director – (Kanada). Patel był m.in. doradzcą w ONZ, Rockefeller Foundation, Gates Foundation, Harvard University oraz INTERNATIONAL CRISIS GROUP.
    Heather Reddick – Dyrektor Operacyjny (USA)
    Veronique Graham – Asystent Dyrektora (Francja)
    Paul Hilder – Dyrektor Kampanii (UK): współzałożyciel strony „OpenDemocracy“ która jest finansowana przez Ford Foundation, Rockefeller Brothers Found i przez Charles F. Feeney’s Atlantic Philanthropies.
    Ben Wikler – Dyrektor Kampanii (USA): były rzecznik prasowy członka Kongresu USA Sherrod Browna.
    Taren Stinebrickner-Kauffman – Senior Climate Campaigner: analityk firmy doradczej i badającej opinię publiczną Mellman Group, (mówiąca o sobie: „whose clients include leading political figures and the nation’s most important public interest groups“)
    Julius van de Laar – niemiecki rzecznik prasowy: podczas kampanii wyborczej był w teamie Baracka Obamy oraz w w czasie kampanii wyborczej dla teamu niemieckiej partii SPD (jako pracownik Kommunikationsagentur A&B Face2Net)

 22. Nie ma nic bardziej zakłamanego niż historia, którą napisali „zwycięzcy” w tych odwiecznych wojnach, bo zawsze jest tak, że gdzie się dwóch bije, to trzeci korzysta !

  Załamana jestem po wczorajszej rozmowie z dwoma mężczyznami, którzy nie mieli pojęcia o tym, że Kalkstein o ksywie Kaczyński , Singer o ksywie Macierewicz, JP II i Wałęsa to ZYDY !!!

  Spojrzeli na mnie, jak na wariatkę i poszli obalić pół litra. I jak tu z takim otumanionym społeczeństwem uzyskać mentalną wolność oraz odebrać bandytom łupy skoro w biały dzień całe narody okradane są z podatków i składek ubezpieczeniowych, bo każdy ogłupiony goj myśli tylko o swoim „bezpieczeństwie” w bliżej nieokreślonej przyszłości w wykonaniu mafii „państwa” i składek na „zbawienie wieczne” wiadomej mafii religijnej, kiedy życie nam ucieka tu i teraz.

  W tym wielkim obozie koncentracyjnym bezprawnej jewrounii całe masy niewolników z identyfikatorami zwanymi dowodami osobistymi łykają czerwono-czarną propagandę jak młode pelikany gówna i co najważniejsze, to płacą na kolanach tym bezczelnym chamom podatki, składki i biurwom podatkowym za „opiekę” czyli nieświadomie są współwinni wszelkim wojnom i zadymom na świecie !!!

  Więksi psychopaci sprawują „władzę” nad mniejszymi martwymi duszami i stąd ten cały burdel wokół.

  https://pracownia4.wordpress.com/ksiazki/ponerologia-polityczna/

 23. http://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/protest-przeciwko-niep%C5%82aceniu-wynagrodze%C5%84/ar-BBAAYvw?li=AA5a4a&ocid=spartanntp
  Przyszliśmy tutaj, bo tworzymy ruch oporu wobec okupacji; Polska jest krajem okupowanym przez koncerny, banki, lichwiarzy, oszustów, zachodnie i wschodnie, i międzynarodowe korporacje” – powiedział na początku demonstracji Piotr Ikonowicz z RSS. „Nasze miasta, nasze fabryki, nasza ziemia, stały się ich własnością, a my jesteśmy traktowani jak nielegalni imigranci we własnym kraju” – dodał. Mówił też, że pracownicy żądają godnej płacy i że to „najbardziej uprawnione roszczenie na świecie”.
  Ikonowicz przekonywał, że „wszystkie działające dziś w Polsce partie polityczne głównego nurtu składają się z biznesmenów, urzędników i zawodowych polityków”. „Powstanie już niedługo masowa organizacja ludzi pracy, która przepędzi od władzy tych krwiopijców, bandytów i złodziei. Nie zrobimy wam krzywdy, nie bójcie się (…) My was po prostu odsuniemy (…) po prostu was opodatkujemy, zapłacicie wreszcie uczciwe podatki” – mówił Ikonowicz, co zebrani przyjęli brawami. „Idziemy długim marszem, idziemy po swoje, idziemy po Polskę, bo Polska jest nasza, Polska jest ludzi pracy. Nasz jest cały świat” – dodał.
  —-
  500 osób reszcie się podoba, chyba

  1. Końcówka. „My jesteśmy Ruskie. My pomożem Wam. My pomożem wsiem. My zabieriemy ziemie z Polszy, i damy wam, balszojim germańcom. Wsiem panrawitsa i wsio budziet haraszo” xD

   1. Mizia,Knur,oraz inni spece od komputera – mam prośbę : potrzebuje program,który pozwolilby ściągnąć na pendrajwa,dowolny blog,strona po stronie /również zdjęcia,czy namiar na instruktarze/.Tak ,ze w wypadku awarii kompa ,czy braku internetu ,żeby mi nie przepadło cos ,co mnie interesuje.Chodzi mi głównie o jubilerstwo ,czy malarstwo.Swojego czasu mialam powazne zbiory ,liczone w tysiącach i po Smoleńsku ,złapałam super Trojana,który wykasował mi wszystko.Teraz znowu mam duze zbiory i boję się tego samego.Szukalismy z Navajo w sieci ,ale nic nie znależliśmy ciekawego.Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.Dag.

    1. Nie do końca rozumiem 🙂 Te nowy zbiory masz na lokalnym komputerze czy gdzieś w Internecie to robisz … co masz gdzieś w sieci chcesz mieć kopie na pendraku? Jeśli tak to daj linka do tej strony.

     1. https://pl.pinterest.com/news_hub/4898164514752577293/?utm_campaign=activity&e_t=4d116cd205144cc2af936770ccf3f5ab&utm_medium=2003&utm_source=31&e_t_s=cta

      np.mam tu konto Helena Kret/zmyslone/ i mam 126 stron,na kazdej stronie sa różne tematy,które otwieraja nastepne strony…..czy da sie to jakos odtworzyc i wrzucic ,na pendrajwa ,zebym sobie mogla zobaczyc na duzym ekranie tv,zrezygnowałam z kablówki…praktycznie nie mam telewizji….ale mam sprzet do odtwarzania dvd,usb i inne takie…..podalam Ci tego Pinteresta,ale mam jeszcze konta na jubilerach i inne takie….

     2. Czyli nie posiadasz własnego hostingu, tylko masz jakieś profile na jakiś portalach typu Pinteresta i inne. Dlatego żeby nie mącić tutaj wiele potrzebuje konkretny link do Twojego profilu żeby ocenić jak to można zrobić i czy się w ogóle da to zrobić sensownie.

      1. No to chyba nici z tego,ale doceniam dobre checi….Navajo mial taki program ,który sciagał całe strony ,ale tez stracil przypadkowo…..nie moge wszystkiego podać ,to chyba oczywiste…..w kazdym razie bardzo dziekuję…..

       1. Skoro się poddajesz i masz 200 stron (linkow) to najprościej otwórz pojedyńczą strone, poczekaj aż się załaduje cała (poskroluj na dół do gory) i Ctrl+S z przegladarki i zapisz sobie (html) gdzieś w katalogu i zrób tak ze wszystkimi pozostałymi stronami. Skopiuj sobie na pendraka i wtedy będziesz mogła kliknąc na plik i obejrzeć na telewizorze bez serwerów www itepe. Pozdrawiam. Aa softy są, takie jak WGET, HTTrack itepe. ale nie poradzą sobie z tym co chcesz.

       2. Jestem w szoku!….Jak fantastyczną sprawą jest Miziaforum!.Pomijam tutaj samą właś
        ciwosć bloga i jego merytoryczną wartosć.Ale chodzi mi o cierpliwość Pana Mizi, do mnie ,bo ciągle mu rozwalam blog,zupełnie prywatnymi sprawami,gdy sobie z czymś nie radzę…zawsze się znajdzie ktoś,kogo nie znam ,a jest bardzo pomocny .Tak było gdy chorowałam,tak bywa ,gdy mam problem z kompem,bo nie jestem zbyt obeznana z tym sprzetem.Navajo ma wiedze komputerową,ale nie ma cierpliwości do takiego ucznia ,jak ja, wyjatkowo upartego i z blokadą na jego nauki.Dziekuję Max,to jest to ,czego mi było trzeba …..zapisałam program i gdy ochłonę ze szczęścia – wykorzystam.Pozdrowienia dla wszystkich życzliwych ludzi na blogu.Dag.

  1. – Zgadzamy się z postulatami przeciwników GMO, bo rząd, jak i Ministerstwo Środowiska są przeciwnikami prowadzenia upraw genetycznie modyfikowanych w naszym kraju. Ponadto, jest ramowe stanowisko rządu ws. GMO. Wskazuje ono, że Polska będzie dążyć do bycia krajem wolnym od GMO – czy to chodzi o uprawy, pasze czy żywność – jednoznacznie kwituje sprawę wiceminister Szweda-Lewandowski.

   no łysy i siwy z lublina bedą źli !!!

   1. „…nie ma tam żadnej furtki dla GMO. ale!… Projekt przewiduje jedno rozwiązanie pozwalające na hodowle i uprawy produktów modyfikowanych genetycznie.” no to nie ma furtki czy jest? mydlenie oczu a gmo wprowadzą do Polski. Potem będzie już za późno bo skutki będą nieodwracalne, lepszy suchy zdrowy! chleb niż trujące frykasy.

   2. Tym bardziej ,że Hujecki tak bardzo zachęcał swoich widzów do machania ręką na to.

    Noż kurde, przecie to amerykańskie korporacje , co nam może grozić?Ważne ,że wesprzemy Ameryke i Kacapy znowu będą na nas szczekać hue hue :D. Hujecki chyba swoja najdroższą córke do amerykańskiego burdelu by wysłał ,aby tylko ich dobrze przygotować do walki.

  2. Już nie wrzucaj dziś żadnych takich „kwiatków” , bo wścieklizny dostanę 🙁 Klnę i palę jednego po drugim 🙁

  3. GMO o interes korporacji, a co robią korporacje amerykańskie jak coś przebiega nie po ich myśli ? Trochę historii ….

  1. 🙂 Dowcip znaleziony w internecie:
   „Może słyszeliście ten dowcip, bo jak czytam wypowiedzi ukraińskich nazistów to idealnie do nich to pasuje.— Początek roku szkolnego na tzw. ukrainie – Przychodzi do klasy nowy nauczyciel. – Nazywam się Arsienij Pietrowicz, jestem banderowcem. Dzieci, po kolei przedstawiajcie się tak samo jak ja. – Nazywam się Oleg, jestem banderowcem. – Nazywam się Irina, jestem banderówką. – Nazywam się Witalik, jestem banderowcem. – Nazywam się Wowoczka, jestem separatystą. – Wowoczka, dlaczego jesteś separatystą !?! – Moja mama jest separatystką, mój tata jest separatystą, moi przyjaciele są separatystami, więc ja także jestem separatystą. – Wowoczka, a jeśliby twoja mama byłaby prostytutką, twój tata – pedofilem, siostra – dziwką, brat – ćpunem, a przyjaciele – gejami, to kim byś był wtedy ? – Właśnie wtedy byłbym banderowcem”

 24. A może on przygotowuje grunt pod niemieckimi żądaniami odszkodowań wojennych … za „bandycki napad” w ’45 ???

 25. „W czasie wojny milczy prawo” [Cyceron]. Wiadomym jest, że wojna wyzwala w ludziach najdziksze instynkty jednak nieważne jak walczą ale … o co walczą!

 26. a ja czekam na stanowisko w tej sprawie KOWALSKIEGO I CH,,JECKIEGO
  widzę że w Polsce jest na ten temat cisza ZAPODAM TEMAT DO GAZET NIEMIECKICH REGIONALNYCH … ŻE POLSKI DR. NAUK . OGŁOSIŁ POLSKIE WOJSKO KTÓRE SZŁO NA BERLIN BANDYTAMI ………. MOZE CHUJ DOSTANIE JAKIŚ MEDAL OD WERWOLFU

  1. Pie*dolone przydupasy żydoamerykańskie.
   Niedługo się dowiemy ,że Niemcy nas od rosyjskiego imperializmu wyzwalali…

   1. Mimo większego sentymentu do Rosjan niż Niemców (zero sentymentu) nie rozumiem ich obojętności podczas Powstania Warszawskiego. Jak mogli patrzeć, że giną młodzi Polacy i płonie stolica naszego kraju. Polska nie ma przyjaciół ani współbraci. Jesteśmy osamotnieni w walce ze złem tego świata, pora odpuścić sobie walkę o naszą i waszą.

    1. To nie chodzi o Rosjan ,tylko o żydokomunistów którzy tam sprawowali włądze na czele ze Stalinem.Normalny Rosjanin nic nie miał do Polaka chyba,że był na tyle głupi żeby uwierzyć w propagande o ,,polskim panie”.

     1. Dokładnie. Od zamordowania cara i przejecia wladzy przez zydów komunistow, to nie byla ROSJA. Ja nie wiem ile by trzeba ludziom tlumaczyc by to pojeli. Rosjanie którzy nie chcieli zydów u wladz byli MORDOWANIE tak samo jak Polacy u nas po nastaniu prlu. Oba narody sa ofiarami żydoskich komuchów.
      Nawet rozbiory to była germańska rzecz. Rosjanie az tyle zlego nam nie zrobii, powiedzmy że pomijajac momenty zydokomuny i pruskiego wplywu to poprawne stosunki mieliśmy z nimi. A teraz wróg numer jeden ROSJA. Ciekawe dlaczego. Może komus zalezy by niw wyszło na jaw kto jest naszym wrogiem. Nie daj JAHWE żeby się słowianie przeciw temu ludzkiemu odpadowi zjednoczyli. 😀

    2. ja zawsze mówie w prost licz na siebie !! I TO TYCZT SIE POLSKI A SOJUSZE TYLKO POLITYCZNE CZYSTO POLITYCZNE CZYLI WTEDY GDY JEST KORZYSĆ DLA NAS A NIE STRATA EGOIZM ………. JAK WSZYSTKIE POWAŻNE I SILNE KRAJE

       1. W to wierzę ale czy rządy jakie mamy kultywują tę przyjaźń między naszymi narodami? Powinny być umacniające więź spotkania, wycieczki nie tylko dla jakichś grup ale dla ludzi z miast i miasteczek. Na to pewnie „nie ma funduszy” ale są dla banderowców bo inaczej tej nacji, która ma za bohaterów banderowskich oprawców, nie można nazwać.

  2. ja bym temu sk….. historykowi (za swiniaki) zadalbym pytanie, w takim razie kim sa dla niego zołnierze niemieccy, w szczegolności oddziały SS ?????

   takich powinno sie piętnować na każdym kroku, bardziej a nizeli za antysemityzm…..
   no cuż ,co sie dziwić skoro akcja wisła była tez bandytyzmem i nasz rząd temu nie zaprzecza…..
   nie zdziwię sie jak za niedługo powiedzą ze powstancy sląscy tez byli bandytami i mordercami……
   tylko iz wtedy mogę juz nie wytrzymać na takie akcje zaczepne!

   1. lwp bandyci … zatem wsztscy którzy służyli w wojsku do roku 1990 w słuzbie zasadniczej to też BANDYCI WEDLE CENCKIEWICZA ….. NO TO JAKIEŚ 300 000 POBOROWYCH CO ROK OD ROKU 1945 DO 1990 …….. MILIONY BANDYTÓW JAKIEŚ 15 000 000

   2. nie powiedzą, tylko już dawno tak mówili, nie tylko o Powstańcach, ale o wszystkich Polkach. Dzisiaj wmawiają całemu swiatu, że Polacy to menele. Kiedyś tu pisałam, co imigranci ratujący tyłki w Polsce, za nasze pieniądze, plują na Polaków- że to Polacy katowali Niemców, Polacy są winni II w św., są tchórzami, kt. nie walczyli, tylko uciekali itp. itd. Jakby tak spróbowali powiedzieć np. o Rosjanach, czy nawet Ukraińcach, to szybko by ktoś ich naprostował. Ale na Polaków można bezkarnie pluć, szczególnie w Polsce

   3. Trybunał Norymberski uznał ss, sd i gestapo za organizacje zbrodnicze, sprawcami największych zbrodni były także szwadrony śmierci.
    Sądzono 22 zbrodniarzy wojennych a gdzie była reszta??? to jak? 22 bandytów rozpierdoliło Europę i wymordowało kilka milionów ludzi, bujda czy farsa?

   4. Był w historii naszych dziejów Bolko (Nieznany, Zapomniany), syn króla ale nie z małżeństwa. Dzielny i waleczny, walczył o prawa pospólstwa i za to zginął. Pamięć o nim i jego imię nakazano wymazać z historii. Historia nie mówi nam prawdy.

    1. Dziwnym zrządzeniem imię Jezusa przetrwało już ponad 2000 lat, żadna „strona” nie kwestionuje Jego istnienia – może dlatego, że On nie walczył, potulnie dał się ukrzyżować; to ma być dla nas wzorzec. Chcecie takimi być?

   5. A może pan historyk opowie coś więcej o swoim dziadku Mieczysławie Cenckiewiczu, działaczu UB i SB, jakoś materiałów z IPN na ten temat nie wyciąga !!

    1. ja wszystkiego sie juz w tym kraju spodziewałem ale coś takiego ?? NIE ale najzabawniejsze w tej skandalicznej wypowiedzi jest to ze on nią napomniał publicznie prezydenta Dudę który składał kwiaty na cmentarzu 1 Armii LWP , faktycznie ofiarom a nie dowódcą … to jest jakaś paranoja która może się wydarzyć tylko w Polsce współczesnej , zarówno określenie BANDYCI jak i sam fakt op. …… prezydenta publicznie za to ze wypełnia swoje obowiązki 🙂 służbowe .
     p.s wrzuciłem tą informacje na fora niemieckich gazet regionalnych , Niemcy nie wierzą że w rocznicą tej akcji w Polsce polski historyk dość znany nazwał polskich żołnierzy poległych bandytami

     1. Mamy w Polsce wielu oszołomów, którym z różnych przyczyn skrzywiła się psychika. Jedni chcą się przypodobać pewnej grupie, inni żeby coś ukryć i za wszelką cenę pokazywać, że z paskudną rodzinną przeszłością nie mają nic wspólnego . Stąd taki jad Cenckiwicza, zwykłe zachowanie stalinowca ! Jego już dawno należało leczyć, a nie obsypywać godnościami ! Pamiętam sprzed kilkunastu lat taki filmik nagrany na jego spotkaniu z żydowskimi dziećmi, gdzie bardzo piętnował do nich Polaków i opowiadał im o tym jak to Polacy za pieniądze wydawali mośków niemcom. Od tamtego czasu patrzę na niego z duużą rezerwą.

      1. WŁAŚNIE DOSTAŁEM NA MEILA INFO NA TEMAT CENCKIEWICZA …. muszę to sprawdzic ale wychodzi na to że jest z pochodzenia Ukraińcem !!

       1. właśnie sobie sprawdzam i jak mi doślą potwierdzenie to napiszę dla czego lwp jest dla niego bandyckie … AKCJA WISŁA ? CHYBA TAK NIE OD PRZYPADKU JEGO ŻYCIORYS ZACZYNA SIĘ W MIEJSCU GDZIE PRZESIEDLANO UKRÓW

     2. Oni najchętniej wymazaliby z całej historii Polski wszelkie zasługi Polaków. Od kilku ładnych lat trwa dyskredytowanie wszelkich polskich bohaterów, do których mógłby się odnosić naród jako pozytywnych wzorców. Nawet chłopaków z Parasola zrobili pedałami !! Odciąć od korzeni, to jest ich metoda na wynarodowienie.

      1. „Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.”

       Israel Singer dnia 19 kwietnia 1996r. na światowym Kongresie Żydów.

       Warunek i szantaż, groźba – to ma znamiona terroryzmu. Takich wsadzać do więzień za próbę szantażu i wymuszania wielkiej kwoty na szkodę państwa polskiego i jego obywateli. Na co czeka nasz rząd? na haracz od nas, żeby dać szantażystom-terrorystom.

       1. tzw. „nasz rząd” zapewne już podjął stosowne kroki żeby ułagodzić obrzezanych gangsterów, tylko pewno trochę się ociąga z wdrożeniem obietnic. Przecież najważniejsze osoby w państwie były na audiencjach, z których były tylko lakoniczne komunikaty.

 27. To nienawiść do Rosji (podsycana przez usraelskich pociagaczy za sznurki) pobudza pseudointelektualistów do takich wyznan. Niedługo bedzie,”lepiej pod Hitlerem było zyc niż że ZSSR w koncu tego dyktatora położyło”.

  1. JUŻ POWIEDZIAŁEM ALBO MY TO GÓWNO TEN SYF NAZYWAJĄCY SIĘ PATRIOTAMI WYMIECIEMY ALBO POLSKI NIE BEDZIE …. ZOBACZYCIE …. TO JEST KURWA SKANDAL ZEBY W POLSCE TACY CENCKIEWICZE TAKIE ZAMIESZCZALI WYPOWIEDZI …… POWIEDZIAŁEM W A.V POSŁUCHAJ

   1. W nocy z 11 na 12 kwietnia 1945 roku linię okopów, przebiegających pomiędzy Bielawą Dolną a Przewozem, opuścili żołnierze sowieccy, zluzowani przez II Armię Ludowego Wojska Polskiego. Zgodnie z rozkazem jej dowódcy, generała Karola Świerczewskiego, jako pierwsze do ataku na niemiecką obronę miały tu wkrótce wyruszyć trzy formacje: 10. Dywizja Piechoty, 7. Dywizja Piechoty oraz 8. Dywizja Piechoty. 15 kwietnia polskie pododdziały zajęły właściwe pozycje wyjściowe, zaś 16 kwietnia o 6.15 rozpoczęło się godzinne przygotowanie artyleryjskie, a po nim forsowanie Nysy Łużyckiej…

       1. WOLĄ SŁUCHAĆ NIŻ CZYTAĆ juz o tym kiedys pisałem ze tak się skończy , wrócimy do przekazów obrazkowo ustnych …. no jak analfabeci wszystko idzie w tym kierunku cały net

       2. Dag. czasem szkoda słów, po co się wk…ć. ??!! tylko lat sobie odejmujemy tym sposobem….nerwica, podniesione cisnienie itd…
        Ja juz nie mam sił na debili, mam wazniejsze sprawy na głowie.
        Oczywiscie sledzę blogi, czytam, jak zawsze.
        Na większosc rzeczy poprostu nie mamy bezposredniego wpływu, jestesmy w mniejszości.
        pzdr.
        Kociak z pewnoscią umila Wam czas… 🙂

       3. Jestem tu codziennie i czytam, pisać nie mogę bo mam inny komputer i musiałabym założyć nowe konto. Jednak dziś tak mnie poniosło tym szkalowaniem Polaków walczących z hitleryzmem, my wiemy – na całym świecie Polacy walczyli z faszystami, że poprzełączałam kabelki i jestem tu z Wami.
        Przypominam bo może ktoś nie wie, że przyrostki nazwisk -owicz są pochodzenia kresowego więc taki osobnik może mieć korzenie ukraińskie! Więcej tłumaczyć nie trzeba, to wszystko wyjaśnia.
        To hańba i wstyd dla rządu naszego kraju, że wspiera banderowski kraj.
        Pozdrawiam i proszę piszcie, ja czytam.

       4. Kris,kotek jest cudowny,ale też przeszliśmy z nim drogę przez mękę.Pierwszy tydzień było spoko,jadł,zalatwiał sie do kuwety i uciekał pod kanapę.Wychodził tylko z konieczności.Po tygodniu wszystko sie zmieniło.Ciągle podchodzil do drzwi ,do okna i płakał jak dziecko.Serce sie kroilo,ale nie wiedzieliśmy ,o co chodzi.Nocami nie mozna bylo spać ,tak zawodziła.Potem zaczęła sikać na fotelach ,na łóżku,na kanapie.Codziennie kilka razy trzeba było sprzątać i jeszcze sie uśmiechać,żeby się bardziej nie stresowała.Całe dnie siedziałam na kocich blogach i dokształcałam się ,bo czułam ,że to kot dla mnie i trzeba o niego zawalczyć.Miałam umówioną wizytę u weterynarza,ale był problem ze złapaniem jej do kontenera,wizyta przepadła.Doszliśmy do wniosku,że to kocia depresja,bo w krotkim czasie zmieniła 3 razy adres,a do tego weszła w wiek ,kiedy kotki maja rujkę.Jakoś szcześliwie minął miesiąc ,nikt nie zwariował,kot sie oswajał powoli ,ale skutecznie.Potem nawinęła sie informacja,ze jest taki preparat na takie zachowanie kota i powinien sie poprawić.I tak jest w istocie.Kot jest u nas 2 mce,jest bardzo łagodny,nie niszczy niczego,można powiedzieć prawie kocia arystokracja.Kupiłam drugą kuwetę ,i kot sobie dobrze radzi,również zmieniłam żwirek na drobny.Kotek jest bardzo rozmowny,informuje ,że ładnie sie zachowuje ,i chwalimy go.Przychodzi na głaskanie,straszny pieszczoch ,czasem ręka boli,ale jeszcze na kolana nie wchodzi.Czułam ,ze to kot dla mnie i on też sie odwdzięcza miłym zachowaniem.Gdy bedzie możliwe umieszczenie Miluni w kontenerze,pojedziemy ją wysterylizować ,żeby się nie męczyła niepotrzebnie.
        Juz nie ucieka i nie chowa się,śpi blisko nas,cieszy sie z naszej obecnosci.To tyle o kocie.Pozdrawiam.Każdemu radzę kotka na zszarpane nerwy.Zupełnie inaczej wygląda wtedy świat….

       5. Do Dag; kicia może miała rujkę, to tak bywa już u półrocznej. Na pewno potrzebna jest sterylizacja, kotka zapomni o instynkcie i będzie jej lżej.
        I pamiętaj – tam jest dom szczęśliwych ludzi gdzie jest dom szczęśliwych kotów.
        🙂

       6. Dag. kicia chciała poprostu sobie polatać na dworze…. to normalne.
        Mój swego czasu tez się darł bo chciał poganiac za innymi kotami i pozwiedzać świat…
        wszystko się ułozyło to dobrze! pzdr.
        nie kastrowany kot daje popalić i robi się nieznośny bo zaczyna znaczyć teren…

    1. Takiego debila jak centkiewicz ( celowo z małej litery ) nie należy komentować. A właściwie to powinna się nim zająć prokuratura za obrazę żołnierza Polskiego.

     1. jak zwykle… łatwiej ciągać za obrazę żołnierza polskiego sprzed ponad pół wieku niż spróbować pociągnąć do odpowiedzialności gościa który swoim działaniem znieważa, lekceważy, pozbawia środków, tłamsi kadrę, itd…. Tak…. O ministrze mowa…. Ludzie obudźcie się…. Co Wam da rozstrząsanie tego co było? Czy to zagrywka typu – podzielmy włos na czworo i moje będzie sześć części? Tak wam zależy mieć rację że nie patrzycie do przodu? Obrażanie tego co było kiedyś jest dla Was nie do przyjęcia, oburzacie się, chcecie zadośćuczynienia… Ale tego że dzisiejszą armię rozkłada gość z oczami które tęsknią za rozumem – tego nie widzicie… Wolicie żyć przeszłością, tylko po to żeby wyszło że macie rację…. Nasze dzieci nic z tego nie wyniosą… Nauczą się tylko nienawiści i tego że my polacy zawsze mamy rację (celowo z małej, bo maluczkim narodem jesteśmy, zapomnieliśmy o korzeniach) chociaż jej nie mamy… XXXXXXXXXX kult śmierci, jeśli nie mordował to musiał być zamordowany – innej opcji nie ma. Nie dopuszcza się że bohater mógł zginąć przez głupotę lub uległość. Nagina się historię, wydaje się potężne kwoty… Na co? Co mi to polepszy? Co da to Moim kochanym dzieciom? Czy to że zamiast zainwestować w rozwój szkolnictwa czy służby zdrowia moje podatki idą na jakieś idiotyczne komisje, podkomisje i cudownych specjalistów? Czy to że w końcu spreparuje się wiarygodne dowody że z samolotem był zamach nakarmi moje dzieci? Co dałoby to Moim dzieciom ? Duma że okrada się naród w nieskończoność? Moje dzieci nadal są głodne – wątpliwą dumą się nie najedzą… Mam nadzieję że moje praprawnuki będą żyć w kraju który troszczy się o żywych a nie umarłych (wnuki szans nie mają chyba że polacy zaczną budować a nie niszczyć w co szczerze wtpię)

   2. Dziękuję za podobne do moich przemyślenia. Nie jesteśmy sami.
    Tylko przeraża mnie to co mówią nasi
    Pseudo myśliciele.
    Boję się polskich „patriotów „.
    Robią w kraju BURDEL.

    1. To nasi politycy i Pseudo patrioci
     którzy sieją nienawiść na prawo i lewo powodują niechęć i pogardę do nas i naszego kraju.
     Jestem zdumiona takim postępowaniem.
     Nigdy nie przyszłoby mi do głowy
     że tacy źli i głupi jesteśmy.

   1. Ja urodziłem sie w 1947 roku , więc wojny nie mogę pamiętać …!!! Ale jest mi przykro jak dziewiątego maja prawie wcale nie mówi się o żołnierzach LWP , którzy zdobywali Berlin….A co oni sa winni że walczyli pod Popławskim , czy Świerczewskim ..a nie pod Andersem…!!! To jest jedno straszne świństwo …!!! Wstyd mi , że jestem , że mieszkam w takim kraju…!!!

    1. Anders to był dezerter i zdrajca. Poszedł pilnować Churchilowi pól naftowych w Egipcie, zamiast wyzwalać Polskę. Zdradził generała Sikorskiego.

    2. Prosze nie pisac ze wstyd Panu za kraj i ze mieszka Pan w takim kraju jak Polska. Ja kiedys napisalam podobnie i mysle, ze gdyby te pseudo patrioty nie siedzialy przed komputerami to by mnie na stosie spalili. Zreszta zaraz Panu powiedza, ze jak sie nie podoba to wyjedz tacy patrioci swoich wyganiaja. Pozdrawiam
     Ps. Mi tez jest wstyd. Wstyd mi za to, ze potepia sie czasy na ktore sie zadnego wplywu nie ma. Osadzanie innych polactwu wychodzi najlepiej.

     1. TO PO CO OSADZASZ , NIE OSĄDZAJCIE A NIE BĘDZIECIE SADZENI 50 LAT OSĄDZALIŚCIE POLAKÓW , JAKOŚ NIE WYMORDOWALIŚCIE WSZYSTKICH . TERAZ MÓWIĄ , GŁOŚNO TO CO KOMUNISTYCZNA ARMIA ZABRANIAŁA TO NA CO LICZYLIŚCIE ŻE KATÓW W DUPĘ BĘDĄ CAŁOWAĆ , CO TO WSZYSCY WAŁĘSA SIĘ ZWIĄ A NIKT NIE NEGUJE WALCZĄCEJ ARMII I DZIELNIE BILI NIEMCA , NIKT TEGO NIE UJMUJE ,TYLKO TO NIE POLSKA ARMIA BYŁA A ARMIA KOMUNISTYCZNA POD RZĄDAMI ZSRR NIE POLSKIMI I DOBRZE TO WIECIE TO PO CHUJ BZDETY GADACIE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.